دیجی پرایم - راهنمای خرید لباس ورزشی مردانه

راهنمای خرید لباس ورزشی مردانه

خرید لباس ورزشی و نحوه انتخاب آن از اهمیت بسیار بالایی برای هر ورزشکار برخوردار است، یک انتخاب صحیح و مناسب باعث می شود حرکات ورزشی به صورت استاندارد اجرا شده و بیشترین تاثیر مثبت را بر اندام های ورزشکار داشته باشد. دیجی پرایم در این مقاله که با عنوان راهنمای خرید لباس ورزشی مردانه به رشته تحریر در آمده است در خدمت شما خواهد بود تا بتوانید با آگاهی کامل و چشم باز بهترین لباس ورزشی را انتخاب و خرید نمائید. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

دیجی پرایم - بهترین راهنمای خرید لباس ورزشی مردانه

نکته مهم قبل از خرید لباس ورزشی

به یاد داشته باشید جنس مناسب لباس ورزشی از عرق سوز شدن و همچنین ایجاد بیماری های پوستی اعم از سوختگی بر اثر عرق و بیماری های قارچی جلوگیری می کند. وقتی برای خرید لباس ورزشی تصمیم خودرا گرفته اید بهتر است فقط به فکر زیبایی و همچنین قیمت به صرفه آن نباشید و به دیگر ویژگی های یک لباس ورزشی نیز توجه داشته باشید. تا علاوه بر هدر ندادن پولتان بهترین لباس ممکن را نیز انتخاب و خریداری نمائید.

اگر به تازگی تصمیم گرفته اید ورزش کردن را شروع کنید دیجی پرایم ضمن تبریک به خاطر این تصمیم جذاب در ادامه  ی مقاله خصوصیات یک لباس ورزشی خوب را عنوان کرده و شما را همراهی می کند.

لباس راحت بپوشید

برای اینکه بدن شما بهترین کارایی را در حین انجام حرکات ورزشی داشته باشد باید نوع پارچه ی لباس طوری باشد که بدن شما به صورت کاملا راحت بوده و حرکات ورزشی را  به صورت صحیح و کامل انجام دهد بنابراین لباس راحت و سبک را انتخاب کنید.

اندازه لباس ورزشی

لباسی که در موقع ورزش کردن می پوشید باید دقیقا هم اندازه بدنتان باشد و اگر خیلی کوچک یا بزرگ باشد برای اندام های شما مزاحمت ایجاد خواهد کرد، لذا توصیه می شود بنا بر اندازه و سایز بدنتان که از small (کوچک) تا xx-large (بسیار بزرگ) می تواند متغییر باشد سایز لباس ورزشی را هم اندازه و مناسب با سایز بدن خود انتخاب کنید در واقع سایز لباس ورزشی اگر کوچک باشد باعث آسیب به بافت های ماهیچه ای شما خواهد شد و اگر هم خیلی گشاد و بزرگ باشد در حین انجام حرکات ورزشی به دست و پای شما پیچیده و مزاحمتان می شود.

پیشنهاد ویژه برای خرید لباس ورزشی مردانه

دیجی پرایم - بهترین راهنمای خرید خرید لباس ورزشی مردانه
خرید مستقیم محصول

کیفیت لباس ورزشی

سعی کنید وقتی می خواهید لباس ورزشی بخرید تنها به ارزان بودن آن بسنده نکنید و حتما کیفیت را نیز مورد نظر قرار دهید، لباس هایی بهتر هستند که اولا سبک باشند دوما جنس انها پلاستیکی تمام نباشد زیرا لباس های بی کیفیت علاوه بر اینکه بر اثر شستشو رنگ دهی بالایی دارند باعث آسیب رساندن به بدن و بخصوص پوست شما می شوند.لباس های نخی سبک چون عرق شما را به خودشان جذب میکنند از کیفیت بالایی برخوردار هستند. علاوه بر لباس باید دیگر وسایل ورزشی همانند کفش ، زانو بند ، مچ بند و … را نیز با کیفیت انتخاب کنید.

تا اینجای مقاله آموزشی راهنمای خرید لباس ورزشی مردانه به جنبه های عمومی خرید لباس های ورزشی اشاره کردیم دیجی پرایم در این بند از مقاله مورد نظر به شما یادآوری می کند :
از آنجا که دمای داخلی بدن بایستی دائما در یک رنج خاصی نگه داشته شود و از طرفی دمای محیط بیرونی با تغییر فصول تلرانس زیادی دارد باید سعی شود در هر فصلی بنابر میزان دمای هوای محیطی که در آن ورزش میکنیم لباس خاص آن فصل تهیه و خریداری گردد. در ادامه برای هر فصلی یک مدل از لباس ورزشی مردانه قرار داده شده است.

دیجی پرایم - راهنمای خرید لباس ورزشی مردانه

دیجی پرایم - بهترین راهنمای خرید ست پائیزه ورزشی

دیجی پرایم - بهترین راهنمای خرید ست زمستانه

نمایش همه

نکاتی که در هنگام خرید لباس ورزشی باید رعایت کنیم چیست ؟

مناسب فصل و دمای محیط لباس بپوشید

  1. برای فصل بهار و تابستان (هوای گرم بنا بر محیط زندگی خود) بهتر است از پیراهن نازک و شورت ورزشی برای ورزش کردن استفاده کنید
  2. پیراهن ورزشی آستین دار و شلوار ورزشی برای فصل پائیز مناسب تر می باشد.
  3. در انتهای فصل پائیز که هوا رو به سردی می رود باید لباس ورزشی گرم نظیر سی یو شرت و لباس های کاموایی بپوشید.
  4. در فصل زمستان و در محیط باز (دمای زیر 6 درجه سانتی گراد ) حتما از کلاه و دستکش استفاده کنید.

سعی کنید چند دست لباس ورزشی تهیه کنید.

برای انتخاب لباس ورزشی فاکتور های گوناگونی را باید مد نظر قرار داد، بهتر است ابتدا لباسی را انتخاب کنید که با پوشیدن آن احساس راحتی کنید و اگر دنبال زیبایی هم هستید فاکتور بعدی که باید به آن توجه کنید زیبا بودن لباس ورزشی است چرا که باعث ایجاد انگیزه و شادابی در روح شما می شود.

رنگ های شاد انتخاب کنید.

هر چه رنگ لباس شادتر باشد و به رنگ هایی که در انسان احساسات رمانتیک شادی و لبخند را بر ایجاد می نمایند نزدیک تر باشد قطع به یقین بر روحیه شما تاثیر فراوان گذاشته و باعث می شود بیشتر از قبل به ورزش علاقه مند شوید.

لطفا با مقاله راهنمای خرید لباس ورزشی مردانه با دیجی پرایم همراه باشید.

بهترین جنس لباس ورزشی چیست ؟

قبل از اینکه  در مورد بهترین جنس لباس ورزشی بحث کنیم بهتر است ابتدا این نکته را عنوان کنیم که جنس لباس های ورزشی انواع گوناگونی دارید که در ادامه با هم می خوانیم.

لباس پنبه ای

  1. از مزایای لباس پنبه ای این است که عرق را به خود جذب کرده و مانع ایجاد مزاحمت برای ورزشکار می شود. مردان بهتر است از لباس نوع پنبه ای استفاده کنند زیرا مردان نسبت به زنان عرق زیادی می کنند و جنس نوع پنبه برای آنان بهتر است. دیجی پرایم مقاله ای را با عنوان راهنمای خرید بهترین لباس ورزشی زنانه نیز تهیه و منتشر کرده است که می توانید آن را نیز مطالعه نمائید.
  2. از مهم ترین عیوب لباس نوع پنبه ای می توان به این اشاره کرد که با جذب عرق زیاد وزن لباس نیز سنگین تر می شود.. لذا شما خواننده گرامی اگر در حین ورزش خیلی عرق نمی کنید پیشنهاد دوم دیجی پرایم استفاده از لباس ورزشی پنبه ای همراه با پلی استر می باشد.
  3. پلی استر باعث میشود که لباس بعد از هر شستشو از شکل ظاهری خود خارج نشده و همچنان نو به نظر برسد.

لباس های تمام نخی

بهترین نوع لباس های ورزشی لباس های از نوع تمام نخ می باشند که با جذب کامل عرق و دفع آن از طریق تبخیر کردن علاوه بر جلوگیری از عرق سوز شدن بدن ورزشکار دچار سنگینی و وزن زیاد هم نمی شوند اما این نکته را به خاطر داشته باشید که لباس های ورزشی نخی از نظر قیمت نسبت به مابقی لباس ها اندکی گرانتر هستند،

خلاصه مقاله

 1. انتخاب صحیح لباس ورزشی باعث می شود ورزش برای شما لذت بخش تر و بدن شما دیرتر خسته شود.
 2. سعی کنید لباس راحت و سبک انتخاب کنید.
 3. در هنگام خرید لباس ورزشی به اندازه و سایز آن بسیار دقت کنید.
 4. لباس های با کیفیت و ترجیحا نخی استفاده کنید.
 5. برای هر فصل یک نوع لباس ورزشی بخرید .
 6. سعی کنید لباس های با رنگ شاد تهیه و خرید نمائید.
 7. پیشنهاد دیجی پرایم خرید لباس نخی ورزشی بسته به فصل سال است.

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله اهنمای خرید لباس ورزشی مردانه لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *