ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید روروئک و واکر کودک

اولین قدم هایی که نوزاد برای پدر و مادر به یاد ماندنی ترین لحظه و برای نوزاد بسیار هیجان انگیز می باشد. این لحظه شیرین برای والدین با ترس زمین خوردن و آسیب دیدن نوزاد همیشه همراه است. با رشد کودک علاقه آن به کشف دنیای پیرامون بیشتر می‌شود. کودک تعادل اولین قدم‌های خود را توسط پاها و دست های باز شده حفظ می‌کنند. کودک هنوز سرعت این قدم‌ها را نمی تواند به خوبی کنترل کند؛ گاهی بسیار تند و گاهی بسیار آهسته که سبب به زمین خوردنش می شود. کودکان دوست دارند آزادانه و بدون کمک والدین راه بروند و یقینا شما هم وقت این را که مدام دست کودک را گرفته و در راه رفتن کمکش کنید، را نخواهید داشت. در چنین شرایطی یک روروئک یا واکر مناسب و ایمن که در مقاله راهنمای خرید روروئک و واکر کودک به طور کامل به آن می پردازیم، کمک شایانی به شما و کودک دلبندتان می‌کند.

افراط و زیاده روی در استفاده از هر وسیله ای مطلوب نخواهد بود. این موضوع در مورد استفاده از روروئک و یا واکر هم صدق می کند. استفاده از روروئک و واکر مزایا و معایبی دارند که در ادامه به توضیح آنها می‌پردازیم.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید روروئک و واکر کودک برای شما مادران گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز کودک دلبندتان مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است که در دسته کودک و نوزاد می توانید استفاده نمائید.

روروئک و واکر چیست؟

وسیله ای مناسب برای تشویق و احساس استقلال در حرکت برای کودک می باشد. با نصب وسایل آموزشی مانند انواع جغجغه های رنگی و مهره های بازی باعث تقویت بینایی، شنوایی و لامسه کودک می شوید.

مزایا و معایب استفاده از روروئک یا واکر

مزایا:

 1. استفاده از روروئک و واکر کودک راهی برای کشف دنیای پیرامونش می‌باشد.
 2. روروئک و واکر مجهز به موسیقی، اسباب بازی و … موجب سرگرمی کودک می‌شود.
 3. شوق راه رفتن را در کودک زیاد کرده و به راه رفتن تشویق می‌کند.

معایب:

 1. استفاده بیش از حد روروئک و واکر بر روی الگوهای یادگیری در راه رفتن کودک اثر گذاشته و برایش مضر می باشد.
 2. ممکن است استفاده از روروئک و واکر منجر به ایجاد خطر و آسیب هایی به دلیل سرعت گرفتن حرکت کودک شود. مانند برخورد با اشیا و … .
 3. اگر روروئک و واکر را قبل از چهار دست و پا کردن در اختیار کودک قرار دهید، در واقع در یکی از مراحل رشد و سازماندهی عصبی او دخالت کرده اید.

توصیه ایمنی هنگام استفاده از روروئک و واکر

 1. هنگامی که کودک درون روروئک و واکر است هرگز او را تنها نگذارید؛ تا در صورت برف بروز حادثه از آن جلوگیری نمائید.
 2. حدالامکان اطراف کودک در مکانی که روروئک و واکر سوار می‌شود را خلوت کنید؛ تا باعث آسیب به کودک نشود.
 3. روروئک و واکر را در بیرون از منزل در سطح صاف قرار دهید، تا به چرخ های آن آسیبی وارد نشود.
 4. کودک را در جای ناهموار و شیب دار به هیچ عنوان قرار ندهید، زیرا ممکن است آسیب جدی به او وارد شود.

با ادامه مقاله راهنمای خرید روروئک و واکر کودک همراهمان باشید تا با ویژگی های مهم خرید روروئک هنگام خرید آشنا شوید.

نکات مهم هنگام خرید روروئک و واکر

روروئک و واکر سطح مقطع پهن داشته باشد.

 1. ترمز کاهش سرعت داشته باشد.
 2. دارای کلید های موزیکال و اسباب بازی باشد.
 3. امکان تنظیم ارتفاع داشته باشد.
 4. امکان تاشدن داشته باشد.
 5. نشیمن نرم داشته باشد و باعث آزار پاهای کودک نشود.
 6. وزن سبک در عین حال غیر قابل برگشت داشته باشد.
 7. نحوه اتصال آسان داشته و جنس چرخ ها اصطکاک ایجاد نکند.
 8. مواد سازنده روروئک و واکر از جنس مناسب و سازگار با پوست کودک باشد.
 9. قابلیت جدا کردن نشیمنگاه و قابل شستشو باشد.

همه مواد ذکر شده در بالا را که در نظر بگیرید نکته مهم دیگری وجود دارد که آن هم قیمت می باشد. طیف متنوعی از روروئک و واکر در بازار موجود می باشد، نسبت به مقدار هزینه ای که برای آن می خواهید صرف کنید بهترین و ایمن ترین آن را خریداری نمائید. در ادامه با خلاصه مقاله راهنمای خرید روروئک و واکر کودک همراهمان باشید.

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید روروئک و واکر کودک لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز روروئک اسپرینگ مدل واکر 3in1 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

روروئک اسپرینگ مدل «واکر 3In1 » با قابلیت تبدیل به یک جامپر و استفاده به‌عنوان واکر، برای کودکان زیر 12 کیلوگرم مناسب خواهد بود. داشتن کنسول و ابزارهای مختلف بازی دارای موزیک، ویبره و چراغ از دیگر ویژگی‌های این روروئک است. روروئک مناسب برای کودکان 6 ماه به بالاست. ظرفیت وزنی آن 12 کیلوگرم است و برای دختران و پسران کاربرد دارد. این روروئک به‌عنوان واکر و جامپر هم قابل‌استفاده بوده و ارتفاع آن در سه حالت تنظیم می‌شود. روروئک با قابلیت چرخش 360 درجه چرخ‌های یک سمت و استپر (ترمز چرخ‌ها) برای چرخ‌های سمت دیگر است . روی روروئک یک کنسول بازی وجود دارد که از قابلیت پخش موزیک های متنوع هم بهره می‌برد. روی کنسول دو غلتک با تصاویر کودکانه دیده می‌شود. سه اسباب‌بازی با قابلیت افزایش مهارت‌های حرکتی و انگشتان کودک هم در سه طرف کنسول بازی قرار گرفته‌اند. این روروئک در حالت بازشده دارای ابعاد 80 × 66 × 53 سانتی‌متر است که در وضعیت تاشده ابعاد آن 80 × 66 × 25 سانتی‌متر می‌رسد. روروئک پایه‌های ضربدری دارد که با تنظیم پایه‌ها می‌توان ارتفاع آن‌ را در سه وضعیت تنظیم کرد. از ویژگی‌های دیگر این روروئک می‌توان به قراردادن پایه‌های آن در حالت رفت و برگشتی و تبدیل روروئک به یک جامپر اشاره کرد. همچنین در عقب نشیمن صندلی هم یک دسته وجود دارد که کودک با گرفتن آن می‌تواند از روروئک به‌عنوان یک واکر استفاده کند. نشیمن روروئک هم از نوع شورتی بوده و دارای دو جای پا جهت قرارگیری صحیح کودک درون روروئک است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز روروئک اسپرینگ کد 301 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

واکر روروئک اسپرینگ مدل «3In1 » با قابلیت تبدیل به یک جامپر و استفاده به‌عنوان واکر یا روروئک، برای کودکان زیر 12 کیلوگرم مناسب خواهد بود. داشتن کنسول و ابزارهای مختلف بازی دارای موزیک، ویبره و چراغ از دیگر ویژگی‌های این روروئک است. روروئک مناسب برای کودکان 6 ماه به بالاست. ظرفیت وزنی آن 12 کیلوگرم است و برای دختران و پسران کاربرد دارد. این روروئک به‌عنوان واکر و جامپر هم قابل‌استفاده بوده و ارتفاع آن در سه حالت تنظیم می‌شود. روروئک با قابلیت چرخش 360 درجه چرخ‌های یک سمت و استپر (ترمز چرخ‌ها) برای چرخ‌های سمت دیگر است . روی روروئک یک کنسول بازی وجود دارد که از قابلیت پخش موزیک های متنوع هم بهره می‌برد. روی کنسول دو غلتک با تصاویر کودکانه دیده می‌شود. سه اسباب‌بازی با قابلیت افزایش مهارت‌های حرکتی و انگشتان کودک هم در سه طرف کنسول بازی قرار گرفته‌اند. این روروئک در حالت بازشده دارای ابعاد 80 × 66 × 53 سانتی‌متر است که در وضعیت تاشده ابعاد آن 80 × 66 × 25 سانتی‌متر می‌رسد. روروئک پایه‌های ضربدری دارد که با تنظیم پایه‌ها می‌توان ارتفاع آن‌ را در سه وضعیت تنظیم کرد. از ویژگی‌های دیگر این روروئک می‌توان به قراردادن پایه‌های آن در حالت رفت و برگشتی و تبدیل روروئک به یک جامپر اشاره کرد. همچنین در عقب نشیمن صندلی هم یک دسته وجود دارد که کودک با گرفتن آن می‌تواند از روروئک به‌عنوان یک واکر استفاده کند. نشیمن روروئک هم از نوع شورتی بوده و دارای دو جای پا جهت قرارگیری صحیح کودک درون روروئک است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک هانگر مدل HE0801 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

کودک معمولا از 9 ماهگی به بعد اولین قدمهایش را برمیدارد. به راه افتادن کودک یکی از مراحل مهم رشد کودک میباشد. قدم برداشتن اصولی و درست کودک باید از همان اوایل مورد توجه والدین باشد و به آن توجه کنند. کودک در اولین قدمهایش تعادل ندارد و باید به کودک کمک کرد تا کم کم ماهیچه ها و استخوانهای کودک در حین قدم برداشتن سفت و محکم شوند و ایستادن و تعادل را یاد بگیرد. در این مرحله استفاده از وسایل چرخدار و واکر کودک و روروئک کاربرد دارد. واکر کودک Hoanger هانگر یک واکر موزیکال است که به راه رفتن کودک شما کمک میکند. این واکر کودک با داشتن اسباب بازیهای متنوع و موزیکال و داشتن چراغ بر روی آن کودک را سرگرم میکند و حالت آموزشی نیز برای کودک دارد. همچنین با داشتن چرخهای روان و طراحی استاندارد آن به راه رفتن اصولی کودک بسیار کمک میکند و کودک به راه رفتن با آن تشویق میشود. این واکر کودک یک اسباب بازی مناسب برای کودکتان میباشد. و در خرید سیسمونی میتوانید این واکر را همراه با وسایل دیکر تهیه کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک هانگر مدل B8260 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این نوع واکر دارای دو کاربرد در یک محصول میباشد . با استفاده از این محصول کودک راه رفتن در در چند مرحله یاد می گیرد مرحله اول کودک به خاطر جذابیت دستگاه تشویق می شود که با استفاده از آن بایستد و کودک با فشار دادن واکر به جلو ، شروع یادگیری اولیه ایستادن و راه رفتن می کند. که دسته قابل تنظیم و موجدار ، تنظیم سرعت و ساختار مثلثی، مراحل آموزش کودک شما را ایمن می کند. این محصول قابل استفاده به صورت واکر و قابل استفاده به صورت میز بازی کودک میباشد. در این محصول یک تور بسکتبال تعبیه شده است که کودک می تواند در سنین بالاتر با آن بازی کند و به اینصورت . روی میز بازی آن یک تور پرتاب توپ وجود دارد که علاوه براینکه کودک با انجام این بازی شاد میشود تمرکز و مهارت های جسمی و حرکتی او نیز رشد می یابد. .روی میز بازی این محصول یک جعبه موزیکال آموزشی نیز هست که قابلیت جدا شدن از میز را دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز روروئک دو کاره هانگر مدل HE0829 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مناسب برای کودکان 12 ماه به بالا طراحی شده برای کمک به راه رفتن راحت و ایمن و با تعادل کامل کودک نوپا هر قسمت از این واکر موزیکال دارای یک فعالیت آموزشی و سرگرمی برای کودک است. قابلیت تبدیل شدن به یک میز بازی با دسترسی 360 درجه

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک هانگر مدل Ride-on Horse Shaped خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

در طراحی این واکر زیبا از رنگ های شاد و کودکانه ای استفاده شده تا کودک به بازی با آن تشویق شود. واکر برند HUANGER برای آموزش ایستادن و راه رفتن کودک بسیار مناسب است و موجب تقویت عضلات او می شود. این مدل از واکر دارای دستگیره های خوشدست میباشد که به راحتی کودک می تواند آنهارا در دست گرفته و همراه با واکر حرکت کند. این چهار چرخ موزیکال از مواد با کیفیت و با دوام بالا ساخته شده که ایمنی کودک شما را تضمین می کند. این واکر زیبای کودک سه کاره بوده که علاوه بر سوار شدن و حرکت به صورت ایستاده در پشت واکر، دارای توالت آموزشی در زیر صندلی بوده که یادگیری استفاده از توالت را به کودک آسانتر میکند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر 4 کاره کودک هانگر مدل HE0826 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

واکر هانگر HUANGER یکی از محصولات جدیدی وارد شده به بازار ایران می باشد. این محصول علاوه بر یک واکر خوب که جایگزین مناسبی برای روروک ها در بازار می باشد. قابلیت تبدیل به یک میز بازی و اسکوتر را نیز دارد.از ویژگی های این محصول می توان به موزیکال بودن آن اشاره کرد. استفاده از این محصول برای کودکان بالای 12 ماه مناسب می‌باشد. در ضمن یک تور با قابلیت نصب شدن همراه با سه توپ باری بازی کودک شما تعبیه شده است. چرخ های مناسب برای واکر این محصول از دیگر ویژگی های آن می‌باشد.با استفاده از این محصول کودک راه رفتن در در چند مرحله یاد می‌گیرد مرحله اول کودک به خاطر جذابیت دستگاه تشویق می‌شود که با استفاده از آن بایستد و کودک با فشار دادن واکر به جلو ، شروع یادگیری اولیه ایستادن و راه رفتن می‌کند. که دسته قابل تنظیم و موجدار ، تنظیم سرعت و ساختار مثلثی، مراحل آموزش کودک شما را ایمن می‌کند.این محصول قابل استفاده به صورت واکر و قابل استفاده به صورت میز بازی کودک می‌باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مدل ibiirn خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این اسباب بازی کودک را می توان در هر مکان مسطحی قرار داد و اوقات خوشی را برای کودک شما به ارمغان آورد. ایمن و سرگرم کننده: ساخته شده از مواد شکم محکم و غیر سمی، لبه های صاف، حالت رانندگی، شکل هندسی، چرخ دوست داشتنی، تنظیم سرعت، چوب موسیقی چند منظوره.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مدل سمندون کد 1402 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

واکر چوبی چرخ دار سمندون کد1402 سفید از ورق MDF مرغوب آریا با ضخامت 16 میلیمتر ساخته شده است. این واگر چوبی دارای چهار عدد چرخ مخفی بلبرینگ دار فنری می باشد. این واکر چوبی دارای دسته چوبی کاملا محکم و قوی ساخته شده از چوب طبیعی می باشد. از این واکر چوبی می توانید به عنوان وسیله آموزش راه رفتن به کودک ، گاری چوبی حمل اسباب بازی و گاری حمل کودک در زمان بازی و سرگرمی استفاده نمود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک هانگر مدل چند کاره خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

واکر آموزشی موزیکال چند کاره هانگر ، مناسب برای استفاده کودکان که تازه به راه افتادن می افتن مناسب هستش ، قابل استفاده به عنوان واکر و صفحه آموزش و میزبازی ، دارای قابلیت استثنایی تبدیل واکر به میز بازی ، کمک به تقویت مهارتهای حرکتی وتعادل راه رفتن کودک ، دارای بازی های متنوع آموزشی و رنگارنگ برای تقویت هواس چندگانه وهوش کودکان ، دارای 3 توپ رنگی و سبد بسکتبال ، موزیکال و دارای چراغ چشمک زن رنگی بسیار جذاب و سرگرم کننده ، دارای پنل موزیکال با قابلیت جداسازی ، دارای چرخ های ضد لغزش با قابلیت تنظیم سرعت ، دارای مخزن آب در پایه ها برای حفظ تعادل و اصطکاک بیشتر در هنگام حرکت ، دارای لبه های گرد و ایمن برای کودک ، قابلیت تنظیم ارتفاع دسته واکر متناسب با قد کودک ، ساخته شده از مواد درجه یک و با کیفیت بالا

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک وین فان مدل موزیکال خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

کودکان نوپا در ابتدا نمی‌توانند موقع راه رفتن تعادل خود را حفظ کنند و مرتب زمین می‌خورند . این مساله نگرانی زیادی را برای والدین به وجود می آورد ، زیرا بسیار خطر آفرین بوده و در مکان‌های پر از اشیاء ، این زمین خوردن‌ها به کودکان نوپا آسیب می‌رساند. یکی از وسایلی که می‌توانید کودک خود را با آن به راه رفتن امن تر تشویق کنید واکر کودک هست . این وسیله باعث میشود که به کودک وقتی بدون کمک دیگران راه میرود اعتماد به نفس دهد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مدل Pw Gk2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

راکر چوبی مدل pw gk2 از بهنرین ام دی اف ساخته شده و دارای استحکام بالایی می باشد. رنگ آمیزی آن از پلی استر می باشد که با توجه به روحیه کودک در رنگ آن بکار رفته است کودک با استفاده از این راکر می توانه به عنوان حمل و نقل اسباب بازی یا بازی کردن با دیگر کودکان برای سواری از آن استفاده می کنند. دارای چرخ های روان و محکم می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر 2 کاره کودک هانگر مدل HE0828 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

واکر دو کاره هانگر HUANGER یکی از محصولات جدیدی وارد شده به بازار ایران می باشد. این محصول علاوه بر یک واکر خوب که جایگزین مناسبی برای روروک ها در بازار می باشد. قابلیت تبدیل به یک میز بازی را نیز دارد.از ویژگی های این محصول می توان به موزیکال بودن آن اشاره کرد. استفاده از این محصول برای کودکان بالای 12 ماه مناسب می‌باشد. در ضمن یک تور با قابلیت نصب شدن همراه با سه توپ باری بازی کودک شما تعبیه شده است. چرخ های مناسب برای واکر این محصول از دیگر ویژگی های آن می‌باشد.با استفاده از این محصول کودک راه رفتن در در چند مرحله یاد می‌گیرد مرحله اول کودک به خاطر جذابیت دستگاه تشویق می‌شود که با استفاده از آن بایستد و کودک با فشار دادن واکر به جلو ، شروع یادگیری اولیه ایستادن و راه رفتن می‌کند. که دسته قابل تنظیم و موجدار ، تنظیم سرعت و ساختار مثلثی، مراحل آموزش کودک شما را ایمن می‌کند.این محصول قابل استفاده به صورت واکر و قابل استفاده به صورت میز بازی کودک می‌باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مدل code a خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

قابلیت سنی 6 تا 36 ماه دارد موزیکال ، حرکتی و چراغدار است واکر ، صفحه بازی و میز بازی است جنس: پلاستیک است دارای چرخهای روان است قابلت تنظــیم سرعت دارد قابلیت پخــش موزیک دارد قابلیت تنظیم ارتفاع دسته واکر دارد آموزش راه رفتن به صــورت ایمن را دارد قابل جمع شدن، سبک و قابل حمل است دارای اسباب بازی های مختلف و سرگرم کنند

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک هانگر مدل HE0819 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

کودک معمولا از 9 ماهگی به بعد اولین قدمهایش را برمیدارد. به راه افتادن کودک یکی از مراحل مهم رشد کودک میباشد. قدم برداشتن اصولی و درست کودک باید از همان اوایل مورد توجه والدین باشد و به آن توجه کنند. کودک در اولین قدمهایش تعادل ندارد و باید به کودک کمک کرد تا کم کم ماهیچه ها و استخوانهای کودک در حین قدم برداشتن سفت و محکم شوند و ایستادن و تعادل را یاد بگیرد. در این مرحله استفاده از وسایل چرخدار و واکر کودک و روروئک کاربرد دارد. واکر کودک Hoanger هانگر یک واکر موزیکال است که به راه رفتن کودک شما کمک میکند. این واکر کودک با داشتن اسباب بازیهای متنوع و موزیکال و داشتن چراغ بر روی آن کودک را سرگرم میکند و حالت آموزشی نیز برای کودک دارد. همچنین با داشتن چرخهای روان و طراحی استاندارد آن به راه رفتن اصولی کودک بسیار کمک میکند و کودک به راه رفتن با آن تشویق میشود. این واکر کودک یک اسباب بازی مناسب برای کودکتان میباشد. و در خرید سیسمونی میتوانید این واکر را همراه با وسایل دیکر تهیه کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مدل Baby 3 Stage Walker خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

Baby 3 Stage Walker یک واکر موزیکال کودک و یک اسباب بازی پایه آموزشی برای کودکان است. دارای چندین فعالیت تعاملی است که کوچولوی شما را سرگرم می کند. می توان از آن به عنوان نشستن استفاده کرد: مرکز فعالیت های بازی برای نوزادان بالای 6 ماه. یک دوچرخه دوچرخه سواری برای نوزادان بالای 9 ماه. واکر کودک برای نوزادان بالای 12 ماه. ساخته شده از مواد دوستانه و غیر سمی. برای نوزادان از 6 تا 36 ماه توصیه می شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک هولی تویز مدل 8997 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یک محصول بسیار زیبا و جذاب از برند محبوب هولا تویز می باشد که مناسب کودکان بالای 9 ماه می باشد . این واکر با طراحی شکل فانتزی و بسیار زیبا یک اسباب بازی موزیکال و چراغدار بوده که دارای کلید روشن / خاموش و تنظیم صدا می باشد همچنین دارای یک دستگیره ضد لغزش و خمیده برای امنیت بیشتر است . حسگر داخلی دستگیره ، هنگام گرفتن با دست، جلوه های صوتی پخش می کند بعلاوه می توان کلید استارت را چرخاند تا صدای راه اندازی شنیده شود . دکمه های جهت چپ یا راست را فشار داده تا چراغ های راهنما فعال شوند و با فشار کلید بزرگ صداهای جذاب و موزیک پخش می شود . همچنین در قسمت پایین واکر محفظه ای برای لوازم کودک تعبیه شده اس و فاصله بین چرخ ها به اندازه کافی برای امنیت و پایداری بیشتر طراحی مناسبی شده است . سر خرس عروسکی بامزه ی جلوی واکر به جلو و عقب حرکت می کند و چرخ دنده ها ، دنده و تلفن موبایل قابلیت چرخیدن و حرکت به جلو و عقب را دارند . این واکر آیینه قابل تنظیم برای دید بهتر را داراست . هر بار که دکمه بوق را بزنید موزیک زیبای جدیدی پخش خواهد شد همچنین نماد بوق کنار واکر را هر بار که به پایین حرکت دهید صدای چند مدل بوق شنیده خواهد شد. 3 عدد شکل هندسی دارد که باید در جای درستشان قرار داده شوند و درب محفظه اشکال هندسی نیز باز می شود و محفظه ای شفاف و دوار که دانه های ریز پلاستیکی دارد صدای جغجغه نیز تولید می کند . در این اسباب بازی از شکل کلمات و اعداد انگلیسی استفاده شده که برای کودکان جنبه آموزشی داردهمینطور 4 عدد مکعب دوار دارد که اعداد، حروف انگلیسی و اشکال حیوانات را نمایش می دهد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز روروک چیپولینو مدل واکر شو خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

روروک چیپولینو یکی از جذابترین روروکهای تاشو و موزیکال در نوع خود میباشد . از دیگر ویژگی های این روروک قابلیت تنظین ارتفاع و تبدیل آن به واکر است که شما را از خرید واکر بی نیاز مینماید . همچنین قابلیت نی نی لای لای سبب آرامش کودک شما خواهد بود

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مدل pw GK01 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

راکر چوبی مدل pw gk1 دارای استحکام بالایی بوده و از جنس ام دی اف خام می باشد. در رنگ آمیزی آن از رنگ پلی استر استفاده شده است و دارای رنگ های شاد و کودکانه میباشد راکر چوبی مدل pw gk1 الهام گرفته از صندلی مادر بزرگ که با توجه به قدرت کودک جلو و عقب می شود و از ایمنی خوبی برخوردار است یعنی به حد مجاز جلو و عقب میرود و باعث نمی شود که کودک دلبندتان به زمین بخورد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر هولا مدل قطار 4 کاره خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یک محصول بسیار زیبا و جذاب از برند محبوب هولا تویز این اسباب بازی از 12 تا 36 ماهگی برای آموزش کودکان کارایی دارد طراحی فانتزی و بسیار زیبا بصورت لوکوموتیو و یک واگن اسباب بازی موزیکال و چراغدار، واکر کودک دارای کلید روشن / خاموش و تنظیم صدا دستگیره ضد لغزش و خمیده برای امنیت بیشتر روی لوکوموتیو دودکش لوکوموتیو مجهز به یک چراغ با رنگهای متغییر می باشد کلید فشارسنج قطار را بچرخانید تا با چرخش عقربه صدای راه اندازی و بوق قطار شنیده شود صفحه ای با پنج کلید رنگارنگ بصورت پیانو روی بدنه دارد از پیانو برای نواختن موسیقی دلخواه استفاده می شودکنار پیانو سمت چپ کلید تغییر کاربری آن با 2 حالت موجود است هر یک از کلیدها 3 نوع صداهای مهیج قطار و موزیک پخش می کندجلوی قطار با یک صورتک جذاب و عقربه ساعت همراه با اعداد طراحی شده استمی تواند برای آموزش ساعت به کودک مورد استفاده باشد پنجره ای با عکس حیوانات که باز و بسته شدن موزیک پخش می شودیک عدد موبایل کودک همراه دارد که جای مناسبی روی لوکوموتیو قرار می گیردمیله کنار قطار دارای 4 عدد مهره پلاستیکی برای بازی کودک قرار دارد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز روروک هانگر مدل 4 کاره کد HE0802 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

امروزه اسباب‌بازی‌های متنوعی جهت رشد و افزایش خلاقیت کودکان تهیه شده‌اند. یکی از این اسباب‌بازی‌ها که بیشتر جنبه‌ی یادگیری دارد، واکر هانگر مدل «شیر» است. این واکر موزیک‌های متنوع دارد تا جذابیت بیشتری برای کودکان ایجاد کند.این مدل دارای بدنه‌ای با طرح شیر و رنگ‌های متنوع است تا جذابیت بیشتری برای کودکان ایجاد کرده و بیشتر آن‌ها را به استفاده از این وسیله ترغیب کند. همچنین دارای یک عدد دستگیره در قسمت بالایی است تا کودک بتواند به‌راحتی آن را هدایت کند. با 4 چرخی که زیر این وسیله قرار دارد، هدایت آن برای کودک راحت‌تر می‌شود. همچنین این وسیله از تعادل مناسبی برخوردار است تا به‌سادگی ثبات خود را از دست ندهد. این مدل با توجه به شکل، حجم، امکانات موزیکال و انواع اشیایی که روی آن قرار دارد، از وزن حدود 2.5 کیلویی برخوردار است.این واکر بسیار مناسب کودکانی است که تازه شروع به راه‌رفتن کرده‌اند. کودکان بین 4 الی 18 ماه می‌توانند از این وسیله استفاده کنند. این مدل دارای قسمت‌های مختلف نورانی، موزیکال و اشیای بازی است که عبارت‌اند از: یک عدد بلندگو کوچک، توپ رنگی و دکمه‌های پیانو. در قسمت جلوی آن 4 دکمه‌ی بزرگ قرار دارد که با دست‌زدن به هرکدام موزیک پخش می‌شود.دارای 4عدد دکه که با دست زدن به هر کدام صدای اهعداد پخش می شود . یکی از عواملی که جذابیت این واکر را برای کودکان بیشتر می‌کند، قابلیت پخش موزیک آن در هنگام حرکت است که باعث ترغیب بیشتر کودک به راه‌رفتن و تقویت قوای جسمانی‌اش می‌شود. این واکر به وسیله‌ی4 عدد باتری قلمی تغذیه می‌شود.این واکر با قابلیت‌های پخش موزیک، چراغ‌های نورانی و انواع اشیای بازی‌اش می‌تواند انتخاب خوبی برای کودکانی باشد که تازه شروع به راه‌رفتن کرده‌اند. این محصول توسط شرکت هانگر ساخته ‌شده است که در زمینه‌ی تولید انواع اسباب‌بازی و وسایل مختلف برای کودکان و نوزادان فعالیت می‌کند. این شرکت دارای تولیدات خلاقانه و کاربردی است تا برای کودکان فقط جنبه‌ی سرگرمی نداشته باشد. یکی از دلایلی که باعث شد محصولات این شرکت مورد استقبال قرار گیرد، کیفیت و امنیتی است که برای کودکان دارد. این وسایل طوری طراحی‌ شده‌اند که برای کودکان مشکل‌ساز نشوند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک 5 کاره مدل multi function خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

واکر موزیکال 5 کاره مدل 658 قطعا یک اسباب بازی کاربردی برای کودک در حال رشد شماست. این واکر آموزشی نه تنها می تواند موجب افزایش قدرت عضلانی کودکان نوپا و یادگیری مستقل راه رفتن او شود بلکه در هر زمان به آنها امکان لذت بردن از فعالیت های بازی و آموزشی را فراهم می‌کند. با توجه به دستورالعمل های دقیق در دفترچه راهنما مونتاژ ، شما می توانید این واکر را به یک واکر چهار چرخ که کودک به راحتی در آن بشیند و آن را هدایت کند و با یک اسکیت برد کودکانه و یا یک میز بازی کودکانه تبدیل کنید. قسمت جلوی واکر دارای صفحه بازی چند منظوره با استفاده از موسیقی ، چراغ های ملایم و اسباب بازی های مهره ای با تم طرح فضایی می باشد که بازی با آن ها موجب هماهنگی بین چشم و دست و نوزادان می‌شود در حالی که مهارت های شناختی آنها را نیز پرورش می دهد. این اسباب بازی به عنوان ترکیبی از اسباب بازی سرگرمی و آموزش و واکر اختصاص یافته است تا ذهن کودکان را پرورش دهد و روند رشد سالم آنها را تقویت کند. این واکر کودک با طراحی بروز خود در جلوگیری از پاهای خمیده(اصطلاحا پرانتزی) در کودکان که ممکن است در طول رشد رخ دهد موثر است. کودکان را ترغیب می کند تا از توانایی تعادل و قدرت عضلات پا برای حرکت دادن واکر استفاده کنند. این واکر زیبا و کاربردی را به راحتی می‌توانید از فروشگاه های نی نی لند تهیه کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مدل wa6031 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

واکر 5 کاره ساخته شده از پلی اتیلن بازیافتی. به عنوان میز اسباب بازی، واکر، دوچرخه سواری بدون پدال و اسکوتر عمل می کند. مجهز به نور و صدا است و با 3 باتری کار می کند. اسباب بازی عالی است زیرا با نیازهای کودک شما در هنگام رشد سازگار می شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مدل Arc خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این راکر بدون چرخ و سه منظوره می باشد که علاوه بر حرکت اسب سواری جذاب برای کودکان قابلیت تبدیل به یک نردبان قوسی شکل یا یک الاکلنگ همزمان برای دو کودک را داراست. جنس آن از ضخیم ترین چوب چندلایه در بازار می باشد و با 11 اتصال چوبی از جنس نراد روسی و اتصال استاندارد کام و زبانه استحکامی کم نظیر را برای کودک شما فراهم می آورد.طراحی آن به گونه ای است که حداکثر استاتیک را در نوسانات داشته باشد و قابلیت تحمل وزن تا 45 کیلوگرم را دارا است. برای کودکان 12 ماهه تا شش ساله مناسب می باشد.در چهارگوشه بالایی آن سوراخ هایی شبیه دستگیره تعبییه شده که کودک دلبندتان نیز بتواند با گرفتن آنها در بازی خود تنوع ایجاد نماید. منظور از نوع بی رنگ محصول بدون رنگ آمیزی می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز روروک مدل Baby Einstein طرح اقیانوس خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

جامپر اکتشاف اقیانوسی کودک انیشتین نپتون به کودک شما 360 درجه فعالیت های جذاب را با موجی از شگفتی های زیر آب می دهد. کاوشگر مینی دریایی شما می‌تواند یک سفر اکتشافی در زمان بازی را آغاز کند و از یک اسباب‌بازی به آن اسباب‌بازی دیگر با قابلیت تنظیم ارتفاع کودک بچرخد. یک خرچنگ وجود دارد که درون یک توپ شفاف می چرخد، یک ستاره دریایی کوچک که یک آینه خود یابی را نگه می دارد، یک اسباب بازی دست و پا زدن اختاپوس، و فلش کارت هایی با تصاویر واقعی زیر آب برای تقویت واژگان. مرکز فعالیت لاک پشت های دریایی متحرک به کودک شما کمک می کند تا اعداد و رنگ ها را به 3 زبان (انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی) کشف کند. با حلقه‌های پیوند اضافی، می‌توانید اسباب‌بازی‌های مورد علاقه کودکتان را نیز اضافه کنید یا اسباب‌بازی‌های تازه را با اقیانوسی از کشف جدید جایگزین کنید. صندلی پرش کودک به کودک شما اجازه می دهد بپرد و برقصد که به تقویت عضلات پای در حال رشد کمک می کند. بدون نیاز به درگاه، می توانید با خیال راحت کودک خود را تماشا کنید و در هر کجا که نیاز دارید رشد می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر هانگر مدل شیر 4در 1 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

امروزه اسباب‌بازی‌های متنوعی جهت رشد و افزایش خلاقیت کودکان تهیه شده‌اند. یکی از این اسباب‌بازی‌ها که بیشتر جنبه‌ی یادگیری دارد، واکر هانگر  مدل «شیر» است. این واکر موزیک‌های متنوع دارد تا جذابیت بیشتری برای کودکان ایجاد کند.این مدل دارای بدنه‌ای با طرح شیر و رنگ‌های متنوع است تا جذابیت بیشتری برای کودکان ایجاد کرده و بیشتر آن‌ها را به استفاده از این وسیله ترغیب کند. همچنین دارای یک عدد دستگیره در قسمت بالایی است تا کودک بتواند به‌راحتی آن را هدایت کند. با 4 چرخی که زیر این وسیله قرار دارد، هدایت آن برای کودک راحت‌تر می‌شود. همچنین این وسیله از تعادل مناسبی برخوردار است تا به‌سادگی ثبات خود را از دست ندهد. این مدل با توجه به شکل، حجم، امکانات موزیکال و انواع اشیایی که روی آن قرار دارد، از وزن حدود 2.5 کیلویی برخوردار است.این واکر بسیار مناسب کودکانی است که تازه شروع به راه‌رفتن کرده‌اند. کودکان بین 4 الی 18 ماه می‌توانند از این وسیله استفاده کنند. این مدل دارای قسمت‌های مختلف نورانی، موزیکال و اشیای بازی است که عبارت‌اند از: یک عدد بلندگو کوچک، توپ رنگی و دکمه‌های پیانو. در قسمت جلوی آن 4 دکمه‌ی بزرگ قرار دارد که با دست‌زدن به هرکدام موزیک پخش می‌شود.دارای 4عدد دکه که با دست زدن به هر کدام صدای اهعداد پخش می شود . یکی از عواملی که جذابیت این واکر را برای کودکان بیشتر می‌کند، قابلیت پخش موزیک آن در هنگام حرکت است که باعث ترغیب بیشتر کودک به راه‌رفتن و تقویت قوای جسمانی‌اش می‌شود. این واکر به وسیله‌ی4 عدد باتری قلمی تغذیه می‌شود.این واکر با قابلیت‌های پخش موزیک، چراغ‌های نورانی و انواع اشیای بازی‌اش می‌تواند انتخاب خوبی برای کودکانی باشد که تازه شروع به راه‌رفتن کرده‌اند. این محصول توسط شرکت  هانگر ساخته ‌شده است که در زمینه‌ی تولید انواع اسباب‌بازی و وسایل مختلف برای کودکان و نوزادان فعالیت می‌کند. این شرکت دارای تولیدات خلاقانه و کاربردی است تا برای کودکان فقط جنبه‌ی سرگرمی نداشته باشد. یکی از دلایلی که باعث شد محصولات این شرکت مورد استقبال قرار گیرد، کیفیت و امنیتی است که برای کودکان دارد. این وسایل طوری طراحی‌ شده‌اند که برای کودکان مشکل‌ساز نشوند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک چیپولینو مدل 2105 ye خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

روروک چیپولینو یکی از جذابترین روروکهای تاشو و موزیکال در نوع خود میباشد . از دیگر ویژگی های این روروک قابلیت تنظین ارتفاع و تبدیل آن به واکر است که شما را از خرید واکر بی نیاز مینماید . همچنین قابلیت نی نی لای لای سبب آرامش کودک شما خواهد بود

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مدل baby einstein خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

جامپر فعالیتی Baby Einstein Neighborhood Friends کودک شما را مجذوب خود می کند که هیچ جامپر فعالیت دیگری نمی تواند. با 360 درجه فعالیت های چندحسی، کودک شما می تواند به هر طرف بچرخد و بازی کند. مرکز فعالیت دارای 3 ایستگاه پخش و بیش از 12 فعالیت برای کاوش است. پیانوی روشن به کودک شما امکان می‌دهد اولین شاهکار موسیقی خود را بسازد، در حالی که شکار مهره‌های قورباغه هماهنگی چشم و دست را تشویق می‌کند. با حلقه‌های پیوند اضافی، می‌توانید اسباب‌بازی‌های مورد علاقه کودکتان را اضافه کنید یا دوستان بازیگوش جدیدی را عوض کنید تا سرگرمی همیشه در دسترس باشد. صندلی پرش کودک به کودک شما اجازه می دهد بپرد و برقصد که به تقویت عضلات پای در حال رشد کمک می کند. بدون نیاز به درگاه، می توانید با خیال راحت کودک خود را تماشا کنید و در هر کجا که نیاز دارید رشد می کند. از قدردانی از موسیقی تا معرفی زبان، این جامپر بچه انیشتین که برنده جایزه شده است، ایده یک بچه پرنده را به دنیایی تخیلی از کشف تبدیل می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مدل اینفانتینو کد 656 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این واکر / واکر زیبا حاوی هر چیزی است که کودک شما نیاز دارد. واکر برای کودکان از 6 ماهگی مناسب است. در این سن می توانند با استفاده از تمام فعالیت ها از بازی با ماشین لذت ببرند. ماشین با هماهنگی چشم دست کوچولو را تشویق می کند. اگر فرزند کوچک شما بزرگتر شود، ماشین برای یادگیری راه رفتن مناسب است. این خودرو قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و دارای ملودی ها و جلوه های صوتی مختلف است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک مولتی فانکشن مدل HE658 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

واکر موزیکال 5 کاره مدل 658A قطعا یک اسباب بازی کاربردی برای کودک در حال رشد شماست. این واکر آموزشی نه تنها می تواند موجب افزایش قدرت عضلانی کودکان نوپا و یادگیری مستقل راه رفتن او شود بلکه در هر زمان به آنها امکان لذت بردن از فعالیت های بازی و آموزشی را فراهم می‌کند. با توجه به دستورالعمل های دقیق در دفترچه راهنما مونتاژ ، شما می توانید این واکر را به یک واکر چهار چرخ که کودک به راحتی در آن بشیند و آن را هدایت کند و با یک اسکیت برد کودکانه و یا یک میز بازی کودکانه تبدیل کنید. قسمت جلوی واکر دارای صفحه بازی چند منظوره با استفاده از موسیقی ، چراغ های ملایم و اسباب بازی های مهره ای با تم طرح فضایی می باشد که بازی با آن ها موجب هماهنگی بین چشم و دست و نوزادان می‌شود در حالی که مهارت های شناختی آنها را نیز پرورش می دهد. این اسباب بازی به عنوان ترکیبی از اسباب بازی سرگرمی و آموزش و واکر اختصاص یافته است تا ذهن کودکان را پرورش دهد و روند رشد سالم آنها را تقویت کند. این واکر کودک با طراحی بروز خود در جلوگیری از پاهای خمیده(اصطلاحا پرانتزی) در کودکان که ممکن است در طول رشد رخ دهد موثر است. کودکان را ترغیب می کند تا از توانایی تعادل و قدرت عضلات پا برای حرکت دادن واکر استفاده کنند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز روروک و واکر مدل Babo Baby خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

طراحی آرگونومیک برای جلوگیری از ایجاد انحراف زاویه پا در کودک- ترمزهای کمکی برای جلوگیری از افتادن کودک از ارتفاع- دارای اسباب بازی های موزیکال، قابل تغییر به سینی غذاخوری- دارای پشتی و دسته های مناسب برای رعایت زاویه 95 درجه- وجود شش چرخ ثابت و محکم برای جلوگیری از واژگونی- دارای نشیمنگاه آرگونومیک با تهویه مناسب. این محصول از 6 ماهگی تا یک سالگی کودک به عنوان روروک به منظور آموزش راه رفتن و از یک سالگی تا 18 ماهگی نیز به عنوان واکر برای کمک در راه رفتن کودک قابل استفاده میباشد. همچنین این محصول دارای طراحی آرگونومیک و مناسب است و قابلیت تنظیم سرعت چرخ ها و تنظیم ارتفاع نسبت به قد را نیز دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز واکر کودک هانگر مدل 5 کاره خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر دوست داريد فرزند خردسالتان سريع‌تر از همسالانش، راه رفتن را ياد بگيرد، واكر 5 کاره پيشنهادي عالي براي شماست. اين واكر مانند يك ماشين بازی طراحي شده و در ساخت آن از رنگ‌هايی زيبا و شاد استفاده شده است تا براي پسران و دختران جذابيت بيشتري داشته باشد. روي اين واكر داراي قسمت هاي متحرك و موزيكال به همراه چراغ قرار دارد.بدنه‌ي واكر پايداري و استحكام بسيار خوبي دارد و فشار دست‌ها يا وزن كودك باعث شكستگي يا آسيب‌ديدگي‌اش نمي‌شود. طراحي كه اين واكر دارد اين است كه به عنوان میز بازی موزیکال به همراه سبد و تو‌پ های رنگی. این واکر دارای قابلیت به راکر شدن را هم دارد . و در زمان حدود 9 تا 12 ماهگی به عنوان واکر و بعد از آن زماني كه كودك تسلط لازم در راه رفتن پيدا كرد ميتوانيد با تغيير حالت واكر به سه چرخه و در صورت نیاز با تغییر حالت آن به اسکوتر كه به آساني انجام ميشود تا سن 6 سالگي از آن استفاده كرد

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo