ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید تردمیل ورزشی

اگر آب و هوا برای ورزش نکردنتان بهانه شده است، بهترین انتخاب برای انجام تمرینات روزانه و جلوگیری از کسلی خرید یک دستگاه تردمیل است. با این دستگاه قادر خواهید بود راه رفتن و دویدن روزانه خود را بدون دلهره از باران، برف و هوای گرم انجام دهید. اما برای انتخاب این وسیله گزینه های زیاد و گیج کننده ای از برندهای متنوع پیش رو خواهید داشت، که با داشتن اطلاعاتی کافی می توانید بهترین نمونه موجود را انتخاب و خریداری نمائید. برای آشنایی بیشتر با این وسیله ادامه مقاله راهنمای خرید تردمیل ورزشی را مطالعه نمائید.

تردمیل چیست؟

تردمیل وسیله ای ورزشی است که با نام های دو برقی، دو درجا یا دو ثابت شهرت یافته و امکان دویدن را در فضای بسته برای ورزشکاران فراهم می‌ کند.

اجزاء اصلی تشکیل دهنده تردمیل

 1. تسمه اصلی (تسمه اصلی تردمیل همان تسمه ای است که شما بر روی آن می دوید و یکی از اجزاء مکانیکی اصلی در تردمیل می باشد.)
 2. تسمه موتور (تسمه موتور در زیر پوشش جلویی تردمیل قرار دارد و نیرو حرکتی موتور را به غلتک جلویی منتقل کرده و این غلتک نیز آن را به تسمه اصلی تردمیل انتقال می دهد.)
 3. غلتک (تردمیل دارای دو غلتک می باشد، که تسمه اصلی دور آن دو غلتک قرار گرفته است.)
 4. قطعه الکترونیکی بالا (قطعه الکترونیکی بالا در واقع صفحه کنترل تردمیل بوده و بردی است که در بالای تردمیل قرار دارد.)
 5. قطعه الکترونیکی پایین (قطعه الکترونیکی پایین در کنار موتور و در زیر پوشش جلویی تردمیل قرار داشته و اغلب وظیفه تغذیه برق موتور و قطعات دیگر را عهده دار است.)
 6. موتور تردمیل (موتور اصلی تردمیل وظیفه حرکت دادن تسمه این وسیله را بر عهده داشته و مهمترین قطعه تردمیل است که در نگهداری آن باید بسیار دقت کرد.)
 7. موتور شیب (موتور شیب در تردمیل هایی با شیب برقی موجود بوده و وظیفه تنظیم شیب تردمیل را دارد.)
 8. شاسی تردمیل (شاسی اسکلت اصلی تردمیل است که تمامی قطعات و اجزاء بر روی آن قرار دارد که جنس و آلیاژ آن بسیار مهم می باشد.)
 9. تخته تردمیل (تخته تردمیل همان تخته ای است که تسمه دور آن قرار دارد.)

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید تردمیل ورزشی برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی لوازم مرتبط با ورزش و سفر، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( ورزش و سفر ) می توانید مطالعه نمائید.

مزایای استفاده از تردمیل

کار با تردمیل باعث سوختن چربی و ساختن عضله می‌شود. می‌توان با برنامه‌های تمرینی متنوع و منظم روی تردمیل تمرین کرد و خسته نشد و با عضله سازی از تناسب اندام خوبی بهره‌مند شد. کار کردن درست و منظم با تردمیل باعث:

 1. تقویت عضلات داخل و خارج ران و باسن
 2. کمک به کاهش وزن
 3. بالا بردن انرژی بدن
 4. سبب بهبود فعالیت ورزشی
 5. بهبود مقاومت بدن و افزایش قدرت قلب و عروق
 6. کمک به حفظ وزن ایده آل بدن
 7. تصحیح برنامه خواب و کاهش استرس

و در نهایت باعث شادابی و سلامت جسمی و همچنین روحی و روانی در فرد خواهد شد. 

معایب استفاده از تردمیل

استفاده از تردمیل علاوه بر داشتن مزایای زیاد، معایب و مشکلاتی دارد که شامل موارد زیر می باشند. 

 1. آسیب دیدگی زانو
 2. فشار به عضلات تحتانی

انواع تردمیل

به طور کلی تردمیل ها را می توان بر حسب نوع کارکرد، مکان مورد استفاده، وزن، ابعاد تسمه و غیره … تقسیم بندی کرد. اما به طور کلی آنها به دو دسته زیر طبقه بندی می شوند:

انواع تردمیل بر حسب کارکرد

تردمیل دستی: این نوع از تردمیل ها بدون موتور بوده و توسط کاربر به حرکت در می آیند.

تردمیل موتوری: این تردمیل ها دارای موتور بوده و به وسیله برق کار می کنند. می توان این تردمیل ها را به صورت خودکار یا دستی تنها با فشردن یک دکمه، تنظمیات سرعت، شیب و دیگر برنامه ها را اجرا کرد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید تردمیل ورزشی

انواع تردمیل بر حسب مکان مورد استفاده

نردمیل خانگی: اینها برای استفاده در خانه با ابعاد کمتر و قدرت موتور پایین تر طراحی شده اند. موتور آنها DC می باشد.

تردیمل باشگاهی: این تردمیل ها برای استفاده در باشگاه با ابعاد بیشتر و قدرت موتور بالاتر طراحی شده اند. موتور آن ها AC امی باشد.

تردمیل آبی: این نوع از تردمیل ها نیز برای استفاده در داخل آب و معمولا استخرها ساخته شده اند. آنها در واقع همانند تردمیل های دستی بدون موتور می باشند.

تردمیل ضدجاذبه: در سال ۲۰۰۵ ناسا برای اینکه فضانوردان تجربه‌ راه‌ رفتن با بی‌وزنی را داشته باشند، یک تردمیل ضد جاذبه ساخت که می‌توانست با کاهش وزن، همان حس راه رفتن در خلاء را برای فضانوردان ایجاد کند. چندین سال بعد این دستگاه جنبه‌ درمانی پیدا کرده و به عنوان یک روش توانبخشی مدرن برای درمان بیماری‌های عصبی-عضلانی مطرح شد.

نکات مهم هنگام خرید تردمیل

محل قرارگیری

دقت کنید که سایز دستگاه انتخابیتان متناسب با محل قرارگیری در محیط از پیش تعیین شده باشد. همچنین وجود قابلیت تاشوندگی نیز بسیار مهم است. این کار کمک می کند تردمیل پس از استفاده کمترین فضا را اشغال کند.

موتور 

موتور بیشترین کار را در تردمیل انجام می دهد. ضروری است که کیفیت برای استفاده دراز مدت ارزیابی شود، مخصوصا برای کاربرانی که از دستگاه استفاده زیادی می کنند. موتورهای با کیفیت پایین ممکن است بیش از حد گرم شوند و نیازمند تعمیرات غیر ضروری باشند.

اندازه تسمه (belt size)

اگر عرض و طول تسمه زیاد باشد، کاربر به راحتی می تواند با آن کار کند. همچنین اگر تسمه دارای چند لایه باشد، کیفیت و طول عمر آن افزایش می یابد. اگر قصد شما از خرید تردمیل انجام تمرین‌های هوازی سنگین و دویدن است، تسمه‌ای را انتخاب کنید که حداقل دارای 120 سانتی متر طول و 45 سانتی متر عرض باشد. البته اگر قدتان بلندتر از 180 سانتی متر باشد، بهتر است تردمیلی تهیه کنید که حداقل 140 سانتی متر طول داشته باشد. (تسمه های 130 سانتی متری برای راه رفتن افراد بلند قد مناسب است اما از طرفی هم ممکن است در هنگام دویدن اختلالاتی را برای مصرف‌کننده ایجاد کنند).

سرعت تردمیل

دستگاه‌های تردمیل موجود در بازار دارای حداکثر و حداقل سرعت‌های متنوعی بوده و شما باید با توجه به نیازتان، گزینه مورد نظر را انتخاب نمائید. اگر به دنبال یک تردمیل ورزشی حرفه‌ای برای دویدن هستید، محصولی را انتخاب کنید که حداقل سرعت 15 کیلومتر بر ساعت را به شما ارائه دهد.

شیب تردمیل (incline)

مانند دیگر ویژگی‌های تردیمل‌های حرفه‌ای، شیب محصولات موجود در بازار نیز متفاوت است. دستگاه‌های تردمیل معمولی معمولا داری شیب نبوده و سطحی مسطح را به مصرف‌کننده ارائه می‌دهند. اما اگر قصد خرید یک تردمیل ورزشی حرفه‌ای را دارید، توجه کنید که محصول مورد نظرتان شیب کافی برای شبیه‌سازی حالت واقعی دوندگی را دارا باشد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید تردمیل ورزشی

شاسی و تخته تردمیل (cushioning)

تخته تردمیل باید ضربه‌های ناگهانی را جذب کرده و ثباتی نسبی برای استفاده کننده را فراهم کند. از طرفی هم شاسی این وسیله باید قابلیت تحمل تکان‌های شدید و ضربه‌های پی در پی را داشته و به راحتی دچار مشکلات فنی نشود. برندهای مطرح تولید کننده تردمیل همواره از بالاترین کیفیت و تکنولوژی برای ساخت شاسی و تخته محصولات خود استفاده کرده و از اهمیت آن آگاه‌ می باشند. بنابراین با انتخاب یک برند معتبر می‌توانید نگرانی‌های مربوط به این بخش را حذف نمائید.

استحکام تردمیل

در هنگام دویدن روی وسیله‌ای مانند دو ثابت یا دو برقی، داشتن تعادل و ثبات بسیار ضروری می باشد. بنابراین توجه داشته باشید که هنگام خرید دستگاه دو درجا هیچگونه لغزش و یا تکان اضافی در بدنه و کمر قابل چشم پوشی نخواهد بود.

صفحه کنترل (control panel)

این بخش راه ارتباطی شما با تردمیل بوده به همین دلیل باید کاملا ساده و در عین حال کاربردی طراحی شده باشد. همچنین صفحه نمایشگر LCD به شما اطلاعاتی مانند زمان، فاصله، مقدار کالری سوزی، ضربان قلب، سرعت و شیب را نمایش می دهد. مهم است که نمایشگر دارای صفحه ای رنگی و خوانا باشد. بهترین راه برای انتخاب کاربردی‌ترین کنترل پنل تردمیل امتحان کردن آن قبل از خرید نهایی می باشد.

حداکثر وزن قابل تحمل

اگر وزنتان از میزان عادی زیادتر نبوده و مشکل فیزیکی خاصی ندارید، تقریبا تمام تردمیل‌های موجود در بازار قابلیت تحمل وزنتان را خواهند داشت. اما اگر داری وزنی بیش از 100 کیلوگرم هستید، فروشنده را در جریان گذاشته و به اطلاعات درج شده در بخش مشخصات محصول دقت بیشتری نمائید. شایان ذکر است که مدل‌های 90 کیلویی و 150 کیلویی در بازار ایران رواج زیادی داشته و بنابراین هیچ مشکلی در انتخاب محصولی که وزن‌تان را تحمل کند، نخواهید داشت.

گیره ایمنی

یکی از موارد مهم به عنوان راهنمای خرید تردمیل توجه به قابلیت گیره ی ایمنی است. این ویژگی سبب می شود که اگر به هر دلیلی تعادل خود را از دست دادید و بر روی دستگاه افتادید گیره ی ایمنی که به لباس شما متصل هست کنده شده و به صورت خودکار دستگاه را خاموش کند. 

امکانات جانبی 

از جمله موارد راهنمای خرید تردمیل توجه به امکانات جانبی است که البته نبود این امکانات به معنای نامناسب بودن تردمیل انتخابی نیست. مواردی مانند خنک کنندگی بدن، ورودی USB، سیستم پخش ویدیو، جاپایی، تخته شنا، ویبراتور و ماساژور و غیره جزء امکانات جانبی هستند.

چرخ دار بودن

چرخ دار بودن تردمیل کمک خواهد کرد جابجایی آن خیلی راحت تر باشد.

برند

در خرید تردمیل توجه به برند به عنوان یکی از مهم ترین موارد راهنمای خرید تردمیل محسوب می شود. معمولا برندهای شناخته شده و به نام در این زمینه شامل JKexer، Turbo Fitness، PANDA، POWERLAND، PRO MASTER، Azimuth و Reebok می باشند. این برندها علاوه بر تضمین کیفیت، دارای گارانتی معتبر نیز خواهند بود.

قیمت 

تردمیل وسیلۀ ارزانی نیست. یادتان باشد که درنظر گرفتن نیازهای شخصی و نیز فضایی که می‌توانید در آن تردمیل را نگهداری کنید، از همه‌چیز مهم‌تر است. پس حتی اگر گران‌ترین و پیشرفته‌ترین تردمیل بازار را هم خریداری کنید، باز ممکن است چندان کاربرد و استفاده‌ای برای‌تان نداشته باشد. بنابراین یادتان باشد در انتخاب تردمیل به‌دنبال رفع نیازهای شخصیتان باشید و شرایط خودتان را بسنجید.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید تردمیل ورزشی

نحوه استفاده از تردمیل

 1. قبل از تمرین: اولین چیزی که شما نیاز دارید هنگام شروع با یک تردمیل توجه کنید، این است که لباس و کفش ورزشی مناسب پوشیده باشید. سپس کلید ایمنی را از یک سو به پیراهن خود و از سویی دیگر به دستگاه وصل کنید تا در موارد خطر بتوانید تردمیل را متوقف نمائید.
 2. در حال تمرین: هنگام استفاده از تردمیل 5 دقیقه شروع به پیاده روی کرده تا احساس حرکت در یک سطح متحرک را تجربه نمائید. سپس سرعت یا شیب را افزایش دهید. هنگام ورزش، همیشه سعی کنید موقعیت خود را مستحکم نگه دارید. این مورد نیاز به تمرکز در حین تمرین دارد. به یاد داشته باشید نیاز نیست خود را بیش از حد توان خسته کنید، بنابراین به اندازه مناسب با تردمیل ورزش کنید.
 3. در پایان تمرین: به تدریج برای استراحت ماهیچه ها، تمرین خود را با 5 دقیقه پیاده روی آهسته متوقف نمائید. بنابراین از روی دستگاه پائین آمده و 10 دقیقه تمرین های کششی را انجام دهید.
 4. چه زمانی توصیه نمی شود: اگر دچار یک مشکل جدی و یا آسیب عضلانی هستید، به ویژه اگر مشکل از ناحیه کمر، زانو و مچ پا باشد، باید در زمان استفاده احتیاط کرده و با پزشک خود مشورت نمائید.

کاربر گرامی تیم تحقیقاتی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید تردمیل ورزشی لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز تردمیل جیمُست مدل 6371CB خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل مکانیکی Gymost مدل CB 6371 یکی از انواع تردمیل مکانیکی، بدون موتور و باشگاهی است که میزان تحمل وزن آن آزاد است. این مزیت استفاده از این تردمیل مکانیکی را برای هر وزنی مناسب کرده است. وجود یک نمایشگر بر روی این تردمیل باعث می‌شود تا اطلاعاتی مانند ضربان قلب، سرعت، کالری مصرف شده، و زمان طی شده به صورت آنی بر روی آن قابل مشاهده باشد. تردمیل جی موست فاقد برنامه از پیش تعیین شده شده برای ورزش است و حداکثر میزان سرعت بر اساس قدرت و توان ورزشکار تعیین می‌شود. تردمیل‌های مکانیکی در مقابل تردمیل برقی قرار دارند. هیچ موتوری در آنها به کار نرفته و بدون نیروی برق کار می‌کند. در تردمیل مکانیکی نیروی انسانی باعث به حرکت درآمدن تسمه می‌شود و در واقع شروع، سرعت دادن، نگه داشتن و خاتمه دادن به ورزش بر عهده خودتان است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل پروتئوس مدل PST 5100 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل پروتئوس PST 5100. قدرت موتور این تردمیل 3.5 اسب بخار است که به موجب دارا بودن قدرت موتور بالا، این تردمیل قادر به تحمل وزن تا 130 کیلوگرم است. علاوه بر این محدوده سرعت این تردمیل نیز بیش از سایر انواع تردمیل خانگی پروتئوس است.این تردمیل دارای 25 برنامه پیش فرض،برنامه HRC و برنامه کنترل ضربان قلب می باشد. این محصول قادر است مسافتی بین 1 تا 20 کیلومتر را طی کند. محدوده حرکتی این تردمیل که در واقع ابعاد تسمه تردمیل است، معادل 51 در 142 سانتی متر است. تنظیم شیب در این تردمیل به صورت برقی است و تا 20 درجه قابل تنظیم است، جهت راحتی کاربر کلید تنظیم شیب و سرعت روی دسته قرار داده شده است. از ویژگی های این تردمیل محل قرار گرفتن قمقمه آب، پخش موسیقی و داشتن اسپیکر است. قابلیت تاشوندگی در این دستگاه باعث می شود در صورت کمبود فضا بتوان تردمیل را جمع کرد و البته نصب مجدد آن به وسیله جک گازی انجام می شود.ئاین تردمیل دارای جک گازی است که این امکان را فراهم می کند تا در هنگام راه اندازی تردمیل، تردمیل به صورت آهسته و اصولی باز شود. در نتیجه کم ترین آسیبی به تردمیل در هنگام باز شدن نمی رسد. این تردمیل دارای ضربه گیر SDS و ضربه گیر Anti shock نیز است. ضربه گیر مانع از ورود ضربات شدید به ستون مهره کاربر در هنگام تمرین می شود. این دستگاه مجهز به گیره ایمنی ست تا در صورت از بین رفتن تعادل کاربر حین تمرین گیره از دستگاه جدا شده و منجر به خاموش شدن موتور تردمیل شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل پروفرم مدل Quick Start 9.0 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل دوثابت پروفرم Quick start 9.0 از کیفیت خیلی خوبی برخوردار است و میتواند در تمرینات به شما کمک کند تا تمرینات حرفه ای را تجربه کنید تردمیل دوثابت پروفرم Quick Start 9.0 دارای ضربه گیر های پیشرفته بوده که فشار وارده بر روی مفاصل و کمر را هنگام دویدن را کاهش میدهد، شما میتوانید در هر زمانی از روز که دوست دارید به تمرین کردن بپردازید و با دویدن بر روی تردمیل به سلامت اندامتان کمک کنید. دویدن روی تردمیل باعث کاهش چربی بدن و کاهش وزن شما در تمام اندام های بدن شده و برای سلامت قلب و عضلات هم بسیار مفید است. حتی برای کسانی که توان دویدن روی تردمیل را ندارند یک پیاده روی روزانه و ایجاد تحرک و فعالیت در بدن میتواند بسیار کار آمد باشد و به سلامت استخوان بندی و مفاصل شما کمک کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل تاپ فیت مدل 01 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردميل همواره در صدر بهترين دستگاه هاي لاغري و سلامت بوده و برند تاپ فيت با بيش از 15 سال قدمت و با تنوع مدل بالا تلاش ميکند تا براي اکثر اوزان و سلايق تردميل درخور و مناسب معرفي و عرضه کند . تردميل تاپ فيت مدل TOP 01 با تحمل وزن 150 کيلوگرم يکي از بهترين انتخاب ها براي شماست . امکانات مانيتوري کامل و قابل دسترس ، قابليت جابجايي آسان و امکان جمع شوندگي جزء مهم ترين و حياتي ترين امکانات اين تردميل است . شيب برقي 15 درجه ، سرعت از 1 الي 20 کيلومتر بر ساعت ، برنامه هاي اتوماتيک ، پخش موزيک توسط AUX و USB و ديگر امکانات به روز ، اين تردميل پيشرفته را در زمره ي بهترين تردميل هاي اين مارکت قرار داده است . تفاوت اصلي تردميل تاپ فيت مدل TOP 01 با اکثر برندهاي سازنده ي تردميل در کيفيت ضربه گيري اين دستگاه است که با بهره مندي از ضربه گيرهاي بسيار هوشمند امکان آسيب به مفاصل و همچنين انتقال صدا به طبقات زيرين را به صفر رسانده و بازخوردهاي ما از خريداران گواه اين موضوع ميباشد . ضربه گيرهاي SDS ، ضربه گير هاي بالشتکي و فنري ، تخته ي منعطف و تسمه ي طبي از جمله موارد تاثير گذار در ضربه گيري فوق العاده ي اين تردميل هستند .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل ویژن فیتنس مدل T80 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل T80 به گونه ای طراحی و مهندسی شده است که ساعتها بدون نگرانی مورد استفاده قرار گیرد. سطح جادار و 55.9 x 152.4 cm / 22 "x 60" با سطح متوسط و قدرتمند 3.0 CHP AC Johnson Drive Motor یک تمرین صاف و مطمئن را ارائه می دهد. درجه تجاری ، عرشه برگشت پذیر و تسمه دونده هرگز نیازی به روغن کاری ندارند و برای ماندگاری ساخته شده اند. T80 یک تردمیل مستحکم و با دوام را برای استفاده در محیط های باشگاهی می باشد. Passport Media گزینه ای است که ویدئوهای Virtual Active را از مسیرهای پیاده روی در سراسر جهان پخش می کند و به کارآموزان اجازه می دهد تا در مناظر زیبا غرق شوند. تردمیل دوثابت VISION T80 دارای سه مدل کنسول متفاوت است که به شما این امکان را میدهد با توجه به نوع مصرف با صرف هزینه لازم امکانات لازم را دریافت کنید

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل پروتئوس مدل PST 3500 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه پروتئوس PST-3500 تحت لیسانس پروتئوس تایوان است که دارای کیفیت ساخت خوب به همراه قیمت مناسب می باشد. این دستگاه مجهز به یک موتور 1.75 اسب بخاری می باشد که می تواند سرعت این دستگاه را تا 14 کیلومتر بر ساعت افزایش دهد. در این مدل شیب مکانیکی یا همان شیب دستی در نظر گرفته شده است به صورتی که برای تغییرات ارتفاع باید تمرین را متوقف کنید و بعد از تنظیم آن به تمرین بپردازید که همین باعث ایجاد وقفه در تمرین میشود، در مدل های شیب مکانیکی وقتی از برنامه های تمرینی استفاده میکنید این برنامه های فقط میتوانند سرعت دستگاه را به صورت اتوماتیک تنظیم نمایند، درحالیکه در مدل شیب برقی آن امکان تغییرات میزان شیب نیز با توجه به برنامه انتخابی امکان پذیر میباشد. لازم به ذکر است که مدل PST-3500M دارای شیب برقی می باشد و تنظیم شیب دستگاه بروی پنل دستگاه قابل انجام می باشد. ویژگی تردمیل های شیب مکانیکی قیمت مناسب تر این دستگاه ها میباشد، البته فراموش نشود که این فقط یک قابلیت است و بدون آن نیز تمرینات شما جهت: چربی سوزی، افزایش استقامت و عضله سازی به درستی قابل انجام است. این محصول دارای 15 برنامه ی تمرینی مختلف است و قابلیت اندازه گیری و نمایش پارامترهایی نظیر سرعت ، کالری مصرفی ، مسافت طی شده ، ضربان قلب و ... را دارد . با توجه به ابعاد 134x94x168 سانتی متر این محصول گزینه ی بسیار مناسبی برای آن دسته از افرادی است که می خواهند در منزل و محل کار خود ورزش کنند است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل نردیک ترک مدل Elite T5000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

Elite 5000 فقط یک تردمیل عالی نیست ، یک تردمیل بسیار جذاب است Elite 5000 دارای قدرت موتور5.0 اسب بخار آن در حالی که همزمان تمرین آرام و بدون لرزش در مقایسه با سایر تردمیل ها انجام می دهد. این به شما اجازه می دهد تا حداکثر سرعت 24 کیلومتر در ساعت (14.9 مایل در ساعت) برسید. علاوه بر این ، قابلیت شیب -3٪ تا + 15٪ به همراه 44 برنامه تمرینی ، می تواند فراز و نشیب های واقعی را شبیه سازی کند و حتی ورزشکاران حرفه ای را با یک چالش جدی مواجه نماید. این محصول دارای موتور AC می باشد و بیشترین توان را به شما ارائه می دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل آبی حیوانات فریال مدل A-1500 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل آبی حیوانات فریال مدل A-1500 مناسب جهت هیدروتراپی و درمان حیوانات خانگی است ، این تردمیل مجهز به پیشرفته ترین سیستم تصفیه آب با ژنراتور ازن می باشد و دمای آب متناسب با نیاز درمانگر قابلیت تنظیم تا 43 درجه است، تردمیل آبی حیوانات خانگی فریال مجهز به دو عدد نازل جت می باشد که برای حیوانات بزرگ جثه نقش اینرسی و فشار مضاعف هنگام راه رفتن را ایجاد می نماید و برای حیوانات کوچک به عنوان محرکی جهت انجام شنا استفاده می شود، سیستم آب موجود در این نوع تردمیل یک سیکل بسته است و هیچ گونه مصرف آبی بجز شارژ اولیه خود نیاز ندارد و مجهز به سیستم درین اضطراری جهت خروج فضولات حیوانی به فاضلاب می باشد، این تردمیل کاملا هوشمند و تمام اتوماتیک می باشد و کلیه فرامین از طریق یک مانیتور لمسی قابل ارسال می باشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل تاپ فیت مدل TP05 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

مزایای استفاده از تردمیل

مورد دیگری که در هنگام ورزش با تردمیل بسیار قابل توجه است، این است که شما کاملا کنترل شرایط را در اختیار دارید. بسته به سطح تمرین‌هایتان ممکن است بخواهید یک تمرین سبک یا یک تمرین شدید داشته باشید، با سرعت مدنظرتان روی آن شروع به حرکت کنید و کنترل شرایط را به دست بگیرید.     وقتی که با تردمیل ورزش می‌کنید دیگر گرمی‌یا سردی هوا شما را آزار نخواهد داد، چرا که دمای محیط را روی دمای دلخواه تان تنظیم می‌کنید. علاوه بر این، از این طریق قادر خواهید بود سرعت و شیب و حتی میزان صرف انرژی در یک زمان مشخص را کنترل کنید. این مزایا باعث می‌شود که استفاده از تردمیل چه برای افراد مبتدی و چه افراد حرفه ای کاملا مناسب است.   یکی دیگر از مزایای بسیار مهم دیگری که دویدن روی تردمیل به همراه دارد، راحت بودن آن است. برای تمرین با تردمیل مجبور نیستید به جایی بروید. داشتن تردمیل بسیار راحت است زیرا در هر زمان از روز به راحتی می‌توانید تمرین کنید و نیازی به تمرین کردن در زمان خاصی از روز در ورزشگاه ها و باشگاه ها ندارید.   دلیل بعدی برای پاسخ به اینکه چرا دویدن روی تردمیل عالی است، این است که می‌تواند به شما کمک کند خیلی سریع لاغر شوید. سرعت کالری سوزی با تردمیل بسیار بالاست. این می‌تواند خبر خوبی برای کسانی که به دنبال اهداف کاهش وزن هستند، است.   شاید تصور شما از دویدن روی تردمیل این است که این کار فقط برای استقامت مفید است، اما قطعا این چنین نیست، دویدن روی تردمیل حرف های بیشتری برای گفتن دارد و جالب اینکه در عضله سازی نقش مهمی‌را ایفا می‌کند.   هر چه بیشتر بدوید، عضله سازی در پا با سرعت بیشتری اتفاق می‌افتد. شاید از شنیدن این موضوع تعجب کنید، اما دویدن روی تردمیل حتی می‌تواند برای عضله سازی بازو نیز مفید است، چرا که هنگام دویدن روی تردمیل بازوهایتان نیز درگیر هستند. دویدن روی تردمیل واقعاً فواید بی پایان دارد.

معایا

همان‌طور که گفته شد، خرید هر وسیله باید با آگاهی و بررسی ابعاد مختلفی همراه باشد. خرید تردمیل هم قطعا معایبی به‌همراه دارد. بد نیست به این معایب توجه کنید تا با سنجش میزان معایب و مزایا، ببینید کفۀ کدام‌یک سنگینی می‌کند و تصمیم گیری بهتری انجام دهید. قیمت دستگاه‌های تردمیل کمی‌بالاست؛ شاید خرید آن متناسب با بودجۀ تمام خانواده‌ها و افراد نباشد. تردمیل وسیلۀ حجیم و بزرگی است و فضای زیادی از منزل اشغال می‌کند. استفاده از بعضی از انواع تردمیل به دانش کار کردن با وسایل برقی و دیجیتالی نیاز دارد. شاید همه نتوانند تنظیمات آن را به‌خوبی یاد بگیرند. ورزش کردن با تردمیل، شما را محدود به دو نوع ورزش کردن یعنی دویدن و پیاده‌روی می‌کند.

فواید تردمیل برای لاغری

یکی از راه‌ها و تمارینی که باعث لاغری‌ می‌شود دویدن روی شیب است . می‌توان شیب تردمیل را تنظیم نمود که این گونه هنگام دویدن با افزایش مصرف کالری وزن کاهش می‌یابد . یکی از عوامل تاثیر گذار در کاهش وزن و توده های چربی ضربان قلب بالا می‌باشد ( ضربان قلب باید متوسط باشد بیش از اندازه بودن و یا کم بودن آن برای سلامتی مضر است ) . به تعداد تپش های قلب در هر واحد زمان( معمولاً در دقیقه ) نرخ ضربان قلب می‌گویند . تردمیل ها غالباً دارای سیستم نظارت بر ضربان قلب هستند که امکان بررسی و نظارت بر ضربان قلب ، نرخ ضربان قلب و میزان پیشرفت را به انسان می‌دهد ‌. در حالت کلی می‌توان بیان نمود که تردمیل با افزایش ضربان قلب و متابولیسم بدن می‌تواند تا حد زیادی باعث لاغری شود. با استفاده از تردمیل ها می‌توان قسمت های ران ، باسن و حتی شکم را لاغر کرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل تایتان فیتنس مدل TF5080 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل از فعالیت هایی میباشد که بیشتر اعضای بدن را درگیر تحرک میکند و البته با درنظر گرفتن نوع معماری تردمیل و استفاده از ضربه گیر ها و همچنین تعداد، کیفیت و تاثیر ضربه گیر های بکار رفته در تردمیل ها نیز میتوانیم تردمیل را از کم ضررترین دستگاه های ورزشی محسوب کنیم. تردمیل های تایتان فیتنس ساخت کشور تایوان میباشند و دارای قدمت بالایی در میان برند های نوظهور این عرصه میباشند. همچنین تردمیل تایتان فیتنس ساخته شده از متریال باکیفیت بالا و دارای امکاناتی نظیر سیستم های پایش تمرینات و برنامه های متعدد ورزشی میباشند. اکثر تردمیل های تایتان فیتنس در بسته بندی هایی All In Assembly به بازار عرضه شده اند که نوع پکینگ باعث شده برای نصب این دستگاه ها وقت بسیار کمی صرف شود و به آسانی آن را سرهم کنید. استفاده از ضربه گیر های موثر در تردمیل های تایتان فیتنس باعث کاهش شدت نیروی برگشتی وارد شده به بدن میشود تا تجربه بهتری از ورزش روی این دستگاه داشته باشید . کار با تردمیل هم باعث سوختن چربی و هم ساختن عضله می‌شود. می‌توان با برنامه‌های تمرینی متنوع و منظم 3 ماهه روی تردمیل تمرین کرد و خسته نشد و با عضله سازی از تناسب اندام خوبی بهره‌مند شد. استفاده ی صحیح و منظم از تردمیل تایتان فیتنس مدل TF5080 باعث تقویت عضلات داخل و خارج ران و باسن، کاهش وزن ، بالا بردن انرژی بدن ، کمک به بدنسازی و تناسب اندام ، سبب بهبود فعالیت ورزشی ، باعث بهبود مقاومت بدن و قدرت قلب و عروق ، کمک به حفظ وزن ایده آل بدن و تصحیح برنامه خواب ، کاهش استرس و در نتیجه تردمیل باعث شادابی ، سلامت جسمی و همچنین روحی و روانی خواهد شد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل مدل f-39s خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل مدل f-39s از برند فلکسی فیت یک تردمیل تک کاره قدرتمند با قدرت موتور 3 اسب بخار و تحمل وزن 135kg این دستگاه یک تردمیل با کیفیت و فوقالعاده برای منزل به حساب میاد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل ویژن فیتنس مدل T80 Touch Console خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ویژن فیتنس یک برند جهانی در زمینه صنعت ورزش مدرن و یکی از بزرگترین و معتبر ترین برندها میباشد که از سال 1995 میلادی تا به امروز مشغول فعالیت است.این برند همواره کوشیده است تا محصولات خود را به مدرن ترین و یشرفته ترین تجهیزات ممکن مجهز کند.تمامی اجزاء و تکنولوژی های موجود و استفاده شده در محصولات ویژن فیتنس توسط متخصصان و مهندسین زبده و سیستم رباتیک پیشرفته، در درون شبکه تولید کمپانی ویژن طراحی و تولید میگردد تا با پیچیده ترین امکانات استانداردهای بین المللی را برای کاربر فراهم کند. نام ویژن فیتنس در بین مصرف کنندگان به استحکام و کیفیت بالا محبوب و مطرح است چرا که همواره کیفیت ثابت را برای کاربران فراهم کرده است.تردمیل T80 یکی از این محصولات است که با ویژگی های منحصر به فرد خود همانند یک دوست وفادار به شما برای رسیدن به اهداف تمرینی خود کمک می کند.این تردمیل به بهره گیری از شاسی و فریم مستحکم و همچنین موتور قدرتمند خود تمامی نیاز های یک کاربر آماتور و یا حرفه ای را برطرف می کند.این دستگاه به لطف نمایشگر بزرگ 16 اینچی خود دارای برنامه های تمرینی پیش فرض تایید شده توسط کارشناسان حوزه فیزیک و سلامت و همچنین دارای ابزار و ویژگی های سرگرمی نیز می باشد که کاربر با اتصال به گوشی هوشمند از طریق کابل و یا اتصال به شبکه داخلی (LAN) می تواند از ویژگی های سرگرمی در حین تمرین همانند پخش فرمت های تصویری و صوتی بهره مند شود.فرقی نمیکند شما یک ورزش کار حرفه ای هستید یا یک ورزشکار مبتدی،فرقی نمیکند شما در خانه تمرین میکنید و یا در اتاق های ورزش خصوصی و یا در هتل و یا یک باشگاه ورزشی ، ویژن T80 محصولی است که همه نیاز های فردی شما برای تمرین و یا بنگاه اقتصادی شما مانند یک باشگاه و یا هتل برطرف خواهد کرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل بی اچ مدل i.RC09 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل نیمه باشگاهی و خانگی اسپانیایی بسیار پر قدرت است که با بهره بهری از نسل 4 i.Concept با قابلیت استفاده از اپلیکیشن های اختصاصی کمپانی BH شامل :BH Trainer(مربی بین المللی مجازی ) , BH by Kinomap (تمرین در مسیر مجازی از صعود به آلپ تا مسابقات دوی ماراتون وسفر به دور دنیا از خانه ) و اپلیکیشن های معروف Monitor, Run on Earth , Webathletics FitConsole,Tread ,... و با عرض تسمه طبی 55 سانتی متر و با ابعاد آن 147x94x210 سانتی متر و وزن 114 کیلوگرم تحمل وزنی 150 کیلوگرم را به ارمغان آورده است . قدرت موتور این دستگاه 4 اسب بخار است و سرعت آن به 22 کیلومتر در ساعت می رسد. شیب برقی تردمیل بی اچ فیتنس IRC09 با فشار یک دکمه تا 12 درجه تغییر می کند. این دستگاه برنامه های مختلفی از جمله 3 برنامه User، تست سنجش چربی، برنامه HRC و 14 برنامه تمرینی از پیش تعیین شده در سطوح دشوار و آسان، قابلیت طراحی تمرین برای 3 سطح وسیستم اندازه گیری ضربان قلب Wireless دارد. ضربه گیر SDS برای محافظت از عضلات و مفاصل ورزشکار، ضربه گیر smart konik و flex، فن خنک کننده، قابلیت پخش موسیقی با AUX، تسمه ارتوپدی طبی، اتصال به MP3، اسپیکر، سیستم اندازه گیری ضربان قلب روی دسته، کلید تنظیمات سرعت و شیب برای دسترسی آسان بر روی دسته و محل نگهداری بطری آب از دیگر ویژگی های این تردمیل محسوب می شود. این دستگاه قابلیت تاشوندگی دارد و در مواقعی که مورد استفاده قرار نمی گیرد می توان آن را جمع کرد تا فضا اشغال نشود. صفحه نمایش LED دستگاه سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده، چربی سنج و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد. نسل چهارم i.Concept با قابلیت استفاده از اپلیکیشن های اختصاصی : BH Trainer :برنامه انحصاری و پیش رفته کمپانی BH برنامه ای فراتر از زمان که با بهره مندی از نظرات و دانش برترین مربیان بدنساز حال حاضر دنیا طراحی گردیده و با بیش از 400 برنامه تمرینی به روز شونده همواره شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی خواهد کرد BH By Kinomap :در هر مکانی در جهان که دوست دارید تمرین کنید .شما می توانید با مسیر های ویدیویی که قبلا فیلمبرداری شده اند ،تمرین کنید و یا از تمرین در 100.000 کیلومتر مسیر های مختلف در سر تا سر دنیا لذت ببرید .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل بی اچ مدل F2W Dual G6473U خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل F2W Dual با برند BH محصول کشور اسپانیا است . این تردمیل با موتوری به قدرت 2.75 اسب بخار، تحمل وزن کاربر تا 115kg را دارد. ویژگی های تردمیل BH Fitness F2W Dual : این دستگاه با داشتن کیفیت بالا و بهره مندی از تکنولوژی خاص kit Dual گزینه مناسب برای خوش سلیقه ها و افراد خاص است. به علت داشتن برنامه های گوناگون خستگی و یکنواختی در هنگام ورزش با این تردمیل وجود ندارد این دستگاه بسیار خاص و خوش طراحی شده است و زیبایی ظاهری علاوه بر کیفیت مناسب باعث شده تا از استقبال قابل توجهی در بازار برخوردار شود افرادی که دستگاه قوی با کیفیت خاص می خواهند از مشتریان این دستگاه و برند BH می باشند. کمپانی BH اولین کمپانی تولیدکننده لوازم ورزشی بزرگ مثل تردمیل در دنیا بوده است و همواره با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به فکر ارتقا پیدا کردن کیفیت و امکانات محصولات خود بوده است. مانیتور F2W LCD باعث شد تا در هنگام استفاده از حرکت آدمک روی مانیتور هم بهره مند شوید و زیبایی خاصی به ظاهر دستگاه داده است . تسمه8 این تردمیل از جنس مخصوص بوده و با داشتن تکنولوژی کربن از ایجاد الکتریسیته ساکن جلوگیری می کند و تسمه بسیار مقاوم و قوی دارد . استفاده از رنگ با کیفیت باعث شد در مقابل رطوبت با دوام باشد و برای سال های طولانی مورد استفاده قرار بگیرد ابعاد مناسب و طراحی به روز و همچنین Kit Dual از خصوصیات برجسته این مدل است. در ساخت برد و موتور این دستگاه نیز از قطعات مرغوب استفاده شد و گارانتی باعث شده جای هیچ شکی نباشد. سیستم SDS ‌: این سیستم موجب کاهش قابل ملاحظه آسیبهای ستون مهره‌ها می‌‌شود - تکنولوژی ECO-MODE : این تکنولوژی نرم افزار کنترلگر تردمیل را تغییر داده و باعث می‌‌شود که در تردمیلهای دارای این تکنولوژی مصرف انرژی (برق) 25% کاهش یابد. - تکنولوژی Green Power : راندمان بالای این تردمیل به معنای احترام به طبیعت است قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند و تبلت از طریق کیت مخصوص

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل تاشو آذیموس مدل AZ-3032CA خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این تردمیل دارای صفحه نمایش ال سی دی که نشاندهنده سرعت ، مسافت ، زمان ، کالری مصرفی و ضربان قلب می باشد همچنین شامل ضربه گیر های صدا، زانو و کمر در طرفین دستگاه می باشد. تردمیل AZ-3032CA دارای 36 برنامه پیشفرض و 3 برنامه انتخابی است و همچنین دارای 1 برنامه بر اساس درصد توده چربی بدن است که معیار آن بر اساس قد و وزن و جنسیت فرد می باشد. همچنین این تردمیل دارای استند موبایل و جا قمقمه ای می باشد. یکی از شاخصه های دیگر این تردمیل امکان پخش اهنگ توسط کابل aux می باشد. وزن این دستگاه 120 کیلوگرم بوده که دارای چرخ برای حمل و نقل اسان می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل پاورجیم مدل PG1002 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

عرض نوار نقاله این تردمیل باشگاهی 58 سانتیمتر و طول آن 145 سانتیمتر است. عریض بودن نوار سبب می‌شود ورزشکار تعادل بیشتری هنگام حرکت بر روی تردمیل داشته باشد و طول نوار نیز سبب می‌شود ورزشکاران به‌راحتی در سرعت‌های زیاد به تمرین بپردازند. وجود دو کمک‌فنر علاوه بر 8 عدد ضربه‌گیر ژله‌ای باعث جذب حداکثری ضربۀ کف پای ورزشکار به سطح شاسی می‌شود، و علاوه بر کاهش چشمگیر آسیب به شاسی دستگاه، راحتی فوق‌العاده‌ای را برای ورزشکار به ارمغان می‌آورد و از آسیب دیدن مچ پا و مفصل زانو و ستون فقرات در حین دویدن، جلوگیری می‌کند. قدرت موتور این تردمیل باشگاهی در کمترین توان معادل 3.5 اسب بخار و در بیشترین توان معادل 5 اسب بخار است. وجود موتور AC در این دستگاه باعث شده تا نیروی کافی در اختیار دستگاه قرار داشته باشد و با کمترین محدودیت زمانی در استفاده، به کار خود ادامه دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل فیت فلکس مدل T904 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل(دو ثابت) T904 یک تردمیل خانگی است که با توجه به امکان تا شدن و داشتن چرخ آنرا به راحتی می توانید در منزل جابه جا کنید و با توجه به رنگ مشکی-سفید آن می توانید یک جذابیت تازه به منزلتان بدهید. تردمیل T904 سرعتی مابین 1 تا 16 کیلومتر در ساعت دارد همچنین شیب برقی آن تا 12% تغییر می کند و دارای 12 تا برنامه ی ورزشی از پیش تعیین شده است که می توانید با استفاده از آن ها به تناسب اندام ایده آلتان برسید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل آبی فریال مدل x-2000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با استفاده از تردمیل آبی فریال می توانید از کلیه مزیت های راه رفتن و دویدن در آب در یک محیط کاملا خصوصی و با در اختیار داشتن امکانات پیشرفته ای همچون تغییر سرعت ،تغییر ارتفاع آب و تغییر دمای آب بهره برد این تردمیل ها کاملا آب بند می باشند و میتوان در هرنوع فضایی اعم از کلینیک ، باشگاه و مراکز لاغری و تناسب اندام بدون نیاز به دسترسی به استخر استفاده نمود آب موجود در این تردمیل ها در یک سیکل بسته قرار دارد و پس از استفاده هر کاربر کاملا تخلیه و به مخزن جانبی منتقل می گردد و برای استفاده نفربعد کاملا استریل و میکروب زدایی می گردد در داخل تردمیل آبی یک عدد صندلی تاشو جهت استراحت و انجام تمرینات بالاتنه موجود می باشد تردمیل های آبی فریال مجهز به سیستم هیدروماساژ می باشند

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل هورایزن مدل TT.50 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل منحصر به فرد هورایزن مدل TT5.0 دارای صفحه نمایش LCD ،نشانگر زمان ، مسافت ، شیب ، کالری مصرفی ، ضربان قلب ، سرعت ، می باشد و دارای هشت برنامه تمرینی است دارای قابلیت نصب ضمینه میز پرتابل ومیله ها کمکی کناری است . این دستگاه ضربان قلب را از طریق تماس دست و از راه دور نمایش میدهد همچنین دارای شیب 10% قابل تنظیم وتحمل وزن این دستگاه 115 کیلوگرم است قدرت موتور 1.5HP و سرعت آن بین 0.8-16 کیلومتر در ساعت قابل تنظیم است . طراحی تاشو و چرخ های یکپارچه امکان حمل و نقل آسان را فراهم میسازد و دستگاه فضای کمتری را اشغال میکند . صفحه نمایش کنسول واضح وساده طراحی شده است که تمام اعضای خانواده بتوانند براحتی از آن استفاده کنند . این دستگاه همچنین دارای حالت صرفه جویی در مصرف انرژی نیز میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل آبی فریال مدل sx-2000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با استفاده از تردمیل آبی فریال می توانید از کلیه مزیت های راه رفتن و دویدن در آب در یک محیط کاملا خصوصی و با در کنار امکانات پیشرفته ای همچون تغییر سرعت ،تغییر ارتفاع آب و تغییر دمای آب بهره برد این تردمیل ها کاملا آب بند می باشند و میتوان در هرنوع فضایی اعم از کلینیک ، باشگاه و مراکز لاغری و تناسب اندام بدون نیاز به دسترسی به استخر از آنها استفاده نمود ،آب موجود در این تردمیل ها در یک سیکل بسته قرار دارد و پس از استفاده هر کاربر کاملا تخلیه و به مخزن جانبی منتقل می گردد و برای استفاده نفر بعد کاملا استریل و میکروب زدایی می گردد در داخل تردمیل آبی یک عدد صندلی تاشو جهت استراحت و انجام تمرینات بالاتنه موجود می باشد فریال با ارائه این مدل سعی نموده است تا بالاترین سرعت در میان تردمیل های آبی تولید شده در دنیا را به همراه سیستم توربو جت های متعدد جهت لاغری و سیستم کنترل منحصر به فرد خود از طریق تبلت بصورت وای فای و مجهز به برنامه های متعدد لاغری و درمانی بوسیله تشخیص و آنالیز فرد از طریق هوش مصنوعی را ارائه نموده است تا کاربران این مدل از تردمیل آبی خود را با آخرین تکنولوژی روز دنیا شگفت زده نماید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل فیت فلکس کد T905 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل فیت فلکس کد T905، می‌تواند یک همراه خوب برای شما در انجام تمرینات ورزشی در خانه باشد. قدرت موتور این تردمیل بین 2.5 تا 3.5 اسب بخار است؛ بنابراین به خوبی می‌تواند توسط افراد با وزن بالا تا 135 کیلوگرم هم مورد استفاده قرار گیرد. ابعاد این دستگاه در حالت باز برابر با 82x132x180 سانتی‌متر است و قابلیت جمع شدن نیز دارد؛ این ویژگی باعث می‌شود که حتی در خانه‌هایی با متراژ کمتر هم بتوانید از آن استفاده کنید. این تردمیل قابلیت تنظیم شیب تا 15% را به صورت برقی به شما می‌دهد. به دلیل این که هنگام دویدن، افزایش یا کاهش سرعت و شیب دشوار است، کلید تنظیمات روی دسته تردمیل فیت فلکس کد T905 تعبیه شده است تا کاربر به راحتی بتواند در حین دویدن، سرعت و شیب را به میزان موردنظر خود برساند. تردمیل فیت فلکس کد T905، سرعت 1 تا 18 کیلومتر بر ساعت را پوشش داده و جز تردمیل‌های باکیفیت دسته‌بندی می‌شود. این دستگاه از تکنولوژی‌های روز دنیا بهره‌مند است که هر کدام از آن‌ها به تنهایی می‌توانند راحتی، لذت و سلامت کاربر را در طول تمرین افزایش دهند. از جمله تکنولوژی‌های به کار رفته در این دستگاه، می‌توان به سیستم ضربه‌گیر اشاره کرد که باعث می‌شود فشار ناشی از دویدن بر روی تردمیل، به زانو، پاشنه پا و هم‌چنین کمر برنگردد. این تکنولوژی با کاهش حداکثری فشار، از انتقال صدا به طبقات زیرین جلوگیری کرده و باعث می‌شود که بتوانید بدون نگرانی به دویدن روی دستگاه ادامه دهید. این تردمیل صفحه نمایش ال سی دی دارد که میزان سرعت، مسافت، کالری، زمان و ضربان قلب را نمایش می‌دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل تاپ فیت مدل 02 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردميل همواره در صدر بهترين دستگاه‌های لاغری و سلامت بوده و برند تاپ فيت با بيش از 15 سال قدمت و با تنوع مدل بالا تلاش می‌کند تا براي اکثر اوزان و سلايق تردميل درخور و مناسب معرفي و عرضه کند . تردميل تاپ فيت مدل TOP 02 با تحمل وزن 140 کيلوگرم يکي از بهترين انتخاب‌ها برای شماست . امکانات مانيتوری کامل و قابل‌دسترس، قابليت جابه‌جایی آسان و امکان جمع‌شوندگی جزء مهم‌ترین و حیاتی‌ترین امکانات اين تردميل است . شيب برقي 15 درجه، سرعت از 1 الي 18 کيلومتر بر ساعت، برنامه‌های اتوماتيک، پخش موزيک توسط AUX و USB و ديگر امکانات به‌روز، اين تردميل پيشرفته را در زمرهٔ بهترين تردمیل‌های اين مارکت قرار داده است . تفاوت اصلي تردميل تاپ فيت مدل TOP 02 با اکثر برندهای سازنده تردميل در کيفيت ضربه‌گیری اين دستگاه است که با بهره‌مندی از ضربه‌گیرهای بسيار هوشمند امکان آسيب به مفاصل و همچنين انتقال صدا به طبقات زيرين را به صفر رسانده و بازخوردهای ما از خريداران گواه اين موضوع است . ضربه‌گیرهای SDS، ضربه‌گیرهای بالشتکي و فنری، تختهٔ منعطف و تسمهٔ طبی از جمله موارد تأثیرگذار در ضربه‌گیری فوق‌العاده اين تردميل هستند .

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل فیت فلکس مدل T903 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل T903 تنها تردمیل خانگی چند کاره FIT FLEX است که دارای ویبراتور است. بعلاوه شما می توانید روی آن حرکت دراز نشت را هم انجام دهید.این تردمیل تاشو دارای چرخ است تا به راحتی آن را در مکانی که دوست دارید قرار دهید. تردمیل T903 با طراحی زیبای خود به محیط خانه تان جذابیت تازه ای می دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل تاپ فیت مدل 03 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برند تاپ فيت داراي 15 سال سابقه در زمينه توليد دستگاه هاي هوازي و در راس آنها دستگاه تردميل ميباشد و توليدات خود را با به روزترين امکانات طراحي و تجهيز مينمايد.تردمیل تاپ فیت مدل 03 با تحمل وزن 120 کیلوگرم،15 درجه شیب برقی و تا 16 کیلومتر بر ساعت سرعت از جمله تردمیل های بسیار پر قدرت این مارکت است که دارای لوازم جانبی از جمله ویبراتور لاغری،تخته شکم و دمبل ایروبیک بوده و با امکانات کامل مانیتوری و همچنین پخش موزیک از طریق AUX و USB یکی از بهترین انتخاب ها برای شما عزیزان است. امکان جمع شوندگی ، حمل و نقل بسیار آسان ، برنامه ای اتوماتیک ورزشی ، سیستم ضربه گیری فوق حرفه ای و بی صدا بودن موتور تردمیل از امکانات ویژه تردمیل تاپ فیت مدل 03 بوده و این تردمیل را از سایر مدل های هم رده متمایز کرده است.

اصول کلی استفاده از تردمیل

اگر شماهم دلتان می‌خواهد از تردمیل خود بهترین استفاده را کنید، باید این اصول ابتدایی و مهم را رعایت کنید. اگر با مشکلات مفصل یا کمر مواجه هستید با یک فیزیوتراپیست مشورت کنید. فیزیوتراپیست می‌‌تواند تشخیص دهد که به تمرین آرام (پیاده‌‌روی) یا تمرین شدید (دویدن) نیاز دارید. کفش ورزشی بخرید. قبل از خرید کفش ورزشی، چندین کفش را امتحان کنید. کفش‌‌های مناسب باید انحنای پا را پرکرده و فضای کافی برای انگشتان شما فراهم آورند. بسیاری از افراد بر این باور هستند که نباید در خرید کفش‌‌های ورزشی وسواس به خرج دهند. اما باید توجه داشته باشید که راحتی کفش‌‌های ورزشی ازجمله نکات بسیار مهم است. در صورت امکان، قبل از ورزش، این کفش‌ها را یک هفته در منزل استفاده کنید تا به آن‌ها عادت کنید. قبل از شروع تمرین با تردمیل، در حدود ۰٫۵ الی ۰٫۷ لیتر آب بنوشید. ازآنجایی‌که بسیاری از تمرینات تردمیل بیش از ۲۰ دقیقه هستند، شما به‌شدت عرق خواهید کرد و درنتیجه میزان قابل‌‌توجهی از آب بدن خود را از دست خواهید داد. یک بطری آب نیم لیتری را در هنگام استفاده از تردمیل به همراه داشته باشید. همواره قبل از استفاده از تردمیل به دستشویی بروید. توقف درروند تمرین می‌‌تواند منجر به کاهش مزایای تمرین شما شود.  

جوراب ضخیم بپوشید: به‌جای استفاده از جوراب‌‌های مچی از جوراب‌‌های ساق دار استفاده کنید تا پاهایتان تاول نزند.  پنج دقیقه قبل و بعد از استفاده از تردمیل را به پیاده‌‌روی با سرعت ۲٫۴ الی ۳٫۲ کیلومتر بر ساعت اختصاص دهید. اگر پیاده به باشگاه می‌روید، نیازی به گرم و سردکردن بدن وجود ندارد. ممکن است تمایل به گرفتن دسته‌‌های تردمیل داشته باشید. این امر مانع از کالری‌سنجی و فرم صحیح تمرین می‌‌شود.  شما باید به‌سرعت و شیب دستگاه توجه کنید. این دو ویژگی از طریق دکمه‌‌های موجود بر روی تردمیل تنظیم می‌‌شوند. شما می‌‌توانید از تنظیمات پیش‌‌فرض دستگاه نیز استفاده کنید. به‌تدریج می‌‌توانید تنظیمات دستگاه را بر اساس سطح تناسب‌اندام خود تغییر دهید.  اگرچه ممکن است به‌مرورزمان استفاده از آن را کنار بگذارید، اما این گیره به‌منظور توقف دستگاه در صورت بروز مشکل تعبیه‌شده است. درصورتی‌که تعادل خود را از دست دهید، این ابزار مانع از آسیب می‌‌شود.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل پروتئوس مدل PST 3500M خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه پروتئوس PST-3500M تحت لیسانس پروتئوس تایوان است که دارای کیفیت ساخت خوب به همراه قیمت مناسب می باشد. این دستگاه مجهز به یک موتور 1.75 اسب بخاری می باشد که می تواند سرعت این دستگاه را تا 14 کیلومتر بر ساعت افزایش دهد. در این مدل بر خلاف مدل PST 3000 از یک موتور الکتریکی برای تغییرات شیب استفاده شده است این محصول دارای 15 برنامه ی تمرینی مختلف است و قابلیت اندازه گیری و نمایش پارامترهایی نظیر سرعت ، کالری مصرفی ، مسافت طی شده ، ضربان قلب و ... را دارد . با توجه به ابعاد 134x94x168 سانتی متر این محصول گزینه ی بسیار مناسبی برای آن دسته از افرادی است که می خواهند در منزل و محل کار خود ورزش کنند است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تردمیل خانگی تاشوی شیائومی مدل WalkingPad WPA1F Pro خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تردمیل تاشو شیائومی مدل WPA1F Pro قابلیت تا شدن به صورت 180 درجه‌ را دارا است. موتور قدرتمند تردمیل حداکثر سرعت 6 کیلومتر بر ساعت را فراهم می‌کند و شاسی آلومینیومی به همراه پد EVA، امکان پیاده‌روی و دویدن افرادی با حداکثر وزنِ 105 کیلوگرمی را میسر کرده است. این دستگاه موفق به دریافت جایزه معتبر IF Design و RedDot Design Award شده است. پد مخصوص از لاستیک بسیار با دوام EVA ساخته شده است که علاوه بر نرمی مناسب، از وارد آمدن ضربات به مفاصل زانو و مچ پا جلوگیری می‌کند. در حالت تاشو تردمیل فقط 0.44 متر مربع از فضای خانه یا محل کارتان را اشغال می‌کند. به لطف دو چرخی که در زیر تردمیل قرار گرفته است، امکان جابه‌جایی آسان محصول وجود دارد. همچنین می‌توانید تردمیل را در زیر تخت قرار دهید. موتور الکتریکی این تردکیل تاشو حتی در بالاترین توان نیز صدای بسیار کم و در حد 65 دسی‌بل را تولید می‌کند. علاوه بر این، شیائومی در تولید این دستگاه از تست‌های دوام مخصوصی استفاده کرده است تا محصول دوام بسیار خوبی داشته باشد. پد مخصوص پیاده‌روی و دویدن تردمیل دارای سه بخش است که به لطف حسگرهای به‌ کار رفته در زیر آنها، امکان تنظیم خودکار سرعت را میسر می‌کند. بدین ترتیب اگر کاربر در قسمت انتهایی، میانی و جلویی پد گام بردارد سرعت حرکت پد به ترتیب کم، یکنواخت و زیاد خواهد بود. در قسمت جلویی تردمیل یک نمایشگر LED با طراحی کاملا مخفی قرار دارد که سرعت و اطلاعات مهم دیگری را به نمایش می‌گذارد. تردمیل تاشوی شیائومی مدل WalkingPad WPA1F Pro هم به صورت دستی با ریموت کنترل کار می کند و هم برای بهره گیری از امکانات پایش بیشتر و تنظیمات می توانید آن را به نرم افزار مخصوص خود روب گوشی موبایل متصل نمایید.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo