دیجی پرایم - راهنمای خرید بلیچینگ دندان

راهنمای خرید بلیچینگ دندان

بلیچینگ یا سفید کردن دندان‌ها یکی از شایع‌ترین روش‌های بکارگرفته شده در دندانپزشکی زیبایی می باشد. با اینکه می توان داروهای سفیدکننده ی دندان زیادی را بدون نسخه از داروخانه ها تهیه کرد، اما سفیدکننده‌ای که دندانپزشک بکار می‌برد، ماندگاری و سفیدکنندگی بیشتری را برای دندان‌های زرد زنگ ایجاد می کند. میزان سفید شدن دندان ها در روش بلیچینگ، به جنس دندان و رنگ مینای دندان بیمار بستگی دارد. در این روش رنگ دندان ها یک تا دو درجه سفید تر می شوند. برای آشنایی بیتر با این دستگاه با ادامه مقاله راهنمای خرید بلیچینگ دندان همراهمان باشید.

بلیچینگ چیست؟ 

سفید کردن دندان ها یا بلیچینگ، درمانی است که در آن بد رنگی ها و رنگدانه هایی که با مرور زمان باعث تغییر رنگ دندان ها شده و حتی بعضی بد رنگی های ژنتیکی را بر طرف ساخته و در نهایت دندان هایی سفید و زیبا را به شما هدیه خواهد کرد.

دیجی پرایم - راهنمای خرید بلیچینگ دندان

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید بلیچینگ دندان برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی محصولات شخصی از جمله لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامت، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( آرایشی و سلامت ) می توانید مطالعه نمائید.

عوارض بلیچینگ 

اصولا بلیچینگ اگر تحت نظارت دندانپزشک انجام شود، عارضه خاصی ایجاد نمی کند. فقط امکان دارد دندان ها را تا مدتی حساس کند. این حساسیت نیز معمولا با خمیردندان های ضد حساسیت قابل درمان می باشد.

تفاوت سفید کردن دندان با بلیچینگ

زمانی که دندان ها را از حالت طبیعی سفیدتر می کنیم به آن “بلیچینگ” می گویند. اما سفید کردن عادی دندان ها که منجر به بازگشت رنگ دندان ها به رنگ اولیه می شود را سفید کردن دندان ها می گویند. بنابراین استفاده از یک خمیر دندان سفید کننده می تواند به این پروسه ی زیبا کننده کمک کند. اما برای انجام بلیچینگ نیاز به مواد مخصوص بوده و با یک سفید کننده عادی نمی توان این پروسه را انجام داد.

باتوجه به شرایط همه گیری ویروس کرونا و لزوم عدم حضور در مراکز شلوغ از جمله دندان‌پزشکی‌ها و همچنین هزینه گزاف بلیچینگ، این دستگاه به صورت اختصاصی برای گرفتن نتیجه فوری و ماندگار در خانه طراحی و تولید شده است. تا زیبایی، سفیدی، درخشندگی را به لبخند و دندان‌های شما بازگرداند. همانطور که در بالا اشاره کردیم دلیل اصلی تیره شدن دندان‌ها بالا رفتن سن، خوردن و آشامیدن مواد غذایی رنگی از قبیل قهوه و چایی و استعمال سیگار و قلیان است. با استفاده از دستگاه بلیچینگ خانگی میتوانید در کمترین زمان و صرف هزینه کمتر خودتان در منزل دندانهایتان را سفید نمائید. اما اگر فکر می کنید استفاده از اینگونه محصولات برایتان دشوار است و امکان خطا در استفاده را دارید، این عمل را به یک دندانپزشک واگذار کنید تا به صورت تخصصی تر انجام گیرد.

در نهایت شما می توانید برای سفید کردن دندانهایتان از وسیله های موجود در بازار استفاده و یا اینکه به دندانپزشک مراجعه کنید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید بلیچینگ دندان

دیجی پرایم - بهترین راهنما

خلاصه مقاله

  1. بلیچینگ یا سفید کردن دندان‌ها یکی از شایع‌ترین روش‌های بکارگرفته شده در دندانپزشکی زیبایی می باشد.
  2. میزان سفید شدن دندان ها در روش بلیچینگ، به جنس دندان و رنگ مینای دندان بیمار بستگی دارد.
  3. سفید کردن دندان ها یا بلیچینگ، درمانی است که در آن بد رنگی ها و رنگدانه هایی که با مرور زمان باعث تغییر رنگ دندان ها شده از بین می روند.
  4. بلیچینگ اگر تحت نظارت دندانپزشک انجام شود، عارضه خاصی ایجاد نمی کند.
  5. اگر فکر می کنید استفاده از اینگونه محصولات برایتان دشوار است و امکان خطا در استفاده را دارید، این عمل را به یک دندانپزشک واگذار کنید تا به صورت تخصصی تر انجام گیرد.

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید بلیچینگ دندان لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

دیجی پرایم - بهترین راهنما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *