ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید سرخ کن

سرخ کردن نوعی روش پخت مواد غذایی می باشد، که در انواع روغن ها می توان این عمل را انجام داد. روش سرخ کردن موادغذایی به تمدن مصر و حدود ۲۵۰۰ سال قبل از میلاد برمی گردد. با وجود این محصولات و نحوه کاربردشان آشپزی کردن بسیار لذت بخش تر شده است. بسیاری از افراد علاقه زیادی به استفاده از غذاهای سرخ شده نشان می دهند. حتی اگر از مضرات استفاده زیاد از روغن هم اطلاع داشته باشند، باز هم نمی‌توانند شوق خود را برای خوردن غذاهای سرخ‌شده نادیده بگیرند. با استفاده از یک دستگاه سرخ کن مناسب در آشپزی می توانید در زمان صرفه جویی کرده و غذاهای متنوع تری را تهیه نمائید. در ادامه مقاله راهنمای خرید سرخ کن به توضیح این دستگاه پر کاربرد می پردازیم. لطفا همراهمان باشید.

انواع سرخ کن

سرخ کن ها دستگاه مورد علاقه بانوان خانه داری می باشد که با ایجاد حرارت در سرعت بالا، مواد غذایی را سرخ می کند. این محصول تکنولوژی پیچیده نداشته که از یک المنت گرم کننده و محفظه روغن تولید شده است، مگر در نوع بدون روغن که به دلیل تکنولوژی پیشرفته قیمت بالاتری دارد. سرخ کن ها به سه دسته تقسیم می شوند؛

 1. سرخ کن معمولی
 2. سرخ کن مینی
 3. سرخ کن بدون روغن

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید سرخ کن برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز منزلتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( خانه و آشپزخانه ) می توانید مطالعه نمائید.

سرخ کن معمولی

این دستگاه از قدیمی‌ترین و رایج‌ترین و البته ارزان ترین نوع دستگاه های سرخ کن موجود در بازار می باشند. این محصولات دارای سبدی برای قرار دادن مواد غذایی درون دستگاه می باشد، که از انرژی الکتریکی تغذیه می‌کند. این سبد را برای سرخ شدن مواد غذایی باید درون محفظه روغن قرار دهید، تا مواد مستقیما با روغن در تماس باشند. نتیجه این کار داشتن غذایی بسیار لذیذ اما با چربی فراوان خواهد بود.

سبد تعبیه شده در این محصول دارای دستگیره ای برای جابجایی راحت تر می باشد. این دستگیره به صورت آسانسوری باز و بسته می شود. روغن درون محفظه زیرینی سبد، توسط المنت های گرمایی داغ شده و عمل سرخ کردن انجام می‌شود. سرخ کردن به روش سنتی دارای معایبی از جمله بالا رفتن درجه حرارت ظروف و پاشیدگی روغن به اطراف که باعث سوختگی آشپز و یا حتی خود غذا می شدند، اما در سرخ کن های حال حاضر می‌توان دمای دستگاه را مشاهده کرد. زمان مناسب برای سرخ کردن هر ماده غذایی را تنظیم کرده و تحت نظر داشته باشید، تا مانع سوختگی آشپز و مواد غذایی شوید. اغلب تولیدکنندگان استفاده از روغن درون محفظه را تا 25 بار پیشنهاد می کنند، ولی بهتر است روغن مرتباً با فاصله 8 الی 10 بار استفاده تعویض شود.

تکنولوژی جدیدی که به این سرخ کن های معمولی اضافه شده، سبد چرخان می باشد. در دستگاه هایی که این قابلیت را دارا می باشند با حرکت چرخشی سبد حین پخت، مواد غذایی با روغن تماس کمتری داشته و باعث صرفه جویی در روغن مصرفی و غذای سالم تر می شود.

 

سرخ کن های معمولی دارای مزایا و معایبی می باشند، در ادامه مقاله راهنمای خرید سرخ کن به آن ها می پردازیم.

مزایای سرخ کن های معمولی

 1. امکان سرخ کردن انواع مواد غذایی
 2. ظرفیت بالا برای استفاده در مهمانی
 3. داشتن غذایی خوشمزه تر و تردتر
 4. قیمت مناسب

معایب سرخ کن های معمولی

 1. غذا های سرخ شده چربی فراوانی دارند.
 2. روغن زیادی مصرف می شود.
 3. ایجاد بوی نامطبوع هنگام استفاده
 4. سختی در تمیز کردن محفظه

نحوه عملکرد سرخ کن معمولی

هنگام استفاده از سرخ کن های معمولی مواد غذایی باید درون روغن غوطه ور شوند، تا سطح آنها طلایی و خشک شود. سطح مواد غذایی حالت کریپسی پیدا کرده که اشتباه از روغن می باشد. از طرفی هم داغی روغن باعث نرم شدن داخل مواد غذایی می‌شود. این عملکرد باعث ترد و خوشمزه تر شدن مواد غذایی در دستگاه می‌شود. برخی از سرخ کن های معمولی دارای فیلتر می باشند، وجود این فیلتر در دستگاه باعث افزایش عمر روغن و کاهش بو گرفتگی می‌شود.

مینی سرخ کن

این محصولات مانند سرخ کن های معمولی بوده اما در سایز کوچکتر، که تمام ویژگی بهترین سرخ ها را دارا می باشند.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید سرخ کن

نحوه عملکرد سرخ کن مینی

نحوه کارایی در این سرخ کن های مینی همانند نوع معمولی می باشد. اما دقت داشته باشید در این نوع محصول نباید از روغن زیادی استفاده کرد. زیرا باعث سرریز شدن روغن از دستگاه می شود. برای اطلاع از میزان روغن مصرفی، بروشور داخل بسته بندی دستگاه را مطالعه نمائید.

سرخ کن بدون روغن

با پیشرفت در محصولات مورد نیاز آشپزخانه، سرخ کن ها هم از این مقوله عقب نماندند. شرکت های معروف سرخ کن های جدیدی را روانه بازار کردند. در این سرخ کن ها دیگر خبری از روغن زیادی نمی باشد و مواد غذایی توسط هوای داغ سرخ می شوند. این عمل باعث حذف روغن و صرفه جویی 80 درصدی در مصرف آن شده است. نتیجه عملکرد این دستگاه ها یک غذای سالم بدون چربی و کم کالری می باشد. شستشوی قطعات در سرخ کن های بدون روغن بسیار آسان تر از نوع معمولی بوده و به راحتی بخش‌های مختلف دستگاه درون ماشین ظرفشویی قرار می‌گیرد. سرخ کن های بدون روغن شباهت زیادی به فرهای کانوکشن دارند. به این صورت که سرخ کن برای انتقال گرما به مواد غذایی از جریان همرفتی استفاده می‌کند، و به المنت های حرارتی پرقدرتی مجهز می باشد که هوای داخل را فوق‌العاده داغ می‌کند. در

این محصولات برای تقویت گردش هوای داغ از فن استفاده شده است. فن به انتقال بهتر گرما کمک کرده که در نتیجه مواد غذایی با سرعت بیشتری سرخ خواهند شد. سبد این سرخ کن ها درست مانند سرخ کن های معمولی می باشد، تا هوا توانایی رفت و آمد داشته باشد. این محصولات با حداقل روغن یعنی یک قاشق غذاخوری شروع به کار می‌کنند، ولی در حین سرخ شدن باید هم بخورد تا گرما به طور یکسان مواد غذایی را کریپسی کند. سرخ کن های بدون روغن مانند نوع معمولی دارای مزایا و معایبی می باشند. در ادامه مقاله راهنمای خرید سرخ کن به آنها می پردازیم.

مزایای سرخ کن های بدون روغن

 1. غذایی سالم با استفاده از حداقل میزان روغن
 2. استفاده آسان و شستشوی راحت
 3. گریل‌ یا کبابی‌کردن گوشت و سبزیجات
 4. پختن غذاهای یخ‌زده آماده‌به‌طبخ
 5. بو دادن آجیل
 6. گرم‌کردن غذاهای باقی‌مانده

معایب سرخ کن های بدون

 1. غذای حاصله به تردی و خوشمزگی نوع سرخ کن معمولی نیست.
 2. قیمت گرانی دارد.

نحوه عملکرد سرخ کن بدون روغن

این محصولات همانطور که در بالا ذکر شد، با حداقل میزان روغن شروع به کار می کنند. این وسیله می‌تواند عصای دست بانوانی باشد که زمان زیادی برای غذا پختن ندارند. گفتیم که سرخ‌ کن بدون روغن و هواپز براساس سیستم همرفتی، یا بهتر بگوییم گردش هوای فوق‌داغ، کار می‌کنند. این محصولات به‌دلیل تقویت سرعت انتقال گرما به غذا باعث افزایش سرعت پخت می‌شوند. با ادامه مقاله راهنمای خرید سرخ کن همراهمان باشید.

نکات مهم قبل از خرید سرخ کن

محفظه و میزان گنجایش

سرخ کن را باید متناسب با تعداد اعضای خانواده خریداری کرد. سرخ کن هایی که دارای محفظه استوانه ای می باشند، کارایی بهتری دارند. زیرا مواد غذایی بزرگتری را می‌توان در آنها قرار داد. این نمونه سرخ کن برای خانواده های پرجمعیت بسیار مناسب می باشد. اگر خانواده کم جمعیت ای دارید، بهتر است از سرخ کن های دارای محفظه چهارگوش خریداری نمائید. سرخ کن های چهارگوش بهترین گزینه برای خانواده های دو نفره می باشند.

جنس بدنه

جنس بدنه در انواع سرخ کن ها از استیل، فولاد نرمو پلاستیک تولید می شود. که مسلما جنس استیل بهترین گزینه می باشد.

توان مصرفی

هر چه میزان توان مصرفی در دستگاه بالاتر باشد، با سرعت بیشتری داغ خواهد شد. توان مصرفی انواع سرخ کن ها اغلب بین 800 الی 1500 وات می باشد. اما سرخ کن هایی با توان مصرفی 1800 وات هم در بازار موجود می باشند.

نقطه سرد

برخی از دستگاه های سرخ کن دارای قابلیتی با عنوان نقطه سرد می باشند، که جلوی فاسد شدن روغن هنگام ته نشینی خرده های غذا در دمای پائین را می گیرد.

سبد سرخ کن

سرخ کن ها دارای دو نوعسبد می‌باشند، دستی و آسانسوری. سبد های آسانسوری بسیار آسیب پذیر بوده و ممکن است غذا درون سبد گیر کند، که باید با کفگیر یا وسیله دیگری خارج شوند. در صورتی که سبدهای دستی از این مشکلات مبرا هستند. سبد سرخ کن باید جایی برای قرار گرفتن در بالای سطح روغن داشته باشد، تا روغن اضافی از مواد سرخ شده خارج شود. برخی برندها محصولاتی با دو سبد طراحی و تولید کرده اند، که این قابلیت به سرخ کردن دو نوع موادغذایی در یک زمان کمک فراوانی می‌کند.

 

تایمر سرخ کن

سرخ کنی با قابلیت تایمر خریداری نمائید. سرخ کن های تایمر دار بسیار بهتر از نوع بدون تایمر می باشند. با این قابلیت نیازی نیست شما هنگام پخت مراقب دستگاه باشید، بلکه می توانید با خیال آسوده دستگاه را ترک کرده و به کارهای دیگر رسیدگی کنید.

چراغ هشدار

سرخ کنی که دارای چراغ هشدار باشد، بهترین گزینه است. زیرا این چراغ وضعیت موادغذایی را نشان می دهد. توجه داشته باشید که منظور از چراغ هشدار چراغ نشان دهنده روشن بودن دستگاه نیست، بلکه منظور چراغی است که آماده بودن دستگاه و رسیدن به درجه حرارت مطلوب را نشان می دهد.

لایه داخلی نچسب

لایه داخلی نچسب در ظروف آشپزی از مواردی است که همه خواهان آنها می باشند. نچسب بودن محفظه داخلی باعث کم شدن ضایعات غذا و شستشوی راحت دستگاه می شود. با ادامه نکات مهم خرید سرخ در مقاله راهنمای خرید سرخ کن همراهمان باشید.

تنظیمات

تنظیمات سرخ کن در نوع بدون روغن ممکن است دستی و دیجیتالی باشد. نوع دستی در تنظیم دما و مدت زمان پخت به اندازه نوع دیجیتالی دقیق نمی باشد. در عوض سرخ کن های دارای تنظیمات دیجیتال بسیار دقیق بوده و حتی در بعضی از مدل ها برنامه پخت دارند.

کنترل کننده درجه حرارت

این سیستم‌ها با اندازه گیری پیوسته دمای روغن، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شوند.

پنجره شیشه ای

این قابلیت به شما امکان می‌دهد مراحل سرخ شدن غذا را بدون باز کردن درب دستگاه مشاهده کنید.

فیلتر سرخ کن

این محصول باید دارای فیلترهایی با قابلیت تعویض و یا تمیز کردن باشد، و این عمل به راحتی انجام شود. فیلترها در این محصولات از پخش شدن بخار و بوی نامطبوع جلوگیری می کند.

ایمنی

به دلیل داغ شدن محفظه داخلی دستگاه بدنه باید به خوبی عایق بندی شده باشد. حین کار دستگیره سبد نباید داغ شود و دست را بسوزاند. داشتن پایه ضد لرزش و قفل درپوش هم موارد بسیار مهمی می‌باشند.

طراحی و رنگ

هماهنگ بودن نوع طراحی و رنگ در سرخ کن با سایر وسایل آشپزخانه، شما را از خریدتان راضی تر خواهد کرد.

گارانتی

موضوع گارانتی را به عنوان یکی از معیارهای خرید موفق فراموش نکنید.

قیمت

یکی از مهمترین نکات هنگام انتخاب سرخ کن میزان بودجه ای است که برای خرید این محصول در نظر گرفته اید. با وجود مدل های متنوع در بازار شما به راحتی می توانید با تعیین میزان بودجه، بهترین انتخاب را داشته باشید.

نکات مهم پس از خرید سرخ کن

داشتن سرخ کن فقط مختص خریدن این محصول نیست، بلکه باید پس از خرید نکاتی که در ادامه مقاله راهنمای خرید سرخ کن مطرح می شود را با دقت رعایت کنید.

 1. حتماً از روغن مخصوص سرخ کردن حین استفاده از دستگاه استفاده نمائید.
 2. هیچگاه دو نوع روغن را با هم مخلوط نکنید.
 3. از گذاشتن مواد غذایی منجمد درون سرخ کن خودداری کنید.
 4. در شستشوی سرخ کن نهایت دقت را به خرج دهید.
 5. سرخ کن را بدون مواد غذایی روشن نکنید.
 6. نکات ایمنی را هنگام استفاده از سرخ کن رعایت نمائید.

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید سرخ کن لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن سوناشی مدل SAF-800 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن بدون روغن SAF_800، داری دیگ 8 لیتری و سبد 6.5 لیتری است که به راحتی می‌توانید انواع خوراکی‌ها مانند گوشت، مرغ، میگو، استیک، سیب زمینی، سبزیجات، پیتزا و حتی کیک را داخل این دستگاه درست کنید. نقطه تمایز این سرخ کن، حجم زیاد آن است که به راحتی می‌تواند یک مرغ سالم را درون خود جا دهد و به بهترین شکل، بریان و سرخ کند. داشتن صفحه لمسی، سبد تفلونی و نچسب و کیفیت بالای ساخت در کنار قیمت واقعا مناسب این سرخ کن، از خصوصیات بارز این دستگاه است. تایمر این دستگاه تا مدت 60 دقیقه قابل تنظیم است و دمای آن را می‌شود بین 30 تا 200 درجه سانتی‌گراد تنظیم کرد. برای جمع‌بندی می‌توان گفت سرخ کن‌های بدون روغن، یکی از وسیله‌‎های لازم و واجب این روزهاست که بسیار برای سلامتی اهمیت دارد که سوناشی توانسته است این دستگاه را با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن سیلورکرست مدل S_18 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

هواپز (سرخ کن بدون روغن) یکی از محصولات پرکاربردی است که این روزها بسیار سروصدا کرده، اگر شما تمایل به استفاده از غذاهای رژیمی و سالم داشته باشید و یا تمایل به گریل کردن و کباب کردن و سرخ کردن انواع گوشت و سیب زمینی داشته باشید این محصول به شما پیشنهاد میشود ، از هواپز برای خشک کردن میوه و سبزیجات از جمله سیر و پیاز میتوانید بدون دردسر استفاده کنید . این روزها که قیمت بالای روغن سرسام آور شده و از جهتی مصرف روغن هم ریسک ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی را بالا میبرد این محصول به شما پیشنهاد میشود . شما با مرینیت کردن انواع گوشت میتوانید یک غذای خوشمزه و سالم با طعمی بی نظیر را در این دستگاه تجربه کنید.این دستگاه دارای مخزن کشویی میباشد که به راحتی بیرون آورده میشه و شستشوی آن را آسان کرده است . منوی دستگاه لمسی است که شما میتوانید زمان پخت و دمای مورد نظر را انتخاب کرده و در میانه پخت دستگاه را خاموش کنید و یا برنامه پخت را تغییر دهید. با چندبار استفاده از این دستگاه متوجه کارآیی و زمان و دمای موردنظر برای پخت دلخواهتان خواهید شد. هواپزها که به اسم سرخ کن بدون روغن شناخته شده اند با استفاده از فناوری گردش هوای سریع و با استفاده از المنت سبب پخت غذا با سریعترین و سالم ترین حالت ممکن هستند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن سیلورکرست مدل Silver Crest 18s خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

در زندگی مدرن امروز استفاده از غذاهای رژیمی و سالم و توجه به کالری‌های مصرفی روزانه برای حفظ سلامتی ضروری است. یکی از راه‌های مفید برای پخت غذای سالم استفاده از سرخ‌ کن بدون روغن یا Air Fryer است. وسیله‌ای بسیار پرطرفدار و محبوب برای خانواده‌ها که می‌توانید تنها با مقدار کمی روغن انواع سیب‌زمینی، استیک، مرغ، پیتزا و... را طبخ کنید. یکی از بهترین و خوش قیمت‌ترین این دستگاه‌ها سرخ کن سیلورکرست مدل S-18 است. غذاهای آماده شده با این دستگاه کاملا لذیذ هستند و خوش طعم و آبدار می‌شوند. به لطف داشتن موتور قدرتمند 2400 وات و فناوری گردش هوای سریع در S-18 بو دادن انواع آجیل و خشک کردن میوه نیز ممکن است. داشتن صفحه نمایش دیجیتال و پنل لمسی و 8 برنامه پخت از پیش برنامه ریزی شده، استفاده از این محصول فوق‌العاده را لذت‌بخش می‌کند. همچنین می توانید با شخصی‌سازی مراحل پخت(میزان دما، تایمر و یا برنامه های پخت)، نیازهای خود را در آشپزی با این دستگاه برطرف کنید. مخزن کشویی با سبد مخصوص نچسب سرخ کن سیلور‌کرست با ظرفیت 6 لیتری و داشتن سینی برای دو طبقه کردن دستگاه و پخت همزمان دو نوع غذا، دست شما را برای یک آشپزی راحت و سریع باز می‌گذارد. طراحی دو رنگ مشکی-طلایی S-18، زیبایی دو چندان را به آشپزخانه شما می‌بخشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9870/20 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن بدون روغن مدل HD9870/20 محصولی زیبا و با کیفیت از کمپانی نام آشنای فیلیپس می باشد این محصول دارای فناوری سنجش هوشمند بوده که به طور خودکار زمان و دما را تنظیم می کند تا نتایج بی دردسری به شما ارائه دهد فناوری Philips Rapid Air در سرخ کن مدل HD9870/20 فیلیپس سرعت جریان هوا در سبد را 7 برابر در مقایسه با سرعت جریان هوا در Airfryer Philips Viva با کف صاف افزایش می دهد. برنامه های آشپز هوشمند برای غذاهای محبوب فناوری حذف چربی برای نتایج خوشمزه و ترد تنظیمات راحت «گرم نگه دارید» و «غذای مورد علاقه خود را ذخیره کنید». قابلیت QuickClean و قابلیت شستشوی تمامی قطعات جداشدنی در ماشین ظرفشویی 1.4 کیلوگرم، ظرفیت 7.3 لیتر همراه با یک ظرف پخت خانوادگی و 9 قالب کیک ¹Airfryer XXL دارای بالاترین وات، سریعترین زمان گرم شدن و نتایج همگن تر سیب زمینی سرخ شده منجمد است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن یورولوکس مدل EU-AF4840C8D خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

آیا دوست دارید غذاهای سرخ شده خوشمزه و سالم را در خانه تهیه کنید؟ اگر جواب شما بله است، سرخ کن بدون روغن یورولوکس مدل EU-AF4840C8D را از دست ندهید. این سرخ کن با توان مصرفی 1800 وات، قادر است غذاهای مورد علاقه شما را با حداقل روغن و حداکثر سلامت پخت کند. شما می‌توانید از 8 عملکرد پخت مختلف برای انواع غذاها مانند سیب زمینی، مرغ، ماهی، کیک و ... استفاده کنید. همچنین می‌توانید دما و زمان پخت را به دلخواه خود تنظیم کنید. دمای قابل تنظیم این سرخ کن در بازه 200-80 درجه سانتی گراد و زمان پخت آن حداکثر 60 دقیقه است. این سرخ کن دارای ظرف سرخ کن نچسب با ظرفیت 8 لیتر است که به راحتی قابل شستشو است. این سرخ کن همچنین دارای قابلیت خاموشی خودکار و محافظت در برابر گرمای بیش از حد است که امنیت شما را در هنگام پخت افزایش می‌دهد. برای دیدن روند پخت، شما می‌توانید از پنجره بازدید استفاده کنید که به شما اجازه می‌دهد غذای خود را بدون باز کردن درب سرخ کن ببینید. این سرخ کن همچنین دارای پایه ضد لغزش و سبد جداشونده است که کاربری آن را آسان‌تر می‌کند. سرخ کن بدون روغن یورولوکس مدل EU-AF4840C8D یک انتخاب عالی برای هر خانواده‌ای است که به سلامتی و خوشمزگی غذاهایشان اهمیت می‌دهند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن مایدیا مدل CN35C خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

فناوری هوای سریع به لطف همرفت جریان هوای بهینه، هوای گرم سریع ایجاد می‌کند تا غذا را سریع‌تر و یکنواخت‌تر بپزد تا کمال سرخ‌شده‌ای را که می‌خواهید ارائه کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن صنعتی مدل OT71 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دارای یک شیر گازی استاندارد مرغوب برای کاهش مصرف گاز و سرولوم های با کیفیت از جنس بوکالیت نسوز می باشد. جنس بدنه این سرخ کن از استیل محکم و ضد زنگ بادوام است. شعله های این سرخ کن حرارت را به صورت غیر مستقیم پخش میکند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن دسنی مدل KR-6666 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن بدون روغن دسینی مدل KR-6666 برای آماده نمودن غذاهای بدون روغن و سرخ نمودن گوشت، ماهی، قارچ و… هر مواد خوراکی را که قابل سرخ شدن است کارایی دارد. سرخ کن بدون روغن دسینی به راحتی و بدون هیچگونه روغنی میتوانید غذاها را سرخ نمایید. توان مصرفی سرخ کن دسینی 1500 وات است پنل صفحه نمایش این دستگاه بصورت لمسی میباشد. سرخ کن بدون روغن دسینی مدل KR-6666 دارای 7 برنامه پخت است. این محصول از دسته جدید ترین سرخ کن های بدون روغن شرکت دسینی می باشد. فن و مکانیسم گرمایشی سرخ کن بدون روغن دسینی پخت و پز را به راحتی و بدون وجود روغن انجام میدهد. سرخ کن بدون روغن دسینی غذا را بسیار با کیفیت سرخ میکند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن کنوود مدل HFP70 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن کنوود مدل HFP70 یکی از بهترین انواع سرخکن بدون روغن موجود در بازار است که با برخورداری از توان 1700 وات و دو مخزن تفلون نچسب، سرعت پخت را دو برابر می‌کند. این محصول دارای صفحه‌ی نمایش لمسی برای کنترل دما از 35 تا 200 درجه سانتی گراد و انتخاب نوع برنامه از بین 8 برنامه در نظر گرفته شده است. این 8 برنامه که هر کدام مخصوص یک نوع غذا است، غذا را به بهترین شیوه و بدون اینکه خشک کند، طبخ می‌نماید. در ضمن حجم هر محفظه 4 لیتر یعنی حجم کل 8 لیتر می باشد. همانطور که اشاره شد، سرخ کن کنوود HFP70 دارای دو مخزن مجزا برای پخت غذاهای سالم و رژیمی با مصرف تا 80% روغن کمتر است. برنامه‌های پخت در این سرخکن بدون روغن شامل برنامه مربوط به سرخ کردن ماهی، میگو، کیک و شیرینی، کباب، سیب زمینی، مرغ سوخاری، استیک، سبزیجات و… می‌باشد. پخت غذا به کمک جریان هوای داغ صورت گرفته و درنتیجه مواد غذایی حالت ترد و بسیار خوشمزه پیدا می‌کنند. سیستم ایمنی تشخیص دهنده‌ی دما در سرخ کن KENWOOD مدل HFP70 بالا رفتن غیر عادی دما را تشخیص داده و دستگاه را خاموش می‌نماید. یک سیستم هوشمند دیگر نیز که با نام SHAKE در نمایشگر مشخص شده است، زمان به هم زدن مواد غذایی را به کاربر یادآوری می‌کند. تایمر خودکار، محفظه مخصوص جمع‌آوری سیم، مخزن نچسب با قابلیت تمیزکردن آسان و… از دیگر قابلیت‌های ویژه‌ی این محصول کاربردی است. این سرخ کن دارای دو سینی و محفظه‌ی پخت جداگانه است که شما با انتخاب گزینه L و R بر روی منو، می‌توانید قسمت مورد نظر را فعال و یا خاموش کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن شیائومی مدل MI SMART FA خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همان طور که می دانید غذاهای سرخ شده بسیار برای سلامتی مضر می باشد و متاسفانه کمتر کسی وجود دارد که از دیدن غذاهای سرخ شده لذت نبرد و اقدام به خوردن این غذاهای خوشمزه نکند. کمپانی محبوب شیائومی با تولید سرخ کن بدون روغن (هوا پز) شیائومی ، این مشکل را به آسانی حل کرده است. کاربران می توانند با خیال راحت و به صورت آسوده غذای خوشمزه سرخ شده بدون روغن را با گردش هوای گرم شده 360 درجه با دمایی بین 40 تا 200 درجه سانتی گراد آماده کند. این محصول تنها، سرخ کن بدون روغن نمی باشد و می توانید با این دستگاه به راحتی میوه خشک کرده و به عنوان یک مایکروویو یا یک فر برقی و ماست ساز از آن استفاده کنید. ظرفیت این سرخ کن برابر با 3.5 لیتر است که برای 1 تا 3 نفر مناسب بوده و از پوشش هفت لایه PTFE ساخته شده که غذا به آن نمی‌چسبد و به راحتی تمیز می‌شود. یکی از ویژگی های این سرخ کن هوشمند اتصال به اپلیکشن Mi Home می باشد که با تنظیم آن به راحتی می توانید آن را توسط گوشی هوشمند خود تنظیم کرده و از پخت 100 نوع غذا از طریق برنامه استفاده کرده و لذت ببرید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل /HD9650/91 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن فیلیپس مدل HD9650 یا هواپز فیلیپس با گنجایش مواد غذایی دو برابر بیشتر از سایر سرخ کن‌ها، غذاهای مورد علاقه شما را با تولید هوای گرم، بدون روغن یا مقدار کمی از آن سرخ می‌کند و می‌پزد. شرکت فیلیپس ادعا می‌کند که سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9650 سریع‌ترین سرخ کن در پخت غذا در جهان است و این مدل ساخت کشور ترکیه می‌باشد. این سرخ کن با توان 2200 وات و با استفاده از امکاناتی همچون تفکیک پذیری قطعات، تکنولوژی سیستم قطع خودکار، صفحه لمسی، پیچ تنظیم حرارت و مدت پخت مواد غذایی و ... یکی از موثرترین و بهترین محصولاتی است که برند فیلیپس در زمینه سرخ کن‌ها آن را تولید کرده است. کمپانی فیلیپس در محصول جدید خود ، HD9650 از تکنولوژی Twin TurboStar استفاده کره تا به شما در پخت بهتر محصول کمک کند اما به چه صورت؟ دو ظرف در فضای داخلی سرخ کن قرار گرفته یکی از آن‌ها سبد مواد غذایی است و دیگری ظرفی از جنس تفلون با طراحی منحصر به فرد که سبد را در خود جای می‌دهد. با طراحی ویژه این ظرف هوای گرم به خوبی در تمام فضای داخلی سرخ کن به جریان در می‌آید و مواد غذایی را بصورت یکنواخت می‌پزد، علاوه بر آن تمام روغن اضافی دورن آن ظرف جمع آوری می‌شود. سرخ کن بدون روغن HD9650 مجهز به سیستم خاموش کن خودکار می‌باشد. یکی از مهم‌ترین مزایایی که HD9650 را از دیگر سرخ کن های موجود در بازار متمایز می‌کند این تکنولوژی است. به این صورت که پس از اتمام زمان پخت دستگاه توسط پیغام صوتی شما را از اتمام مراحل پخت مطلع می‌کند در واقع با توجه به زمانی که انتخاب کرده‌اید برای پخت مواد غذایی پس از اتمام دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد. از دیگر ویژگی‌هایی که در Philips HD9650 Airfryer قرار گرفته است، می‌توان به وجود پایه‌های ضد لغزش اشاره کرد که این پایه‌ها فرایند عملکرد دستگاه و سرخ کردن مواد غذایی را بسیار سریع‌تر و ایمن‌تر از حالت معمول انجام می‌دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9863 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن 9863 فیلیپس از توان مصرفی 2225 وات و ظرفیت 7.3 لیتر برخوردار است. و به کاربر امکان سرخ کردن سیب زمینی تا ظرفیت 1.4 کیلوگرمی یا یک مرغ کامل را می دهد.سیستم تشخیص خودکار در سرخ کن Philips HD9863 کمک می کند تا کاربر نوع غذا را مشخص کند، سپس دستگاه درجه دمای مناسب با آن را تشخیص دهد و بدین ترتیب بهترین طعم غذا را بچشید. همچنین وجود تکنولوژی هوشمند سر آشپز در آن به شما کمک می‌کند تا به صورت خودکار این سرخ کن نوع غذای شما را چه یخ زده و یا چه خام باشد تشخیص دهد و بر روی غذای شما تفکر کند و برای شما بهترین حالت غذا را بپزد.همچنین امکان ذخیره دما و تایمر مورد نظرتان برای هر غذایی ذر حافظه سرخ کن 9863 امکان پذیر است تا سرعت آشپزی برای شما بالاتر برود.همچنین سیستم هواپزی که در این محصول تعبیه شده است هفت برابر سریع‌تر از سایر سرخ کن های فیلیپس می‌باشد که سبب می‌شود غذایتان کاملا مغز پخت شود. همچنین می‌توانید از این محصول چه با روغن و چه بدون روغن استفاده نمایید.یکی از قابلیت‌های خوب سرخ کن فیلیپس مدل HD9863 این است که به شما این اجازه را می‌دهد تا هنگامی که غذایتان رو پختید تا 30 دقیقه بعد از آن تنها با فشردن یک دکمه غذایتان را گرم نگه دارید و با توجه به سیستم پخت و پزی که این محصول دارد به شما این اجازه را می‌دهد تا غذاها را 1.5 برابر سریع‌تر از دستگاه های آون بپزید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن جی پاس مدل GAF75294 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این سرخ کن جیپاس مدل GAF75294 دیگر به روغن نیازی ندارد و غذا ها را با همان کیفیت و طعم شروع به پخت میکند. ظرفیت این سرخ کن جیپاس مدل GAF75294با حجم 7/5 لیتری بوده و برای یک خانواده 6 نفره مناسب هست. توان مصرفی برای این محصول 1800 وات هست و دارای صحفه نمایشگر دیجیتال هست و همچنین کنترل پنل این سرخ کن دارای تاچ لمسی بوده و به راحتی میتوان برنامه پخت را تنظیم نمود. قطعات داخلی سرخ کن جیپاس GAF75294 را میتوان جدا کرد و شستشو داد، محفظه سرخ کن به راحتی قابل جدا شونده هست. دارای شستشوی آسان و جنس محفظه سرخ کن از نوع تفلون نچسپ بوده و از کیفیت خوبی برخوردار هست. سرخ کن جیپاس GAF75294 دارای قطع کن اتوماتیک هست و میتوان پس از تنظیم برنامه دلخواه آن را به حالت خود رها کرد و با خیال راحت به دیگر کارهای منزل رسید. این محصول دارای 10 برنامه پخت بوده و بنا به نیازی که داریم قابل تنظیم هست.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن فیلیپس مدل HD9654 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یکی از انواع سرخ کن های ارائه شده توسط شرکت فیلیپس، سرخ کن فیلیپس مدل PHILIPS HD9654 نام دارد که این سرخ کن از خانواده سرخ کن های کم روغن و بدون روغن است. این مدل از سرخ کن فیلیپس با رنگ مشکی و بدنه ای از جنس پلاستیک طراحی شده است که دارای ظاهری بسیار زیبا و شیک می باشد و می تواند علاوه بر استفاده مفیدی که از آن می شود به ایجاد زیبایی در محیط آشپزخانه نیز کمک کند. دستگیره این سرخ کن به رنگ نقره ای طراحی شده است و سرخ کن در حالت کلی دارای ظاهری مربعی شکل است.در رابطه با دستگیره این سرخ کن لازم به ذکر است که دستگیره سرخ کن فیلیپس مدل HD9654 به صورت خنک می باشد، بدین معنا که در زمان روشن بودن دستگاه این دستگیره داغ نمی شود و خنک باقی می ماند، از این رو در حین کار با سرخ کن مشکلی برای افراد پیش نخواهد آمد و از بروز خطر سوختگی جلوگیری به عمل می آید.توان مصرفی و مورد نیاز سرخ کن فیلیپس مدل HD9654 به میزان 2225 وات می باشد. یکی از نکات مهم در خصوص این مدل از سرخ کن، دارا بودن عایق سرد بدنه دستگاه می باشد که از این رو در حین انجام عملیات سرخ کردن و روشن بودن دستگاه، بدنه سرخ کن داغ نمی شود و خطری افراد را تهدید نخواهد کرد. دارای یک سینی گریل نیز می باشد که از این رو با استفاده از این سینی می توان به راحتی به گریل کردن مواد غذایی نیز پرداخت. در داخل این سرخ کن از تکنولوژی TWIN TURBO STAR استفاده شده است که این تکنولوژی باعث گردش سریع هوای داغ برای سرخ کردن بدون روغن می شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن نینجا مدل AF300 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن دو قلوی Ninja® Foodi اولین سرخ کن با 2 سبد مستقل 3.8 لیتری است که به شما این امکان را می دهد که همزمان 2 غذای متفاوت را به دو روش به صورت همزمان بپزید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن دسینی مدل KF900 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن بدون روغن دسینی مدل kf900 دستگاهی کاربردی همراه با طراحی مدرن و زیبا که با توان قدرتمند 1800 وات می باشد این دستگاه قابلیت تفکیک قطعات برای شستشو در ماشین ظرفشویی را دارا می باشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن میگل مدل GAF-131 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن کم روغن (هواپز) میگل دارای دیگ داخلی به گنجایش 3/1 لیتر و پوشش نچسب وسیله ای مناسب جهت تهیه انواع غذاهای رژیمی و کم روغن است. خاموش شدن خودکار، قابلیت تنظیم دما از 70 تا 200 درجه سانتی گراد و و گردش360 درجه هوای گرم از دیگر ویژگی های منحصربفرد این کالا است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن آزور مدل AZ-413AF خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخکن بدون روغن آزور مدل AZ-413AF با توان 1800 وات و ظرفیت 5.5 لیتر مجهز به صفحه نمایشگر لمسی می باشد این مدل سرخکن بدون روغن آزور دارای قابلیت اتصال به گوشی هوشمند به کمک وای فای است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن آزور مدل AZ-443AF خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن بدون روغن آزور مدل AZ-443AF با توان 1800 وات مجهز به صفحه نمایشگر لمسی با برنامه های پیش فرض و ظرفیت 7 لیتر این مدل سرخکن بدون روغن آزور دارای قابلیت اتصال به گوشی هوشمند به کمک وای فای است این مدل سرخکن از ظرف متحرک قابل شستشو برخوردار می‌باشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن آزور مدل AZ-446AF خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخکن بدون روغن آزور مدل AZ-446AF با ظرفیت 12 لیتر و توان 1800 وات که مجهز به صفحه نمایشگر لمسی می باشد این مدل سرخکن قابلیت اتصال به گوشی همراه را به کمک وای فای دارد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن گوسونیک مدل GAF-758 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ کن بدون روغن گوسونیک مدل GAF-758، یکی از دستگاه‌های سرخ کردن حرفه‌ای و کارآمد در بازار است. این سرخ کن با توان مصرفی 1750 وات و گنجایش 8 لیتر، به شما اجازه می‌دهد مواد غذایی را بدون استفاده از روغن سرخ کنید. این دستگاه با درجه حرارت قابل تنظیم تا 200 درجه سانتیگراد، هشت برنامه پخت متنوع را فراهم می‌کند. همچنین با تایمر 60 دقیقه‌ای، می‌توانید زمان پخت مورد نظرتان را تنظیم کنید. ویژگی‌های نظافتی این سرخ کن نیز بسیار عالی است. با پوشش داخلی نچسب جداشو و قابل شستشو، تمیز کردن دستگاه بسیار آسان است. همچنین، دارای لامپ داخلی است که به شما امکان پیگیری فرآیند پخت و پز را می‌دهد. سرخ کن بدون روغن گوسونیک مدل GAF-758 دارای صفحه نمایش لمسی است که تمام تنظیمات را به شما نشان می‌دهد. طول سیم این دستگاه 50 سانتیمتر است. با امکانات آماده سازی غذا که به سرخ‌کردن بدون روغن اختصاص دارد، می‌توانید غذاهایی سالم و خوشمزه را با کمترین مقدار روغن آماده کنید. این دستگاه با ظرف سرخ کن و با طراحی جدید، امکان مشاهده فرآیند پخت و پز مواد غذایی را فراهم می‌کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن مباشی مدل ME-AF989 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مباشی یکی از برند های برتر تولید لوازم برقی خانگی می باشد. از این رو، سرخ کن های برند مباشی از شهرت بالایی برخوردارند. سرخ کن دوقلو مباشی نیز یکی از این سرخ کن ها می باشد که جدای از کیفیت بسیار بالایی که دارد، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. گنجایش مباشی ME-AF989 به اندازه 5 لیتر می باشد که برای هر غذایی و هر تعداد افرادی مناسب است. . تعداد عملکرد ها و روش های پخت سرخ کن دو مخزنه مباشی 10 عدد می باشد. به دلیل بدون روغن بودن این سرخ کن ، غذای شما تا 80 درصد کاهش چربی دارند و زمان پخت شما سریع تر می شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز سرخ کن بدون روغن شیائومی مدل MAF10 model 6.5 liter خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

سرخ‌کن‌های بدون روغن، از جمله لوازم جدیدی هستند که اخیرا به آشپزخانه‌ها اضافه شده اند. سرخ‌کن‌های بدون روغن در حقیقت عملکردی مشابه فرهای کانوکشن‌دار دارند. در این دستگاه فرایند انتقال گرما به مواد غذایی به شکل یک جریان همرفتی اتفاق می‌افتد. این سبک سرخ‌کن‌ها از یک المنت بسیار پر قدرت بهره برده اند که قادر است جریان هوای داخل سرخ‌کن را بسیار داغ کند. این فن قدرتمند، جریان هوای گرم را به نقاط مختلف مواد غذایی انتقال داده و به پخت سریع‌تر آن کمک می‌کند. در حقیقت به جای روغن داغ در روش‌های سرخ کردن سنتی، جریان هوای داغ باعث سرخ شدن مواد غذایی می‌شود. از این رو بسیاری از افراد از این دستگاه‌ها با نام هواپز هم یاد می‌کنند. شیائومی یکی از کمپانی‌های خوش نام چینی تبار است که در صنعت تولید لوازم الکترونیک از شهرت خوبی برخوردار است. سرخ کن Xiaomi Smart Air Fryer 6.5 Liter از دیگر تولیدات این کمپانی است که با هدف ایجاد سلامتی بیشتر برای کاربران کاهش دادن تایم آشپزی و صرفه‌جویی در زمان و انرژی، تولید شده است. با مجموعه دارسو همراه شوید تا در ادامه نگاهی دقیق‌تر به مشخصات و عملکرد این سرخ‌کن داشته باشیم.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo