ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید نردبان

چنانچه تمایل دارید برای دسترسی به میله پرده و یا قرار دادن محصولات مختلف در طبقات بالای کمد خانگی و یا محل کارتان از نردبانی مستحکم و زیبا برخوردار شوید، توصیه می کنیم در ادامه با مقاله راهنمای خرید نردبان همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص خرید این وسیله آشنا نماییم.

نربان چیست؟

نردبان ابزاری برای دست یابی به ارتفاعات بالاتر است که در انواع مختلف، ارتفاعات متنوع و جنس‌های گوناگون ساخته می‌شوند.

انواع نردبان از نظر جنس

نردبان چوبی: اولین و قدیمی‌ترین نردبان های ساخته شده به دست بشر از جنس چوب هستند. این نردبان ها از چوب بدون رگه، تراش و ترک ساخته می شوند. وزن چوب مورد استفاده باید سبک و مقاوم باشد، این کار به حمل راحت تر نردبان کمک می کند.

نردبان فلزی: این نردبان ها از جنس آهن و آلومینیوم ساخته می شوند. نردبان های آهنی را با لوله آهنی می سازند و معمولا دست ساز هستند. به دلیل عدم استاندارد لازم خرید این جنس را به شما توصیه نمیکنم. بهترین نوع نردبان های فلزی جنس آلومینیومی هستند. این نردبان ها بسیار سبک و ایمن می باشند.

نردبان پلاستیکی یا فایبرگلاس: این نردبان ها زیاد بلند نیستند، به دلیل اینکه فایبر گلاس از چوب فشرده تر است، وزن آن ها در مقایسه با نمونه چوبی مقداری سنگین تر می باشد. فایبرگلاس در شرایط خشک رسانای جریان برق نیست، دما را نیز از خود عبور نمی دهد. در دماهای خاص حالت خود را حفظ می کند.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید نردبان برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز خودروی شخصیتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( خودرو و ابزار اداری ) می توانید مطالعه نمائید.

انواع نردبان از نظر ساختار

مدل های ساده: اصلا نیاز به گفتن نیست. این مدل از نردبان ها کاملا ساده هستند و تنها بسته به جنس بدنه و همچنین میزان ارتفاع خود، قیمت گذاری شده و در بازار به فروش رسانده می شوند.

مدل های تلسکوپی: مدل های تلسکوپی یکی از بهترین و پرفروش ترین نردبان های عصر ما هستند که به راحتی می توان اندازه بلندی آنها بسته به سطح کارایی مورد نظرتان تنظیم نمایید و در نهایت با بهره گیری از قفل ارتفاع، میزان بلندی آن را تثبیت کنید. ناگفته نماند خودِ این مدل از نردبان ها نیز به دو دسته تلسکوپی ساده و تلسکوپی تاشو تقسیم بندی می شوند.

مدل های تاشو: این نوع از پلکان ها همانطور که از نامشان نیز مشخص است، از قابلیت تاشوندگی برخوردار هستند. می توان آن را برای هر بار استفاده نمودن باز و بسته کرد و به دلیل تاشو بودن ساختار کلی آن ها نیز برای نگهداری نیاز به جا و مکان کمتری در هر محیط خانگی و صنعتی پیدا کرد.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید نردبان

نکات مهم هنگام خرید نردبان

 • اولین نکته ای که هنگام خرید نردبان باید به آن توجه کنید، نوع ساختار کالای مورد نظرتان است. پلکان ها بطور کلی در سه ساختار مختلف: ساده، تلسکوپی و تاشو طراحی و تولید می شوند.
 • نکته دوم بعد از انتخاب نوع ساختاری پلکان مورد نظرتان، مربوط به جنس بدنه آن است. امروزه برای ساخت پلکان ها از متریال های گوناگونی نظیر: چوب، آهن، آلومینیوم، استیل و همچنین پلاستیک استفاده می شود.
 • نکته مهم بعدی در انتخاب و خرید نردبان مربوط به وزن قابل تحمل آن می شود که در این خصوص شما عزیزان بایستی با در نظر داشتن میانگین وزن خود و دیگر کسانی که احتمالا از محصول شما استفاده خواهند کرد، خرید خود را انجام دهید.
 • نکته مهم بعدی در انتخاب یک نردبان خوب و مستحکم توجه به طراحی پایه و هم‌چنین پایداری آن برای شما به عنوان کاربر است. توصیه می کنیم در این مورد کاملاً سختگیرانه رفتار کرده و از خرید هر نوع نردبانی که گمان می کنید دارای پایه هایی سست و غیر ایمن است، خودداری فرمایید!
 • سطح پله ها بایستی از مساحت مطلوبی برخوردار باشد تا شما بتوانید به راحتی پایتان را بر روی آن قرار دهید و تعادل خود را بر روی محصول کاملا حفظ کنید.
 • برخی از نردبان ها دارای دو قسمت جهت استفاده دو نفر به صورت همزمان هستند که برای این منظور شما باید به استحکام هر دو نردبان متصل شده به یکدیگر و طراحی استاندارد هر کدام از آن‌ها به صورت جداگانه بپردازید.
 • تعبیه کردن قفل ارتفاع برای یک نردبان نیز از دسته موارد ایمنی برای این کالا بحساب آورده می شود که سبب اطمینان خاطر شما از عدم برهم خوردن بلندی آن خواهد شد.
 • عمدتا نوع، طول و هم‌چنین جنس به کار رفته در ساخت است که قیمت نردبان را برای شما مشخص می کند. با این حال اما یادتان باشد توجه به تناسب استفاده از نردبان با محیط مصرفی که قرار است در آن مورد بهره گیری قرار بگیرد نیز فوق العاده حائز اهمیت است. زیرا برای انجام کارهای خانگی خرید یک پلکان بلند و صنعتی هیچ توجیهی ندارد.

روش صحیح استفاده از نردبان

نردبان ابزاری ساده شناخته شده و به همین دلیل بسیاری به ماهیت خطرناک آن واقف نیستند. اگر احتیاط لازم هنگام استفاده از این ابزار درنظرگرفته نشود منجر به سقوط، صدمات جدی و حتی مرگ کاربر می‌شود. برای به حداقل رساندن خطرات استفاده از نردبان نکات زیر را رعایت کنید:

  • هرگز نباید دو نفر در یک زمان از یک نردبان بالا برود.
  • از نردبان دوپله دوپله بالا یا پایین نروید.
  • قبل از استفاده کف کفش‌ها را تمیز کنید.
  • برای نگهداری ابزارآلات از کمربند ابزار استفاده کنید یا آن‌ها را به دستیار بسپارید.
  • از حرکات ناگهانی اجتناب کرده و به آرامی بالا بروید.
  • آن را روی سطح صاف قرار دهید.
  • از نردبان‌های فلزی برای کارهای الکتریکی استفاده نکنید.
  • از تکیه دادن نردبان به ستون یا تیرک چوبی جلوگیری کنید.
  • از آن برای بالابردن بارهای سنگین و حجیم استفاده نکنید.
  • در مرکز نردبان بایستید و از تکیه دادن به ان اجتناب کنید.
  • برای نگهداری ابزارآلات از کمربند ابزار استفاده کنید یا آن‌ها را به دستیار بسپارید.
  • و … 

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید نردبان

روش نگهداری از نردبان

 • همیشه قبل و بعد از هر استفاده اتصالات‌نردبان را مورد بررسی قرار دهید و در صورت شل بودن آن ها را محکم کنید.
 • اگر نردبان‌شما دارای چرخ، قرقره، قفل یا پولی می باشد، هر چند وقت یکبار آن ها را روغن کاری نمایید.
 • اگر طناب یا زنجیر نردبان‌ کهنه و فرسوده است، آن ها را تعویض کنید.
 • همیشه بعد از استفاده بدنه و روتین های نردبان‌را تمیز کنید. این کار باعث افزایش طول عمر وسیله می شود.
 • بعد از استفاده نردبان را در محلی قرار دهید که روی شخص دیگری که در آن مکان قرار دارد، یا روی زمین نیوفتد.
 • و … 

خلاصه مقاله

 1. نردبان ابزاری برای دست یابی به ارتفاعات بالاتر است که در انواع مختلف، ارتفاعات متنوع و جنس‌های گوناگون ساخته می‌شوند.
 2. پلکان ها بطور کلی در سه ساختار مختلف: ساده، تلسکوپی و تاشو طراحی و تولید می شوند.
 3. امروزه برای ساخت پلکان ها از متریال های گوناگونی نظیر: چوب، آهن، آلومینیوم، استیل و همچنین پلاستیک استفاده می شود.
 4. نردبان ابزاری ساده شناخته شده و به همین دلیل بسیاری به ماهیت خطرناک آن واقف نیستند. اگر احتیاط لازم هنگام استفاده از این ابزار درنظرگرفته نشود منجر به سقوط، صدمات جدی و حتی مرگ کاربر می‌شود.
 5. هنگام خرید نردبان بایستی به نوع، جنس، ارتفاع، دوطرفه بودن و با نبودن و … توجه نمود.

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید نردبان لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز نردبان 18 پله مهرنگار مدل TAK به همراه پایه تعادل خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این مدل اصطلاحاً نردبان مخابراتی نامیده شده است و از آن می‌توان جهت مصارف مختلفی در 3 حالت استفاده کرد، حالت اول بصورت چهارپایه یاهمان هشتی حالت دوم بصورت یکطرفه یا کشویی و حالت آخر اینکه هر قسمت از نردبان بصورت 2 نردبان مجزا از هم قابل تفکیک است. ارتفاع یکطرفه این سایز 250 سانتی‌متر است و در زمانیکه بصورت کشویی باز می‌شود ارتفاع آن به 440 سانتی‌متر می‌رسد. قوطی بکار گرفته شده در این مدل ابعاد 30×50 است که نسبت به مدل‌های مشابه قوی‌تر می‌باشد. اتصالات این نردبان با جوش CO2 به هم متصل گردیده که از لحاظ مقاومت چندین برابر جوش معمولی یا اصطلاحاً جوش برق است، بدنه این محصول توسط رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای پوشیده شده که ضمن زیباییِ بیشتر، مقاوم در برابر رطوبت است. در پایین نردبان کفشک‌های پلاستیکی تعبیه شده که باعث عدم لغزش نردبان در سطوح صاف و لغزنده می‌گردد. ،برای این محصول پایه تعادل جهت امنیت بیشتر درنظر گرفته شده است و نهایتاً این‌که در طراحی این مدل سعی شده محصولی زیبا و محکم و ایمن ارائه گردد تا بواسطه کارایی بالا نظر مصرف کننده را نیز تامین نماید. این محصول بصورت شیرینگ شده و در بسته بندی پلاستیکی تقدیم می‌گردد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 8 پله مدل فراز خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این نردبان 2 حالت میگیرد و جزء نردبان‌های چند‌کاره به شمار می‌آید.یک حالت هشتی و دیگری به طور کامل باز میشود. یکی از ویژگیهایی که این نردبان را از دیگر نردبان‌های همنوع خود متمایز می‌کند، قفل بزرگ و پله پهن یدک آن است که برای اینکه جای پایتان راحت باشد و پا خسته نشود ساخته شده است. این نردبان را در فضاهای مختلف خانگی، صنعتی، اداری و باغبانی می‌توان استفاده نمود. سبکی و نوع طراحی این نردبان باعث می‌شود که حمل و نقل آن آسان ‌باشد.کسانی که به جزء ایمنی و کیفیت بالا به کارآیی و قابل کاربرد بودن نردبان در فضاهای مختلف می‌اندیشند نردبان فراز یک انتخاب ویژه و فوق‌العاده می باشد به این دلایل که معمولا قفل یا ضامن نردبان اصلی ترین جزء نردبان می باشد چون استفاده زیادی از آن می شود چرا که مدام باز و بسته می شود و اگر این قسمت خراب شود نردبان عملا از کار می افتد. در جنس های بی کیفیت ضامن نردبان اولین چیزی است که خراب می شود.یکی دیگر از ویژگی های نردبان جای پای راحت و پهن تر از بقیه نردبان های موجود در بازار است که نردبان های بی کیفیت برای اینکه خرج تولید نردبان کم شود اقدام به باریک ساختن پله ها می کنند که چند دقیقه روی پله ها باستید پایتان خسته یا درد می گیرد.و در آخر این نردبان تمام آلومینیوم با رنگ کوره ای می باشد و هیچ فلزی در آن بکار برده نشده.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 5 پله آذین مدل سوپر استپ مدل SiDaCo.AZ5s خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان پنج پله آذین از جنس آلومینیوم فابریک و نمونه دیزاین آلمانی است. این نردبان علاوه بر وزن بسیار کم ازاستحکام بسیار بالایی برخوردار است و همین قابلیت این محصول را از سایر محصولات مشابه متمایز کرده است. وزن این محصول حدود 5 کیلوگرم با تحمل وزن 150 کیلوگرم است به طوری که یک فرد مسن و یا خرد سال به راحتی قادر به حمل آن است. ارتفاع این نردبان به گونه ای است که برای خانه های آپارتمانی و سقف های حتی با ارتفاع سه متر مناسب است. پایه های این محصول از جنس پلاستیک می باشد و طبقه فوقانی آن با ابعاد بزرگ تر از سایر پله ها به فرد تعادل و راحتی بالایی می بخشد. این نردبان حتی در بالاترین پله بدون لرزش بوده و دارای آویز سطل در قسمت دسته نردبان است که برای تمیز کردن دیوار ها و یا رنگ کاری بسیار مناسب است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 7 پله مدل ونوس خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان 7 پله ونوس با طراحی جدید و منحصر به فرد خود برای راحتی هر چه بیشتر استفاده کننده ساخته شده است.داشتن جای ابزار در بالای نردبان و پله هایی با پهنای 10 سانتیمتر با بهترین متریال از مزیتهای این محصول است. قفل نردبان در پله بالا برای تعادل و استحکام بیشتر در این نردبان تعبیه شده است.علاوه بر قفل در پله بالا یک قفل دیگر در بدنه این نردبان وجود دارد که هنگام بسته شدن و جابه جایی باعث میشود نردبان باز نشود.ارتفاع از زمین تا اخرین پله نردبان 7 پله 150 سانتیمتر می باشد.زیر پله های این نردبان همانطور که در عکسها مشخص است با پروفیل اهن تقویت شده است تا تحمل وزن 120 کیلو گرم را به راحتی تحمل کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 12 پله مدل آسانکار As12s خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان یکی از ملزومات اساسی در انجام امور و کارهای فنی بوده که از قدیم  با تنوع خیلی کم به صورت چوبی و آهنی که  بسیار جاگیر، غیر ایمن و سنگین مورد استفاده قرار می‌گرفت. هم اکنون نردبان دو تکه آسان کار با دو مفصل فولادی، قابلیت استفاده در سه حالت را به ما می‌دهد. جنس این نردبان کاملا از آلومینیوم فابریک بوده و با روکش رنگ کوره ای و بسیار با کیفیت عایق شده است. همراه این نردبان رکاب به صورت اشانتیون توسط شرکت ارائه شده که در نردبان های مشابه به هیچ عنوان یافت نمی‌شود. این رکاب به صورتی طراحی شده که قابلیت جا به جایی در هر پله را دارد و به ما امکان استفاده طولانی مدت با تحمل وزن بسیار بالا و بدون خستگی را می‌دهد. این نردبان دارای یک پایه T شکل در یک طرف است که به دلیل دارا بودن دو پایه لاستیکی مانع از سر خوردن و باعث ایجاد تعادل صد در صد می‌شود. این محصول به صورت هشتی شکل به ارتفاع 175 سانتیمتر می‌رسد که این ارتفاع برای استفاده در داخل خانه وحتی بیرون و داخل حیاط بسیار مناسب بوده و در صورت استفاده به صورت یک طرفه به ارتفاع 360 سانتیمتر می‌رسد که برای استفاده بیرون منزل، داخل حیاط، سالن، فروشگاه ها واداره‌جات مناسب است. مفصل‌ها ی(قفل ها) این نردبان با پیچ و مهره به بدنه متصل شده و این امر باعث سهولت تعویض آن‌ها در صورت خرابی می‌شود. این محصول با حجم کم و وزن 12 کیلوگرم برای جابه‌جایی و نگهداری بسیار مناسب است و با تهیه آن در واقع هم یک نردبان و هم یک چهارپایه را یکجا خریداری می‌کنید. در عکس آخر آلبوم، اشاره ای به نحوه‌ی استفاده از رکاب شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 20 پله ریسپکت مدل 6m خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبانی که در حال مشاهده آن هستید نردبان 4 تکه تمام آلومینیوم ریسپکت RESPECT می باشد. این نردبان از پروفیل آلومینیوم آلیاژی با گرید 6063 خالص تولید شده. ارتفاع جمع شده این نردبان 1.5 متر ، در حالت دو پایه 2.85 متر و در حالت مستقیم به 5.8 متر می رسد. ضخامت پروفیل های این نردبان به صورت واقعی 2 میلیمتر می باشد. پله های این نردبان از پروفیل مربع با به ابعاد 3 در 3 سانتی متر و ستون ها از پروفیل مستطیل به ابعاد 2.5 در 6.5 سانتی متر تولید شده است. تحمل وزن این نردبان به راحتی 150 کیلوگرم بوده و به جرات می توان گفت قوی ترین نردبان در سطح بازار می باشد. قفل های این نردبان از ورق های فولادی با ابکاری گالوانیزه تهییه شده و قفل ها به صورت جفتی و با کمک اهرم باز می گردد، تنها نردبان بازار که مجهز به این قابلیت بوده، قفل های اهرمی استهلاک بسیار پایین، دوام بالا و طول عمر بالاتری نسبت به قفل های تکی دارند. این نردبان دارای 2 عدد پایه تعادل با ترمیز لاستیکی در 2 طرف به طول 75 سانتی متر می باشد. همچنین به همراه این نردبان 1 عدد کف پله یدکی ارسال می گردد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 22 پله ماندگار مدل پارس به همراه پایه تعادل خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان پارس از دو تکه ساخته شده که می توان هر قسمت را به صورت مجزا نیز استفاده کرد. همچنین قابلیت استفاده به صورت کشویی برای دسترسی به ارتفاع بالاتر را دارد. ارتفاع هر اسلاید 300 سانتیمتر می باشد و در زمانی که روی هم قرار می گیرد ارتفاع آن به 540سانتیمتر می رسد. این نردبان دارای یک پایه تعادل جهت ایمنی بیشتر است. یک کمربند نیز در وسط نردبان قرار داده شده تا ایمنی بیشتری را هنگام استفاده به مصرف کننده هدیه دهد. قطعات پلاستیکی پایین نردبان از جنس pvc است که مانع لغزندگی هنگام استفاده در سطوح صاف و صیقلی می شود.رنگ استفاده شده در این مدل نیز، از نوع رنگهای الکترواستاتیک کوره ای است که باعث زیبایی بیشتر و حفظ کیفیت رنگ به مرور زمان می‌شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 5 پله آلوم پارس پله مدل کلاسیک خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان 5 پله آلوم پارس پله مدل کلاسیک دارای پله برای قرارگیری جعبه‌ابزار و گواهینامه استاندارد ایران است. این نردبان عرض پله‌ای معادل 13 سانتی‌متر دارد که در زمان استفاده کاربر راحت خواهد بود. برای استحکام بیشتر این نردبان کلاسیک یا در حقیقت خانگی دارای سیم فولادی مهار شده است که به کاربر این امکان را می‌دهد تا بتواند از آن به‌راحتی استفاده کند. قابلیت تحمل وزن تا 150 کیلوگرم نیز از دیگر قابلیت‌های این نردبان کلاسیک است که آن را به محصولی کاربردی تبدیل می‌کند. نوع پله‌های این نردبان چندضلعی بوده و با استفاده از آن می‌توانید کارهای صنعتی خود را به‌راحتی انجام دهید. با استفاده از قفل ارتفاع خیالتان از امنیت این نردبان راحت خواهد بود و به‌راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. این نردبان 5 پله دارد و وجود آن برای هر محیط یا خانه‌ای لازم و کاربردی است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 24 پله ماندگار مدل پارس به همراه پایه تعادل خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان پارس از دو تکه ساخته شده که می توان هر قسمت را به صورت مجزا نیز استفاده کرد. همچنین قابلیت استفاده به صورت کشویی برای دسترسی به ارتفاع بالاتر را دارد. ارتفاع هر اسلاید 350 سانتیمتر می باشد و در زمانی که روی هم قرار می گیرد ارتفاع آن به 640 سانتیمتر می رسد. این نردبان دارای یک پایه تعادل جهت ایمنی بیشتر است. همچنین یک پله یدک با عرض 9 سانت و قابلیت جابجایی و نصب بر روی تمام پله ها، برای این نردبان در نظر گرفته شده که باعث می شود در هنگام استفاده ی طولانی مدت، پا اذیت نشود. یک کمربند نیز در وسط نردبان قرار داده شده تا ایمنی بیشتری را هنگام استفاده به مصرف کننده هدیه دهد. قطعات پلاستیکی پایین نردبان از جنس pvc است که مانع لغزندگی هنگام استفاده در سطوح صاف و صیقلی می شود.رنگ استفاده شده در این مدل نیز، از نوع رنگهای الکترواستاتیک کوره ای است که باعث زیبایی بیشتر و حفظ کیفیت رنگ به مرور زمان می‌شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 7 پله ماندگار مدل سما خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان سما نردبانی پله پهن است که بدنه آن از پروفیل های مستطیلی ساخته شده، به همین دلیل در مقایسه با محصولات مشابه از استحکام بیشتری برخوردار است. در قسمت بالای نردبان جایی برای قرار دادن ابزار تعبیه شده است. همچنین جهت حمل سریع و آسان، دستگیره ای بر روی بدنه نردبان پرچ شده. طراحی منحصر به فرد این نردبان، ظاهری شیک در کنار استحکام بالا را به مصرف کننده هدیه می دهد. بر روی پله بالایی قفل محافظ نردبان قرار دارد که باعث حفظ تعادل پله های نردبان هنگام استفاده از آن می شود. این نردبان جهت مصارف خانگی، اداری، خدماتی و فروشگاهی مناسب است. توجه بفرمایید این نردبان دارای 7 پله می باشد. که برای دسترسی به ارتفاع 375 سانتیمتر مورد نیاز است.به همین دلیل وزن آن سنگینتر است. اما برای مصارف خانگی 5 پله یا 4 پله کفایت است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 8 پله مدل ونوس خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان 8 پله ونوس با طراحی جدید و منحصر به فرد خود برای راحتی هر چه بیشتر استفاده کننده ساخته شده است.داشتن جای ابزار در بالای نردبان و پله هایی با پهنای 10 سانتیمتر با بهترین متریال از مزیتهای این محصول است. قفل نردبان در پله بالا برای تعادل و استحکام بیشتر در این نردبان تعبیه شده است.علاوه بر قفل در پله بالا یک قفل دیگر در بدنه این نردبان وجود دارد که هنگام بسته شدن و جابه جایی باعث میشود نردبان باز نشود.ارتفاع از زمین تا اخرین پله نردبان 8 پله 172 سانتیمتر می باشد.زیر پله های این نردبان همانطور که در عکسها مشخص است با پروفیل اهن تقویت شده است تا تحمل وزن 120 کیلو گرم را به راحتی تحمل کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 9 پله مدل ونوس خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان 9 پله ونوس با طراحی جدید و منحصر به فرد خود برای راحتی هر چه بیشتر استفاده کننده ساخته شده است.داشتن جای ابزار در بالای نردبان و پله هایی با پهنای 10 سانتیمتر با بهترین متریال از مزیتهای این محصول است. قفل نردبان در پله بالا برای تعادل و استحکام بیشتر در این نردبان تعبیه شده است.علاوه بر قفل در پله بالا یک قفل دیگر در بدنه این نردبان وجود دارد که هنگام بسته شدن و جابه جایی باعث میشود نردبان باز نشود.ارتفاع از زمین تا اخرین پله نردبان 9 پله 194 سانتیمتر می باشد.زیر پله های این نردبان همانطور که در عکسها مشخص است با پروفیل اهن تقویت شده است تا تحمل وزن 120 کیلو گرم را به راحتی تحمل کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 12 پله مدل تلسکوپی لادر کد M80 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر قصد دارید نردبانی با ویژگی‌های جالب داشته باشید، محصول فوق گزینه‌ی مناسبی خواهد بود. این نردبان 11 پله با احتساب پله پا 12 پله دارد و از نوع تلسکوپی یک طرفه می باشد وارتفاع آخرین پله‌ی آن از سطح زمین به 3.50متر می‌رسد. وزن پایین محصول در مقایسه با نردبان های آهنی و چوبی جابه جایی رو بسیار آسان کرده این وزن مناسب به‌دلیل استفاده از آلومینیوم در ساختار آن است. این فلز استحکام بالایی دارد و فرد می‌تواند با اطمینان کامل از این محصول استفاده کند. وزن قابل‌تحمل این محصول 150 کیلوگرم اعلام شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 28 پله آلیان صنعت مدل تاشو AL4P28 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان يكي از ملزومات اساسي در انجام امور و كارهاي فني بوده كه از قديم با تنوع خيلي كم به صورت چوبي و آهني كه بسيار جاگير، غير ايمن و سنگين مورد استفاده قرار مي‌گرفت. هم اكنون نردبان چهار تکه آلیان صنعت با شش مفصل فولادي، قابليت استفاده در 1 حالت را به ما مي‌دهد. این نردبان از چهار تکه 2 متری تشکیل شده که پس از باز شدن به صورت 2 پایه ارتفاعی برابر با 4 متر در هر طرف را به ما میدهد. قابلیت این نردبان که آن را از سایر نردبان ها متمایز می کند اهرم اتصال دو قفل این نردبان به یکدیگر می باشد که امکان باز و بستن نردبان را به سهولت به شما میدهد.نردبان های آلیان صنعت از سنگین ترین و مقاوم ترین نردبان های موجود می باشد که قابلیت تحمل وزن 136 کیلوگرم را داراست و تمامی قطعات یدکی و مصرفی آن از جمله قفل های مفصلی آن موجود و قابل تعویض می باشد. ابعاد استاندارد این نردبان در حالت جمع شده باعث شده که حتی با یک مشاین سواری قابل حمل باشد. جنس اين نردبان كاملا از آلومينيوم 6063 استاندارد بوده و با روكش رنگ كوره اي و بسيار با كيفيت عايق شده است. پله های این نردبان از پروفیل آلمینیوم با مقطع مربع شکل به ابعاد 3 سانتی متر در 3 سانتی متر تهیه شده که باعث استحکام این نردبان می شود. همراه این نردبان یک پله پهن متحرک می باشد که میتوانید آن را روی هر کدم از پله های مد نظر که میخواهید روی آن توقف طولانی مدتی داشته باشید قرار دهید. اين نردبان داراي دو پايه T شكل است که قابلیت نصب در هر دو طرف را داراست كه به دليل برخوردار بودن از پايه های لاستيكي مانع از سر خوردن و باعث ايجاد تعادل صد در صد مي‌شود. اين محصول به صورت هشتي شكل به ارتفاع 4 متر در قله مي‌رسد كه اين ارتفاع براي استفاده در کارگاه‌ها، انبار‌ها، کارخانه‌ها، باشگاه‌ها، سالن‌ها، تالار‌ها، مساجد، بيرون منزل، داخل حياط، سالن، فروشگاه‌ها، اداره‌جات و... مناسب است. مفصل‌ها ي فولادی اين نردبان با پيچ و مهره به بدنه متصل شده و اين امر باعث سهولت تعويض آن‌ها در صورت خرابي مي‌شود. نردبان های آلیان صنعت از سنگین ترین و مقاوم ترین نردبان های موجود می باشد که قابلیت تحمل وزن 136 کیلوگرم را داراست و تمامی قطعات یدکی و مصرفی آن از جمله قفل های مفصلی آن موجود و قابل تعویض می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 6 پله آلوم پارس پله مدل هایلوکس خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان 6 پله آلوم پارس پله مدل هایلوکس یک نردبان سبک با وزن 11کیلوگرم است که برای مصارف خانگی کاربرد دارد. ارتفاع دسترسی نردبان شش پله مدل هایلوکس 340 سانتی متر است. دستگیره موجود در کناره این نردبان خانگی آلومینیومی حمل محصول را تسهیل کرده و قفل موجود بر روی آن خطر باز شدن ناگهانی در حین حمل را کاهش می دهد. ستون‌های جلویی و پشتی این نردبان شش پله از پروفیل آلومینیومی درجه یک ساخته می شود که استحکام قابل قبولی را برای محصول به وجود آورده است. همچنین عرض ۲۰ سانتی متری پله های این نردبان یک طرفه که با آلومینیوم دو لایه ساخته شده اند، در حفظ تعادل کاربر موثر هستند. سینی پلاستیکی مانند جعبه ابزار موجود در قسمت بالایی نردبان 6 پله آلوم پارس پله مدل هایلوکس از دیگر ویژگی های این محصول است. نردبان شش پله آلوم پارس پله مدل هایلوکس قابلیت تحمل وزن ۱۶۰ کیلوگرم را دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 7 پله آلوپات مدل پهن کد 20cm خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

وزن قابل تحمل نردبان 150 کیلوگرم و مجاز 130 کیلو می باشد، عرض پله پهن ویژه 20 سانتی متر با لبه های نرم و گرد شده، ارتفاع آخرین پله پس از باز شدن نردبان (حالت دوطرفه) 157 سانتی متر، مناسب منازل و ویلا و مکان های تجاری و اداری با ارتفاع کمتر از 3.5 متر، پروفیل ها از جنس آلیـاژ آلومینیوم مخصـوص استفاده شده در ساخت این نردبان علاوه بر تأمین استحـکام بالا سبب وزن کم این نردبان جهت راحتی حمل و نقل شده است ، پله های پهن ویژه راحتی هرچه بیشتر را برای کاربران تامین کرده است و کاربر با تکیه دادن زانوها به میله خمیده تعبیه شده در بالای نردبان به راحتی می تواند تعادل خود را حفظ کند، شاید در نگاه اول نردبان به صورت یک ابزار ساده به نظر برسد ولی یکی از پر اهمیت ترین نکاتش تامین امنیت و راحتی کاربر می باشد که به حول قوه الهی نزدیک به نیم قرن تامین کننده صد در صد امنیت و ایمنی کاربرانمان هستیم. به دلیل کیفیت بالای آلیاژ به کار رفته در پروفیل ها، از رنگ کردن محصولات اجتناب می کنیم و به ندرت احتمال وجود خط و خش جزئی بر روی محصولات می باشد که در نردبان های آلومینیومی کاملاً طبیعی است. ، صنایع آلوپات نخستین تولید کننده ایرانی است که نردبان ها و بالابرهایی با کیفیت برتر در انواع صنعتی و خانگی و فوق مستحکم نیروگاهی و آتش نشانی با استانداردهای پذیرفته شده بین المللی را طراحی و تولید کرده است و دارای استاندارد ایران و ISO 9001:2015 در سیستم مدیریت کیفیت، صادره از رویال سرت ( Royal Cert ) آلمان می باشد و محصولات این شرکت با رعایت آخرین استانداردهای بین المللی در این زمینه تولید می گردد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 32 پله آلیان صنعت مدل تاشو AL4P32 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان يكي از ملزومات اساسي در انجام امور و كارهاي فني بوده كه از قديم با تنوع خيلي كم به صورت چوبي و آهني كه بسيار جاگير، غير ايمن و سنگين مورد استفاده قرار مي‌گرفت. هم اكنون نردبان چهار تکه آلیان صنعت با شش مفصل فولادي، قابليت استفاده در 1 حالت را به ما مي‌دهد. این نردبان از چهار تکه 2.30 متری تشکیل شده که پس از باز شدن به صورت 2 پایه ارتفاعی برابر با 4.6 متر در هر طرف را به ما میدهد. قابلیت این نردبان که آن را از سایر نردبان ها متمایز می کند اهرم اتصال دو قفل این نردبان به یکدیگر می باشد که امکان باز و بستن نردبان را به سهولت به شما میدهد.نردبان های آلیان صنعت از سنگین ترین و مقاوم ترین نردبان های موجود می باشد که قابلیت تحمل وزن 136 کیلوگرم را داراست و تمامی قطعات یدکی و مصرفی آن از جمله قفل های مفصلی آن موجود و قابل تعویض می باشد. ابعاد استاندارد این نردبان در حالت جمع شده باعث شده که حتی با یک مشاین سواری قابل حمل باشد. جنس اين نردبان كاملا از آلومينيوم 6063 استاندارد بوده و با روكش رنگ كوره اي و بسيار با كيفيت عايق شده است. پله های این نردبان از پروفیل آلمینیوم با مقطع مربع شکل به ابعاد 3 سانتی متر در 3 سانتی متر تهیه شده که باعث استحکام این نردبان می شود. همراه این نردبان یک پله پهن متحرک می باشد که میتوانید آن را روی هر کدم از پله های مد نظر که میخواهید روی آن توقف طولانی مدتی داشته باشید قرار دهید. اين نردبان داراي دو پايه T شكل است که قابلیت نصب در هر دو طرف را داراست كه به دليل برخوردار بودن از پايه های لاستيكي مانع از سر خوردن و باعث ايجاد تعادل صد در صد مي‌شود. اين محصول به صورت هشتي شكل به ارتفاع 4.6 متر در قله مي‌رسد كه اين ارتفاع براي استفاده در کارگاه‌ها، انبار‌ها، کارخانه‌ها، باشگاه‌ها، سالن‌ها، تالار‌ها، مساجد، بيرون منزل، داخل حياط، سالن، فروشگاه‌ها، اداره‌جات و... مناسب است. مفصل‌ها ي فولادی اين نردبان با پيچ و مهره به بدنه متصل شده و اين امر باعث سهولت تعويض آن‌ها در صورت خرابي مي‌شود. نردبان های آلیان صنعت از سنگین ترین و مقاوم ترین نردبان های موجود می باشد که قابلیت تحمل وزن 136 کیلوگرم را داراست و تمامی قطعات یدکی و مصرفی آن از جمله قفل های مفصلی آن موجود و قابل تعویض می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 13 پله کد 3.80 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان تلسکوپی (تاشو) Aluminum Telescope Leader دیگر نگران سر خوردن پایه نردبان یا افتادن از آن نباشید. یک طرف نردبان تلسکوپی (تاشو) Aluminum Telescope Leader همانند اهرم عمل کرده و تعادل آن را حفظ می کند. نردبان تلسکوپی (تاشو) Telescope Leader به راحتی قابل استفاده است . این نردبان 14 پله دارد. وارتفاع آخرین پله‌ی آن از سطح زمین به3٫8 متر می‌رسد. وزن پایین محصول در مقایسه با نردبان های آهنی و چوبی جابه جایی را بسیار آسان کرده است. این وزن مناسب به‌دلیل استفاده از آلومینیوم در ساختار نردبان تلسکوپی است. این فلز استحکام بالایی دارد و فرد می‌تواند با اطمینان کامل از این محصول استفاده کند. ارتفاع کامل مستقیم این نردبان 5 متر است و وزن قابل‌ تحمل این محصول 150 کیلوگرم اعلام شده است. این نردبان کاربردی ، سبک وزن و مقرون به صرفه تلسکوپی آلومینیومی به اندازه کافی همه کاره است تا بتواند بسیاری از کارهای خانگی را انجام دهد و به اندازه کافی قوی است که اکثر مشاغل اطراف دفتر را انجام دهد. دارای وزن مناسب برای حرکت آسان و نردبان چند منظوره که می تواند به سرعت راه اندازی شده و به راحتی ذخیره شود. حداقل ارتفاع تا شونده ی این نردبان متفاوت است و این قابلیت،قرار گیری آن را در فضای گاراژ ، کمد یا وانت آسان می کند. برای یک نردبان جهانی که می تواند برای دسترسی به زیر شیروانی شما ، تغییر لامپ ، تزئین و موارد دیگر استفاده شود این مورد مناسب است. این نردبان چند منظوره با بالاترین استانداردها با استفاده از مواد با کیفیت بالا ، از جمله آلومینیوم مقاوم در برابر خوردگی مقاومت دارد و، مطابق با استانداردهای GPSG و EN131 برای آرامش کامل شما مطابقت دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 20 پله آلوم پارس پله مدل هارمونی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان ها انواع مختلفی دارند که باید بنا به نیازتان بهترین انتخاب را داشته باشید. این نردبان تاشو بوده و میتوانید تا ارتفاع 5.61 از آن استفاده کرده و در ضمن در محیط های کوچک ازآن نگهداری کنید. این نردبان به نزدبان مفصلی نیز معروف است و استفاده ای چند منظوره دارد. وزن این نزدبان 19.5 است و راحت می‌توانید آن را جابه جا کنید. این نردبان از جنس آلومینیوم ساخته شده است و دوام بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. وزنی که این نردبان میتواند تحمل کند تا 140 کیلوگرم است و برای ایمنی کاربر بهتر است بیشتر از این وزن از نردبادن استفاده نکنند. نردبان 20 پله آلوم پارس پله مدل هارمونی دارای 20 پله است و بسیار حرفه ای بوده و به افزایش امنیت کار کمک می کند. نوع پله های این نردبان چند ضلعی بوده و با استفاده از آن میتوانید کارهای صنعتی خود را به راحتی انجام دهید. با استفاده از قفل ارتفاع خیالتان از امنیت این نردبان راحت خواهد بود و به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 20 پله آسانکار مدل TY خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان يكي از ملزومات اساسي در انجام امور و كارهاي فني بوده كه از قديم با تنوع خيلي كم به صورت چوبي و آهني كه بسيار جاگير، غير ايمن و سنگين مورد استفاده قرار مي‌گرفت. هم اكنون نردبان چهار تكه آسان كار با شش مفصل فولادي، قابليت استفاده در 10 حالت مختلف را به ما مي‌دهد. این نردبان از چهار تکه 1.5 متری تشکیل شده که پس از باز شدن ارتفاعی برابر با 6 متر در حالت یک تکه و ایستاده را به ما میدهد. ابعاد استاندارد این نردبان در حالت جمع شده باعث شده که حتی با یک مشاین سواری قابل حمل باشد. جنس اين نردبان كاملا از آلومينيوم فابريك بوده و با روكش رنگ كوره اي و بسيار با كيفيت عايق شده است.تفاوت این نردبان با مدل های مشابه در انحنای پایه های دو سمت نردبان میباشد که این امر باعث تعادل فوق العاده بیشتر نردبان میشود به صورتی که کاربر با استفاده از این نردبان در همان بار اول تفاوت را احساس میکند. اين محصول به صورت هشتي شكل به ارتفاع 3 متر در قله مي‌رسد كه اين ارتفاع براي استفاده در کارگاه‌ها، انبار‌ها، کارخانه‌ها، باشگاه‌ها، سالن‌ها، تالار‌ها، مساجد، بيرون منزل، داخل حياط، سالن، فروشگاه‌ها، اداره‌جات و... مناسب است. مفصل‌ها ي فولادی اين نردبان با پيچ و مهره به بدنه متصل شده و اين امر باعث سهولت تعويض آن‌ها در صورت خرابي مي‌شود. نردبان آسانکار از استقامت و کیفیت بالایی برخوردار است و تحمل وزنی برابر با حدود 135 کیلوگرم را در قله نردبان دارا ست.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 21 پله مدل Afra 2p خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان آلومینیومی 21 پله دو تکه کشویی Afra یا به اصطلاح مخابراتی دارای نشان استاندارد می باشد و از 2 تکه نردبان تشکیل شده است. ویژگی خاص این نردبان استفاده از 3 حالت متفاوت آن است. حالت اول به صورت هشت یا همان چهار پایه، حالت دوم به صورت یک تکه کشویی باز و یا جمع شده است و به شکل یک نردبان ساده است و حالت سوم که می توان هر 2 تکه را به صورت مجزا و به عنوان 2 نردبان مستقل استفاده کرد. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به چهار گوش بودن پلها اشاره کرد که علاوه بر استحکام بیشتر آن نسبت به نردبانهای پله گرد، باعث راحتی و خسته نشدن پاها در استفاده طولانی میشود.فاصله کاملا استاندارد پلها باعث میشود هنگام بالا رفتن از پلها زانوی شما به پله بالایی برخورد نداشته باشد.این نردبان از دو تکه نردبان 295 سانتیمتری تشکیل شده است. ارتفاع مفید این نردبان به صورت ایستاده 5 متر و 25 سانتی متر و در حالت هشتی شکل حدود 3 متر در قله میباشد. جنس این نردبان از پروفیل درجه یک آلومینیوم است و وزنی معادل 120 کیلوگرم را تحمل میکند. هر چند الومینیوم به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمیشود علاوه بر آن پوشش رنگ الکترو استاتیکی ضد زنگ این نردبان آن را در برابر بارندگی و رطوبت محیط ایمن میکند. این نردبان به علت ریگلاژی بودن و تنظیم آن به صورت دلخواه روی هر پله، مناسب استفاده برای هر ارتفاعی در کارگاه‌ها، سالن‌های ورزشی، انبار‌ها و حیاط‌ها و کارهایی از قبیل نقاشی ساختمان، نصب ادوات ساختمانی، ریسه کشی و حتی میوه چینی می‌باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 16 پله آلیان صنعت مدل تاشو AL4P16 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان يكي از ملزومات اساسي در انجام امور و كارهاي فني بوده كه از قديم با تنوع خيلي كم به صورت چوبي و آهني كه بسيار جاگير، غير ايمن و سنگين مورد استفاده قرار مي‌گرفت. هم اكنون نردبان چهار آلیان صنعت با شش مفصل فولادي، قابليت استفاده در 12 حالت مختلف را به ما مي‌دهد. این نردبان از چهار تکه 1.25 متری تشکیل شده که پس از باز شدن ارتفاعی برابر با 4.7 متر در حالت یک تکه و ایستاده را به ما میدهد. قابلیت این نردبان که آن را از سایر نردبان ها متمایز می کند اهرم اتصال دو قفل این نردبان به یکدیگر می باشد که امکان باز و بستن نردبان را به سهولت به شما میدهد.نردبان های آلیان صنعت از سنگین ترین و مقاوم ترین نردبان های موجود می باشد که قابلیت تحمل وزن 136 کیلوگرم را داراست و تمامی قطعات یدکی و مصرفی آن از جمله قفل های مفصلی آن موجود و قابل تعویض می باشد. ابعاد استاندارد این نردبان در حالت جمع شده باعث شده که حتی با یک مشاین سواری قابل حمل باشد. جنس اين نردبان كاملا از آلومينيوم 6063 استاندارد بوده و با روكش رنگ كوره اي و بسيار با كيفيت عايق شده است. پله های این نردبان از پروفیل آلمینیوم با مقطع مربع شکل به ابعاد 3 سانتی متر در 3 سانتی متر تهیه شده که باعث استحکام این نردبان می شود. همراه این نردبان یک پله پهن متحرک می باشد که میتوانید آن را روی هر کدم از پله های مد نظر که میخواهید روی آن توقف طولانی مدتی داشته باشید قرار دهید. اين نردبان داراي دو پايه T شكل است که قابلیت نصب در هر دو طرف را داراست كه به دليل برخوردار بودن از پايه های لاستيكي مانع از سر خوردن و باعث ايجاد تعادل صد در صد مي‌شود. اين محصول به صورت هشتي شكل به ارتفاع 2.35 متر در قله مي‌رسد كه اين ارتفاع براي استفاده در کارگاه‌ها، انبار‌ها، کارخانه‌ها، باشگاه‌ها، سالن‌ها، تالار‌ها، مساجد، بيرون منزل، داخل حياط، سالن، فروشگاه‌ها، اداره‌جات و... مناسب است. مفصل‌ها ي فولادی اين نردبان با پيچ و مهره به بدنه متصل شده و اين امر باعث سهولت تعويض آن‌ها در صورت خرابي مي‌شود. نردبان های آلیان صنعت از سنگین ترین و مقاوم ترین نردبان های موجود می باشد که قابلیت تحمل وزن 136 کیلوگرم را داراست و تمامی قطعات یدکی و مصرفی آن از جمله قفل های مفصلی آن موجود و قابل تعویض می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 14 پله آلوپات مدل دوطرفه کشویی 4m خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان 4 متری دولنگه دوطرفه کشویی (مخابراتی). وزن قابل تحمل نردبان 150 کیلوگرم و مجاز 130 کیلوگرم ، قابل تبدیل به سه حالت مختلف، شامل دو لنگه دو متری مجزا ، ارتفاع در حالت باز شده کامل هر دو لنگه به صورت کشویی 3.35 متر ، در حالت دو طرفه 1.82 متر ، در حالت بسته 2 متر می باشد. در ساخت این نردبان از پروفیل های مستحکم اکسترود شده و بدون خط اتصال از جنس آلیاژ مخصوص آلومینیوم استفاده شده است و نفوذ عمیق پله ها در پروفیل های جانبی و پرس محکم انتهای پله ها موجب اتصال امن آنها گردیده است و به علت نوع آلیاژ استفاده شده، موجب استحکام بالا و وزن کم نردبان گردیده است. ، قابلیت بالای حفظ تعادل به علت استفاده از پایه پهن و لاستیک های مخصوص ضد لغزش در پایه های نردبان و کمربند ایمنی و سطح مقطع مربع شکل موجب استحکام بیشتر پـله ها و ایمنی بالا شده و همچنین راحتی هر چه بیشتر را برای کاربران محترم تامین کرده است. ، به دلیل کیفیت بالای آلیاژ به کار رفته در پروفیل ها، از رنگ کردن محصولات امتناع می کنیم و به ندرت احتمال وجود خط و خش جزئی بر روی محصولات می باشد، ولی در صورت درخواست متقاضی به صورت سفارشی انجام می گیرد. ، شاید در نگاه اول نردبان به صورت یک ابزار ساده به نظر برسد ولی یکی از پر اهمیت ترین نکاتش تامین امنیت و راحتی کاربر می باشد که به حول قوه الهی نزدیک به نیم قرن تامین کننده صد در صد امنیت و ایمنی کاربرانمان بوده ایم و هستیم. ، صنایع آلوپات نخستین تولید کننده ایرانی است که نردبان ها و بالابرهایی با کیفیت برتر در انواع صنعتی و خانگی و فوق مستحکم نیروگاهی و آتش نشانی با استانداردهای پذیرفته شده بین المللی را طراحی و تولید کرده است و دارای استاندارد ایران و ISO 9001:2015 در سیستم مدیریت کیفیت، صادره از رویال سرت ( Royal Cert ) آلمان می باشد و محصولات این شرکت با رعایت آخرین استانداردهای بین المللی در این زمینه تولید می گردد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 16 پله آسانکار مدل TY خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان يكي از ملزومات اساسي در انجام امور و كارهاي فني بوده كه از قديم با تنوع خيلي كم به صورت چوبي و آهني كه بسيار جاگير، غير ايمن و سنگين مورد استفاده قرار مي‌گرفت. هم اكنون نردبان چهار تكه آسان كار با شش مفصل فولادي، قابليت استفاده در 10 حالت مختلف را به ما مي‌دهد. این نردبان از چهار تکه 1.15 متری تشکیل شده که پس از باز شدن ارتفاعی برابر با 4.70 متر در حالت یک تکه و ایستاده را به ما میدهد. ابعاد استاندارد این نردبان در حالت جمع شده باعث میشود که حتی با یک ماشین سواری قابل حمل باشد. جنس اين نردبان كاملا از آلومينيوم فابريك بوده و با روكش رنگ كوره اي و بسيار با كيفيت عايق شده است.تفاوت این نردبان با مدل های مشابه در انحنای پایه های دو سمت نردبان میباشد که این امر باعث تعادل فوق العاده بیشتر نردبان میشود به صورتی که کاربر با استفاده از این نردبان در همان بار اول تفاوت را احساس میکند. اين محصول به صورت هشتي شكل به ارتفاع 2.40 متر در قله مي‌رسد كه اين ارتفاع براي استفاده در کارگاه‌ها، انبار‌ها، کارخانه‌ها، باشگاه‌ها، سالن‌ها، تالار‌ها، مساجد، بيرون منزل، داخل حياط، سالن، فروشگاه‌ها، اداره‌جات و... مناسب است. مفصل‌ها ي فولادی اين نردبان با پيچ و مهره به بدنه متصل شده و اين امر باعث سهولت تعويض آن‌ها در صورت خرابي مي‌شود. نردبان آسانکار از استقامت و کیفیت بالایی برخوردار است و تحمل وزنی برابر با حدود 135 کیلوگرم را در قله نردبان دارا ست.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 18 پله آلوپات مدل دوطرفه کشویی 5m خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان 5 متری دولنگه دوطرفه کشویی (مخابراتی). وزن قابل تحمل نردبان 150 کیلوگرم و مجاز 130 کیلوگرم ، قابل تبدیل به سه حالت مختلف، شامل دو لنگه 2.5 متری مجزا ، ارتفاع در حالت باز شده کامل هر دو لنگه به صورت کشویی 4.25 متر ، در حالت دو طرفه 2.35 متر ، در حالت بسته 2.5 متر می باشد. در ساخت این نردبان از پروفیل های مستحکم اکسترود شده و بدون خط اتصال از جنس آلیاژ مخصوص آلومینیوم استفاده شده است و نفوذ عمیق پله ها در پروفیل های جانبی و پرس محکم انتهای پله ها موجب اتصال امن آنها گردیده است و به علت نوع آلیاژ استفاده شده، موجب استحکام بالا و وزن کم نردبان گردیده است. ، قابلیت بالای حفظ تعادل به علت استفاده از پایه پهن و لاستیک های مخصوص ضد لغزش در پایه های نردبان و کمربند ایمنی و سطح مقطع مربع شکل موجب استحکام بیشتر پـله ها و ایمنی بالا شده و همچنین راحتی هر چه بیشتر را برای کاربران محترم تامین کرده است. ، شاید در نگاه اول نردبان به صورت یک ابزار ساده به نظر برسد ولی یکی از پر اهمیت ترین نکاتش تامین امنیت و راحتی کاربر می باشد که به حول قوه الهی نزدیک به نیم قرن تامین کننده صد در صد امنیت و ایمنی کاربرانمان بوده ایم و هستیم. ، به دلیل کیفیت بالای آلیاژ به کار رفته در پروفیل ها، از رنگ کردن محصولات اجتناب می کنیم و به ندرت احتمال وجود خط و خش جزئی بر روی محصولات می باشد، ولی در صورت درخواست متقاضی به صورت سفارشی انجام می گیرد. ، صنایع آلوپات نخستین تولید کننده ایرانی است که نردبان و بالابرهایی با کیفیت برتر در انواع صنعتی و خانگی و فوق مستحکم نیروگاهی و آتش نشانی و مخابراتی را با استانداردهای پذیرفته شده بین المللی را طراحی و تولید کرده است و دارای استاندارد ایران و ISO 9001:2015 در سیستم مدیریت کیفیت، صادره از رویال سرت ( Royal Cert ) آلمان می باشد و محصولات این شرکت با رعایت آخرین استانداردهای بین المللی در این زمینه تولید می گردد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 12 پله آسانکار مدل As4p12 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان يكي از ملزومات اساسي در انجام امور و كارهاي فني بوده كه از قديم با تنوع خيلي كم به صورت چوبي و آهني كه بسيار جاگير، غير ايمن و سنگين مورد استفاده قرار مي‌گرفت. هم اكنون نردبان چهار تكه آسان كار با شش مفصل فولادي، قابليت استفاده در 12 حالت مختلف را به ما مي‌دهد. این نردبان از چهار تکه 90 سانتیمتری تشکیل شده که پس از باز شدن ارتفاعی برابر با 3.6 متر در حالت یک تکه و ایستاده را به ما میدهد. ابعاد استاندارد این نردبان در حالت جمع شده باعث شده که حتی در صندوق یک مشاین سواری قابل حمل باشد. جنس اين نردبان كاملا از آلومينيوم فابريك بوده و با روكش رنگ كوره اي و بسيار با كيفيت عايق شده است. همراه اين نردبان ركاب به صورت اشانتيون توسط شركت ارائه شده كه در نردبان هاي مشابه به هيچ عنوان يافت نمي‌شود. اين ركاب به صورتي طراحي شده كه قابليت جا به جايي در هر پله را دارد و به ما امكان استفاده طولاني مدت با تحمل وزن بسيار بالا و بدون خستگي را مي‌دهد. اين نردبان داراي دو پايه T شكل است که قابلیت نصب در هر دو طرف را داراست كه به دليل برخوردار بودن از پايه های لاستيكي مانع از سر خوردن و باعث ايجاد تعادل صد در صد مي‌شود. اين محصول به صورت هشتي شكل به ارتفاع 1.8 متر در قله مي‌رسد كه اين ارتفاع براي استفاده در کارگاه‌ها، انبار‌ها، کارخانه‌ها، باشگاه‌ها، سالن‌ها، تالار‌ها، مساجد، داخل و بيرون منزل، داخل حياط، سالن، فروشگاه‌ها، اداره‌جات و... مناسب است. مفصل‌ها ي فولادی اين نردبان با پيچ و مهره به بدنه متصل شده و اين امر باعث سهولت تعويض آن‌ها در صورت خرابي مي‌شود. در عكس آخر آلبوم، اشاره اي به نحوه‌ي استفاده از ركاب شده است. نردبان آسانکار از استقامت و کیفیت بالایی برخوردار است و تحمل وزنی برابر با حدود ۱۳۵ کیلوگرم را در قله نردبان دارا ست.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 6 پله آلوپات مدل پهن 20cm خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

عرض پله پهن ویژه 20 سانتی متر ، وزن قابل تحمل نردبان 150 کیلوگرم و مجاز 130 کیلو می باشد ، ارتفاع آخرین پله پس از باز شدن نردبان(حالت دوطرفه) 134 سانتی متر، مناسب منازل و ویلا و مکان های تجاری و اداری با ارتفاع کمتر از 3 متر ، پله های پهن بیست سانتی راحتی هر چه بیشتر را برای کاربران محترم تامین کرده است ، کاربر با تکیه دادن زانوها به میله خمیده تعبیه شده در بالای نردبان به راحتی می تواند تعادل خود را حفظ کند ، پروفیل از جنس آلیـاژ آلومینیوم مخصـوص استفاده شده در ساخت این نردبان علاوه بر تأمین استحـکام بالا سبب وزن کم این نردبان جهت راحتی حمل و نقل شده است. ، به دلیل کیفیت بالای آلیاژ به کار رفته در پروفیل ها، از رنگ کردن محصولات اجتناب می کنیم و به ندرت احتمال وجود خط و خش جزئی بر روی محصولات می باشد، ولی در صورت درخواست متقاضی به صورت سفارشی انجام می گیرد. ، صنایع آلوپات نخستین تولید کننده ایرانی است که نردبان ها و بالابرهایی با کیفیت برتر در انواع صنعتی و خانگی و فوق مستحکم نیروگاهی و آتش نشانی با استانداردهای پذیرفته شده بین المللی را طراحی و تولید کرده است و دارای استاندارد ایران و ISO 9001:2015 در سیستم مدیریت کیفیت، صادره از رویال سرت ( Royal Cert ) آلمان می باشد و محصولات این شرکت با رعایت آخرین استانداردهای بین المللی در این زمینه تولید می گردد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 14 پله مدل telescopic خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر قصد دارید نردبانی با ویژگی‌های جالب داشته باشید، محصول فوق گزینه‌ی مناسبی خواهد بود. این نردبان 14 پله دارد و از نوع تلسکوپی یک طرفه می باشد وارتفاع آخرین پله‌ی آن از سطح زمین به 5 متر می‌رسد. وزن پایین محصول در مقایسه با نردبان های آهنی و چوبی جابه جایی رو بسیار آسان کرده این وزن مناسب به‌دلیل استفاده از آلومینیوم در ساختار آن است. این فلز استحکام بالایی دارد و فرد می‌تواند با اطمینان کامل از این محصول استفاده کند. وزن قابل‌تحمل این محصول 150 کیلوگرم اعلام شده است. قفل های این نردبان اتوماتیک بوده و برای بستن آن کافیست فقط ضامن های پایینی را آزاد کنید تا نردبان به صورت اتوماتیک جمع شود. این نردبان قابلیت تنظیم ارتفاع به صورت پله به پله را داراست. قطر پایه های این نردبان 10 سانتیمتر میباشد که نسبت به سایر نردبان ها استحکام به مراتب بالاتری دارد. توجه کنید بسته بندی این محصول با پلاستیک جباب دار ضد ضربه می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 8 پله آلوپات مدل پهن 20cm خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

وزن قابل تحمل نردبان 150 کیلوگرم و مجاز 130 کیلو می باشد، عرض پله پهن ویژه 20 سانتی دوبل با لبه های نرم و گرد شده ، ارتفاع آخرین پله پس از باز شدن نردبان (حالت دوطرفه) 180 سانتی متر، مناسب منازل و ویلا و مکان های تجاری و اداری با ارتفاع کمتر از 4 متر ، پروفیل ها از جنس آلیـاژ آلومینیوم مخصـوص استفاده شده در ساخت این نردبان علاوه بر تأمین استحـکام بالا سبب وزن کم این نردبان جهت راحتی حمل و نقل شده است ، پله های پهن ویژه راحتی هرچه بیشتر را برای کاربران تامین کرده است و کاربر با تکیه دادن زانوها به میله خمیده تعبیه شده در بالای نردبان به راحتی می تواند تعادل خود را حفظ کند، شاید در نگاه اول نردبان به صورت یک ابزار ساده به نظر برسد ولی یکی از پر اهمیت ترین نکاتش تامین امنیت و راحتی کاربر می باشد که به حول قوه الهی نزدیک به نیم قرن تامین کننده صد در صد امنیت و ایمنی کاربرانمان هستیم. به دلیل کیفیت بالای آلیاژ به کار رفته در پروفیل ها، از رنگ کردن محصولات اجتناب می کنیم و احتمال وجود خط و خش جزئی بر روی محصولات می باشد که در نردبان های آلومینیومی کاملاً طبیعی است. ، صنایع آلوپات نخستین تولید کننده ایرانی است که نردبان ها و بالابرهایی با کیفیت برتر در انواع صنعتی و خانگی و فوق مستحکم نیروگاهی و آتش نشانی و مخابراتی با استانداردهای پذیرفته شده بین المللی را طراحی و تولید کرده است و دارای استاندارد ایران و ISO 9001:2015 در سیستم مدیریت کیفیت، صادره از رویال سرت ( Royal Cert ) آلمان می باشد و محصولات این شرکت با رعایت آخرین استانداردهای بین المللی در این زمینه تولید می گردد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 19 پله سیلور مدل M19 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان کشویی یا نردبان مخابراتی یکی از انواع بسیار پُرکاربرد نردبان‌ها می‌باشد که در دو تایپ 2 کشو و 3 کشو ساخته می‌شود، منظور از کشو در این نردبان‌ها، بدان معناست که نردبان از 2 جزء ساخته شده است، در نردبان‌های 2 کشو، 2 نردبان به‌صورت کشویی روی هم قرار می‌گیرند و هم‌به‌صورت هشتی و هم به‌صورت تمام باز قابل استفاده است، در نردبان‌های کشویی، کشوهای مختلف روی یکدیگر سوار می‌شوند تا نردبان در حالت تمام باز قرار بگیرد. این نردبان دارای 2 سال گارانتی می باشد.جنس چنگک نردبان‌های کشویی یکی از مهم‌ترین عوامل در خرید این نردبان است زیرا در اکثر برندها پس از مدتی این چنگگ که از جنس چدن می‌باشد دچار خرابی می‌گردد. نردبان کشویی آلوم راد را می‌توان قدیمی‌ترین برند نردبان مخابراتی در ایران دانست که با داشتن کیفیت بسیار بالا مزیت رقابتی دیگر آن داشتن قیمتی منصفانه است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 23 پله سیلور مدل M23 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان کشویی یا نردبان مخابراتی یکی از انواع بسیار پُرکاربرد نردبان‌ها می‌باشد که در دو تایپ 2 کشو و 3 کشو ساخته می‌شود، منظور از کشو در این نردبان‌ها، بدان معناست که نردبان از 2 جزء ساخته شده است، در نردبان‌های 2 کشو، 2 نردبان به‌صورت کشویی روی هم قرار می‌گیرند و هم‌به‌صورت هشتی و هم به‌صورت تمام باز قابل استفاده است، در نردبان‌های کشویی، کشوهای مختلف روی یکدیگر سوار می‌شوند تا نردبان در حالت تمام باز قرار بگیرد.این نردبان دارای 2 سال گارانتی می باشد. جنس چنگک نردبان‌های کشویی یکی از مهم‌ترین عوامل در خرید این نردبان است زیرا در اکثر برندها پس از مدتی این چنگگ که از جنس چدن می‌باشد دچار خرابی می‌گردد. نردبان کشویی آلوم راد را می‌توان قدیمی‌ترین برند نردبان مخابراتی در ایران دانست که با داشتن کیفیت بسیار بالا مزیت رقابتی دیگر آن داشتن قیمتی منصفانه است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نردبان 22 پله سیلور مدل M22 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نردبان کشویی یا نردبان مخابراتی یکی از انواع بسیار پُرکاربرد نردبان‌ها می‌باشد که در دو تایپ 2 کشو و 3 کشو ساخته می‌شود، منظور از کشو در این نردبان‌ها، بدان معناست که نردبان از 2 جزء ساخته شده است، در نردبان‌های 2 کشو، 2 نردبان به‌صورت کشویی روی هم قرار می‌گیرند و هم‌به‌صورت هشتی و هم به‌صورت تمام باز قابل استفاده است، در نردبان‌های کشویی، کشوهای مختلف روی یکدیگر سوار می‌شوند تا نردبان در حالت تمام باز قرار بگیرد.این نردبان دارای 2 سال گارانتی می باشد. جنس چنگک نردبان‌های کشویی یکی از مهم‌ترین عوامل در خرید این نردبان است زیرا در اکثر برندها پس از مدتی این چنگگ که از جنس چدن می‌باشد دچار خرابی می‌گردد. نردبان کشویی آلوم راد را می‌توان قدیمی‌ترین برند نردبان مخابراتی در ایران دانست که با داشتن کیفیت بسیار بالا مزیت رقابتی دیگر آن داشتن قیمتی منصفانه است.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo