ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید همزن برقی خانگی

همزن برقی ابزاری برای مخلوط کردن و هم زدن هرگونه مواد غذایی در سرعت‌های مختلف می باشد. در سال های اولیه به وجود آمدن این وسیله پرکاربرد مانند بسیاری از لوازم در ابعاد بزرگ برای استفاده در صنعت تولید شده بود. در ادامه مقاله راهنمای خرید همزن برقی خانگی به توضیح این وسیله پر کاربرد می پردازیم، با ما همراه باشید.

انواع همزن

تاکنون همزمان های برقی موجود در بازار شامل دو نوع دستی و برقی می‌باشند.

همزن دستی

همزن های دستی نسل اولیه این محصول پر کاربرد و مفید با ساختاری ساده که از دسته، میله و سری تشکیل می شوند. در این هم زن ها سرعت هم زدن به حرکت دست شما بستگی دارد که به چه میزان سرعت عمل دارید.

همزن برقی

همزن های برقی، نسل جدید همزن های دستی می باشند که برای به حرکت در آوردن سری همزن یک موتور الکتریکی دخیل می باشد، حتی اگر در آشپزی و دسرپزی یک تازه وارد محسوب می‌شوید، باز هم به یک همزن در آشپزخانه نیاز دارید. همزن های برقی در دو مدل در بازار موجود می باشند که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

 1. همزن معمولی
 2. همزن کاسه دار

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید همزن برقی خانگی برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز منزلتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( خانه و آشپزخانه ) می توانید مطالعه نمائید.

همزن برقی معمولی

این مدل از همزن ها ساده ترین نوع همزن های برقی می باشند، که دارای دو بخش اصلی دسته و سری همزن است. همزن های برقی معمولی دارای سری های متفاوت می باشند. با توجه به موادی که نیاز به هم زدن دارند، سری مناسب را انتخاب و شروع به هم زدن نمائید. شروع به کار این دستگاه به اینگونه است که سری را درون مواد فرو برده و با استفاده از دست همزن را مهار می کنید. سپس با انتخاب دور هم زدن، همزن شروع به کار می‌کند. در تمامی این مراحل همزن توسط دست نگه داشته می‌شود که می‌تواند این عمل بسیار خسته کننده باشد.

همزن برقی کاسه دار

با پیشرفت در همزن های معمولی، همزن های کاسه دار به وجود آمدند که می‌توان از آنها به پیشرفته‌ترین نوع همزن اشاره کرد. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، این همزن ها دارای کاسه می باشند. هنگام استفاده از همزن برقی کاسه دار نیازی نیست دستگاه را همزمان با دست نگه داشته و مواد غذایی را مخلوط کنید، بلکه با قرار دادن مواد غذایی درون کاسه و نصب آن بر روی دستگاه و انتخاب کردن دور چرخشی سری ها، همزن شروع به کار کرده و کاسه در حین هم زدن برای یکنواختی و یکدستی مواد غذایی متناوب می چرخد. حجم کاسه ها در همزن های کاسه دار متفاوت می باشد، که این میزان ظرفیت را با واحد لیتر اندازه گیری می کنند.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید همزن برقی خانگی

انواع سری همزن سری همزن

در انواع مختلفی وجود دارند، که شامل مسطح، دو در یک (این دو مدل در تهیه سس کاربرد دارند.) خمیر (از این مدل برای هم زدن خمیر می توان استفاده کرد.) بالونی ( این مدل مختص هم زدن مواد اولیه کیک می‌باشد.) دندانه دار (از این مدل برای ترکیب مواد مایع استفاده می شود.)

نکات مهم قبل از خرید همزن

قبل از خریداری هر محصولی علی الخصوص وسایل برقی باید به توان موتور و دیگر ویژگی های کاربردی آن توجه فراوان نمود. در ادامه مقاله راهنمای خرید همزن برقی خانگی به یکایک این ویژگی‌های مهم می پردازیم. با ما همراه باشید.

قابلیت تنظیم سرعت

برای مخلوط کردن هر ماده غذایی توسط همزن به سرعت های متفاوتی نیاز می باشد. به طور مثال برای همزدن خمیر حالت حداکثر و تخم‌مرغ در حالت حداقل سرعت ممکن باید دستگاه بتواند کار کند. هنگام خرید به سرعت های متنوع و حالات مختلف دستگاه توجه نمائید. زیرا این قابلیت توانایی مخلوط کردن انواع مواد را خواهد داشت. همزن های معمولی برقی عموماً دارای 3 چرخش و همزن برقی کاسه دار 3 الی 6 سرعت چرخش دارند.

جنس تیغه ها

به دلیل اینکه تیغه ها در تماس مستقیم با مواد غذایی می باشند، جنس این تیغه ها باید مقاوم، برنده و ضد زنگ باشد. وجود این ویژگی ها در تیغه های همزن بسیار مهم می باشد. این تیغه ها از جنس هایی مانند پلاستیک، استیل و کروم تهیه می شود، که جنس های استیل و کروم مقاوم تر و بادوام تر از نوع پلاستیک می باشد.

وزن

وزن در هر محصولی نکته بسیار مهمی می باشد. این ویژگی در دستگاه هایی که کارایی آنها با دست انجام می‌شود، اهمیت را دو چندان می‌کند. زیرا هر چه وزن کمتر و یا مناسب تر باشد، کارایی را بالا برده و کیفیت عمل انجام شده را به حداکثر می رساند. با این اوصاف در همزن های برقی بدون پایه هرچه وزن دستگاه کمتر باشد کار کردن راحت تر و لذت بخش تر خواهد بود.

توان

قدرت کار هر دستگاهی در واقع همان توان دستگاه برای انجام هر عملی می باشد. توان رابطه مستقیمی با میزان انرژی مصرفی دارد. توان همزن ها بر اساس وات تعیین می‌شود. هرچه میزان توان همزن بالاتر باشد، با سرعت بیشتری مواد را مخلوط می کند که در طولانی مدت باعث دوام دستگاه خواهد شد. توان دستگاه‌های همزن عموما ۳۰۰ وات می باشد.

محل قرارگیری سیم

برخی هم زن ها در پشت خود محلی برای قرار دادن سیم دارند. شما می توانید این سیم را در محل تعیین شده قرار دهید تا مشکلی برای حمل و نقل وجود نداشته باشد. قابلیت شستشو همزن به دلیل آغشته شدن مواد غذایی باید امکان شستشوی راحتی داشته باشد. زیرا تمیز بودن دستگاه باعث بالا بردن ضریب بهداشتی و طول عمر بیشتر دستگاه می‌شود. با ادامه مقاله راهنمای خرید همزن برقی خانگی همراهمان باشید.

جنس کاسه

کاسه مربوط به همزن های کاسه دار است. جنس این کاسه ها معمولا از پلاستیک و استیل است. پلاستیک به دلیل دوام کمتر و ایجاد خط و خش هنگام استفاده، توصیه می شود نوع استیل را برگزینید. زیر را در برابر ضربه مقاوم تر و طول عمر و دوام بیشتری خواهد داشت.

نوع تیغه ها

سری های همزن ها انواع مختلفی داشته که هرکدام کارایی مخصوص خود را دارند. به عنوان مثال سریع ورزنده، سری تخم مرغ زن، سری خمیر زن و سری همزن که از نامشان مشخص است چه کاربردی دارند.

عملکرد توربو

وجود این ویژگی در دستگاه باعث چرخش سریع و مخلوط شدن مواد غذایی با سرعت بالا می باشد.

مصرف انرژی

توان در هر دستگاهی بیانگر قدرت آن محصول می باشد. هرچه توان بالاتر برود، میزان انرژی مصرفی بیشتر خواهد شد. پس هنگام خرید به این مقوله توجه نمائید. قیمت در تعیین قیمت همزن ها عواملی مثل قدرت موتور، تعداد موتور، مدل، سری ساخت، میزان مصرف انرژی و برند محصول نقش مهمی دارند، که بر اساس آنها برای دستگاه قیمت‌گذاری می‌شود.

سایز

همزن ها در سایزهای مختلف تولید می‌شود. سایز همزن برای افرادی که در طول هفته زمان زیادی را صرف پخت و پز انواع شیرینی، کیک و نان می کنند، بسیار مهم می باشد. اگر برای افراد کمتری آشپزی می کنید و یا در آشپزخانه فضای محدودی دارید، مدل های کوچکتر گزینه مناسب تری برایتان خواهد بود. همزن با سایز کوچکتر جابجایی راحت تری داشته که در سایزهایی بین 4.2 و 5.2 موجود می باشند. مدل های بزرگتر کاسه هایی با ظرفیت 6 الی 8 لیتر دارند، که هنگام خرید باید به تعداد افراد خانواده و میزان استفاده دقت داشته باشید تا سایز مناسب را خریداری نمائید.

گارانتی

هنگام خرید هر وسیله برقی باید به گارانتی آن دقت فراوان نمود تا در صورت خرابی احتمالی بتوان به راحتی مشکل را برطرف کرد. با ادامه مقاله راهنمای خرید همزن برقی خانگی همراهمان باشید.

مقایسه همزن ها با یکدیگر

بیشتر همزن های برقی کاسه دار، کاسه به صورت ثابت قرار دارد که برای تعویض سری و پره باید از سر متحرک دستگاه استفاده کرد. در عوض همزن هایی که دارای کاسه متحرک هستند، برای تعویض پره ها از یک اهرم استفاده کرده و به راحتی آنها را تعویض می کنید. مزیت همزن دارای کاسه متحرک نسبت به سر متحرک، استفاده راحت از آنها در فضاهای محدود می باشد.
همزن های بدون پایه آزادی عمل بیشتری داشته، ارزان تر بوده و فضای کمتری را اشغال می کنند، در عوض باعث خستگی هنگام کار با دستگاه می شوند.

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید همزن برقی خانگی لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز همزن گوسونیک مدل GHM-834 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

موتور با توان 300 وات، سیم پیچ موتور 100 درصد ساخته شده از مس، کاسه استیل با گنجایش 3 لیتر، کاسه استیل چرخشی، دارای 5 دور موتور متغیر، دارای پره های نرم نزن و خمیر زن تمام استیل، پایه گوشت کوب برقی تمام استیل که در قسمت انهایی موتور همزن وصل میشود و براحتی کار گوشت کوب برقی را برای شما انجام میدهد، علاوه بر چرخش کاسه موتور دستگاه در حال کارکرد چپ و راست میشود که باعث ورز آمدن سریع تر و بهتر خمیر میشود

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن کنوود مدل KMX750 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماشین آشپزخانه حرفه ای KMix KMX750 از کنوود مجهز به موتور قدرتمند 1000 واتی و دارای سیستم هوشمند کنترل 6 سرعته و کاسه 5 لیتری استیل است. این کاسه ظرفیت پخت 44 کاپ کیک را دارد. این ماشین آشپزخانه طراحی کنوود انگلستان و ساخت چین می باشد. بدنه تمام فلزی ضد زنگ، که وزن دستگاه را به 9 کیلوگرم رسانده است. این ماشین آشپزخانه دارای سه عدد سری و یک عدد درپوش کاسه و یک عدد کاردک می باشد. کاسه 5 لیتری مناسب برای تهیه 44 کاپ کیک است. همچنین با تهیه جداگانه 15 اکسسوری مختلف میتوانید چرخ گوشت و پاستا و سوسیس زن و ... به آن اضافه کنید. ابعاد دستگاه 35.5X24X38.5 می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن تفال مدل HT400B30 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن «تفال» مدل «HT400B30» محصولی کوچک و کاربردی از این شرکت است که در دسته‌ی همزن‌های بدون کاسه قرار می‍‌گیرد.  تفال این دستگاه را با بدنه‌ی پلاستیکی تولید کرده و به این ترتیب وزن دستگاه به حداقل رسیده است. به‌این‌ترتیب در طولانی‌مدت وزن زیاد همزن دست‌تان را آزار نمی‌دهد. تفال این دستگاه را با دو پره‌ی همزن تولید کرده است و می‌توان حجم زیادی از مواد غذایی را در زمان کم به کمک آن مخلوط کرد. به‌علاوه دو تیغه‌ی خمیرزن برای برای این محصول در نظر گرفته شده است که برای مخلوط‌کردن مواد با غلظت زیاد مناسب هستند. پره‌های همزن از استیل مقاوم ساخته شده‌اند و در برابر زنگ‌زدگی مقاوم هستند. توان موتور این مدل به 425 وات می‌رسد و در چهار سرعت مختلف قابل تنظیم است. بنابراین می‌توانید برای مواد سبک‌تر از سرعت‌های پایین و برای مواد غلیظ از سرعت بالای همزن استفاده کنید. علاوه‌بر حالت‌های سرعت معمول، قابلیت کارکرد توربو در این همزن وجود دارد. به‌این‌ترتیب در مواجهه با مواد سفت و سخت‌تر می‌توانید از این حالت استفاده کنید. این همزن خوش‌ساخت، آشپزی و شیرینی‌پزی با سرعت و لذت بیشتر را ممکن کرده است. این محصول برای آشپزی روزانه ‌استفاده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن هپی کیچن مدل HK714E خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن هپی کیچن مدل HK714E، محصولی مناسب جهت مخلوط‌کردن، هم‌زدن و وَرز دادن خمیر، موادّ غذایی و مایعات می‌باشد. در طرّاحی این محصول از به‌روزترین سبک‌های طرّاحی اروپایی استفاده شده است. از جمله ویژگی منحصربه‌فرد این دستگاه می‌توان به طرّاحی بدنه‌ی آن اشاره کرد، که قسمت زیرین آن به‌صورت تخت طرّاحی شده است و شما در حین استفاده می‌توانید آن را به‌راحتی و به‌صورت ایستاده بر بر روی میز قرار دهید. این دستگاه مجهّز به 2 نوع سری است، که از یک مدل از این سَری برای هم‌زدن مایعات و مخلوط‌کردن استفاده می‌شود و سَری دیگر جهت خمیرزنی و ورزدادن خمیر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه دارای 4 سرعت مختلف و همچنین عملکرد توربو می‌باشد. پس‌از فشار دادن بر روی کلید توربو و در هنگام انتخاب هریک از سرعت‌های چهارگانه، دستگاه به حدّاکثر توانِ خود رسیده و پس از برداشتن دست از روی کلید فشاری، دستگاه با سرعت انتخاب‌شده‌ی قبلی به کار خود ادامه می‌دهد. جهت خاموش‌کردن این دستگاه باید سرعت را بر روی «عدد صِفر» قرار داد. این هم‌زنِ برقی با موتور قدرتمند و طرّاحی زیبا، انتخابی مناسب جهت آماده‌کردن غذا و تهیه‌ی شیرینی‌های خوشمزّه‌ی خانگی خواهد بود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن سانرایز 1893 مدل MI401-70 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن کاسه دار سانرایز با توان مصرفی 500وات میباشد که برای درست کردن انواع شیرینیها مناسب است این همزن قابلیت جداشدن از پایه را دارد و از این رو میتوانید به صورت دستی استفاده کنید.حجم کاسه این همزن2.8لیتر میباشد.کاسه این همزن چرخشی است که کمک میکند خمیری یک دست تهیه کنید این همزن دارای پنج سرعت میباشد برای مواردی که شما نیاز به سرعت بیشتری برای مخلوط کردن مواد و همزدن تخم مرغ دارید جنس بدنه این همزن استیل وپلاستیک و جنس کاسه استیل میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن مایر مدل MR-993 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن کاسه دار حرفه ای مایر مدل MR-993 که دارای یک موتور سنگین 550 واتی قدرتمند می باشد که از پس تمام کارهایی که از یک همزن حرفه ای انتظار دارید به راحتی برمیاید.این همزن دارای بدنه ای از جنس استیل+پلاستیک فشرده می باشد و کاسه و پره های آن تماما از استیل ضد زنگ ساخته شده است.برای این همزن 5 سرعت مختلف برای انجام کارهای متفاوت در نظر گرفته شده است و همچنین حالت توربو نیز برای زمانی که میخواهید از حداکثر توان موتور بهره ببرید نیز وجود دارد.ویژگی خاص این محصول چرخش همزمان کاسه و همزن به صورت برعکس هم است که باعث می شود مواد غذایی به بهترین حالت ممکن مخلوط شود.همزن کاسه دار مایر مناسب برای آشپزی-کیک پزی و امور حرفه ای شیرینی پزی بوده و با داشتن انواع ابزارهای هم زدن مخصوص خمیر و کیک و... می تواند نیازهای شما را مرتفع کند.قطعات این محصول به آسانی از هم جدا می شوند و برای شستوشوی دستگاه هیچ دغدغه ای نخواهید داشت.این محصول دارای پایه ضدلغزش می باشد که مانع از کوچکترین تکان در همزن می شود که البته موتور این دستگاه در کنار قدرت بالا دارای صدای کم و بدون لرزش می باشد.دکمه اجکت نیز هم برای جداسازی همزن و هم برای جداسازی کاسه در نظر گرفته شده است که به راحتی از پایه جدا می شوند و همچنین شما می توانید از این همزن به عنوان همزن دستی نیز استفاده کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن جنرال اینترنشنال مدل GI-901CS خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن برقی کاسه‌ای جنرال اینترنشنال مدل GI-901CS محصولی کارا جهت استفاده در هر آشپزخانه‌ای است. این محصول قابلیّت استفاده‌ی دوگانه دارد، به این معنا که هم می‌توان دستگاه هم‌زن را از پایه‌ی نگهدارنده جدا و به‌صورت دستی از آن استفاده کرد و هم با قراردادن بر روی پایه و به‌صورت خودکار از آن استفاده نمود. کاسه‌ی این محصول از جنس استیل ضدّزنگ می‌باشد و قابلیّت چرخش دارد، که این امکان، استفاده از این محصول را آسان‌تر می‌کند. حجم 2 لیتری درنظرگرفته‌شده برای کاسه باعث می‌شود که حجم بیش‌تری از مادّه‌ی غذایی موردنظر در یک‌بار استفاده مخلوط شود. این دستگاه مجهّز به دو نوع سَری بیتر (beater) و سَری خمیرزن (dough hook) برای وَرز دادن خمیر می‌باشد. این محصول با کاربرد دوگانه‌ی خود، انتخابی مناسب جهت آماده‌کردن غذا و پختِ کیک‌ و شیرینی‌های خوشمزّه‌ی خانگی است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن تکنو مدل ای اند وی te-706 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن کاسه دار تکنو مدل Te-706 محصولی با طراحی خاص و زیباست که برای مصارف خانگی تولید شده و با توان مصرفی 300 واتی که دارد، به راحتی می توان مواد غذایی همچون خمیر کیک، خامه، تخم مرغ، سس و … را آماده نمود همزن کاسه دار تکنو مدل Te-706 به گونه ای ساخته شده تا بتوان در صورت لزوم هم به صورت دستی و هم با اتصال به پایه از آن استفاده نمود. بدنه دستگاه از پلاستیک مقاوم و باکیفیت می باشد و این همزن کاسه دار تکنو به دو سری همزن، خمیرزن و گوشتکوب مجهز گردیده که از جنس استیل مرغوب تهیه شده اند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن فیلیپس مدل HR3740/10 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن «فیلیپس» (Philips) مدل «HR3740/10» دستگاهی بسیار مفید و کارآمد در آشپزخانه است. این همزن با توان 400 واتی‌اش می‌تواند در تهیه و ترکیب مواد اولیه آشپزی و شیرینی‌پزی کمک شایانی به مصرف‌کننده بکند. سَری‌های مختلف همزن به‌صورت جفتی کار می‌کنند و هر چیزی را مخلوط کرده و هم می‌زنند. برای هم‌زدن مواد مختلف، می‌توان دستگاه را در پنج سرعت متفاوت تنظیم کرد. درنتیجه می‌توانید با توجه به مواد اولیه، سرعت را تنظیم کنید؛ همچنین با قراردادن همزن در حالت توربو، سرعت آن افزایش یافته و در زمان کم مواد را با یکدیگر مخلوط می‌کند. سَری‌های همزن به‌راحتی از دستگاه جدا و شسته می‌شوند. همراه آن دو عدد تیغه‌ی خمیرزن ارائه می‌شود که برای درست‌کردن نان و خمیر بسیار کارآمد هستند. اتصال آن‌ها به همزن بسیار ساده است. طول کابل همزن 1.2متر است. با تهیه‌ی این همزن خوش‌ساخت، آشپزی و شیرینی‌پزی با سرعت و لذت بیشتری انجام می‌شود. این محصول برای آشپزی روزانه و حرفه‌ای قابل ‌استفاده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن یورولوکس مدل EU-SM3970KSB خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

داشتن کاسه، دور موتور بالا و پره های متنوع از ویژگی های مهم در یک همزن برقی است که هنگام خرید حتما باید به آنها توجه کنید. خوشبختانه همه ی این ویژگی ها به صورت یک جا در همزن کاسه دار یورولوکس مدل EU-SM3970KSB وجود دارد و انتخاب را برای شما راحت می کند. همزن کاسه دار یورولوکس مدل EU-SM3970KSB یک همزن کاسه دار از برند معتبر یورولوکس است که جنس کاسه آن از استیل ضد زنگ و حجم آن 6 لیتر است که برای موادی با حجم زیاد نیز مناسب است.محدوده ولتاژ این مدل بین 220 تا 240 ولت است. این محصول دارای سه سری مختلف است که قابلیت خمیر زنی ، هم زدن و مخلوط کردن مواد مختلف را نیز دارد. همزن کاسه دار یورولوکس مدل EU-SM3970KSB دارای 6 تنظیم سرعت و توان 1500 وات است.این محصول مجهز به سیستم قفل ایمنی و پایه ضد لغزش نیز می باشد. جنس پره های همزن کاسه دار یورولوکس مدل EU-SM3970KSB از استیل ضد زنگ است. نوع کاسه این همزن که جنس آن نیز استیل ضد زنگ است ثابت بوده و پره های هم زن به راحتی در داخل آن قرار می گیرند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن مونوگرام مدل MG-10005 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن‌های کاسه دار یکی از بهترین و در عین حال مهم ترین و پر استفاده ترین ابزارها برای شیرینی پزی و قنادی است. بدون شک در هنگام خرید تمامی لوازم برقی کیفیت، قدرت و طول عمر آن برای خریداران از اهمیت بالایی برخوردار است. همزن کاسه دار مونوگرام MG-10005 یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین همزن‌های برقی ساخته شده و موجود در بازار است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن برگامو مدل BG-SM3510DSB خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن برگامو مدلBG-SM3510DSB یک دستگاه کارآمد و با کیفیت است که می تواند نیازهای شما را در زمینه های مختلف پخت و پز برآورده کند. این همزن دارای توان 800 وات است که به شما این امکان را می دهد که با سرعت و قدرت بالا مواد را هم بزنید. بدنه این دستگاه از پلاستیک مقاوم و استیل ضد زنگ ساخته شده است که علاوه بر زیبایی، مقاومت و دوام بالایی را نیز به همراه دارد. کاسه استیل ضدزنگ این همزن ظرفیت 4.3 لیتر دارد که برای حجم های متوسط و بالا مناسب است. این کاسه به صورت کامل در محل خود قفل می شود و حین کار هیچ لرزش یا نوسانی احساس نمی شود. این همزن دارای قابلیت کنترل سرعت در پنج سرعت مختلف است که به شما امکان می دهد بسته به نوع و جامدی مواد، سرعت مناسب را انتخاب کنید. همچنین عملکرد توربو این دستگاه باعث می شود که در صورت نیاز، شما بتوانید سرعت را به حداکثر برسانید. این همزن همراه با یک جفت همزن و چنگگ خمیر عرضه می شود که با تعویض آسان، شما را قادر می سازد تا انواع خمیر، خامه، تخم مرغ و ... را با راحتی و به صورت یکنواخت هم بزنید. همزن برگامو مدلBG-SM3510DSB یک انتخاب عالی برای آشپزان حرفه ای و خانگی است که به دنبال یک دستگاه قابل اعتماد، قوی و زیبا هستند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن ناسا الکتریک مدل NS-976 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برای تمام کسانی که آشپزی می‌کنند حتی کسانی که به‌صورت آماتور آشپزی را شروع کرده‌اند، یک همزن حتما باید در آشپزخانه داشته باشند. همزن‌ها در بسیاری از غذاها نقش موثری را ایفا می‌کنند. این همزن‌ها می‌توانند در پخت انواع شیرینی، انواع نان، ورز خمیر، انواع کوکو، موارد غذاسازی، میکس بسیاری از مواد غذایی به شما کمک کنند و بهترین نتیجه را در استفاده از این وسایل داشته باشد. همزن‌ها دارای نوع‌های متفاوتی هستند. همزن ناسا الکتریک مدل NS-976 یکی از آن‌هایی است که آشپزی را برای شما لذت‌بخش‌تر و حرفه‌ای‌تر می‌کند. این همزن دارای پایه و کاسه است و می‌تواند برای شما کار را بسیار راحت‌تر و در زمان صرفه‌جویی داشته باشد. این همزن دارای 3 نوع سری آلومینیومی است و می‌تواند گستره کاری خود را به‌خاطر همین سری‌ها گسترده‌تر کند. همزن ناسا الکتریک مدل NS-976 دارای تنظیم 6 سرعته بوده و می‌توانید بسته به نیازتان سرعت و قدرت را زیاد و کم کنید. کاسه این همزن دارای گنجایشی بالا معادل 7 لیتر است و شما می‌توانید مواد غذایی زیادی را حتی برای مهمانی‌های خود آماده کنید. یکی از ویژگی‌های همزن NS-976 وجود پایه‌های ضدلغزش است که هم امنیت و هم بازبودن دست شما را در کارکردن به‌ارمغان می‌آورد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن اسمگ مدل SMF01 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن «اسمگ» (Smeg) مدل «SMF01» محصولی کارآمد و باکیفیت است که از نوع همزن‌های پایه‌دار محسوب می‌شود. پایه این محصول از آلیاژ روی تولید شده است. جنس کاسه آن از استیل ضدزنگ است و خود دستگاه نیز از آلومینیوم ساخته شده است. این همزن دارای قابلیت تنظیم سرعت است و از کنترل اهرمی برخوردار است. همزن SMF01 دارای تکنولوژی است که باعث می‌شود دستگاه شروع به کار آرامی داشته باشد و با موتور دایرکت موشن خود به کار خود ادامه دهد. ظرفیت این محصول نیز بسیار زیاد است؛ به‌طوری‌که قادر است 1 کیلوگرم آرد یا 2.8 کیلوگرم خمیر کیک را در خود نگه دارد. این همزن دارای سری‌های تخت و خمیرزن است تا دست آشپز را در تهیه و پخت غذاهای مختلف باز نگه دارد. همزن SMF01 با توان بالا می‌تواند در تهیه و ترکیب مواد اولیه آشپزی و شیرینی‌پزی کمک شایانی به کاربر کند. گفتنی است، سازنده این دستگاه، شرکت اسمگ، یکی از تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان موفق لوازم‌خانگی است که سال‌ها در حوزه معرفی و عرضه محصولات باکیفیت مشغول است. این شرکت ایتالیایی کار خود را از قرن 19 میلادی آغاز کرده و امروزه به‌عنوان برندی محبوب مورد کاربران لوازم‌خانگی است. همزن SMF01 یکی از محصولات خوش‌ساخت این شرکت مطرح است که از ظاهر زیبا و کارایی بالایی برخوردار است.

دنیای رنگارنگ اسمگ

اسمگ بدون تردید از خوش‌ذوق‌ترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در سرتاسر جهان است. محصولات خوش رنگ و لعاب اسمگ در همان نگاه اول هر کسی را خیره‌ی خود می‌کنند. این ویژگی در دستگاه‌های متفاوت این شرکت، از کتری برقی، آبمیوه‌گیری و همزن گرفته تا کالاهای بزرگ‌تری مثل ماشین ظرف‌شویی، لباس‌شویی یا حتی یخچال به چشم می‌خورد.  

این کمپانی از تولیدکنندگان برتر ایتالیایی است که در سال 1948 تاسیس شده و سال‌هاست با محصولات متفاوت و خلاقانه‌ی خود نظرها را به سمت خود جلب کرده است. اسمگ به خوبی توانسته است در تولیدات خود فناوری را با زیبایی ترکیب و سبک خاص خود را به دنیا معرفی کند. استفاده از رنگ‌بندی‌های غیر معمول از خصوصیات بارزی است که در بیشتر تولیدات اسمگ به چشم می‌خورد.

زیبا و کاربردی

SMF01 چیزی بیشتر از یک همزن معمولی است و با زیبایی خیره‌کننده‌ هر کسی را شیفته‌ی خود می‌کند. این دستگاه در سبک رترو (Retro) ساخته شده و ظاهر آن یادآور محصولات قدیمی دهه‌ی  1960 میلادی است. لوگوی اسمگ با حروف بزرگ فلزی و به صورت برجسته روی بدنه خودنمایی می‌کند و با دسته و پایه‌ی نقره‌ای کتری هماهنگ است. دسته‌ی خوش‌ساخت استیل حس خوبی در دست دارد. قسمت اصلی بدنه که از آلومینیوم ساخته شده، در قسمت بالا براق است و پایه‌ی مات دارد. به‌علاوه کاسه‌ی بزرگ همزن با ظرفیت 4.8 لیتر از استیل ضدزنگ است. پایه‌های همزن ضدلغزش هستند و از راه‌افتادن آن روی سطح کابینت جلوگیری می‌کنند.

یک همزن حرفه‌ای!

همزن SMF01 با کاسه‌ی بزرگ و سری‌های متنوع اجازه می‌دهد رنج متنوعی از غذا و دسرهای خوشمزه را تهیه کنید. می‌توانید سری همزن را تعویض کرده و سری‌های خمیرزن یا تخت را جایگزین کنید. با آغاز کار دستگاه موتور دایرکت درایو آن شروع به چرخش سری می‌کند و به‌ صورت سیاره‌ای آن را به حرکت در می‌آورد. در واقع در عین اینکه سری همزن حول محور خود می‌چرخد، دور کاسه هم چرخش می‌کند و تمام فضای آن را پوشش می‌دهد.

توان موتور در حالت حداکثری 800 وات است. می‌توانید سرعت همزن را در 10 سطح تنظیم کنید. برای مواد نرم از سرعت‌های پایین و برای مواد چگال‌تر از دور بالای چرخش استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. در کار با همزن، گاهی سرعت بالای شروع کار باعث پرتاب مواد به بیرون از کاسه می‌شود. ویژگی شروع به کار آرام همزن اسمگ باعث می‌شود آرد و سایر موادی که قابلیت پخش‌شدن را دارند، داخل کاسه باقی بمانند. SMF01 قابلیت اضافه‌کردن قطعات جانبی اضافه را دارد و می‌توانید با تهیه‌ی قطعات مخصوص به صورت جداگانه، از قابلیت‌هایی مثل چرخ گوشت، تهیه‌ی پاستا و اسپاگتی هم بهره‌مند شوید.

جمع‌بندی

SMF01 یک همزن کاملا حرفه‌ای است. کاسه‌ی بزرگ در کنار سری‌های متنوع قرار گرفته و یک دستگاه قدرتمند را برای تهیه‌ی انواع مواد اولیه‌ی غذا و دسر به وجود آورده است. این دستگاه یکی از همزن‌های گران‌قیمت موجود در بازار است. اما اگر به طور جدی به آشپزی فکر می‌کنید و حاضرید هزینه‌ی بالایی برای کیفیت ساخت و البته زیبایی دستگاه خود پرداخت کنید، از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید به آن فکر کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن هنریچ مدل 8 لیتری HKM 8078 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن 8 لیتری که دارای قدرت1400وات و گیربکس موتور فلزی میاشد و دارای اتصال تیغه به بدنه فلزی ( شفت) است که تمام تیغه ها تمام فلز است که تیغه خمیرزن و ورز دهنده آلومینیومی میباشد به جهت اینکه مقاوت بیشتری نسبت به سایر فلزها دارد و به راحتی نمیشکند همچنین تیغه مخصوص تخم مرغ و خامه و کیک فولادی است که در طولانی مدت زنگ نمیزند. همچنین ارتفاع تیغه از کف کاسه حدود 3 میلیمتراست که این قابلیت باعث میشود شما از کمترین مئاد هم داخل همزن بتوانید استفاده نمایید برای مثال هم زدن 2 عدد تخم مرغ به سهولت امکان پذیر است. همچنین دارای 5 درجه سرعت است و همچنین دارای درجه توربو هم میباشد. دارای سرعت کند و تند هوشمند است به صورتی که در صورت فشار زیاد در دور تند ، دور همزن اتومات کند میشود و در صورت کارکردن در ساعتهای طولانی و داغ شدن اتومات خاموش میشود. دارای کاسه استیل ضد زنگ و درپوش پلاستیکی میباشد ، همچنین بدنه پلاستیک فشرده است و دارای 18 ماه گارانتی میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن هنریچ مدل KM 8078 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

توانایی انجام چندین کار متفاوت را دارند. بدین ترتیب با استفاده از یک محصول شما از استفاده از چندین محصول مختلف بی نیاز می‌شوید. تا هم در وقت صرفه جویی کنید و هم محیط کمتری را اشغال نماید. همزن حرفه ای 8 لیتری هنریچ KM 8078یکی از این محصولات کاربردی در آشپزخانه شماست. توان این ماشین 1400 وات است. که هنگام استفاده از ان حس قدرت را به شما منتقل می‌کند. ظرف همزن این ماشین آشپزخانه بزرگ بوده و ظرفیت 8 لیتری دارد. همچنین 3 سری دارد تا برای همزدن و خمیر زدن و شرایط دیگر از آن استفاده کنید. جنس میله‌ها از استیل ضد زنگ است. همچنین روپوش ظرف همزن از ریختن مواد به بیرون جلوگیری می‌کند.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن جی پاس مدل GSM43013 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن جی پاس مدل GSM43013 یکی از محصولات برند جی‌پاس است که با قابلیت تنظیم سرعت در 7 درجه‌ی مختلف پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. این محصول با 3 سری مختلف به خریدار عرضه می‌شود که هر کدام از سری‌ها کارایی‌های متفاوتی دارند و توسط آن‌ها می‌توانید انواع کارهای آشپزی مربوط به مخلوط کردن مواد اولیه را انجام دهید. این 3 سری، برای مخلوط کردن انواع مواد با هم به کار می‌روند. کاسه این محصول از جنس استیل است به همین خاطر در برابر آسیب‌های مختلف، مقاومت مناسبی دارد. در نظر داشته باشید که کاسه این محصول از نوع ثابت است و امکان چرخش نخواهد داشت. برای جلوگیری از پاشیدن مواد غذایی به بیرون از کاسه و آلوده شدن محیط آشپزخانه و دستگاه، شرکت تولید کننده پوشش محافظی برای کاسه در نظر گرفته است که از بیرون پاشیدن مواد جلوگیری خواهد کرد.

استفاده از همزن

اگر از روزهایی که پختن نان در خانه‌ها کار روزمره و یا هفتگی بود فاکتور بگیریم، پختن نان، شیرینی و خوراکی‌هایی از این قسم، فقط با دست و بدون کمک گرفتن از لوازم برقی مربوطه کار آسانی نیست. امروزه با وجود طراحی، ساخت، تولید و عرضه‌ی همزن‌ها و فرها و دیگر ابزار مربوط به آشپزی نظیر انواع قالب‌ها و دیگر لوازم این حوزه، انجام کارهای آشپزی و پخت کیک و نان و شیرینی تبدیل به کار آسان‌تری شده است. برای کسانی که به دسر و شیرینی‌ها و کیک‌های خانگی علاقه دارند همزن‌ها یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین لوازم برقی هستند که علاوه بر آسان کردن فعل پخت، کیفیت بیشتری را برای خوراکی شما به ارمغان می‌آورند. تا چندی پیش انجام کار هم زدن مواد اولیه، با همزن‌های دستی صورت می‌گرفت، اما جدا از آنکه این کار زحمت زیادی داشت ممکن بود به علت خسته شدن دست مواد به صورت یکدست و به خوبی با هم مخلوط نشوند بنابراین کیک یا شیرینی یا هر خوراکی دیگری که مواد اولیه‌ی آن را با همزن‌های دستی مخلوط می‌کردیم، کیفیت بالایی نداشت. همزن‌های برقی از تولیداتی هستند که در دو نوع پایه‌دار و بدون پایه طراحی و تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. حسن همزن‌های بدون پایه این است که جای کمی می‌گیرند و حمل و نقل آن‌ها هم کار آسانی است. اما از طرف دیگر عدم وجود ظرف مخصوص و یا همان پایه باعث می‌شود که هر بار برای استفاده نیاز به تهیه‌ی ظرفی داشته باشید که عمل مخلوط کردن مواد اولیه در آن انجام شود. همزن‌های پایه‌دار در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند و دارای ویژگی‌ها و کارایی‌های متفاوتی هستند. این وسیله برقی با توجه به تعداد سری و قابل چرخش یا ثابت بودن پایه انواع مختلفی دارد. همچنین خرید یک همزن برقی ایده‌آل می‌تواند علاوه بر آسان‌تر کردن انجام آشپزی، جلوه‌ی بهتر و زیباتری به دکوراسیون آشپزخانه‌ی شما ببخشد. استفاده از همزن‌های بدون پایه اندکی نسبت به موارد پایه دار دشوارتر است و اگر دنبال این هستید که از آشپزی کردن لذت بیشتری ببرید توصیه می‌شود از همزن‌های پایه‌دار استفاده شود که علاوه بر موارد گفته شده ابزار و امکانات بیشتری در مقایسه باسایر گزینه‌ها در اختیار شما قرار خواهد داد. این مدل‌ها با یک استند ضد لغزش فضای زیادی را در آشپزخانه اشغال نخواهند کرد و با استفاده از آن‌ها می‌توان یک شیرینی‌پزی خانگی در آشپزخانه داشت.

همزن جی پاس مدل GSM43013

همزن جی پاس مدل GSM43013 ظرفیت بالایی دارد به همین دلیل لازم نیست برای هر بار آشپزی چند بار کاسه‌ی آن را خالی و پر کنید و می‌توانید کارهای خود را تنها با یک بار روشن کردن دستگاه انجام دهید. توان مصرفی این دستگاه 600 وات است. بنابراین این دستگاه با این توان تعریف‌شده‌ می‌تواند قابلیت‌های یک همزن پایه‌دار را به بهترین شکل به کار گیرد و نتیجه ایده آل را فراهم کند. سری‌های همزن، خمیرزن و ورز دهنده در این دستگاه می‌توانند کمک شایانی به آشپزها و شیرینی پزها یا علاقه‌مندان این موارد کنند. مشکلی که در استفاده از بسیاری از همزن‌های پایه‌دار و یا حتی بدون پایه وجود دارد این است که بسیاری اوقات وقتی مواد اولیه‌ی شما مایع باشند امکان پاشش آن‌ها به بیرون از ظرف و کثیف شدن محیط آشپزخانه و دستگاه وجود دارند اما شرکت جی‌پاس برای این مسئله چاره‌ای اندیشیده است به نحوی که روی کاسه‌ی این همزن محافظی قرار می‌گیرد تا مانع پاشش مواد به بیرون از ظرف شود. به این ترتیب علاوه برمخلوط شدن مواد غذایی با هم لازم نیست نگران آغشته شدن دستگاه یا محیط آشپزخانه به مواد غذایی باشید. سری‌ها یا همان میله‌های این دستگاه استحکام بالایی دارند و قدرت دستگاه را به‌خوبی برای هم‌زدن خمیرهای نرم تا سفت منتقل می‌کنند به همین خاطر دغدغه‌ی آسیب رسیدن به آن‌ها هنگام مخلوط کردن مواد متراکم‌تر شما را آزار نخواهد داد. کاسه‌ی این همزن هم از جنس استیل است به همین خاطر دوام بیشتری دارد و مانند بسیاری دیگر از نمونه‌ها مانند نمونه‌های پلاستیکی با افتادن از دستتان یا بی‌احتیاطی‌های احتمالی هنگام شستشو شکسته و آسیب‌دیده نخواهد شد.

ویژگی‌ها

همزن جی پاس مدل GSM43013 دارای قابلیت تنظیم سرعت در 7 درجه است که می‌توانید با توجه به موادی که قصد مخلوط شدنشان را دارید این مقدار را تعیین کنید. این دستگاه به یک دکمه‌ی رهاکننده‌ی میله‌ها مجهز شده است و توسط آن می‌توانید سری‌های همزن را بسته به نیاز خود تعویض کنید. به این ترتیب امکان جدا شدن سری‌ها حین کار هم بسیار کمتر خواهد شد. در کنار تمام ویژگی‌هایی که برای این محصول ذکر شد لازم است بدانید که کاسه‌ی این دستگاه از نوع ثابت است به همین خاطر ممکن است نیاز باشد گاهی با دخالت دست مواد را به سمت وسط کاسه منتقل کنید تا از مخلوط شدن کامل آن‌ها مطمئن شوید. همانطور که می‌دانید مدل‌هایی که دارای کاسه‌ی چرخان هستند کارایی بهتر و احتمالاً به همین نسبت قیمت بالاتری هم دارند. این محصول طراحی کاربردی و ساده‌ای دارد و همچنین دارای میله‌ی همزن و میله‌ی خمیرزن است. میله‌های آن باکیفیت بوده و جنس مناسبی دارند و همچنین به‌راحتی باکمی فشار، در قسمت مخصوص نصب می‌شوند و با فشار همان دکمه می‌توان آن‌ها را خارج کرد. با میله‌های همزن می‌توان حجم سفیده‌ی تخم مرغ را‌ به‌راحتی سه برابر و آن را به کف تبدیل کرد. میله‌های خمیرزن نیز خمیر مورد استفاده در کیک، نان و شیرینی را ورز داده و امکان تهیه‌ی نان‌ و شیرینی‌های ترد وخوشمزه را به شما می‌دهند. در نهایت همزن جی پاس مدل GSM43013 محصولی ساده و جمع‌وجور و البته کارآمد است. معمولاً استفاده از دستگاه همزن برقی در همه‌ی خانه‌ها نیاز خواهد شد و وجود آن گهگاهی می‌تواند کارها را بسیار آسان کند. این محصول دارای قابلیت‌های فراوانی است و حجم‌ کم آن امکان تهیه‌ی انواع نان و شیرینی را به‌صورت حرفه‌ای، حتی برای کسانی که آشپزخانه‌های کوچکی دارند، میسر کرده است. این محصول با سه سری می‌تواند نیاز شما به داشتن همزن را برطرف کند و توسط آن می‌توانید انواع دسر، کیک و شیرینی را بدون زحمت‌های زیاد و خسته‌کننده برای خود و خانواده تهیه کنید و از آن لذت ببرید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن مولینکس مدل HM615 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن کاسه‌دار «مولینکس» (Moulinex) مدل «HM615» برای افراد حرفه‌ای طراحی ‌شده است. این محصول که از طراحی بسیار ساده‌ای بهره می‌برد، برای کیک و شیرینی‌پزی، کالای بسیار مناسبی به‌حساب می‌آید. همچنین توان مصرفی مناسب و ظرفیت بالای کاسه‌ی HM615، روند کاربری‌اش را بهتر کرده است. از دیگر مشخصات کلی این محصول می‌توان به قابلیت تنظیم سرعت به پنج حالت، عملکرد توربو و جنس پلاستیکی کاسه‌ اشاره کرد. گفتنی است که جنس پره‌های این همزن، از فلز بسیار مقاوم ساخته‌ شده است. در نظر داشته باشید که مولینکس یک شرکت بزرگ فرانسوی بوده که از سال 1937 میلادی آغاز به کار کرده است. این شرکت در زمینه‌‌های مختلف ازجمله ساخت لوازم برقی خانگی، فعالیت‌های گسترده‌ای انجام می‌دهد.

جمع‌بندی:

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن گوسونیک مدل GSM-910 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن گوسونیک مدل GSM-910 از آن دست محصولاتی است که وجودش برای پختن شیرینی، کیک، نان و ... در هر آشپزخانه ای ضروری است. این همزن که از سری همزن های قدرتمند و در واقع آخرین مدل از همزن های کاسه دار شرکت گوسونیک است، دارای کاسه ای 10 لیتری است که جنس آن از استیل ضدزنگ می باشد. همراه با این همزن، سه سری مختلف ارائه می شود که شامل سری همزن، خمیر زن و سری ورز دهنده می باشد. که استفاده از هر کدام بنا به نوع ماده ای که قصد مخلوط کردن آن را دارید میتواند مورد استفاده قرار گیرد. این سری ها فلزی هستند و با توجه به فاصله ای که از کاسه دارند، موقع استفاده از آن ها، به کاسه آسیبی وارد نمیکنند و با کمترین فاصله شروع به کار میکند. همزن گوسونیک مدل GSM-910 دارای قدرت 2000 واتی است و برای آن 6 سرعت مختلف تعبیه شده است که بنا به سختی ماده و نوع سری که از آن استفاده میکنید، میتواند متفاوت باشد. در کنار این تنظیمات سرعت، عملکرد پالس (لحظه ای) نیز وجود دارد که تمام این ها با استفاده از کلید ولومی مکانیکی تعبیه شده بر روی دستگاه قابل انتخاب می باشد. در نهایت باید این ویژگی مهم را یاداور شد که این همزن دارای درپوش می باشد که بر روی این درپوش، دریچه ای قرار گرفته شده که علاوه بر اینکه از پاشیدن مواد به خارج از کاسه جلوگیری میکند؛ دو امکان مهم را به شما میدهد: اول اینکه هنگام مخلوط کردن میتوانید مواد را مشاهده کنید و دوم اینکه میتوانید در هرزمان بدون نیاز به برداشتن درپوش، هر چیزی به مواد داخل کاسه اضافه کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز همزن کیچن‌اید مدل 5KHM9212E خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همزن دستی «کیچن‌اید» مدل «5KHM9212E» یک دستگاه سبک و کوچک ولی بسیار باکیفیت، زیبا و کارآ است. وزن کم دستگاه هیچ محدودیتی در استفاده از آن ایجاد نمی‌کند. همزن دستی کیچن‌اید مدل 5KHM9212E در رنگ‌های متنوع و چشم‌نوازی تولیدشده است که هر یک می‌تواند زیبایی بخش آشپزخانه‌های لوکس باشد. جایگاه اتصال پره‌ها و سری‌های همزن در این دستگاه دو عددی است تا بتواند بهتر عمل هم زدن را انجام دهد. همچنین با تعویض سریع و راحت پره‌ها با همزن‌های سیمی یا میله‌ای ، دستگاه را آماده برای انجام عملیات متفاوت می‌کنیم.  قدرت موتور این همزن توسط تنظیمات سرعت دستگاه که 9 حالت تعریف‌شده است در کنترل کاربر است تا متناسب با نیاز خود آن‌ها را تغییر دهد و از دستگاه استفاده کند. به همراه این محصول کیسه پارچه‌ای مخصوصی برای نگهداری قطعات جانبی ارائه می‌شود. طول سیم این همزن اجازه استفاده راحت‌تر از آن را به کاربر می‌دهد. کیچن‌اید با ارائه محصولات متنوع و باکیفیتی مانند همزن دستی KHM9212E5 سال‌ها در بازار جهانی لوازم‌خانگی برقی لوکس فعالیت می‌کند و طرفداران و خریداران بسیاری در سراسر جهان دارد. کیفیت و عملکرد محصولات این شرکت بسیار بالا بوده و خریداران را همواره راضی نگه می‌دارد.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo