ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید شیکر ورزشی

شیکر یا شیکر باتل یکی از لوازم و تجهیزات ورزشی است که برای مخلوط سازی کامل مکمل‌های ورزشی مورد نیاز ورزشکاران، مانند پروتئین وی، گینر و آمینواسیدهای پودری می باشد. تیم تحقیقاتی دیجی پرایم توسط مقاله راهنمای خرید شیکر ورزشی سعی دارد به طور دقیق تر و جزئی تر شیکر را مورد بررسی قرار دهد. بنابراین برای آشنایی بیشتر با این وسیله ادامه مقاله را مطالعه کرده و همراهمان باشید.

شیکر چیست؟

شیکر به معنی” تکان دادن ” است . اما منظور ما از کلمه شیکر ظرفی است که به وسیله آن انواع پودر را در آب و یا هر مایع دیگر حل و یا مخلوط می کنند. ورزشکاران در رشته های مختلف، به ویژه بدن سازی، برای نوشیدن آب و مکمل های ورزشی هنگام تمرین به یک شیکر مناسب نیاز دارند. همانطور که ذکر شد شیکر در واقع نوعی بطری آب است، با این تفاوت که می توان آب درون آن را با مواد دیگری ترکیب کرد. 

کاربرد استفاده از شیکر

 1. مخلوط کن پروتئین و مکملهای ورزشی
 2. استفاده از شیکر به عنوان قمقمه آب
 3. محل نگهداری دارو همراه با لیوان آب
 4. و …

اجزای تشکیل دهنده شیکر ورزشی

اصلی‌ترین بخش شیکر، همان بطری یا لیوان بلند و بزرگی است که مایع را در آن می‌ریزید. بااین‌حال بیشتر شیکرها محفظه جداگانه‌ای هم برای نگهداری موادغذایی خشک و مکمل‌ها دارند.

از سایر اجزای شیکرها، می‌توان به صافی، قیف، توپک یا ابزار پره‌دار برای خردکردن و ترکیب‌کردن آب یا شیر با موادخوراکی، نِی ضخیم و درپوش اشاره کرد.

دیجی پرایم – اجزای تشکیل دهنده شیکر ورزشی

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید شیکر ورزشی برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی لوازم مرتبط با ورزش و سفر، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( ورزش و سفر ) می توانید مطالعه نمائید.

انواع شیکر

 1. شیکر دستی
 2. شیکر برقی 
 3. شیکر شارژی 

شیکر ها می توانند در نمونه های متنوعی از هر دسته بالا وجود داشته باشند. مانند:

 1. شیکر ساده
 2. شیکر دو تکه
 3. شیکر سه تکه
 4. شیکر چند تکه

دیجی پرایم – شیکر چندتکه

فرق شیکر با قمقمه چیست؟

قمقمه یک لیوان یا بطری دردار است که از آن صرفا برای نگهداری آب و مایعات استفاده شده که ساز و کار خاصی ندارد. اما شیکر، در درون خود سازوکاری دارد که با تکان‌دادن شیکر می‌توان با مایعات و موادخشک یک نوشیدنی صاف و یکدست درست کرد.

نکات مهم هنگام خرید شیکر ورزشی

وزن و اندازه

در خرید شیکر اولین نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، وزن و اندازه آن می باشد. زیرا باید با توجه به نوع نیاز و همچنین میزان استفاده شما از مواد غذایی و مکمل هایی باشد که پیوسته در طول انجام فعالیت های ورزشیتان از آن ها استفاده خواهید نمود. البته بد نیست در خصوص انتخاب وزن و اندازه یک شیکر به میزان فضای جیبی که قرار است نگه دارنده این نوع از محصولات باشد نیز توجه لازم را داشته باشید. همچنین فراموش نکنید با توجه به همراهی همیشگی شیکرها در طول برنامه ها و تمرین های ورزشی تان، بهتر است آنان از وزن ناچیزی برخوردار باشند.

جنس محصول

توجه به جنس و موادی که در ساخت آن ها از سوی تولید کنندگان به کار گرفته شده ازر نکات مهمی است که باید هنگام خرید مورد بررسی قرار گیرد. امروزه اغلب شیکرها از جنس استیل و یا پلاستیک مقاوم و فاقد مواد مضر BPA طراحی و تولید می شوند. اما با این حال توصیه می کنیم شما به هنگام خرید حتما از میزان استحکام کالای مورد نظرتان اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به خرید نمائید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید شیکر ورزشی

میزان گنجایش

گنجایش یا همان ظرفیت داخلی یک شیکر باید متناسب با میزان استفاده شما از مواد مختلف و همچنین مکمل های گوناگون ورزشی باشد. به یاد داشته باشید که هر چه گنجایش شیکر بیشتر باشد، قطعا اندازه آن بزرگتر و در نهایت وزن آن نیز بیشتر خواهد بود.

نحوه خروج مایعات

این که نحوه خروج مایعات از شیکر شما به چه صورتی باشد، موردی است که فقط و فقط به سلیقه شما بستگی دارد. با این حال، بد نیست بدانید که شیکرها نیز همانند قمقمه ها از سه روش: پیچی، فشاری و هم‌چنین ضامنی برای خروج محتویات خود به بیرون برخوردار می باشند.

میزان مقاومت در برابر نشت

خیلی مهم است که شیکر انتخابی شما در برابر نشت مایع مقاوم باشد. یادتان باشد که اساس کار این نوع از محصولات ورزشی، ترکیب نمودن مواد داخل خود با آب آن هم تحت تاثیر تکان دادن های شدید است. بنابراین حتما به سراغ خرید محصولی بروید که از قابلیت ضد نشت پذیری برخوردار بوده و اجازه ریختن محلول های داخلی خود به بیرون را ندهد.

نوع طراحی و رنگ

ظاهر زیبا برای برخی افراد هنگام استفاده از شیکر مهم است. قبل از خرید بطری، تصمیم بگیرید که آیا شیکری با ظاهر ساده یا با طراحی پیچیده می‌خواهید. آیا رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کرده‌اید؟ بیشتر خانم‌ها رنگ‌های صورتی و سفید را دوست دارند. اما در حقیقت، رنگ اهمیت خیلی زیادی نداشته و این طراحی شیکر است که بیشترین اهمیت را دارد. برخی از لیوان‌های شیکر پروتئینی دارای دسته‌، پوشش سیلیکونی، جای گرفتن انگشت، درپوش  ضد آب، حلقه در قسمت بالایی، توپ ویسک، محفظه و… می باشند.

امکانات جانبی

وجود فضاهای مخصوص حمل قرص و پودر در شیکر، توری های واحد و یا دوبل برای استفاده از یک و یا دو نوع مکمل غذایی، برخوردار از کارابین (گیره اتصال دهنده)، امکان حفظ دما، ترکیب خودکار مواد داخلی و غیره از جمله مواردی است که کمپانی های تولید کننده این نوع از محصولات ورزشی می توانند از آن ها برای ایجاد شیکرهایی بهتر استفاده کنند و حسابی قیمت فروش نهایی آن ها را تحت تاثیر این جور از ویژگی های جانبی قرار دهند.

نحوه تمیز کردن

شیکر ورزشی برای داشتن حداکثر کاربرد و بهداشتی بودن، نیاز به تمیز کننده دارد. به دلیل طراحی پیچیده بسیاری از شیکرها و گلوله‌های فولادی یا شبکه ها، اگر تکنیک‌های تمیزکاری به درستی انجام نشوند، بهداشت شیکر برای شما دردسرساز خواهد شد. هیچ کس دوست ندارد با باقی‌ مانده شیک پروتئینی دیروز که در شیارهای درپوش یا در گوشه و فرورفتگی‌های دستگاه  گیر کرده‌است روبرو شود.  اگر یک بطری شیکر شفاف بخرید، راحت‌تر می‌توانید قسمت‌های کثیف را پیدا کنید.یکی از بهترین ابزارهای تمیز کردن بطری شیکر، برس ظرف شویی است. می‌توانید آن ‌را همراه با شیکر ورزشی خود خریداری نمائید.

برند

از برندهای به نام و معتبر در شیکرها می توان به اسپایدر، رونی کولمن، اوپتیموم نوتریشن و … اشاره کرد.

قیمت

این شما هستید که باید با در نظر گرفتن حجم مصرفی خود به مواد غذایی و مکمل های ورزشی در طول پروسه انجام تمریناتتان، اقدام به خرید یک شیکر کوچک و یا بزرگ برای خود داشته باشید. فراموش نکنید که تمامی نکات ذکر شده در بالا بر روی قیمت نهایی شیکر انتخابی شما تاثیزگذار خواهد بود.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید شیکر ورزشی

نحوه استفاده از شیکر ورزشی

مهم‌ترین ویژگی شیکر ورزشی داشتن یک مخلوط‌کن درونی است که می‌تواند به‌شکل توپ یا یک ابزار پره‌دار باشد که با تکان‌دادن شیکر همه مواد را با هم ترکیب کرده و نوشیدنی صاف و یکدستی را تحویل می‌دهد. شایان ذکر است در برخی از مدل‌ها این ابزار روی درپوش قرار گرفته، در برخی حالت پروانه‌ای دارد و در برخی دیگر به‌شکل فنری است. همه این موارد کار مشابهی را انجام می‌دهند.

دلیل بو گرفتن شیکر ورزشی 

یکی از مواردی که ورزشکاران به خصوص بدنسازان در رابطه با شیکرهای ورزشی از آن شکایت دارند، بو گرفتن شیکرهاست. اما جالب است بدانید جنس بدنه شیکرها سهم زیادی در میزان بو گرفتن آنها نداشته و دلیل اصلی بو گرفتن شیکرها، ماهیت مواد بکار برده شده در مکمل‌های ورزشی است. به خصوص در پروتئین ها و گینرها، موادی وجود دارد که اگر مدتی بعد از مخلوط سازی در یک جا بمانند، بو میگیرند. پس برای جلوگیری از بو گرفتن شیکر بدنسازی، بهتر است بلافاصله بعد از مصرف مکمل آن را شستشو دهید. البته شیکرهایی که از جنس استیل یا شیشه هستند، کمتر از شیکرهای پلاستیکی بو می‌گیرند.

کاربر گرامی تیم تحقیقاتی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید شیکر ورزشی لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز قمقمه سیگ مدل Sports گنجایش 0.75 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برند SIGG با بیش از صد سال سابقه در تولید قمقمه و فلاسک‌های سرد و گرم در سال 1908 در سوئیس پایه‌گذاری شد. محصولات SIGG در سوئیس طراحی و تولید می‌شوند و همواره به دلیل کیفیت بسیار بالای محصولات و طراحی منحصر به فرد در دنیا شناخته می‌شود. حفظ این خط مشی در طی سالیان متمادی، منجر به ورود این برند در موزه هنر مدرن نیویورک در سال 1999 گردید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز قمقمه سانتکو مدل Oural گنجایش 0.590 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برای نوشیدن چای یا شربت خنک نیاز به قمقمه ای دارید تا قابلیت نگهداری از مایعات گرم و سرد را داشته باشد و در زمان خرید چنین محصولی نیاز است به داشتن این ویژگی‌ توجه کرد، ولی در کنار آن باید کالایی را انتخاب کرد که وزن مناسبی داشته و برای حمل آن دچار مشکل نشویم. قمقمه سانتکو مدل S0101-2 با توجه به داشتن بدنه استیل و دربی از جنس پلاستیک گزینه مناسبی است و به همین دلیل به شما کمک می‌کند تا آن را به راحتی حمل کنید. این کالا در وزن آن 330 گرم و حجم 0.590 ‌لیتر عرضه می‌شود. از ویژگی‌های دیگر این کالا داشتن دو دهانه بوده و هر دو دهانه کالا پیچی است؛ از یک قسمت می توانید آب را درون آن بریزید و از قسمت دیگر می توانید برای نوشیدن آب استفاده کنید. طراحی این کالا به‌گونه‌ای است که می‌توانید در جیب کنار کوله‌پشتی یا در کیف‌تان قرار گیرد. در قسمت بالای درب حلقه ای وجود دارد که از طریق آن می‌توانید کالا را به کوله‌پشتی خود وصل کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر جت موبیکس مدل 126W گنجایش 0.45 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شیکر و مخلوط کن شارژی جت موبیکس مدل 126W یک محصول ضد آب و با اصالت ساخت کشور تایوان است که با بدنه استیل و تیغه 6 جهته استنلس استیل و استفاده از موتور پرقدرت 126 وات (موتور براش دریل شارژی برای این محصول استفاده شده) می‌تواند به راحتی یخ را بدون استفاده از مایعات برای شما خرده کند و شما می توانید تمامی اسموتی ها، شیک ها و نوشیدنی های بر پایه یخ را با این محصول درست کنید و حتی دانه های سخت مانند دانه فلفل سیاه یا زنجبیل یا جوز هندی و ... را به راحتی خرد و آسیاب کنید. این محصول را میتوانید در آشپزی ، ورزش و در سفر و تفریحات استفاده کنید و لذت ببرید . این مخلوط کن شارژی 2 حالت روشن کردن دارد (1-سه ثانیه دکمه روشن شدن محصول را نگه دارید که این مود اصلی این مخلوط کن است 2-دوبار فشردن دکمه اصلی که این مود فقط برای شست و شو استفاده میشود مخلوط کن فقط با 20 درصد توان خود کار میکند) این محصول از دو باتری لیتیوم پلیمر قدرتمند استفاده میکند که در مجموع 4000 میلی آمپر قابلیت ذخیره سازی انرژی دارد و با هر بار شارژ شما می توانید حدود 20 بار از این محصول استفاده کنید. دور موتور این محصول 16500 دور بر دقیقه است که تیغه استیل ضد زنگ (استیل بهداشتی) این مخلوط کن شارژی را با سرعت بالایی به حرکت در می آورد تا تمام محتوای داخل مخزن شیشه‌ای این شیکر را به خوبی مخلوط کرده و یک مخلوط یک دست و نرم را برای شما به ارمغان بیاورد. توجه کنید برای افزایش عمر دستگاه به هیچ عنوان نباید با شارژر فست شارژ محصول را شارژ کنید و میتوانید با آداپتور های معمولی موبایل (غیر فست شارژ) به راحتی محصول را شارژ کرده و سال ها از آن استفاده کنید . دقت کنید این محصول ضد آب است و به راحتی میتوانید آن را بشورید اما دقت کنید که سلیکون قسمت شارژ دستگاه باید پوشیده باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر مدل شارژی MACARON Portable Blender گنجایش 0.4 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه مخلوط‌کن یکی از لوازم‌های برقی بسیار کارا در هر منزلی است؛ حالا اگر این دستگاه کاربردی قابل حمل هم که باشد به جز منزل در پیک‌نیک و مسافرت‌ها هم کارایی خود را برای همه به نمایش خواهد گذاشت. ظاهری زیبا و جذاب پاناسونیک در طراحی دستگاه آبمیوه‌گیری یک نفره، سادگی را اعمال کرده تا متناسب با هر سلیقه یا هر دیزاین آشپزخانه‌ای باشد. ابعاد آن 11.5x11.7x28.5 سانتی‌متر است؛ جای کمی را اشغال کرده و حمل راحتی دارد. پلاستیک بسیار بادوام ABS ساختار آن را تشکیل داده و دارای شش تیغه فولادی بسیار تیز، ضدزنگ و قابل شستشو بوده که با داشتن سرعت چرخش 16500 دور در دقیقه در مدت بسیار کوتاهی آبمیوه‌ای طبیعی را برایتان آماده می‌کند. کلید پاور هم روی بدنه و در بخش جلویی قرار گرفته است. قابل شارژ مخلوط‌کن PD-PJW6B-BK دارای دو باتری 2500 میلی‌آمپرساعتی و موتوی پرقدرت با توان 126 وات است؛ با استفاده از درگاه USB که روی بدنه طراحی شده و کابل مناسب قابل شارژ است. ظرفیت ظرف آن برابر با 400 میلی‌لیتر بوده و کمی بیشتر از یک لیوان معمولی گنجایش دارد. روش استفاده کار کردن با این بلندر همراه پورودو بسیار راحت است. کافیست میوه‌ها را به تکه‌های کوچک تقسیم کرده و همراه مقداری آب یا تکه‌های یخ درون مخزن بریزید و کلید پاور را دو بار فشار دهید ( قبل از روشن کردن دستگاه را در زاویه 45 درجه نگه دارید). بعد از چند ثانیه آبمیوه‌ای خنک و کاملا طبیعی را نوش‌جان کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر درما مدل Insulation Juice Cup گنجایش 0.3 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

حتما شما هم به داشتن آبمیوه تازه، خنک و طبیعی در محل کار یا تحصیل یا بیرون از منزل فکر کردید. یکی از وسایلی که به شما این امکان را می دهد، شیکرهای قابل حمل و شارژی‌ست. شیکر قابل حمل و شارژی شیائومی درما مدل Insulation Juice Cup یکی از این محصولات است که در این امر به ما کمک می کند. این شیکر دارای 4 تیغه تیز و برنده فلزی است که امکان شستشو نیز دارند، البته برای شستن آن‌ها درب را به طور مستقیم با آب نشویید. این شیکر دارای دو درب است که یکی از این درب‌ها برای مخلوط کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد و دارای 4 تیغه است، درب دیگر برای زمانی است که آبمیوه را آماده کرده‌اید. روی این درب یک درب کوچک دیگر نیز برای استفاده ی راحت تر قرار داده شده است. بدنه‌ای که مایع درون آن قرار می‌گیرد از استیل ضد زنگ 304 و دولایه ساخته شده که مقاومت دمایی بالایی دارد و عایق بسیار خوبی برای حفظ دما است. به این ترتیب، کمپانی شیائومی ادعا می‌کند که گرمی یا سردی محتوای داخل این شیکر (دمای آن) تا حدود 6 ساعت حفظ خواهد شد. ابعاد شیکر شیائومی درما 91×91×200 میلی‌متر و وزن آن 600 گرم است که حمل آن را راحت می کند. گنجایش ظرف این شیکر حدود 300 میلی‌لیتر است. درون این محصول از یک باتری لیتیومی داخلی استفاده شده که ظرفیت آن 1500 میلی آمپر ساعت است و به شما امکان درست کردن آبمیوه برای تقریبا 8 لیوان را می دهد. مدت زمان لازم برای شارژ باتری آن حدود 3 ساعت است. شیکر شیائومی درما مدل Insulation Juice Cup از موتوری قدرتمند بهره برده است که قدرت چرخش آن 18000 دور در دقیقه است و محتویات درون محفظه را به خوبی میکس می کند. نحوه استفاده از این محصول بسیار ساده است. برای مثال، میوه را داخل محفظه محصول قرار داده، درب شیکر را ببندید، آن را برعکس کرده و با دوبار کلیک کردن دکمه مخصوص آن، دستگاه را روشن کنید، به این ترتیب می‌توانید محتویات داخل ظرف را مخلوط کنید. فرایند مخلوط کردن حدود 40 ثانیه زمان می‌برد که عدد زیادی نیست. این محصول نسبت به مدل قبلی یعنی NU30 پیشرفت‌های زیادی داشته، موتور قوی‌تر و سری مخصوص که استفاده از نوشیدنی موجود در آن را آسان‌تر می‌کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر بلندر باتل مدل classic گنجایش 0.8 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لرزشگیر جدید و بهبود یافته BlenderBottle® Classic™ به بطری پرفروش و آزمایش شده ما تغییرات اساسی چشمگیری می دهد. شیکر جدید کلاسیک دارای پایه گرد برای مخلوط کردن بهتر، SpoutGuard پیشرفته ما برای جلوگیری از ورود میکروب ها از سطح نوشیدنی و طراحی مدرن و ارتقا یافته است. همه آن‌ها را به مزایای اصلی که می‌شناسید و دوست دارید اضافه کنید - مانند سیستم اختراع اختراع ما که دارای سیم کش BlenderBall® است - و لرزشگیر کاملاً جدید Classic™ به سرعت مورد علاقه شما خواهد بود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر مدل شارژی S-POW-MN Portable گنجایش 0.45 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شیکر مدل شارژی S-POW-MN Portable، یک مخلوط کن شارژی با بدنه استیل و مخزن شیشه ای قابل حمل می باشد که دارای یک مخزن شیشه ای 450 میلی لیتر با تیغه 6 پره دو جهته استنلس استیل ضد زنگ است که با استفاده از یک موتور براش 126 واتی که در این محصول قرارداده شده می تواند به راحتی یخ را بدون استفاده از مایعات برای شما خرده کند و شما می توانید تمامی اسموتی ها ، آبمیوه ها ، شیک ها و نوشیدنی های بر پایه یخ و حتی دانه های سخت مانند دانه فلفل سیاه یا زنجبیل یا جوز هندی و ... یا حتی خرد کردن تکه های شیشه و یا تهیه شیک های ورزشی و روزانه با این محصول درست کنید. این محصول پاناسونیک از دو باتری لیتیوم پلیمر 2500 میلی آمپر استفاده میکند که در مجموع 5000 میلی آمپر قابلیت ذخیره سازی انرژی الکتریکی دارد و با هر بار شارژ شما می توانید 15 الی 20 بار از این محصول استفاده کنید . دور موتور این محصول 16500 دور بر دقیقه است که تیغه استیل ضد زنگ این مخلوط کن شارژی را با سرعت بالایی به حرکت در می آورد تا تمام محتوای داخل مخزن شیشه ای این شیکر را به خوبی مخلوط کرده و یک نتیجه یکدست و نرم را برای شما به ارمغان بیاورد. محفظه شیشه ای مخلوط کن این دستگاه با ظرفیت حجم 450 میلی لیتر و قابلیت شستشوی راحت به شما قابلیت خرد کردن انواع دانه های مختلف مثل گرانول فلفل سیاه ، دانه قهوه و غلات و همچنین چاشنی های سخت غذایی مانند زنجبیل ، سیر ، چوب دارچین ، تخم کتان و ... را می دهد و همچنین در مدت بسیار کوتاهی آبمیوه‌ای طبیعی را برایتان آماده می‌کند و با توجه به شارژی بودن و قابل حمل بودن دستگاه می توان در مسافرت و کمپینگ نیز به راحتی از آن استفاده نمود. کلید پاور این مخلوط کن شارژی روی بدنه و در بخش جلویی قرار گرفته است و برای روشن کردن دستگاه باید این دکمه را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا روشن شود ، این دستگاه مود شستشو هم دارد که برای شستشو داخل مخزن باید دکمه پاور را دوبار پشت هم فشار دهد البته باید توجه بکنید در مود شستشو این دستگاه تنها از 20 درصد قدرت خود استفاده میکند و نباید از مود شستشو برای مخلوط کردن استفاده کنید درگاه شارژ این مخلوط کن شارژی از نوع تایپ سی بوده و زمان شارژ آن 2 الی 3 ساعت می باشد .این محصول دارای دفترچه راهنما کابل شارژ نیز می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر بلندر باتل مدل GENUINE گنجایش 0.800 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دسته جدید BlenderBottle® SportMixer® Twist Grip تطبیق پذیری آسان را در یک بسته بندی شیک و ساده ارائه می دهد. این بطری هیبریدی یک همراه هیدراتاسیون عالی و یک میکسر عالی برای شیک پروتئین بعدی شما است. ویژگی‌ها عبارتند از درب چرخشی ایمن، یک حلقه تاشو برای حمل و نقل بدون حجیم، و گرفتن محکم و با بافت خوب میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر درما مدل DEM-NU80 گنجایش 0.300 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

فلاسک و مخلوط‌کن و ماگ قابل حمل درما مدل NU80 یکی از جدیدترین مخلوط‌کن‌های عرضه‌شده توسط این شرکت است. با داشتن مخلوط‌کن و ماگ قابل حمل درما مدل NU80، می‌توانید در هر کجا که بخواهید خود را به یک لیوان آبمیوه‌ی تازه و طبیعی مهمان کنید. درما کار شما را آسان کرده و مخلوط‌کن و ماگ را در یک محصول ادغام کرده است. این محصل دو درپوش مختلف دارد. یکی از آن‌ها با داشتن 4 تیغه‌ی فولادی، مخصوص مخلوط‌ کردن مواد مختلف است. درپوش دوم برای استفاده به عنوان ماگ کاربرد دارد. با این درپوش نوشیدن محتویات ماگ بسیار آسان و راحت می‌شود. همچنین باعث می‌شود دمای محتویات و عطر و طعم آن‌ها تا ساعت‌ها بدون تغییر باقی بماند. تیغه‌های مخلوط‌کن NU80 بسیار قدرتمند هستند و حتی یخ را هم خرد می‌کنند! با خیال راحت تیکه‌های میوه و سبزیجات را درون آن بریزید و مطمئن باشید که 4 تیغه‌ی این مخلوط‌کن یک اسموتی یک‌دست و لطیف به شما تحویل می‌دهند. این محصول در ابعاد 200x91x91 میلی‌متر به فروش می‌رسد. به همین دلیل می‌توانید آن را درون کیف‌تان بگذارید و به هر کجا که بخواهید بروید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر گرین لاین مدل شارژی 55W Portable گنجایش 0.34 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شیکر گرین لاین یک دستگاه قابل حمل و با کیفیت است که به شما این امکان را می‌دهد که هر جا که هستید، آبمیوه‌های تازه و خوشمزه بسازید. با پورت Type-C شارژ می‌شود و با هر دستگاه دارای این پورت سازگار است،با یک بار شارژ کامل، 10 تا 15 بار آبمیوه‌گیری می‌کند،با فشار دادن یک دکمه، خود را تمیز می‌کند،از حرارت بالا، شارژ کافی نبودن و اضافه‌وزن حفاظت می‌کند،ظرفیت 340 میلی‌لیتر دارد،تیغه قدرتمند از جنس استنلس استیل دارد،طراحی قابل حمل و زیبا دارد،باتري 3000mAh دارد،قدرت 55 وات دارد،در عرض 3 ساعت شارژ می‌شود،با سرعت 18000 دور در دقیقه می‌چرخد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر ژنمی شیائومی مدل ZMGZ-J5 گنجایش 0.34 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اسموتی ساز و مخلوط کن شیائومی Xiaomi Zhenmi Mini Portable Refrigerated Blender ZMGZ-j5 با استفاده از ابزار و وسایلی که شیائومی روز به روز طراحی و تولید می‌کند، می‌توان بسیاری از کارها را در خانه انجام داد، از جمله گرفتن آبمیوه و درست کردن اسموتی مواردی هستند که با استفاده از مخلوط کن و اسموتی ساز قابل حمل شارژی شیائومی Xiaomi Zhenmi ZMGZ-j5 Mini Refrigerated Blender امکان درست کردن‌شان برای افراد فراهم است. این وسیله به نحوی طراحی و تولید شده است که دو کاربرد مختلف را برای شما امکان‌پذیر می‌کند و می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید.این مخلوط کن شیائومی Zhenmi ZMGZ-j5 دارای 8 تیغه چرخان تیز است که می تواند به سرعت خرد کردن مواد غذایی شما کمک کند . البته در حالت کلی باید به این نکته اشاره کنیم که دو حالت استفاده برای این دستگاه وجود دارد و به سبب طراحی مخصوصی که برای مخلوط کن شیائومی Zhenmi ZMGZ-j5 در نظر گرفته شده است، هم می‌توانید با مخلوط کردن و میکس کردن، آبمیوه دلخواه خود را تهیه کنید و هم می‌توانید اسموتی بسازید. طراحی این وسیله دو طرفه است، یک طرف برای مخلوط کردن و یک طرف برای تهیه اسموتی است.هرکدام از کاربردهایی که به آن‌ها اشاره شد، در کنار یک مخزن مخصوص مورد استفاده قرار خواهند گرفت. به این ترتیب ابعاد دستگاه متغیر خواهد بود، بنابراین اگر مخزن مورد نیاز برای زمان مخلوطکردن و استفاده به عنوان میکسر را به بدنه متصل کنید، ابعاد آن برابر با 86×86×210 میلی‌متر است.با توجه به مواردی که به آن‌ها اشاره شد، ظرفیت مخزن برای حالت آبمیوه‌گیری، برابر با 340 میلی‌لیتراست. با تفاسیری که ارائه شد، بخش‌های مختلف دستگاه (به غیر از موتور) قابلیت جدا شدن دارند و می‌توانید آن‌ها را بدون دغدغه بشویید.آبمیوه گیر شیائومی Xiaomi Zhenmi ZMGZ-j5 از موتوری با قدرتی مطلوب بهره برده است که قدرت چرخش آن 18000 دور در دقیقه است و به خوبی می‌تواند محتویات درون محفظه را میکس و مخلوط کند. نحوه استفاده از آن هم بسیار ساده است. برای مثال، میوه دلخواه خود را داخل ظرف و محفظه مخلوط کن قرار داده، درب مخلوط کن را خوب ببندید، آن را برعکس کرده و با کلیک کردن دکمه مخصوص آن، دستگاه را روشن کنید، به این ترتیب می‌توانید محتویات داخل ظرف را ترکیب و مخلوط کنید. توان مصرفی 55 وات نیز می باشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر مدل برقی 02 گنجایش 0.5 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شیکر برقی با ظرفیت 0.5 لیتر ، کاربرد خیلی خوبی هم برای منزل و هم باشگاه دارد، از این شیکر می توان برای مخلوط سازی انواع مکمل های ورزشی ، تهیه اسموتی میوه در خانه باشگاه و در مهمانی ها و نیز به عنوان غذا ساز کودک استفاده کرد. شیکر برقی با ظرفیت 0.5 لیتر، دارای چندین قابلیت جالب از جمله تیغه استیل ضد زنگ می باشد. تیغه های فلزی این میکسر از نوع 6 تیغع است و قابلیت حمل این شیکر تجربه خوبی برای شما به ارمغان خواهد داشت. استفاده آسان و شست و شوی بسیار راحت با یک طراحی خاص و منحصر به فرد که هم به صورت یک بطری برای مخلوط کردن و هم به عنوان یک بطری جهت نوشیدن می توانید از آن استفاده کنید، از ویژگی های این مخلوط کن تک نفره است. این شیکر را به راحتی می توانید همراهتان ببرید و از نوشیدنی های که با آن درست میکنید لذت ببرید. شیکر به صورت اتومات پس از 40 ثانیه خاموش میشود و اسموتی میوه شما آماده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز قمقمه مدل GS-Mercury گنجایش 2.2 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

جاگ واتر ها از جمله محصولات مهم و کاربردی هستند که در انواع گوناگونی تولید و عرضه می‌شوند که با توجه به خواص و کاربرد آنها با قیمت‌های متفاوت خریداری می شوند و مورد مصارف متعدد قرار می گیرند. محصولی که مشاهده می‌کنید دارای ترکیب رنگ بسیار جذابی بوده که جلوه خاصی به آن بخشیده است. این جاگ واتر ها دارای قسمت‌های سیلیکونی است که زیبایی این جاگ را دوچندان کرده است. همچنین این محصول دارای حجم 2.2 لیتری بوده و دارای یک دسته نیز است که حمل آن را آسان‌تر کرده است. ابعاد محصول نیز 27 × 12 سانتی متر است. توجه نمایید که این جاگ واتر ها را در مایکرویو قرار ندهید. اگر قصد خرید یک قمقمه بزرگ، زیبا و با کیفیت را دارید این محصول بهترین گزینه برای شما است. اگر قصد خرید یک قمقمه بسیار زیبا و با کیفیت را دارید این محصول بهترین گزینه برای شما است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز قمقمه مدل GS-Mercury گنجایش 2.2 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

جاگ واتر ها از جمله محصولات مهم و کاربردی هستند که در انواع گوناگونی تولید و عرضه می‌شوند که با توجه به خواص و کاربرد آنها با قیمت‌های متفاوت خریداری می شوند و مورد مصارف متعدد قرار می گیرند. محصولی که مشاهده می‌کنید دارای ترکیب رنگ بسیار جذابی بوده که جلوه خاصی به آن بخشیده است. این جاگ واتر ها دارای قسمت‌های سیلیکونی است که زیبایی این جاگ را دوچندان کرده است. همچنین این محصول دارای حجم 2.2 لیتری بوده و دارای یک دسته نیز است که حمل آن را آسان‌تر کرده است. ابعاد محصول نیز 27 × 12 سانتی متر است. توجه نمایید که این جاگ واتر ها را در مایکرویو قرار ندهید. اگر قصد خرید یک قمقمه بزرگ، زیبا و با کیفیت را دارید این محصول بهترین گزینه برای شما است. اگر قصد خرید یک قمقمه بسیار زیبا و با کیفیت را دارید این محصول بهترین گزینه برای شما است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز قمقمه ایکیا مدل EFTERTRÄDA گنجایش 0.5 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بطری ایکیا مدل EFTERTRÄDA, مناسب نوشیدنی های سرد است. برای ورزش, مدرسه و دانشگاه, سفرهای یک روزه مناسب است. درب آن قابلیت آویز شدن به کوله, کیف و دوپرخه را دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شيكر شارژي آنكاله مدل قابل حمل گنجايش 0.350 ليتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

میکسر محصولی آشنا برای ورزشکاران، مادران، عاشقان سفر، بانوان خانه دار، کارمندان و تمام کسانی است که نیاز دارند در هر لحظه از زمان نوشیدنی تازه و طبیعی خود را در دسترس داشته باشند. سادگی استفاده، زیبایی، وزن پایین و قدرت آن، بخشی از ویژگی هایی است که این بلندر پرقدرت و دوست داشتنی را از محصولات مشابه دیگر متمایز می‌نماید. بلندر فِرِش جوس به دلیل بهره‌مندی از توان 50 وات و باتری با ظرفیت 1400 میلی آمپر با ظرفیت 350 میلی لیتر، قابلیت خرد و مخلوط نمودن مواد سخت جان و بدقلقی مانند خشکبار، موز، سیب ، حتی یخ و... را در زمانی کوتاه دارد و به شما این امکان را می‌دهد که تنها با یکبار شارژ کامل بتوانید تا 14 مرتبه اسموتی تازه تهیه کرده و از آن لذت ببرید. تیغه 4 وجهی این محصول باعث می شود که علاوه بر سرعت مخلوط شدن مواد، کیفیت میکس ایجاد شده نهایی نیز به میزان قابل توجهی بالاتر باشد. نکته مهم دیگر، قابلیت حمل آسان، شارژ سریع، شارژ بی سیم، نحوه استفاده بسیار آسان، نشت نکردن مایعات به بیرون از ظرف این میکسر است که در کنار زیبایی چشم نواز، آنرا از سایر محصولات موجود متمایز نموده است. بدنه تماما ضد آب این محصول باعث می‌شود تا بتوانید پس از هر بار استفاده به راحتی و با اطمینان خاطر آن را شسته و مجددا استفاده نمایید. همچنین طراحی ساده و مدرن در کنار داک شارژ وایرلس موجب می‌شود تا بتوانید آن را با هر استایلی مورد استفاده قرار دهید. نکته: جهت روشن کردن دستگاه دکمه پاور را دوبار پشت سرهم فشار دهید تا دستگاه روشن شود (با یکبار فشار دادن دستگاه روشن نخواهد شد.) ضمناعلی رغم توانایی دستگاه در خرد کردن یخ، جهت عمر طولانی تر تیغه دستگاه پیشنهاد می‌شود به جای استفاده از یخ از میوه های خنک استفاده شود. دستورالعمل استفاده از مخلوط کن مدل آلوا: حتما قبل از اولین استفاده دستگاه را شارژ کنید. 1- میوه را بشورید، هسته و پوست آن را جدا کرده و به صورت مکعب های 1x1x1 سانتی متری ببرید. 2- میوه های بریده شده را داخل ظرف قرار دهید، آب یا شیر یا هر نوشیدنی دیگر را اضافه کنید. نباید تمامی مقادیر از محل رینگ سیلیکونی تجاوز کند. 3- پس از قرار دادن تمامی مواد، کاور بالایی و دستگاه اصلی را باهم بچرخانید و سفت کنید تا جایی که مطمین شوید نقطه های تنظیم باهم تراز شده است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر شارژی فرش جویسر مدل قابل حمل گنجایش 0.350 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شیکر پرکاربرد فرش جویسر متمایز با نمونه های مشابه با سرعت 20،000 دور در دقیقه با توان خروجی بالا که علاوه بر کیفیت ساخت بالا، توانایی میکس کردن مواد سخت از جمله یخ و خشکبار و انواع میوه سخت مانند هویج و... است. این شیکر شارژی با کمک باتری قابل شارژ خود این امکان را فراهم میکند که در سفر و مکانهایی که به پریز برق دسترسی ندارید راحت کار کند و نوشیدنی شمارا آماده کند. این شیکر با کیفیت ترین نوع موجود بازار با قابلیت ضد آّب و بدنه با کیفیت و مقاوم و چهار تیغه استیل ضد زنگ است. مناسب برای استفاده روزمره، سفر، باشگاه، محل کار و آشپزخانه است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر شارژی قابل حمل پرودو مدل PD-P55JV گنجایش 0.38 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مخلوط کن Porodo Lifestyle Juice & Smoothie Blender Vacuum Fresh Portable یک مخلوط کن استثنایی است که به دلیل قدرت و تطبیق پذیری خود در ساخت طیف گسترده ای از نوشیدنی های سالم و با طراوت شناخته شده است. چیزی که این مخلوط کن قابل حمل را متمایز می کند نه تنها طراحی سبک و شفاف آن است، بلکه عملکرد چشمگیر آن است که آن را در بین کاربران محبوب کرده است. این مخلوط کن با ظرفیت 380 میلی لیتر، برای افرادی که به دنبال لذت بردن از نوشیدنی های مورد علاقه خود هستند، کاملا مناسب است. تیغه های فولادی ضد زنگ آن نه تنها بادوام هستند، بلکه فوق العاده قدرتمند هستند و بدون زحمت میوه ها، سبزیجات و حتی یخ را برش می دهند. از طرف دیگر، با چرخش سریع تیغه 18000 دور در دقیقه، مخلوط کن به طور موثر همه مواد را در یک چشم به هم زدن مخلوط می کند. یکی از ویژگی های قابل توجه این مخلوط کن عملکرد خلاء آن است که به حفظ مواد مغذی و طعم مواد کمک می کند. علاوه بر این، دستگاه قابل حمل به یک باتری داخلی 1500 میلی‌آمپر ساعتی مجهز است که به شما امکان می‌دهد تا آب یا اسموتی کافی برای حداکثر 10 فنجان با یک بار شارژ مخلوط کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر مدل FHJ گنجایش 0.5 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این محصول مانند نمونه قبلی خود، همان سامورایی دوست‌داشتنی، از سادگی استفاده، زیبایی، وزن پایین و قدرت بالا بهره می‌برد. تفاوت مهم ایجاد شده در نمونه جدید، حجم بیشتر و 500 میلی‌لیتری ، ظرفیت باتری بالاتر است که امکان داشتن میکس بیشتر را به شما می‌دهد. میکسر فِرِش جوس پلاس به دلیل بهره مندی از توان 65 وات و باتری با ظرفیت 2400 میلی آمپر قابلیت خرد و مخلوط نمودن مواد سخت جان و بدقلقی مانند یخ، خشکبار، سیب ، هویج و ... را در زمانی کوتاه دارد. تیغه 6 وجهی این محصول باعث می شود که علاوه بر سرعت مخلوط شدن مواد، کیفیت میکس ایجاد شده نهایی نیز به میزان قابل توجهی بالاتر باشد. قابلیت شارژ با کانکتور type C این امکان را ایجاد میکنه که بتونید آنرا در ماشین ، محل کار و با دستگاه مختلف به راحتی شارژ کنید. نکته مهم دیگر، وزن پایین و قابلیت حمل آسان این میکسر است که در کنار زیبایی چشم نواز، آنرا از سایر محصولات موجود متمایز نموده است. از نوشیدنی خود در کنار میکسر زیبای فِرِش جوس پلاس (+ Fresh Juice) لذت ببرید!

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر پاورولوجی مدل شارژی 126W Portable گنجایش 0.45 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شیکر پاورولوجی مدل شارژی 126W Portable گنجایش 0.45 لیتر با تیغه 6 جهته استنلس استیل است که با استفاده از موتور 126 وات که در این محصول قرارداده شده می‌تواند به راحتی یخ را بدون استفاده از مایعات برای شما خرده کند و شما می توانید تمامی اسموتی ها، شیک ها و نوشیدنی های بر پایه یخ و حتی دانه های سخت مانند دانه فلفل سیاه یا زنجبیل یا جوز هندی و ... با این محصول درست کنید. این محصول از دو باتری لیتیوم پلیمر 2500 میلی آمپر استفاده میکند که در مجموع 5000 میلی آمپر قابلیت ذخیره سازی انرژی دارد و با هر بار شارژ شما می توانید 15 الی 20 بار از این محصول استفاده کنید. دور موتور این محصول 16500 دور بر دقیقه است که تیغه استیل ضد زنگ این مخلوط کن شارژی را با سرعت بالایی به حرکت در می آورد تا تمام محتوای داخل مخزن شیشه‌ای این شیکر را به خوبی مخلوط کرده و یک مخلوط یک دست و نرم را برای شما به ارمغان بیاورد. محفظه شیشه ای مخلوط کن این دستگاه با ظرفیت حجم 450 میلی لیتر و قابلیت شستشوی راحت به شما قابلیت خرد کردن انواع دانه های مختلف مثل گرانول فلفل سیاه ، دانه قهوه و غلات و همچنین چاشنی های سخت غذایی مانند زنجبیل ، سیر ، چوب دارچین ، تخم کتان و ... را می دهد و همچنین در مدت بسیار کوتاهی آبمیوه‌ای طبیعی را برایتان آماده می‌کند و با توجه به شارژی بودن و قابل حمل بودن دستگاه می توان در مسافرت و کمپینگ نیز به راحتی از آن استفاده نمود. کلید پاور این مخلوط کن شارژی روی بدنه و در بخش جلویی قرار گرفته است و برای روشن کردن دستگاه باید این دکمه را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا روشن شود ، این دستگاه مود شستشو هم دارد که برای شستشو داخل مخزن باید دکمه پاور را دوبار پشت هم فشار دهد البته باید توجه بکنید در مود شستشو این دستگاه تنها از 20 درصد قدرت خود استفاده میکند و نباید از مود شستشو برای مخلوط کردن استفاده کنید درگاه شارژ این مخلوط کن شارژی از نوع میکرو USB بوده و زمان شارژ آن 2 الی 3 ساعت می باشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر بلندر باتل مدل 26OZ گنجایش 0.75 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شیکرBlenderBottle Radian ™ Stainless Steel سبک مدرن و عملکرد محکمی را ارائه می دهد تا با هر چیزی که پرتاب می کنید مطابقت داشته باشد. درپوش پیچ‌خورده با یک چهارم چرخش سریع بسته می‌شود تا درزبندی مطمئن و ضمانت ضد نشتی داشته باشد، در حالی که دهانه‌ی پهن آن اسکوپ‌های بزرگ را در خود جای می‌دهد و تمیز کردن فنجان را آسان می‌کند. دهانه نصب شده در مرکز و پایه مخروطی و مناسب برای جا لیوانی، طراحی مجلل بطری را بهبود می بخشد. حلقه حمل جداشدنی برای اتصال کلیدها یا قلاب کردن بطری به کیف ورزش راحتی را فراهم می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر بلندر باتل مدل STRADA گنجایش 0.72 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شیکرBlenderBottle hero elite series Stainless Steel سبک مدرن و عملکرد محکمی را ارائه می دهد تا با هر چیزی که پرتاب می کنید مطابقت داشته باشد. درپوش پیچ‌خورده با یک چهارم چرخش سریع بسته می‌شود تا درزبندی مطمئن و ضمانت ضد نشتی داشته باشد، در حالی که دهانه‌ی پهن آن اسکوپ‌های بزرگ را در خود جای می‌دهد و تمیز کردن فنجان را آسان می‌کند. دهانه نصب شده در مرکز و پایه مخروطی و مناسب برای جا لیوانی، طراحی مجلل بطری را بهبود می بخشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شیکر شارژی پرودو مدل Jumbo گنجایش 0.8 لیتر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شیکر Porodo Jumbo Blender یک ابزار کاربردی و کمکی در آشپزخانه و باشگاه و سفر است که برای تهیه انواع نوشیدنی‌ها و اسموتی‌ها مناسب است. این شیکر با ظرفیت مخزن 800 میلی‌لیتر و توان 120 وات، از توانایی مخلوط کردن مواد مختلف با سرعت و کارایی بالا برخوردار است. یکی از ویژگی‌های مهم این شیکر، تیغه‌های استیل ضد زنگ آن است که به کاربر امکان مخلوط کردن مواد با کیفیت بالا و بدون نگرانی از زنگ زدن تیغه‌ها را می‌دهد. توانایی این تیغه‌ها در پردازش مواد سخت و نرم باعث می‌شود تا شما به راحتی مواد سفت مانند یخ، آجیل و دانه ها را با هم ترکیب کند. دسته‌ی قابل جدا شدن این شیکر یکی از ویژگی های مهم آن است. این ویژگی امکان حمل و نقل برای حمل و نقل آسان را بهبود می‌بخشد. جدا شدن دسته این امکان را فراهم می‌کند تا شما بتوانید دسته را به‌طور جداگانه شسته و به راحتی تمیز کنید. این ویژگی به شما اطمینان می‌دهد که همیشه شیکر شما در شرایط بهداشتی مناسبی قرار دارد. شیکر Porodo Jumbo Blender دارای در جداگانه‌ای برای جدا کردن موتور در مواقعی که مواد را مخلوط کرده اید و بنیازی به مخلوط کردن مجدد ندارید می باشد. با باتری 4500 میلی‌آمپری، این شیکر می‌تواند بدون نیاز به شارژ دوباره، تا ده بار اسموتی بسازید.. با استفاده از این شیکر Porodo Jumbo Blender، شما می‌توانید به‌سرعت و به‌راحتی نوشیدنی‌ها و اسموتی‌های خود را آماده کرده و لذت ببرید. طراحی منحصر به‌فرد و قابلیت‌های متعدد این شیکر، آن را به یکی از انتخاب‌های عالی در زمینه تهیه نوشیدنی‌های سالم و خوشمزه تبدیل کرده است.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo