ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید ابزار باغبانی

برای باغبانی، وجود بذر، خاک، آب و نور لازم و ضروری است. اما کسانی که می خواهند باغبانی را به عنوان یک شغل و یا به صورت تخصصی تر انجام دهند، لازم است ابزار مربوط به این حوزه را که به ابزار باغبانی شهرت دارد، تهیه کنند. در ادامه با راهنمای خرید ابزار باغبانی همراهمان باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد اینگونه وسایل بدست آورید.

ابزار باغبانی چیست؟

انجام فعالیت باغبانی نیاز به ابزار آلات متفاوتی دارد که می تواند سبب افزایش راحتی کار و همچنین ایمنی مورد نیاز شود. بنابراین توصیه می شود که برای جلوگیری از آسیب های احتمالی و افزایش سرعت و صرفه جویی در وقت و هزینه حتماً از این ابزارها در هنگام فعالیت باغبانی استفاده کنید.

انواع ابزار باغبانی

برای انتخاب ابزار باغبانی و کشاورزی مورد نیاز ابتدا باید نوع کاری که می خواهید انجام دهید را مشخص نمایید، سپس اقدام به تهییه‌‌ی ابزارهای مورد نیاز نمایید.

بیل و چنگک

بیل‌ و چنگک‌‌ در اندازه های مختلف و جنس دسته های متفاوت عرضه می شوند. دسته‌های فلزی معمولاً دوامی بیشتر از همتاهای چوبی خود دارند و در بعضی موارد با لایه‌ای از پلاستیک پوشانده شده‌اند. انواع مختلفی از بیل‌ها و چنگک‌های کوچک‌تر نیز در بازار عرضه می‌شوند که برای انجام کارهای سبک‌تر و حمل و نقل آسان بسیار مناسب‌اند.

شن کش

شن کش ها معمولاً برای یک دست کردن خاک و همسان سازی سطح زمین به کار می روند. همچنین می توان از نوع مخصوصی از شن کش برای جمع آوری برگ ها استفاده کرد.

بیلچه

بیلچه و چنگک دستی بهترین وسیله برای از بین بردن علف های هرز، کاشت گل و انجام سایر حفاری‌های کوچک هستند. چنگک های دستی معمولاً برای استفاده در خاک رس انتخاب می‌شوند. به یاد داشته باشید که ابزار باغبانی کوچک به راحتی در محیط باغچه گم می شوند؛ پس گزینه هایی را انتخاب کنید که دارای رنگی متمایز هستند و دسته های چوبی را طبق سلیقه‌ خود رنگ بزنید تا به راحتی در محیط باغچه قابل تشخیص باشند.

قیچی باغبانی

قیچی های باغبانی یکی از ضروری ترین وسایل این فهرست هستند و برای کوتاه کردن و بریدن شاخ برگ‌ها استفاده می‌شوند. بهترین قیچی‌های باغبانی دارای قفل ایمنی و تیغه‌های ضربدری هستند. قبل از خرید می توانید قیچی ها را تست کنید تا از سادگی کار با آن‌ها مطمئن شوید.

کج بیل

کج بیل ها دارای صفحه های بسیار مسطح هستند. این بیل ها برای حفر گودال مناسب نیستند اما با آن ها می‌توان به راحتی علف های هرز را از زمین بیرون آورد. دسته‌ طولانی این محصولات نیز از کمردرد و خستگی در زمان بیرون آوردن علف ها جلوگیری می کند.

اره باغبانی

اره های باغبانی برای بریدن شاخه های کوچک مناسب هستند. بعضی از اره های موجود در بازار به همراه تیغه‌ تاشو عرضه می‌شوند. هر چند اره هایی با دسته‌‌ ثابت، طول عمر بیشتری را تجربه خواهند کرد.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید ابزار باغبانی برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیازتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( خودرو و ابزار اداری ) می توانید مطالعه نمائید.

قیچی شمشاد‌زن

این قیچی‌ها برای مرتب کردن چمن‌ و شمشادها و کوتاه‌کردن ساقه‌ گل‌ها مناسب هستند. پیش از خرید، وزن قیچی را با توانایی خود مقایسه کنید و از کارایی آن مطمئن شوید.

چمن زن

در صورتی که باغچه‌ خود را با چمن آراسته کرده اید، چمن زن جزو نیازهای اولیه‌ شما است. مطمئن شوید که بهترین اندازه را برای محیط مورد نیاز خود و همچنین فضای انباری که در اختیار دارید، انتخاب می‌کنید.

شلنگ و لوازم آبیاری

شلنگ و لوازم آبیاری از مهم‌ترین امکانات هر باغچه هستند. مطمئن شوید که محصول انتخابی شما به اندازه‌ کافی سبک باشد و از مواد مناسب و بادوام در ساخت آن استفاده ساخته شده باشد.

پمپ آب

یکی از موارد مهم در باغبانی پمپ آب است که نقش مهمی در تامین آب و رشد گیاهان ایفا می کند. از مهمترین کاربرد این پمپ ها انتقال آب از چاه های آب، رودخانه و دریاچه ها است که در دو نوع پمپ آب برقی و پمپ آب بنزینی موجود می باشد.

داس باغبانی

از دیگر تجهیزات و ابزارهای مهم برای باغبانی داس است که از تیغه های تیز و برنده برخوردار می باشد. این ابزار نیز از انواعی برخوردار است که عبارت است از داس دستی و داس بنزینی. بیشترین کاربرد این محصول در درو کردن زمین و محصولاتی همچون گندم و جو، کوتاه کردن چمن در فضاهای سبز و پارک ها و…می باشد.

چرخ دستی

یک چرخ دستی مناسب حمل و نقل اشیا سنگین در اطراف باغ را بسیار ساده تر می کند. هرچند این وسیله بیشتر در محیط های بزرگ قابل استفاده است.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید ابزار باغبانی

نکات مهم هنگام خرید ابزار باغبانی

 • اره موتوری، اره زنجیری، چمن زن موتوری، داس موتوری، شمشاد زن موتوری، سمپاش موتوری و… از جمله ابزارهای بنزینی هستند که برای مصارف حرفه‌ای باغبانی می‌توان روی آنها حساب باز کرد.
 • توجه به نوع موتور، قدرت موتور، میزان برندگی، میزان سرعت و دور در دقیقه، حجم باک بنزین، طول سیم، مدت زمان نگهداری شارژ، سایز تیغه‌ها، تعداد آنها، جنس تیغه، محاسبه استفاده از هر وسیله براساس مساحت و… از جمله مورادی است که باید در زمان انتخاب ابزارهای برقی و بنزینی باغبانی آن را مورد توجه قرار داد.
 • توجه به کارکرد ساده و ایمنی کافی در حین کار بسیار با اهمیت است. ابزارهای باغبانی از آنجایی که در محل‌های دشوار مورد استفاده قرار می‌گیرد و معمولا برای کارهای سخت، طاقت‌فرسا و طولانی‌مدت به کار می‌روند برای همین لازم است از نظر وزن تا حدودی سبک بوده، خوش دست باشد، باعث خسته شدن دست در حین کار نشود و در نهایت و مهم‌تر از همه از نظر ایمنی خطر کاربر را تهدید نکند. بنابراین طراحی این ابزار باید به گونه‌ای باشد در صورت بروز حادثه یا هر اتفاق دیگری احتمال کم‌ترین آسیب را به همراه داشته باشد.
 • از مهم ترین مسائل در خرید ابزار باغبانی شرکت تولیدکننده آن است. در حال حاضر شرکت های زیادی به تولید وسايل باغبانی می پردازند که از مهم ترین آن ها می توان به ابزار باغبانی بهکو، رونیکس، سامکو و شرکت های دیگر اشاره کرد.
 • در صورت خرید قیچی و اره باغبانی، داس و انواع دیگر ابزاری که دارای تیغه هستند، باید دقت داشته باشید که تیغه آن تیز و برنده باشد و از مقاوت بالایی برخوردار باشد.
 • خرید ابزار کشاورزی تا حد زیادی وابسته به محیط و حجم کار است. به عنوان مثال، ممکن است در یک محیط قیچی باغبانی به تنهایی کافی باشد و دیگر نیازی به انواع دیگر قیچی وجود نداشته نباشد.
 • دسته لوازم باغباني باید به صورت ارگونومیک طراحی شده باشد و مانع از خستگی دست در حین کار با آن شود.

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید ابزار باغبانی لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز پمپ آب دیزل‌ساز مدل DM100/00 S خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

پمپ DM100/00 دیزل ساز با قدرت 1 اسب و با گشتاور 2800 دور در دقیقه قادر به ایجاد فشار آب تا ارتفاع حداکثر 30 متری و آبدهی 20 الی 90 لیتر بر دقیقه می باشد . جنس پروانه این پمپ باکالیت و دارای شافت استنلس استیل می باشد و قابلیت عملکرد با دمای آب تا 90 درجه سانتی گراد را دارد . پمپ آب DM100/00 دارای ترموستات حراراتی (OVERLOAD) بوده که در صورت قطعی آب و یا ایجاد گرمای زیاد در موتور بصورت اتوماتیک پمپ خاموش می شود . پمپ DM100/00 دارای عملکرد دائمی (CONTINUOUS DUTY) بوده و قابلیت کارکرد در مدت زمان طولانی را دارا می باشد . این پمپ برای مصارف صنعتی و کشاورزی و سیستم های آبرسانی مسکونی و آپارتمانی مناسب می باشد . از نکات مهم جهت افزایش طول عمر تمامی الکتروپمپ های سانتریفیوژ نصب افقی و صحیح و در مکان ثابت می باشد . همچنین استفاده از شیر صافی در ورودی پمپ جهت ورود آب زلال و شیر یکطرفه در خروجی پمپ به منظور پیشگیری از برگشت آب در پمپ توصیه می گردد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تیلر کولتیواتور اگروماشین مدل AMC2-D6E خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این نوع از کولتیواتورها برای انجام عملیات خاکورزی مزارع، شالیکاری، سیفیکاری، باغ ها، جنگل‌ها، گلخانه ها و یا ایجاد بستر مناسب برای کاشت گیاهان و از بین بردن علف های هرز، کاشت بذر و حمل و نقل محصولات کشاورزی بسیار ایده آل می‌باشند. محل قرار گیری باک، اگزوز، هندل، سیستم گاز و استارت در تمامی کولتیواتورهای دیزلی یکسان می‌باشد. فرمان این دستگاه قابلیت چرخش 360 درجه و تنظیم بر اساس قد اپراتور را دارد. وزن پایین و عرض کار مناسب باعث شده است این کولتیواتور بالاترین قدرت مانور را داشته باشد. این کولتیواتور قابلیت روشن شدن از طریق هندل و استارت را دارد. تعداد تیغه های روتیواتور این دستگاه 32 عدد می‌باشد. گیربکس این دستگاه تمام دنده و به صورت کوپل مستقیم با موتور است. این دستگاه دارای شفت خروجی در انتهای محور اصلی گیربکس می‌باشد که امکان بهره گیری از آن را جهت استفاده از ادواتی همچون پمپ سمپاش، پمپ آب و نظایر آن فراهم می‌سازد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پمپ آب دینگیشی مدل ART : 104001 A خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

پمپ آب خانگی یا پمپ آب ساختمان چیست؟ پمپ آب، جهت افزایش فشار آب خانه، ساختمان، آپارتمان و ویلاها و غیره به کار می رود. متراژ واحد، تعداد شیرها و همچنین تعداد طبقات عواملی هستند که در انتخاب پمپ خانگی موثر می باشند. پمپ خانگی با مخازن انبساط یا پمپ با کلید اتوماتیک یا بوستر پمپ از انواع پمپ خانگی هستند که با توجه به موارد مذکور، یکی از آنها برای ساختمان و یا خانه مورد نظر انتخاب می شود. پمپ خانگی در توان های مختلف اعم از نیم اسب، یک اسب و دیگر توان ها و همچنین در برندهای متنوعی اعم از پمپ خانگی پنتاکس، داب، ابارا و لوارا به مشتریان ارائه می گردد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز کود 10-52-10 باواریا مدل NPK وزن 15 کیلو گرم خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

کود NPK 10-52-10 باواریای آلمان با داشتن سه عنصر اصلی نیتروژن، فسفر و پتاسیم همراه با عناصر ریزمغذی نقش مهم و اساسی در رشد و تقویت ریشه گیاهان دارند. کود NPK 10-52-10 باواریا دارای 10 درصد نیتروژن، 52 درصد فسفر و 10 درصد پتاسیم می باشد. عناصر ریزمغذی بر، مس، مولیبدن، آهن، روی و منگنز موجود در این کود به فرم کلاته است و قابل جذب برای گیاهان می باشد. تاثیر عناصر موجود در کود کامل NPK 10-52-10+TE باواریا بر گیاهان نیتروژن: نیتروژن موجود در کود باواریای پلنتای آلمان باعث بهبود رشد شاخ و برگ شده و به فتوسنتز گیاه کمک می کند. نیتروژن در گیاه باعث افزایش کیفیت و کمیت محصول می شود. در کود ان پی کا 10-52-10 باواریا فسفر با مقدار بیشتری موجود است. فسفر: فسفر باعث افزایش مقاومت گیاهان در برابر آفات و بیماری ها می شود. گیاه را در برابر تنش های محیطی مقاوم کرده و باعث ریشه زایی بهتر می شود. در افزایش گلدهی در محصولات کشاورزی نقش داشته و باعث افزایش محصول می شود. پتاسیم: پتاسیم در افزایش کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی نقش داشته و باعث افزایش رنگ، عطر و طعم در میوه می شود. پتاسیم می تواند در افزایش سایز و حجم میوه موثر باشد و در مقاومت گیاه در افزایش بیماری و آفات اثر بگذارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تیز کن فیسکارس مدل XSHARP کد 01 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

در زندگی روزمره انسان، استفاده از وسایلی همچون چاقو برای بریدن اجسام و همچنین وسایلی همچون تبر در مصارف صنعتی به وفور به چشم می خورد. بعد از مدتی استفاده از این وسایل ، قدرت برندگی اولیه خود را از دست میدهد و به عبارتی کند می شود. این مشکلی است که معمولا با آن روبرو می شویم. از این رو برای حل این مشکل وسیله ای بنام تیز کن تولید شد. یکی از برند های موجود، تیز کن فیسکارس است. این وسیله در اصل یک وسیله چند کاره است هم میتواند تبر را تیز کند و هم میتواند تمام تیغه ها را تیز کند. تیز کن فیسکارس دارای طراحی خاص و منحصر به فرد و همچنین وزن مناسب می باشد. این تیز کن به راحتی در دست جا می شود و استفاده کردن از آن برای کاربر راحت است. این محصول دارای دو حالت می باشد، حالت اول برای تیز کردن تیغه که شیار آن باریک است و مناسب قرار دادن انواع چاقو و تیغه های نازک می باشد و حالت دوم که دارای شیار پهن تر می باشد. برای استفاده و تیز کردن تیغه تبر و تیغه های پهن به کار می رود که توسط یک شیفت ساده میتوان حالت استفاده را عوض کرد. در قسمت درون این محصول سنگ فلزی وجود دارد که باعث تیز شدن تیغه ها می باشد که این سنگ از کیفیت بالایی برخوردار است. برای تمیز شدن میتوان به راحتی این دستگاه را باز نمود. این محصول ساخت کشور فنلاند است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اره باهکو مدل PC-12-TEN خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بدون شک از هر شخصی درباره ابزارآلات مورد نیاز نجاری سوال نمایید اولین ابزار دستی که به ذهنش خطور می‌کند اره می‌باشد. اره دستی ابزاری است که حتی در منازل برای انجام کارهای شخصی استفاده می‌شود و معمولا در جعبه ابزار اکثر افراد نیز پیدا می‌شود؛ همچنین برای همه آشکار است که محصولی اولیه و بسیار کاربردی جهت تولیدات چوبی است. اره پشت دار BAHCO مدل PC-12-TEN طول 30 سانتی متر نمونه با کیفیت از انواع اره می‌باشد که در کارگاه‌های نجاری بسیار مفید واقع می‌شود. در ادامه متن قصد داریم اطلاعات بیشتری در رابطه با اره پشت دار Bahco مدل PC-12-TEN طول 30 سانتی‌متر در اختیارتان قرار دهیم. اره پشت دار PC-12-TEN باهکو مجهز به دستگیره ارگونومیک می‌باشد و بسیار خوش دست و نرم است، که هنگام استفاده تمرکز و تسلط شما را بالا می‌برد و از تعریق دست‌ها جلوگیری می‌کند. لازم است متذکر شویم تیغه این مدل اره دستی پشت دار ضد زنگ بوده و از فلزات مرغوب تهیه شده است. از نکات قابل ذکر در رابطه با اره پشت دار PC-12-TEN باهکو ساختار ظاهری آن می‌باشد، پشت دار بودن اره باعث می‌شود هنگام برش اره دچار خطا و تغییر جهت نشود؛ علاوه بر این پشت دار بودن اره سبب می‌شود بدون زخم شدن و آسیب دیدن؛ کاربر دست خود را بر روی قسمت پشت اره قرار دهد و تمرکز مصرف کننده بالا برود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز علف زن اس کا ان مدل 52 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لف زن پشتی SKN از قویترین علفتراش های موجود در بازار ایران می باشد که از لحاظ قیمتی نیز دارای قیمت مناسب و به صرفه می باشد. این محصول از نوع پشتی (کوله ای) بوده که موتور با یک شلنگ رابط به دسته و تیغه کوبل می شود و دارای انعطاف بالایی در کارکرد می باشد. قابلیت اتصال انواع نخ های علف زن،انواع تیغه ها و بسیاری از الحاقی ها را دارد. در ساخت علفتراش BG520 اصول ارگونومی به خوبی رعایت شده و کاربر را خسته نمی کند. موتور آن دارای حدود 2 اسب بخار قدرت بوده که قابلیت زدن علف های ساقه ضخیم را نیز دارد و برای هرس علف ها در باغات، زمین های شهری و سطوح شیب دار مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل علف زن sknموتور 52 سی سی قدرتمند دارد این موتور برای کارهای طولانی و صنعتی کاملا مناسب است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پمپ آب پنتاکس مدل pm45_Italy خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

پمپ آب خانگی پنتاکس مدل Pm45_Italy  طوری طراحی شده است که می توان از آن جهت افزایش فشار آب سرد و گرم استفاده کرد. این پمپ به صورت تک فاز است و اندازه ورودی و خروجی آن یک اینچ می باشد. این مدل از پمپ های سری PM پنتاکس دارای توان 0.5 اسب و هد ماکزیمم 35 متر (حداکثر ارتفاع) و دبی ماکزیمم 2.4 متر مکعب در ساعت است.  دمای قابل تحمل توسط این پمپ برابر با 90 درجه سانتی گراد و درجه حفاظت آن IP44 می باشد. از دیگر ویژگی های آن می توان به قابلیت تحمل بار حرارتی بالا اشاره کرد که از سوختن الکتروموتور جلوگیری می کند. یاتاقان آن نیز از بلبرینگ دور بسته می باشد که نیازی به روغن کاری ندارد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پمپ آب سهند پمپ تبریز مدل گریز از مرکز 200-125 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برای کارآمد کردن پمپ‌های گریز از مرکز، از موتورهایی استفاده می‌شود که توان اسمی 11 کیلووات را ارائه می‌کنند که معادل 15 اسب بخار پمپ است. یکی دیگر از ویژگی هایی که برای این پمپ ها در نظر گرفته می شود، میزان جریانی است که پمپ برای اینکه بتواند توان اعلام شده را ارائه دهد، نیاز دارد. جریان 23.8 آمپر برای این مدل در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از میزان دبی و ارتفاع پمپ گریز از مرگز باید به موتور ویژه این پمپ در نمودار یا کاتالوگ رفته. مدل پمپ را با در نظر گرفتن بیشترین نقطه در منحنی تراش پروانه، مقدار دبی و ارتفاع مرتبط با آن را به دست می آوریم.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز علف زن موتوری زیپکو مدل 2030 همراه تبدیل علف زن به اره زنجیری خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

علف زن زیپکو مدل 2030 یکی از بهترین علف زن های موجود در بازار است که علاوه بر کیفیت بسیار بالا خود پشتیبانی قطعات بسیار قوی هم نیز دارد . از مزیت این دستگاه میتوان به کاربراتور اتوماتیک جهت مصرف سوخت پایین ،گیربکس حک شده ژاپن اشاره کرد. این علف موتور 52 سی سی دو زمانه دارد که برای کارهای نیمه صنعتی و صنعتی استفاده میشود در علف زن زیپکو مدل 2030 از هندل های دو فنره استفاده شده است که باعث استارت سریع دستگاه و جلوگیری از هندل زدن های متوالی میشود کاربراتور این علف از مدل دیافراگمی تنظیمی است .از مزیت های این مدل علف زن میتوان به گیربکش ژاپنی ان (حک شده) اشاره کرد این محصول تحت لیسانس ژلپن تولید میشود که نشان دهندهی کیفیت بالای محصول است. . نسبت ترکیب روغن و بنزین 1 به 25 است. در این مدل علف زن الحاقی اره وجود دارد که طول 25 سانتی متر است ،این اره را میتوان برای بریدن شاخه های درخت تا قطر 20 سانتی متر مورد استفاده است .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پمپ آب سهند پمپ تبریز مدل 32/1 WKL خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برندهای مختلفی در ایران برای پمپ آب های صنعتی وجود دارد که سهند پمپ تبریز از تولید کنندگان بزرگ انواع پمپ های کشاورزی و صنعتی می باشد که توسط متخصصین و تکنولوژی روز دنیا انواع محصولاتی مثل پمپ های گریز از مرکز، پمپ های فشار قوی، پمپ های روغن داغ، و گیربکس های افزایند را در کیفیت اعلایی تولید و روانه بازار نموده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز قیچی ورق بر مدل سویفت کد YP-S-R-L-TAIWAN-10INCH مجموعه 3 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مجموعه 3 عددی قیچی ورق ‌بر مدل سویفت ، همانگونه که از اسم آن پیداست، نوعی ابزار دستی ایده‌آل جهت برش ورق‌های فلزی، ورق‌های UPVC ، حلقه‌های سیمی و برش آلومینیوم است. بعلت سختی برش‌های مایل به سمت راست و یا سمت چپ در برشکاری ورق‌های فلزی، قیچی‌های ورق بر به سه نوع برش مستقیم، برش راست و برش چپ تقسیم بندی می‌شوند. قیچی ورق‌بر های مدل سویفت ساخت کشور تایوان بوده و یکی از قیچی‌های با کیفیت جهت برش ورق در جهت برش راست و چپ و مستقیم است که با رنگ زرد و سبز و قرمز طراحی شده است. سایز این قیچی ها همگی 250 میلیمتر یا 10 اینچ است. این قیچی ها دارای فک‌های سخت‌کاری شده ( فولادی ) و ساخته شده از آلیاژ کروم مولیبنیوم (CR-MO) است تا عمر و مقاومت این قیچی درمقابل برش ورق‌های فلزی افزایش یابد. دسته این قیچی خوش دست و ارگونومیک بوده و همچنین دارای روکش نرم جهت جلوگیری از عرق کردن دست به مدت طولانی و نیز جلوگیری از لغزش قیچی ورق‌ بر در داخل دست هست. بر روی این قیچی یک قفل کن نیز تعبیه شده است تا در زمان عدم کار با این قیچی جهت افزایش ایمنی، براحتی بتوان آن را قفل نمود. طراحی بدنه این قیچی به نحوی است که با حداقل فشار بتوان حداکثر برش بر روی ورق‌های فلزی را بدست آورد تا در مصرف انرژی کاربر صرفه‌جویی شود. با داشتن قابلیت فنریت بر روی دسته‌ها، پس از هر برش، دسته به حالت بازشده برمی‌گردد تا هنگام برش، کاربر مجدد فقط فشار را بر روی دسته ایجاد نماید و دیگر نیازی به صرف انرژی برای باز نمودن دسته‌ها ندارد. این قیچی ها دارای استاندارد GS و TUV جهت افزایش اطمینان کاربر از این کالا است. این قیچی ها ساخت کشور تایوان و دارای استاندارد بین المللی ISO9001:2000 و استاندارهای ANSI / ASME B107 .16-1998 & DIN 6438/11.71 در اروپا هست.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز قیچی باغبانی شارژی اینتیمکث کد gg102 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دارای دو عدد باتری 48 ولت می باشد حداکثر قطربرش 25 میلیمتر را دارد حداکثر قابلیت باز شدن تیغه 42 میلیمتر را دارد (نوک قیچی) باتری 4 آمپر ساعت می باشد قدرت برش عالی دارد دارای ضامن ایمنی می باشد به همراه روغن دان، آچار آلن، آچار تعویض تیغه و سنگ نفت عرضه می گردد کیف حمل دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پمپ لجن کش ایکار مدل ICAR WQD10-16-0.75 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لجن کش 16 متری دارای موتور 1 اسب بوده که می تواند آب را تا ارتفاع 16متر عمودی به بالا پرتاب کند. مناسب برای جابجا کردن آب های آلوده دهانه لوله خروجی این لجن کش 2 اینچ بوده و همچنین سرشلنگی از جنس فلز است که بر خلاف نمونه های پلاستیکی از عمر و دوام بسیار بالاتری برخوردار است. این لجن کش دارای شناور اتوماتیک است که در صورتی که حجم آب کاهش پیدا کند تا از آسیب به پروانه آن جلوگیری کند. طول سیم کابل برق این لجن کش 10 متر می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پمپ آب مدل WP-20 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این موتور پمپ 6.5 اسب بخار و حجم200 سی سی چهار زمانه و شاسی آهنی با رنگ الکترواستاتیک کوره ای و قابلیت حمل آسان توانسته است نیازهای مراکز تولیدی ، باغدارها ، جنگلداری ، مزارع کشاورزی و سیفی جات ، گلخانه ها ، مرغداری ها و دامداری ها در امور انتقال آبهای سطحی تمیز ، انتقال آب بین دو مخزن، تخلیه آب استخر و کانال های کوچک را برآورده میکند .پمپ آب مدل WP-20برای عملکرد از سوخت بنزین با ظرفیت مخزن 3.6 لیتر استفاده می کند و قطر دهانه ورودی و خروجی آن 2 اینچ می باشد همچنین این موتور پمپ می تواند آب را از ارتفاع7 متر مکش کرده و تا ارتفاع مفید 26 متر ارسال نماید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پمپ آب دیزل ساز مدل DM100/01S خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

پمپ DM100/01 دیزل ساز با قدرت 1 اسب و با گشتاور 2800 دور در دقیقه قادر به ایجاد فشار آب تا ارتفاع حداکثر 30 متری و آبدهی 20 الی 90 لیتر بر دقیقه می باشد . جنس پروانه این پمپ برنجی و دارای شافت استنلس استیل می باشد و قابلیت عملکرد با دمای آب تا 90 درجه سانتی گراد را دارد . پمپ آب DM100/01 دارای ترموستات حراراتی (OVERLOAD) بوده که در صورت قطعی آب و یا ایجاد گرمای زیاد در موتور بصورت اتوماتیک پمپ خاموش می شود . پمپ DM100/01 دارای عملکرد دائمی (CONTINUOUS DUTY) بوده و قابلیت کارکرد در مدت زمان طولانی را دارا می باشد . این پمپ برای مصارف صنعتی و کشاورزی و سیستم های آبرسانی مسکونی و آپارتمانی مناسب می باشد . از نکات مهم جهت افزایش طول عمر تمامی الکتروپمپ های سانتریفیوژ نصب افقی و صحیح و در مکان ثابت می باشد . همچنین استفاده از شیر صافی در ورودی پمپ جهت ورود آب زلال و شیر یکطرفه در خروجی پمپ به منظور پیشگیری از برگشت آب در پمپ توصیه می گردد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پمپ آب  سیستما مدل TC100 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

پمپ آب Sistema TC100 با توان 1 اسب بخار و ظرفیت تولید حداکثر دبی 7.5 متر مکعب بر ساعت، از محصولات برند ایتالیایی سیستما می ­باشد. سایز ورودی و خروجی در این پمپ 1 اینچ است که می­ تواند آب را تا ارتفاع 29 متر پمپ کند. انتخاب متریال در ساخت این محصول به نحوی صورت گرفته است که بهترین عملکرد و کارایی را به مصرف کننده ارئه دهد. بنابراین، این تجهیز، از جمله پمپ های بشقابی دارای کیفیت مناسب موجود در بازار است. ویژگی‌های محصول حداکثر دبی / آبدهی: 7.5 متر مکعب بر ساعت / 125 لیتر بر دقیقه حداکثر هد / ارتفاع: 29 متر توان اسمی: 1 اسب بخار / 0.75 کیلووات، نوع موتور: تکفاز

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز قیچی باغبانی شارژی ویوارکس مدل VR 2132 PS خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یکی از جدیدترین و کارآمدترین ابزار آلات باغبانی هرس، قیچی های هرس شارژی هستند. با توجه به طاقت فرسا بودن هرس، این قیچی ها برای باغداران و هرس کاران ایرانی بسیار جذاب هستند.قیچی هرس باغبانی شارژی با باتری لیتیوم-یون کار می کند(دارای 2 عدد باتری 21 ولت).و شاخه هایی با حداکثر قطر 32 میلیمتر را بدون آسیب رساندن به گیاه به راحتی هرس میکند.باتری های قیچی شارژی لیتومی می‌باشد. یعنی ساختاری مشابه باتری موبایل دارند. این باتری ها از عمر بالایی برخوردار هستند. قیچی شارژی باغبانی ویوارکس یکی از جدیدترین ابزارهایی شارژی است که هرس کاران و باغداران می توانند از آن استفاده کنند. قیچی باغبانی شارژی ویوارکس با تیغه 2.5 سانت از محصولات با کیفیت شرکت ویوارکس است.این قیچی باغبانی شامل دو باتری لیتیوم-یونی است که از متریال بسیار با کیفیت و مقاوم ساخته شده است. با هربار شارژ باتری به مدت 1.5 ساعت می توان حدود 3 ساعت فعالیت هرس کاری را انجام داد. وزن این ابزار با الحاق باتری در حدود 1 کیلوگرم است.به همین دلیل کار هرس کاری را به شدت آسوده میکند.قیچی شارژی ویوارکس مدل (VR2132PS) به علت بالا بودن کیفیت ساخت و قدرت بسیار بالای آن یکی از پر طرفدار ترین کالا در دسته ابزار آلات باغبانی می باشد.اقلام همراه قیچی 2 عدد باتری لتیوم-یون، شارژر، کارت گارانتی، آچار آلن، آچار بکس، روغن، تیغه تیز کن، و دفتر چه راهنمای فارسی می‌باشد که تمامی اقلام در یک کیف مستحکم BMC خدمت مشتریان عزیز ارسال میشود.برای شروع کار دستگاه ابتدا دکمه پاور قرمز رنگ را فشار دهید سپس 2 بار پشت سر هم شاسی قرمز رنگ قیچی را فشار دهید قیچی آمادهی برش کاری می‌باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز قیچی باغبانی شارژی ماکیتا مدل 36V مکس خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یکی از جدیدترین و کارآمدترین ابزار آلات باغبانی هرس، قیچی های هرس شارژی هستند. با توجه به طاقت فرسا بودن هرس، این قیچی ها برای باغداران و هرس کاران ایرانی بسیار جذاب هستند. قیچی هرس باغبانی شارژی با باتری لیتیومی کار می کند. این قیچی ها سایز و انواع گوناگونی را دارند. مهمترین تفاوت های قیچی های هرس شارژی در قطر برش و سایز و ولتاژ باتری مورد استفاده است. هر چه قدر قطر برش بیشتر باشد و باتری بزرگتری همراه دستگاه عرضه شود، قیمت قیچی شارژی افزایش می یابد. باتری های قیچی شارژی لیتومی می باشد. یعنی ساختاری مشابه باتری موبایل دارند. این باتری ها از عمر بالایی برخوردار هستند. تنها مسئله ی این باتری ها گران بودن آنهاست. بیشتر قیمت قیچی های هرس مربوط به باتری آنهاست. قیچی شارژی باغبانی ماکیتا یکی از جدیدترین ابزارهایی شارژی است که هرس کاران و باغداران می توانند از آن استفاده کنند. قیچی باغبانی شارژی ماکیتا با تیغه 2.5 سانت تولید کشور چین است. این ابزار دارای باتری لیتیومی با دوام است. این قیچی شارژی برای برش شاخه­‌هایی با حداکثر قطر 2.5 سانتی متر طراحی شده است. قیچی باغبانی ماکیتا شامل دو باتری لیتیومی است که از متریال بسیار با کیفیت و مقاوم ساخته شده است. با هربار شارژ باتری به مدت 1.5 ساعت می توان حدود 3 ساعت فعالیت هرس کاری را انجام داد. وزن این ابزار با الحاق باتری در حدود 1 کیلوگرم است. وجه تمایز قیچی های باغبانی شارژی در اندازه، سایز تیغه، قطر برش و اندازه باتری به کارگیری شده در آن می باشد. تیغه های بزرگتر نیاز به قدرت بالاتر و در نتیجه باتری قوی تر و بزرگ تری دارند. قیمت این ابزار به اندازه باتری آن بستگی دارد. طبیعتا” عرضه باتری بزرگتر قیمت آن را افزایش می دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز گلدان مدل 3LL مجموعه 3 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این محصول با الگوبرداری از طرح پرفروشترین گلدان و پایه در وبسایت آمازون طراحی و براساس نسبتهای طلایی در اندازه ارتفاع پایه و بدنه بهینه سازی شده است. جنس گلدان ترکیبی از مواد معدنی و پلیمری می باشد که علاوه بر استحکام و وزن مناسب ظاهری کاملا مدرن دارد. پایه از چوب راش بسیار با کیفیت تهیه شده و رنگ پایه مونوکوت گرانقیمت بلژیک میباشد که علاوه بر انتقال حس بی نظیر چوب، زیبایی نقش های آنرا نمایان تر می نماید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز پمپ آب اینکو مدل DWP7501-750W-1.0HP-80M-11/4inch خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

پمپ شناور 11.4 اینچ 80 متری اینکو مدل DWP5501، این دستگاه دارای توان 75 وات بوده و از گروه پمپ های سانتریفیوژ طبقاتی مستغرق، جهت پمپ چاه آب و سیستم آبیاری در مزارع و باغ ها، افزایش فشار، شستشوی صنعتی، آبنماها، نیروگاه ها، آبرسانی مسکونی،اطفاء حریق و آتش نشانی، سیستم آبیاری بارانی، تامین آب اظطراری، حوضچه ها و پرورش ماهی ها ، زهکشی آب های تحت الارض و کنترل سیل استفاده کرد. اساس کار این دستگاه به این صورت است که سیال از چشمه یا مرکز پروانه اول وارد پمپ شده و پس از خارج شدن از محیط پروانه وارد طبقه بعدی شده و از خروجی آخرین پروانه خارج شده و بدین ترتیب فشار آب را افزایش می دهد.این محصول به همراه خازن راه انداز اورجینال اینکو و 20 متر کابل عرضه میگردد اگر به دنبال خرید یک پمپ شناور با کیفیت هستید پیشنهاد کرشناسان فروشگاه ابزار باطن به شما پمپ شناور اینکو میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز قیچی باغبانی شارژی اینکو مدل CSSLI20258 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

قیچی باغبانی شارژی بدون باتری و شارژر اینکو مدل CSSLI20258 یک قیچی شارژی 20 ولت با متور براشلس (بدون زغال) است که اگر شما به دنبال خرید یک قیچی شارژی با کیفیت و قیمت مناسب هستید پیشنهاد تیم کارشناسان فنی ابزار باطن به شما قیچی باغبانی شارژی اینکو مدل CSSLI20258 میباشد اگر بخواهیم به بررسی مشخصات این محصول بپردازیم باید در وحله اول بگوییم که این دستگاه بدون باتری و شارژ است و این به دلیل است که باتری و شارژر های 20 ولت اینکو بین تمامی ابزار های 20 ولت این شرکت مشترک بوده و خریدار میتواند با یک بار خرید باتری و شارژ به صورت جداگانه از آن به صورت اشتراکی برای تمامی دستگاه ها استفاده کند و این موضوع علاوه بر مراقبت از محیط زیست و تولید باتری و شارژر کمتر به نفع مصرف کننده است چون حضور باتری و شارژر بر روی قیمت دستگاه نقشی ندارد و مشتری فقط هزینه خود دستگاه را میپردازد باتری و شارژر این مدل به آسانی در بازار پیدا میشود و شما میتوانید برای تهیه آن به ابزار باطن مراجعه کنید این دستگاه مجهز به یک دکمه 2 حالته تنظیم سرعت میباشد و جنس تیغه آن از فولاد ضد زنگ SK5 است و ماکزیمم قطر برش آن 0-25 میلی متر است و بر روی بدنه آن نیز علاوه بر عایق دوبل از پلاستیک TPR ضد لغزش و ضد تعریق استفاده شده است برای بررسی دقیق تر مشخصات این محصول و مشاهده ویدیو به ابزار باطن مراجعه کنید این محصولا علاوه بر دارا بودن استاندارد CE اروپا در کشور چین تحت لیسانس آمریکا ساخته شده است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز شلنگ جمع کن کرشر مدل HT 3.420 KIT 1/2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ابزار فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت «کرشر» (KARCHER) بوده که از ویژگی جالبی برخوردار است. خیلی وقت ها در آبیاری از شلنگ های طویل و سنگین استفاده میشود که دو ایراد مهم دارند یکی جابجایی آن ، یکی نظم دادن قبل و بعد از آبیاری به شلنگ تا از آسیب دیدن آن جلوگیری کرد. اما با استفاده از شلنگ جمع کن کرشر مدل HT 3.420 KIT 1/2میتوان این مشکلات را برای کاربران حل نمود. این محصول یک شلنگ جمع کن بلند جهت راحتی در حمل و نقل که دارای چرخ می باشد هست.و دارای یک پایه برای ثابت ماندن بر روی زمین می باشد. این محصول از پلاستیک فشرده نشکن ساخته شده و دارای مقاومت و استحکام بالایی است لازم به ذکر است برای سر هم کردن این شلنگ جمع کن نیازی به ابزار مخصوصی نمی باشد و به راحتی توسط کاربر سرهم می شود. این محصول مناسب برای شلنگ ها با قطر 1/2 و 3/4 اینچ می باشد. این محصول ترکیبی از کیفیت بالا و خلاقیت در نوع خود می باشد. شلنگ جمع کن کرشر مدل HT 3.420 KIT 1/2 به همراه 20 میتر شلنگ 1/2 اینچ کرشکر و یک عدد سری آبپاش و یک عدد مبدل سر شیر و چهار عدد اتصال کوپکینگی کرشر عرضه گردیده تا فقط با خرید آن تمامی نیازهای جهت آبیاری و شستشو کاربر مرتفع گردد.شلنگ جمع کن کرشر مدل HT 3.420 KIT 1/2 ساخت کارخانه کرشر مستقر در کشور رومانی است.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo