ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی

( راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی )، نوشیدن آبمیوه های تازه و متناسب با هر فصل از لذت بخش ترین مزه هایی است که می توان آن را با داشتن یک آبمیوه گیری خانگی مناسب در هر زمانی تجربه کرد. در سال 1930 دستگاهی با عنوان آبمیوه گیری توسط دکتر نورمن واکر تولید شد. این دستگاه با رنده کردن و فشرده سازی انواع میوه و سبزیجات آب آن ها را گرفته و آبمیوه های بدون پالپ تهیه می کرد.

در اواسط سال 1950 دستگاهی که توسط دکتر نورمن واکر درست شده بود به یک دستگاه آبمیوه گیری بسیار سریع و داغ تبدیل و به بازار عرضه شد که معایب فراوانی از جمله از بین رفتن مواد مغذی میوه ها به دلیل حرارت بالا بود. از سال 1930 تاکنون محصولات متعددی جهت آبگیری از میوه ها و تنوع بالا تولید شده است و همچنان این صنعت در حال پیشرفت و نوآوری می باشد. با توجه به برندهای متعدد و گستردگی در تنوع، در مقاله راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی لازم دانستیم این دستگاه کاربردی را مورد بررسی قرار دهیم. با ادامه مقاله همراهمان باشید.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز منزلتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( خانه و آشپزخانه ) می توانید مطالعه نمائید.

انواع آبمیوه گیری

آبمیوه گیری یکی از لوازم برقی پرمصرف در هر منزلی است که دارای انواع مختلفی می باشد. در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

 1. آبمیوه گیری اهرمی
 2. آبمیوه گیری برقی
 3. آب مرکبات گیر دستی
 4. آب مرکبات گیر برقی
 5. آبمیوه گیری چند کاره

آبمیوه گیری اهرمی

این مدل از آبمیوه گیری ها مناسب برای انواع میوه های چهار فصل می باشد. با قرار دادن میوه درون این محصول و فشردن یا چرخاندن اهرم با دست، آب میوه به راحتی و بدون نیاز به زمان در هر مکانی امکان پذیر می باشد.

آبمیوه گیری برقی

این مدل از آبمیوه گیری ها با توجه به عملکرد و مصرف برق تا حد زیادی عمل آبگیری را سریع و راحت کرده است، به طوری که شما میوه را از دهانه دستگاه وارد کرده و از طرف دیگر آبمیوه را بدون پوره دریافت می کنید. این محصول توانایی آبگیری انواع و اقسام میوه و سبزیجات را در زمان محدود دارد. این مدل آبمیوه گیری از نوع یک کاره گرفته تا مدل پنج کاره در بازار موجود می باشند. در ادامه مقاله راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی با انواع آبمیوه گیری ها همراهمان باشید.

آب مرکبات گیر دستی

اگر قصد خرید آب مرکبات گیر دستی دارید، باید بدانید که این محصول ساده ترین نوع آبمیوه گیری ها می باشند که برای استفاده نیازی به برق ندارند. این محصول از یک محفظه نگهداری آب میوه و یک تراش دهنده تشکیل شده است. نحوه کارایی این محصول ساده به اینگونه است که مرکبات را نصف کرده و هر نیمه را با کمی فشار بر روی تراش دنده به چپ و راست می چرخانید. به همین راحتی آب مرکبات شما به طور کامل بدون هیچ زحمت خاصی گرفته می شود.

آب مرکبات گیری برقی

آب مرکبات گیری های برقی با استفاده از برق کار کرده و در زمان و انرژی صرفه جویی قابل مشاهده ای می کنند. در برخی از مدل‌های آب مرکبات گیری برقی باید مرکبات توسط دست بر روی ریمر قرار داده شود و در بعضی از مدل های دیگر مرکبات توسط بازویی نگه داشته شده و ریمر به طور اتوماتیک، کامل آب مرکبات را می‌گیرد.

این محصولات دارای صافی تنظیم شونده می باشند که آب میوه را صاف و بدون پوره به شما در زمان کوتاهی تحویل می دهد. ریمر در آب مرکبات گیری برقی مهمترین بخش می‌باشد. در دستگاه های خانگی عموما یک ریمر تعبیه شده، اما در برخی مدل‌ها دو یا چند ریمر در سایزهای مختلف وجود دارد، که آب مرکبات مختلف در سایزهای متفاوت را خارج می کند. هرچه تعداد ریمر ها بیشتر و بزرگتر باشد، قیمت دستگاه بالاتر و سایز بزرگ تری دارند. نسبت به نوع و میزان مصرف سایز مناسب با تعداد ریمر دلخواه را خریداری نمائید.

آبمیوه گیری های چند کاره

در مورد این محصول نظرات موافق و مخالف زیادی ارائه می شود. با این وجود اگر محصول با کیفیت را خریداری کنید، مشکلی از این بابت نخواهید داشت. به عنوان مثال افراد معدودی معتقدند که اگر مشکلی در موتور ایجاد شود، تمامی دستگاه ها از کار می افتد. البته استثنا هم همیشه وجود خواهد داشت. اگر بخواهیم به معایب دستگاه های چند کاره اشاره داشته باشیم، باز و بسته کردن دشوار و همچنین تعویض قطعات می توان نام برد.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی

نوع آبمیوه گیری ها از نظر عملکرد

آبمیوه گیری ها از هر برند تا برند دیگر دارای تفاوت‌هایی می‌باشند. از تفاوت‌های ظاهری، سرعت، کیفیت و … گرفته تا نوع عملکرد. خرید آبمیوه گیری های گران قیمت یک سرمایه‌گذاری بلند مدت می باشد. این آبمیوه گیری ها به گونه ای طراحی شده اند که حداکثر آب میوه را استخراج می‌کنند. این موضوع به دور ریز میوه ها و صرفه جویی در هزینه ختم می‌شود. هرچند دستگاه های آبمیوه گیری دارای خواصی متفاوت یا حتی منحصر به فردی می باشند، اما عملکرد اصلی هر کدام به یکی از موارد نام برده در زیر محدود می شود؛

 1. آبمیوه گیری سانتریفوژی
 2. آبمیوه گیری مشبکی یا نرم
 3. آبمیوه گیری آسیاب کننده

آبمیوه گیری سانتریفوژی

آبمیوه گیری سانتریفوژی با دندانه های ریز و درشت که با سرعت می چرخند، باعث آسیاب مواد می‌شوند، که بعد از خروج آب نیاز به عبور از یک صافی شبکه ای با کیفیت دارد. با اینکه سرعت این روش آبگیری بالا است، اما باعث ایجاد کف زیاد، اکسیداسیون و تغییر در کیفیت آب میوه ها می شود. این نوع آبمیوه گیری برای آب گیری میوه های سخت مانند هویج و سیب مناسب تر می باشد. این محصول به راحتی تنظیم شده و وزن کمی هنگام جابجایی دارد. اما هنگام استفاده صدای بلندی ایجاد کرده که در زمان استراحت خانواده امکان آبگیری نمی‌باشد.

آبمیوه گیری مشبکی یا نرم

این عملکرداز عمل جویدن تقلید کرده که برای این کار از دندانه های فلزی تیز استفاده می کند. سپس با فشار زیادی آبمیوه را از تفاله ها جدا و استخراج می‌کند. در این نوع عملکرد بازدهی بیشتر، تولید کف کمتر و اکسیداسیون بسیار کم می‌شود. در این روش آبگیری کندتر بوده و آب سبزیجات برگ مانند راحت تر گرفته می‌شود. مواد مغذی در آبمیوه حفظ شده و صدای کمتری ایجاد می کند. آبمیوه گیری های نرم کننده قیمت بالاتری دارند و خرید آنها بیشتر از سرمایه‌گذاری برای آبمیوه گیری است.

آبمیوه گیری آسیاب کننده

اگر حتی یک روز هم نمی توانید بدون آبمیوه سر کنید، آبمیوه گیری آسیاب کننده برایتان بهترین انتخاب می باشد. در این آبمیوه گیری ها از چرخ دنده های دوقلوی چرخشی برای خرد کردن و استخراج آب بیشتر استفاده می شود. در این مدل آبمیوه گیری، آب بیشتری از میوه‌های نرم خارج می‌ شود. آبمیوه گیری آسیاب کننده و نرم کننده بسیار آرام‌تر از نوع سانتریفوژی عمل می‌کنند.

نکات مهم در خرید آبمیوه گیری

وقتی تصمیم تان برای خرید آبمیوه گیری قطعی شد، باید به مسائل مهمی که در انتخاب یک محصول با کیفیت کمکتان می کند توجه فراوان داشته باشید، و به نوعی صفر تا صد دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. در ادامه مقاله راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی به این نکات مهم می پردازیم.

توان

قدرت هر محصولی به توان آن برای انجام کار می باشد. توان دستگاه های آبمیوه گیری از 600 وات شروع شده و تا 1500 وات می رسد. هنگام خرید باید نسبت به میزان استفاده، محصولی که توان مورد نیازتان را دارد، خریداری نمائید. میزان قدرت در هر محصولی مخصوص به همان برند می باشد و شما نمی توانید دو محصول با دو برند متفاوت را با یکدیگر مقایسه کنید. زیرا قدرت یک محصول برقی را نباید تنها بر حسب وات سنجید. بلکه کیفیت موتور موجود در دستگاه و برند محصول یکی از مهم ترین نکات در انتخاب می باشد.

ظرفیت

دستگاه های آبمیوه گیری دارای ظرفیت های مختلفی می باشند. اگر خانواده پرجمعیت و پر استفاده ای هستید، یک آبمیوه گیری بزرگ با حجمی بیشتر مناسبتان می باشد. اما اگر خانواده کم جمعیت می باشید که حداقل استفاده را دارید، یک آبمیوه گیری کوچکتر با ظرفیت کمتر نیازتان را برآورده می کند.

دهانه آبمیوه گیری

هنگام انتخاب آبمیوه گیری توجه داشته باشید محصول مورد نظر دارای دهانه ای بزرگ برای ریختن میوه و سبزیجات باشد. اگر دهانه کوچک باشد، هنگام آبگیری باید میوه ها را به قطعات کوچکتر خرد کنید. هرچه دهانه دستگاه آبنیوه گیری بزرگتر باشد، استفاده راحت تری خواهید داشت. با ادامه مقاله راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی همراهمان باشید.

میزان سر و صدا

صدای تولید شده توسط دستگاه آبمیوه گیری رابطه مستقیمی با سرعت چرخش و توان آن دارد‌. بهتر است محصولی را خریداری نمائید که سر و صدا و حتی لرزش کمتری دارد. عموما تحمل شنیدن سر و صدای زیاد در ازای نوشیدن یک لیوان آبمیوه ارزشی ندارد، مگر اینکه این لرزش ها و سرو صدا ها به حداقل ممکن رسیده باشد.

سرعت آبمیوه گیری

هر چه میزان چرخش موتور دستگاه بالاتر باشد، بازدهی آن بالاتر شده و آبگیری از میوه با سرعت بیشتر و در زمان کمتری انجام می شود. برخی از دستگاه های آبمیوه گیری دارای دور موتورهای مختلف می باشند که نسبت به آبگیری میوه مورد نظر می توانید سرعت مناسب را انتخاب می کنید.

جنس بدنه

معمولا از پلاستیک و استیل برای ساخت بدنه آبمیوه گیری استفاده می‌شود، گاهی هم از تلفیق این دو جنس به کار گرفته می‌شود. جنس بدنه در وزن نهایی محصول سهم به سزایی ایفا می کند.

جنس تیغه

علاوه بر جنس بدنه ها، جنس تیغه بسیار مهم می باشد. کیفیت تیغه ها دقیقا باید به حدی باشد که میوه‌ها را ثابت نگه داشته و با چرخش زیاد، آب میوه را بگیرد و از تفاله ها جدا کند. بهترین جنس برای تیغه این محصول می‌توان از استیل نام برد. زیرا استیل ضدزنگ بوده و در برابر رطوبت و شستشو، مقاوم بوده و آسیب نمی‌بیند. جنس هایی مانند فولاد و تیتانیوم هم از نمونه‌های بادام و با کیفیت می باشند، که برای انتخاب بهترین گزینه هستند.

فیلتر

فیلترها در آبمیوه گیری ها وظیفه جداکردن تفاله از آبمیوه را دارند. طراحی فیلتر باید به گونه‌ای باشد که اجازه ورود تفاله و پوست را به درون آبمیوه ندهد. و از طرفی هم مشکلی برای تعویض ایجاد نکرده و در دسترس باشد.

سیستم ضد چکه

چکیدن قطرات باقی مانده درون دستگاه یکی از معضلاتی است که در دستگاه‌های قدیمی وجود دارد، که برای رفع آن ناچارا باید لیوانی را زیر دهانه آن قرار داد. اما در محصولات جدید سیستمی با نام ضد چکه در این دستگاه ها تعبیه شده تا به راحتی بدون چکه کردن، از دستگاه استفاده کنید. این قابلیت با اینکه سیستمی بسیار ساده دارد، اما همواره برخی از برندها این قابلیت را ندارند.

سهولت در شستشو

باز و بسته کردن آسان قطعات آبمیوه گیری باعث می شود هنگام شستشو با مشکل مواجه نشوید. سهولت در شستشو و رعایت موارد بهداشتی باعث افزایش طول عمر دستگاه و افزایش راندمان آن می شود. با ادامه نکات مهم خرید آبمیوه گیری در مقاله راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی همراهمان باشید.

محافظت در برابر حرارت

در برخی از محصولات سیستمی با عنوان محافظ در برابر حرارت تعبیه شده که در صورت داغ شدن موتور در حین استفاده، برق موتور تا خنک شدن مجدد قطع می شود.

محفظه نگهداری سیم

با داشتن این محفظه در محصول موردنظر می توانید پس از انجام کار سیم آن را جمع کرده و درون محفظه قرار دهید.

انرژی مصرفی

درون بروشور یا بر روی هر محصولی برچسبی با عنوان برچسب انرژی قید شده است که با توجه به آن می توان میزان انرژی مصرفی هر محصول را متوجه شد. میزان انرژی مصرفی با قدرت دستگاه ( توان ) رابطه عکس دارد، یعنی هر چقدر توان بالاتر باشد، میزان انرژی مصرفی کاهش پیدا می کند. بنابراین برای پی بردن به میزان انرژی مصرفی 2 روش وجود دارد؛

 1. میازن انرژی مصرفی قید شده بر روی بروشور.
 2. توان دستگاه که با انرژی مصرفی رابطه عکس دارد.

استاندارد

استاندارد مجوزی است که هر کالایی قبل از ورود به بازار باید آن را اخذ کند. محصولی که دارای مجوز استاندارد باشد، بیانگر کیفیت و عرضه در بازار می باشد. هر محصولی که بخواهد روانه بازار، چه داخلی و چه خارجی شود باید یکسری از استانداردهای اجباری را رعایت کند. در برخی محصولات، استاندارد رتبه بندی می شود. هرچه درجه این رتبه بندی بالاتر باشد، دستگاه کیفیت بهتری دارد.بنابراین آبمیوه گیری را انتخاب نمائید که از رتبه بالاتری در استاندارد برخوردار باشد.

گارانتی

هنگام خرید محصولی برای آشپزخانه به ضمانت نامه آن دقت کافی داشته باشید، و به هیچ عنوان دستگاهی بدون ضمانت نامه خریداری نکنید. با استفاده از ضمانت نامه در صورت خرابی احتمالی به راحتی مشکل دستگاهتان را بر طرف می کنید.

قیمت

افراد تمایل به پرداخت هزینه معقول در ازای دستگاهی با کیفیت را دارند. میزان قیمت در هر دستگاهی با کیفیت آن رابطه مستقیم داشته که هرچه کیفیت و راندمان بیشتر باشد، قیمت محصول بالاتر می‌رود، که باید نسبت به توان هزینه پرداختی بهترین گزینه را انتخاب کنید.

برندهای مناسب آبمیوه گیری

در حال حاضر دستگاه های آبمیوه گیری گستردگی فراوانی دارند. ما در مقاله راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی از میان برندهای موجود در بازار نمونه هایی که از کیفیت بالاتری برخوردار هستند، نام برده ایم که شامل  پاناسونیک، گاسونیک، فیلیپس، پارس خزر، کنوود، تفال، هاردستون و بوش می باشند. شما می توانید بر اساس ویژگی های مورد نیازتان، هر کدام از این برندها را انتخاب کرده و از داشتن آن لذت ببرید.

نکات ضروری پس از خرید آبمیوه گیری

 1. دستگاه را بر روی سطح صاف و راست قرار دهید.
 2. حواستان به محفظه آبمیوه باشد تا در صورت پر شدن تا سرازیر نشود.
 3.  قبل از روشن کردن دستگاه توجه داشته باشید که تمام قطعات به درستی در جای خود قرار گرفته باشند.
 4. از آبمیوه گیری برای آبگیری میوه های نرم مانند موز و هلو استفاده نکنید.
 5. هنگام استفاده از آبمیوه گیری مراقب کودکان باشید.
 6. قطعات دستگاه را با آب سرد شستشو دهید، تا تفاله ها راحتر از فیلتر جدا شوند.

نحوه تمیز کردن آبمیوه گیری

برای تمیز کردن آبمیوه گیری اجزای آن را جدا کنید. هر کدام را تک تک شستشو داده و اگر نیازی به عملیات لکه بری وجود دارد، با استفاده از مایع سفید کننده، جوش شیرین و آب گرم لکه ها را از بین ببرید، و مجددا اجزا را به درستی در جای خود قرار دهید.

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید آبمیوه گیری خانگی لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری نه کاره لونا مدل 505 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه گیری لونا مدل 505 یکی از پرکاربردترین محصولات این برند است. این دستگاه شامل آبمیوه گیری، مخلوط کن، غذاساز آسیاب می باشد که در کنار هم مجموعه ای کامل را تشکیل داده اند. بدنه و تیغه ی آبمیوه گیری از استیل ضدزنگ ساخته شده است. امکان تنظیم سرعت موتور دستگاه از طریق یک دکمه پیچی ولومی که روی بدنه واقع شده است، فراهم می شود و به کاربر اجازه می دهد با توجه به مواد مصرفی خود سرعت بهینه و مناسب تر را انتخاب کند. قطر بزرگ دهانه آبمیوه گیری امکان ورود میوه درسته (مانند یک سیب کامل) را بدون نیاز به خرد کردن آن فراهم می کند. از این محصول می توان برای خرد کردن یخ نیز استفاده کرد.فیلتر ضدزنگ دستگاه به راحتی قابل شستشو است و به مرور زنگ زده و فرسوده نمیشود. لوازم جانبی این محصول نیز به راحتی جدا شده و قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارد. از این محصول می توان برای مصارف خانگی، کافی شاپ ها، قهوه خانه ها،رستوران ها نیز استفاده کرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آب میوه گیری پارس خزر مدل JC-700P خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

پارس خزر، یک شرکت بزرگ ایرانی است که از سال 1347 با همکاری شرکت توشیبا ژاپن، آغاز به کار کرده است. این شرکت در زمینه‌ی ساخت لوازم‌خانگی، فعالیت‌های گسترده‌ای را در کشور انجام می‌دهد. آب‌میوه‌گیری پارس خزر مدل JC-700P، یک محصول با طراحی ساده، قیمت مناسب همراه با کاربرد‌های بسیار زیاد است. از مشخصات کلی این آب‌میوه‌گیری می‌توان به محافظ حرارتی موتور جهت جلوگیری از سوختن موتور، میزان آبدهی 55 درصد وزنی میوه، قابلیت آبگیری 1 کیلوگرم میوه در هر مرتبه آبگیری، فیلتر میکرو مش با قابلیت جداسازی حداکثری آب‌میوه از تفاله، دارای لیوان مخصوص آبمیوه، دارای علامت استاندارد ایمنی ایران ( ایمنی )، دارای نشان استاندارد اروپا CE و عایق‌کاری دوبل موتور اشاره کرد.

آب میوه گیری پارس خزر مدل JC-700P

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبميوه گيری تك كاره هنریچ مدل HPJ8694 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بدون نیاز به برش - به لطف دهانه پرکننده XXL، می توانید به راحتی سیب های کامل را استخراج کنید. سوراخ پرکننده بزرگ به شما این امکان را می دهد که مقدار زیادی میوه و سبزیجات را مستقیماً در آبمیوه گیری قرار دهید. ✅ همه چیز طبق سلیقه شما - اسموتی سالم خود را برای خودتان درست کنید. خودتان انتخاب کنید که چه چیزی در آب میوه شما است. غربال فولادی ضد زنگ - از میوه ها نهایت استفاده را ببرید و از طعم عالی لذت ببرید. قابل شستشو در ماشین ظرفشویی - تمام قطعات تعویضی آبمیوه گیری در ماشین ظرفشویی قابل شستشو هستند و بنابراین پس از هر بار استفاده به راحتی و سریع تمیز می شوند. ایده و خدمات هدیه -

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری مدل HR1847 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همچنین این آبمیوه گیری دارای ظرف آبمیوه ای به ظرفیت 1 لیتر میباشد که زیر شیر خروجی آبمیوه قرار میگیرد. کارایی دیگر آبمیوه گیری فیلیپس HR1847 ، مخلوط کن است که با پارچ شیشه ای نشکن و تیغه های تمام استیل با روکش تیتانیوم هرگز کند و فرسوده نمیشود و به راحتی قابلیت خرد کردن مواد سخت حتی یخ را داراست

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری برگامو مدل BG-JE3461GDS خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر به دنبال یک آبمیوه گیری قدرتمند و باکیفیت هستید، ما آبمیوه گیری برگامو مدل BG-JE3461GDS را به شما پیشنهاد می کنیم. این آبمیوه گیری دارای موتور قدرتمند با توان 1500 وات است که می تواند هر نوع میوه و سبزیجات از نرم گرفته تا سفت را تحمل کند. همچنین دارای یک لوله تغذیه بسیار بزرگ با قطر 85 میلی متر با روکش فشاری فولادی ضد زنگ است که می توانید سیب، هویج، گلابی و … را بدون اینکه ابتدا آنها را برش دهید، به راحتی آب بگیرید. مخزن تفاله گیر آبمیوه گیری 2 لیتر و مخزن آب میوه 1.1 لیتر گنجایش دارد بنابراین می توانید بدون نیاز به خالی کردن مکرر مخزن به سرعت برای خانواده یا دوستان خود آبمیوه های خوشمزه آماده کنید. آبمیوه گیری همچنین دارای سیستم ضد چکه است که از ریختن و چکه کردن مایع به بیرون جلوگیری می کند. محفظه و فیلتر دستگاه همگی استیل ضد زنگ هستند که هم به راحتی تمیز می شوند و هم بادوام هستند. دستگاه دارای 5 سرعت مختلف است که می توانید با توجه به نوع و سختی مواد آن را تنظیم کنید. همچنین دارای یک محافظ گرماست که موتور را در برابر گرمای بیش از حد محافظت می کند . قفل ایمنی دوگانه دستگاه نیز باعث می شود آبمیوه گیری تا زمانی که به درستی مونتاژ نشده باشد کار نکند و کاملا ایمن باشد. به طور کلی آبمیوه گیری برگامو مدل BG-JE3461GDS یک محصول کارآمد و ایده آل برای کسانی است که عاشق آبمیوه های تازه و سالم هستند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری هنریچ مدل HPJ 8697 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه گیری چهارکاره هنریچ، مخلوطکن، خردکن،آسیاب توان: 800 وات، بدنه استیل، صفحه کنترل تاچ، 5 سرعته، مجهز به عملکرد لحظه ای، دهانه ورودی بزرگ جهت میوه درسته، مجهز به سیستم ایمنی، آسیاب و خردکن شیشه ای، مخلوط کن شیشه ای، ظرف آبمیوه جدا، ظرف تفاله جدا، موتور پر قدرت

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری سارینا مدل SA-102 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه‌گیری مدل SA-102 یک دستگاه با کیفیت و طراحی مدرن از شرکت سارینا است. آبمیوه‌گیری چهارکاره سارینا مدل SA-102 باتوانی معادل 1200 وات محصولی کارآمد و مستحکم با بدنه‌ای از جنس استیل و پلاستیک است. این مدل وسیله‌ای کم صدا و ایدە ال برای تهیه‌ی آبمیوه‌های سالم با طعم واقعی و طبیعی محسوب می‌شود. این آبمیوه‌گیری عملکردی پرقدرت دارد. این دستگاه با بهره‌مندی از تیغه‌ی مستحکم، فیلتر استیل ضدزنگ و قدرت موتور بالا به آسانی عصاره و آب میوه‌ها را از تفاله آن‌ها جدا می‌کند. پایه‌های چسبنده زیر دستگاه مانع از جابه‌جایی و لغزش دستگاه می‌شود و از بروز هر خطری جلوگیری می‌کند. دهانه‌ی بزرگ این آبمیوه‌گیری اجازه‌ می‌دهد که قطعات درشت‌تری از میوه را داخل آن بیاندازید. یک پارچ 1لیتری پلاستیکی همراه این آبمیوه گیر وجود دارد که معادل 4 تا 5 لیوان آبمیوه گنجایش دارد. این پارچ طوری طراحی ‌شده است که مستقیما به خروجی دستگاه متصل می‌شود و چکه و ریزش آب‌میوه را به صفر می‌رساند. وجود خردکن و آسیاب می‌تواند شما را در آشپزی یاری کند و مخلوط‌کن 1.5 لیتری این محصول را به یک مجموعه کامل تبدیل می‌کند.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری چند کاره دسینی مدل 222 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شرکت ایتالیایی دسینی (Dessini) یکی از تولید کنندگان بنام ومشهور ایتالیایی است. این شرکت در تولید انوع لوازم خانگی سابقه درخشانی دارد وبه دلیل کیفیت بسیار بالا ، طراحی های متنوع ،نوآوری ،استفاده از مواد با کیفیت،  قیمت مناسب و خدمات پس از فروش این شرکت از استقبال زیادی بین مردم برخوردار است.وجود دستگاه آبمیوه گیری در آشپزخانه علاوه بر این که تنوع نوشیدنی های را که مصرف می کنیم بیشتر می کند می تواند ما را به خوردن مواد غذایی سالم عادت دهد . آب میوه گیری دسینی مدل 222 یکی از محصولات کاربردی این برند است که عملکرد متفاوتی دارد این دستگاه چهار کاره است که علاوه بر عمل آبمیوه گیری دارای یک پارچ مخلوط کن به ظرفیت 1.6لیتراست همچنین یک ظرف آسیاب و یک خرد کن به همراه این مدل به مشتری ارائه می شود. بدنه از جنس استیل و مقاوم در برابر زنگ زدگی است. موتور 1600 وات دستگاه قابلیت کار کردن در 2 سرعت را دارد و از توان آب میوه گیری فوق العاده ای برخوردار است بر روی این بدنه پیچ ولوم تعبیه شده است که تنظیمات دستگاه از طریق آن انجام می شود. از دیگر ویژگی های این دستگاه دهانه ورودی عریض آن است که به راحتی میوه های کامل مثل یک سیب کامل به قطر 75mm در خود جای می دهد پس از قرار گرفتن میوه در دهانه با استفاده از فشاری همراه دستگاه می توان میوه را به داخل دهانه هدایت کرد.مخزن تفاله برای این دستگاه در نظر گرفته شده که قادر به ذخیره سازی تفاله است .این مدل به گونه ای طراحی شده که از لغزش دستگاه در هنگام کار جلوگیری می کند و جنس بدنه و تیغه آبمیوه گیر استیل ضد زنگ است که در اثر استفاده و به مرور زمان زنگ نزده و فرسوده نمی شود. وجود سیستم ضد چکه از کثیف شدن فضای اطراف جلوگیری می کند همچنین سیستم ایمنی این دستگاه از بالا رفتن حرارت به دلیل استفاده طولانی مدت جلوگیری می کند. اجزا قابل جدا شدن و قابل شستشو می باشند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری براون مدل J700 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ابمیوه گیری فوق العاده و حرفه ای براون با رنگ بدنه نقره ای و قدرت 1000 وات واقعی که قابلیت میکس انواع میوه های سخت با سبزیجات را دارد.این دستگاه آبمیوه گیری با یک ظرف 2 لیتری عرضه شده و تفاله را به صورت جداگانه در محفظه پشت ذخیره میکند.تفاله های خروجی تا 95 درصد خشک بوده که میتوان گفت حتی یک قطره از اب میوه دور ریخته نخواهد شد.این ابمیوه گیری دارای سیستم ضد چکه بوده که به محض برداشتن ظرف مخصوص اب میوه شیر راه قطع کرده و مانع از چکه میشود.رنگ بدنه این دستگاه کاملا ضد لک بوده و به راحتی تمیز میشود.تیغه دستگاه استیل ضد زنگ بوده که توسط تکنولوژی کشور آلمان بالانس گردیده و هیچ لرزشی نخواهد داشت.صدای این دستگاه بسیار پایین در حد 39 دسی بل میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری جنرال پلاس مدل GE-9845 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یکی از بهترین ویژگی های آبمیوه گیری های جنرال وجود سرعت های مختلف است. این محصول نیز مانند دیگر مدل های این کمپانی دارای 5 سطح سرعت است. بالا ترین سرعت این دستگاه یعنی سطح 5 آن سخت ترین میوه ها همچون هویج و … را در چشم برهم زدنی آبگیری می کند. ظرفیت مخزن تفاله این دستگاه، 2 لیتر بوده و هیچ نگرانی در وسط کار برای پر شدن مخزن تفاله ندارید. این آبمیوه گیری یکی از لوازم خانگی پرکاربرد در زندگی روزمره ما محسوب می شود و از خرید این دستگاه در دراز مدت پشیمان نخواهید شد. همچنین دارای صفحه نمایش لمسی بوده که کنترل و مدیریت دستگاه را برای همه ی افراد با هر سن و سالی بسیار آسان کرده است. همانطور که از عکس این محصول پیداست این دستگاه چند کاره، دارای طراحی خاص و منحصر به فردی است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری سیج مدل BJE410 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر بدنبال یک‌ آبمیوه گیری حرفه ای و همیشگی هستید پیشنهاد ما به شما آبمیوه گیری سیج مدل BJE410 میباشد این دستگاه از موتور حرفه ای و صنعتی 1200 وات بهره مند است که توان بالایی در آبگیری حجم بالا را داراست و از مهم ترین محاسن این دستگاه بهره بردن از تیغه تیتانیوم که در سریع ترین زمان ممکن آبگیری را انجام داده و از دادن حرارت به آبمیوه جلوگیری میکند که این ویژگی باعث حفظ تمامی خواص و ویتامین های موجود در میوه میشود همچنین صافی بکار رفته در تیغه از جنس میکرو صافی میباشد که تا 70 درصد آبگیری میوه را انجام میدهد و بیشترین حجم آبمیوه با خشکترین تفاله را در آبمیوه گیری های موجود در بازار به شما تحویل میدهد دهانه ورودی بزرگ که براحتی قابلیت آبگیری سیب کاملا درسته و همچنین پارچ تفاله بزرگ با گنجایش 3 لیتر که حجم زیادی از میوه را میتوانید آبگیری کنید از دیگر مزیت های این محصول میباشد طراحی و مهندسی محصولات سیج در کشور استرالیا انجام میشود و تولید نهایی این محصولات در کشور چین برای عرضه و فروش در بازار کشور انگلیس انجام میگیرد محصولات سیج از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و جنس هایی برای یک عمر استفاده میباشند

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری فیلیپس مدل HR1847 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه گیری فیلیپس مدل HR1847 مجهز به فیلترمایکرومش از فولاد ضد زنگ، دارای دهانه جدا شونده برای حداکثر رعایت بهداشت، پارچ با جدارهای ف.م برای آبمیوه های شفاف و کدر، دارای پایه های لاستیکی برای ایستایی بهتر هنگام استفاده ، همراه با 10 دستور العمل تهیه ی آسان و خوشمزه ، دارای 2 سرعت برای سبزیجات نرم و سخت...

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری وینینگ استار مدل ST-5598 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه گیری وینینگ استار مدل ST-5598 یک دستگاه کارآمد و با کیفیت برای تهیه آبمیوه های خوشمزه و سالم است. این آبمیوه گیری با توان مصرفی 150 وات و ولتاژ 220-240 ولت AC، می تواند میوه های مختلف را با سرعت و به راحتی آب بگیرد. بدنه این دستگاه از جنس استیل ضد زنگ 304 و پلاستیک مقاوم ساخته شده است که علاوه بر زیبایی، مقاومت و دوام بالایی را نیز به آن می بخشد. فیلتر شبکه ای این آبمیوه گیری، باعث می شود که آبمیوه شما بدون هرگونه تفاله از دستگاه خارج شود. همچنین، اسکرو قوی این دستگاه، با فشرده کردن میوه ها، حداکثر مقدار آبمیوه را از آن ها استخراج می کند. تفاله های باقی مانده به صورت اتوماتیک از خروجی دستگاه دفع می شوند. برای اطمینان از امنیت کاربران، این آبمیوه گیری دارای قفل ایمنی است که از روشن شدن دستگاه در صورت عدم قفل شدن درب جلوگیری می کند. علاوه بر این، قابلیت چرخش معکوس این دستگاه، باعث می شود که در صورت گیر کردن میوه در دستگاه، بتوانید آن را به راحتی جدا کنید. پس از استفاده، شستشو و تمیز کردن این دستگاه نیز بسیار آسان است. تمام قطعات قابل جداسازی هستند و می توانید آن ها را بشوئید. همچنین، پایه های ضد لغزش این دستگاه، باعث محکم نگه داشتن آن بر روی سطح صاف می شود. به طور کلی آبمیوه گیری وینینگ استار مدل ST-5598یک محصول کارآمد و ایده آل برای کسانی است که عاشق آبمیوه های تازه و سالم هستند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری بوش مدل MES4000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه‌گیری «بوش» مدل « MES4000» دستگاهی ایده‌آل برای کسانی است که به‌سلامت خود اهمیت می‌دهند و آب میوه‌جات را در وعده‌های غذایی خود جای‌ داده‌اند. این آبمیوه‌گیری با دهانه‌ی ورود میوه با قطر زیاد، تقریبا اجازه‌ی ورود هر میوه‌ای را بدون برش یا با حداقل برش می‌دهد. آبگیری توسط تیغه‌ای از جنس سرامیک انجام می‌شود و تفاله‌ی حاصل از آبگیری در محل تفاله با ظرفیت 3 لیتر جمع‌آوری می‌شود. تنظیم سرعت و قدرت دستگاه توسط پیچ کنترل روی دستگاه صورت می‌گیرد که در دو سرعت موتور را به فعالیت درمی‌آورد. قابلیت چرخش پالس یا لحظه‌ای نیز در این دستگاه در نظر گرفته‌شده است و تا زمانی که کاربر پیچ را روی آن نگه دارد موتور چرخش خواهد داشت. آبمیوه‌گیری بوش مدل MES4000 کمک می‌کند تا هر چه بیشتر از خواص میوه‌ها بهره‌مند شوید و نوشیدنی گوارایی نوش جان‌کنید. پارچ آب‌میوه با گنجایش 1.5 لیتر نیز امکان سرو آبمیوه بلافاصله پس از آبگیری را می‌دهد. پایه‌های ضد لغزش زیر دستگاه نیز مانع از لرزش و جابجایی آن حین فعالیت می‌شوند. همچنین تمام قطعات جداشدنی آن را می‌توانید در ماشین ظرفشویی شستشو دهید بدون اینکه مشکلی برای آن‌ها پیش بیاید. محصولات شرکت بوش، طیف گسترده‌ای از لوازم‌خانگی را در برمی‌گیرد. مراکز گسترده خدمات پس از فروش و شبکه وسیع عرضه محصولات و نیز قیمت مناسب کالاها، از امتیازات ویژه محصولات بوش به شمار می‌آیند.   

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری مدل BSSJ3882 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه گیری 4 کاره بوش مدل BSSJ3882 از جمله محصولات باکیفیت از برند بوش می‌باشد. این آبمیوه گیری با عملکرد 4 کاره ای که دارد علاوه بر آبمیوه گیری، قابلیت و عملکرد، مخلوط کن، آسیاب و خرد کن را دارد. آبمیوه گیری بوش موتوری با توان پرقدرت 1200 وات دارد. این آبمیوه گیری دارای طراحی بسیار شیک و زیبایی است و از نوع آنالوگ می‌باشد که قابلیت تنظیم سرعت در سه حالت متفاوت را دارد. جنس بدنه آن از استیل ضد زنگ می‌باشد. آبمیوه گیری بوش با 4 کارکرد مختلف بوده و مجهز به 4 پارچ مجزا است که هر کدام عملکردهای مختلفی دارند. قطعات این آبمیوه گیری به راحتی از هم جدا شده و قابلیت شستشو حتی در ماشین ظرفشویی را دارد. جنس تیغه‌ها نیز از استیل ضد زنگ بوده و به مرور استفاده دچار کندی نمی‌شود. سیستم ضد چکه، سیستم ایمنی و پایه ضد لغزش از ویژگی‌های بارز این محصول است. برای بررسی دقیق تر در ادامه مقاله همراه ما باشید …برای تهیه و خرید یک آبمیوگیری خوب بایستی در درجه اول برند محصول و بعد قدرت موتور و چندگانه بودن عملکرد آن را در نظر گرفت. وجود یک آبمیوه گیری باکیفیت در هر خانه و آشپزخانه‌ای بسیار ضروری است زیرا می‌توانید آبمیوه مورد علاقه خود را با حفظ ارزش و ویتامین‌های موجود در میوه تهیه کرده و از نوشیدن آن لذت ببرید. آبمیوه گیری 4 کاره بوش از جمله لوازم پرطرفدار و پرفروش بوده که بعلت کیفیت بالایی که دارد بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. آبمیوه گیری بوش مدل 3882 علاوه بر آبمیوه گیری، دارای 3 عملکرد دیگر چون آسیاب، مخلوط کن و خرد کن است که هر کدام از کارکردهایی که دارد پارچ مخصوص به خود را دارد و میتوانید بدون خالی محفظه، همزمان از عملکرد دیگر این آبمیوه گیری بهره برد. آبمیوه گیری بوش با توجه به موتور قدرتمندی که دارد به هر کدام از وظایف خود بخوبی عمل کرده و پاسخگوی نیازهای هر فردی می‌باشد. این آبمیوه گیری با توجه به قدرت بالایی که دارد بسیار کم صدا بوده و میتوانید با خیال راحت و بدون ایجاد مزاحمت در هر زمانی که بخواهید از آن استفاده کنید.عملکرد پالس یا لحظه‌ای نشان دهنده‌ی نهایت سرعت در لوازم برقی بوده و از موتور پرقدرت محصول حکایت دارد. آبمیوه گیری BSSJ-3882 برند بوش نیز دارای عملکرد پالس بوده و نشان از قدرت و توان بالای این دستگاه دارد و این امکان را فراهم می‌کند

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آب میوه گیری کنوود مدل JEP02 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آب میوه گیری کنوود مدل JEP02 یکی از آبمیوه‌گیری‌های تک‌کاره‌ی کاربردی و خوش‌ساخت این شرکت است که در با کیفیت کاری خوبی تولید و به بازار عرضه شده است. بدنه‌ آبمیوه‌گیری از پلاستیک مرغوب و باکیفیت ساخته شده و قسمت بالایی آن طراحی شفاف دارد. به این ترتیب می‌توانید بدون نیاز به بازکردن در آبمیوه‌گیری بر روند کارکرد دستگاه نظارت داشته باشید. قسمت درپوش به کمک سوئیچ‌ ایمنی به قسمت اصلی بدنه قفل می‌شود. این مدل از قابلیت تنظیم سرعت برخوردار است. سرعت کم مناسب برای آب‌گیری میوه‌های نرم مانند هندوانه، انگور، گوجه‌فرنگی و خیار بوده و سرعت زیاد برای آب‌گیری میوه‌های سفت مانند سیب، هویج و چغندر است. علاوه بر قابلیت کارکرد در دو سطح، آب میوه گیری کنوود مدل JEP02، دارای عملکرد پالس یا لحظه‌ای هم هست. گنجایش مخزن آبمیوه‌گیری به ۰.۸۵ لیتر می‌رسد. پس از قراردادن میوه در دهانه، با استفاده از فشاری همراه دستگاه می‌توان میوه را به داخل دهانه هدایت کرد. گفتنی است فیلتر آبمیوه‌گیری از جنس استیل ضدزنگ ساخته شده که در اثر استفاده و به مرور زمان زنگ نزده و فرسوده نمی‌شود. برخورداری از سیستم ضدچکه در قسمت خروجی آبمیوه و همچنین مخزن تفاله‌ از دیگر مزایای این مدل است که به بهره‌وری بیشتر دستگاه منجر شده است.

آب‌میوه سالم و طبیعی بنوشیم

همیشه از زمان‌های قدیم گفته‌اند بهترین نوشیدنی یا خوردنی، همان است که در منزل درست شود یا به اصطلاح خانگی باشد. در مورد آب‌میوه‌ها هم همین مسئله کاملا صدق می‌کند. آب‌میوه‌ای که در منزل تهیه می‌شود ۱۰۰ درصد خالص و طبیعی بوده و هیچ‌گونه مواد افزودنی و نگه‌دارنده مانند آب‌میوه‌هایی که از مارکت‌ها تهیه می‌کنیم، در آن وجود ندارد. برای همین منظور آب‌میوه‌گیری‌های خانگی به بازار عرضه‌ شده‌اند و می‌توان با آن‌ها به راحتی آب‌میوه تازه و طبیعی را آماده نوشیدن کرد. آب میوه گیری کنوود مدل JEP02 یکی از آن‌ها است. این آب‌میوه‌گیری برقی بوده و پکیج کاملی را برای تهیه آب هر نوع‌ میوه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد. بدنه این دستگاه از پلاستیک ساخته شده که در برابر شرایط طبیعی و ضربه بسیار مقاوم است. تیغه‌های آن از استیل ضدزنگ ساخته شده است که به راحتی می‌توانید تا سالیان سال از آن استفاده کنید. زمانی که شما میوه‌ای را درون آن قرار می‌دهید، دیگر نگران تفاله‌های آن نباشید، چراکه تمامی تفاله‌ها در مخزنی مخصوص جمع‌آوری می‌شود و برای استخراج آن‌ها و تمیز کردن دچار مشکل و زحمت نمی‌شوید.

به‌همراه آب میوه گیری کنوود مدل JEP02 یک عدد پارچ قرار داده‌اند که از آن برای جمع‌آوری آب‌میوه استفاده می‌شود. از این پارچ می‌توانید در یخچال و برای مصارف دیگری هم استفاده کنید. این آب‌میوه‌گیری کاملا ایمن است. صفحه محافظ و رویی تیغه توسط یک سوییچ دسته‌دار فلزی در جای خود مستحکم قرار می‌گیرد. این صفحه شفاف بوده و می‌توان تمامی عملیات را درون آن تماشا کرد. برای قرار دادن میوه‌ها درون آن از یک استوانه بلند استفاده شده تا دست فاصله‌ای ایمن با تیغه داشته باشد. تمامی قطعات غیر برقی و غیر موتوری این دستگاه‌ه را می‌توان در ماشین‌های ظرفشویی یا دست شست‌وشو کرد. میوه‌ها از لحاظ سفتی و تراکم به دسته‌های متفاوتی تقسیم می‌شوند. مانند سیب و پرتغال یا کیوی که از لحاظ سفت بودن و تراکم بافتی با هم متفاوت هستند و سیب از کیوی و کیوی از پرتغال سفت‌تر است. برای این منظور که به‌راحتی آب هر نوع میوه‌ای را بتوان با این دستگاه گرفت، دو میزان سرعت برای کارکرد این دستگاه وجود دارد که می‌توانیم با استفاده از آن‌ها انواع میوه‌ها را آب‌گیری کنیم. آب میوه گیری کنوود مدل JEP02 دارای ابعاد و وزن بسیار مناسبی است که جای بسیار کمی را اشغال کرده و برای حمل و جابجایی سنگین نیست. یکی از ویژگی‌های بسیار بارز این آب‌میوه‌گیری وجود پایه‌های ضدلغزش آن است که ایمنی و تمرکز کار را با این دستگاه بالا می‌برد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری کنوود مدل JEM02 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه گیری Kenwood JEM02 یک دستگاه تک کاره از شرکت کنوود است که برای مصرف خانگی گزینه مناسبی است. تیغه به کار رفته در این دستگاه از نوع استیل ضد زنگ است ، همچنین به همراه آبمیوه گیری کنوود دو عدد ظرف قرار دارد که یکی برای ظرف تفاله گیر و دیگری پارچ آبمیوه گیری است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری آزور مدل AZ-221JC خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه گیری آزور مدل AZ-221 مجهز به موتور قدرتمند 1200 وات و شاسی کاملا فلزی یک تیکه که بهترین آبمیوه را با خشک ترین تفاله ارائه می دهد همچنین این دستگاه از ورودی میوه XXL و ظرف تفاله یک لیتری برخوردار است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آب میوه گیری تولیپس مدل Fj-479 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه گیری تولیپس مدل FJ-479 از قدرت و کیفیت مناسبی برخوردار است. صدای ایجاد شده توسط این آبمیوه گیری مانند آبمیوه گیری‌های قدیمی بسیار زیاد و آزار دهنده نیست. همچنین تیغه‌های آن از کیفیت مناسب ساخته شده‌اند و بسیار تیز هستند. برای خرید یک آبمیوه گیری خوب به قطر دهانه آن توجه کنید. امروزه اکثر آبمیوه گیری‌ها، برای راحتی کاربران با قطر دهانه بزرگ ساخته شده‌اند. بزرگ بودن قطر دهانه، یکی از مزیت‌های یک آبمیوه‌گیری خوب محسوب می‌شود چرا که به شما این امکان را می‌دهد تا میوه‌های کوچک و متوسط را بدون نیاز به برش آبگیری کنید. یک پارچ مخصوص برای آبمیوه گیری تولیپس مدل FJ-479 طراحی شده است تا در برابر دهانه خروجی قرار گیرد و آب میوه در آن جمع آوری شود. کاربران گرامی می‌توانند از ظرف دلخواه و مناسب نیز برای جمع آوری آب میوه استفاده کنند. محفظه جمع آوری تفاله که در قسمت کناری محصول قرار دارد از پلاستیک ساخته شده است. همچنین این محفظه از ظرفیت مناسبی برخوردار است و نیاز به تخیه پی در پی در استفاده طولانی مدت ندارد. مخلوط کن این محصول دارای یک پارچ مخصوص مخلوط کن است که به بدنه اصلی و موتور دستگاه متصل می‌شود و دستگاه به راحتی تبدیل به یک مخلوط کن می‌شود. پارچ مخلوط کن از شیشه مرغوب ساخته شده است که حالت شفاف دارد و مواد درون آن دیده می‌شوند. در این پارچ دارای جایگاه مخصوص برای اضافه کردن مواد در حین کار است. با وجود این جایگاه مخصوص، می‌توانید انواع مواد مانند شکر و... را در حین کار کردن دستگاه و بدون نیاز به خاموش کردن موتور اضافه کنید. آسیاب بهمراه آبمیوه گیری تولیپس مدل FJ-479 یک آسیاب کوچک نیز وجود دارد که برای استفاده از آن نیز باید آن را به موتور دستگاه متصل کنید. تیغه‌های آسیاب نیز از جنس خوب ساخته شده‌اند و بسیار تیز هستند که به سرعت موادی مثل گردو و... را آسیاب می‌کنند، سرعت مختلف این محصول دارای دو سرعت کم و زیاد و عملکرد پالس است. با توجه به نیاز خود و نوع مواد، امکان استفاده از سرعت مناسب وجود دارد.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آب میوه گیری تولیپس مدل Fj-479 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه گیری تولیپس مدل FJ-479 از قدرت و کیفیت مناسبی برخوردار است. صدای ایجاد شده توسط این آبمیوه گیری مانند آبمیوه گیری‌های قدیمی بسیار زیاد و آزار دهنده نیست. همچنین تیغه‌های آن از کیفیت مناسب ساخته شده‌اند و بسیار تیز هستند. برای خرید یک آبمیوه گیری خوب به قطر دهانه آن توجه کنید. امروزه اکثر آبمیوه گیری‌ها، برای راحتی کاربران با قطر دهانه بزرگ ساخته شده‌اند. بزرگ بودن قطر دهانه، یکی از مزیت‌های یک آبمیوه‌گیری خوب محسوب می‌شود چرا که به شما این امکان را می‌دهد تا میوه‌های کوچک و متوسط را بدون نیاز به برش آبگیری کنید. یک پارچ مخصوص برای آبمیوه گیری تولیپس مدل FJ-479 طراحی شده است تا در برابر دهانه خروجی قرار گیرد و آب میوه در آن جمع آوری شود. کاربران گرامی می‌توانند از ظرف دلخواه و مناسب نیز برای جمع آوری آب میوه استفاده کنند. محفظه جمع آوری تفاله که در قسمت کناری محصول قرار دارد از پلاستیک ساخته شده است. همچنین این محفظه از ظرفیت مناسبی برخوردار است و نیاز به تخیه پی در پی در استفاده طولانی مدت ندارد. مخلوط کن این محصول دارای یک پارچ مخصوص مخلوط کن است که به بدنه اصلی و موتور دستگاه متصل می‌شود و دستگاه به راحتی تبدیل به یک مخلوط کن می‌شود. پارچ مخلوط کن از شیشه مرغوب ساخته شده است که حالت شفاف دارد و مواد درون آن دیده می‌شوند. در این پارچ دارای جایگاه مخصوص برای اضافه کردن مواد در حین کار است. با وجود این جایگاه مخصوص، می‌توانید انواع مواد مانند شکر و... را در حین کار کردن دستگاه و بدون نیاز به خاموش کردن موتور اضافه کنید. آسیاب بهمراه آبمیوه گیری تولیپس مدل FJ-479 یک آسیاب کوچک نیز وجود دارد که برای استفاده از آن نیز باید آن را به موتور دستگاه متصل کنید. تیغه‌های آسیاب نیز از جنس خوب ساخته شده‌اند و بسیار تیز هستند که به سرعت موادی مثل گردو و... را آسیاب می‌کنند، سرعت مختلف این محصول دارای دو سرعت کم و زیاد و عملکرد پالس است. با توجه به نیاز خود و نوع مواد، امکان استفاده از سرعت مناسب وجود دارد.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری مولینکس مدل JU450 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه‌ گیری مولینکس مدل «JU450» با توان و قدرت بالایی که دارد می‌تواند هرروزه نوشیدنی تازه و گوارا و طبیعی تهیه کند. این دستگاه با داشتن مخزن تفاله می‌تواند برای مدت طولانی کار کند و نیاز به قطع فعالیت به خاطر خالی کردن تفاله ندارد. در مدل JU450، گنجایش ظرف تفاله بیش از یک لیتر است و از جنس پلاستیک ساخته‌شده تا هم سبک باشد و هم به‌آسانی تمیز شود. دکمه تنظیم سرعت دستگاه این امکان را ایجاد می‌کند تا برای میوه‌های مختلف سرعت‌های مختلف را انتخاب کرد. این مدل در دو سرعت فعالیت می‌کند که توسط دکمه قرمزرنگ کناری دستگاه قابل انتخاب است. پایه‌های ضد لغزش این مدل باعث ایستایی دستگاه در حین کار می‌شود. با آب‌میوه‌گیری مولینکس مدل JU450، آبمیوه‌های طبیعی عضو همیشگی وعده‌های غذایی شما خواهد شد. این مدل دارای یک مخزن آبمیوه هم هست که در جلوی دستگاه به خروجی وصل می‌شود تا آبمیوه وارد آن شود. با این آبمیوه گیری ویتامین‌ها از درون میوه‌ها به لیوان شما منتقل شده و مصرف می‌شوند. استفاده آسان از این دستگاه و امکان شستشوی قطعات در ماشین ظرف‌شویی، کاربرد روزانه آن را ممکن و آسان می‌سازد. مولینکس تولید و عرضه‌کننده لوازم‌خانگی برقی با کیفیت در سراسر جهان است. محصولات این شرکت معمولاً در رنگ‌های سفید و قرمز ارائه می‌شود و به‌خوبی شناخته شده هستند.

معرفی

دوستداران آبمیوه‌های طبیعی ارزش وجود یک دستگاه آبمیوه‌گیری در منزل را به خوبی درک می‌کنند. با وجود این دستگاه در آشپزخانه امکان داشتن آبمیوه تازه در هر شرایط و هر زمانی از شبانه روز برای افراد فراهم است. آبمیوه گیری «مولینکس» مدل JU450، محصولی با طراحی ساده و از جنس پلاستیک سبک اما مقاوم و به رنگ سفید  است. این آبمیوه گیری دارای صافی از جنس استیل ضد زنگ است که باعث می‌شود تا میوه‌ها آبگیری شده و تفاله آن‌ها به مخزن مربوطه منتقل شوند. دستگاه از قابلیت تنظیم سرعت بهره می‌برد و کاربران می‌توانند آن را در دو سرعت تنظیم کنند. ورودی آبموه‌گیری بزرگ است که امکان وارد کردن درسته‌ی میوه را فراهم می‌کند و دیگر نیازی نیست که آن‌ها را خرد کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری پاناسونیک مدل MJ-M176 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بی‌شک یکی از نوستالژیک‌ترین آبمیوه‌گیری‌های دنیا در ذهن بیشتر افراد، آبمیوه‌گیری موسوم به 1، 2، 3... «پاناسونیک» بوده که سالیان‌سال است جزو محصولات تولیدی شرکت پاناسونیک به‌شمار می‌رود. رمز ماندگاری این مدل را باید در قدرت و کیفیت فوق‌العاده بالای این محصول جست‌وجو کرد. این دستگاه سه‌کاره همچنان با همان ظاهر نوستالژیک و صد البته کیفیت و کارایی بالایش با مدل‌‌‌ «MJ-M176»‌ به بازار عرضه می‌شود. با این دستگاه می‌توان انواع آبمیوه‌های مختلف از‌قبیل آب‌هویج و نوشیدنی‌هایی نظیر شیرموز را به بهترین نحو ممکن تهیه کرد. پارچ مخلوط‌کن با حجم یک لیتر در هر بار استفاده در حدود چهار لیوان مخلوط را آماده‌ی مصرف می‌کند.  سومین شماره از قابلیت‌های این دستگاه آسیاب است که به‌وسیله‌ی آن قادر خواهید بود انواع موادغذایی از دانه‌ها گرفته تا ادویه‌ها را آسیاب کنید. این مجموعه دارای موتوری با توان 230 وات است و امکان تنظیم سرعت دستگاه در دو سطح وجود دارد. همچنین این دستگاه قابلیت کارکرد در وضعیت پالس را نیز دارد. در حالت پالس موتور با شدت و قدرت زیاد کار می‌کند و این عملکرد در مواجهه با مواد سفت و سخت‌تر کاربرد دارد.

آبمیوه‌گیری چندکاره پاناسونیک مدل MJ-M176

  آبمیوه‌گیری چندکاره‌ی «پاناسونیک‌» (Panasonic)‌ مدل‌‌‌ «MJ-M176»‌ محصولی ساده با چند کارکرد مختلف است. بدنه‌ی این دستگاه پلاستیکی بوده و طراحی ظاهری آن یادآور دستگاه‌های قدیمی است. توان 230واتی موتور این دستگاه، در این گروه، کالایی نرمال محسوب می‌شود. سرعت موتور را در دو مرحله می‌توان تنطیم کرد و با فشار دکمه‌ی پالس‌‌‌ (Pulse)، دستگاه با حداکثر توان خود برای چند‌لحظه شروع به‌ کار خواهد کرد. صافی آبمیوه‌گیری فلزی است و داخل محفظه‌ی آبمیوه‌گیری قسمتی برای نگهداری برس و کاردک همراه این دستگاه وجود دارد. پایه‌های دستگاه ضدلغزش‌اند و از تکان‌خوردن آن هنگام کار، جلوگیری می‌کنند.  

  پارچ این محصول از شیشه ساخته شده و اندکی سنگین است. این پارچ حداکثر یک لیتر گنجایش دارد و این گنجایش برای تهیه‌ی چهار لیوان مخلوط کافی است. درپوش پلاستیکی پارچ مخلوط‌کن برخلاف سایر دستگاه‌های مشابه، دارای دریچه‌ی شکرریز نیست؛ ولی یک کاردک مخصوص در قسمتی از درپوش پارچ قرار می‌گیرد که به‌ مخلوط‌شدن بهتر مواد کمک می‌کند. داخل پارچ، تیغه‌ای چهارپره وجود دارد که دو پره‌ی آن به سمت بالا متمایل بوده و دو پره‌ی دیگر به سمت پایین خم شده است. این طراحی خاص تیغه‌ها باعث افزایش کارایی دستگاه خواهد شد. برای شست‌وشوی بهتر تیغه‌ها، امکان جداکردن آن‌ها از پارچ وجود دارد.  

  آسیاب همراه این دستگاه دارای محفظه‌ای شیشه‌ای حدود دویست سی‌سی بوده که شیشه‌ی آن کمی سنگین است؛ ولی تیغه‌ی تیز و کارآمدی دارد. شیشه‌ای‌بودن محفظه‌ی آسیاب، عمر طولانی‌تر آن را تضمین می‌کند و می‌توان همه‌گونه مواد سفت و سخت را در آن آسیاب کرد. با چرخاندن محفظه‌ی شیشه‌ای، به‌راحتی می‌توان آن را از تیغه جدا کرد.

بخریم یا نخریم؟

آبمیوه‌گیری چندکاره‌ی پاناسونیک دستگاهی ساده است. قیمتی مناسب و ظاهری مکعبی‌شکل دارد که از‌نظر طراحی، قدیمی به ‌نظر می‌رسد. این آبمیوه‌گیری دارای مخلوط‌کن و آسیاب است که شما را از خرید دستگاه‌های متنوع بی‌نیاز می‌کند. MJ-M176 برای افرادی مناسب است که می‌خواهند با مبلغی کم، صاحب چند دستگاه برقی شوند و خیلی روی عملکرد دستگاه حساس نیستند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبمیوه گیری آزور مدل AZ-223JC خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آبمیوه گیری آزور مدل AZ-223JC با توان 1200 وات و توان توربو 1400 وات مجهز به پنل 4 سرعته لمسی و شاسی بسیار قوی و کاملا فلزی می باشد جنس بدنه این مدل آبمیوه‌گیری استیل ضد زنگ است و از تیغه بسیار تیز برخوردار است

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo