دیجی پرایم - راهنمای خرید لباس خواب زنانه

راهنمای خرید لباس خواب زنانه

همانطور که می دانید داشتن یک خواب راحت و با کیفیت، می تواند تاثیر بسیار زیادی در سلامت و کیفیت روز بعدمان داشته باشد. یکی از مواردی که در کیفیت خواب بسیار تاثیرگذار می باشد، لباس خواب است. در ادامه با مقاله راهنمای خرید لباس خواب زنانه همراهمان باشید تا اطلاعات کاملی را بدست آورید.

انواع لباس خواب

لباس خواب فانتزی

با توجه به تنوع زیاد در این لباس ها، برای گروه های سنی مختلف می توان نمونه های جالب و جذاب زیادی را مشاهده نمود. یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین لباس خواب های زنانه، لباس های فانتزی می باشند که با استقابل بسیار زیادی از سمت دختران و خانم های جوان مواجه شده اند. این نوع لباس ها از نظر جنس پارچه به کار رفته برای آنها تنوع زیادی داشته و انواع پارچه های تور، گیپور، ساتن، ریون و کشی و حتی نخی در آنها استفاده می شود.

اصلی ترین تفاوت این مدل با سایر لباس ها در طرح آنها می باشد. در برخی از مدل ها ممکن است قسمت بالا تنه و پایین تنه با بندهای متعدد و چرم به هم متصل باشند و در برخی این دو قسمت کاملا جدا از هم بوده و حتی ممکن است به صورت پیراهن های کوتاه طراحی شوند. خرید لباس فانتزی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای خانم های جوان باشد و زیبایی اندام آنها را بهتر جلوه خواهند داد.

دیجی پرایم - راهنمای خرید لباس خواب زنانه

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید لباس خواب زنانه برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی البسه و وسایل مورد نیاز آقایان و بانوان، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( مد و پوشاک ) می توانید مطالعه نمائید.

لباس خواب عروس

یکی از مهم ترین شب ها در زندگی بسیاری از خانم ها، شب عروسی آنها می باشد و به همین دلیل تلاش می کنند تا بهترین و زیباترین ظاهر را در آن شب داشته باشند. لذا خرید لباس خواب عروس را با دقت و مقایسه بسیار زیادی انجام می دهند تا در نهایت بتوانند بهترین گزینه را انتخاب کنند.

لباس خواب عروس تنوع زیادی از نظر جنس و طرح دارند. اما انتخاب نمونه هایی که دارای جنس های نخی می باشند بدون شک گزینه مناسبی برای این شب نخواهد بود. لباس کوتاه و حریر، تور و گیپور و لباس هایی که دارای چاک های بلند می باشند، با توجه به اندام فرد می توانند انتخاب مناسبی باشند. علاوه بر تنوع در جنس به کار رفته برای این لباس ها، رنگ های استفاده شده در آنها نیز بسیار متنوع می باشند که البته اغلب افراد خرید لباس های سفید و قرمز را ترجیح می دهند و از پوشیدن لباس های مشکی و تیره اغلب افراد خودداری می کنند.

دیجی پرایم - راهنمای خرید لباس خواب زنانه

لباس خواب بادی

لباس خواب بادی زنانه از دیگر نمونه های بسیار پرطرفدار و البته جذاب و تحریک کننده می باشد که شباهت زیادی به مایوهای یک تکه شنا دارند، اما پارچه های به کار رفته در این لباس ها اغلب تور و گیپور و پارچه های کشی و نایلونی می باشد. طرح های ساده این لباس ها یکی از گزینه های مناسب برای افرادیست که ترجیح می دهند پوششی بدون از شلوغی داشته باشند. در مقابل، آن دسته از افرادی که به دنبال لباس های تحریک کننده می باشند، لباس خواب بادی گیپور و تور با برش های خاص در بخش های مختلف آن بهترین انتخاب برای آنها خواهد بود. تنوع در لباس های بادی زنانه زیاد می باشد، اما پرطرفدارترین آنها لباس های تور مشکی می باشد که باعث می شوند تا پوست بدن و زیبایی اندام بهتر جلوه کند.

دیجی پرایم - بهترین راهنما

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید لباس خواب زنانه

لباس خواب ساتن

لباس خواب ساتن در تمام گروه های سنی طرفداران خاص خودش را دارد و نه تنها خانم های جوان، بلکه بانوان میانسال نیز از آن استفاده می کنند. مسئله بسیار مهم در خرید لباس خواب ساتن زنانه توجه به طرح و مدل آن می باشد. زیرا تنوع در این لباس ها به اندازه لباس های فانتزی نمی باشد و اغلب به صورت پیراهن های کوتاه یا بلند و چاکدار طراحی می شوند. از دیگر ویژگی های لباس های ساتن، ماندگاری بالای آنها می باشد که به دلیل استحکام مناسب پارچه آنها می توان برای مدت زمان بیشتری از این لباس استفاده نمود.

از آنجا که تحریک پذیر بودن و زیبایی لباس خواب اهمیت بسیار زیادی دارد، لذا بهتر است لباس های ساتن با رنگ های جذاب را انتخاب کنید که بخش هایی از آن با پارچه های گیپور و تور تزئین شده باشند.

دیجی پرایم - راهنمای خرید لباس خواب زنانه

لباس خواب زنانه حریر

پارچه های حریر به دلیل لطافت بسیار بالایی که دارند، خواب بسیار خوب و آرامش بخشی را برایتان به ارمغان خواهند آورد. علاوه براین، لباس های حریر از تنوع طرح بالایی برخوردار بوده و پیراهن های کوتاه و حتی بلند آن می تواند باعث رضایت بیشتر خانم ها و شریک جنسی آنها گردد. لباس های حریر در دو گروه آستر دار و بدون آستر طراحی می شوند که بستگی به میزان نازک بودن پارچه اصلی دارد. با توجه به جنس پارچه های حریر، این لباس ها بیشتر به صورت پیراهن می باشند و طراحی آنها به صورت فانتزی و دو تکه کمتر انجام می شود.

دیجی پرایم - راهنمای خرید لباس خواب زنانه

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید لباس خواب زنانه

نکات مهم هنگام خرید لباس خواب زنانه

در هنگام خرید لباس خواب چند نکته کوچک را در نظر بگیرید:

 • نوع لباس خواب: تنوع لباس خواب این روزها بسیار بالا است. باید انتخاب کنید که لباس خواب مورد نظر شما در کدام دسته است.
 • جنس لباس خواب: جنس لباس خواب تاثیر زیادی را در راحتی شما در هنگام پوشیدن آن دارد. لباس خواب های نخی، ویسکوز، حریر، گیپور، ساتن و … انواع مختلفی از پارچه هایی هستند که در دوخت لباس خواب مورد استفاده قرار می گیرند.
 • سایز: اغلب لباس خواب ها به صورت فری سایز و آزاد هستند. اما بهترین گزینه انتخاب لباس خواب های قابل تنظیم است. مثلا لباس خواب هایی که با بند بسته می شوند و یا لباس خواب هایی که بندهای قابل تنظیم دارند.
 • قیمت لباس خواب: در حالت کلی نمی توان قیمت و نرخ ثابت و مشخصی را برای این گروه از لباس ها ارائه داد. زیرا فاکتورهای بسیار زیادی در نرخ گذاری آنها تاثیرگذار می باشند. از مهم ترین فاکتورهایی که در نهایت منجر به گران یا ارزان بودن لباس میشود، جنس و طرح و سایز آنها می باشد. به عنوان مثال، لباس های نخی از نظر قیمت در اغلب مواقع ارزان تر از نوع گیپور و ساتن می باشند. علاوه براین، لباس های فانتزی و بادی به دلیل نوع طراحی به کار رفته برای آنها گران تر از پیراهن های ساده و کوتاه خواهند بود.

نکته: در نهایت انتخاب یک لباس خواب باید کاملا بر اساس راحتی شما باشد. لباس خوابی که راحت نباشد، دیگر لباس خواب نیست.

دیجی پرایم - بهترین راهنما

پوشیدن لباس خواب برای همسر

رابطه جنسی برای هر زوجی بسیار پر اهمیت است و در تحکیم بنیان خانواده و رابطه زوجین تاثیر مستقیم دارد. بانوان نباید رابطه جنسی خود را ساده پندارند و از اهمیت آن غافل شوند. بانوان عزیز ایرانی باید برای همسرهایشان در رابطه تنوع ایجاد کنند که استفاده از لباس خواب های زیبا و شیک یکی از راهکارهای مهم و تاثیرگذار در این زمینه می باشد.

خلاصه مقاله

 1. داشتن یک خواب راحت و با کیفیت، می تواند تاثیر بسیار زیادی در سلامت و کیفیت روز بعدمان داشته باشد.
 2. یکی از مواردی که در کیفیت خواب بسیار تاثیرگذار می باشد، لباس خواب است.
 3. یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین لباس خواب های زنانه، لباس های فانتزی می باشند که با استقابل بسیار زیادی از سمت دختران و خانم های جوان مواجه شده اند.
 4. لباس خواب عروس تنوع زیادی از نظر جنس و طرح دارند. اما انتخاب نمونه هایی که دارای جنس های نخی می باشند بدون شک گزینه مناسبی برای این شب نخواهد بود.
 5. لباس خواب بادی زنانه از دیگر نمونه های بسیار پرطرفدار و البته جذاب و تحریک کننده می باشد که شباهت زیادی به مایوهای یک تکه شنا دارند، اما پارچه های به کار رفته در این لباس ها اغلب تور و گیپور و پارچه های کشی و نایلونی می باشد.
 6. لباس خواب ساتن در تمام گروه های سنی طرفداران خاص خودش را دارد و نه تنها خانم های جوان، بلکه بانوان میانسال نیز از آن استفاده می کنند.
 7. پارچه های حریر به دلیل لطافت بسیار بالایی که دارند، خواب بسیار خوب و آرامش بخشی را برایتان به ارمغان خواهند آورد. علاوه براین، لباس های حریر از تنوع طرح بالایی برخوردار بوده و پیراهن های کوتاه و حتی بلند آن می تواند باعث رضایت بیشتر خانم ها و شریک جنسی آنها گردد.
 8. هنگام انتخاب لباس خواب بایستی به نوع، جنس، سایز و … توجه کافی نمود.

نکته آخر:

کاربر گرامی تیم تحقیقاتی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید لباس خواب زنانه لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *