ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید اپیلیدی

داشتن پوستی صاف و عاری از هرگونه موی اضافه علاوه بر جنبه‌های زیبایی، در بسیاری مواقع باعث بهداشت و سلامت بیشتر پوست مخصوصا در مناطق حساس بدن می شوند. به همین دلیل یکی از دغدغه‌های بسیاری از بانوان و گاها آقایان از بین بردن مو‌های زائدشان است. برای این عمل وسایل مختلفی روز به روز با پیشرفت تکنولوژی طراحی و تولید می شود. اپیلیدی یا دستگاه اپیلاتور نمونه ای پر کاربرد از این دسته وسایل می باشد. برای آشنایی بیشتر با این محصول با ادامه مقاله راهنمای خرید اپیلیدی همراهمان باشید.

اپیلیدی ( دستگاه اپیلاتور ) چیست؟

اپیلیدی یا اپیلاتور به دستگاهی اطلاق می شود که برای انجام اپیلاسیون خانگی مورد استفاده قرار گیرد. اپیلیدی موهای زائد را به صورت موقتی از لایه ی فولیکول پوست بیرون می آورد. عملکرد این دستگاه مانند موچین بوده و مو را از ریشه جدا به طور کامل می کند. این دستگاه ممکن است در دو حالت برقی و یا شارژی موجود باشد. معموما برای رفع موهای زائد در تمام قسمت های بدن حتی صورت مورد استفاده قرار می گیرد. اگر تمایل ندارید زمان زیادی را صرف از بین بردن موهای زائد بدن خود کنید، اپیلیدی یا همان اپیلاتور یک راه حل سریع و آسان و البته کم هزینه برای از رفع موقت موهای زائد پوست می باشد.البته بهتر است اول از عدم حساسیت پوستتان به این محصول اطمینان کسب کرده و سپس اقدام به زدن نواحی دیگر نمائید.

مزایا و معایب استفاده از اپیلیدی ( دستگاه اپیلاتور )

مزایا استفاده از اپیلیدی

 1. رشد موها بین 2 تا 4 هفته کندتر شده و زمان بیشتری تا رویش مجدد طول می کشد
 2. موهای جدید نسبت به موهای قبل نرمتر و نازکتر میرویند.
 3. درد آن در مقایسه با اپیلاسیون (کندن مو با موم یا وکس) کمتر خواهد بود.

معایب استفاده از اپیلیدی

 1. استفاده از این دستگاه برای اصلاح موهای ضخیم دردناک است.
 2. پیشنهاد می شود در نواحیای حساسیت بیشتری دارند مانند زیر بغل استفاده نشوند.
 3. به سختی میتوان بخشهایی از بدن مثل پشت پاها یا ران را با دستگاه اپیلیدی اصلاح کرد.
 4. بعد از استفاده از این دستگاه، پوست ملتهب و قرمز می شود و در برخی موارد جوش میزند.
 5. موها باید به حدی بلند باشند که دستگاه بتواند آنها را بگیرد.
 6. ممکن است در زمان رویش مجدد برخی موها زیر پوست بروند.

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید اپیلیدی برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی محصولات شخصی از جمله لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامت، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( آرایشی و سلامت ) می توانید مطالعه نمائید.

انواع اپیلیدی ( دستگاه اپیلاتور )

دستگاه های اپیلیدی در انواع متنوعی به بازار عرضه می شوند که در ادامه به تعدادی از آنها می پردازیم. به یاد داشته باشید که نحوه استفاده از این محصول می تواند هم به صورت خشک و هم تر باشد. اپیلیدی ها بر روی بدن خشک بهتر عمل می‌کنند، اما نمونه‌های جدید اپیلاتوری که به بازار عرضه می‌شود، قابلیت استفاده زیر دوش آب را هم دارند. قیمت اپیلاتورهای تَر بیشتر از همنوعان خشکان می باشد. ضمن اینکه درد اصلاح با آنها بسیار کمتر از حالتی است که پوست بدن کاملا خشک است.

اپیلیدی موچینی

 این نوع از اپیلیدی‌ها بهترین و مدرن‌ترین نمونه از این گونه محصولات می باشند. در اپیلیدی موچینی صفحاتی وجود دارد که وقتی سر اپیلیدی به چرخه درمی‌آید این صفحات می‌چرخند و به حالت یک موچین، مو را از ریشه می‌کنند. زمانی که صفحات از یکدیگر جدا شوند نیز مو‌هایی که کنده شده است از دستگاه خارج می‌شود. نکته مهمی که در رابطه با اپیلیدی موچینی وجود دارد آن است که هر چه تعداد موچین‌ها بیشتر باشد فرآیند اپیلاسیون بهتر و با سرعت بیشتری انجام می شود. در حال حاظر اپیلیدی‌های موچینی موجود در بازار تنوع بسیار زیادی دارند. با توجه به برند‌های متنوع و کیفیت های گوناگون می توانید بهترین گزینه را متناسب با نوع نیاز شخصی خود انتخاب و خریداری نمائید.

اپیلیدی فنری

این نمونه از اپیلیدی ها مدل های اولیه ای بوده اند که توسط چندین فنر در اتصال با یکدیگر به وجود می آمدند. هنگام استفاده از این دستگاه بر روی پوست، مو‌های زائد بدن شما به فنر‌ها گیر کرده و از ریشه کنده می‌شوند. یکی از معایب این اپیلیدی‌ها انعطاف‌پذیری بالای آن‌ها بوده که گاهی به خم شدن بیش از حد دستگاه و در نتیجه کنده نشدن مو‌ها منجر می شود. علاوه بر این اپیلیدی‌های فنری معمولاً خرابی های پی در پی دارند. اما نکته مثبت اینجاست که فنر این نوع از اپیلیدی‌ها را می‌توانید به راحتی در بازار پیدا کرده و در نتیجه دستگاه خود را تعمیر کنید.

اپیلیدی چرخشی

اپیلیدی های چرخشی شباهت زیادی با نمونه های فنری دارند. اما تفاوت این دو نوع دستگاه در مدل‌های چرخشی به جای استفاده از فنر، چند دیسک متحرک به هم وصل شده و باعث از ریشه کنده شدن مو‌های زائد می‌شوند.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید اپیلیدی

نکات مهم هنگام خرید اپیلیدی ( دستگاه اپیلاتور )

هنگام خرید دستگاه اپیلاتور بهتر است علاوه بر شکل ظاهری و قیمت، نکات مهم دیگری را هم مورد بررسی قرار دهید. مانند:

تعداد سری

تعداد سری های موجود در این دستگاه، نسبت به قیمت و فناوری تولید آن، با هم تفاوت دارند. هر چه تعداد این سری ها بیشتر باشد، اصلاح مو‌های زائد با سرعت بیشتر و آسان‌تر انجام می‌شود. دستگاه‌های اپیلاتور حرفه‌ای حداقل دو سری را دارند که از سری دوم به منظور رفع مو‌های زائد بخش‌های حساس‌تر بدن که منحنی هستند، استفاده می شود.

امکان اصلاح در حالت تر

امکان استفاده از اپیلاتور‌ها زیر دوش و یا با کف اصلاح، جزء قابلیت‌های جدید اپیلاتور‌ها می باشد. این آپشن برای پوست‌های بسیار حساس که امکان اصلاح خشک را ندارند، بسیار کاربردی خواهد بود.

ماساژور

قابلیت ماساژ هم زمان با کار موکن، ویژگی تعبیه شده در بعضی از دستگاه‌های اپیلیدی امروزی و پیشرفته تر است. این قابلیت نواحی که اصلاح شده اند را ماساژ می‌دهد. البته به یاد داشته باشید که وجود این ویژگی، در انتخاب اپیلیدی مناسب، اولویت محسوب نمی‌شود.

برقی یا شارژی

اپیلاتور‌ها در دو نوع برقی و شارژی در بازارموجود می باشند. هر کدام از این نمونه ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. مدل‌های شارژی همیشه نگرانی اتمام شارژ و مدل‌های برقی هم در عین کارکرد همیشگی شان، مشکل دست و پا گیر بودن سیم برقشان را در پی خواهند داشت.

نکته: به یاد داشته باشید که اپیلیدی نمونه شارژی که با یک ساعت شارژ، 30 تا 40 دقیقه قابل استفاده بوده و عملکردی مفید داشته باشد، اپیلاتوری مناسب جهت خرید است.

امکان تنظیم سرعت

وجود این قابلیت یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت دستگاه اپیلیدی است. امروزه اپیلیدی‌های حرفه‌ای دارای حداقل امکان تنظیم دو سرعت متفاوت را دارند.

چراغ قوه درونی

این گزینه برای دیدن موهای کوتاه، و اپیلاسیون در شب و محیط ‌های تاریک بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود. اپیلاتورهایی که چراغ قوه درونی دارند، هنگام اپیلاسیون، به صورت اتوماتیک روی پوست شما نور می‌اندازند. بدین ترتیب، هیچ مویی روی پوست باقی نمی‌ماند.

قابلیت شستشو

مانند ماشین‌های ریش تراش مردانه، امکان شستشو در برخی از مدل‌های اپیلاتور زنانه نیز وجود دارد. این قابلیت یک ویژگی مثبت به هنگام خرید اینگونه محصولات به شمار می‌رود. زیرا با شستن می توان آلودگی ها را به راحتی زدود.

برند و قیمت

اپیلیدی هم مانند سایر محصولات برقی دارای انواع متنوعی می باشد که هر کدام دارای کیفیتی متناسب با برند تولیدیشان می باشد. بنابراین بهتر است هنگام خرید این محصول هر چند با صرف هزینه بیشتر برند معتبر و باکیفیت تری را انتخاب و خریداری کنید. از برندهای مرغوب می توان به فیلیپس، براون، لیمکس و … اشاره کرد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید اپیلیدی

نکات مهم هنگام استفاده از اپیلیدی ( دستگاه اپیلاتور )

 1. سعی کنید بهترین نمونه موجود را انتخاب و خریداری نمائید.
 2. دستورالعمل استفاده از دستگاه را با دقت خوانده و به آن عمل نمائید.
 3. قبل از استفاده، از شارژ کامل دستگاه اطمینان حاصل کنید. اپیلاتور برای 30 الی 40 دقیقه استفاده باید یک ساعت کامل شارژ شود.
 4. نوع پوست خود را بشناسید. اگر دارای پوستی لطیف و حساس هستید، از اپیلاتور‌هایی که سرعت بالا و سری‌های عریض دارند استفاده نکنید.
 5. اگر برای بار اول است که از این محصول استفاده می کنید، یک ناحیه را امتحان کرده و در صورت عدم حساسیت برای سایر نواحی استفاده کنید.
 6. اپیلیدی رادر فاصله مناسب و مایل روی پوستتان نگهداشته و آرام بر روی پوست بکشید.
 7. بعد از اتمام کار از یک مرطوب کننده بدون الکل استفاده کنید تا التهاب پوستتان برطرف شود وحساسیت هم ایجاد نشود.
 8. تا زمان روییش کامل موها مدتی را تحمل کرده و از اصلاح موهایی که کاملا درنیامده اند، اجتناب کنید.
 9. به یاد داشته باشید که اپیلیدی وسیله ای شخصی است و نباید آن را با هیچکس، حتی نزدیکترین افراد خانواده، شریک شوید.
 10. بعد ازهر بار استفاده حتما آن را با یک ماده ضدعفونی کننده تمیز کنید.

نحوه استفاده از اپیلیدی ( دستگاه اپیلاتور )

قبل از استفاده از اپیلیدی اطمینان حاصل نمائید که پوستتان کاملا تمیز و عاری از هر گونه مواد آرایشی یا روغن و کرم باشد. بسیاری از اپیلاتورها قابلیت استفاده در حمام را دارند که در این صورت می توانید ابتدا با آب گرم پوست خود را ماساژ داده تا حساسیتش کمتر شود و سپس از اپیلاتور استفاده نمائید.

یکی از علت های مهم و رایج رشد موهای زیر پوستی پس از استفاده از اپیلیدی، استفاده نادرست از آن و حرکت نامناسب بر روی پوست است. حرکت اپیلاتور باید خلاف جهت رشد موها انجام شود. همچنین پس از استفاده از اپیلاتور استفاده از کرم های لایه بردار صورت و بدن برای جلوگیری از موهای زیر پوستی بسیار موثر خواهد بود.

نکته: پس از اتمام کار نیز برای کاهش التهاب و قرمزی پوست می‌توانید از کرم های تسکین دهنده استفاده کنید. با استفاده از کرم های تسکین دهنده می توانید با سرعت بیشتری قرمزی و التهاب ایجاد شده در پوست را برطرف نمائید.

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید اپیلیدی لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد مدل HR خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یکی از روش های رایج که امروزه برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود لیزر است. در این دستگاه‌های لیزر خانگی از تکنولوژی به نام ای پی ال (intensive pulse light) یعنی سیستم های نور شدید پالسی استفاده می‌کنند.دستگاه IPL با پالس نوری شدید جهت حذف موهای بدن به‌ صورت آرام و بی خطر استفاده می شود. پالس های نوری با تمرکز روی فولیکول موها موجب ایجاد گرما و تخریب آنها بدون سوختگی یا آسیب به پوست می شود. این محصول با ایجاد 600 هزار پالس نور از بین برنده موهای زائد بدن و صورت است. استفاده از این دستگاه هم برای خانم ها و هم برای آقایان و نیز برای انواع مختلف پوست مناسب است. سنسور حساس به تماس این دستگاه محافظ پوست بوده و پالس های نوری را فقط در حین تماس دستگاه با پوست ساطع می‌کند. با استفاده مداوم از آن شاهد کاهش رشد موها خواهید بود و موهای دوباره رشد کرده نیز نازک تر و نرم تر هستند. این لیزر دارای طراحی فشرده مناسب برای استفاده در منزل یا در سفر می باشد و همچنین دارای شدت نور قابل تنظیم است. استفاده از آن بی خطر و آسان برای انسان می باشد و می تواند برای از بین بردن موهای زائد در زیر بغل، پاها، خط بیکینی و غیره استفاده شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد اومیت مدل T-006i خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لیزر خانگی رفع موهای زائد اومیت Umate مدل T-006i از برند های بسیار شناخته شده دنیا که از تکنولوژی نوری (IPL) جهت از بین بردن موهای زائد بهره می برد و با عملکردی مشابه سیستم های نوری کلینیکی موجب توقف کامل در رشد مو خواهد شد. اما نکته بسیار مهم که موجب تمایز این دستگاه لیزر خانگی نسبت به دستگاه های مشابهش خواهد شد کارایی دوگانه دستگاه است که علاوه بر رفع موهای زائد، افراد میتوانند از لامپ جوانسازی در منزل برای از بین بردن چین و چروک های سطحی، جوانسازی پوست و رفع جای جوش خود اقدام کنند. . لیزر خانگی اومیت قابلیت سیصد هزار شات را دارد. دستگاه دارای دو نوع پرتاب نور با دو کاربرد است، حالت HR برای حذف موهای زائد و حالت SR برای جوانسازی و رفع چین و چروک و جای جوش است. همچنین دارای سنسور تشخیص رنگ پوست است و متناسب با رنگ پوست، پرتاب نور اجرا می شود. تکنولوژی دستگاه به گونه ایست که فولیکول مو را هدف قرار داده و پس از دوره استفاده، رشد موها قطع شده و به طور کلی موها از بین میروند. از دیگر مزیت های دستگاه که موجب تمایزش نسبت به برندهای دیگر خواهد شد، امکان استفاده دستگاه با برق مستقیم است به این معنا که برخلاف سیستم های لیزر خانگی که شارژری هستند، هیچ محدودیتی برای استفاده افراد ایجاد نخواهد کرد بنابراین افراد بدون وقفه در چندین ساعت میتوانند کل بدن و صورت را لیزر کنند . این دستگاه مورد استفاده برای انواع پوست بجز افراد سیاه پوست قرار میگیرد. جهت کسب بهترین اثربخشی، بهتر است قبل از استفاده از دستگاه موهای ناحیه مورد نظر با خودتراش زده شود و با توجه به ناحیه مورد نظر طبق دستور العمل ارائه شده در دفترچه راهنما لیزر را انجام داد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد مدل AM001 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه لیزر موهای زائد مدل AM001 شما از رفتن به کلینیک های زیبایی بی نیاز خواهد کرد. این دستگاه قابلیت تنظیم و استفاده در هشت حالت قدرت را دارد. بنابراین میتوانید بسته به نیاز سطح قدرت لیزر این دستگاه را تنظیم کرد. این مدل به گونه‌ای طراحی شده که قابلیت پوشش 4.2 سانتی‌متر مربع روی پوست را دارد. دستگاه لیزر موهای زائد مدل AM001، دارای 36 وات توان، با یک آداپتور با ولتاژ 12 ولت و شدت جریان سه آمپر کار می کند. گفتنی است روی بدنه این محصول یک نمایشگر LED جهت نمایش حالت‌ها و نحوه عملکرد در هنگام استفاده وجود دارد. نکته: در هر دوره استفاده، روی هر ناحیه فقط یکبار لیزر زده و از تکرار شات روی یک ناحیه پرهیز کنید هشدار این محصول برای افراد با پوست بسیار تیره کاربرد ندارد. به طور کلی، دستگاه لیزر خانگی مدل AM001 با بهره‌گیری از 900 هزار شات، سهولت در استفاده و قابلیت حمل راحت، یکی از بهترین گزینه‌ها استفاده استفاده خانگی میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد مدل A110 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه لیزر موهای زائد مدل A110 با دارا بودن ۶۰۰،۰۰۰ شات، یکی از بهترین دستگاه‌های موجود در بازار می باشد. طراحی ارگونومیک این دستگاه باعث استفاده راحت و آسان تر از آن می باشد. این دستگاه برای استفاده خانگی و آرایشگاهی مناسب است و تعداد شات های زیاد آن امکان استفاده برای تعداد افراد مختلفی را ایجاد کرده است. این دستگاه مناسب افراد با رنگ پوست های متفاوت است به جز افراد سیاه پوست یا پوست قهوه ای سوخته مانعی برای استفاده توسط افراد تیره پوست ندارد. تعداد دفعات(طول دوره لیزر برای هر شخص) استفاده با این دستگاه، تا ۶ دفعه می باشد و در تمامی قسمت های مختلف بدن قابل استفاده است. تمام توضیحات و دستور العمل استفاده از دستگاه درون دفترچه نوشته شده است. بعد از هربار استفاده از دستگاه کمپرس آب یخ برای تسکین پوست توصیه میشود

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اپیلاتور براون مدل 00 /Silk Epil1 1170 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مراقبت از پوست و نظافت یکی از کارهای ضروری و مورد نیاز برای هر خانمی است. آشنایی با محصولات آرایش و بهداشتی تنها کافی نیست بلکه انتخاب یک محصول با کیفیت بالا و مناسب نیز مورد نیاز است. براون یک دستگاه اپیلاتور 1170 را تولید کرده است که با این دستگاه شما می توانید تمامی این امکانات را در اختیار داشته باشید و با خیال راحت بتوانید با استفاده از آن از پوست خود مراقبت کرده و از آسیب دیدن و یا خشک شدن پوست خود محافظت کنید. این دستگاه یک اپیلیدی مناسب و مورد نیاز برای شما است که می تواند در نهایت تمیزی و راحتی تمامی موهای سطح پوست شما را بردارد و اپیلاسیونی زیبا را برای شما فراهم آورد . برای بدست آوردن نتایج عالی و بهتر این اپیلیدی دارای 20 عدد موچین فلزی است .این موچین ها با فاصله مناسب و قدرت کافی بر روی صفحه این دستگاه قرار گرفته اند و باعث می شوند تا موها به ترتیب و در اندازه های مختلف از ریشه برداشته شوند. به دلیل اینکه این دستگاه اپیلاتور دارای سطح گسترده اس است می تواند در هر مرحله استفاده سطح بیشتری را تمیز کند. این اپیلیدی نه تنها میتواند موها را از ریشه بردارد بلکه می تواند به شما اطمینان بدهد که اپیلاسیونی تمیز داشته باشید .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی بدن بانوان سانفورد مدل SF1924LSR خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

به طور کلی اصلاح با اپیلاتورها دارای درد بوده و از ریشه کندن هر مو در هر شرایطی دارای درد است. شرکت سانفورد محصول شیور را تولید کرده که تونایی اصلاح نقاط مختلف بدن را دارد. این دستگاه بدون آنکه دردی احساس کنید، موها را از ته اصلاح کرده و پوستی صاف و نرم برای شما به ارمغان می‌آورد. شیور سانفورد مدل SF1924LSR، دارای طراحی ارگونومیک مناسب برای استفاده در تمامی نقاط بدن است. منبع انرژی آن از باتری قابل شارژ داخلی آن تأمین می‌شود که برای شارژ کامل آن مدت 8 ساعت لازم است. این ماشین اصلاح دارای تیغه‌ استیل ضدزنگ است که مقاومت آن را در بربر زنگ و خوردگی و فرسودگی بالا می‌برد. داخل جعبه برس تمیزکننده نیز قرار داده شده است که برای افزایش عمر تیغه‌ها بهتر است پس از هر بار استفاده، خرده‌های مو را توسط برس تمیز کنید.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح بدن و صورت براون مدل FG1100 Silk Epil خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یکی از دغدغه‌های اکثر خانم‌ها از بین بردن موهای زائد است، چرا که با ازبین بردن موهای زائد نه تنها رنگ واقعی پوست نمایان می‌شود، بلکه زیبایی آن به چشم آمده و لطافت و نرمی بیشتری پیدا می‌کند. روش‌های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد و اپیلاسیون یکی از آن روش‌ها است. با استفاده از دستگاه‌های اپیلاسیون (اپیلاتور) می‌توان موهای زائد را به صورت موقت یا دائمی از ریشه ازبین برد. برخلاف بسیاری از ماشین‌های اصلاح بدن بانوان که موهای بدن را از ریشه جدا می‌کنند، با استفاده ازFG1100 می‌توان موهای بدن را تنها کوتاه کرد. این کار با استفاده از 4 سری مختلف انجام می‌شود. سری تریمر که موهای صورت را با مرزبندی مشخص کوتاه می‌کند. با استفاده از سری خط زن می‌توان موهای دور ابرو را اصلاح کرد. همچنین سری‌های شانه‌ای برای کوتاه کردن موهای بدن در اندازه‌ی مشخص به‌کار می‌رود. قابل ذکر است که این سری‌ها دارای قابلیت شستشو هستند. اگر به دنبال یک ماشین اصلاح برای کوتاه کردن موهای ابرو، مناطق محدود، صورت و مناطق حساس بدن هستید، این محصول را می‌توانید انتخاب کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اپیلاتور براون سری Silk Epil 3 مدل 3170 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ازبین‌بردن موهای زائد توسط روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است که یکی از این روش‌ها استفاده از اپیلاتور است. «براون» به‌عنوان یکی از معروف‌ترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی ماشین‌های اصلاح آقایان و خانم‌ها شناخته می‌شود. اپیلاتورهای این شرکت در دسته‌های مختلف تولید و روانه‌ی بازار شده‌اند. اپیلاتور «Braun 3170» یکی از مدل‌های سری 3 این شرکت است که دارای 20 موچین برای جداکردن موهاست. جنس این موچین‌ها از استیل بوده و روی یک غلتک پلاستیکی قرار دارند. در دو طرف این غلتک دو رول ماساژور قرار داده شده تا سر اپیلاتور راحت‌تر روی پوست حرکت کند و احساس راحتی بیشتری را فراهم آورد. روی غلتک علاوه‌بر موچین‌ها، زائده‌های پلاستیکی بسیار ریز با سر گرد قرار دارد که وظیفه‌ی آن‌ها بلندکردن موها و هدایت آن‌ها به سمت موچین‌هاست. به کمک این زائده‌ها، حتی موهای خوابیده هم از چنگ موچین‌ها رهایی ندارند. سرعت چرخش سر اپیلاتور قابل‌تغییر است و توسط دکمه‌ی روی بدنه، بین دو حالت آرام و سریع تغییر می‌کند. بالای این دکمه، یک چراغ نیز قرار داده شده تا با روشن‌کردن موضع، دید بهتری را فراهم آورد. 3170 تنها در حالت متصل به پریز برق کار می‌کند. برای تمیزکردن اپیلاتور می‌توان سر آن را توسط دو دکمه‌ی قرار داده‌شده در بدنه جدا و تمیز کرد. بدنه‌ی اپیلاتور دارای طراحی ارگونومیک است و پشت آن برآمدگی‌های ریزی دارد که احتمال لیزخوردن دستگاه از دست را کم می‌کند. به طور خلاصه Braun 3170 دارای 20 موچین، دو رول ماساژ، زائده‌های بلندکننده‌ی مو، چراغ روشنایی است و در حالت متصل به پریز برق کار می‌کند.

نگاه کلی

معرفی

اپیلاتور براون سری ۳ مدل 3170 یکی از محصولات ساده اما پیشرفته‌ی براون است که برای استفاده ی خانم‌ها طراحی و عرضه شده است. اپیلاتوری با کاربری بسیار ساده که به راحتی جای خود را در کشوی میز آرایش خانم‌ها باز می‌کند. این محصول نشان دهنده‌ی تفکر شرکت‌های تولید‌کننده‌ای مانند براون است که به دنبال ارائه‌ی محصولاتی مدرن‌ با ساده‌ترین شیوه‌ی استفاده و بهترین نتیجه هستند. استفاده از موچین‌های ظریف که توانایی درآوردن موهای دست و پا را با طولی در حدود نیم میلی‌متر دارند این دستگاه‌ها را تبدیل به ابزارهایی بسیار محبوب کرده است. طراحی ارگونومیک محصولات براون چه در بخش محصولات آقایان و چه در بخش محصولات مربوط به خانم‌ها از شهرت بالایی برخوردار است و همین موضوع راحتی کار با محصولات این شرکت آلمانی را تضمین می‌کند. شیارهای تعبیه شده روی بدنه‌ی این اپیلاتور از سر خوردن آن هنگام استفاده جلوگیری می‌کند. اما این‌ها تمام ویژگی‌های این اپیلاتور محبوب نیستند. چندین عامل دیگر نیز در کنار عوامل ذکر شده در این ابزار زیبایی جمع شده‌اند تا آن را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین محصولات براون کنند.

ویژگی‌ها

وجود ۲۰ موچین بسیار ظریف به کاربر کمک می‌کند تا با کمترین حرکت دست بیشترین نتیجه را از کار با این اپیلاتور کسب کند. این موچین‌ها با دقت بسیار بالایی موهایی به کوتاهی نیم میلی‌متر را درگیر کرده و به خاطر چینش حساب شده روی سری دستگاه با دقت بالایی موها را شکار می‌کنند. این موچین‌ها روی یک سَری با طراحی مدرن قرار گرفته‌اند که تمام عرض آن با پوست تماس پیدا کرده و کیفیت اصلاح را بسیار بالا می‌برد. تکنولوژی SoftLift Tips که یکی از ابداعات براون به شمار می‌رود موهای خوابیده روی پوست را شکار کرده و اصلاح را تسریع می‌کند.  High Frequency Massage System یک فناوری ساده اما مدرن است که توسط متخصصین براون طراحی شده و با تحریک ملایم پوست در زمان استفاده تجربه‌ی بسیار لذت‌بخشی از موزدایی را برای کاربر به همراه دارد. طراحی فوق‌العاده و ارگونومیک دسته ی این اپیلاتور از سر خوردن آن تحت هرشرایطی حتا در هنگام استفاده در مجاورت رطوبت جلوگیری می‌کند.

طراحان براون برای این اپیلاتور یک چراغ با نور متمرکز بر روی بدنه طراحی کرده‌اند که به کاربر کمک می‌کند تا با دقتی بالا وضعیت موهای جدا شده و باقیمانده را در هنگام کار با دستگاه بررسی کند. کاربر این اپیلاتور می‌تواند به انتخاب خود با دو سرعت کم و زیاد عملیات اصلاح را انجام دهد. بسته به نوع و میزان لطافت پوست انتخاب بین این دو سرعت کمک می‌کند تا بهترین نتیجه و کمترین التهاب را داشته باشد. این اپیلاتور با برق مستقیم کار می‌کند و برای استفاده از آن باید آداپتور ۱۲ ولتی قرار داده شده در جعبه را به آن متصل کرد. شاید نداشتن باتری و بی‌سیم نبودن این محصول یک ضعف برای آن به نظر برسد، اما از طرف دیگر باید توجه داشت اتصال مداوم آن به برق کمک می‌کند تا بدون نگرانی از اتمام باتری و نیاز به شارژ مجدد از آن استفاده کرد. بعد از هربار استفاده، برس کوچک و ظریف قرار داده شده در جعبه‌ی محصول به کاربر کمک می‌کند تا کاملا آن را تمیز کرده و برای استفاده‌ی بعدی آماده کند.

جمع بندی

اپیلاتورهای سری ۳ براون ساده‌ترین اعضای خانواده‌ی سیلک اپیل به شمار می‌روند. این اپیلاتورها انتخاب‌هایی دوست‌داشتنی، مدرن و کارآمد هستند که در عین سادگی کارایی بسیار بالایی دارند. ماشینی مدرن با قابلیت‌های بالا که دست شما را در اصلاح در شرایط گوناگون باز می‌گذارد. این دستگاه می‌تواند جای تمام روش های سنتی و قدیمی را با دقتی بسیار بالا و نتیجه‌ای فوق‌العاده بگیرد. حساس بودن پوست شما  و ظهور جوش‌ها و زخم‌های کوچک بعد از اصلاح دیگر یک نگرانی همیشگی نیست. این دستگاه نسبت به مدل‌های بالاتر از خودت کمبودهایی دارد که می‌توان به مواردی مثل ضدآب نبودن و نیاز به اتصال به برق در هنگام استفاده اشاره کرد. کاربر این دستگاه نمی‌تواند برای تمیز کردن آن از جریان مستقیم آب استفاده کند و برای این امر تنها برس تمیز کننده‌‌ی مخصوص قابل استفاده است. اما با این اوصاف سهولت در استفاده و قیمت فوق‌العاده‌ی این اپیلاتور از آن کالایی با ارزش خرید بالا ساخته است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اپیلاتور رولن مدل RS1156 new خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اپیلاتور 4 کاره رولن سیس مدل RS1156 new اپیلاتور RS1156 new از محبوب ترین محصولات ساخته شده شرکت رولن است که به بانوان کمک میکند تا در کم ترین زمان به بهترین نحو در برداشت موهای زائد اقدام کنند این اپیلاتور دارای چهار سری مختلف با کاربرد های متفاوت می باشد. سری شیور برای تراشیدن موی بدن کاربرد دارد. سری موکن برای کندن موها از ریشه کاربرد داشته و سری فیس براش رولن که کیفیت و قدرت بسیار بالایی داشته برای پاکسازی و شستشو و مالیدن انواع کرمها بر روی پوست استفاده می شود. از سری ماساژور این دستگاه می توان برای ماساژ صورت استفاده کرد. این دستگاه دارای پایه نگهدارنده بوده که استفاده از آن را در حین کار آسانتر می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماشین اصلاح موی بدن بانوان براون مدل BS1000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مینی تریمر اصلاح مو های زائد بدن بانوان و آقایان براون یک دستگاه بسیار شیک و کاربردی است که به راحتی در هر زمان و مکان حتی در حمام زیر دوش می توانید از آن استفاده کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر خانگی موهای زائد مدل MDHL-HOME خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یکی از موثرترین و راحترین روشها برای حذف موهای زائد استفاده از لیزر است اگر حضور در مراکز لیزر برای شما به علت پرهزینه بودن ، دور بودن به مراکز ، نداشتن زمان آزاد و ... دشوار است ، استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد مدل MDHL-HOME بهترین گزینه شما است.یکی از مزیت های دستگاه لیزر خانگی ، پیشگیری از انتقال بیماری های قارچی و عفونی است ، به علت داشتن سری و دستگاه شخصی شما دیگر نگران انتقال بیماری به پوست و بدن خود نباشید . در ساخت این محصول از تکنولوژی HPL ( سیستم نور شدید پالسی ) استفاده شده است که به حذف و کاهش بیشتر موهای زائدی که بر اثر مصرف ژیلت و تیغ و ... بیشتر و زخیم تر شده اند کمک میکند . یکی دیگر از مشکلات تعداد کم شات استفاده شده در مراکز لیزر است ، با این دستگاه شما میتوانید برای هر ناحیه هر تعداد شات که مورد نیاز است استفاده کنید ؛ یکی دیگر از مشکلات افراد گرفتن نوبت لیزر از هفته ها قبل است ؛میتوانید در هر زمان و هر مکانی که بودید و حتی در مسافرت نیز از این دستگاه استفاده کنید و دیگر نگران هزینه های گزاف جلسات لیرز و حضور به موقع در جلسات نباشید. این دستگاه دارای 3 سری متفاوت است که میتوانید متناسب با نواحی بدن خود از هر یک از آنها استفاده کنید به طور مثال سری کوچک برای استفاده در نواحی مانند پشت لب مناسب است ، همچنین این دستگاه دارای 5 شدت تابش است که میتوانید متناسب با پوست و مو خود دستگاه را روی درجه مورد نظر تنظیم نمایید . هشدار : از استفاده کردن لیزر در نواحی خالکوبی شده ، لب ، نزدیکی چشم ، جای زخم و اسکار و... خودداری نمایید . حتما قبل از استفاده دفترچه همراه محصول را مطالعه کنید . 24 ساعت قبل از لیزر نواحی مورد نظر را با ژیلت اصلاح کنید . در زمان استفاده از عینکی که همراه محصول ارسال میشود استفاده کنید . نواحی بدن در زمان لیزر خشک و تمیز باشد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد مدل IPL W-1091 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

موهای زائد و از بین بردن آن ها برای اکثر افراد تبدیل به یک دغدغه شده است. استفاده از دستگاه لیزر خانگی موهای زائد دائمی آی پی ال یک میلیون شات که به صورت دائمی موهای زائد را نیز از بین ببرد یکی از راه حل های این چالش به حساب می آید. این دستگاه دارای صفحه دیجیتالی بسیار زیبا و شکیل می باشد که به شما سطح قدرت دستگاه و تعداد شات های باقیمانده را نمایش می دهد. همچنین قابلیت تنظیم سرعت فن هم دارد برای خنک سازی بهتر دستگاه و در نتیجه عملکرد عالی آن، دستگاهی ایمن و استاندار که قابلیت های منحصر به فرد زیادی دارد. این دستگاه همچنین غیر از استفاده در منازل می توان از آن برای سالن های زیبایی نیز استفاده کرد. دستگاه لیزر موهای زائد بدون درد برای زنان و مردان با ارتقاء به 999999 فلاش برای پاها، بازوها، زیر بغل، بدن، استفاده در منزل برای رفع موی موثر و دائمی ، بسیار مناسب میباشد 999,999 فلاش برای مادام العمر کافی است. دستورالعمل های دفترچه راهنما را دنبال کنید تا به درستی از حذف موهای زائد IPL استفاده کنید، این به شما کمک می کند تا به اثر از بین بردن سریع موها برسید. رفع موی موثر و دائمی با سیستم حذف موهای زائد IPL از همان فناوری IPL اثبات شده بالینی استفاده شده توسط متخصصین پوست و سالن های زیبایی استفاده می کند. اصل این است که با انتشار یک نبض قوی و جذب شدن توسط فولیکول مو، فولیکول مو را تحریک می کند تا وارد دوره خواب شود تا به حذف دائمی موهای زائد دست یابد. لطیف و بدون درد با حذف موهای زائد IPL نور گرمی ساطع می کند و پوست تنها گرمای ملایمی را احساس می کند. این بسیار ملایم است، مخصوصاً برای اولین بار که استفاده می کنند یا در نواحی ملایم عمل می کنند، مانند صورت یا خط بیکینی. لطفاً از سطح 1 شروع کنید و به تدریج افزایش دهید تا مناسب ترین مورد را پیدا کنید. اولین بار پیشنهاد می کنیم که از سطح 1 شروع کنید تا به دستگاه و فلاش عادت کنید. طراحی دو حالته می تواند خواسته های شما را در قسمت های مختلف رفع موهای زائد برآورده کند. راه حلی اقتصادی در خانه که در مقایسه با روش های پرهزینه رفع موهای زائد سالنی میباشد. لطفا قبل از استفاده از دستگاه موهای پوست را بتراشید و پوست را تمیز و خشک نگه دارید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد خانگی صورت و بدن مدل IPL خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لیزر موی زائد یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین روش‌های ازبین‌بردن موهای زائد است که میلیون‌ها طرفدار در سرتاسر دنیا دارد. در روش حذف موهای زائد به ایجاد اختلال جدی در روند طبیعی رشد مو می‌پردازند؛ در ابتدا اشعه لیزر فولیکول مو را ضعیف می‌کند تا موی ایجاد شده توسط آن دارای ساقه ضعیفی باشد؛ بعد از آن و با مرور زمان فولیکول مو ضعیف‌تر شده و در نهایت موجب کاهش شدید رشد مجدد مو می‌شود. در این روش، باتوجه‌به رنگ پوست، ضخامت مو، سابقه درمان و رنگ مو، طول‌موج اشعه یا نور لیزر و مدت‌زمان هر پالس تغییر می‌کند.در لیزر موهای زائد نیاز به تکرار جلسات حداقل تا 8 تا 12 جلسه میباشد. قبل از استفاده از دستگاه لیزر IPL، ناحیه مورد نظر را کاملا اصلاح کرده و سپس با توجه به میزان ضخامت مو در آن ناحیه، شدت پرتاب را تنظیم نمایید. سری محصول را کاملا بر روی پوست قرار دهید، به صورتی که که با سطح پوست کیپ گردد. دکمه پرتاب را فشار دهید. طی هر بار استفاده روی هر نقطه از پوست فقط یک بار نور پرتاب کنید. از پرتاب چندین باره بر روی یک نقطه مشخص پرهیز نمایید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اپیلاتور رمینگتون مدل WDF5030 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ایدهآل ترین انتخاب برای کسانی که به دنبال محصولی با کیفیت با طراحی زیبا هستند.اپیلاتور زنانه Remington مدل WDF5030 دستگاهی با طراحی زیبا و بدنه آرگونومیک بوده که کار با آن را لذت بخش میسازد .این اپیلاتور خاصیت ضد آب بوده و میتوان آن را به صورت خشک و یا در حمام استفاده نمود . طراحی بدنه این دستگاه مانع از لغزش و لیز خوردن حین کار میشود .اپیلاتور زنانه Remington مدل WDF5030 از ۳ تیغه تشکیل شده که ۲ تیغه ی آن به صورت فویلی انعطاف پذیر بوده که بسیار راحت و روان روی پوست قرار میگیرد و سبب اصلاحی راحت و آسوده میشود . تیغه های فویلی ضد آلرژی بوده و از تحریک پوست پس از اصلاح جلوگیری میکند . تیغه سوم دستگاه خط زن میباشد که توسط ان موهای بلند کوتاه شده و از طریق تیغه های فویلی به صورت کامل اصلاح میشوند .این اپیلاتور مجهز به نوار غنی شده به روغن بادام بوده که پوستی صاف پس از اصلاح برای شما به ارمغان می آورد .اپیلاتور زنانه رمینگتون دارای عملکرد شارژی بوده و پس از ۲۰ ساعت شارژ میتوان به مدت ۴۰ دقیقه از آن استفاده نمود . هنگامی که باتری تقریبا خالی شود چراغ نشانگر تعبیه شده روی دستگاه روشن شده و شما را مطلع می سازد تا دستگاه را شارژ نمایید. برای شارژ دستگاه از پایه ارائه شده همراه با محصول استفاده نمایید . روی پنل دستگاه یک کلید برای روشن و خاموش کردن تعبیه شده است . این شیور با توجه به اندازه مناسبی که دارد به راحتی قابل حمل می باشد و به همین منظور یک کیف پارچه ای جهت نگهداری و جابجایی با دستگاه ارائه شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اپیلاتور براون مدل Silk-épil SE9-880 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه اپیلاتور SE9-880 براون یک دستگاه قدرتمند برای اصلاح موهای زائد می باشد این دستگاه دارای یک شیور جداگانه برای نقاط حساس و برس تمیز کننده برای صورت می باشد. کاملا ضد آب است و می توانید زیر دوش نیز از آن استفاده نمایید. قابلیت استفاده بی سیم دارد و باتری دستگاه در مدت زمان 1 ساعت به صورت کامل شارژ می شود و می توانید به مدت 50 دقیقه از آن استفاده کنید. دارای سنسور تشخیص نقاط حساس بدن می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اپیلاتور براون مدل 561-7به همراه پیرایشگر بانوان براون خرید
اطلاعات بیشتر . . .

نگاه کلی

اپیلاتور براون، برای پوستی صاف و سالم

برند آلمانی براون، در تولید وسایل الکترونیکی خانگی و زیبایی فعال است. ایپلاتور و ریش‌تراش‌های ساخت این برند از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. استفاده از دستگاه اپیلاتور برای زدودن موهای زائد، روشی است که می‌تواند شما را از صرف زمان و هزینه‌ی بسیار در سالن‌های زیبایی بی‌نیاز کند. همچنین از فواید انجام اپیلاسیون، اثر طولانی‌مدت آن است. با انجام این کار می‌توانید تا هفته‌ها پوستی صاف و عاری از مو داشته باشید. موهای جدید که پس از اپیلاسیون می‌رویند نازک‌تر از موهای قبلی هستند و این موضوع باعث کاهش حجم موهای زائد و ایجاد دردی به مراتب کمتر، در استفاده‌های بعدی می‌شود.

اپیلاتور براون مدل 561-7، دستیار اپیلاسیون شما

اپیلاتور براون مدل 561-7 از اپیلاتورهای سری 7 شرکت براون است که با گذشت 5 سال از ورود آن به بازار، هنوز یکی از موفق‌ترین‌های بازار است. این دستگاه دارای باتری قابل شارژ است. این باتری با یک بار شارژ کامل که حدود 1 ساعت طول می‌کشد، برای مدت 40 دقیقه قابل استفاده است.  آداپتور برق مناسب برای شارژ دستگاه نیز همراه آن است. اپیلاتور براون 561-7 کاملا ضد آب است و نگرانی‌ای از بابت نظافت دستگاه باقی نمی‌گذارد. داشتن سری‌های مختلف باعث می‌شود این وسیله برای تمام قسمت‌های بدن قابل استفاده باشد. موکن مخصوص صورت برای پوست نازک و حساس صورت گزینه مناسبی است تا دیگر نگران ایجاد جوش بعد از اصلاح با سایر روش‌ها نباشید. این دستگاه دارای پوششی باریک است تا به طور کامل بر سطح پوست نشسته و موها را به طور کامل بزداید. محصول نام‌برده کاملا سبک و خوش‌دست است و می‌توانید به‌راحتی و بدون خسته شدن دستتان از آن استفاده کنید.

مراقبت‌های ضروری

حتما دستگاه اپیلاتور خود را ضدعفونی کنید. برای این کار ابتدا سری‌ها را با مسواک نرم از موهایی که رویشان قرار گرفته پاک کنید. سپس آن‌ها را با آب و صابون بشویید و یا با الکل ضدعفونی کنید. با این کار از ورود باکتری‌ها به پوست و ایجاد جوش‌های دردناک جلوگیری می‌کنید. پس از انجام اپیلاسیون، مراقبت از پوست اهمیت زیادی دارد. برای این کار، استفاده از کرم‌های بعد از اصلاح را فراموش نکنید. استفاده از این کرم‌ها و ژل‌های ضدالتهاب و ضدعفونی کننده می‌تواند پوست شما را خنک و پاکسازی کرده تا با خیال راحت از داشتن پوستی صاف و عاری از مو لذت ببرید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اپیلاتور براون مدل Silk epil 5 5-511 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اپیلاتور براون Silk epil 5 مدل 511-5 یکی از بهترین اپیلاتورهای سری 5 شرکت براون میباشد که در کشور آلمان با کیفیت بالایی ساخته شده است . این مدل امکانات بسیار خوب و کاربردی دارد کیفیت ساخت بدنه در سطح بالایی میباشد که منطبق با دست ، آرگونامیک میباشد که با پوششی ضد لغزش ترکیب شده است . اصلاح موهای بدن، شامل کوتاه‌کردن، قطع‌کردن مو از ته و کندن مو می‌شود. فرقی نمی‌کند که کدامیک از روش‌های اصلاح را انتخاب کرده‌اید، چیزی که مشخص است این است که زدودن موهای زائد در حالت مرطوب و مخصوصا در حمام راحت‌تر است. این مدل 100 در 100 ضد آب میباشد و میتوان با خیال راحت زیر دوش از آن استفاده کرد و نیز تمام قسمتهای آنرا شستشو داد. میتوان آن را زیر آب گرم حمام استفاده نمود که این مزیت باعث میشود تا بدون احساس اندکی درد پوستی صاف بدون مو شفاف با درخشندگی فوق العاده داشته باشید. این دستگاه دارای سیستم ماساژ فرکانسی میباشد که پوست را برای یک تجربه راحت تر تحریک می کند و فناوری میکرو گریپ استفاده شده در این مدل به طور موثر موها را از ریشه برای صافی طولانی مدت پوست از بین می برد. برای اینکه تماس ایمن تری بین پوست و سر اپیلاتور برقرار شود، یک پوشش پلاستیکی روی غلتک قرار گرفته است. علاوه‌براین، اصلاح نقاط محدود توسط این پوشش راحت‌تر است. سرعت چرخش سر اپیلاتور قابل‌ تنظیم برای موهای نازک و ضخیم میباشد که توسط دکمه‌ی خاموش/روشن، بین دو حالت آرام و سریع تغییر می‌کند. بالای این دکمه نشانگر باتری قرار دارد که در حالت روشن‌کردن دستگاه تغییر رنگ میدهد. سری این اپیلاتور دارای 28 موچین استیل میباشد که در هر بار حرکت روی پوست تعداد بیشتری مو را برمیدارد و عملکرد ایده آلی دارند و نیز دارای سری بزرگتر نسبت به مدلهای پیشین میباشد که 40 درصد کارایی و نتیجه گیری بهتری دارد . این مدل باطری بسیار خوب با طول عمر بالایی دارد که زمان شارژ کامل باطری یک ساعت میباشد و زمان استفاده از دستگاه 30 دقیقه میباشد که نسبت به سری و مدلهای هم سطح باطری بسیار بهتری دارد . با سری محافظ پوست این مدل بدون برخورد موچین ها با پوست میتوانید همه نقاط سخت بدن را اپیلیت کنید و بهبود نتیجه گیری دستگاه را مشاهده کنید در صورتیکه قصد خرید اپیلاتور با کیفیت ساخت و امکانات بالا و قیمت مناسب را دارید این مدل گزینه ایده آلی میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد دی اس پی مدل 70152A خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لیزر موهای زائد دی اس پی مدل 70152A یک دستگاه از برند دی اس پی است. توان این دستگاه 36 وات بوده و برای کاربری خانگی بسیار مناسب است. این دستگاه دارای صفحه نمایشگر ال سی دی برای نشانگر وضعیت دستگاه است. قدرت لیزر دستگاه در پنج مرحله تنظیم می‌شود و دستگاه دارای قابلیت PLUG AND PLAY است که بر خلاف دیگر دستگاهای بازار بسیار سریع قابل استفاده است. دستگاه لیزر موهای زاید دی اس پی مدل 70152A دارای 300.000 شات بوده که مقدار بسیار مناسبی برای یک کاربری خانگی است و به راحتی نیاز شما را از رفت و آمد و هزینه های یک مرکز لیزر را برطرف می‌کند. همچنین دستگاه دارای تکنولوژی PULSE LIGHT بوده و کمک شایانی به حذف موهای زاید می‌کند.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر بدن رمینگتون مدل IPL6750 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لیزر «رمینگتون» (Remington) مدل «IPL6750» دارای سه سری مخصوص بدن، صورت و نقاط محدود است. این لیزر با تاباندن پالس‌های شدید نور روی پوست و با بهره‌گیری از فناوری Propluse، ریشه‌ی موها را هدف گرفته و با غیرفعال کردن فولیکول مو مانع رشد مجدد موها می‌شود. سری مخصوص اصلاح بدن با مساحت 3 سانتی‌متر، در هر فلش سطح بیشتری از پوست را تحت پوشش قرار می‌دهد و به این ترتیب زمان کمتری برای از بین بردن موهای زائد نواحی گسترده‌ی بدن نیاز است. مساحت سری مخصوص صورت و نواحی محدود کمتر بوده و تعداد فلش‌های آن‌ها هم با سری بدن متفاوت است. از آنجایی که لیزر برای پوست‌های خیلی تیره مناسب نیست، ریمنگتون IPL6750 را مجهز به سنسور تشخیص رنگ پوست کرده است. این سنسور در پایه‌ی لیزر کار گذاشته شده و با تماس پوست به سنسور، در صورتی که رنگ پوست در محدوده‌ی تعریف‌شده برای لیزر قرار داشته باشد، دستگاه با صدای بیپ روشن شده و آماده‌ی استفاده می‌شود. با فشردن دکمه‌ی فلش، سری بدن هر 3 ثانیه، سری صورت هر 4 ثانیه و سری نقاط محدود هر 2 ثانیه فلش می‌زند و با حرکت سری روی پوست می‌توان تمام نواحی موردنظر را پوشش داد. این سری‌ها دارای سنسور تماس پوستی هستند که تنها در صورت تماس کامل سری با پوست، دستگاه فلش می‌زند. علاوه بر این سری‌ها نور UV را فیلتر کرده تا از آسیب به پوست جلوگیری شود. سطح انرژی نور تابیده‌شده را می‌توان در 5 وضعیت مختلف تنظیم کرد. طبق گفته‌ی شرکت سازنده لامپ لیزر عمر نامحدودی داشته و احتیاجی به تعویض ندارد. بعد از سه دوره استفاده از دستگاه نتایج دائمی آن مشاهده می‌شود. به طور خلاصه Remington IPL6750 دارای سه سری با مساحت و زمان فلش زدن متفاوت، فنّاوری Propulse، سنسور تشخیص رنگ پوست، 5 سطح انرژی قابل تنظیم، حالت فلش زدن پایدار، عمر بالای لامپ بوده و برای از بین بردن موهای زائد بدن، صورت و نقاط محدود مناسب است.

معرفی

شرکت Remington Products در حدود ۲۰۰ سال پیش توسط «ای رمینگتون» و پسرانش بنیان‌گذاری شد. شرکتی که کار خود را با طراحی و ساخت اسلحه‌های کمری آغاز کرد در طول دوران کاری خود به سمت صنایع دیگر میل کرد و پس از کسب تجربه در ساخت و ارائه‌ی ماشین‌های دوخت و ابزار‌های کشاورزی، امروزه یکی از معتبرترین سازندگان لوازم شخصی برقی در حوزه‌ی سلامت و زیبایی مانند ریش‌تراش،محصولات مو و اپیلاتور در سطح حرفه‌ای و کیفیتی بسیار بالاست. رمینگتون چندین فناوری در زمینه‌ی لوازم خانگی و شخصی نیز به نام خود ثبت کرده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ماشین‌های ریش تراش بدون سیم اشاره کرد. یکی دیگر از لوازمی که رمینگتون اهمیت آن را احساس و روی طراحی، ساخت و تولید انبوه آن تمرکز کرد دستگاه‌های از بین برنده‌ی دائمی موهای زائد بدن بود. محققان رمینگتون با ارائه‌ی یک تکنولوژی پیش‌رفته که نام (PROPULSE) را برای آن انتخاب کرده‌اند، توانسته‌اند ابزاری سبک، مقرون به صرفه و با تاثیر بیشتر تولید کنند. این تکنولوژی با شیوه‌ی حرارت دادن به فولیکول‎های مو و متمرکز کردن انرژی نور بر روی ریشه‎ی مو چرخه‏ی رشد را متوقف می‌کند. فولیکول مسیری لوله مانند در زیر پوست است که ریشه مو در آنجا رشد می‌کند و دستگاه‌های iLight رمینگتون با حرارت دادن آن تاثیر خود را اعمال می‌کند. در انتهای فولیکول ناحیه‌ای برجسته به نام «بولب» است که پیگمان رنگی ملانین در آن تولید می‌شود. انرژی نور توسط ملانین مو جذب شده و از طریق متوقف کردن فولیکول‏‌ها از رشد مو ممانعت می‌کند. پالس‌های نوری این محصول رمینگتون کاملا بی‌ضرر بوده و از نظر بالینی مورد تایید هستند.

IPL

برطرف کننده‌ی موهای زائد بدن با استفاده از نور پالسی با شدت بالا (IPL) از ابداعات متخصصین مستقر در واحد تحقیق و توسعه رمینگتون با همکاری چند تن از متخصصان برجسته‌ی پوست و مو است. این فناوری با توجه به سرعت و تاثیرگذاری جالب توجهی که دارد ایجاد هیچ حساسیتی نکرده و با روشی بسیار ساده موها را به صورت کامل، بی نقص و بدون ایجاد هیچ گونه خطری از بین می‌برد. IPL (Intense pulsed light) یک فناوری با عمری بیش از پانزده سال است که امروزه یک تکنولوژی پر کاربرد تبدیل شده. دستگاه‌های iLight رمینگتون با استفاده از این فناوری نور را با شدت بالا و به صورت پالسی به پوست کاربر می‌تابانند و با هدف گرفتن ریشه‌ی موها در زیر پوست، ساختار رشد آن‌ها را متوقف می‌کنند. انرژی ساطع شده از این پالس‌های نوری رنگ تیره را هدف می‌گیرد، به همین علت تاثیر آن در افراد مختلف متفاوت است. هرچه کاربر این دستگاه پوست روشن‌تر و در عین حال موی تیره‌تری داشته باشد، تاثیری سریع‌تر و کامل‌تر از آی لایت مشاهده خواهد کرد. مطالعه‌های بالینی روی افراد مختلف نشان داد در یک دوره‌ی ۱۲ ماهه و پس از ۳ بار استفاده به طور متوسط ۶۶درصد از موهای مورد اصابت پالس‌های نوری برای همیشه از بین رفتند.

iLight

بر خلاف تصور اکثر افراد iLight وسیله‌ای صرفا برای استفاده‌ی خانم‌ها نیست. یکی از افتخارات رمینگتون طراحی و ساخت دستگاهی است که هم برای خانم‌ها و هم آقایان قابل استفاده باشد. این دستگاه به گونه‌ای ساخته شده که خانم‌ها بتوانند برای بدن و صورت و آقایان برای تمام نواحی بدن از آن استفاده کنند. این ابداع رمینگتون از فناوری‌ای استفاده می‌کند که در کلینیک‌های حرفه‌ای استفاده می‌شود. بنابراین هیچ خطری برای پوست نداشته و نتیجه‌ای بسیار مطلوب را حاصل می‌کند. سرعت بالای پالس یا فلش زدن آی لایت یکی از نکات مثبت این دستگاه به شمار می‌رود. آی لایت می‌تواند هر ۲ ثانیه یک بار پالس بزند که از این لحاظ یکی از سریع‌ترین سیستم‌های IPL در جهان محسوب می‌شود. از این دستگاه می‌توان به راحتی و در خانه و سفر استفاده کرد. به گفته‌ی متخصصان رمینگتون بهترین تاثیر این دستگاه بعد از سه بار استفاده با فواصل دو هفته‌ای مشاهده خواهد شد. نکته مثبت این دستگاه مولتی یوزر بودن آن است که این محصول رمینگتون را تبدیل به ابزاری مقرون به صرفه می‌کند. کاربر این دستگاه می‌تواند لذت استفاده از آن را با دوستان یا افراد خانواده‌اش شریک شود. موی انسان به صورت دوره رشد و استراحت، رشد می‌کند. این چرخه از ۳ مرحله تشکیل شده: آناژن یا مرحله رشد، کاتاژن یا مرحله پس‌رفت و تلوژن یا مرحله استراحت. با این فناوری درمان فقط در مرحله آناژن امکان پذیر است و بنابراین کاربر همین‌که رشد مجدد موها را مشاهده کرد باید دوباره پروسه‌ی درمان را آغاز کند. این رشد تقریبا هر دو هفته یکبار تکرار می‌شود.

ویژگی‌ها

  این دستگاه از یک سری مخصوص بدن با پنجره‌ای به مساحت ۳ سانتی‌متر مربع بهره می‌برد که با اندازه‌ای ۵۰درصد بزرگتر از پنجره‌ی سری استاندارد و با پالس هر ۳ ثانیه یک بار، کار با آن را ساده می‌کند. سَری‌های ۲ سانتیمتری مخصوص صورت (هر ۴ ثانیه یک فلش) و مخصوص محل اتصال پاها به بدن (هر ۲ ثانیه یک فلش) نیز از دیگر نقاط قوت این دستگاه به شمار می‌رود. تنظیم سطح انرژی دستگاه به شما کمک می‌کند تا نسبت به رنگ پوست و موی خود بهترین نتیجه‌ی ممکن را از این دستگاه به دست آورید. لامپی که این انرژی را تولید می‌کند با فناوری کوارتز ساخته شده و به گفته‌ی رمینگتون عمری نامحدود دارد و به همین دلیل با صرف یک بار هزینه شما دستگاهی خواهید داشت که به صورت مادام‌العمر می‌توانید به همراه اعضاء خانواده و دوستانتان از آن استفاده کنید. پوشش ولتاژی ۱۱۰ تا ۲۲۰ ولت، iLight را تبدیل به همسفر خوبی در تمام دنیا می‌کند. اما شاید یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این دستگاه مجهز بودن آن به سنسور تشخیص رنگ پوست باشد. سنسوری که قدرت دستگاه را با رنگ پوست کاربر هماهنگ کرده تا بهترین نتیجه‌ی ممکن حاصل شود.

جدول فیتز پاتریک

یکی از معروف‌ترین تقسیم‌بندی‌های رنگ پوست تقسیم‌بندی فیتزپاتریک (Fitzpatrick) است. در این تقسیم‌بندی افراد گوناگون بر اساس چند ویژگی به شش گروه تقسیم‌بندی می‌شوند. با توجه به این تقسیم بندی و به گفته‌ی متخصصین رمینگتون، iLight تاثیر خود را بر روی پوست‌های درجه‌ی ۱ تا ۴ تاثیر می‌گذارد و روی پوست‌های با درجه تیرگی ۵ و ۶ به علت عدم جذب انرژی توسط فولیکول‌ها تاثیری ندارد. در واقع آی لایت را نباید برای پوست‌های با درجه تیرگی ۵ و ۶ به کار برد، زیرا به خاطر جذب بالای انرژی نوری ممکن است آسیب دیدگی و سوزش پوست را به دنبال داشته باشد.

جمع بندی

نظرات کاربران این دستگاه نشان می‌دهد که کارایی آن با وجود کوچکی اندازه و سهولت استفاده، کمتر از دستگاه‌های لیزر موجود در کلینیک‌های تخصصی نیست. استفاده از فناوری‌های روز و مقرون به صرفه بودن، iLight IPL-6750 را تبدیل به دستگاهی کارآمد و البته محبوب در بین خانم‌ها و آقایان کرده است. بررسی‌های بالینی تاکنون خطری را برای استفاده‌کنندگان از این دستگاه (در صورتی که رنگ پوستی بسیار تیره نداشته باشند) ثبت نکرده است. سرعت اثر گذاری این دستگاه، یعنی مشاهده‌ی تاثیر دائمی تنها پس از سه دوره استفاده از دیگر نکاتی است که این محصول رمینگتون را تبدیل به محصولی محبوب کرده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد پرودو مدل IPL خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه لیزر موهای زائد پرودو مدل IPL Hair Removal ، از پیشرفته ترین دستگاه های تولیدی شرکت پرودو در سال 2022 است . شرکت پرودو با طراحی جدیدترین محصول خود در سال 2022، یک کلینیک زیبایی تمام عیار را به شما ارائه داده است. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این دستگاه ، سرعت بالای شات های آن است که باعث می‌شود به سرعت و بدون احساس درد از شر موهای زائد خلاص شوید. این دستگاه قابل استفاده برای خانم‌ها و آقایان است. با استفاده از کنترل پنل بر روی دستگاه می توانید سطح انرژی تابیده‌شده این لیزر را در 5 وضعیت مختلف تنظیم کرد . که انرژی سطح اول 2.0 ژول ،سطح دوم 2.7 ژول ، سطح سوم 3.5 ژول ، سطح چهارم 4.2 ژول و سطح پنجم 4.8 ژول می باشد لیزر مو های زائد پرودو به دو صورت دستی و اتومات شات میزند ، هنگامی که دستگاه را روشن میکنید به صورت پیش فرض روی حالت دستی می باشد و با فشردن هربار دکمه اصلی ، دستگاه یک شات میزند و برای تعیین اتومات یا دستی بودن شات می بایست از روی کنترل پنل دکمه اصلی را برای مدت 5 ثانیه نگه دارید تا بر روی نمایشگر محصول عبارت AUTO را نمایش دهد و به صورت اتوماتیک با نزدیک کردن به سطح پوست دستگاه شات میزند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه لیزر موهای زائد مدل IPL خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه لیزر IPL 2021 با طراحی جدید و پیشرفته خود شما را از رفتن به کلینیک های زیبایی,صرف وقت و هزینه های گزاف بی نیاز میکند. یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه سیستم خنک کننده آن است که باعث میشود بدون احساس درد از شر موهای زائد خود خلاص شوید . سطح انرژی تابیده شده را در 5 حالت میتوان تنظیم کرد لطفا دقت کنید که برای استفاده از دستگاه برای اولین بار از ضعیف ترین سطح انرژی استفاده کنید و سپس در هر سری استفاده یک درجه سطح انرژی را بالا ببرید این دستگاه قابل استفاده برای خانم ها و اقایون میباشد. در صفحه نمایشگر LED این دستگاه سطح انرژی و تعداد شات های باقی مانده قابل نمایش است. با فشار دادن طولانی دکمه روشنخاموش روی دستگاه ,دستگاه لیزر روشن میشود و با یکبار فشار دادن کوتاه حالت اتوماتیک دستگاه فعال میشود که با نزدیک کردن سری دستگاه به پوست به صورت خودکار شروع به شات زدن میکند اخطار: 1 لطفا قبل و بعد از استفاده از دستگاه پوست خود را در معرض نور افتاب قرار ندهید 2 قبل از استفاده از دستگاه موهای زاید خود را کاملا شیو کنید 3 هنگام استفاده از دستگاه حتما از عینک مخصوص داخل جعبه استفاده کنید 4 برای کودکان زیر 16 سال و خانم های باردار استفاده نشود

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد بدن و صورت تیروس مدل D خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لیزر رفع موهای زائد تیروس مناسب استفاده خانگی و آرایشگاهی سالنی میباشد.این دستگاه می تواند برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه قابل استفاده برای موهای زائد بدن و صورت مخصوصا بالا و پشت لب میباشد. بایستی بدانید که هیچ یک از روش های رفع مو، دائمی و مادام العمر نیستند اما اثر لیزر نسبت به سایر روش های موجود ماندگاری بیشتری دارد. در ابتدا استفاده از لیزر تنها توسط دستگاه های موجود در کلینیک ها انجام می شد اما اخیرا انواع مدلهای لیزر خانگی به بازار آمده است .یکی از این دستگاهها، دستگاه لیزر خانگی تیروس است.استفاده از دستگاه لیزر خانگی تیروس نیاز به هیچ گونه علم و تخصصی ندارد. با تنظیم این دستگاه بر اساس رنگ پوست میتوان بهترین نتیجه را حاصل کرد. در ضمن شما می توانید با تنظیم 5 سطح مختلف انرژی، بسته به درجه حساسیت پوستهای مختلف دستگاه را برای تاثیر گذاری بیشتر به صورت دستی تنظیم نمایید. دستگاه لیزر خانگی تیروس برای انواع پوست مناسب میباشد. یکی ازنکات مثبت این دستگاه تعداد شات بالای این دستگاه است که نسبت به سایر لیزرهای موجود بسیار زیاد است. تعداد شات‌ لیزر تیروس بیش از 100000 بوده و در شرایط عادی، این تعداد شات حداقل برای 10 نفر قابل استفاده خواهد بود. مدت زمان لازم برای شارژ هرشات 3تا5 ثانیه بوده و شما می توانید شات‌ محصول را هر 3تا5 ثانیه به فولیکول مو جهت از بین رفتن کامل آن، استفاده نمایید. مزیت دیگر این دستگاه این است که نسبت به دستگهای قدیمی نیاز به تعویض سری برای نواحی مختلف بدن ندارد و با تنظیم دستگاه به راحتی هر نقطه از بدن را به راحتی لیزر نمایید. ممنوعیت استفاده برای زنان باردار و کودکان ممنوعیت استفاده برای پوست های که دارای بیماری های پوستی هستند پوست های دارای حساسیت و آلرژی باید با تایید متخصص پوست استفاده شود. قبل از استفاده حتما بروشور همراه محصول را مطالعه نمایید

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز اپیلاتور فیلیپس مدل HP6420 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اکثر افراد از داشتن موهای زائد روی پوستشان ناراضی هستند و تمایل دارند که پوستشان را بدون موهای زائد ببینند. موی زائد عاملی برای محافظت از پوست دربرابر آفتاب است. در کنار این ویژگی‌ مثبت، موهای زائد روی پوست بدن، مانع از دیده‌شدن رنگ واقعی آن می‌شوند. برای حل این مشکل ابزارهای مختلفی طراحی شده که یکی از آن‌ها ماشین اصلاح است. اپیلاتور «HP6420» با طراحی ارگونومیک، به‌راحتی در دستان شما قرار می‌گیرد و موهای زائد بدن را در کمترین زمان ممکن برطرف می‌کند. طراحی موچین‌ها در این دستگاه به گونه‌ای است که موها را بدون کشیدن پوست از ریشه جدا می‌کند. این اپیلاتور دارای دو درجه‌ی تنظیم سرعت کم و زیاد است. از سرعت کم می‌توان برای نقاط حساس بدن مانند زیر بغل استفاده کرد و سرعت زیاد هم برای کندن موهای ضخیم‌تر استفاده می‌شود. دستگاه اپیلاتور فیلیپس 20 موچین دارد که به صورت فشرده در کنار هم قرار گرفته و با حرکت سریع و منظم، به‌سرعت موهای زائد را برطرف می‌کنند. سری اپیلاتور فیلیپس را جهت تمیزکردن بهداشتی و آسان‌، می‌توان با کشیدن به سمت بیرون به‌راحتی از بدنه جدا کرده و شست. هنگام استفاده از اپیلاتور آن را با زاویه‌ی 90 درجه روی قسمت موردنظر قرار دهید. شما می‌توانید با یک دست پوستتان را بکشید و با دست دیگر دستگاه را روی پوست حرکت دهید. اپیلاتور را در جهت مخالف رویش موها حرکت دهید و هرگز دستگاه را به صورت چرخشی یا به عقب و جلو روی پوست نکشید. همراه دستگاه یک عدد برس کوچک ارائه شده است که می‌توان از آن برای تمیزکردن موهای باقی‌مانده در سری استفاده کرد. به طور خلاصه Philips HP6420 دارای سری اپیلاتور با 20 موچین، دو سرعت قابل‌تنظیم و سری قابل‌شست‌وشوست و با برق کار می‌کند.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد مدل Alex Plus خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه الکس پلاس تولید سال 2022 و جدیدترین دستگاه خانگی شرکت American pro می باشد این دستگاه از تکنولوژی IPL جهت از بین بردن موهای زائد بهره می‌برد و با عملکردی مشابه سیستم‌های کلینیکی موجب توقف کامل در رشد مو خواهد شد. این دستگاه اقتصادی و بصرفه بوده و دارای کارایی دوگانه است که علاوه بر رفع موهای زائد، افراد می‌توانند از سری جوانسازی در منزل برای از بین بردن چین و چروک‌های سطحی پوست خود اقدام کنند. جهت دریافت بهترین اثربخشی، سری رفع موهای زائد را در سه هفته اولیه، 2روز یکبار، هفته های چهارم و پنجم 3 روز یکبار و هفته های ششم تا هشتم یکباردر هفته استفاده نمایید که در این مرحله موها نازک و نرم می‌شود و شما شاهد فولیکول‌های سوخته مو خواهید بود و در ماه سوم 15 روز یکبار که رشد بسیاری از موهای جدید متوقف شده است که دیگر باز نخواهند گشت. شما می‌توانید آنها را براحتی اصلاح نمایید و در نهایت در ماه چهارم 30 روز یکبار درمان را منظم و بدون وقفه انجام دهید، از سری جوانسازی هر پنج روز یکبار به مدت پانزده جلسه استفاده نمایید، نکته بسیار مهم در اثربخشی لیزر خانگی مدل الکس پلاس، استفاده منظم و بدون وقفه افراد طبق دستورالعمل خواهد بود چرا که ایجاد وقفه و حتی وجود مشکلات هورمونی در افراد ،اثربخشی درمان لیزر را کاهش خواهد داد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد مرکوری مدل GP خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه لیزر مرکوری، نسل جدید دستگاه‌های لیزر رفع موهای زائد خانگی محسوب می‌شود که با افزایش قدرت و سرعت دستگاه، تحولی بزرگ در زمینه دستگاه‌های خانگی ایجاد کرده است. این دستگاه حتی برای پوست‌های تیره‌تر هم قابل استفاده است و دقیقا مشابه لیزرهای پیشرفته کلینیکی عمل می‌کند و نسبت به دستگاه‌های قدیمی، برتری‌های ویژه‌ای دارد. این دستگاه سفارش کمپانی Mercury آلمان است که در سال 2022 به مارکت عرضه شده و موفق به اخذ تاییدیه FDA و CE شده است. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این دستگاه، مرکوری را بی‌شک به یکی از بهترین دستگاه‌های خانگی تبدیل کرده است. با توجه به سفارشی بودن دستگاه مرکوری، کیفیت قطعات دستگاه بسیار بالا بوده و دارای اثربخشی فوق العاده‌ای است. یکی از این ویژگی‌ها، سیستم خنک کننده فوق قوی cooling ice است که باعث می‌شود هنگام استفاده از دستگاه، متوجه کوچک‌ترین دردی نشوید. علاوه بر تکنولوژی لیزری بسیار قوی و فوق العاده، سرعت بالای دستگاه مرکوری این دستگاه را به سریع‌ترین دستگاه خانگی بدل کرده است که تنها در چند دقیقه به راحتی می‌توانید کل بدن را لیزر کنید و از داشتن پوستی صاف و لطیف لذت ببرید. دستگاه Mercury سه کاره است؛ شما به راحتی با تغییر سری‌های دستگاه می‌توانید علاوه بر رفع موهای زائد، برای جوانسازی پوست و رفع آکنه و لک هم از دستگاه استفاده کنید و شاهد اثربخشی فوق العاده دستگاه باشید. سری‌های دستگاه مرکوری دارای فیلترUV هستند که با وجود این فیلتر به هیچ وجه امکان آسیب به پوست وجود ندارد. برای راحتی کار، انرژی دستگاه در 5 سطح قابل تنظیم است که به راحتی می‌توانید درجه آن را به دلخواه تنظیم کنید و با توجه به سیستم Super Smart Skin، شاهد درمان فوق العاده راحت و ایمن باشید. این دستگاه دارای حالت شات زن اتومات هم است که کار با دستگاه را دو چندان راحت می‌کند. دستگاه Mercury، دارای نمایشگر ال سی دی است و تنظیمات دستگاه تماما لمسی بوده که استهلاک دستگاه را به حداقل رسانده و برخلاف دستگاه‌های قدیمی، احتمال خرابی مکانیکی دکمه‌ها وجود ندارد. ال سی دی دستگاه، تعداد شات، نوع عملکرد، سطح انرژی، کولینگ دستگاه، حالت اتومات و فعالیت سنسورهای محافظتی دستگاه نمایش می‌دهد.

لیزر چگونه باعث رفع موهای زائد می‌شود؟

لیزر موهای زائد از نورهای مرئی و نامرئی برای حذف موهای زائد و هدف قرار دادن رنگ دانه‌های مو استفاده می‌کند. این رنگ دانه‌ها که ملانین نام دارند، در پوست و مو موجود می‌باشند. ملانین در داخل ساقه مو و به مقدار زیاد در اطراف فولیکول‌های مو (ریشه مو) یافت می‌شود. ملانین قابلیت جذب نور لیزر به خود را دارد. جذب نور لیزر و انرژی آن باعث افزایش دمای ملانین می‌شود.   افزایش دما در ریشه مو همان چیزی است که باعث از بین رفتن فولیکول می‌شود. پس از تخریب فولیکول بر اثر تابش لیزر، رشد مو متوقف شده و بعد از حدود 1 تا 2 هفته، موها ریزش می‌کنند و دیگر مویی در آن محل رشد نمی‌کند. عملکرد لیزر موهای زائد به این صورت است که نور لیزر، روی ملانین‌های موجود در مو متمرکز شده و با ایجاد حرارت منجر به نابود شدن ریشه‌ی مو می‌گردد. افراد با پوست‌های روشن و موی ضخیم و تیره بهترین کاندید لیزر موهای زائد می‌باشند. در این روش درمانی، طول موج نور مورد استفاده و همچنین طول مدت پالس‌ها بسته به نوع و رنگ پوست و مو تعیین می‌شود. هدف اصلی و نهایی از این کار آسیب رساندن به فولیکول مو و از بین بردن آن بدون اثر گذاری بر بافت‌های اطراف و ایجاد هر گونه التهاب و عوارض جانبی است.

لیزر موهای زائد برای چه افرادی مناسب است؟

برای اینکه بدانیم آیا لیزر موهای زائد برای شما مناسب است یا نه، باید مشاوره‌ی پوست و بررسی‌های پزشکی انجام شود. لیزر برای انجام کار به رنگدانه نیاز دارد، بنابراین روی موهای بلوند و قرمز تاثیر کمتری دارد و روی موهای خاکستری و سفید کار نمی‌کند! در چنین مواردی پیشنهاد می‌شود از الکترولیز که یک فرایند دائمی اما دردناک‌تر است و با چندین سوزن انجام می‌شود را امتحان کنید.   لیزر بر روی پوست های مختلف (در جدول بالا انواع پوست ها را مورد برسی قرار دادیم)، نتایج گوناگونی دارد و ممکن است در برخی از انواع پوست ها بهتر و زودتر نتیجه بدهد. معمولا افرادی که پوست های روشن با موهای تیره دارند، بهترین شرایط پوستی برای لیزر موهای زائد با قیمت مناسب را دارند. موهای بلوند، خاکستری، سفید و بور نمی‌توانند نور لیزر را به خوبی دریافت کنند، بنابراین شرایط پوستی برای لیزر موهای زائد را ندارند. همچنین افرادی با پوست های تیره، کنتراست مورد نیاز جهت جذب پرتوهای لیزر با فولیکول مو را ندارند و نتیجه خوبی نیز نمی‌‌توانند بگیرند. همچنین افرادی که موهای ضخیم تری دارند، بهترین نتیجه را از لیزر موهای زائد می‌توانند بگیرند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر خانگی دس لیزر بدن و صورت مدل سه کاره GP586 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لیزر خانگی DEESS دس جدیدترین تکنولوژی لیزر خانگی رفع موهای زائد است که دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه های گزاف در کلینیک ها برای رفع موهای زائد نخواهید داشت. یکی از جذابترین ویژگی های لیزر خانگی دس، کارایی چندگانه این دستگاه دقیقا مشابه سیستم های کلینیکی است در واقع با تعویض 3 لامپ رفع موهای زائد، لامپ جوانسازی پوست جهت درمان چین و چروک های سطحی و لامپ رفع جوش و آکنه، کارایی دستگاه تغییر خواهد کرد. .مزیت بزرگ لیزر خانگی دس این هست که افرادمی توانند با بقیه اعضا خانواده هم مشترکا استفاده کنند در واقع با یک بار هزینه چندین نفر میتوانند از درمان لیزر لذت ببرند همچنین لیزر خانگی دیس امکان استفاده برای کل بدن و صورت فراهم می نماید. مشابه لیزر های کیلینیک هم ، هر لامپ طول دوره درمان مشخصی دارند مثلا لامپ رفع موهای زائد یرای غیر فعال شدن ریشه های مو به طول دوره درمان ده الی دوازده جلسه نیاز خواهد داشت . یکی از مهمترین مزیت های دستگاه ای پی ال خانگی DEESS ، کارایی چندگانه دستگاه است بدین گونه که با تعویض لامپ ها (تغییر طول موج) عملکرد دستگاه تغییر خواهد کرد. دستگاه لیزر سه کاره دس، 3 لامپ مختلف برای رفع موهای زائد، جوانسازی پوست (رفع شل شدگی و چین چروک های سطحی پوست ) و رفع لک و آکنه دارد که با وجود این دستگاه کلینک شخصی خود را در منزل خواهید داشت و از صرف وقت و پرداخت هزینه های گزاف کلینیکی بی نیاز خواهید داشت. یکی دیگر از مشخصه های ویژه دستگاه لیزر خانگی دس DEESS GP586 ، امکان استفاده 350 هزار شات از هر لامپ می باشد که این قابلیت چشمگیر، دلیلی دیگر برای انتخاب این دستگاه است. 350 هزار شات برای مصارف شخصی و خانگی یک استفاده نامحدود را تضمین می کند و البته در صورت استفاده برای چند نفر، امکان تهیه لامپ اضافه وجود دارد. دستگاه لیزر خانگی سه کاره دس دارای بزرگترین سطح مقطع (اسپات شات) در بین دستگاه های ای پی ال خانگی می باشد و در کوتاه ترین زمان ممکن، می توانید جلسه درمان لیزر خود را تکمیل نمایید.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ست اصلاح موی صورت بانوان بیورر مدل HL16 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ست اصلاح موی صورت HL16 محصولی از کمپانی آلمانی بیورر می باشد. این محصول کامپکت مناسب پاکسازی نواحی مختلف صورت از جمله پشت لب، ابروها و ... می باشد و همچنین با نصب سری مخصوص می توان از آن برای بینی و گوش استفاده کرد. در ضمن با نوری که توسط LED این محصول تولید می شود می توان با دقت بیشتری اصلاح صورت را انجام داد. این محصول دارای Bag مخصوص حمل بوده و شما میتوانید به راحتی آنرا در کیف خود حمل کنید. ست اصلاح موی صورت HL 16 از طریق باتری کار میکند که استفاده از آن را در همه جا ممکن می سازد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد لاو وِر مدل Voolia L8001-G63 Pro خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه لیزر دائمی مو های زائد لاو وِر (Love Wear) مدل L8001-G63 Pro از سری Voolia می باشد که با استفاده از فناوری ارتقا یافته از IPL (نور پالس شدید) استفاده می کند که برای کمک به شکستن چرخه رشد مو با هدف قرار دادن ریشه یا فولیکول مو برای رفع موهای زائد و همچنین جوان سازی پوستی صاف و با طراوت طراحی شده است. پس از 4 الی 6 بار استفاده (دو هفته ای یک بار) بیش از 90 درصد موها به آرامی رشد می کنند و بعد از آن به طور کلی کاهش می یابد و فقط کافی است بعد از آن ابتدا به صورت ماهیانه و بعد از رسیدن کامل به نتیجه مطلوب هر 6 ماه یا یک سال یک بار استفاده شود. این لیزر موهای زائد دائمی دارای 5 سطح انرژی قابل تنظیم برای سازگاری با حساسیت های مختلف پوست و ناحیه بدن است. این دستگاه سریع و عملکرد آن کاملا بدون درد است و تمامی تاییدیه های ایمنی بین المللی را دریافت کرده است. شما می توانید از آن برای تمامی نقاط بدنتان حتی صورت استفاده نمایید. همچنین استفاده از این دستگاه هم برای خانم ها و هم برای آقایان و نیز برای انواع مختلف پوست مناسب است. لاو وِر در طراحی این محصول از تکنولوژی های مدرن استفاده کرده است. همراه دستگاه یک عدد عینک مخصوص و یک تیغ مخصوص نیز وجود دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ست اصلاح موی بدن بانوان انزو پروفیشینال مدل EN-0106 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه قابل شارژ و 5 کاره انزوپروفیشینال EN-0106 با کاربری حرفه ای و نیمه حرفه ای که توسط متخصصین آلمانی طراحی شده است، دارای 5 سری اپیلاتور، شیور، سنگ پا، ماساژور و پاکسازی پوست (فیس براش) می باشد. سری های متعدد، طراحی زیبا و مدرن، کوچک و قابل حمل بودن این دستگاه از مزیت های آن به شمار می آید. قابل شستشو و ضدآب بودن این دستگاه کارایی آن را چندین برابر کرده بطوریکه زیر آب نیز قابل استفاده است. نمایشگر ال ای دی روی دستگاه میزان شارژ آن را نشان می دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد مدل JZC-T04 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لیزر موی مدل JZC-T04 از فناوری پیشرفته IPL برای شکستن چرخه رشد مجدد موها استفاده می‌کند، بنابراین به حذف دائمی موهای زائد منجر می شود. بهترین انتخاب برای از بین بردن موهای زائد بدن، ملایم و بدون درد است. دستگاه حذف موهای زائد IPL ما برای تمام عمر ساخته شده است و نیازی به قطعات تعویض یا لیزر ندارد. نتایج فوق العاده موثر به عنوان درمان در سالن زیبایی است. پوست صاف در 6 هفته: برای مراقبت از موهای ناخواسته توسط متخصص زیبایی اپتیکال، به سادگی با نور IPL (نور پالس شدید) به پوست تابش کنید، موهای ناخواسته پس از چندین بار استفاده قابل مشاهده نخواهد بود. پس از 6 تا 12 هفته، پوست شما صاف می شود و تا 95 درصد موهای زائد کمتر به چشم می آیند. (اثرات از فردی به فرد دیگر متفاوت است) شما می توانید موهای خود را در خانه پاکسازی کنید و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. شما می توانید هر زمان که بخواهید موهای خود را از بین ببرید. بعد از 6 تا 12 هفته می توانید پوستی صاف داشته باشید. دو حالت فلاش: دو حالت چشمک زن می تواند نیازهای شما را در موقعیت های مختلف، برای رفع موهای زائد برآورده کند. حالت دستی عمدتاً برای از بین بردن مو در نواحی کوچک مانند ساعد، خط بیکینی، انگشتان دست و لب ها استفاده می شود. حالت خودکار را می توان در نواحی بزرگتر مانند پاها، شکم و پشت استفاده کرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد مدل JZC-T08 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه ليزر موى بدن آیجویر مدل JZC-T08 فولیکول های مو را به خواب می برد و چرخه رشد مجدد مو را می شکند. دستگاه لیزر رفع موهای زائد بدون درد با 999999 فلاش برای مادام العمر کافی است. بسیار ایمن، موثر و دائمی است. اگر دستورالعمل ها را دنبال کنید، موهای زائد شما را به آرامی روی صورت یا کل بدن از بین می برد. حالت فلش قابل تنظیم دو حالت فلاش پشتیبانی می شود. حالت دستی مورد استفاده این دستگاه لیزر برای مناطق دقیق، مانند خطوط بیکینی، زیر بغل، چانه. حالت خودکار برای مناطق بزرگ مانند بازوها، پاها، پشت استفاده می شود. زمان درمان را تا حد زیادی کاهش می دهد. دستگاه لیزر موهای زاید برای زنان / مردان دارای 5 سطح انرژی مختلف برای سازگاری با پوست های مختلف است. پیشنهاد ما این است که کاربر برای اولین بار از سطح 1 شروع کند تا به دستگاه و فلاش عادت کند. با توجه به احساس خود، سطوحی را که برای شما مناسب است تنظیم کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر موهای زائد فیلیپس مدل bri955 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

IPL مخفف Intense Pulsed Light است. این فناوری است که از نور ملایم گرم برای خواباندن موها استفاده می کند. نور به ریشه مو می رسد و باعث می شود که فولیکول وارد مرحله استراحت شود و موها را تحریک می کند تا آزاد شوند. تکرار درمان ها به تدریج از رشد مجدد موها جلوگیری می کند و پوست شما را به زیبایی بدون مو و به طور لمسی صاف می کند. Philips Lumea با متخصصان پوست توسعه یافته و از نظر بالینی آزمایش شده است تا از درمان های آسان، موثر و راحت حتی در نواحی حساس اطمینان حاصل کند، همه از آسایش خانه شما. مطالعات عینی نشان می دهد که تا 92 درصد کاهش مو پس از سه درمانxxx. چهار درمان اول را هر دو هفته یکبار و هشت درمان بعدی را هر چهار هفته یکبار انجام دهید. پس از 12 درمان، می توانید شش ماه از پوست صاف و بدون مو لذت ببریدx حواس سنسور SmartSkin Lumea رنگ پوست شما را تشخیص می دهد و راحت ترین تنظیم نور را برای شما نشان می دهد. تطبیق می دهد. پیوست های هوشمند برنامه های متناسب با هر ناحیه بدن را تطبیق می دهند. مراقبت می کند. با همکاری متخصصان پوست و با الهام از شما برای رفع موهای زائد ملایم و طولانی مدت، حتی در نواحی حساس طراحی شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر بدن و موزن فیلیپس مدل BRI921/60 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مجموعه اصلاح لومه آ BRI921 فیلیپس یک ست شامل یک دستگاه لیزر مدل SC1997 و یک تریمر مدل HP6388 مخصوص اصلاح دقیق تر موهای صورت است. دستگاه لیزر بدن بر پایه تکنولوژی IPL است. این دستگاه دارای 5 حالت تنظیم سطح انرژی و حداقل 250000 پالس نوری می باشد. از این مدل می توان به راحتی برای از بین بردن موهای بدن شامل دست ، پا ، شکم ، زیر بغل و ناحیه بیکینی و همچنین ناحیه صورت استفاده کرد. لومه آ فیلیپس به صورت با سیم بوده و تنها در حالت اتصال به برق کار می کند. به همراه این محصول یک سری بزرگ مخصوص بدن و یک سری مخصوص صورت مجهز به فیلتر اضافی ارائه می گردد. از تریمر قرار گرفته در این ست می توان برای حذف کامل موهای صورت و همچنین اصلاح ابروها استفاده کرد. این تریمر ابعاد بسیار کوچکی دارد و به راحتی قابل جابه جا کردن است. منبع تغذیه این تریمر باتری نیم قلمی (AAA) است. تریمر HP6388 مجز به یک شانه اضافی بوده که از آن برای کوتاه کردن ابرو ها استفاده می گردد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لیزر بدن فیلیپس لومیا مدل SC1997/00 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه‌های «لومیا» (Lumea) شرکت نام‌آشنای «فیلیپس» (Philips) بر پایه‌ی تابش پالس‌های نوری (IPL) به ریشه‌ی مو کار می‌کنند. این پالس‌ها باعث ریزش موها می‌شوند و با استفاده‌ی منظم از دستگاه، موها مجددا رشد نمی‌کنند و پوست، صاف و عاری از موهای زائد می‌شود. شرکت فیلیپس از فناوری IPL به‌جای لیزر استفاده می‌کند. این فناوری حاصل سال‌ها تحقیق روی بیش از 2000 خانم است. فناوری IPL در بسیاری از سالن‌های زیبایی استفاده می‌شود و هم‌اکنون در ابعاد کوچک‌تر و با نتیجه‌ی مشابه برای استفاده در منزل ارائه شده است. Philips Lumea SC1997/61 جزو تولیدات سال 2018 شرکت فیلیپس است و برخلاف بعضی مدل‌های قبلی که به باتری قابل‌شارژ مجهز بودند، منبع تغذیه‌ی این مدل برق شهری است. لامپ این مدل ظرفیت بیش از 250 هزار فلش را دارد و دو عدد فیلتر همراه این دستگاه ارائه می‌شود. یک فیلتر مخصوص بدن بوده و مساحت پنجره‌ی آن 4 سانتی‌متر مربع است. این پنجره‌ی بزرگ کمک می‌کند که ازبین‌بردن موهای زائد نواحی دست و پا با سرعت زیادی انجام شود. فیلتر دیگر مخصوص صورت بوده و مساحت پنجره‌اش 2 سانتی‌متر مربع است. فیلتر مخصوص صورت یک فیلتر نور اضافه‌تر دارد تا با خیال راحت بتوان روی نواحی بالای لب، چانه، خط ریش و سایر نقاط حساس از دستگاه استفاده کرد. مشخصات کالا

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo