ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید آچار بکس بادی

یکی از ابزار هایی که می توان در جعبه ابزار تمامی مکانیک ها و تکنسین ها یافت آچار بادی یا همان بکس بادی است. اما سوالی که وجود دارد این است که راهنمای خرید آچار بکس بادی مناسب چیست؟ در ادامه همراهمان باشید تا اطلاعات مفیدی خدمتتان ارائه دهیم.

آچار بکس بادی چیست؟

بکس بادی یک نوع آچار با قدرت بالا است که گونه ای طراحی شده که بیشترین گشتاور خروجی در قبال کمترین تلاش کاربر را داشته باشد. اسامی دیگر بکس بادی، آچار پنوماتیک یا آچار بادی است که از نظر شکل ظاهری به چهار دسته تفنگی، سرکج، مستقیم و صلیبی تقسیم می‌شود.

همانطور که گفته شد این نوع آچار قدرت و سرعت بسیار بالایی داشته و همین خصوصیات آن را برای استفاده افراد حرفه‌ای ایده آل می‌ سازد. قطعا برای عملکرد خود به هوای فشرده نیاز دارد و به دلیل اتصال به کمپرسور هوا امکان جابه‌جایی چندانی ندارد. همین موارد باعث می شود تا برای مصارف خانگی مناسب نباشد. همچنین بکس بادی به علت داشتن دور بسیار بالا برای کار روی سطوح نرم مانند آلومینیوم مناسب نیست.

انواع آچار بکس بادی بر اساس مکانیسم ضربه

 • آچار بکس تک چکشه بزرگ: این مدل برای باز کردن پیچ‌های خیلی بزرگ طراحی شده است. به همین علت درون این آچار به جای استفاده از چند چکش ضربه کوچک یک چکش ضربه‌زنی بزرگ تعبیه شده است.
 • آچار بکس پین و چکش: در واقع از همان تکنولوژی دو چکشه پیروی می‌کند. تنها تفاوت این آچار با مدل دو چکشه این است که ضربات وارد شده به یک عدد پین وارد شده و سپس به وسیله یک حلقه به چکش ضربه زن هدایت می‌شود.
 • آچار بکس یک چکشه نوسانی: نوع سیستم ضربه زنی در آن‌ها به صورت نوسانی است و پیوسته نیست. قدرت آن‌ها در مقایسه با مدل‌های دو چکشه کمتر است. بنابراین برای باز و بسته کردن پیچ و مهره‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • آچار بکس دو چکشه نوسانی: قدرت این دستگاه از مدل‌های تک چکشه بیشتر است و نوع ضربه‌زنی در آن‌ها حالت نوسانی دارد. یعنی ضربه زنی در آن‌ها پیوسته نیست. همین موضوع سبب می‌شود قدرت آن چند برابر مدل‌های معمولی باشد.
 • آچار بکس پین و کلاچ: در این مدل زمانی که پیچ یا مهره باز و بسته می‌شود، نیرو از طریق دو عدد پین به شفت ضربه وارد می‌کند. به همین علت است که دارای قدرت بالا و لرزش پایین حین کار هستند.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید آچار بکس بادی برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز خودروی شخصیتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( خودرو و ابزار اداری ) می توانید مطالعه نمائید.

انواع آچار بکس بر اساس اندازه درایور

 • آچار بکس بادی با درایور ۱ اینچ: برای این مدل از آچار شما تنها قادر به استفاده از بکس‌های ۱ اینچی هستید. یعنی اگر با پیچ و مهره‌های خیلی بزرگ سرکار دارید این مدل برای شما مناسب است.
 • آچار بکس بادی با درایور ۱.۲ اینچ: شناخته‌ شده‌ترین نوع بکس بادی در کشور هستند. از این مدل بیشتر برای کارگاه‌های مکانیکی و سایر تعمیرگاه‌ها استفاده می‌شود. در واقع بکس ها سایز استانداردی دارند که برای باز و بسته کردن پیچ و مهرهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • آچار بکس بادی با ایمپکت ۲۱.۲ و درایور ۱۱.۲ اینچ: این مدل بیشتر در شرکت‌های نفتی و لجستیک که با پیچ و مهره‌های بزرگ و قول پیکر سر و کار دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند. درست است که می‌توان با استفاده از تبدیل اندازه‌ها را تغییر داد اما باید دستگاه نیز قدرت لازم را برای باز و بسته کردن‌ پیچ را داشته باشد.
 • آچار بکس بادی با درایور ۳.۴ اینچ: در واقع کوچک‌ترین مدل درایور هستند و برای پیچ و مهره‌هایی با سایز کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر پیچ و مهره‌های کوچک را با مدل‌های قبلی باز و بسته کنید به دلیل قدرت زیاد باعث بریده شدن پیچ و مهره می‌شود.

نحوه عملکرد آچار بکس بادی

تصور کنید می خواهید یک پیچ یا مهره که زنگ زده و یا خیلی سفت است را با آچار دستی باز کنید، با اعمال کل نیروی دست ممکن است این پیچ شل نشود ولی اگر با چکش به صورت متناوب به دسته آچار ضربه بزنید بعد از چند ضربه متناوب و پی در پی، مهره زنگ زده شل شده و به راحتی باز می شود. مکانیزم عملکرد آچار ضربه ای (impact wrench) مشابه همین کار است. که در ادامه سعی می کنیم به صورت مفصل توضیح بدیم.

هوای فشرده از طریق کمپرسور باد تامین و به داخل بکس بادی وارد می شود. نیروی باد باعث به حرکت در آمدن پره های روتور یا همان موتور اصلی می گردد. در صورتی که هیچ مقاومتی سر راه شفت خروجی نباشد و یا نیروی تولید شده از حرکت روتور برای باز کردن پیچ کافی باشد، قسمت چکش و محفظه ای که چکش درون آن قرار می گیرد قفل شده و با هم حرکت می کند. تا اینجای کار بکس بادی عملا شبیه یک پیچ گوشتی عمل می کند اما آنچه بکس بادی را خاص می کند مکانیزم چکش و ضربه زن آن است. در صورت که شفت خروجی گیر کند مکانیزم ضربه زن فعال می شود. بدین صورت که چکش نیروی چرخشی را در خود ذخیره کرده و با آزاد شدن ناگهانی و ضربه زدن باعث حرکات مقطعی خروجی می شود. هنگامی که ضربه وارد می شود، شفت خروجی به میزان کمی چرخیده و دوباره گیر می کند. دوباره حرکت چکش تکرار می شود و این عمل به صورت متناوب آنقدر تکرار می شود تا پیچ شل شده و شفت خروجی گیر نکند. حرکت شفت خروجی پیوسته نیست، بلکه یک حرکت کوچک است که به صورت متناوب تکرار می شود.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید آچار بکس بادی

نکات مهم هنگام خرید آچار بکس بادی

 • نوع آچار بکس: آچار بکس دارای نمونه های مختلفی است که بر اساس نوع ضربه زنی و اندازه درایور از یکدیگر تفکیک می شوند. در واقع شما با توجه به اندازه پیچ و مهره‌هایی که روزانه برای باز کردن آن‌ها به آچار بکس نیاز دارید، نوع دستگاه خود را مشخص کنید.
 • نیروی گشتاوری: نیروی گشتاوری چیزی است که برای باز کردن یا بستن پیچ نیاز است و نیروی گشتاوری مختلف برای انجام کارهای متفاوت استفاده می‌شود. به دنبال آچار بکس با نیروی 1500 in-lb بگردید.
 • وزن: وزن آچار بکس می‌تواند باعث خستگی دست شما و یا ایجاد عوامل دیگر شود. در انجام کارهای کوچک، وزن عامل مهمی نیست اما در انجام کارهای طولانی مدت می‌تواند باعث خستگی شما شود.
 • اندازه: آچار بکس کوچک بهتر است اما متاسفانه در اندازه‌های کوچک نیروی گشتاوری نیز کمتر می‌شود.
 • سایز درایو: سایز رایج ۱/۲ درایو می‌باشد که تقریبا در همه جا کاربرد دارد. بعد از ۱/۲ درایو سایز ۳/۸ درایو رایج می‌باشد که نیروی گشتاوری کمتری نسبت به ۱/۲ درایو تولید می‌کند.
 • ارگونومیک: به طور دلخواه شما می‌خواهید آچار بکسی را انتخاب کنید که به آسانی قابل نگه داشتن باشد و بتوانید به مدت طولانی با آن کار کنید. آچار بکس خوش دست به این معنی می‌باشد که شما بتوانید مدت زمان طولانی با آن کار کنید و خستگی و درد کمی احساس کنید.
 • گارانتی: به دنبال آچار بکس با یک گارانتی خوب بگردید. اکثر کارخانه‌های تولید کننده حداقل یک‌سال گارانتی در اختیار شما قرار می‌دهند. اگرچه برخی از آنها ۲ تا ۵ سال محصول خود را گارانتی می‌کنند.
 • سرعت بستن پیچ در هر دقیقه: سرعت بالای بستن به این معناست که آچار بکس می‌تواند پیچ را سریع‌تر ببندد و همچنین آن را محکم تر بچسبد تا پیچ یا مهره کمتر خارج شود.
 • از فروشگاه معتبرخرید کنید: متاسفانه روزانه حجم بالایی از کالای تقلبی وارد بازار می‌شود که از نظر ظاهری دقیقاً مشابه جنس اصلی هستند. تنها راه تشخیص آن‌ها تجربه و مهارت بالا است. اگر مهارت و تجربه کافی در این زمینه را ندارید، حتماً از فروشگاه معتبر خرید کنید تا جنس تقلبی را با قیمت جنس اصلی به شما نفروشند.
 • قیمت آچار بکس بادی: ما در این مطلب در خصوص مهمترین نکات موثر بر روی قیمت آچار بکس بادی صحبت کردیم. حال این شما هستید که باید با توجه به زمینه کاری و همچنین اندازه پیچ و مهره هایی که بصورت روزانه با آن ها سروکار دارید یک آچار بادی مناسب و خوش قیمت را برای خودتان تهیه نمایید.

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید آچار بکس بادی لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی باس کد BS123_GT1248_330NT خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آچار بکس بادی «باس» مدل TWIN_HAMEERبا درایو 1/2 اینچ از ابزارهای بادی عرضه‌شده توسط شرکت باس (Boss) است. آچار بکس‌ها از ابزارآلاتی هستند که برای باز و بسته کردن پیچ و مهره‌های مختلف استفاده می‌شوند و در اماکنی نظیر تعمیرگاه‌های خودرو یا دیگر مشاغل صنعتی کاربرد دارند. این آچار از مکانیزم داخلی دوچکشه بهره می‌برد. بدنه آچار نیز از جنس فلز حرارت دیده و مقاوم و سبک است که با طراحی منحصربفرد دسته آن را به گزینه‌ای مطلوب برای استفاده طولانی‌مدت تبدیل کرده است. این محصول همچنین از استاندارد های مختلف برخوردار است که حاکی از تضمین کیفیت آن است. این آچار بکس بادی با گشتاور 330 نیوتن متر کار می‌کند و قدرت مناسبی را برای کاربر فراهم می‌سازد. لازم به ذکر است این ابزار یکی از محصولات عرضه‌شده توسط شرکت باس است و از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار تورک شارژی فاین مدل ASW 14-10 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آچار تورک شارژی چپقی فاین مدل ASW 14-10 ابزاری حرفه ای برای استفاده در خطوط مونتاژ صنایع مختلف از جمله صنایع خودروهای سیک و سنگین، لوازم خانگی و ... بوده که نیازمند دقت گشتاوری بالا در بستن پیچ یا مهره محصولات می باشند. گشتاور این ابزار با استفاده از آچار مربوطه و تنظیم فنر کلاچ آن بین 2-10 نیوتن متر برای اتصالات نرم و سخت قابل تنظیم است. ابزار دارای کلاچ مکانیکی بوده و به محض رسیدن به گشتاور تنظیم شده اصطلاحا شات آف (Shut off) می کند. به لطف استفاده از موتور بدون ذغال FIEN PowerDrive ابزار بسیار کم استهلاک بوده و طراحی و ساخت آن مبتنی بر عملکرد بدون نیاز به سرویس تا یک میلیون کارکرد می باشد. ابزار از دقت و تکرار پذیری عالی با قابلیت ابزار /فرآیند (CMK) بزرگتر از 1.67 مطابق استاندارد ISO 5393 VDE2647 بر خوردار می باشد که حدودا معادل 5% خطای گشتاوری در بستن می باشد. با توجه به وجود 2 عدد باتری لیتیومی 2.5 آمپر ساعت با تکنولوژی SafetyCell هیچگاه در هنگام کار بدون شارژ نمی مانید و با کاهش شارژ باتری هیچ گونه تغییری در گشتاور نهایی ابزار ایجاد نخواهد شد. به لطف طراحی و ساخت عالی دستگاه، در هنگام استفاده بدون افت سرعت تا حصول گشتاور تظیم شده عمل می نماید. دستگاه سبک و ارگونومیک بوده و برای کار دراز مدت و بدون خستگی بسیار مناسب می باشد. دستگاه ساخت کشور آلمان بوده و بیش از 155 سال سابقه استفاده در بهترین خطوط تولید دنیا را دارا می باشد. شرکت فاین (FEIN) در سال 1867 میلادی در شهر اشتوتگارت آلمان آغاز به کار، در سال 1895 اقدام به اختراع اولین دریل برقی دستی دنیا و در سال 1967 میلادی اولین ابزار ارتعاشی (چند کاره) دنیا را اختراع نمود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی تیتان مدل TN-2120 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بکس بادی 1/2 تیتان TN-2120 با قطعات و لوازم با کیفیت ساخته شده که از قدرت بسیار بالایی برخوردار است. بدنه این دستگاه از جنس آهن ساخته شده که در برابر ضربات حین کار جلوگیری می کند. وزن این محصول با توجه به قطعات به کار رفته بسیار مناسب و معادل 2.5 کیلوگرم می باشد. درایو این دستگاه از سایز 1/2 اینچ است که مناسب برای انواع بکس تا سایز 32 می باشد. این دستگاه دارای نگهدارنده ابزار 12 میلیمتری می باشد و در هنگام کار دارای صدای بسیار کم می باشد. سرعت ازاد محصول در حالت بی باری 8500 دور در دقیقه می باشد و قابلیت گردش به دو جهت چپ و راست را دارد. این محصول ساخت کشور چین است که با طراحی و استاندارد های لازم جهانی تولید شده است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی هازت مدل 9012-SPC خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برند هازت آلمان یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان ابزار در جهان میباشد و در مدل 9012-spc با استفاده از سیستم پین کلاچ،علاوه بر ایجاد قدرت بالا و دور زیاد،لرزش بسیار کمی ایجاد میکند،جنس بدنه از آلومینیم آلیاژی با مقاومت بالا و وزن کم میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی تیتان مدل TITAN 12A01B2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آچار بکس بادی تایتیان(تیتان) با درایو 1/4 و تامین گشتاور 660 نیوتون متر از مناسبترین گزینه های بکس‌بادی برای مکانیکی ها،افراد فنی،سرویسکارها و آچار به دستان است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی هانسول مدل Hs9500 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آچار بکس بادی هانسول مدل HS-9500 درایو1/2 اینچ دارای گشتاور 1020 نیوتن متر بدنه تمام فلزی شفت فولاد ضد زنگ اگزوز پایین دارای دکمه تنظیم حالت گشتاور دارای چپ گرد و راست گرد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس شارژی صنعتی باس مدل LIFE_STYLE کد 118VF Brushless خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بکس شارژی حرفه ای قدرتمند باس درست کارایی بکس بادی و برقی را دارد. تفاوت این ابزار با دیگر آچار بکس هاکه علاوه بر موتور دارای باتری نیز هست، مدل شارژی دارای سیم یا شلنگ نمی باشد و شما به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید. هر چند بکس شارژی گرانتر است ولی با باطری های قدرتمت 118 ولتی که قرار داده شده است می تواند قدرتی معادل بکس بادی تولید نماید بدون اینکه به تجهیزات جانبی نیاز داشته باشد و البته از آنجا که کابل ندارد به راحتی در اماکن مختلف قابل به کارگیری و جا به جایی است.این مدل از بکس شارژی برند باس کیفیت بسیار بالایی دارد تا حدی که برخی مشتریان با این بکس شارژی چرخ های تریلر ها را باز و بسته کرده اند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز بکس بادی تایتیان مدل 12A01B2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بکس بادی تایتیان مدل 12A01B2 که در بازار به اسم بکس بادی تیتان ½ (660 نیوتن) شناخته شده است.کە دارای مکانیزم ضربه دو چکشه می باشد. حداقل فشار هوای مورد نیاز این بکس 6.3 بار است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس برقی خودرو مدل POB-ST-22 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آچار بکس برقی و فندکی خودرو 12V Impact Wrench یک پیچ باز کن اتوماتیک بدون نیاز به اعمال فشار توسط دست بر روی آچار است که توسط فندکی ماشین یا مستقیم از باتری برق مورد نیاز خود را تامین می‌کند. این آچار برقی با سرعت 340 دور در دقیقه به طرز باور نکردنی بدون هیچ دردسری پیچ های محکم چرخ های ماشین را باز می‌کند و می‌بندد. از مشخصات این محصول می‌توان به گشتاور 290 نیوتن بر متر، ولتاژ باتری 12 ولت، کنترل سرعت، راست گرد، چپ گرد، ترمز الکترونیکی، کیف مخصوص حمل و قابلیت کار با برق مستقیم یا فندکی خودرو اشاره نمود. به همراه داشتن این محصول در صندوق عقب هر ماشینی ضروری است زیرا با داشتن این محصول در ماشین خود دیگر نگران پنچری یا تعویض چرخ نخواهید بود

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس شارژی دیوالت مدل DTW700-D خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بکس های شارژی انرژی خود را از باتری تامین می کنند. اگر در محیط کار خود با بستن و باز کردن مهره ها سرو کار دارید از بکس شارژی می توانید بهره بگیرید و به کارهایتان سرعت بیشتری ببخشید. یکی از بکس های موجود در بازار که توسط شرکت دیوالت تحت لیسانس عرضه شده بکس شارژی DTW700 دیوالت می باشد؛ این دستگاه با کیفیت ساخت بالا ساخته شده تا در محل هایی مانند تعمیرگاه ها در برابر ضربه مقاوم باشد.این محصول دارای باتری 199 ولت 10 سلولی 5.0 امپر از نوع لیتیومی می باشد، در کنار این باتری شاهد یک عدد باتری اضافه همراه با این محصول خواهید بود تا دچار وقفه در کارتان نشوید. موتور قدرتمند این بکس قادر است سری را با سرعت عالی گردش در آورد.DTW700 دیوالت به همراه این بکس شارژی خود به عرضه ی کیف پرداخته تا حمل آن را برای کاربران راحت تر نماید. از دیگر ویژگی های خوب این محصول چراغ ال ای دی می باشد که در جلوی دستگاه قرار گرفته است، با روشن این چراغ در محیط های کم نور می توانید با دقت بیشتری به ادامه ی کار بپردازید. این بکس شارژی DTW700 دیوالت دارای باتری 10 سلولی و 3 عدد بکس سایز 22 و 17 و 19می باشد. جنس بدنه ای این بکس شارژی بسیار مفاوم و مستحکم است.به همراه این دستگاه 1 عدد سه نظام آچار خور به همراه رابط نصب به دستگاه میباشد که در مواقع عملیات کار دو دستگاه را جهت سوراخکاری انجام میدهد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار جغجغه ای بادی رونیکس مدل RA-1501 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

جغجغه بادی رونیکس مدل RA-1501 یک آچار جغجغه بادی با طراحی پیشرفته و با دوام است . این محصول دارای مکانیزم سفت کردن سریع می باشد و همچنین دارای سیستم کنترل آسان سرعت در گشتاورهای مختلف می باشد .این محصول دارای دسته‌ای با طراحی کاملا ارگونومیک جهت کاربری آسان و بدون لغزش می باشد .از دیگر ویژگی های این جغجغه بدنه‌ای کم حجم و سبک، مناسب برای کار در فضاهای محدود و غیر قابل دسترس است .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی جنیوس تولز مدل 400-500 کد 11000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آچار بکس بادی1/2 اینچ جنیوس مدل 11000 ساخت شرکت تیتان است. این بکس بادی از سری سوپر قوی این شرکت است. شفت خروجی دستگاه 1/2 اینچ مربعی و ساخته شده از فولاد کروم وانادیم و مناسب کارهای سنگین است. فشار کارکرد دستگاه در حالت استاندارد 6.3 بار و بیشتر از 8 بار به هیچ عنوان توصیه نمی شود. قطر ورودی هوای دستگاه 3/8 اینچ (10 میلی متر) بوده و حداقل قطر شلنگ مناسب برای این دستگاه 12 میلی متر است. میانگین مصرف هوای بکس بادی 320 لیتر در دقیقه است. اگزوز هوای خروجی ردر قسمت جلو آن قرار دارد که باعث می شود هوا با سرعت بالاتری تخلیه شود. وزن دستگاه 7.5 کیلوگرم است بدنه بکس بادی1/2 اینچ جنیوس مدل 11000 ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم است. آلومینیوم علاوه بر وزن سبک باعث می شود بکس بادی در برابر ضربه خارجی و خوردگی مقاوم باشد. مکانیزم ضربه زن این دستگاه از نوع دو چکشه (twin hammer) با قدرت بسیار بالا که قادر است تا 1280 نیوتون متر گشتاور به شفت خروجی اعمال کند. شفت این دستگاه به خوبی سخت کاری شده تا بتواند در مقابل تنش های وارد شده به آن به خوبی مقاومت کند. حداکثر سرعت گردش دستگاه در حالت بی باری 7800دور در دقیقه است. گشتاور خروجی با استفاده از پیچی که در پشت دستگاه قرار دارد در سه حالت و در هر جهت قابل تنظیم است. یکی از مزیت های اصلی دستگاه کارکردن این مزیت بکس بادی جنیوس را به یکی از ابزارهای ضروری داخل ماشین تبدیل کرده است. قطر مهره استاندارد برای این بکس بادیبا تبدیل تا مهره 36 میلی متر است. آچار بکس بادی 1/2 اینچ جنیوس مدل 11000 با بکس بادی یک اینچ تفنگی تیتان پلاس مدل 11000AR دقیقا مثل هم بوده و هیچ تفاوتی از لحاظ ساختار، قدرت، قطعات داخلی و مشخصات فنی ندارد، تنها تفاوت آن ها در رنگ بدنه می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی تیتان مدل CE- 11000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بکس بادی تفنگی تیتان پلاس مدل 11000 ساخت کشور چین و شرکت تیتان است. تخصص اصلی این شرکت در زمینه ساخت و بهینه سازی ابزارهای پنوماتیکی است، که برای اولین بار بکس بادی های این شرکت چند سال پیش وارد ایران شده و با داشتن کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب فروش بسیار بالایی در چند سال اخیر داشته است. بدنه این بکس بادی ساخته شده از فلز با پوشش رنگ مشکی الکترواستاتیک است، که علاوه بر مقاومت در برابر ضربه های خارجی داری وزن مناسبی نیز می باشد. وزن این دستگاه 8 کیلوگرم است..ورودی هوا در زیر بکس بادی قرار گرفته، دارای سایز 1/2 اینچ و دنباله بیرون رزوه 40PM است. فشار کارکرد دستگاه در حالت استاندارد 6.3 بار است. بکس بادی تفنگی تیتان پلاس اگزوز پایین است بدین معنی که هوای آن از قسمت پایین دستگاه خارج می شود، از مزایای اصلی این نوع اگزوز خروجی تخلیه سریع و قدرت بالاتر است طول کلی بکس بادی تفنگی تیتان 25 سانتی متر است. میانگین مصرف هوای آن 250 لیتر در دقیقه است و بهتر است از کمپرسور باد با مخزن حداقل 250 لیتر استفاده شود.شفت خروجی این بکس بادی 1 اینچ مربعی و ساخته شده از فولاد حرارت دیده است که در برابر انواع تنش های پیچشی تست شده و دارای استاندارد CE اروپا است. این دستگاه مجهز به مکانیزم ضربه زن دوچکشه (TWIN HAMMER) است که قادر است تا1280 نیوتون متر گشتاور واقعی تولید کند. گشتاور خروجی با استفاده از کلیدی که در پشت آن قرار دارد در سه حالت و در هر جهت قابل تنظیم است. سرعت گردش بکس بادی تفنگی تیتان پلاس در حالت بی باری و در فشار استاندارد7800 دور در دقیقه است. با توجه به سرعت گردش و نوع مکانیزم ضربه زن حداکثر تا 8600 ضربه در دقیقه وارد می کند.برای طول عمل بیشتر دستگاه استفاده از سیستم رطوبت گیر و روغن کاری اتوماتیک ضروری است. حداکثر قطر مهره استاندارد برای این دستگاه 48 میلی متر است و بیشتر از آن توصیه نمی شود. بدنه این دستگاه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم است که در برابر ضربه خارجی مقاوم است. مناسب جلوبندی سازی میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس هیلتی مدل SIW 22T-A خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یک انتخاب کاربردی و مناسب برای افرادی است که عملکرد مناسب و قدرتمند را در کنار عمر و دوام بالا می‌خواهند. می‌توانید این ابزار را به کیت باتری لیتیومی هیلتی خود اضافه کنید و یک پکیج کامل برای انجام کارهای فنی داشته باشید. این مدل برای باز کردن یا بستن پیچ‌ و مهره‌های با قطر M12 تا M24 کارایی دارد. همچنین میزان قدرت یکسانی را هم در حرکت رو به پایین و هم برعکس دارد. علاوه بر آن‌ها برای انکرهای HUS3 از قطر 8 تا 14 میلی‌متر قابلیت استفاده دارد. با این بکس می‌توانید پیچ با سری شش گوش و پیچ خزینه را نیز با رابط 5/8 اینچ در چوب فرو ببرید هرچند که ممکن است به انجام سوراخکاری اولیه نیز نیاز داشته باشید. حداکثر سرعت گردش آزاد این بکس شارژی 2000 دور در دقیقه است و نرخ گشتاور 450 نیوتون متری را تامین می‌کند. این اعداد نشان دهنده‌ی قدرت مناسب این دستگاه است و با آن حتی می‌توانید پیچ‌های زنگ زده و گیر کرده را هم دربیاورید. از جمله موادی که به راحتی با این بکس قابل پیچکاری هستند می‌توان به پروفیل‌های فولادی و قطعات پیش ساخته بتنی اشاره کرد. آچار بکس شارژی هیلتی قوی ترین دستگاه بکس شارژی در بین برندها می باشد. این دستگاه دارای دو حالت کاری دورانی و ضربه ای (مماسی) است. ولتاژ کار دستگاه 22 و لت و از باتری لیتیوم – یون استفاده می کند. از فواید این بکس شارژی این است که به لطف ضربات کلاچ نیرومند، چرخش‌ها و لگد های ناگهانی دستگاه کنترل می‌شود و کار با آن سخت نیست. طراحی ارگونومیک آن نیزسبب می‌شود دست هنگام کار با آن خسته نشود. این ابزار دارای سربکس نری و مربع شکل بسیار محکمی است از استیل گرید بالا که تحت عملیات حرارتی ویژه ای ساخته شده است که به راحتی دچار آسیب نمی‌شود و تا مدت‌های طولانی قابل استفاده است و نیز امنیت بالای دستگاه و امکان تعویض سوکت را فراهم می‌کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی توسن مدل P0760IW خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این ابزار با توجه مزایای خاص و منحصر به فرد خود، از قبیل مصرف انرژی کمتر، استهلاک ناچیز، هزینه تعمیر پایین ، نگهداری ساده و ایمنی بالا در صنایع مختلف مانند خطوط مونتاژ، نصب قطعات ماشین آلات و اتومبیل و ... کاربرد دارد. مکانیزم این دستگاه طوری طراحی شده است که پس از اعمال ضربه نیز، ضربه زن امکان چرخش آزاد را داشته و قفل نمی گردد. با چنین طرحی تنها نیروی واکنشی اعمالی به بدنه ابزار، همان شتاب گرفتن بیشتر ضربه زن است. از این رو کاربر احساس گشتاور کمی میکند. در حالیکه اعمال گشتاور به بکس در حال رسیدن به نقطه اوج است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس برقی دی سی ای مدل APB20C خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

کارخانه تولید ابزار آلات برقی DCA دی سی ای در سال ۲۰۰۱ تاسیس گردیده است , این کارخانه یکی از بزگترین و حرفه ای ترین کارخانه جات تولید ابزار برقی در کشور چین می باشد که از سطح کیفی تولید بسیار بالایی برخوردار است , شرکت دی سی ای تولید کننده انواع ابزار آلات برقی مانند : فرز ها , دریل ها , بتن کن ها , تخریب ها , برش دهنده ها … میباشد که به صورت بسیار گسترده در صنایع ساختمانی , دکوراسیون , صنایع کستی سازی و … استفاده میشوند . این شرکت با تعداد بسیار زیادی از شرکت های پخش کننده در شهر های بزرگ و کوچک در کشور چین همکاری میکند و همچنین صادرات وسیعی به کشور های شرق و جنوب آسیا , خاورمیانه و آمریکای جنوبی دارد که بالغ بر ۳۰ کشور و منطقه می باشد , تولید محصولات با کیفیت وبسیار بالا و رضایتمندی مشتریان اولین اصل و سیاست کمپانی DCA می باشد . بکس برقی ۱/۲ DCA با قدرت ۳۴۰ وات توانایی دارد تا انواع مهره های کامیون و ماشین را باز و بسته کند , سرعت آزاد این دستگاه ۱۷۰۰ دور در دقیقه میباشد , بکس برقی ۱/۲ DCA دارای سیستم گیربکس میباشد که موجب میشود اکثر مهره ها را به راحتی در سایز های مختلف باز و بسته کند .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی جنیوس تولز کد 400500 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

جنیوس به عنوان شناخته شده ترین برند تایوانی ابزار بادی در ایران می باشد .این شرکت از قدیمی ترین و با کیفیت ترین سازنده های ابزارآلات بادی در کشور تایوان می باشد که محصوللت آن دارای شهرتی جهانی می باشند. مطمئنا بکس بادی جنیوس مدل 400500 شناخته شده ترین بکس بادی 1/2 این شرکت می باشد که از مکانیزم twin hammer برخوردار است . این سیستم باعث می شود ضربات بزرگتر و به صورت متناوب ایجاد شوند . دستگاه های دو چکشه از قدرت بیشتری نسبت به نمونه های معمول برخوردار هستند . بکس بادی 400500 از سری super duty می باشد که آن را برای استفاده های مکانیک خودرو ، تعمیرات و ... مناسب ساخته است . تنظیم قدرت دستگاه در 5 حالت و جهت چرخش (راست گرد و چپ گرد ) از طریق دو دکمه که در طرفین بکس بادی وجود دارد قابل انجام است . استفاده از سیستم رطوبت گیر و روغن زن برای کلیه ابزارهای بادی از جمله بکس بادی الزامی بوده و سبب دوام دستگاه و استحکام قطعات در بلند مدت می شود . حضور این مارک و مدل در مارکت داخلی ایران موجب گردیده قطعات یدکی به وفور در دسترس باشند و تعمیر و نگهداری آسان از ویژگی این مدل می باشد . 

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی سوماک مدل ST-5540K مجموعه 17 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مجموعه های ابزار دستی بیشترین کمک را به کاربر می کنند. این مجموعه ها با دربرداشتن چند ابزار در قالب یک مجموعه در پیش بردن دقیق تر و سریع تر کار تاثیر گذارند. ابزار بادی ( سوماک )ساخت کشور تایوان می باشد.مجموعه آچار و مجموعه و سری بکس که در تصویر مشاهده می کنید از جدید ترین تولیدات شرکت ( سوماک ) است که با مدل (ST-5540K) به بازار عرضه شده است. تمامی سری ها از جنسی بسیار قوی و مقاوم تولید شده اند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی جنیوس تولز مدل S-500 کد 11000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آچار بکس بادی1/2 اینچ جنیوس مدل 11000 ساخت شرکت تیتان است. این بکس بادی از سری سوپر قوی این شرکت است. شفت خروجی دستگاه 1/2 اینچ مربعی و ساخته شده از فولاد کروم وانادیم و مناسب کارهای سنگین است. فشار کارکرد دستگاه در حالت استاندارد 6.3 بار و بیشتر از 8 بار به هیچ عنوان توصیه نمی شود. قطر ورودی هوای دستگاه 3/8 اینچ (10 میلی متر) بوده و حداقل قطر شلنگ مناسب برای این دستگاه 12 میلی متر است. میانگین مصرف هوای بکس بادی 320 لیتر در دقیقه است. اگزوز هوای خروجی ردر قسمت جلو آن قرار دارد که باعث می شود هوا با سرعت بالاتری تخلیه شود. وزن دستگاه3.8 کیلوگرم است بدنه بکس بادی1/2 اینچ جنیوس مدل 11000 ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم است. آلومینیوم علاوه بر وزن سبک باعث می شود بکس بادی در برابر ضربه خارجی و خوردگی مقاوم باشد. مکانیزم ضربه زن این دستگاه از نوع دو چکشه (twin hammer) با قدرت بسیار بالا که قادر است تا 1280 نیوتون متر گشتاور به شفت خروجی اعمال کند. شفت این دستگاه به خوبی سخت کاری شده تا بتواند در مقابل تنش های وارد شده به آن به خوبی مقاومت کند. حداکثر سرعت گردش دستگاه در حالت بی باری 7800دور در دقیقه است. گشتاور خروجی با استفاده از پیچی که در پشت دستگاه قرار دارد در سه حالت و درهر جهت قابل تنظیم است. یکی از مزیت های اصلی دستگاه کارکردن این مزیت بکس بادی جنیوس را به یکی از ابزارهای ضروری داخل ماشین تبدیل کرده است. قطر مهره استاندارد برای این بکس بادیبا تبدیل تا مهره 36 میلی متر است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس شارژی براشلس ویوارکس مدل 2450 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شرکت ویوارکس پیشرو در صنعت ابزار با استفاده از دانش و چند دهه تجربه اقدام به تولید و واردات ابزارآلات نموده است که بکس شارژی با موتور قدرتمند براشلس از محصولات این خانواده بزرگ است.بکس شارژی یک محصول پر کاربرد در صنعت بشمار رفته که انتخاب یک محصول خوب جز دغدغه های مشتریان میباشد.از ویژگی های این بکس شارژی میتوان به موتور براشلس باطری های لیتیومی 3 آمپر ساعت و بکس های فشارقوی آن اشاره نمود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس شارژی ماکیتا مدل BRUSHLESS کد 118 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آچار بکس شارژی سوپر صنعتی قدرتمند طرح ماکیتا مدل BRUSHLESS-118V درست کارایی بکس بادی و برقی را دارد این محصول ساخت چین می باشد و طرح می باشد از دستگاه‌های بکس برای باز کردن انواع پیچ و مهره با سری شش‌گوش استفاده می‌کنند. مدل BRUSHLESS-118V یک نمونه از این دستگاه است که با باتری کار می‌کند. این محصول که با برند «ماکیتا» طرح عرضه می‌شود، از کیفیت مطلوبی بهره می‌برد. این محصول در حالت آزاد با سرعت 2800 دور بر دقیقه می‌چرخد و با شدت 2800 ضربه در دقیقه کار می‌کند. درایو این دستگاه ½ اینچ است و استفاده از آن فقط با سری‌های بکس با درایو ½ امکان‌پذیر می‌شود؛ ولی در صورت استفاده از مبدل‌های مخصوص، می‌توانید از سری بکس با اندازه‌ی درایو‌های دیگر استفاده کنید. باتری به‌کاررفته در مدل BRUSHLESS-118V از نوع لیتیومی است. مهم‌ترین ویژگی این نوع باتری مقاومت بالا در برابر ضربه و حرارت بالا است. شرکت ماکیتا این محصول را با دسته‌ی لاستیکی ارگونومیک ساخته است. این موضوع باعث می‌شود تا کاربر زمان استفاده از این دستگاه 2.5 کیلوگرمی، خستگی کمتری را احساس کند. از این دستگاه علاوه بر کارگاه‌های صنعتی و تعمیر خودرو، در منزل هم می‌توان استفاده کرد. . تفاوت این ابزار با دیگر آچار بکس ها که علاوه بر موتور دارای باتری نیز هست، مدل شارژی دارای سیم یا شلنگ نمی باشد و شما به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید. هر چند بکس شارژی گرانتر است ولی با باتری های قدرتمند 118 ولتی 4 آمپرساعت که قرار داده شده است می تواند قدرتی معادل بکس بادی تولید نماید. بدون اینکه به تجهیزات جانبی نیاز داشته باشد و البته از آنجا که کابل ندارد به راحتی در اماکن مختلف قابل به کارگیری و جا به جایی است.است.این مدل از بکس شارژی برند ماکیتا کیفیت بسیار بالایی دارد تا حدی که برخی مشتریان با این بکس شارژی چرخ های تریلر ها را باز و بسته کرده اند. این مدل آچار بکس شارژی دارای گیربکس چهار محور، نشانگر میزان شارژ باتری، موتور براشلس سنگین تمام مس بوده که گشتاور 600 نیوتن متر را ایجاد می نماید. این مدل دو عدد باتری لیتوم- یون 118 ولت به همراه شارژر فست جهت تسریع کارکرد با دستگاه می باشد . این مدل آچار بکس دارای سه حالت کاری، بکس شارژی، دریل پیچ گوشتی شارژی و پیچ کن بوده و کلیه متعلقات این دستگاه در داخل یک کیف BMC قرار گرفته است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس ضربه ای شارژی فاین مدل ASCD 12-150 W8C خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شرکت فاین (FEIN) در سال 1867 میلادی در شهر اشتوتگارت آلمان آغاز به کار و در سال 1895 اقدام به اختراع اولین دریل برقی دستی دنیا نمود. علی رغم گذشت 151 سال از شروع تولیدات شرکت فاین، این شرکت قویا به خاستگاه خود یعنی کشور آلمان متعهد بوده و تمامی محصولاتش را در Schwäbisch Gmünd  کشور آلمان تولید می نماید.آچار بکس ضربه ای شارژی مدل ASCD 12-150 W8C یک آچار حرفه ای و صنعتی با مشخصات فنی خاص محسوب می گردد. طراحی و ساخت این آچار بکس که تماما ساخت کشور آلمان بوده، جهت کار در شرایط سخت و مداوم می باشد. حداکثر گشتاور این آچار با بهره گیری از موتور بدون ذغال 135 نیوتن متر بوده و این آچار ضربه ای قابلیت تنظیم الکترونیکی گشتاور در 6 مرحله از 6 نیوتن متر تا 135 نیوتن متر را دارد که این قابلیت آن را از بقیه رقبا متمایز می سازد. با تنظیم گشتاور مورد نظر، پیچ یا مهره شما هیچ گاه بریده نشده و گشتاور مناسب به پیچ یا مهره شما اعمال خواهد شد؛ لذا این آچار ضربه ای در طیف وسیعی از کاربری ها از 6 نیوتن متر الی 135 نیوتن متر قابل استفاده خواهد بود و شما را از خرید آچارهای متعدد بی نیاز می سازد. سرعت بدون بار این ابزار 1800-0 دور در دقیقه و نرخ ضربه آن 3600-0 ضربه در دقیقه می باشد. ابزار گیر این آچار بکس 3/8 اینچ است. وزن این آچار بکس با احتساب باتری تنها 1.1 کیلوگرم بوده و انرژی مورد نیاز خود را از باتری لیتیومی 12 ولت با ظرفیت 2.5 آمپر ساعت تامین می کند. داخل کیف پلاستیکی بسیار محکم این ابزار 2 عدد باتری لیتیومی 12 ولت با ظرفیت 2.5 آمپرساعت و یک عدد شارژر سریع به همراه متعلقات اتصال به کمربند وجود دارد.شرکت TCG (گروه مشاوران تهران)، نماینده انحصاری ابزارآلات فاین (FEIN) آلمان در ایران بوده که این نماینده در سایت www.fein.com نیز معرفی شده است. خدمات گارانتی و پس از فروش محصولات فاین (FEIN) در مرکز تعمیرات TCG ارائه می گردد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس برقی اینکو مدل IW-10508-1050W خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بکس برقی ضربه ای 1050 وات اینکو مدل IW10508با درایو 1/2 اینچ، برای باز و بسته کردن انواع پیچ و مهره سری شش گوش گزینه مناسبی می باشد، این ابزار با موتور پر قدرت 1050وات از آرمیچر و بالشتک صنعتی مطابق با استاندارد CE اروپا توسط شرکت معتبر اینکو تولید شده است. بکس برقی 1050 وات اینکو برند امریکایی مدل IW10508 که در کشور چین تولید می شود. از دستگاه‌های بکس برای باز کردن انواع پیچ و مهره با سری شش‌گوش استفاده می‌کنند. مدل IW10508 یک نمونه از این دستگاه است که با استفاده از انرژی الکتریسیته کار می‌کند. این محصول که با برند «اینکو» (INGCO)عرضه می‌شود، از کیفیت مطلوبی بهره می‌برد. این محصول با قدرت 1050 وات در حالت آزاد با سرعت 2300 دور بر دقیقه می‌چرخد. شش بکس ، برای این محصول در نظر گرفته‌شده است. درایو این دستگاه ½ اینچ است و استفاده از آن فقط با سری‌های بکس با درایو ½ امکان‌پذیر می‌شود؛ ولی در صورت استفاده از مبدل‌های مخصوص، می‌توانید از سری بکس با درایو‌های دیگر نیز استفاده کنید.شرکت اینکو در ساخت موتور این محصول از استاندارد اروپا تبعیت کرده است. بلبرینگ‌های به‌کاررفته . همچنین مدل IW10508 با دسته‌ای لاستیکی ساخته می‌شود. این موضوع باعث می‌شود تا کاربر زمان استفاده از این دستگاه 3٫5 کیلوگرمی، خستگی کمتری را احساس کند. از این دستگاه علاوه بر کارگاه‌های صنعتی و تعمیر خودرو، در منزل هم می‌توانید استفاده کنید. در نظر داشته باشید دستگاه به همراه 6 سری بکس با سایزهای (17, 19,18, 24,23,21) و یک عدد رابط 125 میلی متری در یک کیف پلاستیکی قرار دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس شارژی دیوالت مدل DCF880M2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مدل «DCF80M2» نمونه‌ای از دستگاه‌های بکس شارژی است. این دستگاه با یک باتری 18 ولتی با فناوری XR کار می‌کند. این محصول توسط شرکت «دیوالت» (DeWalt) تولید می‌شود. البته دیوالت گونه‌های برقی و بادی این دستگاه را هم تولید کرده است. اندازه‌ی درایو بکس چکشی شارژی DCF80M2، ½ اینچ است. سرعت گردش این محصول در حالت بدون بار تا 2300 دوربردقیقه می‌رسد. نرخ ضربه‌ی دستگاه هم وابسته به سرعت گردش بین 0 تا 2700 ضربه‌دردقیقه تغییر می‌کند. همچنین گشتاور دستگاه نیز با تغییر وضعیت سرعت گردش، تغییر می‌کند؛ ماکزیمم گشتاور دستگاه 203 نیوتن‌متر است. همان‌طور که اشاره شد، انرژی لازم جهت عملکرد این دستگاه از یک باتری 18 ولت با ظرفیت 4 آمپرساعت تامین می‌شود. این باتری از نوع لیتیوم یون با فناوری XR است. این محصول با وزن 4 کیلوگرم تولید می‌شود. بستن پیچ‌ و مهره‌های شش‌گوش با استفاده از دستگاه‌های بکس بادی، برقی و شارژی امکان‌پذیر است. شاید در بسیاری از کارگاه‌های سرویس خودرو، نوع بادی این محصول را دیده باشید. با توجه به نیاز نمونه‌های بادی به کمپرسور باد، تمایل کاربران به استفاده از بکس چکشی افزایش یافته است. البته گشتاور بکس‌های بادی از نوع برقی بالاتر است. از بکس‌های چکشی برقی یا شارژی در کارگاه‌های راه‌سازی و ساختمانی، نصب دکور و قفسه‌بندی فروشگاه‌ها و بسیاری از صنایع استفاده می‌کنند. جابه‌جایی آسان و قدرت مناسب را می‌توان ازجمله‌ دلایل افزایش محبوبیت دستگاه بکس مدل DCF80M2 دانست. شرکت دیوالت در حدود یک قرن است که در زمینه‌ی تولید گونه‌های مختلف ابزار و لوازم جانبی آن فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت در مسیر تولید از سیستم کنترل کیفی سخت‌گیرانه‌ای عبور می‌کنند؛ همین موضوع باعث شده است که این شرکت به ساخت محصولاتی با کیفیت بسیار بالا شهرت پیدا کند. داخل کیف پلاستیکی که برای مدل DCF80M2 در نظر گرفته‌اند، علاوه‌بر دستگاه یک باتری اضافی، شارژر و دفترچه‌ی راهنمای محصول قرار گرفته است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس بادی نووا مدل 760N خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مکانیزم چکش با قابلیت چپ گرد و راست گرد دارد دارای تنظیم قدرت خروجی در 5 حالت می باشد دارای گشتاور بالا و خروجی پایدار می باشد توان و فشار خروجی قابل تنظیم است دارای گشتاور 760 نیوتن متر می باشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آچار بکس شارژی باس مدل براشلس کد 2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بکس شارژی حرفه ای قدرتمند باس درست کارایی بکس بادی و برقی را دارد. تفاوت این ابزار با دیگر آچار بکس هاکه علاوه بر موتور دارای باتری نیز هست، مدل شارژی دارای سیم یا شلنگ نمی باشد و شما به راحتی می توانید آن را جا به جا کنید. هر چند بکس شارژی گرانتر است ولی با باطری های قدرتمت 118 ولتی که قرار داده شده است می تواند قدرتی معادل بکس بادی تولید نماید بدون اینکه به تجهیزات جانبی نیاز داشته باشد و البته از آنجا که کابل ندارد به راحتی در اماکن مختلف قابل به کارگیری و جا به جایی است.این مدل از بکس شارژی برند باس کیفیت بسیار بالایی دارد

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo