ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید بخارپز

یکی از بهترین روش های پخت غذا، بخارپز کردن مواد غذایی می باشد. بخارپز کردن بیشتر برای سبزیجات به کار می‌رود. بخارپز کردن یک نوع پخت و پز به صورت مرطوب بوده که مواد توسط بخار آب پخته می‌شوند. این روش پخت، بسیار ملایم بوده و بهترین گزینه برای مواد غذایی با بافت نرم مثل ماهی و سبزیجات به شمار می‌رود. با بخارپز کردن مواد مغذی از مواد خارج نشده و غذا سالم می باشد. شما برای حفظ ارزش مواد غذایی و بخارپز کردن مواد به یک دستگاه بخارپز مناسب نیاز دارید، که در مقاله راهنمای خرید بخارپز سعی در معرفی هرچه بهتر این محصول پر کاربرد داشته ایم. لطفاً با ما همراه باشید.

انواع بخارپز

بخار پز ها از مدل های ساده تا پیشرفته ترین و ارتقا یافته آنها یک عمل یعنی بخارپز کردن مواد غذایی را انجام می‌دهند. تفاوت در نوع این محصول در راحتی انجام کار می باشد. در ساده ترین مدل سبد استیلی بوده که به شکل پره ای‌ سوراخ دار تولید می‌شوند. با قرار دادن این سینه درون قابلمه آب داغ مواد غذایی بخارپز شده و به مرحله پخت کامل می رسد. بعضی از این سبدها به شکل سیلیکونی در بازار موجود می باشند. در نوع دیگر می‌توان بخارپز های مایکروویو را نام برد، که ظرف حاوی مواد غذایی را درون مایکروفر قرار می دهید. همچنین بخارپزهای گازی که توسط گرمای اجاق گاز مواد را بخارپز می کنید. در این نوع محصول کمی خطر وجود دارد و شما هنگام استفاده باید مراقب بخار نشدن تمام آب ها باشید. اما مدل رایج تر این وسیله نوع برقی آنها می باشد، که از انرژی برق برای شروع به کار استفاده می کند. نوعی جدید به شکل گروه بندی طراحی و تولید می‌شوند، تا نسبت به مواد غذایی آنها را در گروه های گوناگون قرار داده و بخارپز کنید. مدل‌های امروزی و جدیدتر به شکل توکار طراحی می‌شوند که خرید آنها در این سبک برای آشپزخانه بسیار شیک و مدرن است.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید بخارپز برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز منزلتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( خانه و آشپزخانه ) می توانید مطالعه نمائید.

فواید استفاده از دستگاه بخارپز

 1. حفظ مواد مغذی
 2. چند کاره بودن
 3. سهولت در استفاده

نکات مهم در خرید بخارپز

سایز

ساختار و نوع طراحی بخارپز ها دارای انواع گوناگونی است که به همین دلیل باعث شده اندازه مشخصی برای بخارپز ها تعریف نشده باشد. اما به طور کلی این وسیله دارای سه طبقه با حفره های ریز و درشت جهت عبور بخار هستند. اغلب این طبقات به نحوی طراحی می شوند که بتوان پخت وعده های غذایی بزرگتر مورد استفاده قرار گیرند. هنگام پخت و بخارپز کردن مواد، طبقات در این نمونه قابلیت جابجایی داشته و می توانید میزان حرارت را به صورت دلخواه تغییر دهید. طبقات در هر برندی نسبت به دیگر متفاوت می باشد. به این گونه که بعضی برندها طبقات را به گونه‌ای طراحی کرده اند که درون یکدیگر جای می‌گیرند، در این طراحی دیگر قابلیت جابجایی طبقات را نخواهید داشت. در بعضی دیگر طبقه های بزرگتر برای پخت مواد غذایی مانند مرغ تعبیه شده که هر کدام از این مدل ها دارای مزایا و معایبی می باشند، که نسبت به نوع استفاده باید بهترین گزینه را انتخاب و خریداری نمائید.

ایمنی

یکی از اساسی‌ترین نکات ه اهمیت بالایی دارد، ایمنی محصول است.بهترین محصول، محصولی است که کلید پاور اتوماتیک و ترموستات داشته باشد. با وجود این قابلیت اگه اتفاقی رخ دهد ،دستگاه می تواند از خطرات پیشرو جلوگیری کند. هنگام خرید به بخش ایمنی دستگاه اهمیت زیادی بدهید.

زمان سنج

در اکثر بخارپزها زمانسنج 60 دقیقه ای وجود دارد که با چرخاندن آن می توانید زمان پخت را تعیین کنید. مدل های جدیدتر این محصول که از نوع آنالوگ به دیجیتال ارتقا پیدا کرده، دارای گزینه هایی مانند تاخیر در شروع پخت هستند، که به برنامه‌ریزی بهتر پخت غذا کمک شایانی می‌کنند. گرچه از لحاظ قیمت گران تر می باشند. با ادامه مقاله راهنمای خرید بخارپز همراهمان باشید.

درجه‌بندی آب

مهم ترین اصل در خرید بخار پز توجه به درجه آب است. بخارپز مناسب و کاربردی باید دارای درجه بندی خوب در مقابل دید و روی مخزن آب باشد. البته باید گفت که اغلب بخارپز های برقی آب مخزن را کامل استفاده نمی کنند و در صورت احتمالی اتمام آب زنگ هشدار شان فعال می‌شود. در این صورت قابلیت اضافه کردن مجدد آب به مخزن میسر می باشد. در برخی نمونه ها ورودی کوچکی برای پر کردن مخزن بدون برداشتن طبقات را فراهم می کند.

گرم نگهدار

هنگام انتخاب نوع بخارپز سراغ محصولی بروید که قابلیت گرم نگه داشتن غذا را هم داشته باشد. در برخی از مدل‌ها این قابلیت به صورت خودکار بوده اما در برخی دیگر باید این ویژگی را دستی تنظیم نمائید. برای استفاده از گزینه گرم نگهدار در بخارپز همچنان باید مخزن آب را پر نگه دارید.

خاموش شدن اتوماتیک

این قابلیت یکی از ملزومات بخارپز ها برای حفظ ایمنی بیشتر در دستگاه می باشد. اکثر این محصولات بعد از اتمام پخت غذا و یا اتمام آب به صورت اتوماتیک خاموش می شوند، که این عمل در طولانی مدت سبب حفظ سلامت دستگاه می‌شود.

سرعت عملکرد بخارپز

سرعت عملکرد در این وسیله یکی از نکاتی است که باید هنگام خرید مورد بررسی قرار گیرد. سطح بخار ایجاد شده در این محصول در مقایسه با قابلمه بسیار کمتر می باشد و همین موضوع سبب پایین آمدن سرعت پخت مواد غذایی شده است.

جنس بخارپز

یکی از پارامترهای مهم جنس این محصول است. بخارپزها از جنس های متفاوتی مانند استیل، پلاستیک، سیلیکون و بامبو می باشند. نوع سیلیکونی برای قرار دادن در مایکروویو مناسب است. اگر در منزل مایکروویو دارید می‌توانید بخارپز نوع سیلیکونی را انتخاب و خریداری نمائید. بخارپزهای برقی عموما از جنس پلاستیک بوده که هنگام انتخاب باید به نیازهای خود توجه داشته باشید.

فضای نگهداری

قبل از انتخاب نوع محصول مورد نظرتان بهتر است ابتدا فضای نگهداری آن را مشخص کنید، سپس اقدام به خرید کالا کنید. زیرا زمانی که شما دستگاه را خریداری کردید، برای نگهداری آن نیاز به فضای مناسبی خواهید داشت.

قابلیت های ویژه

در برخی از نمونه های دستگاه های بخارپز امکان تهیه سوپ و بخار پز کردن تخم مرغ وجود دارد، که برای تهیه سوپ در پایین دستگاه سینی به منظور جمع آوری شیرابه مواد غذایی در نظر گرفته شده است. از سوی دیگر برای گذاشتن تخم مرغ‌ها سبدی تعبیه شده که می‌توان تخم مرغ ها را درون آنها قرارداد.

در ادامه مقاله بخوانید: راهنمای خرید بخارپز

شستشوی آسان

بخارپزها هم مانند سایر لوازم آشپزخانه هنگام شستشو و تمیز کردن کمی پیچیده و وقت گیر می باشد. برای راحتی در شستشو و نظافت دستگاه مدلی را برگزینید که قابلیت شستشوی قطعات درون ماشین ظرفشویی را داشته باشد و سینی آن برای نظافت بیشتر جدا شود.

قیمت

بخارپزها نسبت به سایر وسایل برقی آشپزخانه از قیمت بالایی برخوردار نمی باشند. اما اگر قصد خرید بخاری پزی که دارای امکاناتی مانند تایمر دیجیتال، تاخیر شروع در پخت و همچنین پلوپز باشد، باید متقابلاً هزینه بیشتری برای وجود این امکانات در محصول مورد نظرتان صرف کنید. اگر نیت به خرید محصولی کامل تر در قبال هزینه بیشتر را دارید، می توانید بخارپز هایی که دارای ظرف جدا برای پخت برنج را انتخاب نمائید. به این گونه که ظرف کوچک برنج را درون یکی از طبقات بخارپز قرار داده و برنج را هم مانند سایر مواد غذایی بخارپز می کنید. با این روش پخت زمان بیشتری برای تهیه برنج نیاز خواهید داشت.

غذای سرخ کرده یا بخارپز

پختن غذاها با روغن علاوه بر از دست دادن خواص مفید مواد غذایی امکان به خطر افتادن سلامتی هم بسیار بالا می‌رود. در روش بخار پز به دلیل خیلی کم منعقد شدن پروتئین، مواد قابل هضم تر می باشند، در حالی که مواد غذایی سرخ شده به علت حرارت دیدن در روغن امکان سرطان‌زا شدنشان بسیار بالاست. در غذاهای سرخ کردنی به دلیل وجود کالری اضافی عامل بروز چاقی و مشکلات قلبی و از بین رفتن حدودی و یا کامل ویتامین ها می باشد، این مشکلات در بخارپز کردن وجود ندارد.  طبخ مواد غذایی به صورت بخارپز بهترین روش برای کنترل وزن و سلامت بدن است.

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید بخارپز لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز هوا پز دسینی مدل توربو خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شرکت ایتالیایی دسینی (Dessini) یکی از تولید کنندگان بنام ومشهور ایتالیایی است. این شرکت در تولید انوع لوازم خانگی سابقه درخشانی دارد وبه دلیل کیفیت بسیار بالا ، طراحی های متنوع ،نوآوری ،استفاده از مواد با کیفیت،  قیمت مناسب و خدمات پس از فروش این شرکت از استقبال زیادی بین مردم برخوردار است.طرز کار فر نوری (هواپز) فلیور ویو به گونه ای است که با استفاده از گرمای هالوژن و امواج مادون قرمز و حرکت خاص هوای گرم مواد غذایی را از داخل به خارج می پزد و باعث  پخت تمام قسمتهای مواد غدایی به یک اندازه می شود. هواپز با استفاده از گردش خاص هوای گرم درون محفظه خود مواد غذایی را به سالم ترین نحو ممکن می پزد به طوری که برای پختن نیازی به روغن نمی باشد و حتی چربی و روغن اضافی در غذا را نیز می زداید و همن خاصیت فر نوری فلیور ویو باعث می شود تا غذا های شما سبک تر و سالم تر آماده شوند. هواپز فلیور ویو به راحتی قابل جابجایی است و به راحتی می توان آن را در ماشین ظرف شویی شست.فلیور ویو دارای دو طبقه مجزا است که با استفاده از این دو سر شما قادر خواهید بود دو غذای متفاوت را در یک زمان بپزید.مناسب پخت، برشته کردن، بریانی کردن، سرخ کردن بدون روغن، بخارپز، تست نان، خشکبار بوداده، خشک و استرلیزه کردن، کیک، پیتزا و... همراه با سینی مخصوص پخت پیتزانکته ها و ترفندهباز کردن یخ مواد غذایی یخ زده با هواپز فلیور ویو دسینیبا توجه به گردش هوای گرم درون هواپز فلیور ویو، به راحتی یخ مواد غذایی باز خواهد شد، فقط کافی است مواد غذایی را درون هواپز قرار داده و دامای آن را روی 100 درجه بگذارید و هر 5 یا 10 دقیقه یکبار وضعیت را چک کنید.بخار پز کردن با فلیور ویو دسینیوقتی در حال پختن غذای اصلی هستید می توانید سبزیجات خود را نیز بخار پز کنید برای این کار کافی است چند قطره آب به سبزیجات خود اضافه کرده و آنها را درون فویل آلمینیومی بسته بندی کرده و درون فر نوری خود قرار دهید وقتی که ماهی و سبزیجات شما درون فلیور ویو در حال بخار پز شدن هسنتد میتوانید برای طعم دادن به آنها می توانید به کف فرنوری خود یک فنجان آب همراه با ادویه جات و عصاره های خوش عطر اضافه کنیدسرخ کردن با فر نوری(هواپز) فلیور ویو دسینیسیب زمینی و مرغ خود را داخل ورغ مایع کرده و بعد از آن که روغ اضافه را از آنها زدودید به داخل فلیورویو بگذارید و طبق دستورالعمل به سرخ کردن آنها بپردازید.گرم کردن با فلیور ویو دسینی هر مواد غذایی که میخواهید آن را گرم کنید، از غذا گرفته تا کیک و تنقلات را میتوانید در فرنوری خود گرم کنید فقط کافیست دمای آن را در بالاترین حد قرار داده و چند دقیقه منتظر باشید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پلوپز میگل مدل GRC 700 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

پلوپز 700 وات میگل با 5 منوی پخت خودکار و صفحه نمایش دیجیتال وسیله ای مناسب جهت تهیه انواع غذاهای خوش طعم ایرانی می باشد. وجود عملکرد پخت تاخیری سبب سهولت در آشپزی شده است. همچنین دیگ با پوشش تفلون، تهیه انواع برنج با ته‌دیگ خوش‌رنگ و خوش طعم را میسر کرده است

پلوپز میگل GRC 700

آشپزی با ظروف حرفه‌ای لذتی فراوان دارد و باعث می‌شود علاوه‌بر علاقه‌مندی بیشتر شما به آشپزی، غذای خوشمزه‌تری پخته شود. پلوپز یکی از وسایلی است که می‌تواند لذت آشپزی را در شما دوچندان کند و غذاهای خوشمزه را سر میزتان حاضر کند. پلوپز میگل مدل GRC 700 تمام خواسته‌هایی که از یک پلوپز دارید را پاسخ می‌دهد و برای پخت راحت‌تر انواع کیک، برنج و غذاهایی با این سبک ساخته شده است. 

این پلوپز دارای ۵ منوی پخت خودکار شامل :۱- برنج با ته‌دیگ ۲- برنج ساده ۳- بخارپز/کیک ۴- پخت با تاخیر و ۵- آرام‌پز است. با استفاده از پلوپز میگل می‌توانید برنج را در بهترین کیفیت آماده کنید و از طعم و عطر آن لذت ببرید. از آنجایی که پلوپز دارای قدرت حرارت‌دهی از کف و دیواره‌ها به‌صورت هم‌زمان است، باعث پخت راحت‌تر و باکیفیت‌تر می‌شود.  پلوپز ۷۰۰ وات میگل در دارای ظرفیت ۴ لیتر بوده که برای ۶ تا ۸ نفر مناسب است. جنس بدنه این محصول مقاوم است و عمر طولانی دارد. منوی کاربردی و راحت این پلوپز باعث شده همه افراد حتی سالمندان نیز بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند. تنها کاری که نیاز است انجام دهید، ریختن مایع غذا داخل دیگ، بستن درپوش و فشار دادن دکمه مورد نظر است.

این پلوپز دارای صفحه نمایشگر LED است که مشخصات منوی مورد نظر را می‌توانید روی ان مشاهده کنید. این محصول را می‌توان یک محصول سه‌گانه پلوپز، آرام‌پز و بخار‌پز دانست که شما را از خرید محصولات مجزا بی‌نیاز می‌کند. داشتن یک پلوپز میگل باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها و سهولت آشپزی می‌شود. دیگ داخل پلوپز میگل دارای روکش نچسب تفلون است و ته‌دیگ یک‌دست به شما تحویل می‌دهد. عملکرد پخت تاخیری این پلوپز باعث سهولت در آشپزی می‌شود و فرصتی را برای استراحت شما فراهم می‌کند. به این صورت شما می‌توانید برنج و ... را داخل این پلوپز قرار داده و اجازه دهید با قابلیت پخت تاخیری، غذا کاملا پخته شود.

علاوه‌بر پخت کیک یا برنج، از این محصول می‌توانید برای بخارپز کردن انواع سبزیجات یا گوشت استفاده کنید و غذایی سالم و خوشمزه داشته باشید. پلوپز میگل برای پخت نان و تخم‌مرغ یا سایر مواد غذایی نیز مناسب است. این پلوپز دارای یک محفظه مخصوص برای پخارپز بوده که کف آن چندین سوراخ قرار دارد و حرارت بخار آب را از همین سوراخ‌ها جذب کرده و به مواد غذایی منتقل می‌کند. داخل بسته‌بندی این محصول، یک سبد بخارپز، یک کف‌گیر و یک پیمانه برنج قرار دارد که موقع آشپزی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

این پلوپز زیبا در دو رنگ مختلف تیره و روشن تولید شده است که رنگ مناسب را می‌توانید براساس دکوراسیون خانه و آشپزخانه خود انتخاب کنید.

پلوپز میگل دارای یک المنت پخت، کنترل پنل دیجیتال، ۵ منوی پخت خودکار، عملکرد پخت با تاخیر، عملکرد گرم نگهدارنده و دارای مخزن جمع‌آوری است. این ویژگی‌ها در کنار هم، محصول مورد نظر را به محصولی با ارزش خرید بالا تبدیل کرده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز مولتی کوکر نینجا مدل OL550EU خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

حالت، 11 عملکرد 11 عملکرد پخت و پز را در زیر یک SmartLid باز کنید - پخت با فشار، سرخ کردن با هوا، گریل، پخت، آبگیری، سرخ کردن/تخت کردن، بخارپز، آهسته پخت، ماست، سرخ کردن با بخار و بخارپز. به سادگی با استفاده از SmartLid Slider بین حالت های پخت جابجا شوید. درب به طور هوشمند تشخیص می دهد که از کدام عملکرد استفاده می کنید. حالت ترکیبی بخار یک روش جدید برای پخت و پز، ترکیب بخار با همرفت برای نتایج آبدار، سریع و ترد کشف کنید! با استفاده از سس یا سایر مایعات اضافه شده به قابلمه با موادتان، بخار رطوبت و طعم را به غذای شما در حین پخت القا می کند. نتیجه؟ غذای کاملاً پخته شده که در داخل لطیف و مرطوب است، از بیرون ترد است. ایده آل برای پختن غذاهای سریع و آسان - از لیمو و مرغ سبزی با سیب زمینی سیر گرفته تا سیخ میگو با برنج با بخار سبزیجات ترد و غذاهای تازه یا منجمد مانند فیله ماهی سالمون را با هوای بخار گرفته بدون خشک کردن سرخ کنید – از غذای سرخ شده و آبدار و بیرون ترد لذت ببرید. همچنین برای پخت سریع لازانیا یک دیگ با رویه پنیر حبابدار عالی است. کیک ها، دسرها و خوراکی های خانگی سریع، پف دار، خوشمزه بپزید . حالت پخت تحت فشار پخت تحت فشار تا 70 درصد سریعتر از روشهای پخت سنتیx. آشپزی تحت فشار از بخار بسیار داغ برای پخت سریع غذاهای لطیف استفاده می‌کند – برای نرم کردن تکه‌های بزرگ گوشت، لذت بردن از آبدار گوشت در کمترین زمان. حالت سرخ کردن هوا غذای سرخ شده ترد را با استفاده از روغن کم یا بدون روغن سرخ کنید - تا 75 درصد چربی کمتر از روش های سرخ کردنی سنتیxx. همه چیز را از چیپس طلایی، سیب زمینی سرخ کرده و مخلوط سبزیجات گرفته تا ماهی، بال مرغ و فیله ماهی قزل آلا و..... درست کنید. در حالت سرخ کردن هوا، می‌توانید از میان طیف وسیعی از عملکردهای همرفتی و سبک اجاق گاز انتخاب کنید. امکانات بی پایان هستند! همبرگرهای خوشمزه، سیخ های حلومی و سینه مرغ ترشی شده را گریل کنید. کیک های کرکی، کلوچه ها، پای ها و شیرینی ها را بپزید و به ماکارونی های پنیری رویه ای حباب دار بدهید. قبل از پخت استیک ها را کاملاً بپزید. برای تهیه سس های خوشمزه، مواد را تفت دهید و پیاز را کاراملی کنید تا بیشترین طعم را داشته باشید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز مولتی کوکر نینجا مدل OL650EU خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مولتی کوکرNinja OL650EU برای هر آشپزخانه ای برای تهیه تمام غذاهایی است که فکرش را می کنید لازم است. مولتی پز Ninja OL650EU دارای 12 عملکرد مختلف پخت برای تهیه غذاهای مورد علاقه شما می باشد. به کباب کردن، پختن، سرخ کردن در هوا و ...... فکر کنید. این مولتی کوکر تعداد زیادی دستگاه را در یک واحد ترکیب می کند. علاوه بر این، مجهز به حالت بخار ترکیبی نوآورانه برای نتایجی است که آبدارتر، تردتر و سریع‌تر از همیشه هستند. این مولتی پز دارای ظرفیت 7.5 لیتر است که برای 6 نفر کافی است. غذاهای خوشمزه سریع و آسان با یک مولتی پز می توانید تقریباً تمام غذاهایی را که می خواهید درست کنید و ممکن است دستور العمل های جدید و خوشمزه ای را کشف کنید. چه پیش غذا، غذای اصلی، دسر یا میان وعده، همه چیز را می توان در این اجاق گاز چند منظوره درست کرد. تنظیمات را می توان به راحتی با دکمه های روی صفحه LED، انتخاب یکی از حالت های مختلف پخت، عملکردهای پخت و انتخاب زمان و دمای بین 25 تا 240 درجه سانتی گراد تغییر داد. وقتی تایمر تمام می شود، مولتی پز به طور خودکار خاموش می شود، پس از آن می توانید به سرعت دستور پخت آسان، اما خوشمزه خود را سرو کنید. 12 عملکرد مختلف پخت و پز 3 حالت مختلف و 12 عملکرد پخت مختلف این مولتی پز نینجا باعث می شود که همه چیز را به بهترین شکل ممکن آماده کنید. به سادگی نوار لغزنده SmartLid را حرکت دهید تا بین 3 حالت مختلف جابجا شوید: آشپزی تحت فشار، سرخ کردن هوا یا بخار ترکیبی. SmartLid به طور خودکار تشخیص می دهد که کدام عملکرد مورد استفاده قرار می گیرد و بر اساس آن تنظیم می کند. علاوه بر این، یکی از 12 عملکرد پخت زیر را برای پخت کامل هر غذا انتخاب کنید: پخت و پز تحت فشار (آشپزی تحت فشار) برای تهیه سریع غذای لطیف از بخار بسیار داغ استفاده می شود. این برای مقادیر زیاد گوشت مناسب است. در کمترین زمان ممکن از سینه مرغ آبدار، فیله گوشتی یا گوشت آبدار لذت ببرید. پخت و پز تحت فشار، یا پخت تحت فشار، تا 70٪ سریعتر از روش های پخت معمولی است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پلوپز پارس خزر مدل 101 کندوج خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

پلوپز مدل كندوج 101 یکی از مدل های با کیفیت پلوپز شرکت پارس خزر می باشد. پلوپز یکی از وسایل ضروری آشپزخانه می باشد. به ویژه برای خانم هایی که شاغل هستند و زمان زیادی برای برای پخت و پز ندارند پلوپز وسیله بسیار کاربردی محسوب می شود. زمانی که مهمان ناخوانده دارید می توانید برنج را در پلوپز ریخته و بدون نیاز به سر زدن به بقیه کارهایتان رسیدگی کنید. کیفیت و پخت برنج در آشپزی بسیار اهمیت دارد و گاهی زمان زیادی را باید صرف پخت برنج نمود. پلوپز وسیله ای است که برنج را را بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن به شما تحویل می دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز هواپز بیم مدل َََAft1001 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آون هواپز بیم مدل AFT1001 یکی از جدیدترین و هیجان‌انگیزترین محصولات شرکت بیم است. لذت خوردن غذاهای برشته و سوخاری بر کسی پوشیده نیست. برای برآورده کردن این نیاز، شرکت‌های تولیدی لوازم خانگی کالاهای گوناگونی را روانه بازار کرده‌اند که هر کدام به نوعی کار فر را انجام می‌دهند و جدیدترین دستاورد این شرکت‌ها، تولید هواپزها است. شرکت قدرتمند بیم نیز، یکی از بهترین، شکیل‌ترین و کارا‌ ترین نوع هواپز را جهت رفاه حال مشتریان خود روانه بازار کرده است. آون هواپز بیم مدل AFT1001 دستگاهی با قابلیت یک فر کوچک است که فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند و قابلیت حمل و نقل آسانی دارد. آون هواپز بیم مدل AFT1001 با توان مصرفی 1500 وات دستگاهی کوچک اما قدرتمند است که دارای چندین برنامه پخت و آماده سازی غذا است. آون هواپز بیم مدل AFT1001 با ایجاد گرما و گردش هوا کار می‌کند. اگرجهت حفظ سلامتی و رژیم غذایی‌تان به دنبال خرید یک کالای جدید با امکانات یک فر حرفه‌ای و فناوری‌های مدرن هستنید و قیمت کالا نیز برایتان مهم است، در ادامه مبحث با ما همراه باشید تا با آون هواپز بیم مدل AFT1001 بیشتر آشنا شوید و آنگاه بی‌شک، آون هواپز بیم مدل AFT1001 را به عنوان دستیار حرفه ای پخت و پز خود انتخاب خواهید کرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز هواپز نوتریکوک مدل AF204 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

Quicker (سریعتر) ، Crispier (ترد تر) ، Healthier (سالم تر) این شعار سرخ کن های برند نوتریکوک است. سرخ کن جدید شرکت نوتریکوک با طراحی براق (مشکی برس خورده) با کیفیت برتر ، اندازه جمع و جور می تواند سرآشپز هر آشپزخانه ای شود. با کمک فناوری SmartTemp به طور خودکار دما را تنظیم می شود. هواپز AF204 دارای یادآوری مفید Shake است ، که به شما زمان تکان دادن محتویات را برای یکنواختی اطلاع می دهد. سبد سرخ شده با کیفیت عالی بدون PFOA ، بدون BPA ، با پوشش ضد چسب و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی دارای فضای قابل استفاده بیشتری برای قرار دادن مواد غذایی ، بیشتر از یک سبد طرح گرد دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پلوپز و مولتی کوکر بوش MUC22B42 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

پلوپز و مولتی کوکر بوش MUC22B42، دارای برنامه‌های مختلف پخت است و انواع خورشت، پلو و خوراک را برای شما به راحتی آماده می‌سازد. به لطف 16 برنامه ذخیره آماده در دستگاه شما، در اصل یک سرآشپز حرفه‌ای را به خانه خواهید برد. هم‌چنین سیستم Smart Auto Cook این دستگاه به شما اجازه ثبت تنظیمات برای پخت غذاهای دلخواهتان را به صورت اتوماتیک خواهد داد. کافیست یک بار دستگاه را تنظیم کنید و تنظیمات دلخواه را ثبت کنید؛ دفعه بعد مولتی کوکر و پلوپز بوش با فشار یک دکمه بقیه کارها را به عهده خواهد گرفت. ویژگی‌های برجسته این پلوپز عبارتند از: صفحه کنترل دیجیتال: تایمر و تنظیمات دستگاه کاملا به صورت دیجیتال است. ظرفیت 5 لیتری: مناسب برای خانواده‌های پرجمعیت. حرارت سه بعدی: حرارت به صورت سه بعدی و یکنواخت درون مخزن جریان پیدا می‌کند که همین باعث پخت یکنواخت غذا می‌شود. جنس کاسه سرامیکی: مخزن داخلی پلوپز از جنس سرامیک نسوز است که هم محکم و نچسب بوده و هم باعث شست‌وشوی آسان می‌شود. در مجموع پلوپز چند کاره بوش تمامی نیازهای شما را برای پخت و پز غذا برطرف می‌کند. لوازم جانبی: -کاسه سرامیکی - ظرف بخار - جدا کننده قابلمه - سبد سرخ کن -پیمانه - کتاب دستور العمل - یک عدد ملاقه - یک عدد کفگیر

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تخم مرغ پز سیلور کرست مدل EM077 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تا هفت تخم مرغ بپزید، این وسیله مفید به این معنی است که می توانید در کمترین زمان یک صبحانه ترد درست کنید. به سادگی تخم مرغ های خود را در پوسته تخم مرغ قرار دهید، دکمه پاور را فشار دهید و منتظر بمانید تا تخم مرغ ها کاملا پخته شوند. هنگامی که آب به جوش می آید دستگاه به طور خودکار خاموش می شود و هر بار نتیجه ای عالی به شما می دهد. دیگ تخم مرغ همچنین دارای تعدادی ویژگی ایمنی از جمله خاموش شدن خودکار و محافظت در برابر گرمای بیش از حد است. تا 7 تخم مرغ رامتوانید بپزید و سه حالت پخت را دارا میباشد خاموش شدن خودکار ایمن و دمای بیش از حد دارا میباشد قدرت آن400 وات میباشد خاموش شدن خودکار هنگام جوشیدن آب را دارد چراغ نشانگر عملیاتی را دارا میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز زودپز دسینی مدل دسته دار ظرفیت 6 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شرکت ایتالیایی دسینی (Dessini) یکی از تولید کنندگان بنام ومشهور ایتالیایی است. این شرکت در تولید انوع لوازم خانگی سابقه درخشانی دارد وبه دلیل کیفیت بسیار بالا ، طراحی های متنوع ،نوآوری ،استفاده از مواد با کیفیت،  قیمت مناسب و خدمات پس از فروش این شرکت از استقبال زیادی بین مردم برخوردار است.سرعت در آشپزی یکی از مواردی است که برای خانم های خانه دار اهمیت زیادی دارد.خصوصا خانم هایی که شاغل هستند و وقت زیادی برای آشپزی ندارند. برای این دسته افراد زودپز دسینی به آن ها توصیه میشود.زود پز دسینی مدل دسته داریکی از محصولات با کیفیت شرکت دسینی است که 6 لیتر ظرفیت دارد.همانطور که می دانید امنیت کار با دستگاه زودپز مسئله ی بسیار مهمی است که در تمام دنیا مصرف کنندگان به عنوان یک پارامتر در نظر میگیرند.این زود پز جزء یکی از امن ترین  زودپزهای تولیدشده در سراسر جهان است. حجم فشار تولید شده در این زودپز 1600T که در مقایسه با زودپزهای دیگر بیشتر است.ویژگی چشم گیر این زودپز،وجود دو سیستم تخلیه فشار که حداکثر ایمنی را تامین می کند.از ویژگی های دیگر می توان به واشر سیلیکونی،سوپاپ امنیت،ظرف مخصوص بخارپز که میتوان انواع سبزیجات و مواد خوراکی دیگر را بخار پز کرد.سوپاپ امنیت برای زمانی است که فشار قابلمه زیاد شود،هوای داخل از سوپاپ خارج می شود و امنیت را بالا می برد.این محصول جنسی از استیل و دسته هایی از باکالیت دارد که در مقابل حرارت مقاوم است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز مولتی کوکر سیج مدل BPR700 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دارای سنسورهای دوگانه در بالا و پایین دیگ پخت و پز برای نظارت و کنترل دقیق فشار و دمای داخل دیگ می باشد. 11 برنامه تنظیم پخت و پر و تنظیم فشار پخت آرام و تنظیمات فشار بخار اتوماتیک، در این مدل از دستگاه مولتی کوکر سیج فشار ناشی از پخت و پز به سه روش انتشار : Quick، Pulse، Natural از دستگاه خارج میشود. درب دستگاه از فولاد ضدزنگ ساخته شده است و با سیستم ایمنی 3 طرفه از آن محافظت میشود. درب دستگاه به صورت لولایی و جداشونده می باشد که قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی را نیز دارد. ظرف داخلی آن از جنس سرامیکی می باشد. این دستگاه دارای صفحه نمایش LCD می باشد که میزان دما، فشار بخار، تایمر، و نشانگر خروج بخار را نمایش میدهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز هواپز کورس مدل CAF 1607 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آون هواپز کورس مدل CAF-1607 یکی از جدیدترین و هیجان‌انگیزترین محصولات شرکت کورس با تکنولوژی آلمان است. لذت خوردن غذاهای برشته اما سالم و کم روغن بر کسی پوشیده نیست. شرکت قدرتمند کورس ، یکی از بهترین، شکیل‌ترین و کارا‌ ترین نوع هواپز را جهت رفاه حال مشتریان خود روانه بازار کرده است. آون هواپز کورس مدل CAF-1607 با توان مصرفی 1800وات و 12 لیتر گنجایش دستگاهی قدرتمند است که دارای چندین برنامه پخت و آماده سازی غذا است. آون هواپز کورس مدل CAF-1607 با ایجاد گرما و گردش هوا کار می‌کند. با وجود حرارت بالا و جریان هوای داغ در داخل ظرف، این محصول قادر به پخت و پز یکنواخت اغذیه‌ی شما خواهد بود مصرف‌کننده بدون استفاده از روغن یا با استفاده از تنها یک قاشق روغن قادر خواهد بود به پخت‌وپز غذاهای مختلف بپردازد و غذایی لذیذ را که از رطوبتی به مراتب بیشتر نسبت به غذای مایکروفرها برخوردار است آماده و نوش جان کند. این محصول دارای 3 ظرف پخت بزرگ میباشد که میتواند بصورت همزمان عملیات پخت محصولات متنوع را انجام دهد. سبد چرخشی استوانه ای با چرخش خود برای پخت یکنواخت انواع سبزیجات، سیب زمینی و... مناسب است با جوجه گردان این دستگاه شما قادر به پخت یک مرغ کامل داخل دستگاه میباشید؛ در کریستال این دستگاه شفاف است و به مصرف‌کننده اجازه می‌دهد حین عملکرد و پخت‌وپز به‌راحتی اغذیه و مراحل پخت را مشاهده نماید. همچنین این دستگاه دارای سیستم خاموش سازی اتوماتیک میباشد. اگرجهت حفظ سلامتی و رژیم غذایی‌تان به دنبال خرید یک کالای جدید با امکانات همزمان یک فر حرفه‌ای و آون و سرخ کن و تستر و هواپز هستنید و قیمت کالا نیز برایتان مهم است، آنگاه میتوانید آون هواپز کورس مدل CAF-1607 را به عنوان دستیار حرفه ای پخت و پز خود انتخاب کنید. برند کورس با تولید لوازم‌خانگی با آخرین تکنولوژی روز دنیا همچون غذاساز، آرام‌پز، سرخ‌کن‌، خردکن‌، آبمیوه‌گیری‌، چرخ‌گوشت‌، پلوپز، اتو ایستاده و مخزن دار، جاروبرقی، مایکروویو، تستر نان،پنکه و... در عین ساده و آسان‌ ساختن زندگی قیمت کمتر و تکنولوژی بالاتری را برایتان فراهم می‌کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز بخارپز مدل VC1451 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بخارپز سب مدل SEB VC1451 با توان 900 وات، یک محصول بسیار کاربردی و مفید برای لذت بردن از فواید پخت و پز سالم بوده که همچون دستیار، در آشپزخانه کنارتان است تا انواع مواد غذایی نظیر برنج، سبزیجات، گوشت قرمز، مرغ، ماهی، حبوبات، بادمجان، کدو، هویج، سیب زمینی و… را به راحتی بخارپز کرده و از خوردن آن لذت ببرید. این بخارپز بر مبنای روش پخت ملایم، با حفظ مواد مغذی، ویتامین ها، بافت و طعم غذای دلخواهتان را آماده می کند. بخارپز کردن مواد غذایی کار ساده ای نیست؛ اما با این دستگاه می توانید انواع دستور العمل های سالم، خوشمزه و خلاقانه را به راحتی تهیه کنید. بخارپز 2 طبقه سب مدل VC1451 همانطور که از نامش پیداست، از 2 دو طبقه روی هم با گنجایش 6 لیتر تشکیل شده که در هر طبقه می توانید حجم زیادی از مواد غذایی متنوع همچون سبزیجات، ماهی، گوشت و… را بخارپز کنید. به لطف تایمر 60 دقیقه ای با خاموش شدن خودکار آشپزی بدون استرس و نگرانی را تجربه خواهید کرد. شما می توانید با توجه به نوع مواد غذایی زمان را تا 60 دقیقه توسط دکمه چرخشی روی بدنه تنظیم کنید

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز هواپز کرکماز مدل AIR-FIX A887 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

هواپز قدرتمند کرکماز مدل Air-FIX ساخت ترکیه، با فن آوری نوآورانه جریان هوای پویا و تکنولوژی جریان هوای دینامیک بسیار کاربردی است. با این دستگاه می توانید غذای خود را با حفظ طعم و ارزش غذایی آن به طور همگن سرخ کنید. با مخزن 5 لیتری بسیاری از غذاهای لذیذ را می توانید به صورت کاربردی تهیه کنید، از سیب زمینی سرخ کرده تا کباب کردن گوشت و ماهی، انواع سوخاری، از بخارپز گرفته تا خورشت. AIR-PRO می تواند دمای 40 تا 200 درجه سانتی گراد را کنترل کند. پس از اتمام پخت، به طور خودکار خاموش می شود و نشان می دهد که غذا آماده است. سینی و مخزن پخت و پز نسوز، نچسب و براحتی و آسانی قابل تمیز کردن می باشد، محافظت در برابر گرمای بیش از حد و دارای دسته کاملا عایق نسوز و پایه های ضد لغزش که استفاده ایمن را تضمین می کند. این محصول دارای استانداردهای ایمنی و سلامت انسان از اروپا می باشد. مطابق با استاندارد AEEE ( این محصول در امکانات مدرن سازگار با محیط زیست بدون تأثیر منفی بر طبیعت تولید شده است. با مقررات AEEEE مطابقت دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز مولتی کوکر الک هومز مدل EKR-58 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مولتی کوکر الک هومز مدل EKR-58 از سری دستگاه‌های پرکاربرد است. مولتی کوکر الک هومز 5 لیتری بوده در واقع مناسب برای پخت غذا برای ده نفر است. این مولتی کوکر دارای شانزده عملکرد متفاوت خواهد بود. وزن آن در حدود گرم خواهد بود. جنس بدنه پلاستیکی و جنس ظرف تفلون است. طول سیم این مولتی کوکر 100 سانتی‌متر خواهد بود. توان این دستگاه برابر 860 وات خواهد بود. این مولتی کوکی مجهز به صفحه نمایش LED دیجیتالی خواهد بود. از قابلیت‌های آن می‌توان به پخت برنج، ته دیگ، حلیم، کیک، سرخ کردن، ماست، سوپ، خورشت، فرنی، پیتزا، پاستا، دسر، گرم کردن، پخت خوراک لوبیا، ته‌چین و پخت سریع اشاره کرد. این دستگاه دارای منوی فارسی برای استفاده راحت است. به همراه این دستگاه ملاقه سوپ، کابل شارژ، بخارپز ، 4 عددپیمانه، کفگیر، ظرف سرخ کردن و ظرف بخار پز ارائه خواهد شد.

مولتی کوکر های همه کاره

  برای افرادی که شاغل هستند و وقت بسیار محدودی برای رسیدگی به کارهای منزل خصوصا کارهای وقت گیری مانند آشپزی دارند وجود وسایل متنوع در آشپزخانه نعمت بزرگی خواهد بود. چرا که هر یک از آن‌ها یک بار بزرگی را از دوش شما برمی‌دارند. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی دیگر مانند گذشته‌ کارهای یک آشپزخانه به صورت دستی یا به دست یک فرد توانمند انجام نخواهد شد؛ امروزه تنوع وسایل آشپزخانه کار را بسیار راحت کرده است و شما می‌توانید برای انجام هر کاری روی کمک یک وسیله حساب باز کنید. مولتی کوکر یکی از همان وسایلی است که کار پختن انواع غذا را بسیار راحت کرده و شما می‌توانید به راحتی یک غذای خوب بپزید. مدل‌های گوناگونی از مولتی کوکر در بازار موجود است. مولتی کوکر الک هومز مدل  EKR-58یکی از همین دستگاه‌ها بوده که می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.  در ادامه به بررسی بیشتر این مولتی کوکر خواهیم پرداخت.

ویژگی‌ها

مولتی کوکر الک هومز مدل  EKR-58وزنی در حدود 3.9 کیلوگرم دارد. این دستگاه شما را برای پختن غذای 10 نفر کمک می‌کند. درواقع ظرفیت ظرف این دستگاه در حدود 5 لیتر خواهد بود. این مدل دارای قابلیت‌هایی همچون پلوپز، سرخ‌کن، بخارپز، ته‌دیگ ساز، یخ خردکن و گرم نگهدارنده است. از ویژگی‌های جذاب این دستگاه همین است که این مولتی کوکر در عین واحد می‌تواند این قابلیت‌ها را در اختیار شما بگذارد تا شما را بی‌نیاز از وسایل دیگر آشپزخانه کند. البته کار در همین‌ها تمام نمی‌شود و دستگاه حتی قادر است برای شما خورشت، پیتزا، کیک، پاستا، سوپ و... دیگر غذاها را بپزد.  همچنین روی درب این دستگاه یک صفحه‌نمایش بزرگ LED دیده می‌شود که در کنار آن دکمه‌های متعدی وجود دارد. با فشار دادن هر دکمه می‌توانید یکی از قابلیت‌های بی‌نظیر دستگاه را فعال کنید. تایمر دستگاه به صورت دستی نیز فعال می‌شود و شما می‌توانید تایم مناسب برای پخت غذاها را به دستگاه بدهید.

جمع‌بندی

مولتی کوکر الک هومز مدل  EKR-58 امکان پخت انواع غذاها را فراهم می‌کند. این دستگاه از نظر ظاهری زیبا و ظریف بوده و از نظر کیفیت هم کیفیتی قابل قبول ارائه می‌کند. این بدنه به راحتی قابل تمیز شدن است. با استفاده از دستگیره پلوپز می توان آن را به راحتی حمل نمود. با توجه به کاربردهای متفاوتی که این دستگاه ارائه می‌کند و نیازی که هر فردی در آشپزخانه به این دستگاه دارد و با توجه به قیمتی که برای آن در نظر گرفته شده است؛ می‌توان گفت این مولتی کوکر ارزش خرید دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز بخارپز تفال مدل VC1451 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بخارپز تفال مدل 1451 بخارپز 2 طبقه با توان 900 وات و ظرفیت 6 لیتر است این بخارپز دارای طبقات مشبک جدا شونده و تایمر 60 دقیقه ای است این بخارپز قابلیت پر کردن آب در حین استفاده را دارد که با خیال راحت می توانید انواع گوشت و سبزیجات، مرغ و ماهی، برنج و ... را بخارپز کنید!

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز هواپز شیائومی مدل MAF08 6L خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

هواپز 6 لیتری شیائومی Xiaomi air cooker MAF08 6L امروزه روش ‌های زیادی برای طبخ آرام و سالم غذا وجود دارد. تولید کنندگان و طراحان، این روز‌ها تمام تلاششان این است که ابزار‌هایی را عرضه کنند که کاربران بتوانند بدون استفاده از روغن یا آب به پخت و پز بپردازند و رژیم غذایی سالم تری داشته باشند. در این راستا یکی از جدیدترین محصولات هواپز‌ها هستند. شرکت شیائومی این بار هوا پز جدید خود را با ظرفیت 6 لیتر روانه بازار کرده است. هواپز 6 لیتری شیائومی MAF08 مناسب برای پخت و پز، یخ زدایی غذاها، تخمیر و … کارایی دارد.طراحی و ظرفیت قابل تنظیم نوآورانه:هواپز 6 لیتری شیائومی مدل MAF08 با سینی قابل تنظیم ارتفاع خود می تواند از 6 لیتر به 3 لیتر تغییر ظرفیت بدهد. در واقع سینی سرخ کردنی را در سطح پایینی قرار دهید تا از پخت 6 لیتری لذت ببرید و ظرفیت را به حداکثر برسانید و سینی سرخ کردنی را در سطح بالایی قرار دهید تا 3 لیتر آن را تجربه کنید، رطوبت را در آن ثابت نگه دارید و طعم ترد تری ایجاد کنید.پوشش این سینی از تفلون نچسب بوده که بدون هیچ زحمتی می توانید آن ها را در آورید و به راحتی بشویید و یا پاک کنید.پایه های پایه لاستیکی ضد لغزش، افزایش اصطکاک و پایداری بیشتر را برای هواپز 6 لیتری شیائومی MAF08 به ارمغان می آورد. هواپز 6 لیتری شیائومی مدل MAF08 به منظور استفاده کمتر روغن در پخت و پز از گردش هوای 360 استفاده می کند. المنت حرارتی فولاد ضد زنگ به سرعت به دمای مورد نظر می رسد و با سیستم گردش هوای گرم ترکیب می شود تا چربی را فیلتر کند و در عین حال رطوبت را به طور موثری حفظ کند تا غذای سالم، کم چرب و خوش طعمی به دست آید.با ظرفیت زیاد، سرخ کن هوا به راحتی می تواند مقدار زیادی غذا را در خود نگه دارد و به اندازه کافی برای همه در یک دسته پخته شود. پس به راحتی در جشن ها و مهمانی ها این سرخ کن به کمک شما خواهد آمد. این ظرفیت می تواند 15 عدد بال مرغ، پیتز 8 اینچی و 9 عدد تارت را برای شما آماده کند.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo