ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید محافظ برق

ما اغلب تعداد لوازم الکترونیکی بیشتری به نسبت پریز‌های روی دیوار داریم. به همین دلیل است که در بیشتر خانه‌ها در پشت تلویزیون و زیر میز‌ها چند‌راهی‌های برق دیده می‌شود اما این تمام ماجرا نیست. ما علاوه بر این که به پریز‌های بیشتری احتیاج داریم نیازمند حفظ امنیت لوازم الکترونیکی خود در برابر نوسانات برقی نیز هستیم. اضافه بار و نوسانات برقی، نویز‌ها و جریان‌های اضافی همه و همه جزو تفکیک نا‌پذیر سیستم توزیع برق هستند که نمی‌توان جلوی بروز آن‌ها را گرفت. راه‌حل پیشنهادی استفاده از محافظ الکترونیکی است که از رسیدن ولتاژ آنی و نوسانات برقی به لوازم الکترونیکی جلوگیری می‌کند. از این رو ما در این راهنمای خرید محافظ برق برای شما نکته های بسیار مهمی را آماده کرده ایم تا با مطالعه آنها بتوانید بهترین محافظ برق را خریداری نمائید. لطفا در ادامه همراهمان باشید.

محافظ  ولتاژ یا محافظ برق چیست؟

محافظ ولتاژ یا محافظ الکترونیکی وسیله ای است که با افت ولتاژ و افزایش ناگهانی ولتاژ، از برد مدار الکتریکی و تعدادی رله جدا شده و از آسیب رسیدن دستگاه متصل به آن جلوگیری می کند. همچنین هنگامی که برق خاموش می شود، با تاخیر خاصی به دستگاه متصل می شود. زیرا هنگام روشن کردن مدت زمان طول می کشد تا ولتاژ به مقدار ثابت برسد. در حقیقت تعریف دستگاهی است که از لوازم الکتریکی متصل به آن در برابر نوسانات برق محافظت می کند.

انواع محافظ برق

محافظ برق ساده: این نوع محافظ دارای سه LED است که وضعیت برق را نشان می دهد. یک LED قرمز به معنی تایمر، یک LED سبز به معنای حالت عادی است و در نهایت یک LED زرد در این شرایط غیر طبیعی است. برق قطع می شود.

 • این نوع از محافظ ها از قدمت و سابقه کاری بیشتری به نسبت مدل های دیجیتالی برخوردارند.
 • با توجه به پیشرفته مدارهای مرکزی دستگاه های الکتریکی امروز دنیا، خرید و استفاده از این مدل محافظ ها خیلی پیشنهاد نمی شود.
 • البته توجه کنید که از نظر قیمتی بسیار به صرفه تر از مدل های دیجیتالی می باشند.

محافظ برق دیجیتال: این نوع محافظ علاوه بر داشتن سه لامپ وضعیتی، دارای نمایشگر دیجیتالی نیز می باشد که میزان تاخیر و تعداد ولتاژهای شبکه را در زمان عادی نشان می دهد. وقتی وضعیت آن غیر معمول باشد، با حروف Lo و hi نشان داده می شود. این بدان معنی است که قدرت ضعیف یا قوی است.

 • نسل جدیدی از محافظ ولتاژ هستند.
 • این نمایشگر میزان ولتاژ و همچنین مدت زمان تاخیر پس از قطع جریان برق تا روشن شدن کامل وسایل متصل به خود را برایتان مشخص می کند.
 • از نظر قیمتی بسیار گرانتر از محافظ های معمولی می باشد.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید محافظ برق برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز منزلتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( خانه و آشپزخانه ) می توانید مطالعه نمائید.

بهترین برند محافظ برق

 • محافظ سارا
 • محافظ تیراژه
 • محافظ پارت الکتریک
 • محافظ تکسان
 • محافظ نمودار کنترل
 • محافظ آریا
 • محافظ پرنیک
 • محافظ باخ الکتریک
 • محافظ تااوکه

تفاوت چند‌راهی برق و محافظ الکترونیکی

اول از همه باید بدانید که هر چند‌راهی یک محافظ الکترونیکی نیست. چند‌راهی صرفا ولتاژ خروجی را به چند پورت تقسیم می‌کند اما محافظ الکترونیکی جهت محافظت از لوازم الکترونیکی مانند تلویزیون، کامپیوتر و … در برابر نوسانات برق و نویز بر خط توزیع برق شما طراحی شده‌است.

نکته‌ای که حتما باید به آن دقت کنید این است که اشتباهی یک چند‌راهی را به جای محافظ الکترونیکی انتخاب نکنید. حتما هنگام خرید به دنبال کلماتی مانند محافظ، سوئیچ قطع و یا فیوز بگردید.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید محافظ برق

نکات مهم هنگام خرید محافظ برق

 • چند راهی برق می خواهید؟ یا محافظ ولتاژ؟: اولین موضوعی که باید در نظر بگیرید این است که شما چند راهی برق میخواهید یا محافظ ولتاژ؟
 • تعداد پریز های چندراهی برق و محافظ ولتاژ: نکته ی بعدی ای که باید به آن توجه داشته باشید تعداد اتصالت همزمان از محافظ و چند راهی برق است.
 • جنس و مدل پریز های چند راهی برق و محافظ ولتاژ: مغزی پریز های بکار رفته در چندراهی های برق عموما یا از جنس پلی آمید می باشند یا سرامیک. فرق این دو نوع مغزی کیفیت و قیمت آنها می باشد. به این صورت که مغزی های سرامیکی از لحاظ کیفیتی بهتر از نوع پلی آمیدی، و از لحاظ قیمتی گران تر از نوع پلی آمیدی می باشند.
 • طول کابل چند راهی برق و محافظ ولتاژ جهت اتصال به پریز اصلی برق: لازم است هنگام خرید چند راهی برق و محافظ ولتاژ در نظر داشته این است که محل نصب چندراهی تا پریز برق شهری روی دویار چند متر فاصله دارد.
 • میزان فاصله و فضایی که دو شاخه ها یا آداپتور برای اتصال به چند راهی برق و محافظ ولتاژ نیاز دارند: از آنجایی که لوازم برقی از تنوع بالایی برخوردار می باشند از این رو آداپتور ها و دوشاخه هایشان نیز هر کدام به یک شکل و اندازه متفاوت می باشد. در صورتی که تمامی دستگاه‌هایی که به چندراهی متصل می‌کنید آداپتورهای نسبتا بزرگی دارند، میبایست که از ابتدا به فاصله درگاه‌های چندراهی دقت کنید.
 • محل نصب و طراحی چند راهی برق و محافظ ولتاژ: پیش از اینکه چندراهی یا محافظ ولتاژ تهیه کنید محل نصب آن را مشخض کنید. در بازار امروزه با تنوع بسیار بالایی از چندراهی ها و محافظ های ولتاژ رو به رو هستیم که هر کدام از آن ها برای کارکرد در محیط های خاصی طراحی شده اند. به عنوان مثال برخی از چند راهی ها ظریف و زیبا جهت استفاده در منزل یا شرکت شما طراحی شده اند. این در حالی است برخی دیگر از چند راهی ها از این ظرافت و زیبایی بی بهره اند و برای کار در شرایط محیطی سخت مثل کارگاه یا در فضای باز طراحی شده اند.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید محافظ برق

 • قابلیت اتصال کابل USB به چند راهی برق و محافظ ولتاژ: موضوعی دیگری که در نظر گرفتن آن باعث رضایت بیشتر شما از خرید چندراهی میشود، توجه با این مسئله است که روی چندراهی یا محافظ ولتاژ، پورت USB میخواهید یا خیر؟ در نظر داشته باشید خرید محافظ ولتاژ USB دار بهتر از چندراهی USB دار است؛ به دلیل اینکه وسایل گران قیمتی مثل موبایل را در مقابل نوسانات احتمالی جریان برق مصون نگه میدارد.
 • امکان خاموش و روشن کردن پریز های چند راهی برق و محافظ ولتاژ بصورت کلی یا جداگانه: یکی از نکات لازم برای خرید چندراهی برق که توجه به آن باعث افزایش طول عمر چندراهیِِ خریداری شده می شود؛ برخورداری آن از کلید قطع و وصل جریان برق می باشد.
 • قابلیت محافظت از تلفن و آنتن تلویزیون: برخی از محافظ های ولتاژ دارای درگاه ورودی و خروجی برای سیم تلفن و آنتن تلویزیون هم هستند. به این صورت که از تلفن و تلویزیون خانه شما در برابر نوسانات محافظت می کنند.
 • گارانتی را چک کنید: برخی محافظ‌های الکترونیکی در صورت عبور ولتاژ و آسیب رسیدن به لوازم الکترونیکی که به آن متصل بوده‌اند این لوازم را تا میزان مشخصی از آسیب گارانتی می‌کنند. هنگام خرید به این موضوع دقت کنید و روال چگونگی استفاده از این گارانتی را بررسی نمایید.
 • نشان استاندارد: درواقع داشتن نشان استاندارد می تواند یکی از مهم ترین فاکتورها برای خرید یک محافظ برق عالی باشد.

نکته: در صورتیکه دارای فرزند کوچکی هستید، حتما باید از چند راهی یا محافظ ولتاژی استفاده کنید که منافظ پریز های برق آن دارای محافظ باشد، تا فرزند کوچک و کنجکائ شما نتواند اشیا رسانا و خطرناکی مثل میخ، چاقو و … در منافظ پریز فرو کند.

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید محافظ برق لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز دستگاه ارت الکترونیکی مدل NE-ST30A خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این دستگاه برای تامین ارت و محافظت از شوک الکتریکی جهت انواع دستگاههای برقی، چه تک فاز و چه سه فاز و بدون در نظر گرفتن توان مصرفی آنها مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه ارت الکترونیکی مدل ST30A در مقابل ولتاژهای القایی، الکتریسیته ساکن، امواج الکترومغناطیسی و نویزهای محیطی از دستگاههای مصرف کننده محافظ کرده و باعث افزایش طول عمر مفید آنها می شود. این دستگاه برای محافظت و تامین ارت انواع دستگاههای خودپرداز یا ATM , دستگاههای CNC، ماینرها و سرورها، دستگاههای صنعتی و کارگاهی، دستگاههای چاپ بنر،رنگ پاشی و الکترواستاتیک، دستگاههای برقی منزل ،آسانسور و پله برقی، موتور خانه، دستگاههای لیزر و اندازه گیری، دستگاههای آزمایشگاهی و پزشکی و ... بسیار کارآمد و حیاتی است. مزایای این دستگاه نسبت به چاه ارت عبارتند از : 1- قابلیت جابجایی و حمل و نقل 2- بسیار مقرون بصرفه نسبت به هزینه احداث چاه ارت 3- بی نیاز از سرویس و نگهداری با طول عمر بالا 4- نصب و راه اندازی سریع و آسان 5- نداشتن مشکلات مخرب زیست محیطی. دستگاه ارت الکترونیکی مدل ST30A علاوه بر موارد ذکر شده قادر است از مصرف کننده های تک فاز در برابر سرج های برق شهری (نویزهای لحظه ای با دامنه ولتاژ بالا ) تا دامنه 730 ولت محافظت نماید. همچنین بروز اتصالی در بدنه دستگاههای برقی را بوسیله روشن شدن ال ای دی آبی نشان داده و از برق گرفتگی کاربران جلوگیری می کند. نصب و راه اندازی این دستگاه ارت الکترونیکی بسیار ساده بوده و در کمتر از 5 دقیقه توسط شخص خریدار قابل راه اندازی می باشد. یک دستگاه ارت جهت تامین ارت و محافظت از تمامی دستگاههای برقی یک کارگاه صنعتی، آزمایشگاه ، مطب یا تعداد زیادی ماینر و ... کافی می باشد. .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پریز هوشمند سیلورکریست مدل 5-TE مجموعه پنج عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با برد تا 40 متر کنترل راحت دستگاه های الکتریکی که به سختی قابل دسترسی هستند. 4 سوکت رادیو و 1 کنترل از راه دور شامل باتری را شامل میباشد کنترل از راه دور سازگار با سوکت های رادیویی برای استفاده در فضای باز کنترل از راه دور با عملکرد اصلی. گیرنده را به صورت جداگانه یا همزمان روشن/خاموش می کند ذخیره سازی دائمی رمزگذاری (حتی پس از تعویض باتری یا قطع برق) گیرنده با LED وضعیت برای مصارف داخلی IP20 فعال میشود قدرت نامی 5 قطعه: حداکثر فرکانس رادیویی 3680 وات: 433.92 مگاهرتز میباشد باتری گنجانده شده است. لطفا توجه داشته باشید: پشت سر هم نچسبید. بدون ولتاژ فقط وقتی دوشاخه جدا شود. فقط برای استفاده در اتاق های خشک مناسب است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر اینو مدل AVR1000 ظرفیت 1000 ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

امروزه با افزایش مصرف برق و گسترش وسایل برقی یکی از مهم ترین دغدغه ها، حفظ کیفیت برق برای جلوگیری از خرابی دستگاه های برقی خانگی و صنعتی است. با توجه به قطعی های احتمالی برق در طول تابستان و نوسان ولتاژ در شبکه برق، یکی از کاربردی ترین و ساده ترین وسایل جهت حفاظت در برابر این نوسانات، استابلایزرها و یا همان اصلاح کننده های ولتاژ هستند. برند inno تولید کننده یکی از با کیفیت ترین و به صرفه ترین استابلایزر های بازار با محدوده اصلاح کنندگی وسیع است. استابلایزر اینو این دستگاه ها را در ظرفیت ها و توان های مختلف عرضه کرده تا هر کس متناسب با نیاز خود از این ابزار ضروری بهره مند شود. استابلایزرهای inno به گونه ای طراحی شده که می تواند به بهترین نحو برق ورودی را تنظیم و از لوازم برقی مصرف کننده مانند انواع یخچال، فریزر، ساید، ماشین لباسشویی، لوازم صوتی تصویری، رایانه ها و ... در مقابل نواسانات برق شبکه محافظت کند. استابلایزر اینو مدل AVR1000 شامل 3 مرحله تقویت و 1 مرحله کاهش است. استابلایزر رله ای اینو با واحد مستقل محافظت از خروجی دستگاه و همچنین بدنه و پریزهای خروجی غیرقابل اشتعال از ایمنی بالایی برخوردار است. از دیگر قابلیت های این استابلایزر، امکان استقرار هم به صورت دیواری و هم رومیزی است. نکته مهم و حائز اهمیت که قبل از انتخاب استابلایزر باید مورد توجه قرار بگیرد، تطابق حداکثر توان دستگاه های مصرف کننده برقی از روی برچسب انرژی با جریان یا توان مجاز استابلایزر (طبق جدول مشخصات فنی) است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز محافظ ولتاژ سه فاز لیان الکترونیک مدل A.P-480M3 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

محافظ ولتاژ سه فاز لیان الکترونیک جهت حفاظت از تمامی مصرف کننده های سه فاز هنگام نوسانات ولتاژ برق شهر یا قطع و وصل پیاپی آن مصرف کننده ها را از شبکه قطع نموده و سپس با قرار گرفتن ولتاژ شبکه در محدوده مجاز و گذشت حدود 4 دقیقه جهت اطمینان ازقرار گرفتن ولتاژ شبکه در محدوده مجاز،مجدداً مصرف کننده ها را به شبکه برق شهر وصل می نماید.کاهش ولتاژ عموماً در اثر وجود بیش از حد مجاز مصرف کننده در یک شبکه انتقال برق و افزایش ولتاژ، عموماً دراثر اتفاقات نامطلوب در شبکه رخ می دهد. در صورتی که قطعی برق بیش از 4 دقیقه باشد می توان با فشار دادن شستی های تعبیه شده برروی پنل دستگاه از تاخیر 4 دقیقه ای صرف نظر کرد.- با کلید های چراغ دار دستگاه می توان خروجی دستگاه را قطع و وصل نمود.- برای نصب دستگاه از دو عدد پیچ و رول پلاک که همراه دستگاه می باشد استفاده شود. - دستگاه درجایی نصب شود که دورازبارش باران وتابش نورخورشید و ترجیحاً خنک باشد. این دستگاه به مدت سه سال از تاریخ خرید و یا تولید، درصورت عدم دستکاری و عدم مصرف بیش 35 آمپر از هر فاز ، دارای ضمانت است . لازم به ذکر است این دستگاه کنترلر فاز نبوده و هر فاز را بصورت جدا کنترل می کند و نمی توان از آن برای دستگاههای سه فاز مانند الکتروموتورهای سه فاز جهت کنترل در برابر عدم تقارن فاز و ... استفاده کرد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز محافظ ولتاژ مرکزی برق ساختمان آی پی پی مدل 63 آمپری خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شاید بسیاری از ما فکر می‌کنیم که محافظ ولتاژ مترادف با چند راهی برق است و چند شاخه هم یک رابط یا چند راهی فانتزی است که به کابل برق متصل بوده و یک خروجی را به طور مثال به شش خروجی تقسیم می‌کند. اما این‌ها یکی نیستند! محافظ برق ولتاژ چیزی فراتر یک سه راهی برق ساده بوده و نقش مهمی را در نگهداری دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی بازی می‌کند. محافظ مرکزی برق ساختمان آی پی پی با امکان نصب در کنار کنتور برق و یا جعبه فیوز داخل واحد این امکان را فراهم میکند تا از کلیه لوازم برقی موجود در خانه نظیر یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروفر، پکیج، تلویزیون، رادیو ضبط، کامپیوتر، شارژر موبایل، کولر، لامپ های روشنایی و هر آنچه به برق متصل باشد، محافظت نماید. این دستگاه شامل برد اکترونیکی کنترل ولتاژ شبکه به همراه کنتاکتور 35 آمپری جهت قطع و وصل برق میباشد. بر روی این دستگاه 3 چراغ LED برای نمایش وضعیت دستگاه وجود دارد و نمایشگر دیجیتال آن به صورت لحظه ای ولتاژ شبکه را نشان می‌دهد. استفاده از این محصول برای کلیه واحدهای مسکونی، ویلایی،کارگاهی، اداری، فروشگاه ها، کافی نت ها و گیم نت ها توصیه میشود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر فاران مدل STB ظرفیت 1000VA خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

استابلایزرSTB 1000محصولی از شرکت فاران است که نوعی محافظ هوشمند برای لوازم برقی می باشد.این محصول کاربری خانگی و اداری (متناسب با توان استابلایزر) دارد و دارای حفاظت های لازم جهت ایجاد ضریب اطمینان بالا و افزایش طول عمر تجهیزات الکترونیکی می باشد که می تواند برای کامپیوتر و وسایل منزل جهت محافظت در برابر صاعقه و افزایش یا کاهش ناگهانی و دایمی ولتاژ و نویز و نوسانات برق شهر و اتصال کوتاه داخلی وسایل برقی متصل به آن،مورد استفاده قرار گیرد که نتیجه آن کاهش خرابی و تعمیرات این تجهیزات می باشد.همچنین دستگاه در مقابل اضافه بار و افزایش دما، حفاظت شده می باشد.لوازمی از قبیل ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی،یخچال، تلوزیون و کنسول های گیم،در منازل شرکت ها و سازمان ها،ماشین های اداری و تجهیزات آزمایشگاهی،به نوسانات برق بسیار حساس هستند و دچار صدمه می شوند.عملکرد ر به نحوی است که برق مصرفی این تجهیزات تحت شرایطی پایدار قرار گیرد.توان اسمی این استابلایزر برابربا 1000VA با ضریب توان 0.6 است.در نتیجه می تواند توان 600 وات را ارائه می دهد.بازدهی این محصول تا 98% می باشد و می تواند بازه ولتاژ مناسب 200 الی 239 ولت (این بازه ولتاژ برای دستگاه های الکترونیکی مناسب می باشد) را به صورت پایدار در خروجی خود در اختیار مصرف کننده قرار دهد.برای کنترل پایداری خروجی از پردازنده میکروپروسسوری و کنترل دیجیتال بهره می برد.این محصول با بهره گیری از نمایشگری دیجیتال که ولتاژ ورودی و خروجی را به صورت لحظه ای به کاربر نمایش می دهد،کارکرد کابر با دستگاه را تسهیل می کند.ورودی استابلایزر 1000VA به وسیله فیوز حفاظت شده است.نمایشگر ولتاژ خروجی استابلایزر، ولتاژ نامی دستگاه را نمایش می دهد و همه استابلایزرهای رله ای دارای 10% تلرانس طبیعی در خروجی می باشند وتغییرات ولتاژ برق شهر بیش از 10% ولتاژ نامی (220 ولت) نیاز به تثبیت شدن دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر راژمان مدل servoo ظرفیت 5000 ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مجهز به سیستم هوشمند سروو موتوری دارای محدوده تثبیت ولتاژ بالا در محدوده 220 . دارای سیستم حفاظت در مقابل ولتاژ ورودی و خروجی ممنوع از محدوده مجاز. دارای هشداردهنده صوتی برای اعلام اضافه وصل شدن تجهیزات اضافی . حفاظت در برابر بالا رفتن دمای سیستم.مجهز به نشان دهنده مقدار بار مصرفی مجهز به پورتهای با کیفیت برای نصب و راه اندازی آسان استابلایزر .مناسب برای تجهیزات الکترونیکی خانگی و اداری. دارای کنتور تک فاز عالی برای سیستم های pc و دستگاه‌های الکترونیکی منزل و اداری، سیستم های باند و تی وی ، خانه هوشمند ، درب کشویی . سیستم های مخابراتی، تجهیزات درمانی و دندان پزشکی و باسکول و دوربین مداربسته و ...

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر ولتاژ تسلا مدل TRS-10000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تحقیقات انجام شده نشان می دهد عمده ترین علل خرابی لوازم برقی، نوسانات و قطع و وصل ناگهانی، کم و زیاد شدن ولتاژ و مشکلات دیگر برق شهر بوده که آسیب های به وجود آمده توسط عوامل ذکر شده عمدتا در قسمت های حساس و گران قیمت وسایل برقی همچون: موتور، کمپرسور کولر گازی، دستگاه های سی ان سی، دستگاه های چاپ و برش و ...سبب ایجاد خسارات جدی و سنگین می شود. که با استفاده از دستگاه های استابلایزر ولتاژ از ایجاد این گونه خسارات جلوگیری می شود و از تمامی وسایل الکتریکی محافظت میشود و دستگاه های مذکور همیشه با ولتاژ استاندارد کار خواهند کرد. استابلایزر ولتاژ جهت جلوگیری از نوسانات و پرش های ناگهانی ولتاژ برق شهر برای محافظت از کلیه وسایل برقی خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. استابلایزر های ولتاژ تسلا با بهره گیری از سیستم میکروپروسسوری، ولتاژ ورودی (برق شهر) را اندازه گیری کرده و با توجه به کاهش یا افزایش، ولتاژ برق شهر را تشخیص داده و در خروجی ولتاژ استاندارد و نرمال با دقت 5% در خروجی به مصرف کننده ارائه می دهد. این دستگاه ها با سیم پیچی تمام مس و با بهترین کیفیت توسط متخصصین و مهندسین داخلی کشور طراحی و تولید میشوند.همچنین دارای توان واقعی با راندمان بسیار بالا می باشند که می تواند حداکثر جریان نامی را برای زمان بی نهایت به مصرف کننده های الکتریکی تحویل نمایند. ترمینال ورودی و خروجی این دستگاه ها به گونه ای طراحی شده که برای دسترسی های کاربر بسیار آسوده و راحت بوده و از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است. دارای نمایشگر ال ای دی دیجیتالی با قابلیت نمایش ولتاژ ورودی و ولتاژ خروجی، جریان مصرفی، مود های کاری دستگاه و.... می باشد. دارای فیوز بای پس برای استفاده از برق شهر( در مواردی که نیاز به استفاده از دستگاه نیست) بدون نیاز به باز کردن یا جدا کردن دستگاه از برق شهر می باشد. قابلیت نصب رو میزی و نصب روی دیوار با پایه بادوام و مستحکم را دارا میباشد استابلایزرهای تسلا دارای عملکرد های حفاظتی شامل: حفاظت ولتاژ بالا، حفاظت ولتاژ پایین، حفاظت اضافه بار، حفاظت اضافه حرارت، حفاظت اتصال کوتاه و حفاظت در برابر خطاهای مکانیکی می باشد. خصوصیات: وزن این دستگاه حدودا 35 کیلوگرم و ابعاد آن 21x35x45 سانتی متر می باشد سرعت تثبیت ولتاژ 100 ولت بر ثانیه سیستم تپ چنجر 6 رله ای

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر پرنیک مدل XI-10 ظرفیت 10000 ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

استابلایزر هوشمند پُرنیک سری X-Intelligent محصول دانش بنیان شرکت ریزپردازان مدار سبز است که به صورت کاملا الکترونیکی ولتاژ خروجی را بسیار سریع و دقیق (خطای کمتر از 1 ولت) تنظیم می‌نماید. کارکرد این دستگاه برخلاف همه ترانس‌های اتوماتیک رله‌ای یا استابلایزر سروو موتور‌دار بدون استهلاک است و گذر زمان سبب کاهش کیفیت و عمر دستگاه نخواهد شد. استابلایزر پُرنیک مدل XI-10 هرگونه نوسان ولتاژ در بازه ۱۶۰ تا ۲۷۰ ولت را از بین برده و ولتاژ خروجی خود را روی ۲۲۰ ولت به صورت تثبیت شده نگاه می‌دارد و می‌تواند تمام لوازم برقی یک واحد آپارتمان با تجهیزات متعارف به همراه یک کولر گازی با قدرت کمتر از 30000 بی‌تی‌یو و یا هرگونه مصرف تا 40 آمپر را در برابر انواع اختلالات شبکه برق شهر محافظت نماید. منظور از تجهیزات متعارف یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، سیستم صوتی-تصویری و روشنایی معمول است. سیستم کنترل در نظر گرفته شده برای دستگاه، کاملا هوشمند و تمام دیجیتال است و برخوردار از قابلیت اطمینان بالا و همه حفاظت‌هایی است که یک دستگاه فوق پیشرفته به آنها نیاز دارد. از جمله آنها می‌توان حفاظت در برابر اتصال کوتاه خروجی، حفاظت در برابر دو فاز شدن برق ورودی، حفاظت در برابر بیرون رفتن ولتاژ خروجی از بازه مجاز، حفاظت در برابر صاعقه، حفاظت در برابر اضافه بار، حفاظت در برابر خرابی فن دستگاه یا فن خنک کننده ماژول قدرت، حفاظت در برابر خرابی سنسور دمای ترانس یا سنسور دمای ماژول قدرت را نام برد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر دلتا مدل 15 کاوا کد STB-11-15000 ظرفیت 15000 ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

استابلایزر دلتا کد STB-11-15000 ظرفیت 15000 ولت آمپر شرکت دلتا DELTA ، از جمله دستگاه هایی است که جهت ﻣﺤﺎﻓﻈﺖ و ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻳﺎ ﺗﻀﻌﻴﻒ ﺑﺮق تک ﻓﺎز ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﻫﺎ و همچنین حفاظت از انواع لوازم الکتریکی مانند کوانتومتر، کامپیوتر های شخصی ، کولر گازی و یخچال فریزر ، دستگاه موتور برق و ژنراتور ، دستگاه های برش و CNC ، دستگاه های لیزر و ... مورد استفاده قرار می گیرد. استابلایزر تک فاز دلتا می تواند در برابر جریان برق سریع و اضافه ولتاژ مقاومت نموده و ولتاژ را تثبیت نماید. استابلایزر دلتا DELTA با سیستم سرووموتوری طراحی شده و دارای سیستم هشدار و ALARM و فیلتر جهت جلوگیری از نویز می باشد و با صفحه نمایش دیجیتالی که برای آن تعبیه شده قادر به نمایش ولتاژ ورودی ، آمپر مصرفی و ولتاژ خروجی می باشد. برخی ازویژگی های این نوع استابلایزر عبارتند از وجود هسته داخلی تماما مس، خروجی ثابت 220 ولت در مدل های تکفاز ، دارای سیستم تنظیم درصد خطا و هم چنین با دارا بودن صفحه نمایش دیجیتال، امکان مشاهده همزمان ولتاژ ورودی و ولتاژ خروجی و آمپر مصرفی را برای شما فراهم می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز محافظ ولتاژ تسلا مدل TVP-80 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

محافظ ولتاژ مدل تسلا TVP-80 تکفاز، یک دستگاه محافظ مرکزی با ظرفیت 80 آمپر برای کل ساختمان اعم از واحدهای تجاری،اداری،مسکونی و یا صنعتی می باشد و از کلیه تجهیزات الکتریکی در برابر نوسانات ولتاژ شبکه و صاعقه محافظت میکند.این دستگاه روی مسیر برق ورودی یا کنتور قرار میگیرد و دیگر به هیچ محافظ جانبی نیاز نیست.بدنه این دستگاه فلزی با رنگ الکترواستاتیک می باشد و در برابر گرما، ضربه بسیار مقاوم است. از مزایای مهم این محصول:1- در بازه ی وسیعی از ولتاژ (30V-400V) می تواند بدون آسیب دیدن روشن بماند و از لوازم برقی محافظت کند.2- با سرعت بسیار بالایی و کمتر از 0.3 ثانیه در برابر نوسانات ولتاژ شبکه واکنش نشان داده و مسیر برق را قطع می کند تا هیچ مصرف کننده ای آسیب نبیند.3- قابلیت اندازه گیری و نمایش ولتاژ شبکه، جریان مصرفی و توان مصرفی تجهیزات متصل به خود را دارا می باشد.برد کنترل این دستگاه میکروپروسسوری می باشد و دقت بسیار بالایی دارد.وزن این دستگاه 1400گرم و ابعاد این دستگاه 8x15x20 سانتی متر میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز محافظ ولتاژ آریا مدل 6 خروجی بسته ی 24 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این محافظ مخصوص محافظت از وسایل صوتی-تصویری و کامپیوتر در مقابل قطع و وصل و نوسانات شدید برق می باشد. پس از وصل کردن محافظ به برق و روشن کردن آن با کلید خاموش و روشن، LED زرد (نوسان گیر) و LED قرمز به نشانه ی زمان تاخیر (TIMER) روشن می شود. پس از پایان زمان تاخیر LED قرمز خاموش و LED سبز (NORMAL) به نشانه ی برق دار شدن سوکتها روشن می شود. در صورت افت ولتاژ یا افزایش ولتاژ بیش از حد مجاز، سوکتها به طور اتوماتیک بدون برق شده و LED زرد (که با علامت کوچکتر و بزرگتر مشخص شده است) روشن می شود. پس از رسیدن ولتاژ به حد مجاز، LED زرد خاموش و LED قرمز روشن و پس از گذشت زمان تاخیر، LED سبز دوباره روشن شده و دوباره سوکتها برق دار خواهند شد. محافظ ولتاژ 6 خروجی بدون ارت آریا محصول شرکت متین الکترونیک آریا می باشد. متراژ کابل برق این محافظ 180 سانتی متر با کابل دوشاخه استاندارد و زمان تاخیر آن 60 ثانیه است. مجموع توان خروجی این محافظ ولتاژ 2450 ولت آمپر است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر پرنیک مدل ECO-3000-Full ظرفیت 3000 ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ترانس استابلایزر پرنیک مدل ECO-3000-Full دارای سه پله افزاینده و یک پله کاهنده است که با ظرفیت 3000 ولت آمپر برای ماشین لباسشویی و ظرفشویی و یا هرگونه مصرف تا جریان 10 آمپر به صورت دائم و 15 آمپر موقت کاربرد دارد. این دستگاه ضمن برخورداری از سیستم کنترل میکرو پروسسوری، با بهره‌مندی از صفحه نمایش دیجیتالی، پارامترهای مختلف سیستم از قبیل سطح ولتاژ برق خروجی و میزان جبران‌سازی ولتاژ را نمایش داده و امکان تنظیم زمان تاخیر و درجه حساسیت دستگاه توسط کاربر را فراهم می‌کند. حداکثر توان قابل پشتیبانی استابلایزر پرنیک مدل ECO-3000-Full معادل 3000 ولت آمپر بوده یعنی مجموع دستگاهی که به آن متصل می‌شود باید معادل همین مقدار باشد. زمان تاخیر برای استابلایزر پرنیک مدل ECO-3000-Full می‌تواند بین 30 تا 300 ثانیه تغییر کند و همچنین حداکثر جریان انتقالی از این دستگاه باید تا 15 آمپر باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ترانس تبدیل 220 به 110 صنایع پارس مدل SPT3000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با استفاده از ترانسفورماتور های کاهنده ویا مبدل برق شما قادر خواهید بود دستگاه هایی که دارای ورودی برق 110ولت هستند را راه اندازی کنید  قبل از خرید ترانس تبدیل 220 به 110 توجه داشته باشید که توان مصرفی دستگاهتان با ترانس مورد نظر متناسب باشد. برای انتخاب هرچه دقیق تر ترانس مورد نیازتان راهکاری در نظر گرفته شده بدین منظور باید عدد امپر مصرفی دستگاه مورد نظر ضرب در 110 شود. عدد حاصله وات مصرفی دستگاهی که قصد راه اندازی اش را دارید میباشد لازم به ذکر است حداکثر توان قابل پشتیبانی این محصول 3000وات میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر پرنیک مدل XI-7 ظرفیت 7000 ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

استابلایزر هوشمند پُرنیک سری X-Intelligent محصول دانش بنیان شرکت ریزپردازان مدار سبز است که به صورت کاملا الکترونیکی ولتاژ خروجی را بسیار سریع و دقیق (خطای کمتر از 1 ولت) تنظیم می‌نماید. کارکرد این دستگاه برخلاف همه ترانس‌های اتوماتیک رله‌ای یا استابلایزر سروو موتور‌دار بدون استهلاک است و گذر زمان سبب کاهش کیفیت و عمر دستگاه نخواهد شد.استابلایزر پُرنیک مدل XI-7 هرگونه نوسان ولتاژ در بازه ۱۶۰ تا ۲۷۰ ولت را از بین برده و ولتاژ خروجی خود را روی ۲۲۰ ولت به صورت تثبیت شده نگاه می‌دارد و می‌تواند تمام لوازم برقی یک واحد آپارتمان با تجهیزات متعارف به همراه یک کولر گازی با قدرت کمتر از 18000 بی‌تی‌یو و یا هرگونه مصرف تا 30 آمپر را در برابر انواع اختلالات شبکه برق شهر محافظت نماید. منظور از تجهیزات متعارف یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، سیستم صوتی-تصویری و روشنایی معمول است. سیستم کنترل در نظر گرفته شده برای دستگاه، کاملا هوشمند و تمام دیجیتال است و برخوردار از قابلیت اطمینان بالا و همه حفاظت‌هایی است که یک دستگاه فوق پیشرفته به آنها نیاز دارد. از جمله آنها می‌توان حفاظت در برابر اتصال کوتاه خروجی، حفاظت در برابر دو فاز شدن برق ورودی، حفاظت در برابر بیرون رفتن ولتاژ خروجی از بازه مجاز، حفاظت در برابر صاعقه، حفاظت در برابر اضافه بار، حفاظت در برابر خرابی فن دستگاه یا فن خنک کننده ماژول قدرت، حفاظت در برابر خرابی سنسور دمای ترانس یا سنسور دمای ماژول قدرت را نام برد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر اینو مدل AVR3000 ظرفیت 3000 ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

امروزه با افزایش مصرف برق و گسترش وسایل برقی یکی از مهم ترین دغدغه ها، حفظ کیفیت برق برای جلوگیری از خرابی دستگاه های برقی خانگی و صنعتی است. با توجه به قطعی های احتمالی برق در طول تابستان و نوسان ولتاژ در شبکه برق، یکی از کاربردی ترین و ساده ترین وسایل جهت حفاظت در برابر این نوسانات، استابلایزرها و یا همان اصلاح کننده های ولتاژ هستند. برند inno تولید کننده یکی از با کیفیت ترین و به صرفه ترین استابلایزر های بازار با محدوده اصلاح کنندگی وسیع است. استابلایزر اینو این دستگاه ها را در ظرفیت ها و توان های مختلف عرضه کرده تا هر کس متناسب با نیاز خود از این ابزار ضروری بهره مند شود. استابلایزرهای inno به گونه ای طراحی شده که می تواند به بهترین نحو برق ورودی را تنظیم و از لوازم برقی مصرف کننده مانند انواع یخچال، فریزر، ساید، ماشین لباسشویی، لوازم صوتی تصویری، رایانه ها و ... در مقابل نواسانات برق شبکه محافظت کند. استابلایزر اینو مدل AVR3000 شامل 3 مرحله تقویت و 1 مرحله کاهش است. استابلایزر رله ای اینو با واحد مستقل محافظت از خروجی دستگاه و همچنین بدنه و پریزهای خروجی غیرقابل اشتعال از ایمنی بالایی برخوردار است. از دیگر قابلیت های این استابلایزر، امکان استقرار هم به صورت دیواری و هم رومیزی است. نکته مهم و حائز اهمیت که قبل از انتخاب استابلایزر باید مورد توجه قرار بگیرد، تطابق حداکثر توان دستگاه های مصرف کننده برقی از روی برچسب انرژی با جریان یا توان مجاز استابلایزر (طبق جدول مشخصات فنی) است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ترانس استابلایزر پرنیک مدل ECO-2000-Full ظرفیت 2000 ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ترانس اتوماتیک ECO-2000-Full با سه پله افزاینده و یک پله کاهنده و با ظرفیت 2000 ولت آمپر برای یخچال و فریزر، سیستم های کامپیوتری و یا هرگونه مصرف تا جریان 6 آمپر به صورت دائم و 10 آمپر به صورت موقت مناسب است. این دستگاه ضمن برخورداری از سیستم کنترل میکروپروسسوری، با بهره‌مندی از صفحه نمایش دیجیتالی، پارامترهای مختلف سیستم از قبیل سطح ولتاژ برق خروجی و میزان جبرانسازی ولتاژ را نمایش داده و امکان تنظیم زمان تاخیر و درجه حساسیت دستگاه توسط کاربر را فراهم می‌آورد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابیلایزر سارا مدل T135S ظرفیت 3500VA مناسب ماشین لباسشویی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

گروه صنعتی سارا فعالیت خود را از سال 1359 با ساخت ترانسفورماتور تقویت برق مخصوص یخچال و فریزرهای خانگی آغاز نمود ، محصولاتی که افراد زیادی با آن ها خاطره دارند. این شرکت پر سابقه با مطالعات و بررسی های دقیق روز به روز کیفیت محصولاتش را مطابق با استانداردهای داخلی و جهانی به روز رسانی نموده است .یکی از مهمترین دلایل آسیب به بردهای الکترونیکی و سوختن آن ها نوسانات همیشگی در ولتاژهای برق شهری است. لوازمی از قبیل کولر گازی، پکیج ، یخچال ، تلویزیون و ماشین لباسشویی در منازل و پرینتر و اسکنر در ادارات و سازمان ها به نوسانات برق بسیار حساس هستند و دچار صدمه می شوند . استابیلایزرها محصولاتی هستند که با تثبیت نوسانات ولتاژ برق شهر در هنگام صاعقه و افزایش و کاهش ناگهانی و دایمی ولتاژ و نویز و نوسانات برق شهر و حتی اتصال کوتاه داخلی مانع از بروز آسیب به وسایل برقی متصل به آن می شود.استابیلایزر سارا مدل T135S با ظرفیت 3500VA به منظور تضعیف، تقویت و تنظیم ولتاژ انواع ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی طراحی و ساخته شده است. T135S نیاز به نصب ندارد و کافی است دوشاخه مصرف کننده را به پورت خروجی دستگاه متصل و استابیلایزر(ترانس) را به برق وصل نمایید. پس از گذشت زمان تاخیر مجاز دستگاه بصورت نرمال کار خواهد کرد و عمر دستگاه ها را به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد داد. لازم به ذکر است بخشی از درآمد گروه صنعتی سارا صرف امور مدرسه سازی خواهد شد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر پُرنیک مدل ECO-6000-Full ظرفیت 6000 ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ترانس اتوماتیک «پُرنیک» (Pornic) مدل ECO-6000-Full، محصول شرکت دانش بنیان ریزپردازان مدارسبز، متخصص در تولید به‌روزترین و کارآمدترین نمونه‌های ترانس و استابلایزر می‌باشد. با توجه به توان جریان‌دهی این مدل، این ترانس اتوماتیک می‌تواند تمام لوازم برقی یک واحد آپارتمان با همه تجهیزات متعارف شامل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، سیستم صوتی-تصویری، روشنایی معمول و کولر آبی و یا هرگونه مصرف تا 25 آمپر را در برابر انواع نوسانات و اختلالات شبکه برق شهری محافظت نماید. این دستگاه با برخورداری از سیستم کنترل میکروپروسسوری و با بهره‌مندی از صفحه نمایش دیجیتالی، علاوه بر نمایش پارامترهای مختلف سیستم امکان انجام تنظیمات توسط کاربر را فراهم می‌آورد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابیلایزر سارا مدل T138S ظرفیت 8000VA خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

گروه صنعتی سارا فعالیت خود را از سال 1359 با ساخت ترانسفورماتور تقویت برق مخصوص یخچال و فریزرهای خانگی آغاز نمود ، محصولاتی که افراد زیادی با آن ها خاطره دارند. این شرکت پر سابقه با مطالعات و بررسی های دقیق روز به روز کیفیت محصولاتش را مطابق با استانداردهای داخلی و جهانی به روز رسانی نموده است .یکی از مهمترین دلایل آسیب به بردهای الکترونیکی و سوختن آن ها نوسانات همیشگی در ولتاژهای برق شهری است. لوازمی از قبیل کولر گازی، پکیج ، یخچال ، تلویزیون و ماشین لباسشویی در منازل و پرینتر و اسکنر در ادارات و سازمان ها به نوسانات برق بسیار حساس هستند و دچار صدمه می شوند . استابیلایزرها محصولاتی هستند که با تثبیت نوسانات ولتاژ برق شهر در هنگام صاعقه و افزایش و کاهش ناگهانی و دایمی ولتاژ و نویز و نوسانات برق شهر و حتی اتصال کوتاه داخلی مانع از بروز آسیب به وسایل برقی متصل به آن می شود.استابیلایزر سارا مدل T138S با ظرفیت 8000VA با تکنولوژی رله‌ای به منظور پوشش کلی‌ لوازم برقی‌ منزل (استقرار زیر کنتور) از جمله یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر آبی، کولر گازی ، سماور برقی‌ و به طور کلی‌ برای تمام برق مصرفی منزل طراحی و ساخته شده است. با استفاده از این محصول می توان کلیه لوازم برقی موجود در منزل و محل کار را در مقابل خطرات ذکر شده بیمه نمود . لازم به ذکر است بخشی از درآمد گروه صنعتی سارا صرف امور مدرسه سازی خواهد شد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر فاران مدل STB ظرفیت 5000VA خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

استابلایزر STB 5000 محصولی از شرکت فاران است که نوعی محافظ هوشمند برای لوازم برقی می باشد. این محصول کاربری خانگی و اداری (متناسب با توان استابلایزر) دارد و دارای حفاظت های لازم جهت ایجاد ضریب اطمینان بالا و افزایش طول عمر تجهیزات الکترونیکی می باشد که می تواند برای کامپیوتر و وسایل منزل جهت محافظت در برابر صاعقه و افزایش یا کاهش ناگهانی و دایمی ولتاژ و نویز و نوسانات برق شهر و اتصال کوتاه داخلی وسایل برقی متصل به آن، مورد استفاده قرار گیرد که نتیجه آن کاهش خرابی و تعمیرات این تجهیزات می باشد. همچنین دستگاه در مقابل اضافه بار و افزایش دما، حفاظت شده می باشد. لوازمی از قبیل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروویو، یخچال، تلوزیون و کنسول های گیم و ... در منازل، شرکت ها و سازمان ها، ماشین های اداری و تجهیزات آزمایشگاهی، به نوسانات برق بسیار حساس هستند و دچار صدمه می شوند. عملکرد استابلایزر به نحوی است که برق مصرفی این تجهیزات تحت شرایطی پایدار قرار گیرد. توان اسمی این استابلایزر برابر با 5000VA با ضریب توان 0.6 است. در نتیجه می تواند توان 3000 وات را ارائه می دهد. بازدهی این محصول تا 98% می باشد و می تواند بازه ولتاژ مناسب 200 الی 239 ولت (این بازه ولتاژ برای دستگاه های الکترونیکی مناسب می باشد) را به صورت پایدار در خروجی خود در اختیار مصرف کننده قرار دهد. برای کنترل پایداری خروجی از پردازنده میکروپروسسوری و کنترل دیجیتال بهره می برد. این محصول با بهره گیری از نمایشگری دیجیتال که ولتاژ ورودی و خروجی را به صورت لحظه ای به کاربر نمایش می دهد، کارکرد کابر با دستگاه را تسهیل می کند. ورودی استابلایزر 5000VA به وسیله فیوز حفاظت شده است. توجه داشته باشید که نمایشگر ولتاژ خروجی استابلایزر، ولتاژ نامی دستگاه را نمایش می دهد و همه استابلایزرهای رله ای دارای 10% تلرانس طبیعی در خروجی می باشند و تلرانس تغییرات ولتاژ برق شهر بیش از 10% ولتاژ نامی (220 ولت) نیاز به تثبیت شدن دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چندراهی برق پاورولوجی مدل Tower Hub خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با زیاد شدن دستگاه های الکترونیکی و احتیاج به تامین انرژی آن ها نیاز به چند راهی ها را بیشتر کرده است. چندراهی Powerology 12 Socket Multi-Port PWCUQC013 Tower Hub گزینه مناسبی برای میز کار شماست. این چند راهی علاوه بر 12 خروجی برق، 2 خروجی USB و 2 خروجی Type C هم دارد. شارژر وایرلس 15 واتی در بالای این چند راهی کامل کننده ویژگی های این چند راهی است. برند پاورولوژی یکی از شرکت های کانادایی است که لوازم جانبی دیجیتال با کیفیت و استاندارد جهانی تولید می کند. چندراهی PWCUQC013 در بخش شارژر از فناوری گالیم نیترات GaN بهره گرفته است. دو شاخه اتصال به برق از نوع UK هستند و برای اتصال دوشاخه های ایرانی (EU) و انواع دیگر نیازمند تبدیل هستید. سیم اتصال به برق ضخیم و به طول 3 متر است. برای کنترل جریان برق چندراهی برق یک کلید مرکزی روی بدنه در نظر گرفته شده است. ابعاد چندراهی پاورولوژی برابر 103x103x226 میلیمتر است. حداکثر ولتاژ ورودی برای 12 خروجی برق برابر 250 ولت و حداکثر جریان ورودی 13 آمپر است که موجب شده حداکثر توان این چند راهی به 3250 وات برسد. حداکثر خروجی شارژر وایرلس چندراهی پاورولوژی برابر 15 وات است. پورت Type C اول با پشتیبانی از قابلیت شارژ سریع PD دارای حداکثر توان خروجی 45 وات با جریان / ولتاژ 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A است و در صورتی که هر دو پورت تایپ سی به صورت همزمان مورد استفاده قرار گیرد حداکثر توان خروجی 20 وات می شود. پورت های خروجی USB هر کدام با پشتیبانی از شارژ سریع QC3.0 دارای حداکثر توان 18 وات با جریان / ولتاژ 5V/ 3A, 9V/2A, 12V/1.5A است و در صورت استفاده همزمان از هر دو درگاه USB توان خروجی 12 وات با جریان / ولتاژ 5V/2.4A می شود. شما می توانید همزمان از خروجی های چندراهی استفاده کنید. فقط در نظر داشته باشید در این صورت توان خروجی بین آن ها تقسیم می شود. چندراهی Powerology PWCUQC013 در برابر اضافه بار در مدار محافظت ایجاد می کند و دارای سیستم محافظتی 1700J است. عمق حفره های سوکت برق به اندازه کافی است تا دوشاخه ای که به آن متصل می کنید بیرون نماند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز محافظ ولتاژ سگال مدل 1D101 بسته 40 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این محافظ برق از نوع آنالوگ بوده و برای یخچال و سایر وسایل صوتی و تصویری طراحی شده است. این محافظ از یخچال دربرابر افزایش و کاهش ولتاژ محافظت می‌کند. این موضوع مانع از آسیب دیدن مدار داخلی یخچال می‌شود. این محصول مجهز به یک پریز می باشد. و همچنین دارای کلید برای روشن و خاموش کردن می باشد. حداقل ولتاژ قطع جریان این دستگاه 170-180 ولت بوده و حداکثر این میزان 245-255 ولت است. سه لامپ ال‌ای‌دی برای نمایش حالت عادی، غیر عادی و تاخیر بر روی این محصول وجود دارد. زمان تاخیر این دستگاه حدود 4 دقیقه است و پس از آن در صورتی که ولتاژ در بازه‌ی مناسبی باشد جریان برق وصل خواهد شد. حداکثر توان قابل پشتیبانی این محافظ 1500 وات می باشد. این محصول توسط شرکت سگال تولید می شود. این محصول به صورت کارتن که حاوی 40 عدد محافظ برق می باشد عرضه می شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر ریزان الکتریک مدل پلاگین ظرفیت 4 کیلو ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

استابلایزر با محافظ برق بسیار متفاوت می باشد بدین صورت که استابلایزر ولتاژ ورودی را در دامنه 135 تا 275 ولت تصحیح میکند و در قسمت خروجی ولتاژی کاملا اصلاح شده ارائه مینماید ولی محافظ در صورت نوسان، ولتاژ خروجی را قطع میکند. از قابلیت های منحصر به فرد این محصول میتوان به قدرتمند بودن آن هنگام استارت اشاره نمود یعنی هنگام استارت میتواند 300 درصد بیشتر از توان نامی را تحمل کند، دستگاههایی مانند یخچال و ... از دیگر مزایای این دستگاه می توان به سرعت بالای واکنش (260 میلی ثانیه)، دیتالاگر(ثبت وقایع)، نمایشگر LCD ، دارا بودن 6 رله جهت اصلاح ولتاژ ، شکل موج خروجی پیوسته، فیوز مینیاتوری متناسب با قدرت دستگاه و ابعاد خاص و مناسب آن اشاره نمود. استابلایزر 4 کاوا ریزان الکتریک دارای دکمه های کاربردی به شرح ذیل می باشد : DISPLAY : دسترسی کاربر به صفحات مختلف دیتا لاگر ثبت وقایع DELAY TIME : باعث می شود استابلایزر بعد از قطع و وصل شدن برق بعد از 300 ثانیه وصل شود UNDER VOLTAGE : دکمه کنترل کننده جهت تنشهای خارج از دامنه اصلاح استابلایزر BYPASS MODE : بای پس مود جهت مواقع خاص که دستگاه خود را از مدار خارج کرده و امکان وصل شدن برق شبکه بصورت مستقیم به مصرف کننده با افتخار ساخت ایران.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر فدک مدل FT15000 ظرفیت 15کیلو ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این محصول نتیجه تلاش های بی وقفه شرکت استابلایزر فدک میباشد که به تازگی با بهره برداری از تکنولوژی جدید امکان استفاده در ولتاژ های زیر 140 ولت برای استارت پمپ های صنعتی را دارا می باشد. شرکت فدک برای راحتی مشتریان عزیز این محصول را طوری طراحی کرده که به راحتی توسط مشتری و بدون نیاز به تکنسین قابل بهره برداری باشد. جنس سیم پیچ از مس خالص میباشد. این محصول تخصصی برای ماینر های حساس طراحی شده پس با خیال راحت خریداری کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر 16 آمپر فاراتل مدل STB6000M خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

استابلایزر فاراتل 6000 ام که با نام ترانس 6 کاوا ام فاراتل هم شناخته می شود از دستگاه های سری stb است .یک محصول دو منظوره جالب برای محافظت از لوازم برقی شما.چرا دومنظوره؟ چون خروجی های دستگاه براساس مصرف بیشتر از 16 آمپر و کمتر از 16 آمپر به دو قسمت تقسیم شده اند.بنابراین کاربرد این دستگاه هم گسترده می شود و می تواند از لوازم یک واحد مسکونی اداری تا چند مصرف کننده محدود محافظت کند. این محصول برای محافظت از کلیه لوازم برقی یک واحد مسکونی و یا حتی لوازم برقی محدود خانگی یا اداری مثل کولر گازی های36000 بی تی یو به پایین،لوازم آشپز خانه(مثل یخچال،ماشین ظرف شویی،ماشین لباسشویی)، مجموعه ی لوازم صوتی تصویری و ارتباطی(مثل سیستم های کامپیوتر،صفحه های نمایشگر ، مودم ،اسکنر، دستگاه فوتوکپی،سوئیچ شبکه، تلویزیون معمولی تا 21 اینچ، تلویزیون LCD ، تلویزیون LED و غیره) کاربرد دارد.در کل یک مجموعه ای از لوازم برقی که جمع توان مصرفی آن ها زیر 6000 وات هستند می توانند با این استابلایزر محافظت شوند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر مدترونیک مدل MAD-STB-10KVA ظرفیت 10000KVA خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این دستگاه جهت حفاظت، تقویت یا تضعیف برق تکفاز ساختمان‌های دارای کنتور 25 و 32 آمپر می‌باشد. یک کلید دو حالته روی دستگاه است که می‌تواند مصرف جریان 25 یا 32 آمپر را متناسب با نوع کنتور تعیین کند؛ مجهز به هشدار دهنده‌ی صوتی است که هرگاه بار مصرفی ترانس دستگاه بیشتر از 25 یا 32 آمپر شود به صدا در می‌آید. چنانچه ولتاژ خروجی از محدوده تنظیم شده بیشتر یا کمتر گردد، ترانس اتوماتیک ولتاژ خروجی را قطع کرده و از دستگاه‌های مصرفی در مقابل برق غیر نرمال محافظت می‌نماید و در این حالت نمایشگر LOW یا HIGH روشن می‌شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر اسمارترونیکس مدل اسمارت گارد ظرفیت 2500VA خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه استابیلایزر Guard Smart مدل G-2500R با مشخصات منحصر به فرد به گونه‌ای طراحی شده است که با عملکرد میکروپروسسوری به بهترین شکل می‌تواند از دستگاه‌ها و لوازم برقی در مقابل نوسانات برق شهر و خطرات ناشی از رعد برق و… محافظت نماید. استابیلایزر Smart Guard مدل G-2500R تمام اتوماتیک بوده با تنظیم و تثبیت ولتاژ برق شهر بطور اتوماتیک، ولتاژ مناسب را به دستگاه‌های مصرف کننده می‌رساند. استابیلایزر G-2500R دارای فیلترهای ویژه‌ای است که نویز موجود در برق شهر را که موجب اختلال در عملکرد دستگاه‌های مصرف کننده می‌گردد، حذف نموده و برق تثبیت شده عاری از هرگونه نویز را جهت استفاده دستگاه‌های مصرف کننده در خروجی ارائه می‌دهد. این دستگاه مخصوص محافظت و تقویت یا تضعیف برق تک فاز شهر حداکثر تا 12 آمپر طراحی شده است. مزیت اصلی استفاده از دستگاه استابیلایزر G-2500R افزایش عمر و عملکرد صحیح تجهیزات برقی متصل به آن در هنگام نامناسب بودن ولتاژ برق شهر می‌باشد که در نتیجه، صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های تعمیراتی را در پی خواهد داشت.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر مگا مدل Defender 11WM خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

استابلایزر خانگی و صنعتی تمام اتوماتیک، برند مگا، به قدرت 7/5 کیلووات، با خروجی 20 آمپر، ورودی تک فاز، به صورت دیواری وزن 18 کیلوگرم است. واریاک حلقوی میباشد. سروو موتوری میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز استابلایزر راژمان مدل servoo ظرفیت 10000 ولت آمپر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مجهز به سیستم هوشمند سروو موتوری دارای محدوده تثبیت ولتاژ زیاد در محدوده 220 . دارای سیستم حفاظت در مقابل ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز. دارای هشداردهنده صوتی برای اعلام اضافه وصل شدن تجهیزات اضافی . حفاظت در برابر بالا رفتن گرمای داخلی مجهز به نشان دهنده مقدار بار مصرفی مجهز به کانکتورهای ویژه برای نصب و راه اندازی آسان استابلایزر .مناسب برای دستگاه های الکتریکی خانگی و اداری دارای کنتور تک فاز عالی برای تجهیزات رایانه ای و دستگاه‌های الکترونیکی منزل و اداری، سیستم های باند و تی وی ، تجهیزات امنیتی ، کرکره برقی . سیستم های مخابراتی، تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی و باسکول و غیره

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چندراهی برق دبلیو ام اف مدل AMB3 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

در سه راهی برق دبلیو ام اف مدل WMF Ambient Multi-plug Pro سوکت ها اغلب به گونه ای قرار می گیرند که نامرئی باقی می مانند . با این حال ، چندشاخه WMF Ambient Pro کاملاً با هر تنظیماتی سازگار است . ساده و شیک با پوششی ساخته شده از Cromargan® با کیفیت بالا و نور محیطی با قابلیت خاموش و روشن کردن با دکمه در کنار وسایل آشپزخانه WMF شما قرار می گیرد . مولتی پلاگ Pro دارای سه سوکت و دو درگاه USB برای شارژ گوشی های هوشمند و غیره است و از نوسانات برق جلوگیری میکند . دکمه قرار داده شده در کنار سه راهی برای خاموش و روشن کردن نوار روشنایی سه راه قرار داده شده است .

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo