ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید ماشین اصلاح

تا مدت های زیادی تیغ تنها ابزار برای اصلاح سر و صورت آقایان محسوب می شد. اما با گذشت زمان و پیشرفت در علم و تکنولوژی، ریش تراش های برقی برای داشتن ظاهری آراسته و مناسب طراحی و تولید شدند. این محصول به راحتی توانست جای تیغ ها را در بازار از آن خود کند. زیرا تیغ هر چقدر هم که با کیفیت باشد، باز هم به بخشی از سلول های زنده ی پوست آسیب خواهند رساند. به این ترتیب ماشین‌های ریش تراش با پوشش محافظ توری یا فویلی و چرخشی بهترین گزینه برای اصلاح می باشند. این محصول در انواع متنوعی در بازار موجود می باشد که برای انتخاب بهترین گزینه باید اطلاعات اولیه ای دانست. به همین منظور با ادامه مقاله راهنمای خرید ماشین اصلاح همراهمان باشید.

ماشین اصلاح چیست؟

این وسیله یک ابزار تخصصی برای کوتاه کردن موهای سر و صورت می باشد. در ماشین‌های اصلاح از یک جفت تیغه شانه مانند برای کوتاه کردن موها استفاده شده است. به این نحو که موها بین دو تیغه در حال لغزش گیر کرده و کوتاه می شوند. می توان این فرآیند را تا زمانی که به نتیجه مورد نیاز رسید، ادامه داد.

ریش تراش چیست؟

ریش‌تراش یا خودتراش نوعی ابزار تیغ‌دار است که از آن برای تراشیدن موی بدن و معمولاً ریش و موهای زاید بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید ماشین اصلاح برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی محصولات شخصی از جمله لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامت، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( آرایشی و سلامت ) می توانید مطالعه نمائید.

انواع ماشین اصلاح

ماشین اصلاح با موتور چرخشی DC: اغلب دستگاه های موجود فعلی در این دسته قرار گرفته و  معمولا در دو نوع برقی و شارژی می باشند. همچنین می توان آنها را به دو دسته کلیپر و تریمر تقسیم بندی کرد.

ماشین اصلاح با موتور چرخشی AC: این گروه از دستگاه های اصلاح مو دارای وزن زیادی می باشند. به همین علت در حال حاظر مورد استفاده قرار نمی گیرند. این گروه محصول فقط با برق کار می کنند.

ماشین اصلاح با موتور بوبینی  AC: (موتور خطی با حرکت به چپ و راست): این گروه از محصولات با توجه به سابقه طولانی در بازار، در اغلب آرایشگاه ها استفاده می گردند. این محصول فقط در نوع برقی موجود می باشد و نمی توان آنها را در نوع شارژی مشاهده کرد.

نمونه ای حرفه ای دیگری هم در بازار موجود است که با باتری قلمی کار می کند. از این محصول در برخی آرایشگاه ها برای سفید کردن پشت گردن یا خط انداختن به کار گرفته می شود.

انواع ریش تراش

به طور کلی ریش تراش‌ها دارای دو نوع تیغه‌ی برش دوار و فویلی (ورقه‌ای) می باشند. هر کدام از این نمونه ها طرافداران مخصوص به خود را دارند. مکانیزم عملکرد این دو نوع با هم متفاوت است که در تصمیم گیری برای خرید این دستگاه بسیار مهم خواهد بود. در نهایت این خریدار است که نسبت به نوع استفاده و نیاز خود باید بهترین گزینه را انتخاب نماید.

ماشین ریش تراش دوار

ماشین‌های ریش تراش با مکانیزم تیغه‌های دوار با برخورداری از تیغه‌هایی دایره‌ای شکل و انعطاف‌پذیر، تجربه اصلاحی تمیز و عالی را برای شما فراهم می آورند. زیرا این نمونه را می‌توان به راحتی بر روی پوست حرکت داد. همچنین با استفاده از این نمونه استفاده کننده توان اصلاح صورت را در تمامی جهت ها دارد. موتور این نوع از ریش تراش صدای کمتری نسبت به مدل‌های فویلی دارد. همچنین می توان به آسانی موهای بلند را اصلاح کرد. ماشین‌های دوار به وسیله‌ تیغه‌ی خود موها را بلند کرده و آن را می‌تراشد. ماشین اصلاح صورت برای کسانی که مایل به اصلاح هر روزه‌ی صورت خود نیستند یا برای کسانی که دارای موهایی با ضخامت زیاد هستند بسیار مناسب و کاربردی است. این محصول دارای مزایا و معایبی می باشد که در ادامه به آنها می پردازیم.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید ماشین اصلاح

مزایا ریش تراش دوار
 1. سری قابل انعطاف
 2. قابلیت اصلاح مو با ضخامت زیاد
 3. دسترسی به تمامی نقاط صورت
 4. صدای کمتر نسبت به مدل فویلی
معایب ریش تراش دوار
 1. برای پوست های حساس مناسب نیست
 2. وزن زیاد نست به مدل فویلی

ماشین ریش تراش فویلی

ماشین های ریش تراش فویلی از تیغه های نوسانی در پشت ورقه‌های فلزی سوراخ مانند استفاده می‌کنند. قسمت فویلی تعبیه شده در این محصول، مو را بلند کرده و آن را به سمت تیغ هدایت می‌کند. در نهایت با این نحوه عملکرد یک اصلاح تمیز حاصل خواهد شد. ماشین‌های اصلاح فویلی معمولا با سه یا چهار تیغه در بازار موجود می‌باشند. وجود تیغه‌های متعدد به مصرف کننده این امکان را می‌دهد که یک اصلاح تمیز و سریع داشته باشد. برخی از ریش تراش‌های فویلی شامل یک سر فنری انعطاف پذیر هستند تا در زمان های مختلف فشار متناسب ایجاد شود. اما باید بگوییم که این نمونه اغلب دارای موتور با صدای بلندی بوده و برای کوتاه کردن موهای بلند مشکل دارد.

مزایا ریش تراش فویلی
 1. وجود تیغه‌های متعدد
 2. وزن سبک دستگاه
معایب ریش تراش فویلی
 1. صدای زیاد موتور دستگاه
 2. برای اصلاح موهای بلند مناسب نیست

تفاوت ریش تراش و ماشین اصلاح

ریش تراش ها معموما به صورت سه تیغ و فقط مخصوص صورت می باشند. هنگام استفاده از ریش تراش باید سایز موهای صورت بسیار کم باشد تا بتوان از ریش تراش استفاده کرد. ریش تراش به طور کلی موهای صورت را از بین برده و مانند تیغ عمل می‌کند. در مقابل ماشین اصلاح و خط زن هم برای اصلاح سر و هم صورت می توان استفاده کرد. تیغه‌های آنها به نحوی طراحی شده است که نمی‌توان موهای صورت و سر را کاملاً صفر کرد. بلکه در حد چند میلی متر باقی می‌مانند.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید ماشین اصلاح

نکات مهم هنگام خرید ماشین اصلاح

با توجه به عمل خاصی که اینگونه محصولات دارند، هنگام خرید باید نکات مهمی را برای انتخاب بهتر داشتن مدنظر قرار داد. مانند:

 1. انتخاب نوع متناسب با نوع نیاز
 2. کیفیت مرغوب
 3. وزن مناسب
 4. تیغه قابل تعویض
 5. استفاده آسان و ارگونومیک
 6. نوع منبع تغذیه و مصرف
 7. قابلیت استفاده در حالت خشک و مرطوب
 8. سری متناسب با نوع نیاز
 9. قابلیت ها و امکانات جانبی
 10. نشانگر شارژ
 11. ضد آب
 12. بی سر و صدا بودن
 13. برند و قیمت

نحوه استفاده از ریش تراش

 1. قبل از شروع استفاده از سلامت دستگاه اطمینان حاصل نمائید.
 2. صورت خود را با آب گرم بشسته و خشک نمائید.
 3. از ژل یا کرم های تمیز کننده الکل دار مخصوص قبل از اصلاح استفاده نمائید.
 4. با یک دست ریش تراش و با دست دیگر پوست را بکشید.
 5. شروع به اصلاح نمائید.
 6. بعد از اتمام اصلاح، صورت خود را مجدد شسته و بعد از خشک کردن لوسیون یا افترشیو استفاده نمائید.
 7. ریش تراش را بخ خوبی تمیز کنید.

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید ماشین اصلاح  لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز ست اصلاح روزیا مدل HT9530 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح چند کاره روزیاپرو (ROZIAPRO) مدل HT9530 محصولی کاملاً حرفه ای از شرکت روزیا است که مورد تایید استاندارد اروپا  CE است. این مجموعه خود به تنهایی قادر به رفع تمام نیازهای اصلاح سر و صورت و گوش و بینی و پاکسازی صورت است. این دستگاه دارای شش سری متفاوت است. شامل 1- سری موزن گوش و بینی، 2- سری اصلاح موهای سر و صورت و بدن، 3- سری چرخشی برای اصلاح ریش، 4- سری خط زن و 5- دو برس پاکسازی صورت است و ویژگی بارزی که در این دستگاه به چشم میخورد قابل استفاده بودن دستگاه بصورت تر و خشک و زیر دوش است. همچنین می توان به همراه دستگاه از فوم و ژل اصلاح استفاده کرد. تکنولوژی برش این ماشین اصلاح بصورت مستقیم و چرخشی می باشد. سری اصلاح سر و و صورت این دستگاه موهای سر و صورت و بدن را از 0.1 تا 2 میلی متر کوتاه می کند و برای اصلاح موهای بلند تر می توان از 3 تا شانه ای که به همراه آن ارایه شده است استفاده کرد با استفاده از این شانه ها می توان موها را از 3 تا 9 میلی متر اصلاح کرد. از طرفی سری اصلاح ریش به دلیل برخورداری از تیغه های فوق العاده تیز و برنده، ریزترین و ضخیم ترین موها را اصلاح می کند و نتیجه ای بهتر و تمیزتر از اصلاح با تیغ به ارمغان می آورد علاوه بر این تیغه های متحرک و قابل انعطاف آن باعث می شود در تماس با پوست صورت، مخصوصآ نواحی انحنا دار مثل گردن و شانه مشکلی نداشته باشید و از پوست شما در برابر خراش و بریدگی محافظت می کند. همچنین در پشت دستگاه خط زن تعبیه شده است که به صورت کشویی بیرون می آید و می توان برای اصلاح خط ریش و سبیل از آن استفاده کرد.  با استفاده از سری موزن موهای گوش و بینی را به تمیزی اصلاح می کند. به همراه این ماشین اصلاح دو تا برس جهت تمیز کردن صورت گذاشته شده است تا بعد از تمام شدن اصلاح از آن استفاده کرد. برس پاکسازی را به ریش تراش متصل کرده و به همراه پاک کننده مورد علاقه صورت را ماساژ دهید. این برس سلول های مرده پوست را بر می دارد و جریان خون را در مویرگ ها افزایش می دهد. پس از استفاده باید تازگی و شادابی بیشتری در پوست خود احساس کنید. از دیگر نقاط مثبت این دستگاه مجهز بودن به باتری قابل شارژ از نوع لیتیوم یون می باشد و دارای قدرت خیلی بالایی است. این باتری در مدت 1 ساعت به طور کامل شارژ می شود بعد از شارژ کامل دستگاه می توان از آن به مدت60 دقیقه استفاده کرد. و در صورت تمام شدن شارژ باتری برخلاف بعضی از ماشین های اصلاح می توان با اتصال دستگاه به برق کار اصلاح را انجام داد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت لکسیکال مدل LHC-5650 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح موی صورت لکسیکال مدل LHC-5650 دارای باتری لیتیومی با ظرفیت 1500mAh است. این دستگاه قابل شارژ بوده و دارای کابل USB است که امکان شارژ کردن آن را در هر جایی به شما می‌دهد. طراحی آرگونومیک و جمع و جور بودن این ماشین اصلاح به همراه سطح کم صدا، آن را از دستگاه‌های مشابه متمایز می‌کند. برای اصلاح موها به اندازه‌های مختلف، 4 عدد شانه اصلاح همراه ماشین اصلاح ارائه شده است که روی تیغه قفل می‌شوند. این شانه‌ها بر روی تیغه‌های استیل ضد زنگ دستگاه نصب می‌شوند و می‌توان با استفاده از آن‌ها طول اصلاح را تغییر داد. منابع تغذیه این ریش‌تراش از باتری قابل شارژ لیتیومی قدرتمند تأمین می‌شود. زمان شارژ کامل باتری 3 ساعت است و زمان کارکرد آن نیز تا 3 ساعت است. داخل جعبه نیز برسی برای تمیزکردن تیغه‌ها قرار داده شده است. برای افزایش عمر تیغه‌ها، پس از هر بار استفاده، تمیز کردن خرده‌های مو با استفاده از این برس توصیه می‌شود. به طور خلاصه، اقلام همراه با ماشین اصلاح موی صورت لکسیکال مدل LHC-5650 شامل 4 عدد شانه تنظیم کننده، کابل USB و برس تمیزکننده است. این دستگاه برای اصلاح موی صورت بسیار مناسب است.

ماشین اصلاح موی صورت لکسیکال مدل LHC-5650

ماشین اصلاح موی صورت لکسیکال مدل LHC-5650 گزینه‌ای با باتری قدرتمند لیتیوم یونی و شارژی است که پس از سه ساعت شارژ کامل امکان استفاده به مدت سه ساعت به شکلی دائمی را دارد. این محصول ساختاری ارگونومیک به منظور راحتی در کارکرد و جابه‌جایی دارد و در کنار آن جزو نمونه‌های کم صدای بازار به شمار می‌رود. تکنولوژی اصلاح این سیستم برش مستقیم است جزو نمونه‌های حجم‌زن و خط‌زن بازار به حساب می‌آید. به طور کلی تیغه‌های این ماشین ریش تراش که برای اصلاح موهای صورت کاربردی است از استیل ضدزنگ ساخته شده است.

ویژگی‌های محصول

• ماشین اصلاح موی صورت لکسیکال مدل LHC-5650 کالایی شارژی با قابلیت سه ساعت شارژدهی کامل است.

• در این دستگاه از تکنولوژی برش مستقیم بهره برده شده است و تیغه‌های آن از نوع ضد زنگ و استیل است.  

• این کالای اصلاح صورت آقایان طراحی‌ ارگونومیک دارد و جزو نمونه‌های کم صدا و سبک به حساب می‌آید.

حجم‌زن با تکنولوژی برش مستقیم

این مدل ماشین ریش تراش ویژه‌ی آقایان از امکان حجم زنی برخوردار است. همچنین لازم به ذکر است که تکنولوژی به کار رفته در آن برش مستقیم است. ماشین ریش تراش لکسیکال مدل LHC-5650 گزینه‌ای با ساختار زیبا و خوش‌ساخت است و در کنار آن امکان خط‌زنی ریش‌ها به‌منظور ایجاد تنوع در استایل را به کاربر می‌دهد.

مجهز به چهار عدد شانه و برس تمیزکننده

ماشین اصلاح موی صورت لکسیکال مدل LHC-5650 محصولی کامل با چهار نوع شانه‌ی مختلف برای نصب بر روی تیغه‌ی استیل آن است که به کاربر امکان ته‌ریش زنی به شکلی حرفه‌ای و متنوع را می‌دهد. از طرفی در اقلام همراه ماشین ریش تراش یک برس خوش دست به‌منظور تمیز کردن و نگه‌داری بهتر از دستگاه وجود دارد. در همین راستا توصیه می‌شود برای افزایش عمر تیغه‌ها، پس از هر بار استفاده موها را با استفاده از این برس از روی تیغه‌ها پاک کنید.

جمع‌بندی

ماشین اصلاح موی صورت لکسیکال مدل LHC-5650 محصولی شارژی و باکیفیت برای اصلاح موهای صورت آقایان است که می‌تواند تا سه ساعت شارژدهی داشته باشد. لازم به ذکر است که در ساختار ارگونومیک و سبک این ماشین از تیغه‌ای با قابلیت برش مستقیم و استیل استفاده شده است اما از امکان صفرزنی برخوردار نیست و جزو نمونه‌های حجم‌زن بازار به شمار می‌رود. در حالت کلی اگر به دنبال محصولی حرفه‌ای و بادوام هستید، ماشین اصلاح موی صورت لکسیکال مدل LHC-5650 می‌تواند نمونه‌ای قابل بررسی باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی سر و صورت نیو نایس مدل NW-740 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه حرفه ای پیرایش مو با تیغه استیل ضد زنگ و صفحه نمایشگر دیجیتال مدل NW-740:این محصول یک دستگاه حرفه ای پیرایش مو جهت کوتاه کردن یا مرتب کردن موهای سر وصورت می باشد،که هم به برق مستقیم و هم با شارژ قابل استفاده است.علاوه بر استفاده از خود دستگاه بدون شانه با سوار کردن شانه های پلاستیکی میتوانید در بسیاری از اندازه های دلخواه اصلاح کنید.علاوه بر استفاده از شانه پلاستیکی با جابجایی تیغه رویی دستگاه (3 حالت 0.8 میلیمتر، 1.4 میلیمتر، 2.0 میلیمتر)و نیز با سوار کردن شانه های پلاستیکی میتوانید در بسیاری از اندازه های دلخواه اصلاح کنید

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل V-338 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح وی جی آر مدل V-338 یک دستگاه حرفه‌ای و کارآمد است که با قابلیت صفرزنی، می‌تواند به شما ظاهری خوش‌تیپ و مرتب ببخشد. این ماشین اصلاح با باتری 1400 میلی آمپر ساعتی، تنها با 2 ساعت شارژ، می‌تواند تا 120 دقیقه بدون وقفه کار کند. تیغه‌های تیتانیوم این دستگاه، بسیار بادوام و تیز هستند و به راحتی موهای نامرتب و زائد را بریده و شکل مورد نظر شما را ایجاد می‌کنند. دکمه روشن و خاموش این ماشین اصلاح، در دسترس و راحت است و نمایشگر LED آن، شما را از میزان شارژ باقی‌مانده آگاه می‌کند. همچنین، در جعبه این محصول، درپوش محافظ، برس تمیزکننده، کابل شارژر USB و کیف نگه‌دارنده نیز قرار دارد که استفاده از این دستگاه را برای شما آسان‌تر می‌کنند. ماشین اصلاح وی جی آر مدل V-338 گزینه‌ای مناسب برای هر کسی است که به دنبال یک دستگاه کارآمد و با کیفیت برای اصلاح صورت خود است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت براون مدلS3 300BT خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ریش تراش S3 Shave & Style براون یک ریش تراش 2 کاره است که هم قابلیت Shave (اصلاحی همانند تیغ) و هم قابلیت Trim با سری اضافه ی Trimmer را دارد . این ریش تراش با تیغه های 3 لبه که 2 تیغه فویلی و یک تیغه اضافی در بین آن ها اصلاحی نرم و راحت به شما میدهد و با سری تریمر خود برای اصلاح خط ریش ها , کوتاه کردن ریش و آنکادر کردن ریش با شانه های سایز 1-2-3-5-7 را به بهترین نحو به شما میدهد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی سر و صورت وال مدل HOME Pro 300 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح HOME Pro 300 ساخت شرکت «وال» (WAHL) سری برش مستقیم دارد که به کوتاه کردن موهای سر با مرزبندی مشخص کمک می‌کند. با استفاده از تیغه‌های از جنس کربن استیل می‌توان موهای سر را در اندازه‌های 0.8 تا 2.5 میلی‌متر کوتاه کرد. در کنار دستگاه اهرم تنظیم چرخشی قرار دارد که اگر دستگاه را با دست راست بگیرد، با انگشت شست به‌راحتی می‌توان آن را در جای مناسب تنظیم کرد. به کمک این اهرم می‌توان فاصله‌ی بین تیغه‌های بالا و پایین را تغییر داد و بدون استفاده از شانه، طول اصلاح دلخواه را تنظیم کرد. هنگامی که این اهرم به پایین فشار داده می‌شود، طول برش تیغه‌ها افزایش می‌یابد و وقتی در بالاترین موقعیت قرار دارد، تیغه‌ها در کمترین فاصله از هم قرار می‌گیرند. برای اصلاح مو در اندازه‌های مختلف 8 عدد شانه‌ی اصلاح با طول برش 3 تا 25 میلی‌متر ارائه شده که روی تیغه قفل می‌شوند. داخل جعبه یک شانه و قیچی و برس تمیزکننده نیز قرار داده شده است. این دستگاه برای استفاده‌ی خانگی ساخته شده است و منبع تغذیه آن برق شهری است. روی تیغه‌ها دو پیچ چهارسو وجود دارد که برای تنظیم فاصله تیغه‌ی پایین و بالا به کار می‌رود. تیغه‌های ماشین اصلاح در کارخانه تنظیم و روغن‌کاری شده‌اند.. چنانچه تیغه‌ها برای تمیز کردن یا تعویض باز شوند، مجدداً باید تنظیم شوند. تیغه‌های ماشین اصلاح پس از هر بار استفاده باید روغن‌کاری شوند. برای این کار از روغن شرکت وال که داخل جعبه قرار دارد استفاده شود. توجه داشته باشید که برای روغن‌کاری تیغه‌ها از گریس، روغن مو و هر روغنی که حاوی مواد نفتی یا حلال باشد استفاده نکنید؛ زیرا با تبخیر حلال آن‌ها لایه‌ی ضخیمی از روغن بین تیغه‌ها باقی می‌ماند که حرکت تیغه‌ها را کند می‌کند. به طور خلاصه HOME Pro 300 دارای تیغه‌ای از جنس کربن استیل با طول برش 0.8 تا 2.5 میلی‌متر، اهرم تنظیم ارتفاع برش و 8 عدد شانه‌ی اصلاح از 3 تا 25 میلی‌متر بوده و برای مصارف خانگی مناسب است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری Lamdash مدل ES-GA20 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح «پاناسونیک» (Panasonic) مدل «ES-GA20» سه تیغه دارد که در موازات یکدیگر قرار گرفته‌اند. این تیغه‌ها شامل دو تیغه‌ی فویلی در اطراف و یک تریمر میانی هستند که همه‌ی موها حتی موهای خوابیده را قطع می‌کنند. تیغه‌های ماشین اصلاح در جای خود قابلیت حرکت دارند و در تماس با پوست، عکس‌العمل نشان می‌دهند. به این ترتیب سطح پوست و تیغه‌ها نزدیک‌ترین فاصله را نسبت به یکدیگر حفظ می‌کنند و سبب اصلاحی سریع‌تر و نتیجه‌ای مطلوب‌تر می‌شوند. حرکت این تیغه‌ها به کمک موتور پرقدرت ماشین اصلاح انجام می‌شود که با سرعت 13000 دور در دقیقه نوسان می‌کند. تیغه‌های داخلی با استفاده از فناوری نانو تیز شده‌اند و زاویه‌ی برش 30 درجه‌ای دارند که موها را از نزدیک‌ترین فاصله به پوست قطع می‌کند. برای اصلاح خط ریش و مرتب‌کردن موهای ریش و سبیل، می‌توان از خط‌زن متصل به پشت دستگاه استفاده کرد که به شکل فنری بیرون می‌آید. دور دکمه‌ی خاموش/روشن ماشین اصلاح، یک حلقه قرار دارد که با چرخاندن آن، دکمه قفل می‌شود. از این حالت برای جلوگیری از روشن‌شدن ناخواسته‌ی ماشین اصلاح هنگام مسافرت و درون چمدان و کیف استفاده می‌شود. زیر این دکمه‌، دو چراغ نشانگر دیده می‌شود که نشانگر بالایی هنگام روبه‌اتمام بودن باتری به شکل چشمک‌زن روشن شده و نشانگر پایین، وضعیت شارژشدن را نشان می‌دهد. قابلیت اصلاح به صورت خشک و مرطوب، اجازه می‌دهد که بتوان با استفاده از فوم یا ژل، اصلاح راحت‌تر و نرم‌تری داشت. ES-GA20 به باتری قابل‌شارژی مجهز است که در مدت‌زمان یک ساعت، شارژ کامل می‌شود و تا 45 دقیقه شارژدهی دارد. البته در صورت تمام‌شدن باتری، در حالت متصل به پریز برق هم می‌توان از ماشین اصلاح استفاده کرد؛ فقط باید توجه داشت  که برای ایمنی بیشتر، بدنه‌ی ماشین کاملا خشک باشد. برای اینکه تیغه‌های ماشین اصلاح همیشه در بهترین حالت کارایی باقی بمانند، باید بعد از هر بار استفاده، آن‌ها را کاملا شست. برای این کار می‌توان مقداری شامپو یا صابون مایع روی تیغه‌ها ریخت و با نگه‌داشتن دکمه‌ی روشن/خاموش به مدت دو ثانیه، حالت لرزشی را روشن کرد. بعد از 20 ثانیه، این حالت خاموش می‌شود و می‌توان سر ماشین را برای شست‌وشو زیر آب گرفت.

نقد و بررسی

پاناسونیک با ورودی مقتدرانه به بازار ماشین‌های ریش‌تراش، خیلی زود جایگاه خود را در این بازار پیدا کرد و تعداد زیادی از آقایان طرفدار محصولات آن شدند. ریش‌تراش‌های سری لمدش پاناسونیک از برترین ماشین اصلاح‌های موجود در بازار فعلی هستند که رقابت تنگاتنگی با برندهای خوش‌نامی چون براون و فیلیپس دارند. لمدش (Lamdash) ادغام‌شده‌ی کلمه‌ی یونانی (Lambda) به معنی تیز و دش (Dash) سمبل و نمادی از نوآوری است. درواقع لمدش در پاناسونیک به معنای نوآوری، قدرت و خلاقیت است. حالا مدل ES-GA20 از این زیرمجموعه‌ی پاناسونیک پیش روی ماست. محصولی با قدرت و کیفیت مناسب و البته قیمتی باورنکردنی.

طراحی و ساخت

ES-GA20 با ترکیبی از رنگ نقره‌ای آلومینیوم بدنه و حالت مشبک و مشکی‌رنگ رویه، سلیقه‌ی بسیاری از آقایان را مدنظر قرار داده و به نحو احسن آن را اجرا کرده است؛ به‌طوری‌که فرد حتی بی‌اطلاع از امکانات این دستگاه هم وسوسه‌ی یک ‌بار استفاده و اصلاح با آن را در خود حس می‌کند. این محصول از یک سری منعطف بهره می‌برد که به دو سمت چپ و راست حرکت می‌کند و با قرارگرفتن روی هر قسمت از صورت، اصلاحی دقیق‌تر را به وجود می‌آورد. نکته‌ی قابل‌توجه و متفاوت در این نمونه و مدل‌های مشابه، حالت قوسی‌شکل توری‌هاست که اصلاح را برای نقاطی چون گردن، زیر چانه یا روی خطوط صورت دقیق‌تر کرده است. در قسمت جلویی بدنه، دکمه‌ای به منظور روشن و خاموش‌کردن دستگاه تعبیه شده است که جنس آلومینیوم شیاردار آن مانع از به‌جاماندن اثر انگشت می‌شود؛ همچنین در دورِ کلید میانی نیز کلیدی چرخشی‌ برای قفل‌کردن دستگاه در نظر گرفته شده است که مانع از روشن‌شدن احتمالی آن هنگام حمل در کیف می‌شود. روی بدنه و زیر دکمه‌ها نیز دو LED به رنگ‌های سبز و قرمز قرار گرفته‌اند که میزان شارژ دستگاه و نیاز به شارژشدن مجدد را اطلاع می‌دهند. یکی از تفاوت‌های مهم یک ماشین اصلاح که تاثیر مستقیمی با میزان دوام و ماندگاری و همچنین کیفیت دستگاه دارد، جنس تیغه‌هاست. در ES-GA20 از تیغه‌های ضدزنگ با روکشی از آلیاژ نقره استفاده شده که قدرت برش را به‌طور چشمگیری افزایش داده و به‌طبع از جمله نکاتی است که در بالابودن سرعت اصلاحِ این مدل تاثیر زیادی داشته است. عملکرد ریش‌تراش‌های فویلی نسبت‌به ریش‌تراش‌های سه‌تیغه یا چرخشی‌ دقیق‌تر است؛ اما تفاوت بارزی که سری لمدش پاناسونیک با سایر ریش‌تراش‌های فویلی دارد، زاویه‌ی ۳۰درجه‌ی تیغه‌های درونی است. این زاویه علاوه‌بر ایجاد اصلاحی نزدیک‌تر به پوست، ایمنی بیشتری را نیز برای کاربر به همراه دارد. این خصوصیت ES-GA20 به همراه حالت قوسی‌شکل توری سبب شده است که پس از هر بار اصلاح، میزان رویش مو در قیاس با سایر مدل‌های صفرزننده کمتر باشد. همچنین فاصله‌ی ۴۱میکرومتری شبکه‌های توری، اصلاح یکدست‌تر و تمام‌عیارتری را به همراه دارد.  

ادعای پاناسونیک بر این است که با این دستگاه می‌توان حتی موهای خوابیده را نیز کوتاه کرد. این در حالی است که سابق بر این، فیلیپس با آوردن تکنولوژی جدید Lift & Cut در ریش‌تراش‌های چرخشی در پی عملی‌کردن این ادعا بود. اما پس از مدتی، با کندشدن تیغه‌ها این عمل برای پوست‌های خیلی حساس مشکل‌زا شد؛ به‌طوری‌که پس از استفاده، رویش مو به صورت زیرپوستی بود و موجب التهاب و حتی پدیدآمدن جوش می‌شد. حال تفاوت پاناسونیک با فیلیپس در این است که موهای خوابیده را با لرزش عمودی توری‌های خارجی خود بلند کرده و کوتاه می‌کند که این امر می‌تواند برای افرادی با پوست‌های حساس مناسب‌تر باشد.

این مدل از ریش‌تراش‌های لمدش نیز همچون نمونه‌های دیگر این خانواده کاملا ضدآب هستند و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را با جریان آب شست. موتور سری لمدش آرمیچری است و انرژی الکتریکی گرفته‌شده را به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کند. این انرژی عامل حرکت رفت‌وبرگشتی تیغه‌ها در بین دو آهن‌رباست که در دو طرف سَری دستگاه قرار گرفته است. سرعت موتور خطی در این مدل ۱۳هزار دور در دقیقه است و جزو سریع‌ترین ریش‌تراش‌های حال حاضر دنیا به‌شمار می‌رود. این امر سرعت و کیفیت اصلاح را به‌طور چشمگیری بالا می‌برد؛ زیرا هر مویی که وارد توری می‌شود، به‌طور حتم به دلیل همین سرعت بالای موتور کوتاه می‌شود و نهایتا اصلاح بی‌نقص جلوه می‌کند. نحوه‌ی شارژشدن این دستگاه از طریق استند شارژ است؛ اما در صورت نیاز، سیم متصل به برق مستقیما به انتهای دستگاه وصل شده و آن را شارژ می‌کند. ضمن اینکه در صورت اتمام شارژ دستگاه حین استفاده، به مدت ۵ دقیقه شارژ سریع شده و برای یک ‌بار اصلاح کامل آماده می‌شود. در نهایت باید به خط‌زن بسیار قوی این مدل اشاره کرد که اصلاح و خط‌انداختن در نقاطی چون خط ریش و بالای گونه را آسان‌تر می‌کند و نواقص احتمالی و ریزبینانه در اصلاح با این قسمت قابل‌حل خواهد بود.

جمع‌بندی

پاناسونیک در ابتدا با نام لمدش خواهان نشان‌دادن تمایز خود از سایر ریش‌تراش‌های نامی دنیا بود و سعی در به چالش کشیدن رقبا با استفاده از تکنولوژی‌های جدید داشت. درعالم واقع نیز تا حد بسیار زیادی به خواسته‌ی خود رسید. سرعت بسیار بالای ۱۳۰۰۰ دور در دقیقه، جنس فوق‌العاده تیز تیغه‌ها، انعطاف مناسب سَری و مزیت‌های دیگری که در این نقد و بررسی به آن‌ها اشاره شد، مواردی هستند که ES-GA20 را به مدلی پرطرفدار و ماندگار تبدیل کرده‌اند. باید این موضوع را نیز مدنظر داشت که این ریش‌تراش برای افرادی که در ناحیه‌ی زیر گلو و چانه رویش موی چندجهته دارند به اندازه‌ی افرادی که موهایی با رویش یک‌جهته دارند، در یک سطح و کیفیت نیست؛ ولی به دلیل همان خصوصیت زاویه‌ی ۳۰درجه‌ی تیغه‌ها، این مدل در قیاس با همتاهای فویلی دیگر در جایگاه بالاتری قرار می‌گیرد. گذشته از تمام پیشرفت‌هایی که در ساخت این ریش‌تراش مشاهده می‌شود، قیمت بسیار پایین این ماشین اصلاح آن را به کالایی با ارزش خرید بالا تبدیل می‌کند.  

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S5579 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

عملکرد برش بیشتر در هر ضربه قدرتمند و در عین حال ملایم، 45 تیغه SteelPrecision خود تیز شونده در این ریش تراش فیلیپس تا 90000 عمل برش را در دقیقه انجام می دهد و موهای بیشتری را در هر بار کوتاه می کندxx برای یک روکش تمیز و راحت. ماشین اصلاح با قدرت رام کردن ریش ریش تراش برقی دارای حسگر هوشمند موی صورت است که تراکم مو را 125 بار در ثانیه می خواند. این فناوری قدرت برش را برای یک اصلاح بی دردسر و ملایم تنظیم می کند. ریش تراش فیلیپس مدل S5579 خطوط صورت شما را دنبال می کند این ریش تراش برقی فیلیپس که برای پیروی از خطوط صورت شما طراحی شده است دارای سرهای کاملاً انعطاف پذیر است که برای اصلاح کامل و راحت 360 درجه می چرخد. موها را به موقعیت بهینه برش هدایت می کند این ریش تراش دقیق شکل جدید با کانال های هدایت کننده مو برای برش بهینه و راحتی پوست تقویت شده است. غلاف تمیزکننده قدرتمند برای نگهداری و بهداشت 10 برابر موثرتر از تمیز کردن با آبxx، غلاف تمیز کننده قدرتمند ریش تراش شما را تنها در 1 دقیقه کاملا تمیز و روان می کند. استفاده از آن به حفظ عملکرد ریش تراش و افزایش بهداشت کمک می کند. یک اصلاح راحت خشک یا با طراوت مرطوب انتخاب کنید ریش تراش مرطوب و خشک که مطابق با سلیقه شماست. یک اصلاح خشک راحت انتخاب کنید، یا با فوم یا ژل مورد علاقه خود جفت کنید تا یک اصلاح مرطوب با طراوت داشته باشید. 60 دقیقه اصلاح با یک ساعت شارژ ریش تراش برای خانه یا در حال حرکت. 60 دقیقه زمان اصلاح را با شارژ 1 ساعته دریافت کنید یا آن را برای برق فوری و مداوم وصل کنید. شارژ کامل در یک ساعت ریش تراش فیلیپس مدل S5579 با باتری لیتیوم یون قدرتمند و کم مصرف، ریش تراش فیلیپس خود را تنها در 1 ساعت به طور کامل شارژ کنید. با عجله؟ ماشین اصلاح خود را به مدت 5 دقیقه به برق وصل کنید و قدرت کافی برای 1 اصلاح کامل داشت

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت مدل POCKET FASHION خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ریش تراش شارژی مینی توانسته با توجه به کیفیت بالا و قابل قبول و همچنین قیمت بسیار مناسب در مقایسه با سایر ماشینهای ریش تراشی استقبال بسیاری از مصرف کنندگان را به همراه داشته باشد. مینی دستگاهی شارژی است که براحتی می توان از آن در کلیه اماکن و بخصوص در مسافرتها استفاده نمود. دیگر مزیت این دستگاه قیمت کاملا مناسب و غیر قابل رقابت نسبت به مارکهای معروف است که توانسته بازار مصرفی این محصول را به مقدار چشمگیری افزایش دهد. این ریش تراش ، کوچکترین ریش تراش قابل شارژ در دنیا بوده که با یک بار شارژ کردن آن میتوانید حداقل5 بار صورت خود را اصلاح کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت دی اس پی مدل 60170 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر جزو افرادی هستید که در رابطه با ظاهر خود سخت‌گیر‌ند و همیشه دنبال مرتب دیده‌شدن هستند، دغدغه شما در انتخاب و خرید بهترین ماشین اصلاح صورت قابل درک می باشد. بهترین ماشین اصلاح محصولی است که باتوجه ‌به بودجه‌ شما نیازتان را به‌ بهترین شکل پاسخ دهد. به‌طور‌کلی، ماشین اصلاح یا ریش تراش را می‌توان به دو دسته‌ کلی دوّار یا چرخشی و فویلی تقسیم‌بندی کرد. ریش تراش های فویلی شبیه تیغ‌های کلاسیک هستند و از یک فویل یا ورقه‌ فلزی نازک و منحنی ساخته شده‌اند که تیغه برش را می‌پوشاند. اگر ریش‌های کوتاه و نازکی دارید و می‌خواهید هر‌روز صورتتان را تمیز کنید و با صفر بزنید، ریش‌‌ تراش‌ های فویلی عالی هستند. همچنین، این نوع ریش تراش برای مردانی با پوست ظریف و حساس نیز مناسب است. ماشین اصلاح دس اس پی مدل 60170 یکی از جدیدترین و با کیفیت ترین ماشین های اصلاح فویلی موجود در بازار است که در ادامه به طور مختصر ویژگی های آن آورده شده است. این ماشین اصلاح با بدنه فلزی و دو تیغه فویلی نیکل-تیتانیوم، به راحتی موها را از ریش و گونه های شما برمی دارد. موتور قدرتمند آن با سرعت 8000 دور در دقیقه، برای اصلاح سریع و صاف مناسب است. باتری لیتیومی 1400 میلی آمپر ساعت آن، با 2 ساعت شارژ کامل، تا 2 ساعت کار مداوم را تضمین می کند. شما می توانید از طریق کابل تایپ سی، ماشین اصلاح را به هر منبع برق DC 5V 1A وصل کنید. همچنین، دستگاه دارای استاندارد ضد آب IPX5 بوده که در مقابل نفوذ آب حتی به صورت اسپری شدید نیز مقاوم است و تیغه دستگاه نیز قابل جداشدن و شستشو با آب می باشد. اقلام همراه دستگاه شامل یک برس تمیز کننده، یک کابل تایپ سی، یک کیف کاور مخملی و یک استند پلاستیکی است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت دی اس پی مدل 60136 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ست اصلاح سه کاره دی اس پی مدل 60136 از جدیدترین محصولات کمپانی DSP می باشد.این ست اصلاح دارای سه سری قابل تعویض است که این سری ها شامل شیور سه تیغ برای اصلاح موهای صورت و همچنین موهای سر با اندازه ی کوتاه، سری خط زن و همچنین سری موزن گوش و بینی می باشد. این دستگاه اصلاح، مجهز به باتری لیتیومی 900mAh است. این ماشین اصلاح، قابل‌شارژ است و داشتن کابل یو اس بی TYPE-C امکان شارژ کردن آن را در هر جایی به شما می‌دهد و می توان با رایانه یا لپ تاپ، پاور بانک و حتی فندکی خودرو شارژ نمود. طراحی منحصر به فرد با طرح توپ جام جهانی این ماشین اصلاح باعث شده بیشتر مورد توجه کاربران قرار گیرد. این ماشین اصلاح دارای 3 تیغه از جنس استیل ضد زنگ و پیشرفته است که در برابر هوا و رطوبت از ماندگاری بالایی برخوردار و قابل شست و شو می باشد. این ماشین اصلاح، دارای باتری قابل شارژ است که در مدت زمان 2 الی 3 ساعت کاملاً شارژ شده و پس از آن، می‌توان به مدت 180 دقیقه از ریش تراش استفاده کرد. از ویژگی‌های بسیار مهم این محصول نیز صفحه نمایش آن است که میزان شارژ باتری را نشان می‌دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ست ماشین اصلاح موی سر و صورت  فیلیپس مدل Series 3000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آقایان از لحاظ شیوه‌ی اصلاح صورت به دو دسته‌ی اصلی تقسیم می‌شوند: آقایانی که صورت خود را با شماره‌ی صفر اصلاح می‌کنند و آقایانی که تصور می‌کنند با ته ریش جذاب‌تر به نظر می‌رسند. این دو دسته برای اصلاح صورت خود به دو نوع ماشین اصلاح مختلف نیاز دارند که یکی برای اصلاح با شماره‌ی صفر طراحی شده و سری فویلی دارد و دیگری ماشین اصلاحی است که برای ته ریش گذاشتن یا کوتاه کردن موها طراحی شده و سری تریمر دارد. ماشین اصلاح Series 3000 از نوع تریمری بوده و به خوبی قادر به اصلاح صورت آقایان به شکل دلخواه است. در لوازمی که آقایان هنگام مسافرت با خود حمل می‌کنند، حتماً لوازم اصلاح صورت هم وجود دارد؛ اما مشکل کمبود جا ممکن است حمل ماشین‌های اصلاح صورت را با مشکل روبه‌رو کند؛ مخصوصاً اینکه اگر شارژ دستگاه زودبه‌زود تمام شود، باید آداپتور و پایه شارژ آن را نیز به لیست لوازم اصلاح اضافه کرد. ست اصلاح فیلیپس مدل Series 3000 یک ست کامل و باکیفیت است که برای استفاده در منزل و مسافرت مناسب است. به همراه این دستگاه 4 عدد شانه نیز قرار داده‌ شده که روی تیغه‌هایی با جنس استیل ضدزنگ قرارگرفته و می‌توان از آن برای اصلاح و مدل دادن به موهای سر و صورت استفاده کرد. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به شارژ ساده‌ی آن اشاره کرد. داخل جعبه علاوه‌ بر شانه، برس تمیزکننده و کیف، تریمر گوش و بینی نیز قرار دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت انزو پروفیشینال مدل EN-1930 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر به دنبال یک اصلاح صاف و راحت هستید، ممکن است بخواهید ماشین اصلاح فویلی انزو پروفیشنال مدل EN-1930 را بررسی کنید. این ریش تراش دارای فناوری برش غلتکی است که روی پوست شما می لغزد و موها را نزدیک به ریشه کوتاه می کند. سر ریش تراش متحرک دو تیغه با خطوط صورت شما سازگار است و اصلاح دقیق و یکنواخت را تضمین می کند. ریش تراش فویلی انزو پروفشنال مدل EN-1930 همچنین می تواند ریش و سبیل شما را با اصلاح پاپ آپ خود کوتاه کند. برای داشتن ظاهری تمیز می توانید از آن در سایز صفر استفاده کنید. این ریش تراش دارای باتری قابل شارژی است که تا 180 دقیقه دوام می آورد. شارژ کامل آن پس از اولین 8 ساعت شارژ فقط 2 ساعت طول می کشد. ماشین اصلاح با سر قابل جابجایی و برس تمیز کننده به راحتی تمیز و نگهداری می شود. ریش تراش فویلی انزو پروفشنال مدل EN-1930 یک انتخاب عالی برای مردانی است که خواهان یک تجربه اصلاح سریع و کارآمد هستند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی سر و صورت سایونا مدل SY-699 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح سایونا مدل SY-699، یک محصول کامل و کارآمد است که می‌تواند به شما در اصلاح ریش، موی سر و موی بدن کمک کند. این ماشین اصلاح با توان مصرفی 7 وات، دو سرعته است و به شما امکان می‌دهد که با تنظیم سرعت، اصلاح خود را به راحتی انجام دهید. باتری 800 میلی آمپرساعتی این ماشین اصلاح، از بهترین باتری‌های قابل شارژ استفاده می‌کند که شما بتوانید با یک بار شارژ کامل، که 240 دقیقه زمان می‌برد، از این ماشین اصلاح برای مدت زمان طولانی استفاده کنید. این ماشین اصلاح هم به صورت بی سیم و هم با سیم قابل استفاده است و شما می‌توانید بر اساس نیاز خود، از هر دو روش استفاده کنید. روی دستگاه یک اهرمی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد که سایز اصلاح را از 0.5 تا 2.5 میلی متر تغییر دهید و طول موهای خود را به دقت کنترل کنید. چراغ نشانگر شارژ این ماشین اصلاح، به شما نشان می‌دهد که چه مقدار از باتری باقی مانده است و زمان مناسب برای شارژ مجدد را به شما یادآوری می‌کند. اقلام همراه این محصول، شامل 5 عدد شانه با سایزهای 2 ، 8 ، 12 ، 16 ، 20 ، روغن روان کننده، برس تمیزکننده، استند شارژر و آداپتور هستند که به شما کمک می‌کنند تا از این ماشین اصلاح به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و آن را نگهداری کنید. ماشین اصلاح سایونا مدل SY-699، یک محصول با کیفیت، چند منظوره و زیبا است که می‌تواند نیازهای شما را در زمینه اصلاح مو برآورده کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ست ماشین اصلاح فیلیپس مدل MG7715 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح «فیلیپس»‌ (Philips)‌ مدل ‌«MG7715»‌ یک مجموعه‌ی کامل برای اصلاح سر و صورت و بدن است که در مجموع از هشت سری مختلف برخوردار است. می‌توانید بسته به نوع موضع اصلاح، از سری‌های مختلف دستگاه استفاده کنید. اصلی‌ترین سری ماشین اصلاح یک تریمر عریض است که برای اصلاح سر و صورت کاربرد دارد.  پس از استفاده از این سری می‌توان به کمک تریمر باریک‌تر، ریش و سبیل را مرتب کرد. به‌علاوه سری بزرگ‌تری برای اصلاح موهای بدن در نظر گرفته شده است. موزن بینی و گوش هم این مجموعه را تکمیل کرده تا دیگر نیازی به تهیه‌ی یک دستگاه مجزا نداشته باشید. این موزن با برش چرخشی امکان اصلاح سریع و بی‌خطر موهای زائد را فراهم کرده است. از هشت شانه‌ای که به همراه این ست اصلاح ارائه شده، دو  شانه‌ی ته‌ریش (2،1 میلی‌متر)، یک شانه‌ی قابل تنظیم ریش (7،3 میلی‌متر)، سه شانه‌ی مو (9،12،16 میلی‌متر) و دو شانه برای بدن (3،5 میلی‌متر) هستند. فیلیپس قابلیت شارژ سریع را برای این ماشین اصلاح در نظر گرفته و در مواقع عجله می‌توانید با پنج دقیقه شارژ، دستگاه را دوباره راه‌اندازی کنید. شارژ کامل یک ساعت طول می‌کشد و در حالت فول‌شارژ، دستگاه می‌تواند تا 120 دقیقه کار کند.

نگاه کلی

معرفی

کارخانه‌ی فیلیپس در سال 1891 توسط جرارد فیلیپس و پدرش فردریک تاسیس شد. این برند که مبدا آن کشور هلند است، در حوزه‌های تولید لوازم الکترونیکی، ابزار سلامت و نورپردازی فعال است. یکی از حوزه‌هایی که این برند هلندی در آن حرفی برای گفتن دارد، بازار ماشین اصلاح است. فیلیپس همواره در فناوری‌های اصلاح نوآور بوده و با تولیدات خود بازار را متحول کرده است. ست اصلاح فیلیپس مدل MG7715 با 13 ابزار همراه برای اصلاح موهای تمام بدن طراحی شده و کاربر با داشتن این مدل می‌تواند تمام نیازهای مربوط به اصلاح خود را برطرف کند. در ادامه به نقد و بررسی این محصول فیلیپس خواهیم پرداخت.

قابلیت‌ها و فناوری اصلاح

مدل MG7715 به فناوری DualCut مجهز است که باعث می‌شود موها بهتر و سریع‌تر کوتاه شوند و همچنین تیغه‌های دستگاه همیشه تیز بمانند. این فناوری در دو تیغه استفاده شده و ساییده شدن این تیغه‌ها به هم باعث می‌شود حتی پس از 5 سال استفاده مثل روز اول تیز باشند. این تیغه از استیل ضد زنگ ساخته شده و قابل شست‌وشو است. البته این دستگاه کاملا در برابر آب مقاوم است و کاربر می‌تواند زیر دوش هم از آن استفاده کند. البته بهتر است از فرو کردن دستگاه داخل آب خودداری کنید. ضد آب بودن دستگاه نظافت آن را بسیار ساده کرده و از طرف دیگر اصلاح کردن زیر دوش وقت کمتری می‌گیرد و در عین حال بسیار لذت‌بخش است. باتری قدرتمند این مدل یکی از مزایای اصلی آن محسوب می‌شود. این باتری تنها پس از یک ساعت شارژ می‌تواند تا 2 ساعت شارژدهی داشته باشد. همچنین برای آن قابلیت شارژ سریع در نظر گرفته شده است. به این صورت وقتی دستگاه شارژ ندارد و کاربر عجله دارد، می‌تواند تنها برای 5 دقیقه آن را شارژ کرده و سپس صورت خود را یک بار اصلاح کند.

ماشین اصلاحی برای تمام بدن

بزرگترین مزیت این ست اصلاح فیلیپس تنوع سری‌ها و شانه‌های آن است که امکان اصلاح تمام موهای بدن را فراهم کرده‌اند. این دستگاه در مجموع 13 سری و شانه دارد که هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند. سری تریمر بزرگ دستگاه برای اصلاح کردن موهای سر و صورت کاربرد دارد. همچنین یک سری کوچک تریمر هم برای نواحی محدود در نظر گرفته شده است. سری مخصوص گوش و بینی نیز امکان اصلاح کردن این نواحی را فراهم می‌کند. برای بدن نیز یک سری مخصوص در نظر گرفته و ست اصلاح به یک محافظ مخصوص پوست بدن هم مجهز است. شانه‌ی قابل تنظیم مدل MG7715 اصلاح موهای صورت از 3 تا 7 میلی‌متر و ته ریش گذاشتن را ساده کرده است. این مدل به 7 شانه‌ی دیگر نیز مجهز است که برای اصلاح موهای سر و بدن کاربرد دارند.

جمع‌بندی

اگر برای اصلاح موهای تمام بدن به دنبال یک ست اصلاح هستید، MG7715 گزینه‌ای ایده‌آل محسوب می‌شود. ضد آب بودن و باتری قوی استفاده از این مدل را بسیار ساده کرده‌اند. از طرف دیگر وجود سری‌ها و شانه‌های مختلف کاربرد‌های متنوعی برای این مدل به همراه داشته است که تمام نیازهای مربوط به اصلاح آقایان را برطرف می‌کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3122-51 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح « فیلیپس» (Philips) مدل « S3122/51» از ریش‌تراش‌هایی است که از برش چرخشی برای اصلاح دقیق و سریع موی صورت استفاده می‌کند. علاوه بر سری اصلی، یک خط‌زن برای اصلاح خط ریش و مرتب‌کردن ریش و سبیل وجود دارد. این دستگاه به صورت بی‌سیم کار می‌کند و از باتری قابل شارژ بهره می‌برد. برای شارژ باتری باید آداپتور ارائه‌شده را مستقیماً به خود دستگاه وصل کرد. تیغه‌های چرخان ریش‌تراش شناورند و هنگام اصلاح روی صورت می‌نشینند و موها را از ته قطع می‌کنند. قسمت سری ماشین اصلاح صورت S3122/51 را می‌توان زیر شیر آب گرفت و خرده موهای روی آن را شست. طراحی بدنه‌ی ماشین اصلاح ارگونومیک است و وزن سبک آن باعث‌ می‌شود در حین کار با دستگاه خسته نشوید و تجربه‌ی مطلوبی از اصلاح داشته باشید. شما با 1 ساعت شارژ می‌توانید از این مدل تا 60 دقیقه استفاده کنید. از دیگر ویژگی‌های این مدل شارژ سریع در 5 دقیقه است. این ماشین اصلاح به تیغه های خود تیز شونده مجهز شده است.

آیا ریش‌تراش فیلیپس مدل S3122-51 انتخاب مناسبی برای شماست؟

آیا به دنبال یک ماشین اصلاح صورت قدرتمند و باکیفیت هستید؟ اگر چنین است، ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3122-51 یکی از گزینه‌های مناسب برای شماست. این دستگاه دارای تیغه‌های خود تیزشونده است که هر بار اصلاح طولانی‌مدت را تضمین می‌کند. هم‌چنین با قابلیت استفاده به صورت بی‌سیم و استفاده به صورت خشک و مرطوب، این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید از آن به راحتی در هر کجا که بخواهید، استفاده کنید.

ماشین اصلاح فیلیپس مدل S3122-51، برای کسانی که به دنبال یک اصلاح تمیز و دقیق هستند، گزینه‌ای عالی و قابل اعتماد است. تکنولوژی اصلاح در این ریش‌تراش به صورت چرخشی بوده که باعث می‌شود بتوانید خط ریشی دقیق داشته باشید و در کمترین زمان ممکن، موهای صورت خود را اصلاح کنید. چرخش سر این ریش تراش در ۵ جهت باعث می‌شود تا ریش تراش با انحنای صورت هماهنگ شود و اصلاح راحت‌تر صورت گیرد. به وسیله خط زن این دستگاه می‌توانید سبیل و خط ریش خود را به صورت دقیق اصلاح کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که در این مدل، خط زن در پشت دستگاه نصب شده است و به صورت فنری باز می‌شود.

این مدل ریش‌تراش از برند فیلیپس به دلیل داشتن تیغه‌های ضد حساسیت، از عوارض ناشی از اصلاح صورت مانند سوزش یا خارش به میزان زیادی جلوگیری می‌کند و درنتیجه برای کسانی که پوست حساسی دارند، انتخابی ایده‌آل است. تیغه و مخزن مو در این مدل قابل شست‌وشو با آب بوده و به سرعت تمیز می‌شوند. علاوه بر این، طراحی ارگونومیک این دستگاه، کنترل بسیار خوبی را هنگام اصلاح ارائه می‌دهد و طراحی بی‌سیم آن، استفاده و نگهداری آن را آسان‌تر می‌کند. این دستگاه بسیار خوش‌ساخت و زیبا است و با دسته ضدلغزش خود، امکان یک اصلاح مطمئن را برای شما فراهم می‌کند.

ریش‌تراش فیلیپس مدل S3122-51، دارای باتری لیتیوم-یونی قابل شارژ است که می‌توانید آن را بعد از هر بار استفاده به راحتی شارژ کنید. این ماشین اصلاح صورت قادر است به ازای هر 1 ساعت شارژ کامل، به مدت 60 دقیقه مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه برای استفاده سریع و آسان طراحی شده است و ویژگی‌های آن امکان اصلاح راحت و کامل را فراهم می‌کند. روی دستگاه، یک صفحه دیجیتالی کوچک قرار دارد که در زمان اتصال شارژر روشن شده و در صورتی که شارژ ماشین اصلاح رو به اتمام باشد، شروع به چشمک‌ زدن می‌کند.

این دستگاه با قابلیت‌های فراوان و وزن مناسبی که دارد، برای سفر، همراه خوبی برای شما خواهد بود؛ بنابراین می‌توانید هر کجا که می‌روید، بهترین ظاهر را داشته باشید. با خرید ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس، سیمایی تمیز و با طراوت را به خود هدیه دهید.

مقایسه دو ریش تراش خوب از برند فیلیپس

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی سر و صورت براون مدل MGK5265 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ست ماشین اصلاح موی سر و صورت و بدن براون مدل MGK5265 با تیغه های Lifetime Sharp ، موهای بلند و یا ضخیم را بدون کشیده شدن به راحتی از اصلاح میکند. به کمک Braun MGK5265 شما دیگر نیاز به ماشین اصلاح دیگری نخواهید داشت چرا که با استفاده از این ماشین اصلاخ 8 در 1 میتوانید موهای صورت،سر، گوش، بینی و بدن خود را به راحتی اصلاح کنید. موتور این ماشین اصلاح مجهز به تکنولوژی Autosensing می باشد که با توجه به تراکم موها سرعت خود را تنظیم میکند. همچنین شما میتوانید برای اصلاح دقیق 13 نوع ارتفاع اصلاح را بر روی این دستگاه تنظیم کنید. به لطف تکنولوژی آلمانی و باطری تقویت شده لیتیوم یونی MGK5265 شما با یک ساعت شارژ این دستگاه میتوانید 100 دقیقه به صورت مداوم از آن استفاده کنید. همچنین شما میتوانید با استفاده از قابلیت شارژ سریع این دستگاه و با 5 دقیقه شارژ آن یک بار اصلاح انجام دهید. در ضمن این دستگاه هم به صورت بی سیم و هم با سیم قابل استفاده می باشد، پس دیگر نیاز به نگرانی جهت اتمام شارژ در هنگام اصلاح نیست. نکته حائز اهمیت در مورد MGK5265 این است که کاملا قابل شستشو می باشد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل XR1370 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اکثر افراد از داشتن موهای زائد ناراضی هستند و تمایل دارند که پوستشان را صاف و بدون موهای زائد ببینند. موی زائد عاملی برای محافظت از پوست دربرابر آفتاب است. در کنار ویژگی‌های مثبت، موهای زائد روی پوست بدن مانع از دیده‌شدن رنگ واقعی آن می‌شوند. برای حل این مشکل وسایل مختلفی طراحی شده که یکی از آن‌ها ماشین اصلاح است. ماشین اصلاح «XR1370» ساخت شرکت «رمینگتون»  (Remington)سری چرخشی دارد که موهای صورت را به‌طور کامل کوتاه می‌کند. تیغه‌های این مدل از استیل ضدزنگ ساخته شده‌اند. از دیگر ویژگی‌های XR1370 می‌توان به قابلیت استفاده زیر دوش اشاره کرد که با وجود این ویژگی موهای صورت آسان‌تر کوتاه می‌شوند. همچنین می‌توان از این وسیله به صورت خشک و مرطوب استفاده کرد. XR1370 دارای سری‌های قابل‌‎شست‌وشوست. از این ماشین اصلاح می‌توان پس از 90 دقیقه شارژکردن، به‌مدت 60 دقیقه استفاده کرد. این محصول برای روشن‌شدن به یک باتری قابل‌شارژ نیاز دارد. با توجه به موارد ذکرشده، اگر به یک ماشین اصلاح حرفه‌ای نیاز دارید، این مدل انتخابی مناسب است.

معرفی

ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل RX1370 در واقع بهترین ماشین اصلاح تولید این برند است. RX1370 قابلیت‌هایی نظیر سری انعطاف‌پذیر با فناوری Precision Plus دارد که باعث می‌شود موهای بلند صورت هم به‌سادگی اصلاح شوند. همچنین انعطاف سری با فناوری HyperFlex اصلاح نقاط زاویه‌دار صورت مثل چانه را آسان‌تر کرده است. استفاده به صورت خشک و مرطوب، قابلیت شست‌وشو، شارژ 90 دقیقه‌ای و شارژدهی 60 دقیقه و شارژ سریع، از دیگر قابلیت‌های مهم این مدل محسوب می‌شوند.

طراحی

ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل RX1370 یک روکش کروم بسیار جذاب و قاب پلاستیکی مشکی و نقره‌ای دارد که ظاهر بسیار کلاسیکی به آن داده است. پشت ماشین اصلاح که در واقع جای دست به‌شمار می‌رود، از جنس لاستیک ضد لغزش است. به این صورت هنگام اصلاح زیر دوش یا وقتی دست خیس است، ماشین اصلاح لیز نمی‌خورد؛ پس دیگر لازم نیست نگران افتادن و شستن ماشین اصلاح باشید. همچنین طراحی ارگونومیک این مدل نگه‌داشتن آن در دست را بسیار ساده کرده است. روی ماشین اصلاح هم یک صفحه‌نمایش LED تعبیه شده است که میزان شارژ دستگاه را نشان می‌دهد.

فناوری اصلاح

ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل RX1370 یک ماشین اصلاح چرخشی است. سه تیغه‌ی چرخشی اطراف سری قرار دارند؛ به این صورت هنگام اصلاح تمام موهای صورت از ته زده می‌شوند. RX1370 به فناوری HyperFlex و PercisionPlus مجهز است. این دو فناوری باعث می‌شوند که سری با زوایای صورت هماهنگ شود و موهای صورت به طور کامل و تمیز اصلاح شوند. تیغه‌ها موهای کوتاه و بلند را کوتاه می‌کنند و انعطاف سری باعث می‌شود قسمت‌هایی از صورت مثل چانه که زاویه‌دارند، به‌سادگی اصلاح شوند. پس از استفاده از دستگاه متوجه می‌شوید که هنگام اصلاح دردی احساس نمی‌کنید و پس از اصلاح هم پوست ملتهب نمی‌شود. همچنین موهای چانه و گردن کاملا تمیز اصلاح می‌شوند. حفره‌های روی تیغه با اندازه‌‌های مختلف طراحی شده‌اند تا موهای کوتاه و بلند به یک صورت اصلاح شوند.

قابلیت‌ها

مدل RX1370 قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد. به این صورت کسانی که به اصلاح خشک یا با فوم علاقه دارند، می‌توانند به هر دو صورت از دستگاه استفاده کنند. همچنین اگر برای اصلاح‌کردن وقت زیادی ندارید، می‌توانید زیر دوش اصلاح کنید و زحمت شستن صورت را نکشید. البته مثل دیگر ماشین‌های اصلاح خشک و مرطوب، بهتر است زیر دوش با استفاده از کمی فوم اصلاح کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. باتری قدرتمند لیتیوم یونی مدل RX1370 آن را برای مدت زیادی روشن نگه می‌دارد. پس از شارژ کامل می‌توانید برای مدت 60 دقیقه از دستگاه استفاده کنید. اگر فراموش کردید دستگاه را شارژ کنید، می‌توانید از قابیلت شارژ سریع استفاده کنید و با تنها 5 دقیقه شارژ یک بار اصلاح کنید. این مدل به یک خط‌زن نیز مجهز است که برای مرتب‌کردن سبیل، ریش و زیر گردن بسیار کاربردی خواهد بود. روی ماشین اصلاح هم یک صفحه‌نمایش LED تعبیه شده است که به کاربر زمان باقی‌مانده تا پایان شارژ دستگاه را نشان می‌دهد. استند شارژ دستگاه حالت تاشو دارد و بسیار کوچک و سبک است؛ ازهمین‌رو جای زیادی در حمام اشغال نمی‌کند و هنگام مصرف حمل آن بسیار ساده است.

جمع‌بندی

ماشین اصلاح صورت رمینگتون مدل RX1370 قابلیت‌های متعدد و کاربردی دارد و قیمتش هم نسبت به ماشین اصلاح‌های هم‌رده‌ی خود مناسب است. استفاده به صورت خشک و مرطوب، قابلیت شست‌وشو، شارژ 90 دقیقه‌ای و شارژدهی 60 دقیقه و شارژ سریع، خط‌زن، طراحی ارگونومیک و یک اصلاح تمیز تمام چیزی است که می‌توان از یک ماشین اصلاح صورت انتظار داشت. در نهایت اینکه مدل RX1370 برای کسانی که موهای صورت خود را با شماره‌ی صفر اصلاح می‌کنند، گزینه‌ای عالی محسوب می‌شود.  

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت براون مدل 9390cc خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

براون سری 9 مدل 9390 اخرین مدل ریش تراش براون است که کارآمدترین ریش تراش برقی در جهان است. تیغ ممتاز براون با 5 عنصر اصلاح در یک حرکت موهای بیشتری را برای اصلاح بدون نقص می گیرند و از پوست محافظت می کند. دور موتور این دستگاه 40.000 دور می باشد. این دستگاه کاملا ضد اب بوده و می توانید زیر دوش و با کف ریش اصلاح کنید. سری این ریش تراش بدون توجه به اینکه شما ریش 1 ، 3 یا 7 روز دارید با تنظیم خودکار سرعت موتور متناسب با ریش شما بسیار کارآمد بوده. با انتخاب برنامه هوشمند ریش تراش شما به طور خودکار تمیز ، روغن کاری ، خشک و از آن مراقبت می شود . اکنون می توانید برای مدت زمان بیشتری (60 دقیقه) بدون سیم با 20 درصد باتری بیشتر نسبت به سری 9 قبلی اصلاح کنید.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی سر و صورت براون مدل MGK5245 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ست ماشین اصلاح موی سر و صورت و بدن براون مدل MGK5245 با تیغه های Lifetime Sharp ، موهای بلند و یا ضخیم را بدون کشیده شدن به راحتی از اصلاح میکند. به کمک Braun MGK5245 شما دیگر نیاز به ماشین اصلاح ذیگری نخواهید داشت چرا که با استفاده از این ماشین اصلاخ 7 در 1 میتوانید موهای صورت،سر، گوش، بینی و بدن خود را به راحتی اصلاح کنید. موتور این ماشین اصلاح مجهز به تکنولوژی Autosensing  می باشد که با توجه به تراکم موها سرعت خود را تنظیم میکند. همچنین شما میتوانید برای اصلاح دقیق 13 نوع ارتفاع اصلاح را بر روی این دستگاه تنظیم کنید. به لطف تکنولوژی آلمانی و باطری تقویت شده لیتیوم یونی MGK5245 شما با یک ساعت شارژ این دستگاه میتوانید 100 دقیقه به صورت مداوم از آن استفاده کنید. همچنین شما میتوانید با استفاده از قابلیت شارژ سریع این دستگاه و با 5 دقیقه شارژ آن یک بار اصلاح انجام دهید. در ضمن این دستگاه هم به صورت بی سیم و هم با سیم قابل استفاده می باشد، پس دیگر نیاز به نگرانی جهت اتمام شارژ در هنگام اصلاح نیست. نکته حائز اهمیت در مورد MGK5245 این است که کاملا قابل شستشو می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی سر و صورت براون مدل MGK7920plus خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با اصلاح کننده ریش براون مدل All-in-One از سر تا پا مدل دهید. از انواع مختلف تنظیم شانه (0.5 تا 21 میلی‌متر) برای اصلاح مو ، ریش و موهای بدن انتخاب کنید. 13 تنظیم طول شانه و تیغه‌های تیز فلزی مادام العمر برای حداکثر دقت. ست 10 در 1 ، شامل ریش تراش و شیور کوچک صورت ، مینی ریش تراش ،به ضمیمه مو زن صورت بزرگ و دقیق ، بادیگروم و موزن چرخشی گوش و بینی است. مجموعه هدیه شامل یک کیف نگهداری بسیار کارآمد و مسافرتی و یک عدد تیغ ژیلت Fusion5 ProGlide با فناوری FlexBall و چهار عدد تیغ اضافه برای اصلاح صاف . و همچنین دارای موتور AutoSensing که عملکرد پیرایش مداوم ریش‌های ضخیم و بلند را تضمین می‌کند. با باتری‌های لیتیوم که طول عمر آن 150 برابر بیشتر است ، ریش براون مدل All-in-One دارای شارج سریع میباشدکه در 60 دقیقه فول شارژ میشود و همچنین این ریشتراش 100٪ ضد آب میباشد و میتوان به صورت بی سیم در زیر دوش استفاده کرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن نورلکو مدل QP6510/70 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یکی از بهترین و ایده آل ترین و کاربردی ترین لوازم اصلاح مخصوص آقایان ماشین اصلاح صورت نورلکو مدل QP6510/70 می باشد. این ریش تراش یک تیغه دو طرفه از جنس استیل ضد زنگ دارد که به همراه یک عدد شانه تنظیم نمره ارائه می شود. تنظیم نمره شانه این ریش تراش به کمک پیچ چرخشی تعبیه شده بر روی آن انجام میگیرد. شما می توانید از ریش تراش نورلکو مدل QP6510/70 هم به صورت خشک و هم به صورت مرطوب استفاده کرد. حتی میتوانید از این ریش تراش زیر دوش هم استفاده کرده و یا پس از استفاده آن را به طور مستقیم زیر شیر آب گرفت و تمیز کرد و هیچ گونه مشکلی برای این ریش تراش پیش نخواهد آمد. ریش تراش QP6510/70 از طریق باتری قابل شارژ کار میکند و به طور مستقیم به برق وصل شده و بعد از 1 ساعت به طو رکامل شارژ می شود و به مدت 60 دقیقه بعد از هر بار شارژ بازدهی خواهد داشت. بر خلاف سرعت ریش تراش نورلکو مدل QP6510/70 که قابل تنظیم نیست طول برش آن در 14 عدد مختلف قابل تنظیم می باشد. نگران کنترل باطری این دستگاه نباشید ، نورلکو نشانگر باطری در قسمت پایینی دستگاه برای کاربران این دستگاه در نظر گرفته است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی سر و صورت وال پروفشنال مدل HERO کد 8991 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شرکت WAHL GMBL مالک برنددهای وال ، موزر و ارمیلا سازنده با کیفیت ترین ماشین های اصلاح میباشد، محصولات این شرکت در هر رده جز بادوام ترینها محسوب میشوند و انتخاب اول آرایشگران میباشند. مدل HERO از ماشین اصلاح های حرفه ای و خط زن وال میباشد. این مدل دارای طراحی زیبا با ابعاد بسیار کوچک و وزن مناسب است که بسیار خوش دست میباشد موجب شده در حین کار طولانی مدت دست احساس خستگی نکند..جنس بدنه آن از پلاستیک مستحکم با ترکیب رنگ نقره ایی براق و زرشکی میباشد موتور قدرتمند V5000 این مدل به محافظت کننده ای برای جلوگیری از بالا رفتن بیش از حد دما مجهز شده است. وال تیغه T-BLADE که بهترین تیغه ریز زن این شرکت میباشد را در این مدل استفاده کرده که از جنس استیل ضد زنگ با روکش کروم ساخته شده است که در صورت نگهداری و روغن کاری بموقع طول عمر بسیار بالایی دارد این دستگاه دارای قابلیت ZERO OVERLAP میباشد که با تنظیم تیغه صفرزن میشود البته باید توسط تعمیرکاران با ابزار مخصوص تنظیم تیغه تی بلید وال انجام شود. ویژگی متمایز کننده این مدل قابلیت ایجاد تتو و نقش و نگارهای مختلف روی موها میباشد. برای ایجاد تتو نیاز به دستگاه ظریف و دقیق و البته تیغه تیز ، باریک و عریض میباشد که همگی این خصوصیات در این دستگاه جمع شده اند . موتور قدرتمند دستگاه برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است و عملکردی عالی دارد. این مدل دارای شفت فلزی میباشند که با توجه به قطعه داخلی بودن به چشم نمی آید ولی باعث دوام و طول عمر بسیار بالاتری نسبت به سایر مارکها مانند فیلیپس که از شفت پلاستیکی استفاده میکنند میشود البته شفت پلاستیکی فیلیپس دو مزیت سبک بودن و حجم کوچکتر را دارد و البته برای شرکت وال قدرت در کنار طول عمر و دوام دستگاه در اولویت قرار دارد. این مدل قابلیت اصلاح کوچکترین و ریزترین موهای سر و صورت، بدن و همچنین مرتب کردن خط ریش، پشت گردن و دور موها و اجرای مدل های فانتزی از ویژگیهای این دستگاه میباشد. در صورتی که قصد خرید ماشین اصلاح با کیفیت و رده بالا را برای اصلاح صورت و ریز زنی دارید این مدل انتخاب ایده آل و کم نظیری میباشد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ست ماشین اصلاح موی صورت میجیا مدل S600 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ریش تراش برقی MIJIA S600 را نیز عرضه کرده است. این ریش تراش برقی، دارای بدنه فلزی فشرده و موتور بدون برس رده بالایی است. ریش تراش همچنین دارای سر کاتر سرامیکی شناور و پوشش محافظ چرمی نیز می باشد.ریش تراش برقی MIJIA S600 از بدنه آلومینیومی فلزی با ابعاد جمع و جور فقط 5.6×2.9×8.5 سانتی متر استفاده می کند. سبک و قابل حمل است همچنین مجهز به یک قاب محافظ چرمی است که لمسی گرم و ظریف را به ارمغان می آورد.درپوش بالایی خاصیت مغناطیسی دارد و وقتی درب بسته می‌شود، سنسور قفل می‌شود. این ابزار شامل یک تیغه سرامیکی با دقت بالا است که در برابر سایش مقاوم است و طوری طراحی شده است که برای مدت طولانی تیز باقی بماند. توری تیغه ای با روکش انعطاف پذیر بالا و پایین شناور می شود که هر موی ریش شکسته را در ریش های دیگر می گیرد تا اصلاحی نرم ارائه دهد.علاوه بر این، ماشین اصلاح شیائومی MIJIA مدل S600 مجهز به موتور براشلس است که می تواند در عرض چند ثانیه قدرت موج را تا حداکثر سرعت 7400 دور در دقیقه روشن کند. این گجت صدای عملیاتی کمی دارد. همچنین دارای بدنه ضد آب IPX7 است که برای شستشوی زیر آب روان مناسب است.این ماشین اصلاح از طریق رابط شارژ USB Type-C شارژ می شود که شارژ کامل را تنها در 2 ساعت ارائه می دهد. اگر هر روز 1 دقیقه از ماشین اصلاح استفاده شود، باتری پر می تواند 60 روز دوام بیاورد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3232/52 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3232/52 با ویژگی‌های متمایز و کاربردی خود، یک انتخاب عالی برای اصلاح موی صورت شماست. با استفاده از این ماشین اصلاح، می‌توانید به صورت خشک و مرطوب از آن استفاده کنید و نتیجه بسیار خوبی بدست آورید. یکی از ویژگی‌های برجسته این ماشین اصلاح، نوع اصلاح صفر زن آن است. با این نوع اصلاح، موهای ناخنکی را به‌طور کامل و بدون ردیابی صاف و صدا برش می‌دهد. این ویژگی بیش‌ترین دقت و پیشرفته بودن این ماشین اصلاح را نشان می‌دهد. علاوه بر این، می‌توانید از این ماشین اصلاح به صورت خشک یا مرطوب استفاده کنید. این ویژگی به شما امکان می‌دهد در هر شرایطی که تمایل دارید از ماشین اصلاح استفاده کنید. بنابراین، اگر موهای خود را به صورت خشک یا مرطوب اصلاح کرده و نتیجه بهتری بدست آورید. ویژگی دیگری که این ماشین اصلاح را منحصر به فرد می‌کند، استیل ضد زنگ آن است. استیل ضد زنگ از آسیب‌ها و زنگ زدگی جلوگیری می‌کند و ماندگاری طولانی مدت ماشین اصلاح را تضمین می‌کند. ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3232/52 با نوع اصلاح صفر زن، قابلیت استفاده به صورت خشک و مرطوب، برش چرخشی و استیل ضد زنگ، انتخابی عالی برای اصلاح موی صورت شماست. با استفاده از این ماشین اصلاح، می‌توانید به آسانی و با دقت بالا موهای خود را برش دهید و نتیجه بهتری بدست آورید.

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3232/52

مردان همیشه به دنبال یک ماشین اصلاح موی صورت کارآمد هستند که به آن‌ها امکان اصلاح موهای صورت با دقت بالا را بدهد. ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3232/52 یکی از محصولاتی است که توانسته انتظارات بالای آقایان را از یک اصلاحگر موی صورت برآورده کند. این مدل از فیلیپس با ویژگی‌ها و عملکرد برجسته‌ای که دارد، به یکی از محبوب‌ترین ماشین‌های اصلاح موی صورت در بازار تبدیل شده است. در این مقاله، به بررسی ویژگی‌ها، عملکرد و مزایای ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3232/52 خواهیم پرداخت.

طراحی ارگونومیک ماشین ریش تراش رمینگتون

ماشین اصلاح موی صورت S3232/52 با طراحی ارگونومیک و وزن سبک اصلاح صورت و بدن در زمان طولانی را مهیا می‌کند. دکمه‌های ماشین ریش تراش فیلیپس در بخش میانی و دقیق زیر انگشتان قرار می‌گیرد. از سوی دیگر در قسمت بدنه چندین تورفتگی برای قرارگیری انگشتان قرار گرفته است. این ویژگی مخصوصا برای افرادی که از اصلاح موها به صورت روزانه استفاده می‌کنند، بسیار مهم است. وزن این محصول فقط 250 گرم در نظر گرفته شده که دست را در طول زمان خسته نمی‌کند. ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3232/52 با ترکیب ویژگی‌های برجسته و تکنولوژی پیشرفته، اصلاحی خارق‌العاده را برایتان به ارمغان می‌آورد. تیغه‌های DualCut این محصول با دقت، موهای اضافی را اصلاح می‌کنند و تراکم یکدستی به ریش می‌بخشند. یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول قابلیت صفر زن است. به‌این‌ترتیب هیچ موی اضافه‌ای روی صورت شما باقی نخواهد ماند. از این ماشین اصلاح صفر زن می‌توانید در حالت خشک و مرطوب استفاده کنید. این ویژگی‌ به دلیل راحتی استفاده و طول عمر بالا، شما را مجذوب خود خواهد کرد. در ادامه به ذکر ویژگی‌های دیگر این محصول پرداخته‌ایم.

تیغه‌های استیل و DualCut

استیل ضد زنگ از آسیب‌ها و زنگ‌زدگی جلوگیری می‌کند و ماندگاری طولانی مدت ماشین اصلاح را تضمین می‌کند. با برش چرخشی این دستگاه، موهای شما به دقت بالا و بدون ایجاد صداهای ناخوشایند اصلاح می‌شوند.

این ماشین اصلاح از تکنولوژی DualCut استفاده می‌کند که شامل دو تیغه مستقل برای اصلاح موهای صورت می‌شود. این تیغه‌ها به‌طورهمزمان کار می‌کنند و موهای اضافی را با دقت تراش می‌دهند. این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا به سرعت و با دقت بیشتری موهای خود را اصلاح کنید. در این ماشین اصلاح همچنین قابلیت برش چرخشی قرار داده شده است که به اصلاح بهتر صورت کمک می‌کند.

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3232/52 امکان استفاده به صورت خشک و مرطوب را فراهم می‌کند. این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا در هر شرایطی که تمایل دارید از ماشین اصلاح استفاده کنید. بنابراین، اگر موهای خود را به صورت خشک یا مرطوب اصلاح کنید، تفاوتی در نوع اصلاح ایجاد نمی‌شود.

قابلیت شستشوی آسان

ماشین اصلاح فیلیپس مدل S3232/52 دارای تقابلیت شستشوی آسان است که به شما امکان می‌دهد بعد از هر استفاده، تیغه‌ها را با آب بشویید. این اقدام به حفظ بهداشت و کیفیت تیغه‌ها کمک می‌کند. تیغه‌ها در برابر آب دچار زنگ زدگی نمی‌شوند و کیفیت خود را از دست نمی‌دهند.

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3232/52 با ترکیب تیغه‌های متفاون و تکنولوژی پیشرفته DUALCAT، اصلاحی بدون خطا را برای شما به ارمغان می‌آورد. تیغه‌های DualCut این دستگاه با دقت موهای اضافی را تراش می‌دهند و تراکم یکدستی به موهای صورت می‌بخشند.

بررسی باتری ماشین اصلاح فیلیپس

شما پس از هربار شارژ این دستگاه می‌توانید به مدت 120 دقیقه از آن استفاده کنید. مدت زمان شارژ دستگاه حدود 45 دقیقه به طول خواهد انجامید. مزیت باتری‌خور بودن ماشین اصلاح بدن و صورت فیلیپس این است که حتی در سفر یا قطعی برق نیز می‌توانید از آن استفاده کنید. همچنین با ماشین اصلاح S3232/52 امکان اصلاح موها زیر آب را خواهید داشت. به‌این‌ترتیب پس از اصلاح، نیاز به شست‌شوی بدن خود و از بین موهای خرد شده را ندارید.

در جعبه این ماشین ریش تراش چندین برس قرار داده شده است که به صورت خشک و مرطوب قابل استفاده هستند. همچنین یک برس تمیزکننده در جعبه قرار دارد که برای تمیز کردن همه قسمت‌های دستگاه ریش تراش به کار می‌رود.

جمع بندی

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S3232/52 یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افرادی است که به دنبال اصلاح موهای صورت با کیفیت و دقت بالا هستند. این ماشین اصلاح به شما امکان می‌دهد تا به سرعت و به صورت حرفه‌ای موهای خود را اصلاح کنید و از تجربه‌ی بهتری برای مراقبت از ظاهر خود بهره ببرید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل PT860/16 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل PT860/16 خواسته شما را برای اصلاح هرچه بهتر و سریع‌تر براورده می‌کند. این محصول سری برشی چرخشی دارد که موجب کوتاه‌شدن کامل موهای صورت می‌شود؛ همچنین سری‌های آن از استیل ضدزنگ ساخته شده‌اند که به مقاومت آن در هوای مرطوب می‌افزایند. با استفاده از سری خط‌زن می‌توان برای موهای صورت، فرم‌های مختلفی به وجود آورد. نمی‌توان از PT860/16 به‌صورت خشک و مرطوب استفاده کرد؛ اما سری‌هایی دارد که در صورت کثیف‌شدن می‌توان آن‌ها را شست. طراحی ارگونومیک این محصول دردست‌گرفتن و قرارگرفتن آن را روی صورت بسیار آسان‌تر می‌کند. از این مدل می‌توان پس از 60 دقیقه شارژکردن، به مدت 50 دقیقه استفاده کرد؛ همچنین برند معتبر فیلیپس یکی دیگر از مؤلفه‌هایی است که هر فرد را به خرید این محصول تشویق می‌کند. این برند خوش‌نام را «جرالد فیلیپس» در سال 1891 در کشور هلند را‌ه‌اندازی کرد. این شرکت در ابتدا به تولید لامپ‌های خلاء پرداخت. بعد از آن حوزه‌ی فعالیت‌های خود را گسترش داد و به تولید رادیو و تلویزیون روی آورد. با فروش میلیونی محصولات فیلیپس و گسترش این شرکت در سال 1939، اولین دستگاه ریش‌تراش با این برند به بازار عرضه شد که موردتوجه بسیاری از مردم قرار گرفت و کیفیت مناسب آن رضایت‌ مشتریان را به دست آورد. PT860/16 دارای اصلاح چرخشی، تیغه‌های از جنس استیل ضدزنگ، اندازه‌ی اصلاح با شماره‌ی صفر و سری قابل‌شست‌وشوست.

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل PT860/16

در دنیای امروز که افراد فرصت کمی برای رسیدگی به خود دارند، یافتن یک ماشین اصلاح صورت با مدت‌زمان شارژ کوتاه اهمیت زیادی پیدا می‌کند. هرچه مدت زمان شارژ کوتاه‌تر باشد، امکان اصلاح سریع‌تری برای صورت فراهم می‌شود. ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل PT860/16 با نام تجاری «Philips»  یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های اصلاح صورت در بازار شناخته می‌شود که اصلاح صورت با فرم‌های مختلف را امکان‌پذیر می‌کند. این دستگاه به‌صورت خشک و مرطوب قابل استفاده است و برخی از سری‌های آن قابلیت ‌شست‌وشو دارند. این ماشین اصلاح علاوه‌بر موارد گفته شده ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیگری نیز دارد. اگر مشتاق به خرید ماشین اصلاح فیلیپس pt860/16 و خواندن ویژگی‌های آن هستید، چند دقیقه از وقت خود را صرف خواندن ادامه مطلب کنید.

•  تکنولوژیDualPrecision : یکی از ویژگی‌های برجسته این ماشین اصلاح، داشتن تکنولوژیDualPrecision  است. این فناوری نقاط دارای مو را تشخیص می‌دهد و از انحراف دستگاه به سمت صورت جلوگیری می‌کند. با این ویژگی، شما می‌توانید موهای صورت خود را با دقت بیشتری اصلاح کنید.

•  قابلیت ضد آب: PT860/16 دارای water proof  است، به این معنا که می‌توانید اصلاح صورت را زیر آب انجام دهید. این ویژگی به عنوان یک ابزار تمیزکاری آسان و همچنین جلوگیری از آسیب به دستگاه در صورت تماس با آب بسیار مفید است.

•  سیستم برش CloseCut: PT860/16 از سیستم برش CloseCut نیز بهره می‌برد. این سیستم به تیغه‌ها امکان می‌دهد موهای صورت را با دقت بسیار بالا اصلاح کنند و به شما اصلاحی نرم و بدون خارج شدن موها ارائه دهند.

•  سرعت‌های مختلف: این ماشین اصلاح دارای تنظیمات متفاوت سرعت است تا اصلاح مو در زمان کوتاهی انجام شود. شما می‌توانید سرعت مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را در اصلاح موهای خود بگیرید.

عملکرد و ویژگی‌های فنی ماشین اصلاح pt860/16

تیغه‌های با کیفیت این دستگاه به راحتی موهای صورت را برش می‌دهند و به شما اجازه می‌دهند تا به شکلی دقیق و خوش‌ترتیب موهای خود را اصلاح کنید. تنظیمات مختلف سرعت دستگاه فیلیپس امکان اصلاح ریش به شکل‌های مختلف و در سریع‌ترین زمان را امکان‌پذیر می‌کند. تیغه‌های این دستگاه به‌صورت دو منظوره طراحی شده‌اند تا شما بتوانید اصلاح موهای کوتاه و بلند را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید. همچنین سری قابل تعویض جهت تطابق دقیق با منحنی‌های پوست صورت و گردن و بهره‌گیری از تکنولوژی برش موهای آسان از ویژگی‌های دیگر این محصول به شمار می‌روند که اصلاحی بی‌نظیر را به ارمغان می‌آورند. در ادامه به ویژگی‌های عملکردی بیشتر این دستگاه اشاره کرده‌ایم.

تکنولوژیDualPrecision : یکی از ویژگی‌های برجسته این ماشین اصلاح، داشتن تکنولوژیDualPrecision  است. این فناوری نقاط دارای مو را تشخیص می‌دهد و از انحراف دستگاه به سمت صورت جلوگیری می‌کند. با این ویژگی، شما می‌توانید موهای صورت خود را با دقت بیشتری اصلاح کنید.

بررسی باتری ماشین اصلاح pt860/16

یکی از مزیت‌های بزرگ ماشین اصلاح PT860/16، مدت‌زمان شارژ آن است. با شارژ کردن دستگاه به مدت ۶۰ دقیقه، شما می‌توانید به مدت ۵۰ دقیقه از آن استفاده کنید. شارژ سریع به معنای این است که شما می‌توانید با بالاترین سرعت و کیفیت و بدوننگرانی از نیاز مکرر به شارژ اصلاح صورت خود را انجام دهید. این ویژگی به خصوص برای مواقع مسافرت  یا زمانی که افراد امکان شارژ دائمی دستگاه را ندارند، بسیار مهم است.

جمع بندی:

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل PT860/16 یک گزینه کاربردی و اقتصادی برای افرادی است که به دنبال یک ماشین اصلاح با کیفیت و عملکرد مناسب هستند. این دستگاه با تکنولوژی‌های پیشرفته و قابلیت‌هایی مانند اصلاح با چند روش مختلف، قابلیت ضدآب و امکان صفرزن به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی موهای صورت خود را اصلاح کنید. این ماشین اصلاح به عنوان یک محصول کارآمد برای مراقبت از ظاهر شما می‌تواند یک عملکرد عالی را رقم بزند. یکی از بهترین ویژگی‌های این محصول، طول عمر باتری آن است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت پاناسونیک مدل ES-LV65 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح موی صورت پاناسونیک مدل ES-LV65 یک ریش‌تراش پنج‌تیغه‌ی ضدآب است که به سنسور تنظیم سرعت موتور مجهز شده است. تیغه‌های ریش‌تراش سه نوع هستند که شکل آن‌ها با هم متفاوت است. تیغه‌های کناری طوری طراحی شده‌اند که موهای خوابیده را بلند می‌کنند. تیغه‌های میانی موها را از نزدیک‌ترین نقطه به پوست و از ته قطع می‌کنند. تیغه‌ی وسط که شکلی کاملا متفاوت با تیغه‌های دیگر دارد، موهای کمی بلند را کوتاه می‌کند. تراکم موهای صورت در همه‌ی قسمت‌ها یکسان نیست. ماشین اصلاح موی صورت ES-LV65 به سنسوری مجهز شده است که تراکم مو را تشخیص می‌دهد و به شکل اتوماتیک سرعت موتور را تنظیم می‌کند. برای مثال موهای چانه که تراکم بیشتری دارند، سرعت بیشتری و برای زیر گردن که پوست حساس‌تری دارد، سرعت کمتری تنظیم می‌شود. زیر پوشش فویلی ریش‌تراش، تیغه‌های داخلی آن قرار دارند. این تیغه‌ها به کمک فناوری نانو با زاویه‌ی 30درجه تیز شده‌اند و به کمک موتور قدرتمند دستگاه، همه‌ی موها حتی موهای نرم را با سرعت اصلاح می‌کنند. تیغه‌های ریش‌تراش به شکلی طراحی شده اند که کمی قوس دارند و باعث تماس بهتر با پوست شده و به اصلاح راحت‌تر صورت به خصوص زیر چانه کمک می‌کنند. سر دستگاه در چند جهت قابلیت حرکت دارد و هنگام اصلاح نقاط مختلف صورت، با زاویه‌ی صورت منطبق شده و بهترین نتیجه در اصلاح را فراهم می کند.

ماشین اصلاح موی صورت پاناسونیک مدل ES-LV65

ماشین اصلاح موی صورت پاناسونیک مدل ES-LV65 با تکنولوژی‌های پیشرفته و عملکرد برتر از جمله دستگاه‌های برجسته در دنیای اصلاح مو و ریش‌تراشی است. با برخورداری از پنج‌تیغه‌ ضدآب و طراحی منحصر به فرد تیغه‌ها، این دستگاه به شکل تفکیکی موها را از نقاط مختلف صورت اصلاح می‌کند. سنسور تنظیم سرعت موتور با تشخیص تراکم موها، سرعت اصلاح را به طور اتوماتیک تنظیم می‌کند تا نتایج بهینه‌تری در اصلاح حاصل شود. همچنین، تیغه‌های داخلی با زاویه‌ 30 درجه تیز شده و به کمک موتور قدرتمند دستگاه، تمام موها را با سرعت و دقت اصلاح می‌کنند. طراحی منحصر به فرد تیغه‌ها با قوس کم به اصلاح بهتر و پیوسته پوست و اصلاح راحت‌تر در مناطق حساس مانند زیر چانه کمک می‌کند. همچنین، سر دستگاه در چند جهت قابل حرکت است و با تطابق بهتر با زاویه‌ صورت، اصلاح راحت‌تر و دقیق‌تری را فراهم می‌کند. در کل، ماشین اصلاح ES-LV65 از نظر عملکرد و طراحی یک ابزار بسیار کارآمد و کاربرپسند برای اصلاح صورت مردانه است.

باتری قابل شارژ و مدت زمان استفاده

باتری لیتیوم یونی موجود در ماشین اصلاح صورت پاناسونیک مدل ES-LV65 به عنوان منبع تغذیه اصلی دستگاه، دارای ویژگی‌های بسیار عالی است. این باتری به سرعت شارژ می‌شود و به شما اجازه می‌دهد تا در عرض 60 دقیقه آماده به کار شوید. همچنین، با 45 دقیقه کارکرد پس از شارژ، شما می‌توانید بدون نیاز به شارژ مجدد از دستگاه خود استفاده کنید. ویژگی شارژ سریع نیز از مزایای این باتری است. با تنها 5 دقیقه شارژ کافی است تا به دستگاه انرژی مورد نیاز برای یک اصلاح سریع را تأمین کنید. این ویژگی بسیار کارآمد به کاربران این امکان را می‌دهد تا در مواقعی که عجله داشته و نیاز به اصلاح سریع دارند، به سرعت دستگاه را شارژ کرده و از آن استفاده کنند.

دارای موتور پرقدرت

ماشین اصلاح موی صورت پاناسونیک مدل ES-LV65 با تکنولوژی پیشرفته‌ای که در طراحی و عملکرد آن استفاده شده، ابزاری مناسب برای اصلاح راحت و کارآمد صورت است. با پنج تیغه نانوتک با دقت بالا که بسیار تیز و ضد حساسیت هستند، این ماشین اصلاح به شما امکان می‌دهد که به طور بسیار دقیق و بدون ترس از آسیب‌دیدگی، پوست صورت خود را اصلاح کنید. با استفاده از موتور پرقدرتی که با سرعت 14000 دور در دقیقه کار می‌کند، این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت سریع و با کیفیت، اصلاح صورت خود را انجام دهید. در واقع، با توجه به سرعت بالا و تیغه‌های تیز نانوتک، ES-LV65 تقریباً 1.5 برابر سریع‌تر از ماشین‌های ریش‌تراش با سرعت 10000 دور در دقیقه عمل می‌کند و این به شما امکان می‌دهد که در وقت کمتر و با دقت بیشتر به اصلاح صورت خود بپردازید.

قابلیت شستشوی 100% دستگاه

ماشین اصلاح پاناسونیک مدل ES-LV65-S با ویژگی استفاده به هر دو حالت خشک و مرطوب، به کاربران امکان انتخاب نوع اصلاح مورد نظرشان را می‌دهد. اصلاح خشک برای مواقعی مناسب است که به سرعت و بدون نیاز به مواد اصلاحی اضافی می‌خواهید ریش خود را اصلاح و آرایش کنید. اما اگر تمایل به تجربه اصلاح با ژل یا کف دارید یا می‌خواهید در زیر دوش از این دستگاه استفاده کنید، ماشین اصلاح پاناسونیک مدل ES-LV65-S این کار را به راحتی برای شما انجام می‌دهد. این ویژگی‌ها از دستگاه یک ابزار چندمنظوره و کارآمد برای مراقبت از پوست صورت می‌سازند. همچنین تمیز کردن دستگاه نیز بسیار آسان و سریع انجام می‌شود.

برخورداری از سری اصلاح سریع

• سری اصلاح سریع Arc5 ماشین اصلاح موی صورت پاناسونیک مدل ES-LV65 با چرخش سریع، به شما این امکان را می‌دهد که خطوط و مناطق مختلف صورت خود را به طور دقیق اصلاح کنید، به علاوه سنسور اصلاح فعال تراکم مختلف موهای ریش را تشخیص داده و قدرت برش را در هر منطقه به طور اتوماتیک تنظیم می‌کند. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا در مناطقی که پوست حساس‌تر است، با نتایج نرم‌تری مواجه شوید.

• با فاصله بسیار کوچک 41 میکرون بین تیغه و توری، این ماشین به شما این امکان را می‌دهد تا حتی موهای بسیار ریز و کوتاه را نیز به طور دقیق اصلاح کنید. این دقت بی‌نظیر در اصلاح به شما نتایج عالی و صافی در اصلاح موهای صورتی می‌دهد. 

• سر چرخشی Multi-Flex و فویل بیرونی Multi-Fit به صورت به راحتی و بدون زحمت در خطوط صورت، فک، چانه و گردن حرکت می‌کنند و از هر جهت به راحتی می‌لغزند، خم می‌شوند و می‌چرخند. این ویژگی‌ها به همراه تیغه‌های با کیفیت و زاویه 45 درجه، امکان اصلاح دقیق و کامل را فراهم می‌کنند.

فویل های میکرو نازک انعطاف پذیر دستگاه

فویل‌های باریک و نازک Arc 5 به طور دقیق موهای صورت شما را اصلاح و با دقت بسیار بالا کوتاه می‌کنند. طراحی خفیف قوسی فویل‌ها به آنها این امکان را می‌دهد که به سرعت و با دقت در تماس نزدیک با پوست حرکت کنند و به اصلاح سریع و تمیز کمک کنند. همچنین، فویل Lift-Tech دارای یک الگوی مشخص است که از لبه‌های مخروطی معکوس برای بلند کردن و برش ملایم موهای صاف استفاده می‌کند. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که ماشین اصلاح موی صورت پاناسونیک مدل ES-LV65-S عملیات اصلاح را به یک تجربه دقیق و نتیجه‌گرا تبدیل کنند.

سنسور اصلاح فعال در ماشین اصلاح موی صورت پاناسونیک مدل ES-LV65

سنسورهای پیشرفته و داخلی در ماشین اصلاح موی صورت پاناسونیک مدل ES-LV65-S وظیفه تشخیص تراکم موهای صورت در مناطق مختلف را دارند. این سنسورها به صورت خودکار تغییرات در تراکم موها در گونه‌ها، گردن و فک را تشخیص می‌دهند. هنگامی که تیغ برقی روی صورت شما حرکت می‌کند، جریان برق به طور مداوم تنظیم می‌شود. این به این معناست که در مناطقی که موهای ریش ضخیم‌تری وجود دارند، جریان برق تسریع می‌یابد تا برش بهتری ایجاد شود. در مقابل، در مناطقی که موهای ریش نازک‌تری دارند، جریان برق نرم‌تر می‌شود تا از آسیب دیدن پوست جلوگیری شود. این عملکرد خودکار سنسورها به کاربر اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به تنظیم دستی، به صورت دقیق و بهینه اصلاح کند و از راحتی و کارایی بالایی برخوردار باشد.

ایده‌آل برای سفر

ماشین اصلاح پاناسونیک مدل ES-LV65-S با ولتاژ جهانی عمل می‌کند، به این معنا که می‌توانید آن را به راحتی در سفرهای خود به سراسر جهان با استفاده از آداپتور AC ارائه شده استفاده کنید. علاوه بر این، دستگاه دارای قفل ایمنی سفر است که در حالت حمل و نقل در سفرها از روشن شدن تصادفی دستگاه جلوگیری می‌کند. همچنین یک کیف مسافرتی نیز به همراه دستگاه عرضه می‌شود تا به شما در نگهداری و حمل دستگاه در سفرها کمک کند.

لوازم جانبی

این ماشین اصلاح همراه با چند اقلام کاربردی عرضه می‌شود. شارژر که به شما اجازه می‌دهد باتری دستگاه را با سرعت شارژ کنید تا همیشه برای استفاده آماده باشد. همچنین دارای برس تمیزکننده‌ای است که به شما امکان می‌دهد تا به راحتی تمیزکاری دستگاه را انجام دهید و همه موها و ذرات معلق را از آن پاک کنید. کیف نگهداری همراه این محصول نیز از آن به خوبی محافظت کرده و از خطرات خارجی محافظت می‌کند. همچنین، کارتریج اضافی نیز به همراه دستگاه ارائه می‌شود تا در صورت نیاز به تعویض، شما همیشه یک کارتریج آماده داشته باشید.

نتیجه گیری

ماشین اصلاح موی صورت پاناسونیک مدل ES-LV65 با تکنولوژی‌های پیشرفته و عملکرد برتر با استفاده از پنج تیغه نانوتک ضدآب، توانایی اصلاح موهای صورت را با دقت بیشتری نسبت به رقبای خود دارد. سنسور تنظیم سرعت موتور با تشخیص تراکم موها، به صورت اتوماتیک سرعت اصلاح را تنظیم می‌کند تا نتیجه بهینه‌تری را برای شما به ارمغان آورد. تیغه‌های داخلی با زاویه‌ 30 درجه تیز شده‌اند و با کمک موتور قدرتمند دستگاه، به برش دقیق و سریع موها می‌پردازند. طراحی منحصر به فرد تیغه‌ها با قوس کم به اصلاح بهتر و پوست صاف‌تر و اصلاح راحت‌تر در مناطق حساس کمک می‌کند. علاوه بر این، سر دستگاه امکان حرکت در چند جهت را فراهم می‌کند و با تطابق بهتر با زاویه‌ صورت، اصلاح راحت‌تر و دقیق‌تری را برای شما ایجاد می‌کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S5584.57 به همراه ماشین اصلاح موی بدن فیلیپس مدل BG3010 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل S5584/57 به همراه ماشین اصلاح موی بدن فیلیپس مدل BG3010 یک محصول دو کاره است که برای اصلاح موهای صورت و بدن آقایان طراحی شده است. این محصول از سری 5000 فیلیپس است و از کیفیت ساخت و عملکرد بالایی برخوردار است. با تیغه های نسل جدید فیلیپس با چرخش 360 درجه و تیغه های استیل پیشرفته، این ماشین اصلاح مو می تواند تمام نقاط صورت را پوشش دهد و حتی موهای ریز را نیز اصلاح کند. با چرخش تیغه های اصلاح تا 90 هزار دور در دقیقه، این محصول قابل استفاده بصورت خشک و تر است و با یک ساعت شارژ، تا 60 دقیقه می توانید از آن استفاده کنید. همچنین، این ماشین اصلاح ضد آب است و دارای تریمر خط زن جهت اصلاح خط ریش نیز است. ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل S5584/57 به همراه ماشین اصلاح موی بدن فیلیپس مدل BG3010، یک گزینه عالی برای اصلاح موهای صورت و بدن شماست.

ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل S5584/57 به همراه BG3010

ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل S5584/57 به همراه BG3010 یک محصول دو کاره است که برای اصلاح موهای صورت و بدن آقایان طراحی شده است. این محصول از سری 5000 فیلیپس است که از کیفیت ساخت و عملکرد بالایی برخوردار است.

مشخصات ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S5584/57

•    تیغه های نسل جدید فیلیپس با چرخش 360 و اصلاح 3D که براحتی تمام نقاط صورت شما را پوشش می دهد

•    تیغه های ماشین اصلاح از استیل پیشرفته که براحتی حتی موهای ریز را هم اصلاح می کند

•    چرخش تیغه های اصلاح تا 90 هزار دور در دقیقه

•    قابلیت استفاده بصورت خشک و تر (قابل اصلاح با خمیر ریش تراش برای پوست های حساس)

•    با یک ساعت شارژ تا 60 دقیقه می توانید اصلاح کنید

•    نمایشگر شارژ باتری بر روی ماشین اصلاح

•    در بسته بندی این محصول یک عدد کیف حمل سفری و پایه شستشو دستگاه وجود دارد

مزایا

•    از دو دستگاه مجزا برای اصلاح صورت و بدن تشکیل شده است

•    ضد آب است و می توان آن را زیر دوش استفاده کرد

•    دارای تیغه های نسل جدید فیلیپس است که براحتی موهای ریز را هم اصلاح می کند

•    دارای تریمر خط زن است که برای اصلاح خط ریش و بدن کاربرد دارد

جمع بندی

ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل S5584/57 به همراه BG3010 یک محصول با کیفیت و کارآمد است که برای آقایان گزینه مناسبی است. این محصول از دو دستگاه مجزا برای اصلاح صورت و بدن تشکیل شده است که هر کدام دارای قابلیت ها و ویژگی های خاص خود هستند. این محصول ضد آب است و می توان آن را زیر دوش استفاده کرد. همچنین دارای تیغه های نسل جدید فیلیپس است که به راحتی موهای ریز را هم اصلاح می کند. اگر به دنبال یک ماشین اصلاح با کیفیت و کارآمد برای اصلاح صورت و بدن خود هستید، ماشین اصلاح موی صورت و بدن فیلیپس مدل S5584/57 به همراه BG3010 گزینه مناسبی است.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo