ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید اجاق گاز

مهم ترین قسمت خانه قلب آن یعنی آشپزخانه است. پخت و پز عمده ترین کاری است که هر روزه در آشپزخانه انجام می شود. مدت زمان زیادی از استفاده مطبخ های پر دود و دم و اجاق گازهای سنتی گذشته و تنورهای آجری جای خود را به اجاق گازهای شیک و مدرن امروزی داده و هیزم به فراموشی سپرده شده و گاز جای آن را گرفته است. برای ما امروزه حتی تصور اینکه زمانی اجاق گاز وجود نداشته باشد غیرممکن است. با پیشرفت زندگی بشر ورود تمامی وسایل برای سهولت مصرف کننده، تنوع زیادی پیدا کرده اند. ما در مقاله راهنمای خرید اجاق گاز سعی در معرفی انواع این وسیله کاربردی داریم تا شما همراهان گرامی با جزئیات بیشتر آن آشنا شوید.

انواع اجاق گاز

اجاق گازها شامل انواع نام برده در ذیل می باشند.

 1. اجاق گاز رومیزی
 2. اجاق گاز ایستاده یا مبله
 3. اجاق گاز توکار یا صفحه ای

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید اجاق گاز برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز منزلتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است که در دسته راهنمای خرید ( خانه و آشپزخانه ) می توانید مطالعه نمائید.

اجاق گاز رومیزی

مدل رومیزی قدیمی ترین نوع از اجاق گازها می باشند. در این نسل از اجاق گازها معمولا به صورت 2 الی 3 شعله تولید شده که بر روی میز یا کابینت قرار می گیرند و عموا در فضای ادارات یا خانه های دانشجویی که استفاده کمتری می شود کاربرد فراوان دارند. اجاق گازهای رومیزی امکانات بسیار کمتری نسبت به اجاق های دیگر داشته و ارزان قیمت می باشد.

اجاق گاز ایستاده یا مبله

اجاق گازهای ایستاده بهترین اجاق در چند سال اخیر شناخته شده است که درسال های متمادی استفاده از آن ها در تمامی خانه متداول بوده است. این اجاق گازها عموما دارای 4 الی 5 شعله می باشند. با ادامه انواع اجاق ها در مقاله راهنمای خرید اجاق گاز همراهمان باشید.

اجاق گاز توکار یا صفحه ای

با پیشرفت تکنولوژی، سبک زندگی افراد  تغییر در لوازم خانگی، اجاق گازها هم از این مقوله بی نصیب نمانده است.اجاق گازهای ایستاده که دارای فر بوده جای خود را به نوع توکار که در سه نوع برقی، گازی و برقی_گازی تولید می شوند و در فضای خاصی از منزل نصب می شوند داده است.این اجاق گازها از جنس هایی مانند شیشه، سرامیک و استیل تولید شده و در همه مکان ها حتی ادارات کارایی دارند.معمولا از اجاق گازهای توکار برای مصارف خانگی از نوع 4 الی 5 شعله و در فضاهای اداری از نوع 2 شعله استفاده فراوان می شود.

اجاق گاز توکار شیشه ای

همانتطور که از نام این اجاق گاز پیدا است دارای صفحه ای شیشه ای بوده که زیبایی خاص و منحصر به فردی دارد. شیشه به کار رفته در تولید این اجاق گازها نشکن بوده و قابلیت تحمل درجه حرارت های بالایی را دارد و با ریختن آب سرد نمی ترکد.

اجاق گاز توکار سرامیکی

این اجاق گازها از جنس سرامیک بوده و در برابر حرارت مقاومت بالایی نشان می‌دهند.

اجاق گاز توکار استیل

اجاق گاز های استیل به دلیل زیبایی و مقاومت بالایشان از دیگر اجاق گازها طرفداران بیشتری دارد. مواد غذایی روی سطح آنها راحت تر تمیز شده و نمی‌چسبند.  جنس استیل به دو دسته آجدار و ساده تقسیم می‌شود. مدل های ساده امکان خش برداشتنشان زیاد است و سطح براق و صیقلی دارند. اما مدل‌های آجدار ضدخش بوده و معایبی مانند سطح خشن تر و کدر شدن با گذشت زمان را دارند.

 

نحوه کارکرد اجاق ها

اجاق ها از لحاظ نحوه کارکرد به سه دسته تقسیم می‌شوند که در ادامه همین مقاله راهنمای خرید اجاق گاز به توضیح آن می پردازیم؛

 1. اجاق های گازی
 2. اجاق های برقی
 3. اجاق های گازی_برقی

اجاق های گازی به دلیل ویژگی هایی برتر بوده و رواج و مقبولیت بیشتری نسبت به اجاق های برقی در میان مردم دارند. میزان بهای گاز مصرفی نسبت به محصولات برقی بسیار کمتر می باشد. به همین دلیل باعث به صرفه بودن اجاق های گازی شده است.

مقایسه مزایا و معایب اجاق های برقی و گازی

مزایای اجاق های برقی

 1. پخت یکنواخت در فرمهای الکترونیکی نسبت به فرهای گازی
 2. توان بالاتر در انتقال حرارت و کوتاه  شدن زمان آشپزی
 3. سهولت در تمیز کردن سطوح اجاق های برقی
 4. طراحی شیک و مدرن
 5. ایمنی بیشتر نسبت به اجاق های گازی

معایب اجاق های برقی

 1. بیشتر بودن بهای برق مصرفی نسبت به گاز مصرفی
 2. عدم وجود علائم مشخص که نشان دهنده روشن بودن المنت ها باشد
 3. داغ بودن سطوح پس از خاموش شدن
 4. عدم تقارن پایه های المنت که منجر به عدم توزیع یکنواخت گرما می شود
 5. استفاده از ظروف خاص برای قرار دادن بر روی اجاق برقی

مزایای اجاق های گازی

 1. مقرون به صرفه تر بودن گاز مصرفی نسبت به برق مصرفی
 2. امکان استفاده از انواع ظروف برای آشپزی
 3. توزیع یکنواخت و متقارن حرارت

معایب اجاق های گازی

 1. توان پایین تر نسبت به اجاق های برقی
 2. عدم سهولت در تمیز کردن سرشعله ها و  سطح رویی اجاق گاز
 3. عدم ایمنی، امکان گاز گرفتن و آتش سوزی

ویژگی های کاربردی در اجاق ها

در هر اجاقی چه برقی و چه گازی هر کدام دارای آپشن هایی برای استفاده بهتر می باشند که در ادامه مقاله راهنمای خرید اجاق گاز به توضیح یکایک آن ها می پردازیم.

فن هوای گرم

درون فر فنی برای پخش هوای گرم تعبیه شده است.

گریل اجاق گاز

در برخی از مدل ها صفحه گریل برای کباب کردن و سرخ کردن بدون روغن تعبیه شده است.

تایمر اجاق گاز

در برخی از اجاق گازها تایمر داخلی وجود دارد. تایمر این امکان را به شما می دهد برای پخت غذا زمانی را مشخص نمائید، تا در آن زمان تعیین شده صدایی به عنوان هشدار برای شما به صدا در آید که نشان دهنده پخت غذا می باشد.

شعله اجاق ها

اگر چه شعله های برقی نسبت به شعله های گازی به سهولت تمیز می‌شوند، اما از اینکه شعله های اجاق گازی شعله را به طور یکنواخت در اطراف ظرف غذای در حال پخت به طور یکنواخت پخش می کند هم نمی توان گذر کرد.

فر قابل تنظیم

در فرهایی که این قابلیت را دارند، بعد از اتمام پخت غذا یا کیک، فر به طور اتومات خاموش می شود.

نمایشگر ترموستات

از قابلیت‌های خوب اجاقهای برقی این است که بعد از رسیدن به درجه حرارت مورد نیاز شعله را خاموش و مجدد روشن می‌کند.

ترموکوبل

این ویژگی در اجاق های گازی وجود دارد که وقتی به هر دلیلی شعله خاموش شود، گاز ورودی به شعله اتوماتیک قطع می می گردد. این ویژگی اجاق های گازی از خیلی حوادث ناگهانی جلوگیری به عمل می آورد.

احتراق خودکار

با وجود این ویژگی در اجاق گازتان می توانید با فشردن یک دکمه و باز کردن گاز اجاق را روشن کنید.

درآور و کشوهای پائینی

برخی از اجاق گازها در قسمت زیرین خود کشوهای مخصوص سرخ کردن و گرم نگه داشتن و حتی درست کردن غذا دارند. این فضاها می‌توانند در دماهای متفاوت تنظیم شوند.

دو محفظه فر

در برخی از اجاق ها محفظه فر به دو قسمت مجزا تقسیم شده‌اند. فرهای مجزا از هم این امکان را برای شما فراهم می آورند  که در یک زمان دو غذا را در دمای متفاوت به سرانجام برسانید.

قفل کودک

اگر نگران این هستید که کودک با دستکاری اجاق گاز باعث ایجاد حادثه شود، سیستم امنیتی قفل کودک این نگرانی را برطرف کرده است.

پایه های دارای قابلیت اندازه

اندازه پایه های بعضی از اجاق ازها قابلیت تنظیم دارندو شما می توانید آن ها را متناسب با دکوراسیون منزلتان تغییر دهید.

اجاق گاز ایرانی یا خارجی

امکان دارد پس از انتخاب نوع اجاق گاز مصرفیتان حال چه مارکی را انتخاب کنید و یا برندهای ایرانی بهتر است یا خارجی رسیده باشید. ما به شما سروران گرامی توصیه می‌کنیم از آنجا که اجاق گاز یکی از وسایل پرکاربرد خانه محسوب می‌شود در خرید آن دقت فراوان داشته باشید.

گازهای خارجی اگر چه از لحاظ کارایی، کیفیت و زیبایی در حد بالاتری باشند اما برای خرید آنها باید هزینه چند برابر نوع ایرانی پرداخت نمائید و از طرفی ممکن است برند مورد نظرتان در ایران نماینگی نداشته باشد. اما برندهای ایرانی اگر چه از لحاظ کیفیت و زیبایی در حد پایین‌تر از نمونه های خارجی باشند، اما به دلیل وجود نمایندگی‌های معتبر و خدمات پس از فروش برندهای ایرانی شرایط را برای انتخاب و خرید بهبود می‌بخشد.

بهترین مارک اجاق گاز ایرانی

طبق تحقیقات به عمل آمده برندهای اخوان، استیل البرز، داتیس، بیمکث، اسنوا و رز گاز از کارآمد و مناسب موجود در بازار می باشند. در صورت خرابی احتمالی برندهای ایرانی، نگرانی برای تعویض قطعات آن نخواهید داشت. با توجه به شرایط موجود ما در مقاله راهنمای خرید اجاق گاز به شما پیشنهاد می کنیم که نمونه برندهای داخلی را برگزینید.

بهترین مارک اجاق گاز خارجی

اگر تمایل به خرید اجاق گاز خارجی دارید، طبق تحقیقات به عمل آمده برندهای هاردستون، بوش، مجیک، آریستون و برتینا جزو بهترین مارک های خارجی می باشند. به یاد داشته باشید اگر چه برندهای خارجی دوام بیشتری دارند اما در صورت خرابی برای تعمیر باید هزینه بیشتری نسبت به برند ایرانی پرداخت نمائید.

اجاق گاز فر دار یا طرح فر

این انتخاب کاملا به خودتان بستگی دارد. اگر اهل پختن غذاهایی مانند پیتزا، لازانیا و انواع و اقسام کیک ها هستید، بهتر است نوع فردار را خریداری نمائید، در غیر این صورت اجاق گاز طرح فر نیاز شما برای پخت و پز را فراهم می کند.

اجاق گاز ایستاده یا صفحه ای

اجاق گازهای صفحه ای کم مصرف بوده و ضخامتی تنها به اندازه ۵ تا ۶ سانتی متر را اشغال می کند. اما این مدل گازها فر نداشته و باید یک فر جداگانه تهیه شود. در مقابل اجاق گازهای ایستاده دارای وزن زیادی هنگام جابجایی ولی دارای فر می‌باشند.

نکات مهم قبل از خرید اجاق گاز

 1. قبل از خرید بر اساس نیازتان تعداد شعله را تعیین نمائید.
 2. جنس اجاق گاز و نحوه تمیز کردن آن از نکات مهم می باشد.
 3. اجاق های برقی ایمنی بیشتری نسبت به نوع گازی دارند.
 4. ضخامت اجاق گازهای توکار ۵ الی ۶ سانتی‌متر می‌باشد.
 5. اجاق گاز های مجهز به ترموکوپل و فندک، ایمنی بیشتری دارند.
 6. علاوه بر استاندار بودن اجاق گاز به خدمات پس از فروش آن دقت نمائید.
 7. به فاصله میان شعله ها توجه داشته باشید. میزان فاصله باید به قدری باشد که همزمان چند قابلمه بدون مزاحمت روی هر شعله قرار بگیرد.

اندازه اجاق گاز

قبل از اینکه برای خرید اجاق گاز اقدام کنید اولین و مهمترین نکته اندازه گیری فضایی است که میخواهید اجاق را در آن قرار دهید. حتماً ابعاد این فضا را هنگام خرید مد نظر داشته باشید.

جنس شبکه های اجاق گاز

جنس شبکه های اجاق گاز باید از جنس میله ای با پوشش لعاب یا چدن باشند تا زمان حرارت دیدن برای آنها مشکلی پیش نیاید. این شبکه ها به دلیل استحکام بیشتر و همچنین وزن بالاتر باعث تعادل ظروف سنگین در هنگام پخت و پز می شوند.

توان حرارتی اجاق گاز

هنگام خرید به توان حرارتی اجاق گاز توجه داشته باشید. این توان میزان حرارتی است که از شعله ها خارج می شود که واحد اندازه گیری آن BTU/hr است. این واحد در ایران بر اساس کیلو وات در نظر گرفته می شود. خروجی استاندارد حرارت از شعله ها به ازای هر ساعت 5000 الی 12500 BTU که معادل 1/4 الی 3/6 کیلو وات بوده، متغیر می باشد. ایده آل ترین توان حرارتی برای مصارف خانگی 2/05 کیلو وات است.

هزینه اجاق گاز

هر محصولی با توجه به نحوه کارایی و میزان آپشن هایی که دارد قیمت آن کم و زیاد می شوند. شما باید نسبت به نیاز مصرفیتان نوع محصولی را انتخاب نمائید که هزینه زیادی برای نمونه های ناکارامد صرف نکرده باشید.

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید اجاق گاز لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز پیلوت مدل DS5X2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این محصول در دسته اجاق گاز سبز قرار می‌گیرد و از محیط‌زیست در برابر آلایندگی گازهای سمی محافظت می‌کند. رتبه انرژی این اجاق گاز نیز مانند تمام محصولات پیلوت رتبه A است. اجاق گاز مدل PT در سه رنگ استیل، سفید تولید می‌شود. که مشخصه رنگ استیل DS5 و رنگ سفید DS1 می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله دنپاسر مدل denMDF2D خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز طرح فر مدل denMDF2D یک اجاق گاز منحصر بفرد با بدنه ای از جنس mdf میباشد که طراحی جدید در صنعت تولید اجاق گاز کشور است . از ویژگی های اساسی آن ست شدن با کابینت اطراف آشپزخانه ای به جنس mdf میباشد که میتواند در طرح های مختلف آشپزخانه شما را زیباتر از قبل کند . یک کشوی شیک و جادار با دو درب مجزا و با بدنه مستحکم و با دوام از ویژگی های این اجاق گاز است . همچنین این اجاق گاز دارای پایه های شکیل میباشد که باعث میشود به آسانی بخش زیرین اجاق گاز قابل نظافت و شستشو باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله دنپاسر مدل 4DFLASH خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز طرح فر مدل 4DFLASH یک اجاق گاز منحصر بفرد با بدنه ای از جنس mdf میباشد که طراحی جدید در صنعت تولید اجاق گاز کشور است . از ویژگی های اساسی آن ست شدن با کابینت اطراف آشپزخانه ای به جنس mdf میباشد که میتواند در طرح های مختلف آشپزخانه شما را زیباتر از قبل کند . سه درب در ابعاد مختلف و یک کشوی و بدنه مستحکم و با دوام از ویژگی های این اجاق گاز است . همچنین این مدل اجاق گاز دارای پایه میباشد. ویژگی منحصر بفرد این اجاق گاز پخش آهنک و موزیک میباشد که از طریق رابط Usb که بر روی بخش مدار دیجیتالی اجاق گاز قرار گرفته این امکان را فراهم ساخته است تا مصرف کننده بتواند از طریف فلش موزیک و آهنگ دلخواه خود را حین کار در آشپزخانه بشنود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله دنپاسر مدل MDF4DUP خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز طرح فر مدل MDF4DUP یک اجاق گاز منحصر بفرد با بدنه ای از جنس mdf میباشد که طراحی جدید در صنعت تولید اجاق گاز کشور است . از ویژگی های اساسی آن ست شدن با کابینت اطراف آشپزخانه ای به جنس mdf میباشد که میتواند در طرح های مختلف آشپزخانه شما را زیباتر از قبل کند . یک کشوی جاقاشقی شیک با سه درب با ولوم های رو به بالا با بدنه مستحکم و با دوام از ویژگی های این اجاق گاز است . این اجاق گاز محصول شرکت دنپاسر با برند رسمی می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز آذر افروز پویا مدل denSTL2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز طرح فر آذر افروز پویا مدل denSTL2 در واقع اقتصادی ترین اجاق گاز پنج شعله بازار ایران به شمار میرود . این اجاق گاز با 5 شعله دارای فندک الکتریکی و همچنین محافظ شیشه ای بر روی شعله ها دارای امکاناتی مناسب و قیمت بهینه برای افرادی هست که میخواهند هزینه کمتری بابت خرید اجاق گاز پنج شعله پرداخت نمایند. همچنین نمای ظاهری این اجاق گاز شیک و جذاب بوده و مهمترین ویژگی آن جنس بدنه و رویه آن هست که از استیل مرغوب طراحی شده است که باعث شده دوام و ماندگازی بیشتری داشته باشد. همچنین این اجاق گاز دارای وزن سنگین تر و دارای نشان استاندارد و برند رسمی ثبت شده است که میتواند خیال مصرف کننده را بابت خرید آن راحت کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز دنپاسر مدل denPA1 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز طرح فر دنپاسر مدل PA1 یک محصول مقاوم و با دوام و با ظاهری زیبا و عامه پسند و دارای نشان ملی استاندارد ایران است . همچنین ورق آهن بکار رفته در بدنه نسبت به مدل های مشابه ضخیم بوده و از لحاظ وزنی اجاق گاز سنگین است . همچنین مدار دیجیتالی این اجاق گاز بصورت لمسی میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله دنپاسر مدل MDF3K خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز مدل MDF3K محصولی جدید از دنپاسر هست که از دو بخش جدا از هم تشکیل شده است و هر بخش بطور جداگانه یا همزمان میتواند مورد استفاده قرار بگیرد . بخش بالایی اجاق گاز صفحه ای از جنس استیل و بخش پایینی کابینت زیرین هست که براحتی میتوانند بر روی هم قرار گرفته و استفاده شوند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله دنپاسر مدل 4DUP-WM5 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز مدل 4DUP-WM5 محصولی جدید از دنپاسر هست که از دو بخش جدا از هم تشکیل شده است و هر بخش بطور جداگانه یا همزمان میتواند مورد استفاده قرار بگیرد . بخش بالایی اجاق گاز صفحه ای از جنس شیشه سفید و بخش پایینی کابینت زیرین هست که براحتی میتوانند بر روی هم قرار گرفته و استفاده شوند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز آذر افروز پویا مدل cho2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز طرح فر آذر افروز پویا مدل cho1 یک جاق گاز طرح فر تمام عیار با ظاهری بسیار شیک و قطعات بکار رفته اعلا و مشتری پسند میباشد که در اولین نگاه هر مصرف کننده ای را مجذوب خود می کند. یکی از مزیت های این اجاق گاز رویه لعابی مقاوم با چدنی های مرغوب سه تیکه میباشد. تایمر بکار رفته حرفه ای لمسی با شیشه محافظ بالایی روی شعله ها از دیگر مزیت های این اجاق گاز میباشد. و در نهایت مهمترین خصوصیت آن دارا بودن نشان استاندارد ملی است که از لحاظ ایمنی سلامت کامل محصول را تضمین کرده است. همچنین این اجاق گاز دارای برند رسمی ثبت شده میباشد که خیال خریداران را بابت خرید و خدمات آن آسوده میکند. با تمامی این امکانات و صد البته طراحی زیبا و البته بدنه مقاوم این محصول دارای قیمت بسیار مناسبی بوده و اقشار مختلف می توانند به راحتی نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله دنپاسر مدل MDF2DUP خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز طرح فر مدل MDF2DUP یک اجاق گاز منحصر بفرد با بدنه ای از جنس mdf میباشد که طراحی جدید در صنعت تولید اجاق گاز کشور است . از ویژگی های اساسی آن ست شدن با کابینت اطراف آشپزخانه ای به جنس mdf میباشد که میتواند در طرح های مختلف آشپزخانه شما را زیباتر از قبل کند . یک کشوی شیک و دو درب با ولوم های رو به بالا با بدنه مستحکم و با دوام از ویژگی های این اجاق گاز است . این اجاق گاز محصول شرکت دنپاسر با برند رسمی می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز بست مدل BGC5-1013 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

معرفی اجاق گاز بست مدل BGC5-1013 انتخاب اجاق گاز بستگی به میزان مصرف دارد ، برای مثال اگر اجاق گازی برای دفتر یا محل کارتان می خواهید و میزان مصرفتان فقط برای درست کردن آبجوش یا گرم کردن غذا هست، اجاق گاز هایی با یک یا دو شعله برای شما مناسب هستند. اجاق گاز ها به جز تعداد شعله ، از نظر امکانات نیز تفاوت های زیادی دارند . اجاق گاز مبله بست مدل BGC5-1013 دارای 5 شعله بوده و گنجایش محفظه فر آن 90 لیتر می باشد . تعداد موتور جوجه گردان این اجاق گاز بُست 2 عدد و جنس بدنه آن لعاب سفید می باشد . این محصول دارای شیشه رویه اجاق گاز نیز می باشد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز اسنوا مدل SGC5-6122N Valentino Series خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

«هدیه‌های این جشنواره به مصرف کنندگانی تعلق می‌گیرد که محصولات مشمول جشنواره را از تاریخ چهاردهم مرداد ماه 1402 تا پایان زمان جشنواره خریداری و نصب کنند. میزان هدیه مصرف کننده از طریق سیستم بصورت تصادفی انتخاب می‌گردد و بین مبلغ 6,000,000 ریال تا 60,000,000 ریال خواهد بود. لازم به ذکر است که فرآیند بررسی شماره شبا و پرداخت مبالغ جشنواره، حداقل یک ماه به طول می‌انجامد.»

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز برقی جی پاس مدل GIC33013 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شرکت جی پاس GEEPAS با عرضه بیش از 1500 کالا در زمینه لوازم برقی و خانگی و ... بیش از 37 سال است که در آسیا و اروپا و قاره آمریکا فعالیت مستمر دارد.اجاق گاز برقی مدل GIC33013-NEW با دارا بودن صفحه شیشه ای مشکی یک دست بسیار مقاوم به حرارت بطور یکدست در بالای اجاق ، تنها حرارت را در محدوده دایروی ایجاد می کند و در بقیه مناطق صفحه دما کاملا با دمای محیط یکسان است .می توان هر گونه ظرفی را برروی دستگاه قرار داده و دمای حرارت ساطع شده را از 60 درجه تا 2000 درجه سانتیگراد تنظیم کرد . اجاق دارای صفحه نمایش سون سگمنت با 4 رقم می باشد که می توان دما و زمان تنظیم شده تایمر و ولتاژ برق را نیز مشاهده کرد. گرمای ساطع شده را می توان در دو حالت حلقوی و یا مرکزی و نیز ترکیب این دو با هم ایجاد کرد.دستگاه دارای قفل می باشد که با نگه داشتن بمدت 5 ثانیه فعال و نیز به همین صورت غیر فعال می شود . کل عملیات کنترل بطور کامل لمسی است . توان حرارتی دستگاه 2000 وات می باشد دستگاه از تایمر 3 ساعته برخوردار می باشد .با روشن شدن دستگاه فن آن به کار می افتد و بعد از خاموش کردن دستگاه نیز تا هنگام خنک شدن کامل دستگاه جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه و یا کاربر ، فن کار می کند و بطور خودکار خاموش می شود پس دستگاه را تا هنگام خاموش نشدن فن از برق نباید خارج کرد .دستگاه دارای 3 شاخه خارجی مجهز به فیوز داخلی جهت حفاظت از شبکه برق خانگی و خود دستگاه برخوردار است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 4 شعله اسنوا مدل SGC4-7121 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز 4 شعله اسنوا مدل SGC4-7121 Chef Series دارای صفحه کنترل لمسی است. ابعاد این اجاق گاز برابر 86x60x60 سانتی‌متر است. این اجاق گاز 67 کیلوگرم وزن دارد. گنجایش محفظه فر در این دستگاه برابر 72 لیتر است. فر این دارای یک جوجه گردان بوده و به‌ر احتی و علاوه بر آن دارای یک شعله زمان‌دار است که می‌تواند خیال کاربر را از سر زدن مداوم به غذا راحت کند. جنس این اجاق گاز استیل بوده و دیواره‌های آن نیز استیل میباشد. این اجاق گاز فن انتقال حرارت، ترموکوبل صفر ثانیه، کلید ایمنی درب فِر، سیخ جوجه گردان، ولوم مقاوم در برابر حرارت و ولوم باکالیت دارد. این اجاق گاز از قفل کودک هم بهره می‌برد. بنابراین نیاز به نگرانی برای کودکان خود هنگامی که در آشپزخانه هستند وجود ندارد. فر این اجاق گاز دارای سینی فر و شلف فر خواهد بود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله تایسز مدل TGC5-611 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

معرفی اجاق گاز مبله فردار تایسز مدل TGC5-611 امروزه استفاده از فر در پخت غذا و در آشپزخانه یک ضرورت می‌ باشد .پخت غذاهایی مانند پیتزا یا شیرینی در ماهیتابه در مقایسه با پخت آن ها در فر بسیار متفاوت بوده و کیفیت پخت و طعم آن ها در فر بسیار بهتر است. پختن غذای خوش طعم فقط با یک اجاق گاز با کیفیت امکان پذیر است. فر همچون کوره عمل می‌ کند و دما را یکسان بالا می‌ برد. هوا در فر گردش یکنواختی دارد. بافت موادغذایی پخته شده در فر با اجاق گاز کاملا فرق دارد. اجاق گاز تایسز مدل TGC5-611 دارای دو فر گازی و برقی می باشد و ظرفیت فر ها 60 و 30 لیتری می باشد .همچنین این فر تایسز دارای سنسور پخت گوشت ، فن خنک کننده Cooling Fan، 10 برنامه پخت، سیستم یخ زدایی ، سیخ جوجه گردان، لامپ داخل فر مجزا، ولوم Zamak ضد حرارت، سر شعله بهینه سوز، فن خنک کننده، تنظیم کننده فشار گاز Governor، سیستم پخت برقی ، فن کانوکشن و دارای پایه های استیل قابل تنظیم می باشد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز صفحه‌ ای شیشه‌ ای تایسز مدل TBG5-1920 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شیشه صفحه این گاز که مشکی رنگ است، نسبت به شوک‌های حرارتی مقاومت زیادی دارد و درواقع آنتی شوک حرارتی است، پس دزمان استفاده از اجاق گاز با حرارت بسیار بالا، نیازی نیست نگران صفحه شیشه‌ای گاز باشید. ابعاد این اجاق گاز استاندارد و چیزی در حدود 52x90 می‌باشد و به‌راحتی در برش‌های استاندارد صفحه کابینت، جای داده می‌شود. اجاق گاز صفحه‌ ای تایسز مدل TBG5-1920، دارای 5 شعله است که شعله پلوپز با توان 3.8 کیلووات، در سمت راست قرار گرفته است. اهمیت این نوع طراحی در زمان استفاده از شعله پلوپز با قابلمه بزرگ مشخص می‌شود که هیچ مزاحمتی برای سایر شعله‌ها ایجاد نمی‌کند. این اجاق گاز همچنین مجهز به روغن‌گیر لعابی است، این روغن گیر، علاوه‌بر بالا بردن عملکرد گاز، باعث زیبایی صفحه اجاق گاز می‌شود، چراکه طراحی آن با رنگ مشکی مات، زیبایی خاصی به صفحه گاز می‌دهد. ترموکوپل تاپ تایم و فندک اتوماتیک اجاق گاز صفحه‌ ای تایسز مدل TBG5-1920، ازجمله مواردی است که نشان دهنده این است که طراحان محصول، اهمیت زیادی به راحتی و امنیت مصرف کنندگان می‌دهند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز دنپاسر مدل MDF2DUP خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز طرح فر مدل MDF2DUP یک اجاق گاز منحصر بفرد با بدنه ای از جنس mdf میباشد که طراحی جدید در صنعت تولید اجاق گاز کشور است . از ویژگی های اساسی آن ست شدن با کابینت اطراف آشپزخانه ای به جنس mdf میباشد که میتواند در طرح های مختلف آشپزخانه شما را زیباتر از قبل کند . یک کشوی شیک و دو درب با ولوم های رو به بالا با بدنه مستحکم و با دوام از ویژگی های این اجاق گاز است . این اجاق گاز محصول شرکت دنپاسر با برند رسمی می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز دنپاسر مدل denMDF2D خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز طرح فر مدل denMDF2D یک اجاق گاز منحصر بفرد با بدنه ای از جنس mdf میباشد که طراحی جدید در صنعت تولید اجاق گاز کشور است . از ویژگی های اساسی آن ست شدن با کابینت اطراف آشپزخانه ای به جنس mdf میباشد که میتواند در طرح های مختلف آشپزخانه شما را زیباتر از قبل کند . یک کشوی شیک و جادار با دو درب مجزا و با بدنه مستحکم و با دوام از ویژگی های این اجاق گاز است . همچنین این اجاق گاز دارای پایه های شکیل میباشد که باعث میشود به آسانی بخش زیرین اجاق گاز قابل نظافت و شستشو باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله اسنوا مدل SGC5-3101N Adrina Series خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز آدرینا (Adrina) از خانواده اجاق گازهای مدرن اسنوا می باشد، اضافه شدن سیستم سوخت رسانی کامل ساباف ایتالیا، فندک و ترموکوپل ساباف ایتالیا در این اجاق گاز رضایت از خرید شما را افزایش میدهد.طراحی لوکس صفحه رویه با تکنولوژی جوش پلاسما که علاوه بر زیبایی، وجود درز و منفذ را در صفحه رو کاهش داده و باعث راحت تر پاک کردن سطح اجاق گاز پس از مصرف آن میشود، صورت گرفته است. با این تکنولوژی زوایا در گوشه های صفحه رویی زیبایی بیشتری را در آشپزخانه شما به ارمغان می آورد. اجاق گاز آدرینا اسنوا مدل SGC5-3101N Adrina Series دارای خصوصیاتی دیگر مثل محفظه فر 90 لیتری، ولوم های باکالیت ایتالیایی (نوعی پلاستیک فشرده و مقاوم در برابر حرارت بالا)، دیواره طبقاتی فر (این سامانه به صورت طبقاتی طراحی شده و شلف و سینی در ریل های آن حرکت می نماید.این ویژگی باعث سهولت استفاده ی کاربر از سینی و شلف طراحی گردیده است)، فندک اتوماتیک شعله ها (بدون نیاز به فشار دادن کلید جرقه زن) نیز می باشد. شعله زماندار به مصرف کننده این امکان را مى دهد که زمان خاموش شدن شعله را تعیین کند تا شعله در زمان مشخص به صورت خودکار خاموش شود. وجود دو شعله زماندار اجاق گاز آدرینا اسنوا مدل SGC5-3101N Adrina Series این امکان را به کاربر ارائه می دهد تا به راحتی تمامی فعالیت های پخت خود را برنامه ریزی نموده و از زمان خود بهینه استفاده نماید. همچنین شعله زماندار برای یک پخت طولانی موجب رفع نیاز سرکشی مداوم به اجاق گاز می گردد. جشنواره فروش پاییزی اسنوا از روز 15 مهر ماه است. این جشنواره به مصرف کنندگانی تعلق می‌گیرد که محصولات را از پانزدهم مهر ماه تا پایان زمان جشنواره خریداری و نصب کنند. مبلغ جشنواره برای برند اسنوا به صورت نقدی و تصادفی از طریق سیستم انتخاب می‌شود. فرایند پرداخت مبلغ هدیه یک ماه به طول می‌انجامد. مبلغ جشنواره برای کالای فوق از 6,000,000 ریال تا 60,000,000 ریال است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله آلتون مدل MXR5W خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ابعاد 90 cm میباشد. رنگ-محصول سفید میباشد. تعداد شعله پنج شعله میباشد. پنل کنترل لمسی ندارد. تایمر مکانیکی ندارد. تایمر دیجیتال لمسی دارد. جوجه گردان دارد. شیشه فر 2 جداره و جدا شونده دارد. فر داردارد. فن خنک کننده اتوماتیک دارد. فن گردش هوادارد. المنت برقی ندارد. ترموکوپل صفر ثانیه دارد. پوشش لعاب داخلی آسان تمیز شونده میباشد. پایه های استیل قابل تنظیم میباشد. مصرف انرژی گرید مصرف انرژی A میباشد. شبکه چدنی لولایی, فن گردش هوا در محفظه فر میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله آلتون مدل MDR5W خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ابعاد 90 cm رنگ-محصول سفید تعداد شعله پنج شعله پنل کنترل لمسی ندارد تایمر مکانیکی ندارد تایمر دیجیتال تایمر دیجیتال لمسی جوجه گردان دارد شیشه فر شیشه فر 3 جداره و جدا شونده فر دار دارد فن خنک کننده فن خنک کننده اتوماتیک فن گردش هوا دارد المنت برقی ندارد ترموکوپل ترموکوپل صفر ثانیه پوشش لعاب پوشش لعاب داخلی آسان تمیز شونده تنظیم پایه پایه های استیل قابل تنظیم مصرف انرژی گرید مصرف انرژی A توضیحات ترموکوپل تاپ تایم, رفلکس, شبکه چدنی لولایی, فن گردش هوا در محفظه فر

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله آلتون مدل MXR5S خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ابعاد 90 cm میباشد. رنگ-محصول سفید میباشد. تعداد شعله پنج شعله میباشد. پنل کنترل لمسی ندارد. تایمر مکانیکی ندارد. تایمر دیجیتال لمسی دارد. جوجه گردان دارد. شیشه فر 3 جداره و جدا شونده دارد. فر دار دارد. فن خنک کننده اتوماتیک دارد. فن گردش هوا دارد. المنت برقی ندارد. ترموکوپل صفر ثانیه میباشد. پوشش لعاب داخلی آسان تمیز شونده میباشد. پایه های استیل قابل تنظیم میباشد. مصرف انرژی گرید مصرف انرژی A میباشد. ترموکوپل تاپ تایم, رفلکس, شبکه چدنی لولایی, فن گردش هوا در محفظه فر میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اجاق گاز 5 شعله اخوان مدل M13-EDTR خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اجاق گاز مبله فردار هلالی ریلی مدل M13-EDTR سری 3 اخوان یکی از پرفروش ترین گازهای مبله اخوان می باشد. این گاز دارای نمایشگر دیجیتالی و همچنین سرشعله های ایتالیایی است. این گاز مبله دارای 5 شعله است که 4 سرشعله ایتالیایی معمولی و 1 سرشعله ایتالیایی سه حلقه ای / یک شعله زمان دار دارد.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo