ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید برد هوشمند

خرید برد هوشمند، امروزه می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند در کلاسهای درسی باشد، این بردهای هوشمند کمک به یادگیری و مشارکت بیشتر دانش آموزان در کلاس است. به طوری که بیشتر تولید کنندگان نرم افزارهای آموزشی و محتوای درسی، برنامه ریزی خود را بر پایه این بردهای تعاملی بنا کرده اند، تیم تحقیقاتی دیجی پرایم توسط مقاله راهنمای خرید برد هوشمند سعی دارد به معرفی کاربردها و مواردی که در هنگام خرید این دستگاه باید به آن توجه داشته باشید، بپردازد. از این رو در ادامه همراهمان باشید.

برد هوشمند چیست؟

وایت برد هوشمند یا به‌طور خلاصه برد هوشمند در حقیقت ترجمه  Interactive whiteboard یعنی بردهای تعاملی می باشد. وایت برد هوشمند در حقیقت یک صفحه‌نمایش بزرگ و تعاملی است که به یک رایانه یا لپ‌تاپ متصل می شود. به کمک ویدئو پروژکتورتصاویر رایانه بر روی وایت برد هوشمند نمایش داده می‌شود. برخلاف تصور رایج تصاویر مستقیماً از رایانه به وایت برد هوشمند منتقل نمی‌شود بلکه تصاویر توسط ویدئو پروژکتور ایجاد و نمایش داده شده و برد هوشمند این تصاویر را به تصاویر تعاملی تبدیل می کند. وایت برد هوشمند معمولاً با نام‌هایی از قبیل برد هوشمند، تخته هوشمند، کپی برد و … نیز بیان می‌شود که مفهوم همه آن‌ها یکی است.

بسته به نوع وایت برد هوشمند می‌توان به کمک قلم یا انگشتان دست بر روی برد هوشمند کارکرد، دقیقاً مانند اینکه پشت یک لپ‌تاپ با صفحه‌نمایش لمسی نشسته‌اید. کل کارهایی که در رایانه به کمک موس و کیبرد انجام می‌گیرد در وایت برد هوشمند می‌توان به کمک دست یا قلم انجام داد.

انواع برد هوشمند

وایت بردهای هوشمند از فناوری‌های مختلفی بهره می‌برند، انواع مختلف آنها شامل موارد زیر است.

 1. وایت برد هوشمند اینفرارد
 2. وایت برد هوشمند مقاومتی
 3. وایت برد هوشمند الکترومغناطیسی
 4. وایت بردهای التراسونیک

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید برد هوشمند برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی لوازم مرتبط با کالای دیجیتال، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( کالای دیجیتال ) می توانید مطالعه نمائید.

در لیست بالا موارد وایت بردهای هوشمند اینفرارد و مقاومتی لمسی بوده یعنی هم به کمک قلم مخصوص و هم به کمک هر چیز دیگری مثلاً انگشتان دست می‌توان با آن کارکرد یا چیزی بر روی آن نوشت. اما وایت بردهای هوشمند الکترومغناطیسی و التراسونیک تنها به کمک قلم‌های مخصوص می‌توان با آن کارکرد.

بردهای هوشمند رایج بازار معمولاً از دو نوع اینفرارد و الکترومغناطیسی می‌باشند. در اصطلاح رایج بازار معمولاً بردهای هوشمند  اینفرارد را IR و بردهای هوشمند الکترومغناطیسی را مگنت خطاب می‌کنند.

بردهای هوشمند اینفرارد با توجه به قابلیت کار به‌صورت لمسی معمولاً گران‌تر از بردهای هوشمند الکترومغناطیسی می‌باشند.

وایت بردهای هوشمند درجاهای مختلف مانند اتاق‌های کنفرانس، استودیوهای تلویزیونی و شرکت‌ها قابل‌ استفاده هستند. اما با توجه به ویژگی‌های بردهای هوشمند مهم‌ترین کاربرد آن‌ها در کلاس‌های درس و راه‌اندازی مدارس هوشمند است.

با توجه به گسترش استفاده از بردهای هوشمند بردهای هوشند با قابلیت‌ها و برندهای مختلف وارد بازار شده‌اند. اکثر بردهای مطرح بازار به نرم‌افزار مخصوص به خود مجهز هستند که استفاده از آن را راحت‌تر کرده و به افزایش کیفیت تدریس نیز کمک می‌نماید.

نکته: استفاده از برد هوشمند بجای تخته سیاه و گچ، علاوه بر زیبایی امکانات زیادی اعم از نمایش انواع عکس ، فیلم و فایل های متنی را فراهم می کند.

نکات مهم هنگام خریر برد هوشمند

چند مورد مهم را باید در هنگام جستجو جهت خرید برد هوشمند در نظر بگیرید. این موارد کلیدی شامل اندازه برد هوشمند، نرم افزاری که با برد کار می کند، نوع فناوری مورد استفاده برد هوشمند و لوازم جانبی مختلفی است که با سیستم برد هوشمند عرضه می شود. همچنین موارد ذکر شده در ادامه را هم مورد بررسی قرار دهید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید برد هوشمند

 • هنگام انتخاب برد هوشمند و تنظیم آن باید دقت کنید که آیا کالیبراسیون به صورت دستی یا به صورت اتوماتیک انجام می شود. کالیبراسیون اتوماتیک می تواند کمک در صرفه جویی و کار کردن را بسیار آسان تر کند.
 • دوام یک برد هوشمند یک معیار مهم در هنگام انتخاب مدل مورد نظر محسوب می شود، خصوصا زمانی که اکثر سیستم های برد هوشمند برای کودکان به صورت روزانه استفاده خواهند شد و ممکن است بعضی اوقات در صورت پرتابل بودن برد، بین محیط ها جابجا شود.
 • قبل از خرید باید مطمئن شوید که برد هوشمندی که می خرید و نیز نرم افزاری که به همراه آن ارایه می گردد، با سیستم عامل کامپیوتر شما سازگار باشد.
 • در هنگام خرید برد هوشمند باید توجه داشته باشید که حتما از یک شرکت معتبر خریداری شود تا دستگاه شامل گارانتی و پشتیبانی فنی باشد.
 • و … 

نحوه نصب برد هوشمند

دو روش برای نصب برد هوشمند وجود دارد. شما می توانید با توجه به محیطی که از برد هوشمند استفاده می کنید نحوه نصب آن را مشخص کنید. اگر می خواهید از برد هوشمند در یک مکان ثابت استفاده کنید پیشنهاد ما به شما این است که برد را بر روی دیوار نصب کنید اما اگر این احتمال وجود دارد که برد را جابه جا کنید و یا به اتاق دیگری منتقل کنید باید آن را بر روی پایه مخصوص برد نصب کنید که قابلیت جابه جایی دارد.

خلاصه مقاله

 1. خرید برد هوشمند، امروزه می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند در کلاسهای درسی باشد،  این بردهای هوشمند کمک به یادگیری و مشارکت بیشتر دانش آموزان در کلاس است.
 2. وایت برد هوشمند یا به‌طور خلاصه برد هوشمند در حقیقت ترجمه  Interactive whiteboard یعنی بردهای تعاملی می باشد.
 3. وایت برد هوشمند در حقیقت یک صفحه‌نمایش بزرگ و تعاملی است که به یک رایانه یا لپ‌تاپ متصل می شود. به کمک ویدئو پروژکتورتصاویر رایانه بر روی وایت برد هوشمند نمایش داده می‌شود.
 4. وایت بردهای هوشمند از فناوری‌های مختلفی بهره می‌برند. اما بردهای هوشمند رایج بازار معمولاً از دو نوع اینفرارد و الکترومغناطیسی می‌باشند. در اصطلاح رایج بازار معمولاً بردهای هوشمند  اینفرارد را IR و بردهای هوشمند الکترومغناطیسی را مگنت خطاب می‌کنند.
 5. وایت بردهای هوشمند درجاهای مختلف مانند اتاق‌های کنفرانس، استودیوهای تلویزیونی و شرکت‌ها قابل‌ استفاده هستند. اما با توجه به ویژگی‌های بردهای هوشمند مهم‌ترین کاربرد آن‌ها در کلاس‌های درس و راه‌اندازی مدارس هوشمند است.
 6. استفاده از برد هوشمند بجای تخته سیاه و گچ، علاوه بر زیبایی امکانات زیادی اعم از نمایش انواع عکس ، فیلم و فایل های متنی را فراهم می کند.
 7. موارد کلیدی هنگام انتخاب و خرید برد هوشمند شامل اندازه آن، نرم افزاری که با برد کار می کند، نوع فناوری مورد استفاده برد هوشمند و لوازم جانبی مختلفی است که با سیستم برد هوشمند عرضه می شود.
 8. شما می توانید با توجه به محیطی که از برد هوشمند استفاده می کنید نحوه نصب آن را مشخص کنید.

نکته آخر:

کاربر گرامی تیم تحقیقاتی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید برد هوشمند لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز برد هوشمند لگامستر مدل 82N خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برد هوشمند نسل جدید وایت بردهای آموزشی و یکی از تجهیزات نوین کمک آموزشی می باشد. این وایت برد دیجیتال جایگیزین وایت برد های معمولی و در کلاسهای آموزشی و سالنهای کنفرانس گردیده است.در پروسه هوشمند سازی، پس از اتصال برد های هوشمند به کامپیوتر و انعکاس تصویر کامپیوتر بر روی صفحه برد های هوشمند، امکان نوشتن با انگشت، قلم  بر روی صفحه برد های هوشمند در اختیار کاربران قرار می گیرد.برد هوشمند eBoard Legamaster تحت لیسانس کمپانی لگامستر کشور هلند دارای ابعاد ۸۲ اینچ و امکان نصب روی دیوار و یا استفاده از پایه ایستاده را دارد و کاربر می تواند در کنار برد های هوشمند قرار گرفته و عملیات رایج در ویندوز را روی سطح تخته هوشمند با انگشت یا قلم اجرا نماید. در برد هوشمند با روکش نانو، صفحه مات بوده که مانع از انعکاس نور به چشمان حضاران شده تا بتواند با تمرکز بیشتری به ارائه مطالب بپردازد. برد هوشمند ای برد ۸۲N دارای لایه میانی لانه زنبوری آلومنیوم، رزولوشن بالا و فریم آلومنیوم می باشد.در سری نانو برد هوشمند ای برد لگامستر ، جای قلم هوشمند وجود ندارد و فقط در سری سرامیک جای قلمی هوشمند وجود دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز برد هوشمند پرومتین مدل 4T3 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اکتیو برد یا بردهای آموزشی تعاملی شرکت پرومتین که همگی از تکنولوژی الکترومغناطیس بهره می گیرند، همگی با استفاده از قلم مخصوصی به نام ActivPen فعال می شوند . این قلم مغناطیسی بدون باتری بوده و مناسب برای اکتیو بردهای سری 100 ، 300 و 500 پرومتین می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تخته هوشمند اسمارت ویژن مدل IR-8210N خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این محصول با استفاده از تکنولوژی اینفرارد و تشخیص 10 نقطه همزمان دارای بالاترین سرعت و دقت تاچ بوده و امکان نوشتن 10 کاربر بصورت همزمان را نیز فراهم می آورد. به همین دلیل سرعت نوشتن در این وایت برد هوشمند لمسی بسیار بالاتر از سایر مدلها که حداکثر قابلیت تشخیص 6 نقطه را داراء میباشند است، جنس فریم از آلمینیوم بسیار ظریف و سبک ساخته شده و در پنل وسط برد از جنس آهن و آلومینیوم و از رنگ مقاوم الکترواستاتیک استفاده شده که در مقابل ضربه و خش بسیار مقاوم می باشد همچنین جهت سهولت و سرعت  کلیدهای پرکاربرد در دو طرف برد قرار گرفته.با استفاده از این تکنولوژی در مراکز آموزشی باعث فراگیری مهارت ها و مفاهیم مهم و سخت با روش های متنوع و جذاب می گردد و موجب مشارکت دانش آموزان در درس ها شده است و یک فضای هیجان انگیز و اشتیاق آوری را ایجاد کرده و یادگیری درس ها را لذت بخش تر مینماید و همچنین امکان انجام آزمایشات مختلف را بصورت مجازی در کلاس فراهم میکند.خریداران محترم این محصول در صورت نیاز  نصب، راه اندازی و آموزش دستگاه. توسط نمایندگی های خدمات پس از فروش این شرکت در سراسر ایران امکان پذیر خواهد بود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز کپی برد دیتوس مدل CCB88M خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این نوع کپی برد که بدون نیاز به دیتا پروژکتور عمل میکند از جدیدترین فناوری‌‌هایی تکنولوژی اسکن ، CIS یا Contact Imaging Sensor است که بجای استفاده از لنزهای دوربینی ، از لنزهای فیبرنوری برای تبدیل متون جوهری به عکس ( یا همان عمل اسکن ) استفاده می کند. این تکنولوژی مدرن تر و پیشرفته تراز تکنولوژی CCD نسل قبل آن است. توسط این کپی برد میتوانید نوشتار با ماژیک وایت برد معمولی را ذخیر ه - پرینت و در جلسات از راه دور و بصورت مجازی به اشتراک بگذارید در سیستم تشخیص این محصول بالاترین کیفیت سیستم تشخیصی همزمان استفاده شده است بصورتیکه برعکس کپی بردهای قدیمی که کاربر ابتدا مطالب را مینوشت و سپس بازدن دکمه ای عمل اسکن با فاصله زمانی نسبتا زیادی انجام میشد ،در این نوع تکنولوژی عمل تشخیص و اسکن بصورت آنی همزمان با نوشتار کاربر صورت میگیرد بدین جهت میتوانید همزمان با نوشتار مطالب بصورت مستقیم برای همکاران و دوستانتان در هر جای دنیا به اشتراک گذارده شده و ذخیره و پرینت نمایند با استفاده از این وایت بردها دراتاق مدیریت یا جلسات و یا کلاس‌های درس دیگر لازم نیست حضار یا دانشجویان مثل همیشه نگران نوشتن جزوه و مطالبی باشند که معلم یا استاد روی وایت برد می‌نویسد با استفاده از این دستگاه‌های کپی برد می‌توانید مطالب روی برد را روی فلش مموری ذخیره نموده و در پایان کلاس پرینت بگیرید. همانطور که میدانید سابقا شرکت Ditoss یا PLUS کپی بردهایی داشتند که فقط به شما دو صفحه با چرخش مکانیکی ارایه میکردند و یک پرینتر مخصوص خود کپی برد روی آن بود که میتوانستید از نوشته های خود پرینت بگیرید ولی هیچ پرینتر دیگری روی کپی برد عمل نمیکرد به این صورت بود که در مرور زمان پرینترهای آنها مشکل پیدا کردند -مستهلک شدند و متاسفانه بدون کارایی باقی ماندند و بسیاری سازمانها هستند که این کپی بردها را دارند ولی بصورت خراب در انبارها دپو کرده اند ولی سری جدید این کپی برد ها ویندوز بیس میباشند بنابراین هر پرینتری در مجموعه خود داشته باشید قابلیت استفاده میباشد و مشکل مورد نظر مرتفع گردیده است در سری جدید شما تا بی نهایت صفحه با انواع فرمتها مثل jpg-doc-ppt-xlsx-tiff-bmp- , …میتوانید ذخیره کنید پرینت بگیرید و در جلسات مجازی به اشتراک بگذارید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز کپی برد دیتوس مدل CCB-65M خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این نوع کپی برد که بدون نیاز به دیتا پروژکتور عمل میکند از جدیدترین فناوری‌‌هایی تکنولوژی اسکن ، CIS یا Contact Imaging Sensor است که بجای استفاده از لنزهای دوربینی ، از لنزهای فیبرنوری برای تبدیل متون جوهری به عکس ( یا همان عمل اسکن ) استفاده می کند. این تکنولوژی مدرن تر و پیشرفته تراز تکنولوژی CCD نسل قبل آن است. توسط این کپی برد میتوانید نوشتار با ماژیک وایت برد معمولی را ذخیر ه - پرینت و در جلسات از راه دور و بصورت مجازی به اشتراک بگذارید در سیستم تشخیص این محصول بالاترین کیفیت سیستم تشخیصی همزمان استفاده شده است بصورتیکه برعکس کپی بردهای قدیمی که کاربر ابتدا مطالب را مینوشت و سپس بازدن دکمه ای عمل اسکن با فاصله زمانی نسبتا زیادی انجام میشد ،در این نوع تکنولوژی عمل تشخیص و اسکن بصورت آنی همزمان با نوشتار کاربر صورت میگیرد بدین جهت میتوانید همزمان با نوشتار مطالب بصورت مستقیم برای همکاران و دوستانتان در هر جای دنیا به اشتراک گذارده شده و ذخیره و پرینت نمایند با استفاده از این وایت بردها دراتاق مدیریت یا جلسات و یا کلاس‌های درس دیگر لازم نیست حضار یا دانشجویان مثل همیشه نگران نوشتن جزوه و مطالبی باشند که معلم یا استاد روی وایت برد می‌نویسد با استفاده از این دستگاه‌های کپی برد می‌توانید مطالب روی برد را روی فلش مموری ذخیره نموده و در پایان کلاس پرینت بگیرید. همانطور که میدانید سابقا شرکت Ditoss یا PLUS کپی بردهایی داشتند که فقط به شما دو صفحه با چرخش مکانیکی ارایه میکردند و یک پرینتر مخصوص خود کپی برد روی آن بود که میتوانستید از نوشته های خود پرینت بگیرید ولی هیچ پرینتر دیگری روی کپی برد عمل نمیکرد به این صورت بود که در مرور زمان پرینترهای آنها مشکل پیدا کردند -مستهلک شدند و متاسفانه بدون کارایی باقی ماندند و بسیاری سازمانها هستند که این کپی بردها را دارند ولی بصورت خراب در انبارها دپو کرده اند ولی سری جدید این کپی برد ها ویندوز بیس میباشند بنابراین هر پرینتری در مجموعه خود داشته باشید قابلیت استفاده میباشد و مشکل مورد نظر مرتفع گردیده است در سری جدید شما تا بی نهایت صفحه با انواع فرمتها مثل jpg-doc-ppt-xlsx-tiff-bmp- , …میتوانید ذخیره کنید پرینت بگیرید و در جلسات مجازی به اشتراک بگذارید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز کپی برد دیتوس مدل 55s خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

کپی برد Ditoss 55s برای کلاسهای متوسط و کوچک با حداکثر 20نفر-دفاتر شخصی مدیران-اتاق جلسات یا فکر طراحی شده در این کپی برد هوشمند که بدون نیاز به پروزکتور عمل میکند امکان استفاده بعنوان وایت برد لمسی که قابلیت نوشتن با کلیه ماژیکهای وایت برد موجود در بازار بر روی صفحه این دستگاه را دارد که هیچگونه اثری از ماژیک روی برد باقی نخواهند گذاشت وشما میتوانید تمام نوشته های ماژیکی خود را تا بینهایت صفحه ذخیره -پرینت و در جلسات مجازی -وبینار و آموزش از راه دور به اشتراک بگذارید در سیستم تشخیص این محصول از تکنولوژیCIS یا Contact Imaging Sensor استفاده شده است که بجای استفاده از لنزهای دوربینی ، از لنزهای فیبرنوری برای تبدیل متون جوهری به عکس ( یا همان عمل اسکن ) استفاده می کند. این تکنولوژی مدرن تر و پیشرفته تراز تکنولوژی CCD نسل قبل آن است. توسط این کپی برد میتوانید نوشتار با ماژیک وایت برد معمولی را ذخیر ه - پرینت و در جلسات از راه دور و بصورت مجازی به اشتراک بگذارید در سیستم تشخیص این محصول بالاترین کیفیت سیستم تشخیصی همزمان استفاده شده است بصورتیکه برعکس کپی بردهای قدیمی که کاربر ابتدا مطالب را مینوشت و سپس بازدن دکمه ای عمل اسکن با فاصله زمانی نسبتا زیادی انجام میشد ،در این نوع تکنولوژی عمل تشخیص و اسکن بصورت آنی همزمان با نوشتار کاربر صورت میگیرد بدین جهت میتوانید همزمان با نوشتار مطالب بصورت مستقیم برای همکاران و دوستانتان در هر جای دنیا به اشتراک گذارده شده و ذخیره و پرینت نمایند با استفاده از این وایت بردها دراتاق مدیریت یا جلسات و یا کلاس‌های درس دیگر لازم نیست حضار یا دانشجویان مثل همیشه نگران نوشتن جزوه و مطالبی باشند که معلم یا استاد روی وایت برد می‌نویسد ، جنس فریم از آلمینیوم بسیار مقاوم، ظریف و سبک ساخته شده است.این محصول را میتوان روی دیوار و یا پایه متحرک که امکان جابجایی را دارا باشد نصب نمود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز برد هوشمند دیتوس مدل 100TW خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برد هوشمند تمام سرامیکی 100 اینچی DITOSS ساخت کره جنوبی با سیستم لمسی 20 کاربره بسیار دقیق با رزولیشن و کیفیت بالا میباشد. این بردهوشمند دارای صفحه ای سرامیکی با قابلیت نوشتار انواع ماژیک معمولی وایت برد میباشد صفحه آن با روکش ضد ضربه و ضد آب 10 میلی متری طراحی شده است بطوریکه درمقابل ضربات کاملا مقاوم است و تمام بدنه دستگاه از کاور فلزی ضخیم و قاب سازی بسیار قوی وبسیار شکیل وزیبا ساخته شده است سامانه تولید محتوی حرفه ای و گسترده آن بدون استفاده از دوربین محیطی از تمامی مطلب شما فیلمبرداری کرده و تمامی مطالب توضیحی شما را اتوماتیک بصورت انیمیشن متحرک ذخیره میکند برد هوشمند دیتوس همچنین دارای سیستم تاچ آی آر اینفرارد با سرعت آنی و لحظه ای میباشد بطوریکه در آموزشها و جلسات آنلاین این سرعت را حس خواهید کرد برد هوشمند دیتوس دارای سیستم OPTIMIZER بی نظیر در فشرده سازی محتوی آموزش و جلسات را دارا میباشد بطوریکه حجم محتوی یک جلسه یکساعته آموزشی را حدود 3 مگا بایت فشرده سازی میکند از طرفی دارای سیستم امنیت اطلاعات (End to End encryption) سرتاسر رمز گذاری شده را ایجاد مینماید که در محیط‌های گوناگون از جمله اتاق کنفرانس سازمانها-شرکتها-دانشگاهها و مدارس، تشریح و دمو گزارشات عملکرد کاربرد وسیعی دارد. از متعلقات تخته لمسی DITOSS میتوان به سه قلم رنگی(قرمز،آبی،مشکی) - یک قلم پاک کن (زرد) - قلم استاد (تلسکوپی) - CD نرم افزار - کابل ارتباطی USB - متعلقات نصب برد هوشمند بر روی دیوار نام برد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز برد هوشمند دیتوس مدل 82TW خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برد هوشمند تمام سرامیکی 88 اینچی DITOSS ساخت کره جنوبی با سیستم لمسی 20 کاربره بسیار دقیق با رزولیشن و کیفیت بالا میباشد. این بردهوشمند دارای صفحه ای سرامیکی با قابلیت نوشتار انواع ماژیک معمولی وایت برد میباشد صفحه آن با روکش ضد ضربه و ضد آب 10 میلی متری طراحی شده است بطوریکه درمقابل ضربات کاملا مقاوم است و تمام بدنه دستگاه از کاور فلزی ضخیم و قاب سازی بسیار قوی وبسیار شکیل وزیبا ساخته شده است سامانه تولید محتوی حرفه ای و گسترده آن بدون استفاده از دوربین محیطی از تمامی مطلب شما فیلمبرداری کرده و تمامی مطالب توضیحی شما را اتوماتیک بصورت انیمیشن متحرک ذخیره میکند برد هوشمند دیتوس همچنین دارای سیستم تاچ آی آر اینفرارد با سرعت آنی و لحظه ای میباشد بطوریکه در آموزشها و جلسات آنلاین این سرعت را حس خواهید کرد برد هوشمند دیتوس دارای سیستم OPTIMIZER بی نظیر در فشرده سازی محتوی آموزش و جلسات را دارا میباشد بطوریکه حجم محتوی یک جلسه یکساعته آموزشی را حدود 3 مگا بایت فشرده سازی میکند از طرفی دارای سیستم امنیت اطلاعات (End to End encryption) سرتاسر رمز گذاری شده را ایجاد مینماید که در محیط‌های گوناگون از جمله اتاق کنفرانس سازمانها-شرکتها-دانشگاهها و مدارس، تشریح و دمو گزارشات عملکرد کاربرد وسیعی دارد. از متعلقات تخته لمسی DITOSS میتوان به سه قلم رنگی(قرمز،آبی،مشکی) - یک قلم پاک کن (زرد) - قلم استاد (تلسکوپی) - CD نرم افزار - کابل ارتباطی USB - متعلقات نصب برد هوشمند بر روی دیوار نام برد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز برد هوشمند دیتوس مدل  88TW خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برد هوشمند تمام سرامیکی 88 اینچی DITOSS ساخت کره جنوبی بمنظور استفاده در اتاق کنفرانس یا کلاسهای درس بزرگ با حداکثر 40 نفر طراحی گردیده است برد لمسی DITOSS با سیستم لمسی 20 کاربره بسیار دقیق با رزولیشن و کیفیت بالا میباشد. این بردهوشمند دارای صفحه ای سرامیکی با قابلیت نوشتار انواع ماژیک معمولی وایت برد میباشد صفحه آن با روکش ضد ضربه و ضد آب 10 میلی متری طراحی شده است بطوریکه درمقابل ضربات کاملا مقاوم است و تمام بدنه دستگاه از کاور فلزی ضخیم و قاب سازی بسیار قوی وبسیار شکیل وزیبا ساخته شده است سامانه تولید محتوی حرفه ای و گسترده آن بدون استفاده از دوربین محیطی از تمامی مطلب شما فیلمبرداری کرده و تمامی مطالب توضیحی شما را اتوماتیک بصورت انیمیشن متحرک ذخیره میکند برد هوشمند دیتوس همچنین دارای سیستم تاچ آی آر اینفرارد با سرعت آنی و لحظه ای میباشد بطوریکه در آموزشها و جلسات آنلاین این سرعت را حس خواهید کرد برد هوشمند دیتوس دارای سیستم OPTIMIZER بی نظیر در فشرده سازی محتوی آموزش و جلسات را دارا میباشد بطوریکه حجم محتوی یک جلسه یکساعته آموزشی را حدود 3 مگا بایت فشرده سازی میکند از طرفی دارای سیستم امنیت اطلاعات (End to End encryption) سرتاسر رمز گذاری شده را ایجاد مینماید که در محیط‌های گوناگون از جمله اتاق کنفرانس سازمانها-شرکتها-دانشگاهها و مدارس، تشریح و دمو گزارشات عملکرد کاربرد وسیعی دارد. از متعلقات تخته لمسی DITOSS میتوان به سه قلم رنگی(قرمز،آبی،مشکی) - یک قلم پاک کن (زرد) - قلم استاد (تلسکوپی) - CD نرم افزار - کابل ارتباطی USB - متعلقات نصب برد هوشمند بر روی دیوار نام برد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز برد هوشمند مستر تک مدل MT650SM خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نسل جدید برد هوشمند Master Tech در سایز 65 اینچ با نمایشگرهای بسیار پیشرفته و کم نظیر به بازار عرضه شده‌ا و از جدید ترین فناوری‌های روز دنیا بهره می‌برد. در تولید این بردهای هوشمند، از با کیفیت ترین سخت‌افزار با مشخصات فنی فوق‌العاده استفاده شده و طراحی ظاهری آن زیبایی چشم نوازی به این دستگاه بخشیده است. اسمارت برد MT650SM مسترتک یک کامپیوتر بزرگ با نمایشگر لمسی است که برای کاربری‌های متنوع مانند کلاس‌های درس در مدارس و موسسات آموزشی، جلسات و کنفرانس‌ها در ادارات و شرکت‌ها و سایر مواردی که به یک کامپیوتر بزرگ با قابلیت حمل یا نصب روی دیوار نیاز دارند، تولید شده است. اسمارت برد مسترتک یک دستگاه All in One با نمایشگر 65 اینچی است که با نسبت تصویر 16:9 تولید شده و زوایای دید کاملاَ مناسبی در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا با حفظ فاصله مناسب، به خوبی محتوای داخل مانیتور را ببیند. این دستگاه از نظر مشخصه‌های دقت تصویر، نور و رنگ، کم نظیر بوده و هر کاربری را شگفت زده خواهد کرد. در حالی که اکثر مانیتورها از 16.7 میلیون رنگ پشتیبانی می‌کنند، این نمایشگر منحصربه فرد این برد هوشمند دارای 1.07 میلیارد رنگ است. با وجود رزولوشن 2160×3840 و دقت تصویر 4K و میزان روشنایی 350 کاندلا بر متر مربع، این برد هوشمند از نظر نمایش طیف‌های رنگی، نور مناسب و نزدیک ترین حالت تصاویر به واقعیت، فوق العاده و شگفت آور خواهد بود و با وجود قابلیت لمس 20 نقطه همزمان و دقت تاچ بسیار مناسب آن کار با این اسمارت برد بسیار دقیق و ساده است. این برد هوشمند از سیستم عامل اندروید 11 بهره می‌برد و با مشخصات سخت‌افزاری مطلوب، سرعت عملکرد آن فوق‌العاده بوده و با وجود پورت‌های متنوع و کامل آن، محدودیتی برای کار با این دستگاه باقی نخواهد ماند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز برد هوشمند مستر تک مدل MT750SM خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نسل جدید برد هوشمند Master Tech در سایز 75 اینچ با نمایشگرهای بسیار پیشرفته و کم نظیر به بازار عرضه شده‌ا و از جدید ترین فناوری‌های روز دنیا بهره می‌برد. در تولید این بردهای هوشمند، از با کیفیت ترین سخت‌افزار با مشخصات فنی فوق‌العاده استفاده شده و طراحی ظاهری آن زیبایی چشم نوازی به این دستگاه بخشیده است. اسمارت برد MT750SM مسترتک یک کامپیوتر بزرگ با نمایشگر لمسی است که برای کاربری‌های متنوع مانند کلاس‌های درس در مدارس و موسسات آموزشی، جلسات و کنفرانس‌ها در ادارات و شرکت‌ها و سایر مواردی که به یک کامپیوتر بزرگ با قابلیت حمل یا نصب روی دیوار نیاز دارند، تولید شده است. اسمارت برد مسترتک یک دستگاه All in One با نمایشگر 75 اینچی است که با نسبت تصویر 16:9 تولید شده و زوایای دید کاملاَ مناسبی در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا با حفظ فاصله مناسب، به خوبی محتوای داخل مانیتور را ببیند. این دستگاه از نظر مشخصه‌های دقت تصویر، نور و رنگ، کم نظیر بوده و هر کاربری را شگفت زده خواهد کرد. در حالی که اکثر مانیتورها از 16.7 میلیون رنگ پشتیبانی می‌کنند، این نمایشگر منحصربه فرد این برد هوشمند دارای 1.07 میلیارد رنگ است. با وجود رزولوشن 2160×3840 و دقت تصویر 4K و میزان روشنایی 350 کاندلا بر متر مربع، این برد هوشمند از نظر نمایش طیف‌های رنگی، نور مناسب و نزدیک ترین حالت تصاویر به واقعیت، فوق العاده و شگفت آور خواهد بود و با وجود قابلیت لمس 20 نقطه همزمان و دقت تاچ بسیار مناسب آن کار با این اسمارت برد بسیار دقیق و ساده است. این برد هوشمند از سیستم عامل اندروید 11 بهره می‌برد و با مشخصات سخت‌افزاری مطلوب، سرعت عملکرد آن فوق‌العاده بوده و با وجود پورت‌های متنوع و کامل آن، محدودیتی برای کار با این دستگاه باقی نخواهد ماند.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo