ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید انواع توپ

یقینا می دانید که اغلب ورزش های پرطرفدار با توپ انجام می شوند. بنابراین توپ مناسب هر ورزش، متناسب با شرایط آن ورزش تولید شده و دارای ابعاد و ویژگی های خاصی متناسب با آن می باشد. در ورزش هایی مانند فوتبال، والیبال، بسکتبال ، هندبال، راگبی، فوتبال آمریکایی، کریکت، بیسبال، تنیس، پینگ پنگ و … توپ اصلی ترین عنصر بوده و می توان گفت انجام این ورزش ها بدون توپ مخصوص امکان پذیر نخواهد بود. تیم تحقیقاتی دیجی پرایم توسط مقاله راهنمای خرید انواع توپ قصد دارد شما را با انواع توپ های ورزشی و ویژگی های هر کدام آشنا سازد. بنابراین با ادامه مقاله همراهمان باشید.

توپ چیست؟ 

توپ جسمی است که معمولاً گِرد و گاهی تخم مرغی شکل است و کاربردهای گوناگونی در بازی‌های توپی دارد. در اغلب این بازی‌ها، وضعیت بازی به محل قرارگیری توپ و اینکه آیا به بازیکنان برخورد می‌کند یا توسط بازیکنان به آن ضربه زده می‌شود یا خیر، وابسته‌ می باشد.

انواع توپ 

در اینجا سعی بر این داریم تا انواع کثیری از نمونه توپ های مربوط به هر بازی و یا رشته ورزشی را برایتان شرح دهیم. انواع توپ

توپ فوتبال 

در واقع برای ورزش و یا بازی فوتبال سه نوع توپ وجود دارد که عبارتند از توپ حرفه ای، توپ مسابقه و توپ تمرینی. این توپ ها عموما دارای وزنی بین 396 الی 463 گرم و اندازه ای بین 68 الی 71 سانتی متر متغیر است. همچنین توپ های فوتبال در رنگ های مختلف تولید و عرضه به بازار می شوند.

دو ماده پی وی سی (pvc) و پلی اورتان (pu) مواد تشکیل دهنده رویه توپ های فوتبال می باشد. در مقایسه این دو ماده با یکدیگر می توان گفت که pvc ماده ای است که نسبت به pu دارای مقاومت بالاتر و البته ضد سایش بوده که طول عمرش نیز بیشتر است. از این نوع توپ ها می توان برای فوتبالی که در خیابان و یا در سالن برگزار می شود، استفاده کرد. زیرا در معرض ساییدگی و خراش قرار دارند. اما در مقابل، pu واکنش گرایی و انعطاف پذیری بالاتر و بهتری در مقایسه با ماده pvc دارد که برای تولید توپ های مسابقات حرفه ای استفاده می شود. زیرا دارای دو قابلیت ویژه مانند ضد آب و لطیف بودن سطح توپ می باشد.

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید انواع توپ برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی لوازم مرتبط با ورزش و سفر، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( ورزش و سفر ) می توانید مطالعه نمائید.

توپ والیبال

واليبال ورزشی تیمی است که در سال 1895 میلادی توسط ویلیام جی. مورگان 4 سال پس از اختراع بسکتبال با ترکیب 4 بازی بسکتبال، بیسبال، تنیس و هندبال طراحی شده است. فاصله تور از زمین در این ورزش برای زنان و مردان متفاوت است. (مردان ۲/۴۳ متر و زنان ۲/۲۴ متر). همچنین محیط توپ باید 65 الی 67 سانتی متر و وزن آن باید 260 الی 280 گرم باشد. فشار داخلی توپ والیبال باید 0/30 الی 0/325 کیلوگرم بر سانتی متر مربع (4/26 تا 4/61 پاسکال) باشد.

با توجه به نوع مسابقات (داخل سالن – ساحلی) توپ‌های والیبال متفاوت می باشند. همچنین از نظر وزن، فشارهوا، جنس و محیط توپ بازی باید طبق قوانین فدراسیون جهانی والیبال باشند.

توپ‌های ساحلی سنگین‌تر از توپ‌های داخل سالن بوده و فشار هوای کمتری دارند. بزرگ‌تر هستند و لایه خارجی آن‌ها ضخیم‌تر می باشد. یک توپ مناسب ورزش والیبال نباید هی چگونه کجی و نامتعادلی در خود داشته باشد. وزن آن باید به گونه‌ای باشد که در برابر وزش باد مقاومت کند. در نهایت رنگ آن به نحوی باشد که در برابر نور قابل دید بوده و هیچ گونه بیرون زدگی در آن وجود نداشته باشد.

توپ بسکتبال 

در حال حاضر سنگین ترین و بزرگ ترین توپ ورزشی، توپ بسکتبال است. این توپ از یک لایه لاستیکی دارای هوای و تکه ای رویه از جنس چرم تولید می باشد. تولید کنندگان این توپ هنگام طراحی و تولید این توپ باید دقت کنند که فشار هوای داخل آن باید در حدی باشد که هنگام رها کردن توپ از ارتفاع 1٫8 متری پس از برخورد با زمین نباید بیشتر از 2٫1 و کمتر از 1٫4 متر از زمین فاصله بگیرد. گفتنی است که توپ های بسکتبال دارای وزنی بین 600 الی 650 گرم و محیطی به اندازه 75 الی 78 سانتی متر می باشند.

توپ بسکتبال طبق موادی که از آن تولید شده است به دو دسته داخل سالن و بیرون از سالن تقسیم بندی می شوند، که مواد تشکیل دهند توپ های داخل سالن چرم یا مواد ترکیبی که نرم هستند بوده تا هنگام دریافت توپ توسط بازیکن، احساس ناخوشایندی در وی ایجاد نشود. این نوع توپ ها مقاومت بالایی در مقابل رطوبت دارند. اما در مقابل توپ هایی که برای بیرون از سالن مورد استفاده قرار می گیرند از لاستیک و مواد ترکیبی همچون کامپوزیت تولید شده است. توپ های بیرون از سالن در مقایسه با توپ های داخل سالن ارزانتر بوده و دارای دوام بالاتری نیز هستند. اما گفتنی است که استفاده از این نوع توپ ها احساس سخت و زبری را در بازیکن به وجود می آورد.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید انواع توپ

توپ هندبال

هندبال ورزشی گروهی و سرعتی بوده که در سال 1920 میلادی ابداع شده است. دو تیم تشکیل شده از 7 بازیکن در زمینی مستطیل شکل با دست توپ را به یکدیگر پاس داده و هدف آنها قرار دادن توپ در دروازه حریف می باشد. ورزشکاران در دو نیمه 30 دقیقه‌ای آن را بازی می‌کنند.

توپ هندبال به شکل کروی بوده و برای رده‌های سنی مختلف سایز‌های مختلفی دارد. سطح این توپ نباید لغزنده و براق باشد و هیچگونه بیرون زدگی نداشته باشد. همچنین جنس آن باید به گونه‌ای باشد که در اثر ضربات متعدد و محکم از بین نرفته و دوخت آن در نوع‌های دست دوز، تمیز و مناسب باشد.
سایز 3 توپ هندبال دارای وزنی به اندازه 425 الی 475 گرم و ابعاد آن از 58  الی 60 سانتی متر می باشد. همچنین سایز 2 آن دارای وزنی بین 325 الی 375 گرم و ابعادی از 54 تا 56 سانتی متر و در آخر وزن سایز 1 این توپ نیز مابین 290 الی 330 گرم و ابعاد آن نیز بین 50 الی 52 سانتی متر می باشد.

توپ بیسبال

بیسبال نوعی ورزش گروهی است که با چوب و توپ توسط ۹ بازیکن در یک زمین چمن بازی می‌شود. بیس‌بال در قرن نوزدهم از ورزش انگلیسی کریکت ریشه گرفته ‌است. توپ‌های بیس‌بال و چفته‌ها ( چوبی که بازیکنان بیس‌بال به‌دست می‌گیرند ) را در نهایت دقت تهیه می‌کنند. توپ‌های بیسبال از چوب‌پنبه، لاستیک، نخ، و پوست اسب ساخته می شوند. وزن توپ در حدود 150 گرم و قطرش حدود 7 سانتیمتر است. 

توپ پینگ پنگ

این توپ وزنی معادل 7٫2 گرم و قطری به اندازه 40 میلی متر دارد. عموما به رنگ،های سفید یا نارنجی بدون انعکاسدر بازار به فروش می رسند. این توپ نیز همانند بسیاری از توپ های دیگر که در انواع رشته های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد کروی شکل بوده و دارای ضریب ارتجاعی 94 است که از مقاومت بالایی در برابر ضربات برخوردار است. قابل ذکر است که جنس این توپ از مواد پلاستیکی یا همان pvc می باشد.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید انواع توپ

توپ بیلیارد

در ذهن همه ما از بیلیارد به عنوان یک بازی سرگرم کننده که در یک محیط سر پوشیده انجام گرفته که یک میز مربع شکل که از پشم سبز ساخته شده است، یاد می شود. این بازی با یک گوی و میله ای از جنس چوب صورت می گیرد که دارای 3 زیر شاخه ( ایت بال، ناین بال، اسنوکر ) است.

توپ بیلیارد یک توپ کوچک و سفت است که برای بازی بیلیارد طراحی شده ‌است. این توپ در سایر شکل‌های بیلیارد مانند اسنوکر نیز استفاده می‌شود. رنگ‌بندی این توپ متنوع بوده و تنها یک رنگ خاص نمی باشد.

روزگاری توپ‌های بیلیارد حتماً باید از عاج، دیگر ترکیب‌ها و خاک رس ساخته می‌شدند. اما در حال حاضر این توپ ها جایگزین‌های پایدارتری دارند. توپ‌های آسیایی از رزین‌های پلی‌استری ساخته می‌شوند. این امر موجب می‌شود که برای تولید ارزان‌تر باشند.

توپ کریکت

کریکت یک ورزش تیمی بت و توپ است که در زمین چمنی به شکل دایره یا بیضی با شعاع میانگین 75 متر میان دو تیم 11 نفره بازی می‌شود. توپ آن دارای وزنی بین 155 الی 163 گرم و قطری به اندازه 4٫2 تا 9٫2 سانتی متر می باشد. همچنین توپ کریکت در دو رنگ سفید و قرمز ساخته می شود. جنس این توپ از پشم بوده که سطح آن نخ و بعد از آن چرم پوشانده می شود. در بعضی از توپ ها رویه از دو قسمت تشکیل می شود که این دو قسمت از طریق بخیه به یکدیگر دوخته می شوند که موجب می شود توپ راحت در دست بازیکنان قرار بگیرد. 

توپ گلف 

از ویژگی های بارز این توپ وزن آن است که 85 الی 90 گرم و قطر آن 1٫68 اینچ است، بوده که در دو رنگ سفید و زرد تولید می شود. می توان گفت که نصف توپ بیس بال و تنیس است. در حال حاضر جنس آن از نوار لاستیکی بوده که به دور هسته ای پیچیده شده است. البته برای افزایش انعطاف پذیری آن مواد شیمیایی دیگری مانند زینک آکریلیت و بنزویل پروکسید هم به پلی بوتادین افزوده می شود که باعث می گردد طول عمر توپ افزایش یابد.

فرورفتگی‌های موجود بر روی توپ‌های گلف باعث متلاطم شدن جریان هوا شده و در صورتی ‌که به ‌شکل درست انجام شود، باعث کاهش نیروی پسار خواهد گردید. در نهایت باعث افزایش سرعت توپ و بیشتر شدن فاصله‌ای که می‌تواند پیمایش کند، می‌شود.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید انواع توپ

توپ راگبی 

از این ورزش و یا بازی در بیشتر مناطق دنیا به اختصار از کلمه راگبی یا راگبی فوتبال نام برده می شود. این مسابقات در دو نیمه 40 دقیقه‌ای بوده که امروزه در اکثر نقاط جهان در دو نوع آماتور و حرفه ای انجام می شود. توپی که برای راگبی استفاده می شود، بیضی شکل و از جنس چرم یا مواد مصنوعی می باشد. توپ های راگبی دارای وزن 410 الی 460 گرم با اندازه ای بین 56  الی 30 سانتی متر است.

توپ بدمینتون 

از بین توپ های ورزشی توپ بدمینتون دارای شکل کروی و تخم مرغی نیست. بلکه توپی است با سطحی پردار که نامش کاک است. این توپ به شکل دو نوع پلاستیکی و پری به بازار عرضه می شود. توپ‌های پلاستیکی سرعت بیشتری داشته و در تمرینات و در بعضی مسابقات آماتور از آن استفاده می‌شود. اما بهترین نوع توپ نوع پری آن است. این توپ دارای وزنی مابین 4٫4 الی 5٫5 گرم است که دارای پرهایی به طول 62 ال 70 میلی متر می باشد.

توپ تنیس 

قطر توپ تنیس باید بیش از 6/35 سانتیمتر و کمتر از 6/67 سانتیمتر و وزن آن بیش از 7/56 گرم و کمتر از 5/58 گرم باشد. همچنین جهش توپ در صورت رها شدن از فاصله 254 سانتیمتری بر روی یک سطح بتونی باید بیش از 135 سانتیمتر و کمتر از 147 سانتیمتر باشد.

توپ تنیس نسبت به دیگر توپ‌ها کوچتر است، اما کوچکترین نیست. این توپ‌ها به سه دسته: توپ‌های رده سنی کودکان، توپ‌های تمرینی و توپ‌های مسابقه‌ای تقسیم می‌شود. توپ‌های تنیس دارای پرز‌هایی می باشند. این پرز‌ها نقش مهمی در سرعت بهتر و پرواز توپ دارد و بازیکنان حرفه‌ای هنگام آغاز سرویس توپ‌هایی را انتخاب می‌کنند که پرز‌های بیشتری داشته باشد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید انواع توپ

توپ واتر پلو

واترپلو ورزشی گروهی بوده که توسط دو تیم 6 نفره در استخر انجام می‌شود. بازیکنان باید با دست توپ را وارد دروازه کرده که مهارت شنا کردن از الزامات این بازی می‌باشد. توپ این رشته ورزشی از سه بخش بلیدر، نخ پیچ و رویه تشکیل شده است که در دو سایز ویژه آقایان و بانوان تولید می‌شود. وزن آن بین 400 الی 450 گرم با قطری بین 67 الی 71 سانتی متر و به رنگ زرد است.

توپ چوگان 

چوگان ورزش‌های کهن ایرانی است که امروزه به ورزشی جهانی تبدیل شده‌است. این بازی در دو تیم 4 نفره که هدف آنها فرستادن توپ در دروازهٔ حریف است، انجام می شود. بازی در شش دوره 7 دقیقه‌ای در زمینی به طول 274 و عرض 145 متر انجام شده که آمادگی سوار و اسب در چوگان الزامی است. سوار به کمک چوبی توپ را به سمت دروازه هدایت می‌کند. وزن توپ چوگان بین 127 الی 141 گرم با قطر 26 سانتی متر می باشد.

توپ فلوربال

بازی و یا ورزش فلوربال در دهه 1970 میلادی در کشور سوئد ایجاد گردید. فلوربال در بسیاری از کشورهای اروپایی مانند جمهوری چک٬ دانمارک٬ استونی٬ لتونی٬ نروژ٬ سوئد و سوئیس محبوب و همه‌گیر شده‌ است. این ورزش در داخل سالن و بر روی کفه چوبی یا لاستیکی انجام می‌شود.

توپ فلوربال به شکل کروی، تو خالی و از جنس پلاستیک فشرده و یا مواد مصنوعی می باشد. سطح توپ باید براق و لغزنده بوده و دارای ضخامت 72 میلی متر با وزن میانگین 20 تا 23 گرم باشد. این توپ دارای 26 سوراخ بوده که قطر هر سوراخ 11 میلی متر می باشد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید انواع توپ

سپک تاکرا

این بازی ورزشی شبیه والیبال بوده با این تفاوت که به ‌جای دست از پا برای گذراندن توپ از تور استفاده می‌شود. این بازی از ورزش‌های بومی جنوب شرق آسیا است و در تایلند، مالزی، لائوس و اندونزی بسیار محبوب می باشد.

توپ این رشته ورزشی جنسی پلاستیکی و یا فایبرگلاس و یا از جنس بامبو و خیزران است. فدراسیون جهانی این رشته ورزشی نوع پلاستیکی آن را برای مسابقات تایید کرده است. شکل توپ نیز کروی است و باید از 12 قسمت و 20 تقاطع بافته شده باشد. وزن توپ قبل از بازی باید بررسی شده و نباید کمتر از 170 گرم باشد.

توپ بولینگ

بولینگ بازی ‌ای با قدمت بسیار است که از زمان های دور تا به حال یکی از محبوب ترین بازی ها بین مردم نقاط مختلف جهان بوده است. این بازی در ایران نیز با راه اندازی سالنی در سال 1335 شروع به کار کرد.
بازی بولینگ در محوطه ای به نام اپروچ یا محوطه‌ی ایستادن که ابعاد زمین آن حدودا ۴٫۵ متر است، توپ را پرتاپ می‌کنید. توپ این بازی باید حدودا وزنی بین 4٫5 تا 7 کیلوگرم داشته باشد و محیط آن هم نباید از 70 سانتی متر بیشتر باشد. توپ بولینگ باید تو پر باشد و دو یا سه حفره هم برای انگشتان دست داشته باشد. اکثر بازیکنان حرفه‌ای بولینگ از توپ دارای سه سوراخ استفاده می‌کنند.

توپ مدیسن بال 

توپ مدیسن بال یا توپ پزشکی توپی به وزن تقریباً قطر شانه (تقریباً 13,7 اینچ) است. از این توپ اغلب برای آموزش توانبخشی و تمرینات قدرتی استفاده می‌شود. مدیسن بال نیز نقش مهمی در زمینه پزشکی ورزشی برای بهبود قدرت و هماهنگی عصبی-عضلانی دارد.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید انواع توپ

توپ فوتبال دستی

فوتبال دستی یکی از ورزش‌ها و بازی‌های روی میز است که معمولاً بین 2 یا 4 نفر روی یک میز مخصوص با آدمک‌هایی که به میله‌هایی وصل شده اند، انجام می‌شود. ابعاد میز بازی معمولاً 120×70 سانتیمتر و ارتفاع میز از سطح زمین 90 سانتیمتر می باشد. عرض دروازه 19 تا 21 سانتیمتر و ارتفاع آن 6٫5 تا 8 سانتیمتر می‌باشد. این بازی را می‌توان در فضای باز و در سالن‌های سرپوشیده و حتی در خانه انجام داد. اندازه ی توپ این بازی کمی کوچکتر از اندازهٔ توپ پینگ پنگ بوده که جنس آن پلاستیک فشرده بدون  حالت ارتجاعی می باشد.

می دانید که انواع توپ ها به همینجا ختم نمی شود و انواع زیادی دارند. اما به یاد داشته باشید که هنگام خرید هر نوع توپی باید نکات مهمی را مورد ارزیابی قرار دهید.

نکات مهم قبل از خرید انواع توپ

 1. خرید توپ متناسب با رشته ورزشی 
 2. دقت به کیفیت و متریال موجود در ساخت توپ
 3. سایز مناسب توب با رشته ورزشی 
 4. میزان مقاومت توپ در برابر ضربات و … 
 5. انتخاب توپ با طراحی و تعداد پنل درست ( تعداد پنل ها چگونگی حرکت توپ در هوا و همچنین میزان کنترل بازیکنان بر توپ را تعیین می کند. )
 6. وزن و استحکام مناسب در توپ انتخابی 
 7. انتخاب برند به نام و شناخته شده
 8. قیمت مناسب برای خرید 

کاربر گرامی تیم تحقیقاتی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید انواع توپ لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز توپ فوتبال دربی‌استار مدل Brilliant Aps خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ اصلي دربي استار مدل Brlliant Aps يكي از بهترين توپ هاي حال حاظر موجود در بازار ايران بشمار مي رود كه از اين توپ در ليگ برتر 1402_1403 ايران استفاده مي شود اين توپ اصلي مي باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتسال مولتن مدل Vantaggio 2023 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ فوتسال مولتنVantaggio 4800 ، یک توپ حرفه ای کم پرش با اندازه و وزن استاندارد است. سایز این توپ 4 است که کوچکتر از یک توپ معمولی فوتبال در فضای باز است. رویه ی این توپ از جنس چرم مصنوعی PU مرغوب و مقاوم در برابر ضربه است که در طول زمان و در اثر ضربات وارد شده در فوتسال پاره نمی شود و تغییر شکل نمی دهد. 32 پنل شش ضلعی تشکیل دهنده ی این توپ به یکدیگر به صورت محکم دوخته شده اند که باعث دوام و استحکام بیشتر توپ نسبت به توپ های پرسی شده اند. جداره ی داخلی یا تیوب این توپ از بوتیل ( butyl) است که باعث جهش مناسب این توپ می شود و کنترل این توپ فوتسال را در مقایسه با توپ های دیگر آسان‌تر می‌کند. این توپ فوتسال در برابر نفوذ آب و همچنین رطوبت مقاوم می باشد. با توپ فوتسال مولتن، می توانید کنترل بیشتری بر روی ضربات داشته باشید و در نتیجه بازی با این توپ به بهبود عملکرد شما کمک بسیاری می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ والیبال میکاسا مدل V330 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ والیبال V330 سطح میکروفیبر Double Dimpled را داراست که مسیر پرواز توپ را تثبیت می کند و کنترل توپ را نیز بهبود می بخشد. برای ارائه بهترین عملکرد کمپانی میکاسا با طراحی جدید 18 پنل مطابق با هم و توپی کاملا متقارن بالاترین کیفیت را مد نظر داشته و نیز تکنولوژی ضد تعریق را در سطح بیرونی توپ به کار گرفته است. این توپ دارای مزیتی ویژه برای به حداقل رساندن مقاومت هوا و به حداکثر رساندن قدرت دریافت می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ پینگ پنگ دونیک مدل p40+ 3star بسته 120 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

محصولی کوچک با مسئولیتی بزرگ! بعد از داستانهای طولانی توپهای پلاستیکی که در دنیای تنیس روی میز زمین و زمان را به هم ریخت! شرکتهای زیادی با ضررهای هنگفتی در آن دوره مواجه شدند چرا که تغییر جنس توپها از سلولوئید به پلاستیک در زمان مناسبی برای تولید کنندگان اتفاق نیافتاد و تنها به دلیل فشار فدراسیون جهانی تولید کنندگان مجبور به قبول این تصمیم شدند. از طرف دیگر قیمت مواد اولیه بسیار بالای این توپها باعث شد عملا هزینه پینگ پنگ برای بازیکنان بسیار زیاد شده و نارضایتی های زیادی را به دنبال داشته باشد. لذا بسیاری از تولید کنندگان از جمله شرکت دونیک به فکر تحقیق و توسعه بیشتر و ارائه یک محصول جدید به بازار افتاده و در نهایت اقدام به ارائه محصولی باور نکردنی در دنیای تنیس روی میز کردند. توپی با عمر نوح و کیفیت مرسدس بنز! و البته بسیار خوش قیمت که هزینه پینگ پنگ را در تمام دنیا کاهش داد. توپ 3 ستاره ABS دونیک در بسته بندی 120 عددی و با قیمت بسیار مناسب برای اعاده حیثیت آمده برای اینکه تمام خاطرات بد شما را در توپهای قبلی پاک کند و به شما باز ثابت کند که دونیک یعنی کیفیت عالی اما با قیمت مناسب میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بدمینتون یونکس مدل Mavis 600 بسته 6 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ بدمینتون یونکس مدل Mavis 600 بسته 6 عددی در بسته بندی مناسب شش عددی به شما عرضه می شود. این توپ بدمینتون به دلیل ساختار خود دارای برد و سرعت مناسبی بوده و برای بازیکنانی مناسب است که به طور حرفه ای می خواهند تمرین کنند.این توپ مقاومت بسیار بالایی نسبت به توپهای مشابه دارد توپ بدمینتون یونکس ماویس 600 سفید در 3 رنگ دور سبز ، دور آبی ، دور قرمز موجود است که هر رنگ از آن معرف بازی کردن در شرایط آب و هوایی مخصوص به خودش می باشد . به عنوان مثال توپ دور سبز برای بازی کردن در دمای بین 22 الی 33 درجه سانتی گراد مناسب است ویا توپ دور آبی برای بازی کردن در دمای بین 12 الی 23 درجه سانتی گراد مناسب است ویا توپ دور قرمز برای بازی کردن در دمای بین 0الی 13درجه سانتی گراد مناسب است. توپ بدمینتون یونکس مدل Mavis 600 بسته 6 عددی انتخابی مناسب برای شما است تا به صورت حرفه ای این ورزش را دنبال کرده و از تمرین با آن لذت بیشتری ببرید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتبال مدل EURO2020 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ فوتبال لمیتد یورو 2020 توپی است که طراحی منحصر به فردی دارد و از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است و توپی است که تمام استاندارد های یک توپ فوتبال را داراست سایز این توپ 5 است. این توپ زرنگ و پرسی میباشد، نوع پوشش PU و ضرافت بکار رفته روی توپ کاملا تفاوت کیفیت این مدل را مشخص کرده است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بسکتبال مولتن مدل GQ7X خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این توپ با استفاده از مواد با کیفیت و فناوری‌های پیشرفته ساخته شده است تا عملکرد و کارایی بالایی را برای بازیکنان به ارمغان آورد. ویژگی‌های مهم توپ بسکتبال مولتن عبارتند از: 1. جنس ساخت: توپ بسکتبال مولتن از چرم مصنوعی با کیفیت بالا تهیه می‌شود. این جنس به توپ اندازه، وزن و صلابت لازم را می‌دهد و قابلیت انعطاف مناسب را به آن می‌بخشد. 2. طراحی و نمودار بالشتک‌ها: توپ بسکتبال مولتن با نمودار و طراحی منحصر به فردی بر روی بالشتک‌های خود برخوردار است. این طراحی باعث افزایش دقت و قدرت پرتاب توپ می‌شود و همچنین از لحاظ چسبندگی در دست بازیکنان بهترین عملکرد را ارائه می‌دهد. 3. فناوری هواگیری: توپ بسکتبال مولتن با استفاده از فناوری هواگیری پیشرفته، قابلیت حفظ فشار داخلی مناسب را دارد. این ویژگی از تغییر شکل و نرمی توپ در طول زمان جلوگیری می‌کند و بازیکنان را از نیاز به تنظیم مکرر فشار هوا درون توپ بی‌نیاز می‌سازد. 4. طراحی و قدرت پرتاب: توپ بسکتبال مولتن با طراحی منحصر به فردی از جمله الگوها و نمودارهای ویژه بر روی سطح خود برخوردار است. این طراحی‌ها علاوه بر جلب توجه، به بازیکنان کمک می‌کنند تا دقت و قدرت پرتاب بهبود یابد. 1. راحتی در دستگیری: توپ بسکتبال مولتن دارای عاجهای محکم و راحتی است که به بازیکنان امکان نگهداشتن و کنترل آسان آن را می‌دهد. این ویژگی اهمیت بسیاری در حالت‌های بازی فشرده و سریع دارد. 1. مقاومت در برابر فشار و سایش: توپ بسکتبال مولتن با مقاومت بالا در برابر فشار و سایش ساخته شده است. این ویژگی باعث می‌شود توپ در طولانی‌مدت کاربردی باقی بماند و کیفیت بازی را حفظ کند. 1. مناسب برای بازی در داخل و خارج: توپ بسکتبال مولتن برای بازی در محیط‌های داخلی و خارجی مناسب است. با توجه به جنس ساخت و ویژگی‌های خاص آن، قابلیت بازی در سطوح مختلف از جمله زمین‌های سخت و نرم را دارا است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتسال مولتن مدل AFC 4800 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ فوتسال مولتن AFC 4800 در رنگ زیبای نارنجی و سفید از نوع تنبل با قدرت 4800 مناسب برای سالن (فوتسال)، چمن مصنوعی و چمن طبیعی کوچک میباشد که از جنس چرم مصنوعی و فوق العاده با کیفیت تولید شده است.وارد کننده این توپ زیبا و با کیفیت شرکت توپ عرفان است که بسیار سرشناس و خوش سابقه میباشد. این توپ زیبا قابل استفاده در سالن و چمن میباشد.ساختار چند تکه ای سفید رنگ و نارنجی رنگ این توپ ظاهری خاص به آن داده است. توپ فوتسال Molten دارای وزن و سایز مناسب مطابق با استانداردهای جهانی فوتسال میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بدمینتون بابولات مدل Competition cup بسته 6 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر برای ورزش بدمینتون به دنبال توپی با کیفیت هستید، این توپ از پیشنهادهای ما به شما خواهد بود. این توپ برای استفاده در هر فضایی تمرینی (بیرون یا باز) مناسب است بنابراین برای استفاده در سالن، زمین چمن و زمین معمولی هم مناسب است. این توپ‌ها برای استفاده‌ی حرفه‌ای‌ها کاربرد بسیار خوبی دارد و حتی مبتدیانی که تازه شروع به بازی بدمینتون کرده‌اند می‌توانند از این توپ نایلونی استفاده کنند که بسیار خوش کاربرد است. انتخاب توپ بدمینتون دارای معیارهایی است که می‌توان با درنظرگرفتن این ویژگی‌ها، بازی بهتری را با شریک ورزشی خود تجربه کنیم. توپ‌های نایلونی دارای وزن سبکی هستند که باعث ضربه‌ی بهتر و همچنین کنترل بهتر توپ از طریق ضربه‌زدن می‌شود. این توپ‌ها دارای جنس نایلونی هستند که قابلیت شستشوی خوبی دارند و همچنین اگر در اثر ضربه‌زدن دچار دفرمگی شود، می‌توان آن‌ها را به حالت قبل برگرداند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بدمینتون بابولات مدل TRAINING بسته 6 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر برای ورزش بدمینتون به دنبال توپی با کیفیت هستید، این توپ از پیشنهادهای ما به شما خواهد بود. این توپ برای استفاده در هر فضایی تمرینی (بیرون یا باز) مناسب است بنابراین برای استفاده در سالن، زمین چمن و زمین معمولی هم مناسب است. این توپ‌ها برای استفاده‌ی حرفه‌ای‌ها کاربرد بسیار خوبی دارد و حتی مبتدیانی که تازه شروع به بازی بدمینتون کرده‌اند می‌توانند از این توپ نایلونی استفاده کنند که بسیار خوش کاربرد است. انتخاب توپ بدمینتون دارای معیارهایی است که می‌توان با درنظرگرفتن این ویژگی‌ها، بازی بهتری را با شریک ورزشی خود تجربه کنیم. توپ‌های نایلونی دارای وزن سبکی هستند که باعث ضربه‌ی بهتر و همچنین کنترل بهتر توپ از طریق ضربه‌زدن می‌شود. این توپ‌ها دارای جنس نایلونی هستند که قابلیت شستشوی خوبی دارند و همچنین اگر در اثر ضربه‌زدن دچار دفرمگی شود، می‌توان آن‌ها را به حالت قبل برگرداند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بسکتبال مولتن مدل T5000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با توپ بسکتبال مولتن مدل T5000 سطح رقابت های خود را به مراحل بالاتر و حرفه ای تر برسانید. این توپ با تاییدیه رسمی از FIBA برای تحمل بازی در هر محیط و زمینی دارای عملکردی فوق العاده است. برای تحقق یک بازی حرفه ای توپ بسکتبال 3x3 که در اندازه رسمی 6 و وزن 7 می باشد امتحان کنید. ادغام سایز کوچکتر با وزن توپ بالاتر امکان یک بازی پویا و کاهش تداخل باد در بازی فضای باز را فراهم می کند. حداکثر کنترل توپ برای بسکتبالیست و دوام بالای مواد به کار رفته در تولید این توپ از ویژگی های قابل توجه آن محسوب می شود. توپ بسکتبال Libertria 5000 3x3 با جنس چرم کامپوزیت منحصر به فرد در برابر سایش و پارگی حتی در زمین های سخت فضای باز و بازی های سرعتی و حرفه ای مانور قدرتی می دهد. 12 پنل زرد و آبی با درزهای نارنجی افزایش قدرت دید بازیکن را به همراه دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتسال مولتن مدل Vantaggio 4800 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ فوتسال مولتن Vantaggio 4800 در رنگ زیبای نارنجی و چند رنگ دیگر از نوع تنبل با قدرت 4800 مناسب برای سالن (فوتسال)، چمن مصنوعی و چمن طبیعی کوچک میباشد که از جنس چرم مصنوعی و فوق العاده با کیفیت تولید شده است. وارد کننده این توپ زیبا و با کیفیت شرکت توپ عرفان است که بسیار سرشناس و خوش سابقه میباشد. این توپ زیبا قابل استفاده در سالن و چمن میباشد.ساختار چند تکه ای نارنجی و چند رنگ دیگر به این توپ ظاهری خاص داده است. توپ فوتسال Molten دارای وزن و سایز مناسب مطابق با استانداردهای جهانی فوتسال میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بسکتبال مولتن مدل GN6X خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ بسکتبال مولتن GN6X از 12 پنل با چرم باکیفیت کامپوزیت برای ایجاد یک حس عالی ساخته شده است. فناوری موازی بودن دانه های برجسته روی توپ باعث افزایش قدرت در گرفتن و کنترل آن شده و لایه هسته داخلی دوام بالایی دارد تا باد درون توپ را به خوبی حفظ کند. درزهای مسطح بین پنل ها احساس در دست گرفتن توپ را افزایش داده و اجازه می دهد بازیکن پیشرفت مهارت های خود را با سهولت ببیند. توپ بسکتبال Molten GN6X به علت داشتن سایز مناسب هم در ایجاد قوام ماهیچه ای بسکتبالیست موثر است و هم در هماهنگی دست و چشم و تیراندازی به سمت سبد عملکردی عالی برای بازیکن دارد. این توپ برای بازی در تمام فصول سال چه داخل و خارج از خانه و همچنین برای مسابقات حرفه ای گزینه ایده آلی است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتسال مولتن مدل Vantaggio خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با توپ Vantaggio مولتن خود را در یک بازی فوتسال حرفه ای خواهید دید. این توپ از پلی اورتان با طراحی دست دوز داشته و پوشش آن چرم مصنوعی PU می باشد که سطح براق بالایی دارد. توپ فوتسال مولتن Vantaggio بالاترین کیفیت مورد نیاز جهت تاییدیه FIFA را داشته و طراحی بسیار ایده آلی دارد. هسته داخلی توپ از بوتیل مقاوم بوده که فشار هوا را برای مدت زمان طولانی در سطح ثابت نگه می دارد. جهش این توپ طبق الزامات فیفا کمتر است و به لطف فناوری های پیشرفته، یک بازی سریع و فنی را در سالن امکان پذیر می کند. این توپ باکیفیت فوتبال سالنی، استاندارد مقاومت در برابر سایش را نیز داراست.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتبال مولتن مدل Vantaggio 5000-604 A1B خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ساخته شده از چرم با کیفیت لوگوی رسمی “FIFA APPROVED” – تایید شده توسط فیفا فناوری تولید: ACENTEC استاندارد: FIFA و NFHS از سری توپ های حرفه ای برند مولتن میباشد که طبق استانداردهای فیفا میتوان گفت که این توپ ویژگی های یک توپ فوتبال استاندارد را دارد و با بکارگیری فناوری ACENTEC کنترل و شتاب توپ بطور چشمگیری افزایش میابد. فناوری ACENTEC توپ مولتن 5000 توسعه فناوری ACENTEC بر اساس تکنیک های، تولید مکانیکی برجسته است و سطح عالی و یکنواختی را فراهم می کند، در نتیجه کیفیت ثابت و احساس توپ به طور مداوم خوب است. جایگزینی تکنیک پیوند حرارتی به جای دوخت دستی، تا سطحی صاف و بدون درز، شتاب بهتر و تماس نرم‌تر با توپ داشته باشید. در نتیجه با حداقل جذب آب و حداکثر مقاومت در برابر سایش، دقیقاً همان جایی که می‌خواهید می‌رود. این فناوری لایه بیرونی یکپارچه جدید باعث افزایش یکنواختی سطح توپ می شود. در نتیجه، مهم نیست که در کجا و چه زمانی ضربه می زنید، توپ دارای اصطکاک ثابت خواهد بود و سایش کاهش می یابد. توپ با سرعت ثابتی می چرخد و امکان بازی دقیق تری را برای پرتاب و پاس کردن فراهم می کند. در توسعه VANTAGGIO،فرآیند لمینیت پیشرفته با آخرین تکنیک های تولید مکانیکی ترکیب شده است که ساختار چند لایه بطور چشمگیری گردی توپ،ثبات ابعادی و دوام را افزایش می‌دهد. فوم بسیار الاستیک VANTAGGIO در یک پوسته پلی اورتان با کارایی بالا برای کنترل بهتر توپ و شتاب توپ قرار گرفته است. نگهداری و مراقبت از توپ فوتبال بسیار مهم است که توپ خود را خشک و تمیز نگه دارید. شاید این کار برایتان خسته کننده باشد اما مطمئن باشید که طول عمر توپ خود را بالا می برید و شکل آن را به همان حالت اولیه حفظ می کنید. آلودگی و کثیفی به سرعت به داخل توپ نفوذ می کند و پوشش آن را پاره می کند. نباید توپ خود را در ماشین گرم نگه دارید که گرمای شدید توپ را از بین می برد. اگر توپ کم باد باشد و یا اگر باد بیشتر ازحالت استاندارد داشته باشد عمر توپ پایین میاید و 100% آسیب خواهد دید. هنگام باد کردن سوزن را با گلیسیرین(نوعی الکل) آغشته کرده و داخل توپ قرار دهید. وارد کردن سوزن خشک میتواند به سوپاپ توپ آسیب زند و باعث نشت هوای داخل توپ شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ والیبال مولتن مدل 50000 زنبوری خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

والیبال، پنجمین ورزش محبوب دنیا، در سال 1895 میلادی توسط «ویلیام مورگان» آمریکایی ابداع شد. نام والیبال از تلفیق دو کلمه‌ی Volley به معنای «شلیک دسته جمعی» و Ball به معنای «توپ» شکل گرفته است. ‌والیبال که ابتدا در آمریکا و سپس شرق آسیا و روسیه رونق گرفت امروزه با بیش از 900 میلیون طرفدار در سراسر دنیا، ورزشی شناخته شده به‌شمار می‌رود. والیبال یک ورزش گروهی است که در آن دو تیم که هرکدام‌شان از شش بازیکن تشکیل شده‌اند، در دو طرف تور بازی قرار می‌گیرند؛ در جریان مسابقه بازیکنان هر دو تیم تلاش می‌کنند تا توپ را به زمین حریف برسانند و از این طریق امتیاز کسب کنند. این ورزش هم مانند ورزش‌های دیگر نیاز به یکسری تجهیزات و لوازم دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها توپ است که باید طبق قوانین یکسری استاندارهای لازم را برای بازی داشته باشد. مولتن شرکت تولید کننده توپ و تجهیزات ورزشی است که در سال 1958 میلادی کار خود را آغاز کرد. توپ‌های بسکتبال، فوتبال، و والیبال مولتن اغلب برای مسابقات و لیگ‌های رسمی جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. توپ والیبال (V5M5000) یکی از تولیدات شرکت (Molten) است. اندازه این توپ 5 است و متناسب با استاندارد جهانی توپ‌های والیبال است. در قوانین والیبال توپ باید به‌شکل کروی و از جنس چرم طبیعی یا مصنوعی باشد. جنس رویه‌ی این توپ از جنس الیاف میکرو فیبر است و درساختار پوسته از فناوری (FLISTATEC) که باعث بالا بردن کنترل توپ برای بازیکن و ثبات توپ روی هوا می‌شود. وزن استاندارد دیگر ویژگی توپ مولتن است. ساختار رویه‌ی توپ V5M5000به صورت پرسی است و بعد از لایه‌ی نخ پیچ داخلی از یک تیوپ با قابلیت حفط باد به مدت زمان طولانی برخوردار است. رویه‌ی سفید، سبز و قرمز این توپ رنگ‌بندی و شکل جذابی به توپ بخشیده است. این توپ مولتن به کسانی که به‌صورت تمزینی یا حرفه‌ای والیبال بازی می‌کنند توصیه می‌شود. چراکه مطابق با استاندارهای جهانی ساخته شده است و برای بازی داخل سالن مناسب است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بسکتبال ویلسون مدل WTB0534 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

فن آوری سه گانه موجی شکل WAVE TECH توپ بسکتبال خیابانی ویلسون مدل WTB0534 گزینه متفاوتی است که هر خریدار علاقه مند به بسکتبال را به سمت خود می کشاند. راحتی گرفتن توپ و کنترل بهینه در بین انگشتان دست با این تکنولوژی ممکن و آسانتر شده است. GRIP ELEVATED سطح پوشش سنگریزه ای 100درصد متناسب در تمامی قسمت رویه توپ برای امتیازگیری حداکثر ساخته شده است. این توپ مورد تایید FIBA 3x3 بوده و نزدیکترین توپ مشابه با مدل WTB0533 است که تاییدیه رسمی فیبا را دارد. جنس بادوام کامپوزیت برای گرفتن و کنترل بی نظیر توپ حین بازی دارای کارایی بالایی بوده و موجب حفظ شکل و ماندگاری طولانی مدت توپ شده است. اندازه سایز 6 توپ بسکتبال ویلسون برای بازیکنان حرفه ای کوچکتر است ولی وزن آن به توپ سایز 7 تعدیل شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ والیبال میکاسا مدل v200 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بازی با بهترین ها، بازی با جدیدترین ها!!! ارائه توپ والیبال V200W در سال 2019 توسط شرکت میکاسا به بازار والیبال نگاه همه ورزشکاران را به سمت خود کشاند توپی جدید با تکنولوژی جدید که با قدرت دریافت بالا چشمان زیادی را به دنبال خود می کشاند. این توپ خارق العاده با طراحی مهندسی در قراردادن 18 پنل با سایزهای مشخص در کنار هم دارای ساختاری آیرودینامیکی است که تعادل توپ در هوا را در مقابل ضربات سهمگین والیبالیست های امروز دنیا حفظ میکند و به کمک آن والیبالیست توپ را دقیقا در مکانی مد نظرش می باشد فرود می آورد کاری بسیار دشوار که هر شرکتی قادر به انجام آن نیست. سایز پنل ها استاندارد و جنس پوشش توپ سوراخ دار می باشد و در حالی که بازیکن کنترل کامل ضربات را در اختیار دارند دامنه دریافت ها بدون باقی ماندن رطوبت دست بازیکنان بر روی توپ نیز افزایش می یابد. طراحی توپ در دو رنگ زرد و آبی موجب ردیابی بهتر و آسان تر آن توسط چشم بازیکن می شود. این توپ با تایید رسمی FIVB بخشی از جدیدترین مجموعه توپ های والیبال داخل سالن میکاسا محسوب می شود که سر و صدای زیادی را در دنیا به پا کرده است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتسال استار مدل FUSTSAL-MATCH2022 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ فوتسال «استار» مدل(Futsal Match2022) رویه‌ای از جنس پلی‌اورتان دارد که سبب افزایش استحکام آن می‌شود. استفاده از این ماده‌ی شیمیایی در توپ باعث می‌شود تا ضربات واردشده به توپ یا سایش زیاد با سطح زمین و سطوح محکم تاثیری بسیار کم در کیفیت آن بگذارد. این توپ با توجه به وزنی که دارد، برای استفاده در ورزش فوتسال و فضای داخل سالن مناسب است. درواقع وزن بیشتر این توپ نسبت به سایر توپ‌های معمول، باعث خواهد شد تا جهش بسیار کمتری داشته باشد و به شما کمک کند تا حرکات تکنیکی را به شکلی بهتر انجام دهید. رویه‌ای که در ساخت این توپ به کار رفته باعث شده است تا بتوانید از آن در هر شرایط آب‌وهوایی استفاده کنید و کنترل بیشتری بر آن داشته باشید. همراه این توپ توری عرضه شده است که باعث تسهیل در امر جابه‌جایی آن خواهد شد. توپ فوتسال استار مدل Futsal Match 2022دارای طراحی مناسب به سایز استاندارد برای استفاده در سالن‌های ورزشی است و باعث خواهد شد تا با استفاده از آن لحظاتی خوش را در زمان ورزش تجربه کنید. فوتبال ورزشی تکنیکی و گروهی است؛ ازاین‌رو استفاده از توپی مناسب در هنگام بازی فوتبال، روی عملکرد شما تاثیر بسزایی می‌گذارد. امروزه توپ‌های فوتبال از نظر طراحی و جنس پیشرفت زیادی کرده‌اند، به نحوی که متناسب با هر نوع زمین و شرایط آب و هوایی توپ‌هایی طراحی و ساخته می‌شوند که به شما در عملکرد بهتر حین ورزش کمک زیادی خواهند کرد توپ‌ها انواع متفاوتی دارند و براساس جنس رویه برای زمین چمن، سالن، ساحل، خیابان یا چمن مصنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرند. توپ‌هایی که برای چمن استفاده می‌شوند، لایه‌ای مقاوم دارند و برای هر نوع تمرینی مناسب هستند؛ اما توپ‌های سالن دارای اندازه‌ی کوچک‌تر معمولا 4 هستند که با وزن توپ سایز 5 برابری می‌‎کنند. جنس لایه‌ی بیرونی توپ کمی نرم‌تر و درعین‌حال مقاوم‌تر است که موقع برخورد به دیواره‌ی سالن مانع ازدست‌رفتن شکل کروی آن می‌شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتبال مدل فینال جام جهانی 2022 الحلم خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

فیفا توپ جدیدی را برای استفاده در مراحل پایانی جام جهانی معرفی کرد. توپ پیشرفته الرحله که در 58 مسابقۀ نخست جام از آن استفاده می‌شد جای خود را به توپ الحلم داد که علاوه بر دارا بودن امتیازات توپ قبلی، طراحی و ویژگی‌های جدیدی دارد. «حلم» در زبان عربی به معنی رویاست و توپ موسوم به رویا در مرحله نیمه‌ نهایی، رده‌بندی و فینال در جریان بازی قرار گرفت. لیونل مسی در پرده‌برداری از این توپ شرکت کرد در مراحل پایانی جام جهانی معرفی کرد. توپی که در بازی‌های پایانی جام‌جهانی مورد استفاده قرار بگیرد، طلایی رنگ است و خطوط زرشکی، سرخ و مشکلی رنگی نیز روی آن دیده می‌شود. کیفیت این توپ در حد ترینینگ می باشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتسال مولتن مدل 4800 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ مولتن مخصوص سالن اين توپ از جنس پي يو (پلي يورتان) ساخته شده است که مقاومت بالاي در برابر سايش دارد، همچنين به دليل استفاده از اين مواد درساخت توپ قابليت پرش (ارتجاعي بودن) خنثي شده است. شماره سريال توپ F9A4800 مي باشد. قطر توپ 62.5 سانتيمتر و وزن آن 417 گرم است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ والیبال میکاسا مدل MVA 200 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ والیبال اورجینال میکاسا MVA 200 یکی از پرطرفدارترین توپ‌های والیبال در میان علاقمندان و ورزشکاران سراسر جهان است. این توپ تمامی استانداردهای فدراسیون جهانی والیبال را داراست. این توپ به مدت چند سال متوالی مورد استفاده در مسابقات لیگ جهانی والیبال، جام جهانی والیبال، مسابقات باشگاه‌های جهان والیبال و مسابقات المپیک بوده است. بر طبق گفته‌های ورزشکاران حرفه‌ای والیبال، یکی از خوش دست ترین توپ‌های ساخته شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتبال مدل جام جهانی کد 2022 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ فوتبال سایز 5 جام جهانی 2022 قطر نسخه فروشگاهی می‌باشد که تنها تفاوت آن با توپ رسمی بازیها عدم وجود سنسور خط دروازه است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بسکتبال مولتن مدل NK-3883 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

کمپانی مولتن با ترکیب فناوری نوآورانه و مهارت برتر، به خلق محصولاتی که شایسته ی بازی توسط نخبه ترین ستاره های بسکتبال جهان هستند، ادامه می دهد! توپ بسکتبال مولتن مدل BG3800 از 12 پنل از جنس چرم کامپوزیت تولید شده است. از برجستگی های منظم پوشیده شده تا علاوه بر ایجاد اصطکاک و چسبندگی بهتر کنترل توپ را در دست بازیکن راحت تر و بیشتر کند. در این مدل توپ برای اتصال پنل ها به یکدیگر از نوارها نایلونی استفاده شده است که سعی شده با کاهش اختلاف ارتفاع بین پنل ها توپ مسطح تر، چرخش توپ یکنواخت تر و در نتیجه شوت و پاس دادن دقیق تر شده است. تیوب داخلی این توپ از جنس بوتیل بادوام و مرغوب است که هوای داخل را به خوبی حفظ می کند و بدون هیچگونه نشتی نیاز شما را به تلمبه و باد کردن همیشگی توپ از بین می برد. کنتراست رنگی طراحی 12 پنلی این توپ باعث تشخیص بهتر توپ در زمین برای بازیکنان و تماشگران شده است. توپ بسکتبال مولتن BG3800 در مسابقات حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد و مورد تأیید فیبا می باشد. این توپ مناسب بازی در داخل سالن و محیط بیرون می باشد. برای باد کردن توپ بهتر است به این نکات توجه کنید؛ فشار صحیح و مناسب در اطراف Valve همه توپ ها چاپ شده است. باد کردن صحیح توپ برای حفظ یک محصول برتر از نظر فنی بسیار مهم است و باد کردن بیش از حد به توپ آسیب می رساند. هنگام باد کردن توپ با پمپ یا تلمبه، بسیار مهم است که سوزن پمپ قبل از وارد کردن آن روغن کاری شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بسکتبال مولتن مدل 2023 NEW خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مولتن به عنوان یکی از برترین برندهای بسکتبال در سر تا سر جهان، همچنان به ساخت توپ های با کیفیت با استفاده از آخرین فناوری نوآورانه ادامه می دهد. توپ مولتن BG3200 از 12 پنل از جنس چرم کامپوزیت تولید شده است که نقاط اتصال بین این پنل ها از جنس نایلون می باشد. سطح رویه ی این محصول از برجستگی های موازی پوشیده شده است که امکان چسبندگی و کنترل بهتری را فراهم می کنند و مانع لیز خوردن توپ می شوند. در تولید این توپ با استفاده از فناوری جدید تلاش شده است که برجستگی ها از نظر شکل و مکان قرارگیری اصلاح شوند تا سطحی هندسی و یکنواخت بر روی سطح توپ ایجاد شود و عملکرد توپ را بهبود ببخشد. در این مدل توپ با کاهش اختلاف ارتفاع بین پنل ها، توپ مسطح تر، چرخش توپ یکنواخت تر و در نتیجه شوت و پاس دادن دقیق تر می شود. در زیر لایه ی بیرونی یک پوشش لاستیکی همراه با حباب های هوا وجود دارد که احساس نرمی بیشتری را نسبت به توپ های دیگر به وجود آورده است. تیوب داخلی این توپ از جنس بوتیل بادوام و مرغوب است که هوای داخل را به خوبی حفظ می کند و هیچگونه نشتی ندارد. کنتراست رنگی در این توپ علاوه بر ظاهری جذاب، باعث دید بهتر توپ در زمین شده است. توپ مولتن BG3200 مورد تأیید فیبا می باشد و در مسابقات حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. سایز این توپ، 7 می باشد و آن را هم می توان در تمرین و هم در مسابقه استفاده کرد. این توپ مناسب بازی در هم داخل سالن و هم محیط بیرون می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بسکتبال مولتن مدل NK-3884 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مولتن به عنوان یکی از برترین برندهای بسکتبال در سر تا سر جهان، همچنان به ساخت توپ های با کیفیت با استفاده از آخرین فناوری نوآورانه ادامه می دهد. توپ مولتن BG3200 از 12 پنل از جنس چرم کامپوزیت تولید شده است که نقاط اتصال بین این پنل ها از جنس نایلون می باشد. سطح رویه ی این محصول از برجستگی های موازی پوشیده شده است که امکان چسبندگی و کنترل بهتری را فراهم می کنند و مانع لیز خوردن توپ می شوند. در تولید این توپ با استفاده از فناوری جدید تلاش شده است که برجستگی ها از نظر شکل و مکان قرارگیری اصلاح شوند تا سطحی هندسی و یکنواخت بر روی سطح توپ ایجاد شود و عملکرد توپ را بهبود ببخشد. در این مدل توپ با کاهش اختلاف ارتفاع بین پنل ها، توپ مسطح تر، چرخش توپ یکنواخت تر و در نتیجه شوت و پاس دادن دقیق تر می شود. در زیر لایه ی بیرونی یک پوشش لاستیکی همراه با حباب های هوا وجود دارد که احساس نرمی بیشتری را نسبت به توپ های دیگر به وجود آورده است. تیوب داخلی این توپ از جنس بوتیل بادوام و مرغوب است که هوای داخل را به خوبی حفظ می کند و هیچگونه نشتی ندارد. کنتراست رنگی در این توپ علاوه بر ظاهری جذاب، باعث دید بهتر توپ در زمین شده است. توپ مولتن BG3200 مورد تأیید فیبا می باشد و در مسابقات حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. سایز این توپ، 7 می باشد و آن را هم می توان در تمرین و هم در مسابقه استفاده کرد. این توپ مناسب بازی در هم داخل سالن و هم محیط بیرون می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بسکتبال مولتن مدل BG3200 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

در توپ بسکتبال مولتن مدل BG3200 جدیدترین فن آوری های استفاده شده در ساخت توپ های بسکتبال به کار رفته است. سطح این توپ از 12 پنل صد درصد چرم اصل تولید شده و بندهای بین پنل ها از نایلون مقاوم می باشد. ویژگی Dual-Cushion کاهش زمان بازگشت توپ در حین دریبل با حفظ سرعت یک توپ حرفه ای در آن به کار رفته است. درزهای روی توپ با اقزایش میزان سطح تماس دست و توپ هنگام دریبل زدن و یا پرتابها، کنترل عالی برای بازیکن ایجاد می کند. استفاده از تکنولوژی های Flat-Pebble Surface و Full-Flat در تولید این توپ احساس جدیدی به بازی بسکتبال بخشیده و در نتیجه بازیکن را قادر می سازد تا به اوج پتانسیل خود برسد. شکل دانه های برجسته بر روی توپ BG3200 دارای الگوی یکنواخت جهت افزایش سطح تماس دست و نیز پایداری در دریبل زدن و کنترل توپ می باشد. کنتراست رنگی بندهای مشکی و بژ بین پنل های این توپ جلوه ای شگفت انگیز به آن داده و تمرکز هر بازیکن را به صورت واضح حتی از فاصله دور جلب می کند. توپ بسکتبال مولتن مدل BG3200 تایید شده فیبا بوده و با توجه به کیفیت و طراحی ساخت بالایی که دارد در مسابقات رسمی و حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بسکتبال مولتن مدل B7G4500 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

در توپ بسکتبال مولتن مدل B7G4500 جدیدترین فن آوری های استفاده شده در ساخت توپ های بسکتبال به کار رفته است. سطح این توپ از 12 پنل صد درصد چرم اصل تولید شده و بندهای بین پنل ها از نایلون مقاوم می باشد. ویژگی Dual-Cushion کاهش زمان بازگشت توپ در حین دریبل با حفظ سرعت یک توپ حرفه ای در آن به کار رفته است. درزهای روی توپ با اقزایش میزان سطح تماس دست و توپ هنگام دریبل زدن و یا پرتابها، کنترل عالی برای بازیکن ایجاد می کند. استفاده از تکنولوژی های Flat-Pebble Surface و Full-Flat در تولید این توپ احساس جدیدی به بازی بسکتبال بخشیده و در نتیجه بازیکن را قادر می سازد تا به اوج پتانسیل خود برسد. شکل دانه های برجسته بر روی توپ B7G4500 دارای الگوی یکنواخت جهت افزایش سطح تماس دست و نیز پایداری در دریبل زدن و کنترل توپ می باشد. کنتراست رنگی بندهای مشکی و بژ بین پنل های این توپ جلوه ای شگفت انگیز به آن داده و تمرکز هر بازیکن را به صورت واضح حتی از فاصله دور جلب می کند. توپ بسکتبال مولتن مدل B7G4500 تایید شده فیبا بوده و با توجه به کیفیت و طراحی ساخت بالایی که دارد در مسابقات رسمی و حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ بسکتبال مولتن مدل BG3800 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

در توپ بسکتبال مولتن مدل BG3800 جدیدترین فن آوری های استفاده شده در ساخت توپ های بسکتبال به کار رفته است. سطح این توپ از 12 پنل صد درصد چرم اصل تولید شده و بندهای بین پنل ها از نایلون مقاوم می باشد. ویژگی Dual-Cushion کاهش زمان بازگشت توپ در حین دریبل با حفظ سرعت یک توپ حرفه ای در آن به کار رفته است. درزهای روی توپ با اقزایش میزان سطح تماس دست و توپ هنگام دریبل زدن و یا پرتابها، کنترل عالی برای بازیکن ایجاد می کند. استفاده از تکنولوژی های Flat-Pebble Surface و Full-Flat در تولید این توپ احساس جدیدی به بازی بسکتبال بخشیده و در نتیجه بازیکن را قادر می سازد تا به اوج پتانسیل خود برسد. شکل دانه های برجسته بر روی توپ BG3800 دارای الگوی یکنواخت جهت افزایش سطح تماس دست و نیز پایداری در دریبل زدن و کنترل توپ می باشد. کنتراست رنگی بندهای مشکی و بژ بین پنل های این توپ جلوه ای شگفت انگیز به آن داده و تمرکز هر بازیکن را به صورت واضح حتی از فاصله دور جلب می کند. توپ بسکتبال مولتن مدل BG3800 تایید شده فیبا بوده و با توجه به کیفیت و طراحی ساخت بالایی که دارد در مسابقات رسمی و حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز توپ فوتسال مولتن مدل AFC 4800 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توپ فوتسال مولتن AFC 4800 در رنگ زیبای سبز و سفید از نوع تنبل با قدرت 4800 مناسب برای سالن (فوتسال)، چمن مصنوعی و چمن طبیعی کوچک میباشد که از جنس چرم مصنوعی و فوق العاده با کیفیت تولید شده است. این توپ زیبا قابل استفاده در سالن و چمن میباشد.ساختار چند تکه ای سفید رنگ و سبز رنگ این توپ ظاهری خاص به آن داده است. توپ فوتسال Molten دارای وزن و سایز مناسب مطابق با استانداردهای جهانی فوتسال میباشد.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo