ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید نرم افزار

امروزه نرم افزارهای رایانه ای به صورت گسترده متداول بوده و تصور رایانه ها بدون نرم افزارها غیر ممکن است و بدون نرم افزارها امکان استفاده از رایانه بدین سهولت وجود نخواهد داشت. اما آنچه درخصوص رایانه ها جالب توجه می باشد این است که آنها زبان مخصوص به خودشان را داشته و همچنین راه های مخصوص به خودشان را برای برقراری ارتباط با انسان دارند. به علاوه اینکه ابزار آنها برای برقراری ارتباط شامل انواع مختلف نرم افزار می شود. لازم به ذکر است شناخت هرچه بیشتر انواع و اجزاء نرم افزارها از جهت فنی و علمی، به جهت موضوع شناسی دقیق تر، باعث افزایش سطح کیفی و کارآمد تر شدن حمایت های حقوقی از این پدیدۀ پیچیده و پر کاربرد معاصر، خواهد شد. از این رو هنگام انتخاب و خرید باید اطلاعاتی در مورد نرم افزارها و نحوه کارایشان داشته باشید تا بتوانید بهترین استفاده را از آنها ببرید. تیم تحقیقاتی دیجی پرایم توسط مقاله راهنمای خرید نرم افزار سعی دارد اطلاعات جامعی را در ختیارتان قرار دهد. بنابراین در ادامه همراهمان باشید.

نرم افزار چیست؟

نرم افزار، مجموعه ای از برنامه های رایانه ای، رویه ها و مستندات است که از دستور العمل های دقیق و مرحله به مرحله استفاده کرده و هدف خاصی را دنبال می کند. این عبارت اولین بار توسط جان توکی در سال 1958 مورد استفاده قرار گرفت. به طور کلی می توان اینگونه بیان کرد: نرم افزار کامپیوتر، زبانی است که اصطلاحاً به وسیلۀ آن یک رایانه، صحبت می کند. 

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید نرم افزار برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی لوازم مرتبط با کتاب، لوازم التحریر و هنر، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( کتاب، لوازم التحریر و هنر ) می توانید مطالعه نمائید.

انواع نرم افزار

نرم افزار‌ها از دیدهای مختلفی قابل دسته بندی و تقسیم می باشند که متخصصین علوم رایانه ای با توجه به ابعاد مختلف نرم افزار به ارائۀ تقسیم بندی های متفاوتی از این پدیدۀ فناورانه پرداخته اند. در ادامه به توضیح بیشتر این دسته بندی ها می پردازیم.

تقسیم بندی های فنی نرم افزار

نرم افزارهای پایه: این دسته از نرم افزارها، یکی از انواع معمول، شناخته شده و مورد علاقۀ کاربران در میان نرم افزار های کامپیوتری است . این نرم افزار در قالب ابزار بوده و به برنامه نویس در نوشتن برنامه های کامپیوتری کمک می کند.

نرم افزارهای سیستمی: این گونه از نرم افزارها به راه اندازی و اجرای سخت افزار رایانه ای و سیستم رایانه، کمک می کنند. نرم افزارهای سیستمی به سیستمهای عامل، درایورها، سرورها و برنامه های جانبی سیستمی(utilities) اطلاق می شود.

نرم افزارهای کاربردی: نرم افزارهای مربوط به کسب و کار، پایگاههای داده و نرم افزارهای آموزشی، برخی از اشکال نرم افزارهای کاربردی هستند که کاربر را قادر می سازند امور معینی را انجام دهد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید نرم افزار

 • بدافزارها: بدافزار، اشاره به هر گونه نرم افزار مخرب داشته و یک طیف وسیع تر از نرم افزارهایی را در بر می گیرد که به هر شکل، تهدیدی برای امنیت رایانه می باشند. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها، ویروس های رایانه ای، کرم های رایانه ای، اسب های تروجان و یا ترس افزارها، مصادیق نرم افزارهای مخرب می باشند.
 • ابزارهای تبلیغاتی مزاحم: ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نرم افزارهایی هستند که با استفاده از آن، تبلیغات اینترنی در فضای مجازی ، اجرا یا دانلود می شوند. برنامه نویسان، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را به عنوان وسیلۀ تولید درآمد خود طراحی می کنند.
 • نرم افزار انبار گردانی: این نوع از نرم افزار به یک سازمان در ردیابی کالاها و مواد خود بر اساس کیفیت و کمیت کمک می کند.
 • نرم افزارهای جانبی: همچنان که مطابق عرف معمول خدمات نرم افزاری شناخته شده اند، این گونه از نرم افزارها در خصوص مدیریت سخت افزار رایانه و نرم افزارهای رایانه ای کمک می کنند. این فرآیند نرم افزاری، طیف محدودی از وظایف و عملکرد ها را بر عهدا دارد.
 • نرم افزار پشتیبان و بازیابی اطلاعات: یک نرم افزار پشتیبان و بازیابی اطلاعات  ایده آل، ویژگی هایی فراتر از کپی ساده از فایل های داده را فراهم می کند. این نرم افزار اغلب، نیازهای کاربر را در خصوص تشخیص موارد و زمان پشتیبانی و حمایت برنامه ها، برطرف می کند.
 • نرم افزار های پردازش داده ها: این مورد، رایج ترین زمینه برای تولید نرم افزار و استفاده از رایانه است. سیستم هایی نظیر حسابداری، انبارداری، حقوق و دستمزد و فروش، در این خصوص قابل ذکرند.
 • نرم افزارهای شبیه سازی و مدل سازی: به جهات اقتصادی و ایمنی و صرفه جویی در وقت، برای آموزش و تحقیق در بسیاری از موارد، از این قابلیت در رایانه استفاده می شود. آموزش خلبانی و طراحی بدنه اتومبیل و امثال اینها، مصادیق این دسته اند.
 • نرم افزارهای سیستم خبره: مقصود ساختن برنامه هایی است که بتواند کارهای هوشمندانه انسان نظیر گفتگو، ترجمه و تفسیر زبان و معاینه را انجام دهد. سیستم های باهوش مصنوعی، بر اساس منطق است و در آن از پایگاه دانش نیز علاوه بر پایگاه داده، استفاده می شود.
 • نرم افزار های سیستم بی درنگ: در این سیستم ها، عکس العمل بلافاصله صورت می گیرند. نرم افزار های بدین منظور بیشتر در مراکز تولیدی نظیر پالایشگاه مورد استفاده دارد که با بروز هر عامل و علامتی، بی درنگ عکس العمل نشان داده و به تنظیم فرآیند تولید می پردازد.
 • نرم افزارهای سسیتم نهفته: بسیاری از وسایل کوچک و بزرگ نظیر اسباب بازی، اتومبیل و تجهیزات پزشکی وجود دارند که در آنها کامپیوترهای ریزی به کار رفته است و با برنامه هایی که روی آنها نصب گردیده، کار آن دستگاه کنترل می شود.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید نرم افزار

تقسیم بندی حقوقی نرم افزار  

  با توجه به اینکه نرم افزار پدیده ای فنی بوده و در عین حال، دارای ارزش اقتصادی و مطلوبیت عرفی، می باشد، نیازمند مجموعۀ قواعد و حمایت های حقوقی است تا بتوان به وسیلۀ آن، روابط پدیدآورندگان و مالکان نرم افزار را با مشتریان و مصرف کنندگان تنظیم کرده و از بروز اختلافات و نابسامانی ها و همچنین سوءاستفادۀ ناقضان احتمالی حقوق صاحبان حق در این حوزه جلوگیری به عمل آورد. در این راستا دسته بندی نرم افزار از حیث محدوده و نحوۀ بهره برداری کاربران و مشتریان نرم افزار ، امری بسیار حائز اهمیت است که در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

 • نرم افزارهای سفارشی نرم افزار رایگان 
 • نرم افزارهای منبع باز و منبع بسته 
 • نرم افزارهای اختصاصی
 • نرم افزارهای مشروط و نرم افزارهای جزئی
 • نرم افزار اختراعی و نرم افزار کپی رایتی
 • نرم افزار مشاع و نرم فزار غیر مشاع
 • نرم افزار مکمل و نرم افزار سازگار
 • نرم افزارهای واسط و غیر واسط

نکات مهم هنگام خرید نرم افزار

با توجه به نوع و کارایی نرم افزارهای مختلف و نیازمان برای استفاده از آنها باید نکات مهمی را ملاک خرید آگاهانه خود قرار دهیم. مانند:

 1. در مرحله اول خرید نرم افزار باید نوع نیاز مشخص شود.
 2. دارای امکانات مناسب با نیاز و کسب کار فرد باشد.
 3. قابلیت توسعه و ارتقا داشته باشد.
 4. دارای پشتیبانی فنی خوبی باشد. 
 5. از سیستم امنیتی قابل قبولی برخوردار باشد. 
 6. دارای قیمت مناسبی باشد.
 7. و … 

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید نرم افزار

خلاصه مقاله

 1. رایانه ها زبان مخصوص به خودشان را داشته و همچنین راه های مخصوص به خودشان را برای برقراری ارتباط با انسان دارند.
 2. امروزه نرم افزارهای رایانه ای به صورت گسترده متداول بوده و تصور رایانه ها بدون نرم افزارها غیر ممکن است.
 3. شناخت هرچه بیشتر انواع و اجزاء نرم افزارها از جهت فنی و علمی، به جهت موضوع شناسی دقیق تر، باعث افزایش سطح کیفی و کارآمد تر شدن حمایت های حقوقی از این پدیدۀ پیچیده و پر کاربرد معاصر، خواهد شد.
 4. نرم افزار، مجموعه ای از برنامه های رایانه ای، رویه ها و مستندات است که از دستور العمل های دقیق و مرحله به مرحله استفاده کرده و هدف خاصی را دنبال می کند.
 5. نرم افزار‌ها از دیدهای مختلفی قابل دسته بندی و تقسیم می باشند که متخصصین علوم رایانه ای با توجه به ابعاد مختلف نرم افزار به ارائۀ تقسیم بندی های متفاوتی از این پدیدۀ فناورانه پرداخته اند.
 6. با توجه به نوع و کارایی نرم افزارهای مختلف و نیازمان برای استفاده از آنها باید نکات مهمی را ملاک خرید آگاهانه خود قرار دهیم.

نکته آخر:

کاربر گرامی تیم تحقیقاتی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید نرم افزار لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز نرم افزار انبارداری رایبد نسخه شرکتی نشر سیناپردازش خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزار انبارداری رایبد جهت استفاده در فروشگاه های کوچک برای مدیریت انبار، ورود و خروج، حواله و رسید انبار استفاده میشود. در این برنامه امکان طراحی شیوه رسید و حواله انبارمد نظر شما به آسانی فراهم گردیده. همچنین امکان جستجو و گزارش گیری از رسیدها و حواله ها و کارتکس انبار وجود دارد در این برنامه با تعریف گروه بندی امکان دسته بندی انبارها در برنامه وجود دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار سیستم اتوماسیون دبیرخانه و بایگانی سروش نشر سینا پردازش خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سیستم اتوماسیون دبیرخانه و بایگانی سروش یکی از نرم افزارهای کاربردی در زمینه بایگانی نامه ها و اسناد میباشد. امروزه تمامی کسب و کارها با حجم انبوهی از اطلاعات و اسناد و مدارک روبرو هستند. بدون شک بدون داشتن یک سیستم بایگانی هدفمند و سیستماتیک نمی توان اطلاعات را طبقه بندی نمود. همچنین در دسترس بودن اطلاعات و اسناد در مواقع لزوم از مهمترین ویژگیهای یک سیستم بایگانی کارآمد محسوب می شود. در دنیای پرشتاب و رقابتی امروز، کسب و کاری موفق خواهد بود که به انواع اطلاعات و اسناد و مدارک مورد نیاز خود در اسرع وقت دسترسی داشته باشد. از این رو داشتن صرف یک سیستم آرشیو نمی تواند کارایی لازم را داشته باشد. یکی از ویژگیهای نرم افزار دبیرخانه نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه موجود در بازار، کارایی، راحتی استفاده و امنیت بالای آن می باشد. همچنین امکان ضمیمه نمودن انواع فایل ها. پشتیبان گیری های منظم. کارکرد آسان، گروه بندی و طبقه بندی نامه ها از دیگر ویژگی های این برنامه میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار سیستم اتوماسیون دبیرخانه و بایگانی سروش نشر سینا پردازش خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سیستم اتوماسیون دبیرخانه و بایگانی سروش یکی از نرم افزارهای کاربردی در زمینه بایگانی نامه ها و اسناد میباشد. امروزه تمامی کسب و کارها با حجم انبوهی از اطلاعات و اسناد و مدارک روبرو هستند. بدون شک بدون داشتن یک سیستم بایگانی هدفمند و سیستماتیک نمی توان اطلاعات را طبقه بندی نمود. همچنین در دسترس بودن اطلاعات و اسناد در مواقع لزوم از مهمترین ویژگیهای یک سیستم بایگانی کارآمد محسوب می شود. در دنیای پرشتاب و رقابتی امروز، کسب و کاری موفق خواهد بود که به انواع اطلاعات و اسناد و مدارک مورد نیاز خود در اسرع وقت دسترسی داشته باشد. از این رو داشتن صرف یک سیستم آرشیو نمی تواند کارایی لازم را داشته باشد. یکی از ویژگیهای نرم افزار دبیرخانه نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه موجود در بازار، کارایی، راحتی استفاده و امنیت بالای آن می باشد. همچنین امکان ضمیمه نمودن انواع فایل ها. پشتیبان گیری های منظم. کارکرد آسان، گروه بندی و طبقه بندی نامه ها از دیگر ویژگی های این برنامه میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه متوسط فروشگاهی و شرکتی نشر کیان پرداز خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزارهای حسابداری کیان متناسب با کسب و کار شما طراحی شده است . این نسخه مناسب برای شرکت ها و فروشگاه ها است .سیستم مورد نیاز ویندوز است. محتویات داخل بسته یک cd و قفل نرم افزار میباشد . این نرم افزار را به صورت دائمی میتوانید استفاده کنید

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه حقوق و دستمزد ساده نشر فراسامان خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

امکانات این نسخه به شرح ذیل می باشد. حقوق/دستمزد : مقادیر ثابت حقوق و دستمزد ,حقوق مبنا ,انواع حکم ,علل انفصال ,شعب بیمه ,شعب مالیات ,ثبت کارکرد ماهیانه ,محاسبه عیدي ,معرفی پرسنل ,محاسبه حقوق ,جدول مالیات بخش دولتی ,جدول مالیات بخش خصوصی , ساختار سازمانی.. امکان ثبت نوع استخدامي :ساعتي،دائمي،بیمه شده، اقماري،قراردادي شغل دوم،چاپ قرارداد وزارت کار مطابق آخرين فرمت ارائه شده وزارت کار،معرفي احکام متعدد استخدامي براي ھر يک از پرسنل در مقاطع مختلف زماني و انجام محاسبات و تھیه گزارشات بنا به آخرين احکام با حفظ سوابق،معرفي انواع استخدام و تفکیک در گزارشات بر اساس نوع استخدامي امکان معرفي عوامل خاص نظیر مرخصي،عیدي و … محاسبه حقوق ماھانه پرسنل با توجه به عوامل حقوقي)مزاياو کسورات و (…مرتبط با نوع استخدام،محاسبه و ارائه لیست ھاي حقوق ماھانه،گزارش فیش ھاي حقوق ماھانه کارکنان با احتساب مانده بدھي ھا و مرخصي ھا،امکان انتخاب موارد دلخواه براي چاپ فیش حقوقي نرم افزار حقوق و دستمزد معرفي جدول مالیات حقوق و امکان تغییر آن توسط کاربر معرفي سوابق تحصیلي به تفکیکي پرسنل شامل آخرين مدرک تحصیلي ، نام دانشگاه …و معرفي ويژگي ھاي مختلف،) شماره شناسنامه، تصوير، جنسیت، مدارک تحصیلي، تابعیت و(…طبقه بندي کارکنان به تفکیک محل و واحدھاي خدمت،،معرفي محل ھاي، مختلف خدمت و امکان تفکیک گزارشات بر اساس محل خدمت معرفي واحد ھاي مختلف سازمان و امکان تفکیک گزارشات بر اساس واحد ھاي مختلف.وساير موارد ديگر… پیکربندي :اطلاعات ثابت حقوق و دستمزد. لیست برخی گزارشهاي موجود :گزارش کارکرد بر اساس کد پرسنلی ,گزارش کارکرد براساس واحد ,گزارش لیست پکیج ها. انتخاب ستونھاي مورد نظر براي خروجي ،خروجي /Hm Exce/wordو ساير موارد ديگر،لازم به ذکر است سیستم گزارشگیري نرم افزار کاملا انعطاف پذير بوده و کاربر مي تواند بر روي ھر يک از فیدلھا مانور داده و انواع گزارشھاي مختلف از ھر يک از تک تک گزارش ھا گرفته و میتواند گزارشھاي جديدي را ايجاد نموده و يا گزارشھاي موجود را با سلیقه خود اصلاح نمايد.وساير موارد ديگر…

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار صندوق طلا و جواهر نشر سیناپردازش خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بر اساس اطلاعیه سازمان امور مالیاتی کشور، مؤدیان مالیاتی ملزم به استفاده از سامانه صندوق فروش (مکانیزه فروش) یا رایانه دارای سیستم نرم‌افزار فروشگاهی هستند که در صورت عدم استفاده از سامانه‌های مذکور، از معافیت مالیاتی مقرر در قانون برای سال مربوط محروم خواهند شد. یکی از گروه هایی که مشمول استفاده از صندوق فروشگاهی میباشند (سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر) است. طلا فروشان ، سازندگان طلا و بنکداران میتوانند با تهیه صندوق فروشگاهی علاوه بر معافیت مالیاتی فاکتور ها و اسناد مالی خود را به راحتی ثبت کنند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار تخصصی رستورانی نسخه پایه نشر ثمین خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزار رستورانی ثمین بر اساس نیاز جامع رستوران داران و با در نظر گرفتم امکانات فروش و بومی نگری به نرم افزار و استفاده آسان و راحت از رایانه جهت مدیریت فروش و کنترل فروش رستوران ها و سایرتولید و بروز رسانی شده است: قابلیت های نرم افزار نسخه ( ساده ) اتصال به کارت خوان های شبکه شتاب بانکی ارسال دستور سفارش برای 2 چاپگر ( اصلی و جانبی درآشپزخانه )انتخاب تعداد چاپ فاکتور از چاپگر اصلی و یا جانبی ایجاد سطح دسترسی توسط مدیر ارشد جهت ( حسابدار، صندوقداران ) رستوران . تعریف 50 کاربر فروش با رمزمختلف و سطح دسترسی مختلف توسط مدیر ارشد تعریف 180 نوع غذا و 20 نوع تعریف دستوری جهت خصوصی سازی سفارشات . تعریف شماره فاکتور به صورت قراردادی و یا اتوماتیک ارسال دستور چاپ فاکتور فروش جهت چاپگر های A4 و صدور فیش . تعریف مشخصات کامل فروشگاه بر روی فاکتور فروش تعریف لوگو اختصاصی بر روی فاکتوراستفاده در کلیه سیستم مانیتورهای تاچ و یا لمسی وانواع رایانه های معمولی . تعریف عکس رنگی جهت کلید های فروش مجازی از بانک عکس غذا در داخل برنامه . ثبت تخفیف گروهی و اختصاصی ریالی جهت کلیه خریدار، و یا خریداران خاص .حذف کالا از فاکتور جاری و یا فاکتور های قبلی توسط کاربر و ثبت در گزارشات ابطال یک فاکتور به صورت کامل و ثبت عملیات کامل ابطال در گزارشات .تعویض غذای ثبت شده در فاکتور های قبلی ( توسط کاربران دارای مجوز از مدیر ارشد )مشاهده اطلاعات کامل یک فاکتور مشخص از داخل فایل کلی گزارشات فروش توسط مدیر سیستم . دریافت گزارش فروش یک فروشنده و یا کلیه فروشنده ها بر اساس زمان مورد نظر توسط مدیر سیستم . دریافت گزارشات تخفیف های زیر فاکتور که توسط فروشندگان در زمان فروش اعمال شده است. دریافت گزارش کامل از دریافت مالیات ارزش افزوده به صورت کلی و فصلی فقط توسط مدیر سیستم. دریافت گزارش خلاصه صندوق فروش و مجموع عملیات فروش و موجودی نقدی صندوق بر اساس فیلد زمانیدریافت گزارش فروش اغذیه بر اساس نوع غذا و تعداد غذای فروخته شده بر اساس روز، هفته، ماه، سال . دریافت گزارش اتفاقات ثبت شده سیستم جهت حذف کالا، ابطال فاکتور، تغییر ماهیت غذا، برگشت به فاکتورهای قبلی . خدمات پس از فروش به صورت: حضوری، اینرنتی، تلفنی به درخواست کاربر قابل اجرا است. نرم افزارثمین دارای قفل سخت افزاری و شناسنامه کاربردی میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه فروشگاهی ساده نشر هلو خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزارهای حسابداری هلو با شعار ظاهری زیبا و هسته ای محکم، پرفروشترین نرم افزار حسابداری کشور با بیش از یک میلیون کاربر و اولین نرم افزار حسابداری تحت ویندوز با بیش از 22 سال قدمت می باشند. این نرم افزار با نسخه های تخصصی ویژه بیش از 220 شغل دارای بزرگترین گستره نرم افزارهای تخصصی برای تمامی مشاغل بوده و اکثریت نیازهای مشترکین خود را تا به امروز پوشش داده است. کلیه نسخه های این نرم افزار با زبان قدرتمند دلفی با استفاده از بانک اطلاعاتی کم نظیر SQL Server تحت نظر تیمی بزرگ و مجرب نوشته شده‌اند و بنابراین خیال شما را تا سالها از بابت کلیه امکانات یک نرم افزار حرفه ای و قدرتمند راحت میکنند. از طرفی امکان خرید بدون نگرانی شما میسر گردیده است و شما با خرید هر نسخه ای از نرم افزار و در صورت نیاز به امکانات بیشتر، به راحتی با حفظ اطلاعات قبلی خود امکان ارتقا به نسخه بالاتر را دارید البته این امکان در نسخه پایه و نسخه های دو کاربره مقدور نمی باشد. نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو نسخه‌ای است که بر محور خرید و فروش کالا، انبار و صندوق طراحی شده است. نگاهی ویژه به ساختار معرفی کالا و انبار، نحوه صدور انواع فاکتور و ثبت هزینه و درآمدهای فروشگاهی از جمله امکاناتی است که در این نسخه تجربه خواهید کرد. با امکان مدیریت کالا و انبار، می‌توان برای هر کالا کد و بارکدهای مختلف معرفی کرد و هنگام جست‌و‌جو در انبارگردانی یا صدور فاکتور به راحتی از نام کالا، بارکد یا شماره سریال کالا به صورت اتوماتیک و بسیار سریع استفاده کرد. از طریق امکان امور مالی موجود در نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو، بدون داشتن دانش حسابداری، می‌توانید انواع اسناد عمومی حسابداری مربوط به هزینه‌ها و درآمدهای فروشگاه، انتقال و جابه‌جایی پول بین صندوق‌ها و بانک، دریافت و پرداخت وجوه نقدی و استفاده از کارت‌خوان و… را به راحتی ثبت کنید. این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن، گزارش‌های دقیق و لحظه به لحظه‌ای از کالاها، اشخاص، چک و اسناد ثبت‌شده تهیه کنید. همچنین در نسخه های فروشگاهی امکاناتی طراحی گردیده که از طریق آنها می‌توانید دستگاه بارکدخوان، صندوق فروشگاهی، نمایشگر دوم، لیبل پرینتر و کالرآیدی را به نرم‌افزار فروشگاهی هلو متصل کرده و از مزایای این رابط سخت‌افزاری بهره ببرید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه بتن و آسفالت متوسط نشر فراسامان خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

امکانات این نسخه به شرح ذیل می باشد. بتن/آسفالت ساده + انبارگرداني و قيمت تمام شده: محاسبه بهاي تمام شده. محاسبه مجدد بهاي تمام شده کالاها در هنگام ثبت فاکتورها به صورت نامنظم و يا حذف فاکتورها، محاسبه بهاي تمام شده به سه روش Fifo/ifo/Avg.وساير موارد ديگر… مالي: تعريف صندوق. با كنترل ويژگيهاي جامع.وساير موارد ديگر… حسابداري: ثبت سند. صدور اسناد حسابداري بطور اتومانيك و بصورت دستي،امكان تبديل اسناد موقت به دائم و دائم به موقت.وساير موارد ديگر… گروه حسابها و کنترل آنها: کنترل حساب معين و تفصيل. كاربران و دسترسي ها: تعيين حقوق دسترسي گروه کاربران, معرفي گروه کاربران. امکان ايجاد گروهاي کاربري با آرمها و تلفن ها و مشخصات اختصاصي،کنترل بر روي هر يک از عمليات براي خواندن/نوشتن/حذف/اصلاح/خواندن از ديگران و نوشتن روي ديگران و نوع ورود و خروج به انبار براي گروه هاي کاربران.وساير موارد ديگر… ليست برخي گزارش هاي موجود: نقدينگي, عملكرد توليد و فروش, توليد و فروش , موجودي کالا به تفكيك انبار, عملكرد توليد و فروش مقداري, روزنامه, چاپ ليستي تغيير وضعيت چكها, چاپ گروهي چك, ليست دريافتي و پرداختي ها, خلاصه ليست رسيد/تحويل به تفکيک تاريخ رسيد/تحويل, چكهاي صادره بتفكيك بانك. انتخاب ستونهاي مورد نظر براي خروجي ،خروجي word/Excel/Html و ساير موارد ديگر،لازم به ذکر است سيستم گيري نرم افزار کاملا انعطاف پذير بوده و کاربر مي تواند بر روي هر يک از فيدلها مانور داده و انواع هاي مختلف از هر يک از تک تک ها گرفته و ميتواند هاي جديدي را ايجاد نموده و يا هاي موجود را با سليقه خود اصلاح نمايد.وساير موارد ديگر… مجوزها و فاکتورها: مجوزها. توليد محصول بر اساس سفارش،توليد اتوماتيک به مقدار فروش رفته محصول،سفارش خريد،سفارش فروش،پيش فاکتور،برنامه توليد و مصرف محصول،قرارداد ارائه خدمات پيمانکاري،قرارداد خريد خدمات پيمانکاري،ثبت اضافات و کسورات قرارداد.وساير موارد ديگر… … انبار: تعريف انبار. ايجاد انبارهاي ارزي،امکان کارکرد منفي با مديريت مدير سيستم.وساير موارد ديگر…

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه سردخانه پیشرفته نشر فراسامان خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

امکانات این نسخه به شرح ذیل می باشد. سردخانه متوسط + طرف حساب و کالا و خدمات: تعريف طبقه کالا. مالي: تعريف تنخواه. حسابداري: معرفي مراکز هزينه, جستجوي ريالي و آرتيکلي اسناد, مشاهده تراز تفصيل, مشاهده تراز طبقات تفصيل, مشاهده تراز معين, مشاهده تراز کل, دفتر معين, دفتر تفصيل, دفتر کل. . امكان مرور حسابها از تراز كل/معين/تفصيل بصورت درختواره اي تا سند صادر شده توسط سيستم امكان مرور حسابها از تراز كل/معين/تفصيل بصورت درختواره اي تا سند صادر شده توسط سيستم مرور وضعيت طبقات مختلف تفصيل تا سند مربوطه.وساير موارد ديگر… گروه حسابها و کنترل آنها: تعيين انواع ورود و خروج مجاز براي انبارها, معرفي حساب طبقه تفصيل. . با امكان تعريف در طبقه بندي هاي مختلف.وساير موارد ديگر… ثبت نهايي دفاتر: ثبت دفاتر قانوني. . امکان دائمي کردن اسناد و تخصيص شماره کل براي اسناد با مدل هاي مختلف.وساير موارد ديگر… عمليات جامع براي ها: عمليات درختواره. ليست برخي گزارش هاي موجود: کلي دارائي, کلي بدهکاران و بستانکاران, صدور گروهي چک دريافتي, ظرفيت هاي تخصيص يافته قرارداد, صدور گروهي اسناد, صدور اسناد دائم, صدور سند كل, ليست افراد ارسالي پيامك, كاردكس ليستي مقداري ريالي كالا, جمع گردش ريالي در انبار, چاپ گروهي فاكتورها, موجودي به تفکيک سري, هاي فاکتورهاي تسويه نشده که مدت اعتبار آنها فرا رسيده كاردكس ريالي کالاها. . امکان مشاهده مقادير پر شده قرارداد/امکان مشاهده رسيد هاي انجام شده قرارداد/امکان مشاهده ويژگي هاي هر سري وارد شده کالاي قرارداد /امکان مشاهده تخصيص يا عدم تخصيص فضا به قرارداد/امکان مشاهده تخصيص يا عدم تخصيص به رسيد هاي قراداد انتخاب ستونهاي مورد نظر براي خروجي ،خروجي word/Excel/Html و ساير موارد ديگر،لازم به ذکر است سيستم گيري نرم افزار کاملا انعطاف پذير بوده و کاربر مي تواند بر روي هر يک از فيدلها مانور داده و انواع هاي مختلف از هر يک از تک تک ها گرهاي جديدي را ايجاد نموده و يا هاي موجود را با سليقه خود اصلاح نمايد.وساير موارد ديگر… انبار: پکيج بندي سالن. . امکان تعريف پکيج بندي و بخش بندي قسمت هاي مختلف انبار و سردخانه اعم از سالن/سمت/رديف/زير رديف/طبقه/پالت و…/امکان توسعه پکيج بندي و يا بخش بندي در هر زمان مورد نياز بعد از پياده سازي سيستم.وساير موارد ديگر…

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه حسابداری فروشگاهی ابزار یراق پیشرفته نشر همکاران سیستم خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

در هر فروشگاه ابزار و یراق آلات ساختمانی می توان از این نسخه برای افزایش دقت و سرعت در عملیات فروش و کنترل موجودی کالاهای فروشگاه بهره گرفت. در این نسخه بیش از 16،000 کالا از پیش تعریف شده است تا استفاده از نرم افزار را در فروشگاه بدون صرف زمان برای تعریف کالاها در کمترین زمان ممکن مهیا کند. به روز رسانی قیمت کالاها با ساده‌ترین روش و در سریع‌ترین زمان ممکن حتی در هنگام فروش امکان پذیر است. ثبت عملیات مختلف بانکی مرتبط با چک مانند واگذاری، وصول، استرداد و… به همراه امکان چاپ چک وجود دارد. گزارش‌های متنوعی برای سود و زیان کالاها و میزان بدهکاری و بستانکاری طرف حساب‌ها در بازه‌های زمانی انتخابی قابل تهیه است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری دشت همکاران سیستم نسخه حسابداری فروشگاهی پوشاک استاندارد خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نسخه پوشاک، کیف و کفش نرم افزار دشت این نسخه از نرم افزار دشت همکاران سیستم مناسب مدیریت فروشگاههای پوشاک، کیف و کفش است. شما میتوانید برای افزایش سرعت و دقت در عملیات فروشگاه مانند خرید و فروش، انبارداری، محاسبه سود و زیان، مانده حساب و... از این نسخه استفاده کنید. نسخه پوشاک، کیف و کفش در دو سطح پایه و استاندارد بر اساس امکانات متفاوت عرضه شده است. شما میتوانید حداکثر 10 ویژگی دلخواه برای هر کالا مانند رنگ، سایز، برند و... تعریف کنید. تعریف کالاها همراه با ویژگیهای آنها مانند کفش مشکی سایز 43 به صورت خودکار انجام خواهد شد. در هر لحظه میتوانید گزارش موجودی کالاها را براساس ویژگیهای دلخواه مانند کفش مشکی سایز 43 و... تهیه کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه تجاری شرکتی خدماتی سطح یک نشر محک خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزار حسابداری تجاری شرکتی خدماتی محک یک نرم افزار حسابداری قدرتمند، حرفه‌ای و دقیق است و برای شرکت های بزرگ و تمامی واحدهای شغلی که امکان فروش کالا و ارائه خدمات را در کنار هم نیاز دارند مناسب است. نرم افزار حسابداری محک سری تجاری شرکتی خدماتی سطح یک کد 211 امکاناتی نظیر عملیات فروش و خرید و صدور پیش فاکتور، محاسبه مالیات بر ارزش افزوده، عملیات دریافت و پرداخت، گردش حساب اشخاص، گزارشات موجودی کالا، موجودی ريالی و کاردکس، تعریف چند انبار، حواله بین انبارها، گزارش موجودی انبار و کاردکس هر انبار، عملیات مربوط به صندوق و چک و بانک، گردش صندوق و بانک، عملیات هزینه و درآمد، ثبت سند حسابداری دستی، تفضیلی یکتا (Unique Code)، امکان مدیریت کدهای حسابداری و تعیین و تخصیص کدهای حسابداری برای هر رویداد ثبتی در حسابداری ثبت گروهی اسناد حسابداری، گزارشات برگشت از فروش و خرید، سود و زیان، ترازنامه، خروجی فایل گزارش خرید و فروش فصلی اداره مالیات، چاپ چک و فاکتورها، خروجی به اکسل و ورد و JPEG و PDF، گزارشات تحت موبایل، گزارشات نموداری، تعریف چند صندوق و انبار، تعریف کاربران و سطوح دسترسی، دفتر اقساط دریافتنی و پرداختنی، چکها و کالاهای امانی دریافتی و پرداختی، انواع گزارشات سود و فروش و خرید، ثبت ویزیتوری و گزارشات ویزیتوری، ترازهای آزمایشی دو و چهار و شش ستونی، دفاتر روزنامه کل و معین و تفضیلی، سند افتتاحیه و اختتامیه، دفاتر کل و معین و تفضیلی، طراحی گزارشات سود و زیان و ترازنامه به صورت دلخواه، ثبت شرکا و سهامداران، نمایش میزان سهم هر سهامدار از سود و سرمایه، دسته بندی سه سطحی کالاها و اشخاص، علامت گذاری رنگی اطلاعات در بخش های مختلف برنامه و قابلیت گزارش گیری از آنها، بستن سال مالی در تاریخ های گذشته، امکان تغییر گروهی کالاها، امکان تعریف چند ویزیتور با عناوین مختلف در فاکتور فروش، امکان ثبت تخفیفات گروهی انتخابی در فاکتور فروش، امکان تبدیل فاکتورهای خرید و فروش به یکدیگر، سیستم مدیریت چاپ ها، امکان محاسبه ریالی با قیمت های مختلف، تاریخ انقضا کالا و... را شامل شده وحاوی قفل دیجیتالی می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری محک سری تجاری شرکتی خدماتی سطح چهار کد214 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سری تجاری شرکتی خدماتی سطح چهار کد214 عملیات بازرگانی (خرید و فروش و ویزیتوری، دریافت و پرداخت نقد، انواع حواله و چک، عملیات چک های دریافتی و پرداختی، انبارداری و امکانات فروشگاهی) حسابداری مالی پایه (ثبت دستی اسناد و دفاتر، گزارشات مالی، سند افتتاحیه و اختتامیه) انبارداری تکمیلی (سیستم حواله و رسید انبار، سیستم سفارشات) سیستم حقوق و دستمزد (ثبت حکم کارگزینی، محاسبات فیش حقوقی و بیمه و غیره) حسابداری مالی تکمیلی (ثبت اسناد دستی، تفضیلی شناور، طراحی کدینگ و صورت‌های مالی) سیستم پروژه ها (ثبت مراکز هزینه در هر عملیات، گردش و سود و زیان برای هر پروژه یا مرکز هزینه) ۲ شرکتی (برای ثبت حسابداری دفاتر مختلف دو شرکت در یک سیستم) سیستم دارایی ثابت (ثبت اموال، استحلاک گیری اموال و صورت وضعیت دارایی‌ها) اتوماسیون اداری (سیستم بایگانی اسناد و سیستم دبیرخانه

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری آسان نسخه ارزی نشر گروه طراحی نرم افزارهای مالی آسان خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزار حسابداری و انبارداری آسان نرم افزاری است جامع و یکپارچه که در عین سادگی و کارکردی آسان دارای امکاناتی وسیع و کم نظیر میباشد. آسان 6 با هدف کارکردی سریع و کنترلی کامل توام با دقتی بالا برای تمامی اصناف طراحی گردیده است. توجه داشته باشید این نسخه فاقد ماژول های اقساط، تولید،انبارداری پیشرفته و خروجیttms است. درصورت نیاز به این بخش ها پس از خرید نسخه پایه، میتوانیدماژول دلخواه را خریداری کرده و به نسخه خود اضافه نمائید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری آسان نسخه تولید نشر گروه طراحی نرم افزارهای مالی آسان خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

داشتن یک نرم افزار مدیریت مالی در تمام کسب‌وکار‌ها جز موارد ضروری و حائز اهمیت است. استفاده از یک نرم‌افزار مدیریت مالی نظیر « حسابداری اسان » می‌تواند شما را در نظم بخشیدن به حساب و کتاب‌هایتان یاری کند. این نسخه از حسابداری علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات نسخه پایه شامل کیت تولید نیز میباشد. ثبت امور تولیدی ، امکان تعریف فرمول ساختهای متفاوت. امکان تعریف سبد کالا در هنگام فروش. گزارش گیری از تولید کالا در پایان روز . امکان تعریف سبد کالا در هنگام فروش. گزارش گیری از تولید کالا در پایان روز . گزارش مواد اولیه و محصول در انبار. سفارش تولید به کارگاه. امکان گزارش گیری کالاهای ساخته شده در 3 سطح کلی، معین، تفضیلی. تولید دستی به اتوماتیک. کنترل و ثبت بیجک انبارداری ( برگ تحویل کالا ) امکان ثبت بیجک (رسید تحویل کالا به مشتری ) و ثبت ورود کالا به انبار . گزراش از وضعیت موجودی یک کالا . گزارش از لیست طلب یا بدهی کالای یک شخص . گزارش از موجودی ما نزد اشخاص . گزارش از موجودی کالا . کنترل وضعیت موجودی کلی به تفکیک هر کالا . کنترل وضعیت موجودی کلی به تفکیک هر شخص . گزارش از برگه های ورود و خروج کالا با توجه به ماشین تحویل کالا . این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا گزارش‌های دقیق و لحظه به لحظه از کالاها، اشخاص، چک و اسناد ثبت شده را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه صنعتی نشر فراسامان خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

امکانات این نسخه به شرح ذیل می باشد. جامع + اموال و قيمت گذاري استاندارد كاﻻ: اعمال نرخ استاندارد انبارگرداني و قيمت تمام شده: كنترل كاردكس منفي, قيمت گذاري خروجي, ارزيابي رسيد محصول, قيمت گذاري رسيدها, ارزيابي برآوردي حسابداري: نمودار درختي حسابها مشاهده درختواره اي کارکرد حسابها.وساير موارد ديگر گروه حسابها و كنترل آنها: معرفي ساختار حسابها, معرفي حساب تفصيل. حسابداري انبار: رسيد گروهي اسناد, كنترل و صدور اسناد ارزيابيها, كنترل اسناد انبار به تفكيك معين . مديريت جامع اسناد انبار،بررسي اسناد مغايرت دار،بررسي اسناد ارزيابي.وساير موارد ديگر ليست برخي گزارش هاي موجود: ليستي محاسبه قيمت تمام شده محصول, ماتريسي طبقه-كﻼس گردش, تخفيفهاي گروهي, كاردكس ليستي مقداري ريالي كاﻻ, مغايرت سند زني براي انبار در فاكتورها, مغايرت مقداري كاﻻ بين رسيد/تحويل و فاكتور, فاكتورهاي فروش رلي انتخاب ستونهاي مورد نظر براي خروجي ،خروجيHtml/Excel/wordو ساير موارد ديگر،ﻻزم به ذکر است سيستم گيري نرم افزار کامﻼ انعطاف پذير بوده و کاربر مي تواند بر روي هر يک از فيدلها مانور داده و انواع هاي مختلف از هر يک از تک تک ها گرفته و ميتواند هاي جديدي را ايجاد نموده و يا هاي موجود را با سليقه خود اصﻼح نمايد.وساير موارد ديگر

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری هلو نسخه شرکتی پیشرفته نشر هلو خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزارهای حسابداری هلو با شعار ظاهری زیبا و هسته ای محکم، پرفروشترین نرم افزار حسابداری کشور با بیش از یک میلیون کاربر و اولین نرم افزار حسابداری تحت ویندوز با بیش از 22 سال قدمت می باشند. این نرم افزار با نسخه های تخصصی ویژه بیش از 220 شغل دارای بزرگترین گستره نرم افزارهای تخصصی برای تمامی مشاغل بوده و اکثریت نیازهای مشترکین خود را تا به امروز پوشش داده است. کلیه نسخه های این نرم افزار با زبان قدرتمند دلفی با استفاده از بانک اطلاعاتی کم نظیر SQL Server تحت نظر تیمی بزرگ و مجرب نوشته شده‌اند و بنابراین خیال شما را تا سالها از بابت کلیه امکانات یک نرم افزار حرفه ای و قدرتمند راحت میکنند. نرم افزار حسابداری شرکتی هلو نسخه‌ای است که بر محور خرید و فروش کالا، انبار و صندوق طراحی شده است. نگاهی ویژه به ساختار معرفی کالا و انبار، نحوه صدور انواع فاکتور و ثبت هزینه و درآمدهای شرکتی از جمله امکاناتی است که در این نسخه تجربه خواهید کرد. با امکان مدیریت کالا و انبار، می‌توان برای هر کالا کد و بارکدهای مختلف معرفی کرد و هنگام جست‌و‌جو در انبارگردانی یا صدور فاکتور به راحتی از نام کالا یا بارکد به صورت اتوماتیک و بسیار سریع استفاده کرد. از طریق امکان امور مالی موجود در نرم افزار حسابداری شرکتی هلو، بدون داشتن دانش حسابداری، می‌توانید انواع اسناد عمومی حسابداری مربوط به هزینه‌ها و درآمدهای شرکت، انتقال و جابه‌جایی پول بین صندوق‌ها و بانک، دریافت و پرداخت وجوه نقدی و استفاده از کارت‌خوان و… را به راحتی ثبت کنید. این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن، گزارش‌های دقیق و لحظه به لحظه‌ای از کالاها، اشخاص، چک و اسناد ثبت‌شده تهیه کنید. همچنین در نسخه های شرکتی امکاناتی طراحی گردیده که از طریق آنها می‌توانید دستگاه بارکدخوان، صندوق، نمایشگر دوم، لیبل پرینتر، فیش پرینت، ترازوی دیجیتال و کالرآیدی را به نرم‌افزار شرکتی هلو متصل کرده و از مزایای این رابط سخت‌افزاری بهره ببرید. لطفا دقت فرمایید امکانات کامل مشروحه فوق در نسخه جامع نرم افزار موجود بوده و شما با مراجعه به قسمت ویژگیهای هر نسخه می توانید از ریز امکانات آن مطلع شوید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه تولیدی متوسط نشر هلو خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزارهای حسابداری هلو با شعار ظاهری زیبا و هسته ای محکم، پرفروشترین نرم افزار حسابداری کشور با بیش از یک میلیون کاربر و اولین نرم افزار حسابداری تحت ویندوز با بیش از 22 سال قدمت می باشند. این نرم افزار با نسخه های تخصصی ویژه بیش از 220 شغل دارای بزرگترین گستره نرم افزارهای تخصصی برای تمامی مشاغل بوده و اکثریت نیازهای مشترکین خود را تا به امروز پوشش داده است. کلیه نسخه های این نرم افزار با زبان قدرتمند دلفی با استفاده از بانک اطلاعاتی کم نظیر SQL Server تحت نظر تیمی بزرگ و مجرب نوشته شده‌اند و بنابراین خیال شما را تا سالها از بابت کلیه امکانات یک نرم افزار حرفه ای و قدرتمند راحت میکنند. نرم افزار حسابداری تولیدی هلو نسخه‌ای است که بر محور خرید و فروش کالا، انبار،تولید و صندوق طراحی شده است. نگاهی ویژه به ساختار معرفی کالا و انبار، نحوه صدور انواع فاکتور و ثبت هزینه و درآمدهای تولید از جمله امکاناتی است که در این نسخه تجربه خواهید کرد. با امکان مدیریت کالا و انبار، می‌توان برای هر کالا کد و بارکدهای مختلف معرفی کرد و هنگام جست‌و‌جو در انبارگردانی یا صدور فاکتور به راحتی از نام کالا یا بارکد به صورت اتوماتیک و بسیار سریع استفاده کرد. از طریق امکان امور مالی موجود در نرم افزار حسابداری تولیدی هلو، بدون داشتن دانش حسابداری، می‌توانید انواع اسناد عمومی حسابداری مربوط به هزینه‌ها و درآمدهای مرکز تولیدی، انتقال و جابه‌جایی پول بین صندوق‌ها و بانک، دریافت و پرداخت وجوه نقدی و استفاده از کارت‌خوان و… را به راحتی ثبت کنید. این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن، گزارش‌های دقیق و لحظه به لحظه‌ای از کالاها، اشخاص، چک و اسناد ثبت‌شده تهیه کنید. همچنین در نسخه های تولیدی امکاناتی طراحی گردیده که از طریق آنها می‌توانید دستگاه بارکدخوان، صندوق، نمایشگر دوم، لیبل پرینتر، فیش پرینت، ترازوی دیجیتال و کالرآیدی را به نرم‌افزار تولیدی هلو متصل کرده و از مزایای این رابط سخت‌افزاری بهره ببرید. لطفا دقت فرمایید امکانات کامل مشروحه فوق در نسخه جامع نرم افزار موجود بوده و شما با مراجعه به قسمت ویژگیهای هر نسخه می توانید از ریز امکانات آن مطلع شوید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه فروشگاهی پرنس حرفه ای نشر پژواک خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزار پرنس (حرفه ای) ، بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی و شرکتی می باشد که امکانات و قابلیت های متنوع در ورود و خروج کالا، اخذ گزارش های حرفه ای و احاطه کامل بر آنچه در مجموعه محقق می شود را به ساده ترین و کامل ترین روش ممکن در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه فروشگاهی پرنس پیشرفته نشر پژواک خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی و شرکتی پرنس (پیشرفته)، علاوه بر دارا بودن تمام قابلیت های نرم افزار پرنس سطح استاندارد دارای امکانات و توانمندی های پیشرفته تری می باشد که به کاربر کمک می کند تا هم بتواند با جزئیات بیشتری اطلاعات را ثبت کند (امکان تعریف خصوصیت برای کالاها) و هم بتواند گزارش های دقیق تری را داشته باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه شن و ماسه ساده نشر فراسامان خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

امکانات این نسخه به شرح ذیل می باشد. طرف حساب و کالا و خدمات: تعريف اعتبارات طرف حسابها, تعريف طرف حساب, تعريف کالا. کنترل اعتبار مقداري و ريالي فروش،گروه بندي درختواره اي بصورت نامحدود ايجاد بارکدهاي سفارشي،انواع نرخ خريد و فروش کالا،کنترل حداقل و حداکثر موجودي،طول عمر کالا،نقطه سفارش،ايجاد گروههاي کالايي بصورت درختواره اي بصورت نامحدود،عکس کالا،امكان معرفي نامحدود قيمت فروش جهت هر كالا ، معرفي كاردكس تعدادي و ريالي كالاها.وساير موارد ديگر… انبارگرداني و قيمت تمام شده: ورود اطلاعات انبار گرداني. انبارگرداني جامع و سريع توسط باركدخوان.وساير موارد ديگر… مالي: تغيير وضعيت پرداختي , تغيير وضعيت دريافتي, برداشت از بانک, پرداخت سند, پرداخت نقد, دريافت سند, دريافت نقد, واريز به بانک. عمليات مالي به صورت اتوماتيک و غيراتوماتيک عمليات مالي به صورت اتوماتيک و غيراتوماتيک.وساير موارد ديگر… امكان تفصيل دار بودن و عدم امكان صدور سند دستي.وساير موارد ديگر… پيكربندي: پيکربندي سيستم. تنظيم پيش فرض صندوق، انبار، کارتخوان براي کاربران،ارسال چاپهاي اتوماتيک به سيستمهاي مختلف،ثبت تاريخچه استفاده کاربران از سيستم بصورت خودکار و قابل بررسي بودن آنها.وساير موارد ليست برخي گزارش هاي موجود: فروش ريالي ماهانه, فروش مقداري ماهانه, تغيير وضعيت چكهاي دريافتي, مغايرت انبار گرداني, رسيد ها و تحويلهاي ماهانه, موجودي به تفكيك كالا, ليست پكيج ها, چكهاي صادره بتفكيك دريافت كننده. ديگر… وام و فروش اقساطي +عمليات پايان دوره: سند سود و زيان, صدور سند اختتاميه و افتتاحيه, عمليات بستن انبارها. صدور اسناد اختتاميه و افتتاحيه،سود و زيان،انبار بصورت اتوماتيک توسط سيستم.وساير موارد ديگر… عمليات جامع براي ها: تنظيمات پيشرفته كريستال ريپورت.انتخاب ستونهاي مورد نظر براي خروجي ،خروجي word/Excel/Html و ساير موارد ديگر،لازم به ذکر است سيستم گيري نرم افزار کاملا انعطاف پذير بوده و کاربر مي تواند بر روي هر يک از فيدلها مانور داده و انواع هاي مختلف از هر يک از تک تک ها گرفته و ميتواند هاي جديدي را ايجاد نمايد.وساير موارد ديگر… رسيد/تحويل هاي اتوماتيک باسکول: تحويل توسط باسکول, رسيد توسط باسکول و ...

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه حقوق و دستمزد پیشرفته نشر فراسامان خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

امکانات این نسخه به شرح ذیل می باشد. حقوق/ دستمزد متوسط + طرفقوق/دستمزد :دیسک عیدي ,صدور سند حسابداري حقوق و دستمزد ,صدور سند عیدي ,صدور سند حسابداري مساعده ,دیسک حقوق ,دیسک مساعده , دیسک بیمه ,انتقال کارکرد از دستگاه حضور غیاب. انتقال اطلاعات کارکرد ماھانه کارکنان از دستگاھھاي حضور و غیاب اتوماتیک و دستي تھیه ديسکت اتوماتیک ماھانه جھت ارائه به سازمان تأمین اجتماعي،امکان تھیه ديسک بیمه به تفکیک کارگاه .تھیه ديسکت يا سي.دي جھت ارائه به بانک بابت واريز حقوق کارکنان به حساب ھاي بانکي.وساير موارد ديگر… پیکربندي :معرفی حسابهاي بدهکار سند حقوق ,معرفی حسابهاي بستانکار سند حقوق.. لیست برخی گزارشهاي موجود :گزارش مطالبات و دیون پرسنل- قرض الحسنه ,گزارش ماهیانه وام کارکنان ,گزارش خلاصه عملکرد ,گزارش اسناد حقوق و دستمزد ,گزارش فیش حقوقی- نوع ,۲. امكانانتخاب ستونھاي مورد نظر براي خروجي ،خروجي /Hm Exce/wordو ساير موارد ديگر،لازم به ذکر است سیستم گزارشگیري نرم افزار کاملا انعطاف پذير بوده و کاربر مي تواند بر روي ھر يک از فیدلھا مانور داده و انواع گزارشھاي مختلف از ھر يک از تک تک گزارش ھا گرفته و میتواند گزارشھاي جديدي را ايجاد نموده و يا گزارشھاي موجود را با سلیقه خود اصلاح نمايد.وساير موارد ديگر…

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آنتی ویروس کسپرسکی لب نسخه توتال سکیوریتی 2023- پنج کاربره- 2 ساله خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آنتی ویروس کسپرسکی لب نسخه توتال سکیوریتی 2023 - 5 کاربره -2 ساله کاملترین نسخه برای کاربران خانگی است و مشخصات و کاربردهای نرم افزار توتال سکوریتی 2023 شامل : 1-ویژگی SAFE MONEY در هنگام انجام کارهای بانکی و خرید آنلاین روی رایانه شخصی یا مک، امنیت بیشتری فراهم می‌کند. 2-ویژگی امنیت برای کودکان (روی رایانه شخصی و مک) محتوای نامناسب را مسدود می‌کند و به شما یاری می‌رساند تا بتوانید استفاده از شبکه‌های اجتماعی را مدیریت کنید. 3-ویژگی مدیریت امن گذرواژه به منظور دسترسی به گذرواژه‌ها روی رایانه شخصی، مک و تلفن همراه با امنیت به ذخیره‌سازی آنها می‌پردازد 4-ویژگی فایل‌های پشتیبان و رمزگذاری فایل‌ها از عکس‌ها، موسیقی و فایل‌ها روی رایانه شخصی نسخه‌های پشتیبان تهیه می‌کند و به رمزگذاری داده‌ها می‌پردازد .لایسنس رجین اروپا اکتیویشن اولیه با آی پی اروپا دریافت آپدیت با آی پی ایران می باشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه عمومی فروشگاهی سطح سه نشر محک خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزار حسابداری عمومی فروشگاهی محک یک نرم افزار حسابداری قدرتمند، حرفه‌ای و دقیق است و برای فروشگاه‌های کوچکی که امکانات پیچیده‌ای برای امور حسابداری خود نیاز ندارند و نیز تمامی واحدهای شغلی که به امکانات فروش و انبار کالا نیاز دارند مناسب است. نرم افزار حسابداری محک سری عمومی فروشگاهی سطح سه کد 303 ، علاوه بر امکانات سطح یک (کد 301) و 2 (کد 302) امکاناتی نظیر تعریف چند صندوق، تعریف کاربران و سطوح دسترسی به همراه گزارشات مربوط، تعریف سطوح قیمتی بیشتر برای کالاها، ثبت اطلاعات بارنامه و ماشین در فاکتور خرید، ثبت هزینه های زمان خرید برای افزودن به بهای تمام شده خرید کالا، ثبت سریال کالاها، گزارشات سریالی، ثبت جزئیات کالاها (مناسب برای اصناف پارچه، پوشاک و کفش و …)، فروش توسط بارکدهای وزنی (مناسب برای اصناف خواربار، مواد پروتئینی، شیرینی فروشی ها و …)، ثبت طول و عرض و تعداد برای کالاهای مترمربع در فروش و خرید و … (مناسب برای اصناف شیشه، کاشی، سنگ و …)، اتصال به ترازو، تخفیفات سطری، دسته بندی سه سطحی کالاها و اشخاص، علامت گذاری رنگی، اطلاعات در بخش های مختلف برنامه و قابلیت گزارش گیری از آنها، تعریف رنگ و سایز در جزئیات کالاها، ثبت همزمان چند فاکتور و ... را شامل شده و حاوی قفل دیجیتالی می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم‌افزار حسابداری نسخه ویژه فروشگاهی نشر پارمیس خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

«نرم‌افزار حسابداری پارمیس نسخه صندوق فروشگاهی» شامل یک حلقه سی‌دی، یک قفل سخت‌افزاری و شناسنامه قفل داخل بسته‌بندی است. نصب نرم‌افزار بسیار ساده بوده و به راحتی قابل اجرا است. همچنین کاربران می‌توانند برای نصب و فعال‌سازی از واحد پشتیبانی پارمیس کمک بگیرند. استفاده از نرم افزار حسابداری ویژه فروشگاهی پارمیس، به مدیریت کارمد مجموعه فروشگاهی شما کمک فراوانی میکند. فرقی نمیکند که شما صاحب یک کسب و کار فروشگاهی محدود باشید و یا مدیریت فروشگاه‌های زنجیره ای یک برند را برعهده داشته باشید. پارمیس با محصولات متنوع در حوزه فروش، کلیه نیازهای شما در این حوزه را برطرف مینماید. شما می توانید با استفاده از نرم افزار انبار، همواره از موجودی به روز کالا در انبارهای خود مطلع شوید تا در صورت نیاز برای تامین کالا و جلب رضایت بیشتر مشتری اقدام کنید. علاوه بر این، امکان تعیین سطح دسترسی نیز به شما کمک می کند تا کارکنان خود در نقطه فروش را بهتر مدیریت کنید. در کنار بسیاری امکانات دیگر، دسترسی به گزارشات متنوع به تعیین استراتژی خرید کالا و اتخاذ تصمیمات بهینه تر در قبال میزان فروش کالاها به تفکیک و سود و زیان کسب و کار شما کمک می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه پیشرفته نشر کیان پرداز خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزارهای حسابداری کیان متناسب با کسب و کار شما طراحی شده است . این نسخه مناسب برای شرکت ها و فروشگاه های بزرگ است .سیستم مورد نیاز ویندوز است. محتویات داخل بسته یک cd و قفل نرم افزار میباشد . این نرم افزار را به صورت دائمی میتوانید استفاده کنید

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نرم افزار حسابداری نسخه تکمیلی مخصوص مدیریت رستوران فست فود و کافه نشر کیان پرداز خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نرم افزارهای حسابداری کیان متناسب با کسب و کار شما طراحی شده است . این نسخه مناسب برای مدیریت رستوران، فست فود و کافه است .سیستم مورد نیاز ویندوز است. محتویات داخل بسته یک cd و قفل نرم افزار میباشد . این نرم افزار را به صورت دائمی میتوانید استفاده کنید

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo