ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید چراغ اضطراری

قطع شدنِ برق سراسری و شهری در مقاطعی از زمان دست کم به صورت هفتگی و حتی برای مدت کوتاهی بر اثر عوامل مختلف امری اجتناب ناپذیر است. اگر در همین مدت وسیله برای تامین روشنایی وجود نداشته باشد، ممکن است دچار مشکل شوید. وضعیت بی برقی و نبود منبع نور جایگزین حس جالب و خوشایندی برای شما ایجاد نمی‌کند، قطعاً دست به دامن وسایل مختلف برای این منظور خواهید شد تا بتوانید محل کار یا زندگی خود را از این حالت خارج نمایید. اگر می‌خواهید خودتان را برای مواقعی که برق شهر و محل زندگی‌تان به هر دلیل قطع می‌شود، آماده کنید و همواره یک کانون نوری عالی و قابل اعتماد را در کنار خود داشته باشید توصیه می‌کنیم در اولین فرصت ممکن به سراغ خرید چراغ اضطراری بروید. هنگامی که یک مدل از این چراغ‌ها را در اختیار داشته باشید در واقع به راحتی می‌توانید بر تاریکی ایجاد شده چیره گشته و بدون هیچ‌گونه مشکلی به فعالیت‌های مورد نظر خود بپردازید. این دسته از لامپ‌های اضطراری نه تنها در داخل منزل و مکان‌های بسته قابل استفاده هستند بلکه می‌توان از آن‌ها برای محیط‌های باز و خارج از خانه نیز بهره گیری نمود. حالا که به اهمیت و لزوم بهری‌برداری از این منابع نوری مفید و کاربردی واقف شدید، بد نیست در ادامه با راهنمای خرید چراغ اضطراری همراهمان باشید و نکات حائز اهمیتی را بدانید. 

چراغ اضطراری چیست؟

این چراغ وسیله ای است که در شرایط خاص و در خاموشی، روشن شده و از آن در تمامی ساختمان ها و مکان ها استفاده می شود. روشنایی اضطراری جهت حفظ ایمنی افراد در شرایط بحرانی استفاده می شود. این چراغ ها می توانند منابع نوری مختلفی داشته باشند. در برخی از انواع آن ها، لامپ های رشته ای، ال ای دی، اس ام دی و … قرار می گیرد.

انواع چراغ‌ اضطراری بر اساس نوع لامپ

 • لامپ اضطراری رشته‌ای: این مدل در واقع قدیمی‌ترین و پر مصرف‌ترین نمونه چراغ می‌باشد. لامپ به کار رفته در این مدل رشته‌ای بوده که نور زرد رنگ دارد و باتری زیادی هم مصرف می‌کند. با گرمایی که زمان روشن بودن تولید می‌کنند، نباید انتظار داشته باشید که زمان زیادی روشن بمانند.
 • لامپ اضطراری مهتابی: بعد از لامپ‌های رشته‌ای نسل جدیدتری روی کار آمد. این مدل با داشتن لامپ مهتابی در دو نوع نور سفید و نور آفتابی تحول عظیمی در این چراغ‌ها ایجاد کرد. برخلاف نمونه قبلی مصرف باتری خیلی کمی‌ دارند و گرمای زیادی تولید نمی‌کنند. شما با خرید این مدل می‌توانید نسبت به نمونه قبلی مدت زمان بیشتری استفاده کنید و چند ساعت کمتر در تاریکی بمانید.
 • لامپ اضطراری ال ای دی: نسل جدیدی از لامپ که به علت مصرف کمتر و نور بیشتر خیلی سریع جای لامپ‌های مهتابی را گرفتند، این چراغ‌ها با بهره‌گیری از لامپ‌های ال ای دی مدت زمان بیشتری روشن می‌مانند. اگر شما هم زمان از دو چراغ با سخت افزار مشابه یکی با لامپ مهتابی و دیگری با لامپ ال ای دی استفاده کنید، خواهید دیده که چراغ ال ای دی دو برابر مدت زمان چراغ مهتابی روشن می‌ماند.
 • لامپ اضطراری اس ام دی: بعد از روی کار آمدن قطعات اس ام دی در الکترونیک نوع جدیدی از لامپ ال ای دی موسوم به اس ام دی روی کار آمدند. از نظر طول نور دهی و مصرف انرژی خیلی نسبت به ال ای دی‌های معمولی بهتر عمل می‌کند. تنها ایرادی که به این لامپ‌ها وارد می‌شود طول عمر پایین آن‌ها است. لامپ‌های اس ام دی از نظر اندازه خیلی کوچک هستند و باعث کاهش حجم چراغ‌های اضطراری بدون کاهش نور دهی می‌شوند.
 • لامپ اضطراری سی او بی: اگر به دنبال یک چراغ پر نور هستید و مصرف انرژی زیاد برایتان مهم نیست، پیشنهاد می‌کنم، حتما مدل‌های سی او بی را انتخاب کنید. این مدل در واقع پر نورترین چراغی است که در بازار می‌توانید پیدا کنید. این مدل مصرف بیشتری نسبت به ال ای دی و اس ام دی ولی کمتر از مهتابی دارند و با توجه به اندازه کوچک و نوری که تولید می‌کنند از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند. 

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید چراغ اضطراری برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز منزلتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( خانه و آشپزخانه ) می توانید مطالعه نمائید.

 

نکات مهم هنگام خرید چراغ اضطراری

ابعاد و وزن محصول

اولین نکته در خصوص خرید چراغ اضطراری توجه به ابعاد و وزن آن می باشد. در این خصوص شما باید مشخص کنید که قرار است از چراغ خود در خانه و یا محیط خارج از آن استفاده نمایید.

یادتان باشد که چراغ های اضطراری به دو صورت دستی و یا آویز در بازار موجود هستند که هر کدام آن ها از ابعادی مخصوص به خود برخوردارند. البته گزینه بهتر آن هایی هستند که دارای هر دو قابلیت می باشند. در خصوص وزن نیز باید توجه داشت که می خواهید محصول را در دست گرفته و آن را با خود به این طرف و آن طرف ببرید و یا اینکه خیر قرار است چراغ اضطراری تان در جا و مکانی ثابت برایتان تعبیه شود.

جنس بدنه کالا

نکته دوم برای انتخاب چراغ اضطراری توجه به جنس بدنه آن می باشد. اینکه محصول شما از چه جنسی ساخته شده باشد در این خصوص حائز اهمیت است. برای این منظور شما می توانید در بازار با مدل های زیادی مواجه شوید که دارای بدنه پلاستیکی، آلومینیومی، فلزی، استیل و حتی سیلیکونی هستند.

یادتان باشد که بدنه چراغ شما حتما باید ضد آب و همچنین مقاوم در برابر فشار و ضربه بوده باشد.

نوع لامپ مصرفی

از دیگر فاکتورهای مهم در انتخاب و خرید چراغ اضطراری توجه به نوع لامپ به کار رفته در داخل آن است. برای این منظور توصیه می کنیم تا حد امکان به فکر مصرف انرژی کمتر محصول نورانی خود باشید و سعی کنید به سراغ خرید مدل هایی بروید که از لامپ های LED و یا SMD در ساختار خود برخوردارند. این نوع لامپ ها نسبت به لامپ های دیگر از نوری بیشتر، مصرف انرژی کمتر و همچنین تولید گرمای به مراتب پایین تری برخوردار می باشند. البته در این خصوص باز مدل های ساخته و پرداخته شده با لامپ های SMD که از اتصال پایه کوتاه بر روی کیت الکتریکی خود بهره می بند، بهتر هستند.

یادتان باشد در کنار نوع لامپ به تعداد آن در ساخت محصول خود نیز بها دهید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید چراغ اضطراری

میزان روشنایی

در پروسه خرید خود حتما به میزان روشنایی یک چراغ اضطراری که برحسب لومن یا شار و حتی لوکس ممکن است بیان شود نیز توجه داشته باشید. هرچه که میزان روشنایی محصول انتخابی شما بیشتر باشد، مصرف شارژش نیز بیشتر خواهد بود و بنابراین نیاز است که باتری آن از ظرفیت بالاتری برخوردار باشد.

فراموش نکنید که قرار است شما از این مدل چراغ ها در مواقع اضطراری استفاده کنید و به همین خاطر خیلی مهم است که بدانید از میزان روشنایی آن که می تواند قابلیت تنظیم نیز داشته باشد برای چه مدت زمانی می توانید استفاده نمایید!

نوع منبع تغذیه

در اینکه چراغ های اضطراری از باتری برای تامین انرژی مورد نیاز خود استفاده می کنند که هیچ شک و تردیدی وجود ندارد؛ اما اینکه آیا باتری آن ها از قابلیت شارژ پذیری برخوردار است و یا خیر از جمله نکاتی است که در خریدتان حتما باید به آن توجه نمایید. در این خصوص توصیه می کنیم از توجه به ظرفیت باتری به کار رفته در ساخت چراغ خود غافل نشوید که میزان آن برحسب میلی آمپر عنوان می شود. هرچقدر که ظرفیت باتری دستگاه نورانی شما بیشتر باشد، می توانید در مدت زمان طولانی تری از آن استفاده کنید. ضمن اینکه یادتان باشد برخی از چراغ اضطراری ها از قابلیت اتصال به پنل خورشیدی نیز برخوردار هستند تا بدین شکل باتری آنان شارژ شود. البته برخی هم در قسمت پُشت خود از این امکان برخوردارند.

قیمت چراغ اضطراری

تمامی موارد گفته شده در این مطلب از جمله عوامل موثر بر روی تعیین قیمت چراغ اضطراری می باشد. با این حال اما یادتان باشد که کیفیت ساخت، نوع لامپ و همچنین ظرفیت باتری و میزان روشنایی بر روی قیمت نهایی فروش آن بسیار تاثیرگذار است. برای این منظور پیشنهاد می کنیم محصول خود را از برندهای نام آشنای موجود در بازار خریداری فرمایید. همچون: مگ لایت، پتزل، کلمن؛

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید چراغ اضطراری لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز چراغ پیشانی پتزل مدل TIKKINA 300 F2023 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

چراغ پیشانی پتزل PETZL مدل TIKKINA 300 محصول کمپانی فرانسوی Petzl بوده و از قدرت روشنایی 300 لومن و تکنولوژی دو حالته Hybrid برخوردار میباشد ، این هدلامپ از از 3 حالت روشنایی مختلف بهره مند است و دارای استاندارد IPX4 ( مقاوم در برابر آب ) میباشد. تعداد حالت نور:3 حالت نور حالت های نوری:حداقل نور - نور معمولی - حداکثر نور نوع لامپ:Cree LED تعداد لامپ:1 لامپ رنگ نور:سفید قابلیت شارژ:قابلیت استفاده از باتری های شارژی قابلیت تنطیم کانون:نوع باتری قابل استفاده:سه عدد باتری AAA/LR03 (موجود در داخل پک)

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ پیشانی وارتا مدل H20 PRO به همراه باطری مجموعه 4 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

چراغ قوه وارتا مدل H20 Pro از محصولات Indestructible وارتا است. این چراغ قوه پیشانی از کاربردی ترین تجهیزات کمپ و طبیعت گردی به شمار می آید و از آن میتوان در محیط صنایع، تاسیسات و کارگاه ها با شرایط کاری مختلف نیز استفاده کرد. با توجه به ساختار محکم و طراحی مناسب آن، استفاده از این چراغ قوه پیشانی، تحت هر شرایطی عملکرد خود را حفظ می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه دستی وارتا مدل F20 PRO به همراه باطری مجموعه 3 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

چراغ قوه ها یا نورافکن ها، از کاربردی ترین ابزارهای واحد تاسیسات، نگهبانی و یا طبیعت گردی هستند که در دسترس بودنشان مزایای بسیاری برای کاربر به همراه دارد. اتفاقات متوافتی در طول روز میتواند افراد را در شرایطی قرار دهد که وجود یک چراغ قوه بتواند گره از کار کاربر باز کند. چراغ قوه F20 Pro از محصولات کمپانی وارتا و از دسته چراغ قوه های غیر قابل تخریب است. ساختار و طراحی این محصول به گونه ای ارگونومیک و با کیفیت ساخته شده است و سهولت کاربری را تضمین می کند. توان بالای چراغ قوه F20 Pro در نوردهی، عملکرد این محصول در کاربرد های صنعتی و تاسیسات را تضمین می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ کمپینگ شارژی ورک لایت مدل َAj3000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

چراغ کمپینگ شارژی work light مدل َAj3000 یک پروژکتور چند منظوره شارژی بوده ، که بواسطه داشتن پایه تلسکوپی با قابلیت تنظیم ارتفاع بسیار مناسب کمپ و سفر و حتی کار میباشد. این چراغ دارای باتری داخلی به ظرفیت 10000 میلی آمپر میباشد. 128 ال ای دی سفید ، 128 ال ای دی زرد و 20 ال ای دی قرمز نور این چراغ را در سه رنگ مختلف تامین میکنند و شدت نور چراغ در حالت حداکثر ، 3000 لومن میباشد. شارژ چراغ بوسیله درگاه تایپ Cانجام میپذیرد که قابلیت شارژ با فندکی و پاور بانک را دارا میباشد از این چراغ میتوان بعنوان پاوربانک اضطراری هم استفاده نمود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه استنلی مدل 154-95-1 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

محصول فوق یکی از چراغ قوه‌های با کیفیت شرکت «استنلی» (Stanley) است. در نگاه اول ساختار بدنه‌ی این چراغ قوه جلب توجه می‌کند. این چراغ قوه از جنس آلومینیوم ساخته شده است و این موضوع استحکام مناسبی به آن بخشیده است. به لطف استفاده از آلومینیوم در ساخت این چراغ قوه، وزن محصول برابر 214 گرم است. یک لامپ اس ام دی وظیفه‌ی تامین نور این چراغ قوه را بر عهده دارد. این لامپ نوری بسیار زیاد دارد و طراحی آن به گونه‌ای است که می‌تواند تا مسافت 213 متری را روشن کند. از دیگر نقاط مثبت استفاده از این لامپ می‌توان به مصرف برق کم آن اشاره کرد. چراغ قوه فوق برای تامین انرژی الکتریکی خود از یک باتری شارژی بهره می‌برد. این باتری ظرفیتی برابر 1000 میلی‌آمپر و ولتاژی برابر 3.6 ولت دارد و می‌تواند حدود یک ساعت انرژی مورد نیاز لامپ را تامین کند. این چراغ در برابر افتادن از ارتفاع 2 متری و رطوبت مقاوم است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه دستی نکس تول مدل NE20030 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر اهل سفر و کمپینگ در طبیعت هستید، با خیال راحت 6 مسئولیت سفر خود را به چراغ قوه چند منظوره 6 در 1 NexTool بسپارید؛ این محصول، می‌تواند چراغ قوه، لامپ، پاوربانک، چراغ خطر، هشدار دهنده نوری و صوتی و حتی چراغ مطالعه باشد! الگوی ظاهری چراغ قوه 6 کاره NexTool، هیچ تفاوتی با چراغ قوه های معمولی ندارد. در واقع کارکردهای مختلف این محصول، در کالبد چراغ قوه حرفه‌ای ظاهر شده است. بدنه از ترکیب حساب شده پلاستیک و فلز (آلومینیوم) بوده و وزنی برابر 210 گرم دارد. با توجه به این که باتری 2600 میلی آمپر ساعتی را به همراه داشته و بخش هایی از آن از آلومینیوم ساخته شده، وزن آن وصله ناجوری به نظر نمی‌رسد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه اسمال سان مدل T228 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

چراغ قوه اسمال سان T228 از یک لنز فوق‌‌العاده قدرتمند و لامپ مدل SFT40 برخوردار است که پرتاب نور و شدت نور ایده‌آلی را ارائه می‌کند. چراغ قوه T228 دارای حالت‌های نوردهی مختلفی است که شامل حالت پر، متوسط و چشمک زن است که به حالت چشمک‌ زن به اصطلاح حالت SOS نیز گفته می شود. برد واقعی این چراغ قوه در قدرتمندترین حالت نوردهی، حدود 800 متر است. همانطور که گفته شد، روی بدنه چراغ قوه اسمال سان T228 یک سوکت شارژ تایپ سی تعبیه شده که می‌توانید از این طریق، چراغ قوه اسمال سان 228 را شارژ کنید. سازنده یک آداپتور بسیار قوی و فست شارژ با ورودی 240 ولت را در داخل جعبه محصول خود قرار داده است که این شارژر از نوع تایپ سی بوده و کیفیت ساخت بالایی نیز دارد. شرکت اسمال سان برای این چراغ قوه، پک سه تایی باتری 18650 لیتیومی و 9600 میلی‌آمپر شارژی با برند خود اسمال سان را در اختیار شما قرار داده است که به کمک آن‌ها می‌تواند 3 ساعت بدون وقفه نوردهی عالی را به شما هدیه دهد. برای دسترسی به باتری‌ها، کافیست قسمت زیری چراغ قوه را بچرخانید تا قاب آن باز شده و سپس باتری‌ را بیرون بکشید. مزیت‌های چراغ قوه T228 پیشرفت در فناوری چراغ قوه، آن را به ابزار ارزشمند چندمنظوره تبدیل کرده که مزیت‌های بی‌شماری را به همراه دارد. پیش از اختراع لامپ‌های LED با ماندگاری بالا، بازدهی مناسب و باتری‌های پرظرفیت شارژ شونده، چراغ قوه‌ها نمی‌توانستند نور قابل توجهی را تأمین کنند و در نتیجه وسیله‌ی سودمندی برای کمپینگ یا در زمان قطعی برق نبودند. اما نسل جدید چراغ قوه‌ها هزاران لومن روشنایی ایجاد می‌کنند و می‌توانند تا چند صد متر جلوتر از شما را روشن کنند تا به ابزاری بسیار مهم برای گردشگری در طبیعت و یا شکار تبدیل شوند. اگر به دنبال تهیه یک چراغ قوه قدرتمند برای خرید هستید، توصیه ما به شما خرید چراغ قوه پلیسی شارژی T228 با برند معتبر Small Sun است. شاید کار بسیاری از افراد با یک چراغ قوه معمولی هم راه بیفتد، اما برخی افراد چه برای کمپ کردن در طبیعت و چه برای دیگر موارد استفاده، حتماً باید یک چراغ قوه بالارده و توانمند را در اختیار داشته باشند. در زیر به مزیت‌های چراغ قوه T228 در موارد استفاده مختلف اشاره خواهیم کرد که خواندن آن‌ها خالی از لطف نیست.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-T235 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

چراغ قوه ZY-T235 شرکت اسمال سان همانند سایر محصولات این شرکت از کیفیت ساخت و تکنولوژی فوق العاده بالایی برخوردار است، که ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم بسیار مستحکم، ضد آب و ضد زنگ با وزن 426 گرم و برد نور 600 متر و روشنایی 2500 لومن می باشد که برای شکار، نگهبانی و کمپینگ فوق العاده کاربردی است. باتری 12800 میلی آمپری آن نور مورد نیاز کاربر را تا 5 ساعت تامین می نماید. چراغ قوه ZY-T235 جدیدترین، قویترین و دوربردترین چراغ قوه زومدار شرکت اسمال سان است.چراغ قوه شارژی ZY-T235 همانند سایر چراغ قوه های حرفه ای شرکت اسمال سان دارای بسته بندی بسیار شیک حاوی کیف مشکی برند SMALL SUN به همراه باتری، شارژر، بند دستی، دکمه و درپوش و واشر یدک خدمت شما دوستان عزیز ارائه می شود.چراغ قوه ZY-T235 ضد آب و رطوبت بوده و همچنین دارای بدنه مقاوم در برابر ضربه و خراش می باشد. این چراغ قوه پلیسی از 4 عدد باتری لیتیومی 18650 اسمال سان با ظرفیت 12800 میلی آمپرک تغذیه می کند که می تواند تا 5 ساعت نور مورد نیاز شما را تامین کند. لازم به ذکر است که چراغ قوه ZY-T235 دارای شارژر USB تایپ سی ست که به همراه چراغ قوه در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. این چراغ قوه حرفه ای دارای 3 حالت نوردهی پر نور، کم نور و چشمک زن می باشد. همچنین مدت زمان موزد نیاز برای شارژ کامل این دستگاه 5 تا 7 ساعت در نظر گرفته شده است. چراغ قوه ZY-T235 زوم دار بوده و از نقطه زنی خیلی خوبی برخوردار است که جدا ازین امتیاز، از پهنای نور گسترده ای هم برخوردار است. جهت بهبود عملکرد و شارژ اصولی این چراغ قوه باید در سطح شارژ باتری 15 تا 20 درصد شارژر را به دستگاه متصل کرده و به هیچ عنوان تا خالی شدن کامل شارژ آن دستگاه را روشن باقی نگذارید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ پیشانی مدل کوهنوردی NK-5663 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

هدلایت کوهنوردی گلاری مدل L20 یک چراغ سبک با نوردهی بالاست که از آن می توانید در انواع فعالیت ها در شرایط بی نور و یا کم نور استفاده نمایید. بدنه ی این محصول از جنس پلاستیک مقاوم و نشکن است که دارای ابعاد کوچک و وزن کمی می باشد. توسط یک بند کشی قابل تنظیم بر روی سر قرار می گیرد و فیکس می شود. نوع لامپ به کار رفته در هدلایت کوهنوردی گلاری از نوع LED است و دارای 4 حالت نوردهی (قوی، متوسط، ضعیف، چشمک زن) می باشد که به شما این امکان را می دهد که از هر کدام از حالتها بسته به شرایط خود استفاده نمایید. کارکرد این هدلایت در نور ضعیف 40 لومن - 15 متر - 45 ساعت، کارکرد در نور متوسط 80 لومن - 35 متر - 12 ساعت، کارکرد در نور قوی 145 لومن - 60 متر - 6 ساعت می باشد. حالت اضطراری یا چشمک زن با فشار دادن و نگه داشتن به مدت 1.5 ثانیه فعال می شود. این محصول دارای IPX5 است که نشان دهنده ی ضد آب بودن آن می باشد. ابعاد چراغ هدلایت گلاری 6×3×2 سانتی متر و وزن آن 49 گرم می باشد. این هدلایت با دو باتری قلمی روشن می شود و یک جعبه ی محافظ به منظور حمل و نگهداری آسانتر و ایمن، همراه آن عرضه شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ پیشانی مدل کوهنوردی NK-5663 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

هدلایت کوهنوردی گلاری مدل L20 یک چراغ سبک با نوردهی بالاست که از آن می توانید در انواع فعالیت ها در شرایط بی نور و یا کم نور استفاده نمایید. بدنه ی این محصول از جنس پلاستیک مقاوم و نشکن است که دارای ابعاد کوچک و وزن کمی می باشد. توسط یک بند کشی قابل تنظیم بر روی سر قرار می گیرد و فیکس می شود. نوع لامپ به کار رفته در هدلایت کوهنوردی گلاری از نوع LED است و دارای 4 حالت نوردهی (قوی، متوسط، ضعیف، چشمک زن) می باشد که به شما این امکان را می دهد که از هر کدام از حالتها بسته به شرایط خود استفاده نمایید. کارکرد این هدلایت در نور ضعیف 40 لومن - 15 متر - 45 ساعت، کارکرد در نور متوسط 80 لومن - 35 متر - 12 ساعت، کارکرد در نور قوی 145 لومن - 60 متر - 6 ساعت می باشد. حالت اضطراری یا چشمک زن با فشار دادن و نگه داشتن به مدت 1.5 ثانیه فعال می شود. این محصول دارای IPX5 است که نشان دهنده ی ضد آب بودن آن می باشد. ابعاد چراغ هدلایت گلاری 6×3×2 سانتی متر و وزن آن 49 گرم می باشد. این هدلایت با دو باتری قلمی روشن می شود و یک جعبه ی محافظ به منظور حمل و نگهداری آسانتر و ایمن، همراه آن عرضه شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ پیشانی مدل کوهنوردی NK-4223 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

هدلایت کوهنوردی گلاری مدل L20L یکی از مفیدترین وسایل برای کسانی است که به کوهنوردی، کمپینگ و یا دوچرخه سواری علاقه دارند. جنس این چراغ از سیلیکون مقاوم و محکم بوده و بسیار سبک و راحت است تا در هنگام استفاده احساس سنگینی روی سر ایجاد نکند. این چراغ پیشانی دارای درجه ی حفاظت IPX5 بوده که مقاوم در برابر نفوذ آب می باشد و شما می توانید در شرایط بارانی با خیال آسوده از آن استفاده نمایید. این محصول دارای بند کشسان قابل تنظیم با اندازه های مختلف دور سر است که این بند بدون هیچ گونه لغزشی دور سر ثابت می ماند. این محصول دارای 4 حالت نوردهی است. حالت نوردهی قوی، ضعیف، متوسط و چشمک زن که مخصوص حالت اضطراری است. در حالت نوردهی قوی شدت نور 175 لومن و برد نور 40 تا 55 متر بوده که در مدت 3.5 ساعت قادر به نوردهی می باشد. در نوردهی متوسط شدت نور 85 لومن، برد نور 20 تا 25 متر و نوردهی تا 7 ساعت ادامه خواهد داشت. در حالت نوردهی ضعیف شدت نور 20 لومن، برد نور 5 تا 10 متر و نوردهی تا 20 ساعت خواهد بود. باتری لیتیومی هدلایت گلاری مدل L20L توسط کابل USB که به همراه این محصول وجود دارد، قابل شارژ می باشد. به علاوه این هدلایت در یک جعبه ی پلاستیکی با ابعاد کوچک ارائه شده است که به راحتی در کوله پشتی قابل حمل می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ کمپینگ توبیز مدل n90000 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

چراغ کمپ توبیز مدل تلسکوپی دو رنگ کد N90000 محصولی فوق العاده کاربردی و با امکانات کامل از برند «توبیز» (Toby`s) به هنگام کمپینگ، طبیعت­گردی، سفر های آفرودی، پیک نیک های دوستانه و خانوادگی، کویر­گردی، ماهیگیری و... است. چراغ کمپ توبیز مدل تلسکوپی (لنسری) دو رنگ، دارای قابلیت نوردهی سفید (مهتابی) و زرد (آفتابی) می باشد و هنگام قرار گرفتن در ارتفاع، می تواند یک محوطه بزرگ و کل فضای کمپ را به صورت کامل روشن کند. چراغ کمپ توبیز با میله تلسکوپی 5 متری و پنل نور cob ، براحتی می تواند فضایی معادل نصف یک زمین بسکتبال را روشن نماید؛ از این رو، چراغ تلسکوپی توبیز برای روشنایی محوطه کمپینگ، فضای باربیکیو، مکان های ماهیگیری و دیگر فعالیت های فضای باز ایده آل است. همچنین، این چراغ کمپ توبیز، دارای ریموت کنترل با برد 15 متر می باشد و می توان با استفاده از ریموت بی سیم کنترل از راه دور RF، پنل را خاموش و روشن و یا شدت نور را از راه دور کم و زیاد کرد و در 8 حالت مختلف روشنایی تنظیم نمود. برای نگه داشتن پایه تلسکوپی چراغ کمپ، می توان از یک پایه نگه دارنده فلزی حلقه دار که در داخل زمین فرو می رود استفاده کرد. برای تأمین برق چراغ کمپ لنسری توبیز می توان گیره اتصال به باطری یا تبدیل فندکی که همراه چراغ ارائه می شود، استفاده کرد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد چراغ کمپ لنسری توبیز، کم مصرف بودن آن است که سبب می شود به هنگام استفاده آسیبی به باطری خودرو وارد نشود و بتوان مدت طولانی بدون استارت زدن ماشین از آن استفاده کرد. چراغ کمپ توبیز، به علت به کارگیری نوع تکنولوژی پنل لامپ (COB) و استفاده از ژل سیلیکای مقاوم بر روی پنل، ضد ضربه است و با له شدن، پرتاب شدن یا افتادن به راحتی شکسته نمی شود و آسیب نمی بیند. چراغ کمپ توبیز از نظر الکتریکی نیز کاملاً ایمن است؛ زیرا اولاً با ولتاژ DC 12V کار می کند و این میزان ولتاژ بر روی انسان ها تأثیری نمی گذارد. ثانیاً کاملاً ضد آب است و در زیر باد و باران نیز می تواند روشن بماند و مشکلی ایجاد نشود. لازم به ذکر است که اتصال چراغ توبیز به باتری ماشین، به باتری آسیبی وارد نمی کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نورافکن دستی هیوندای مدل HL-1380 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نور افکن لیتیوم HL-1380 بسیار سبک و وزن آن 850 گرم است.مجهز به نمایشگر میزان شارژ باطری است. امکان استفاده بین 2تا 8 ساعت می باشد.حدکثر شدت روشنایی ان 800لومن است. ولتاژ ورودی 1 آمپر، 5 ولت، ولتاژ خروجی 1.5 آمپر، 5 ولت است.به همراه دستگاه کابل شارژUSB و بند رودوشی قرار دارد.دستگیره روی دستگاه قابلیت چرخش 90 درجه ای دارد.دارای یک باتری یون لیتیوم 3600 میلی آمپر ساعت، 3.7 ولت است.قابل استفاده در مکان‌ها و موقعیت‌های زیر:معادن،کمپینگ،کوهنوردی،گشت زنی،جنگل داری،عملیات نجات،شرایط اضطراری،شارژ تلفن همراه(پاور بانک)می باشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نورافکن دستی رونیکس مدل 8607 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نورافکن شارژی 8607 رونیکس، یک چراغ LED با 60 عدد LED SMD باکیفیت دارد و توان روشنایی 2000 لومن را تامین می‌کند. منبع تغذیه‌ این ابزار شارژی، یک باتری 20 ولت 2000 میلی آمپر ساعتی لیتیوم-یونی است که 2 ساعت با شارژ کامل کار می‌کند.نورافکن 20 ولت شارژی 2000 لومن رونیکس مدل 8607، دارای چراغ‌های LED فوق‌العاده روشن با طول عمر بالا و با زوایای چرخش 360 درجه‌ی افقی و 90 درجه‌ی عمودی است تا محل کار یا کمپینگ شما را روشن کند. این ابزار پرقدرت می‌تواند دامنه‌ی روشنایی تا 1200 متر را برای کاربران ایجاد کند. مکانیزم: این ابزار با یک باتری 20 ولت کار می‌کند و مجهز به 60 عدد لامپ SMD2835 باکیفیت، توان 30 وات و توان روشنایی 2000 لومن است. هم‌چنین، می‌تواند هر فضایی را تا دامنه‌ی 1200 متر روشن کند. شار روشنایی آن نیز در حالت زیاد 2000 لومن، در حالت متوسط 1000 لومن و در حالت کم، 500 لومن است. دمای رنگ نور (CCT)، میزان سردی یا گرمی رنگ نور خروجی از منبع نور را مشخص می‌کند. در این نورافکن، CCT در محدوده‌ 5500 تا 6000 کلوین (سفید یخی) قرار دارد. بدنه به وزن 1280 گرم و ابعاد آن 146×164×280 میلی‌متر است. جنس آن از آلومینیوم دایکاست‌شده و پلاستیک بادوام ABS است که سبک‌وزن بوده و حمل ابزار را آسان می‌کند. افزون‌براین، دارای پایه‌ای است که روی زمین قرار می‌گیرد و دسته‌ی با روکش EVA، برای حمل آسان‌تر یا آویزان‌کردن آن تعبیه شده است. زاویه‌ی چرخش ابزار، 360 درجه‌ی افقی و 90 درجه‌ی عمودی است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه دستی شیائومی مدل MSG01BJ خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

چراغ قوه چند منظوره شیائومی با حداکثر برد شار نوری 240 متر و حداکثر روشنایی 1000 لومن می باشد. این چراغ قوه دارای تیغه و شیشه شکن داخلی است و می توان از آن برای بریدن کمربند ایمنی گیر کرده در خودرو یا هر طناب و همچنین شکستن شیشه استفاده کرد.موقعیتی که هیچکس دوست ندارد در آن قرار بگیرد.تصور کنید با ماشینتان تصادف کرده اید و شما خود را در میان خرابه ها می بینید و می خواهید خود را از کمربند به دام افتاده رها کنید و از طریق شیشه جلو فرار کنید.در اینجا داشتن چراغ قوه شیائومی می تواند مفید یا حتی نجات دهنده باشد. حداقل این شرکت چراغ قوه خود را اینگونه تبلیغ می کند.نکته خاص در مورد این چراغ قوه جدید آنست که نه تنها یک منبع نور، بلکه یک ابزار نجات است. چراغ قوه شیائومی چه کارایی دارد؟ نور اصلی/نور بدنه/خاصیت آهنربایی/تیغه برش کمربند/دیسک شیشه شکن این چراغ قوه شیائومی به دارای “چراغ جلو” است. این چراغ فرنل دارای سه سطح روشنایی نیز می باشد. برد شار نور چراغ قوه چند منظوره شیائومی تا 240 متر است که از طریق “زوم بی نهایت تلسکوپی” به دست می آید. حالت های مختلف روشنایی در این چراغ قوه، هر نیازی را برآورده می کنند: روشن (1000 لومن) متوسط ​​(180 لومن) کم (40 لومن) حالت SOS این چراغ قوه دارای یک تیغه داخلی است. می توان از آن برای بریدن کمربند ایمنی گیر کرده در خودرو یا هر طنابی استفاده کرد. علاوه بر این، دارای یک نوک جمع شونده است که به شما امکان می دهد شیشه را بشکنید. در کنار قاب چراغ قوه چند منظوره شیائومی لامپ دیگری وجود دارد که می تواند درخشش نور سفید یا قرمز را تغییر دهد و دستگاه را با استفاده از آهنربا روی هر سطح فلزی ثابت کند. جالب است بدانید که امکان تنظیم روشنایی این نور نیز وجود دارد. می توانید از چراغ متصل به کناره بدنه دستگاه به عنوان چراغ هشدار دهنده استفاده کنید. به خصوص در صورت خرابی خودرو، داشتن چنین چراغ هشدار خطری در دسترس شما به عنوان یک راننده می تواند مفید باشد. با استفاده از یک اسلاید چرخان می توانید زاویه روشنایی نور جانبی را 107 درجه بچرخانید. چراغ قوه مجهز به باتری قدرتمند با ظرفیت 3100 میلی آمپر ساعت است که این ظرفیت تا 24 ساعت کارکرد را فراهم می کند. در روشن ترین حالت: چراغ قوه به مدت 2.5 ساعت کار می کند و محدوده جریان 240 متر خواهد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-T231 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

یکی از وسایل ضروری برای کوهنوردی و کمپینگ جهت تامین روشنایی چراغ قوه است که علاوه بر این برای مصارف شکار، نگهبانی و حتی خانگی نیز دارد. چراغ قوه های شرکت اسمال سان از کیفیت ساخت و طراحی های بسیار کاربردی، شیک و جدیدی برخوردارند. یکی از این مدل چراغ قوه ها چراغ قوه پلیسی اسمال سان مدل T231 می باشد که دارای طراحی ارگونومیک بوده و در ساخت آن از آلیاژ آلومینیوم بهره گرفته شده است. این مدل چراغ قوه دارای لامپ بسیار قوی XP60 با قدرت روشنایی 6000 لومن و برد نور 900 متر بوده که نسبت به ابعاد آن بسیار چشمگیر است. این چراغ قوه حرفه ای دارای طراحی بسیار خاص و جدیدی است که از جمله زیباترین و قویترین چراغ قوه های شرکت اسمال سان می باشد. چراغ قوه شارژی T231 همانند سایر چراغ قوه های حرفه ای شرکت اسمال سان دارای بسته بندی بسیار شیک حاوی کیف مشکی برند SMALL SUN به همراه باتری، شارژر، بند دستی خدمت شما دوستان عزیز ارائه می شود. چراغ قوه اسمال سان مدل T231 ضد آب و رطوبت بوده و همچنین دارای بدنه مقاوم در برابر ضربه و خراش می باشد. این چراغ قوه پلیسی از یک عدد باتری لیتیومی اسمال سان با ظرفیت 12800 میلی آمپرک تغذیه می کند که می تواند تا 5 ساعت نور مورد نیاز شما را تامین کند. لازم به ذکر است که چراغ قوه T231 دارای شارژر آداپتور است که به همراه چراغ قوه در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. این چراغ قوه حرفه ای دارای 3 حالت نوردهی پر نور، کم نور و چشمک زن می باشد. همچنین مدت زمان موزد نیاز برای شارژ کامل این دستگاه 5 تا 7 ساعت در نظر گرفته شده است. چراغ قوه پرنور اسمال سان دارای نمایشگر شارژ می باشد که به شکل باتری با چهار خط روی بدنه چراغ قوه نمایش داده شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ پیشانی فورکلاز مدل HL900 HYBRID V3 - 600 Lumens خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این چراغ پیشانی به گونه ای طراحی شده است که در هنگام پیاده روی طبیعتگردی و بیواک در مسیرها یا در پناهگاه استفاده شود. چراغ پیشانی FORCLAZ HL900 HYBRID V3 قدرتمند ، ضد ضربه و ضد آب است. به لطف باتری قابل جدا شدن ، می توان آن را از طریق USB شارژ کرد یا می توان باتری آن را تأمین کرد! به لطف باتری قابل شارژ USB دیگر نیازی به حمل باتری با خود نخواهید داشت! با پهنای روشنایی 200 متر و 600 لومن قدرت محدوده دید وسیعی را به شما می دهد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز نورافکن دستی فیکس تک مدل FCFL30LFX خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این پروژکتورهای کارگاهی با باتری شارژی 20 ولت لیتیوم یون را می توان در 360 درجه تنظیم کرد تا مناطق شما را روشن کند. صاف برای چرخش بدنه نور در 360 درجه، به راحتی با هر زاویه ای که می خواهید تنظیم می شود.حالت روشنایی: این چراغ کار با باتری با 3 حالت روشنایی طراحی شده است: نور کم 1100LM، نور متوسط 2000LM و نور بالا 2700LM برای رفع نیازهای کاری شما. 3 حالت روشنایی به راحتی قابل تنظیم، کارآمدتر و راحت تر هستند، چه صرفه جویی در مصرف برق در حالت نور کم و چه برای به دست آوردن روشنایی فوق العاده بالا در حالت نور بالا. این چراغ کار LED شارژی با پدهای لاستیکی و پایه پایه برای پایداری در هر سطح صاف طراحی شده است. علاوه بر قرار گرفتن روی زمین، به دلیل طراحی قلاب، می توان آن را به دیوار یا هر مکان بلندی نیز آویزان کرد. قلاب آنقدر قوی است که بتواند در مکان های مرتفع مقاومت کند و مطمئن شود که چراغ ها خاموش نمی شوند. این چراغ کار LED قابل استفاده در انبار، گاراژ، دکوراسیون منزل، زیرزمین و محل ساخت و ساز می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه فنیکس مدل WF11E خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

فنیکس ایران مفتخر است جدیدترین تکنولوژی روز دنیا را در بازار ایران ارائه دهد Fenix WF11E مغناطیسی | چراغ قوه آتشنشانی Fenix WF11E یک چراغ بسیار ایمن است که برای استفاده در حین کار طراحی شده است. درپوش مغناطیسی و گیره بدنه به شما این امکان را می دهد که چراغ کار خود را به کاپوت اتومبیل، تیر فلزی، داربست یا ماشین آلات سنگین وصل کنید تا از آن به عنوان منبع نور از راه دور استفاده کنید. ویژگی اصلی Fenix WF11E البته امتیاز ذاتی ایمن آن است که توسط IECEx، ATEX و CSA تایید شده است. این نور را می توان در مناطق 0، 1، و 2، در اطراف مخلوط گازهای انفجاری متعلق به IIA، IIB، و IIC، و در مناطق گرد و غبار قابل احتراق 20، 21، و 22 استفاده کرد. نمونه هایی از صنایع کاربردی برای WF11E شامل نفت، مواد شیمیایی است. و نساجی، کنترل آتش، مناطق متالورژی، نیروگاه های برق و کارخانه های تولید کاغذ. چراغ قوه آتشنشانی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه دستی فنیکس مدل LD32UVC خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

فنیکس ایران تنها نماینده رسمی و قانونی مفتخر است جدیدترین تکنولوژی روز دنیا را به بازار ایران ارائه دهد Fenix ​​LD32 UVC یک چراغ قوه قابل حمل در فضای باز با عملکرد ضد عفونی UVC است. تک کاره Fenix ​​LD32 UVC که توسط یک باتری لیتیوم یونی 18650 تامین می شود، حداکثر خروجی 1200 لومن را ساطع می کند و فاصله پرتو تا 170 متر را پرتاب می کند. سوئیچ گرد در گردن برای انتخاب خروجی فوری است. همزمان سوئیچ های UV را در دو طرف گردن فشار دهید تا نور UVC فعال شود که کاربردهای زیادی دارد که مهم ترین آن در عملکرد ضد عفونی است. اشعه ماوراء بنفش پرقدرت UVC می تواند اکثر باکتری ها و ویروس های رایج را تنها در ده ها ثانیه ضد عفونی کند. LD32 UVC اندازه کوچکی دارد، حمل آن آسان است و برای روشنایی در فضای باز و ضدعفونی کردن فاصله نزدیک مناسب است.یک چرخه ضد عفونی تا 30 ثانیه باقی می ماند، پس از کار برای این مدت یا رها کردن سوئیچ UV، نور UVC خاموش می شود. کلیدهای جانبی را رها کرده و همزمان دوباره فشار دهید تا نور UVC دوباره انتخاب شود. یک نشانگر آبی اضافی برای نشان دادن محدوده ضدعفونی موثر روشن می شود زیرا نور UVC هنگام کار نامرئی است. نور UVC برای سلول های انسان و حیوان بسیار خطرناک است. تابش نور UVC به چشم، بدن انسان و حیوان اکیدا ممنوع است. این چراغ قوه باید دور از دسترس کودکان قرار گیرد. شدت نور UVC همراه با فاصله کاهش می یابد. بنابراین نور نباید خیلی دور از سطح شی ضد عفونی شده نگه داشته شود تا از اثر ضد عفونی ضعیف جلوگیری شود. هنگام ضد عفونی کردن یک منطقه بزرگ، آن را به قسمت هایی تقسیم کرده و یکی یکی ضدعفونی کنید. پس از باز شدن پوشش محافظ، می توان آن را به دم سبک پیچ کرد تا از دست نرود. پس از استفاده، پوشش محافظ باید تعویض شود تا عملکرد محافظتی چراغ قوه حفظ شود و از خطرات ایمنی احتمالی ناشی از فعال شدن تصادفی نور UVC جلوگیری شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه فنیکس مدل E35R SST70 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با آوردن روشنایی نورافکن به یک چراغ قوه EDC، 5 حالت روشنایی Fenix E35R به 3100 لومن می رسد و زمان اجرای 69 ساعت را ممکن می کند. علاوه بر این، قابلیت strobe فوری ابزاری برای دفاع شخصی در اختیار شما قرار می دهد. E35R همچنین دارای یک درپوش عقب مغناطیسی است تا بتوانید در صورت نیاز از روشنایی هندزفری لذت ببرید. برای حمل آسان، E35R دارای یک گیره جیبی داخلی است که امکان ذخیره سازی در حین حرکت این چراغ قوه جمع و جور را فراهم می کند. عملکرد قفل به شما امکان می دهد با جلوگیری از فعال سازی تصادفی از چشمان و باتری خود صرفه جویی کنید. به لطف پوشش HAIII با آنودایز سخت و ساختار آلومینیومی درجه هوا، E35R از رتبه آب و هوا IP68 برخوردار است که محافظت عالی در برابر عناصر در طول ماجراجویی در فضای باز ارائه می دهد. با باتری Fenix ARB-L21-5000-V2 21700، E35R به مجموعه‌ای از ویژگی‌های مفید از جمله نشانگر باتری، هشدار کم مصرف و فناوری هوشمند Downshift دسترسی دارد. هنگامی که E35R خود را روشن می‌کنید یا زمانی که خاموش می‌شوید یکبار روی دکمه کلیک می‌کنید، چراغ یک ولتاژ ساده را از طریق یک LED قرمز یا سبز موجود در مرکز سوئیچ جانبی ارائه می‌کند. وقتی برق کم است، E35R روشنایی را کاهش می دهد تا شما را ادامه دهد و شما را از ولتاژ پایین باقیمانده آگاه کند. اگر دیدید که نشانگر قرمز چشمک می زند، می دانید که در اسرع وقت نیاز به شارژ مجدد دارید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه فنیکس مدل E18R V2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

چراغ قوه Fenix E18R V2 با حداکثر 1200 لومن توربو و پرتاب 146 متری نور گسترده، یک EDC است که دور تا دور مدل قبلی خود می‌چرخد. این چراغ دارای ارتفاع 2.64 اینچ و وزن کمی کمتر از 2 اونس است که به راحتی می توانید تمام انرژی را در جیب یا کیف خود نگه دارید. این چراغ دارای 5 حالت خروجی و عملکرد بارق برای روشن کردن فعالیت های مختلف یا کمک است. در مواقع اضطراری محافظت کنید. چه در حال رفت و آمد باشید، چه کارهای تعمیر و نگهداری انجام دهید یا به پیاده روی سگ در اواخر شب بروید، Fenix E18R V2 مسیر شما را روشن می کند. به لطف دم مغناطیسی، می توانید E18R را برای روشنایی منطقه ایده آل در فعالیت های بدون هندز نگه دارید. به راحتی حیاط خلوت یا محل کمپینگ را برای کارهای عملی روشن کنید. پایه مغناطیسی مخصوصاً هنگام بررسی زیر کاپوت ماشین شما مفید است. با شارژ مجدد USB-C فعال بمانید! E18R V2 قابل شارژ USB-C است و قدرت سریع و قابل اعتمادی را ارائه می دهد. می توان آن را در 1.33 ساعت شارژ کرد تا به راحتی برای یک پیاده روی در آخرین لحظه به بیرون بروید. به لطف حالت مهتابی 1 لومن، در مجموع 200 ساعت زمان اجرا در اختیار دارید که به پروژه های طولانی تر در خانه کمک می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه دستی فنیکس مدل TK35UE خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

فنیکس ایران مفتخر است جدیدترین تکنولوژی روز دنیا را به بازار ایران ارائه دهد Fenix ​​TK35UE V2.0 یک چراغ قوه LED تاکتیکی با پرتو قدرتمند کمتر از 5000 لومن است. حالت تاکتیکی و "وظیفه" و فاصله پرتو 400 متری آن، آن را برای عملیات های امنیتی، اجرای قانون و نجات و جستجو عالی می کند. می توان آن را با باتری های 18650 یا چهار باتری لیتیومی مقاوم در برابر سرما CR123A استفاده کرد. در مواقع اضطراری حتی با یک باتری 18650 یا دو باتری CR123A کار می کند. Fenix ​​TK35 UE در مقابل Fenix ​​TK35UE V2.0 چراغ قوه Fenix ​​TK35 UE به طور کامل به روز شد و اکنون به عنوان نسخه TK35 UE V2.0 در دسترس است. چه چیزی تغییر کرد؟ در میان چیزهای دیگر خروجی نور، این از 3200 به کمتر از 5000 لومن ارتقا یافت! علاوه بر این، فاصله پرتو از 400 به جای 300 متر ارتقا یافته است و وزن آن 84 گرم کمتر از مدل قبلی است. نحوه استفاده از Fenix ​​TK35UE V2.0 Fenix ​​TK35 UE V2.0 با چرخی بهبود یافته است که با آن می توانید به راحتی بین حالت وظیفه و تاکتیکی جابجا شوید. همچنین از طریق همان چرخ چراغ را خاموش می کنید. پس از آن می توانید از دو دکمه برای جابجایی بین حالت های نور استفاده کنید. حالت وظیفه دارای پنج حالت نور ثابت و یک استروبوسکوپ است در حالی که حالت تاکتیکی فقط به شما امکان دسترسی به حالت توربو 2000 لومن و استروبوسکوپ را می دهد. به این ترتیب شما می توانید حالتی را انتخاب کنید که با موقعیتی که انتظار دارید مناسب باشد. یک قفل اضافی تضمین می کند که چراغ به طور تصادفی روشن نمی شود. حالت های نور برای Fenix ​​TK35UE V2.0 حالت تاکتیکی: تاکتیکی: 3500 لومن، میانگین زمان رایت 1 ساعت و 50 دقیقه استروبوسکوپ: 3500 لومن حالت وظیفه: توربو: 5000 لومن، متوسط ​​زمان رایت 1 ساعت و 40 دقیقهx بالا: 2000 لومن، متوسط ​​زمان رایت 2 ساعت متوسط: 800 لومن، متوسط ​​زمان رایت 4 ساعت کم: 350 لومن، متوسط ​​زمان رایت 13 ساعت و 40 دقیقه Eco 30 lumens، میانگین زمان رایت 85 ساعت استروبوسکوپ: 3500 لومن xزمان سوختن بالاترین حالت در لحظه روشن شدن لامپ در بالاترین موقعیت محاسبه می شود. پس از 2-3 دقیقه، به دلیل تنظیم دما، لامپ به طور خودکار به حالت نور کمتر تغییر می کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ پیشانی اکستار مدل WarBoy H3 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

[شارژ مغناطیسی راحت] کابل شارژ مغناطیسی را بردارید، کمی روی چراغ جلو لمس کنید و هر دستگاه USB را وصل کنید. [کارکرد آسان]: فقط با یک فشار آسان روی سوئیچ الکترونیکی سر، می توانید 6 حالت مختلف (توربو/بالا/متوسط/کم/مهتاب/SOS) را برای تمام نیازهای خود انتخاب کنید. [1000 Lumen Headlamp] می تواند توسط باتری های لیتیوم یون قابل شارژ یا باتری های CR123 تغذیه شود، که باعث دوام و انعطاف پذیری بیشتر منابع انرژی می شود. [Super Bright]: استفاده از XP-L V6 LED دارای 1000lm لومن واقعی برای پرتاب پرتوی 492 فوتی است و دنیایی روشن به شما می‌دهد. [فشرده و چند منظوره] طراحی فوق العاده جمع و جور با وزن خالص فقط 50 گرم (بدون باتری و بند سر)؛ عملکرد حافظه به طور خودکار به حالتی که آخرین بار هنگام روشن کردن آن استفاده شده برمی گردد؛ وقتی چراغ قوه خاموش است، می توانید 2 ثانیه را فشار دهید تا سوئیچ را قفل کنید تا از هر گونه حادثه ای جلوگیری کنید؛ زمانی که شارژ باتری رو به اتمام است، چراغ 3 بار برای هر 3 دقیقه چشمک می زند تا به شما یادآوری کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه غواصی اکستار مدل D28 3600 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

XTAR D28 3600 یک چراغ غواصی بسیار قدرتمند است که برای غواصی در غار/غواصی ایده آل است. مجهز به آخرین نسل LED XHP70.2 P4 با راندمان بسیار بالا و عمر مفید 20000 ساعت می باشد. حداکثر قدرت آن در حالت توربو 3600 لومن است. چهار سطح خروجی ممکن وجود دارد که به شرح زیر تقسیم می شوند: سطح پایین 200 لومن و 16 ساعت زمان اجرا، سطح متوسط ​​500 لومن و 7.5 ساعت زمان واقعی، سطح بالا در 2000 لومن و چهار ساعت زمان اجرا و سطح توربو 3600 لومن با 2.5 ساعت زمان اجرا. Vv. حداکثر فاصله ای که می توان به آن رسید 550 متر است که معادل 75625 شمع است. دمای رنگ پرتو فوق العاده سرد و 7000K می باشد. چراغ قوه دارای یک سوئیچ تکی است که به شما امکان می دهد چراغ قوه را هنگام فشار دادن روشن و خاموش کنید یا به سادگی با چرخاندن آن به سمت چپ به حالت قفل بروید. این سوئیچ بسیار راحت و ساده است و درست همانطور که در شرایطی که از مشعل غواصی در اعماق دریا استفاده می کنید، فعال می شود. دیش عمیق و صاف به شما امکان می دهد تا یک پرتو بسیار متمرکز با دیافراگم 8 درجه به دست آورید که به آن امکان می دهد حتی در زیر آب به مسافت های طولانی برسد. در بالای سوئیچ جانبی یک نشانگر وضعیت LED وجود دارد که به شما امکان می دهد متوجه شوید که باتری کم است و چه زمانی لازم است سلول ها شارژ شوند. بنابراین، زمانی که ظرفیت سلول کمتر از یک در 100 باشد، قرمز چشمک می زند، در حالی که زمانی که ظرفیت بین یک در 100 تا 30 درصد باشد، قرمز ثابت خواهد بود، در حالی که زمانی که ظرفیت سلول بین 30 درصد باشد، به رنگ سبز ثابت خواهد بود. 100% برای جابجایی از یک سطح به سطح دیگر، فقط با روشن بودن مشعل، روی سوئیچ کلیک کنید. این به شما امکان می دهد تا در چهار سطح روشنایی ارائه شده حرکت کنید، در حالی که با فشار طولانی می توانید مشعل را خاموش کنید. XTAR D28 3600 همچنین دارای اتصال ضد مدار معکوس است که به شما امکان می دهد مشعل را از قرار دادن نادرست سلول ها محافظت کنید. بدنه این چراغ قوه از Solid 6N03 ساخته شده است که به لطف روکش سخت آنودایز نوع III به آن اجازه می دهد در برابر سایش و خوردگی مقاومت کند. این چراغ قوه طبق استاندارد IPX8 ضد آب بوده و بنابراین تا عمق 100 متری زیر آب می رود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه دستی نایت کر مدل E4K خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

E4K محصول شرکت معتبر جهانی نایت کر اولین بار نیست که یک چراغ قوه کوچک و جمع جور و تاکتیکال با حداگثر قدرت 4400 لومن که بسیار شگفت انگیز است و با پرتو نور 211 متر تولید میکند.نتیجه تلاش این شرکت الحاق باتری قدرتمند با دوام ماندگاری 5000 میلی آمپر 21700 به یک جسه کوچک 4400 لومنی میباشد.E4Kبسیار خوش دست میباشد که بر روی آن دکمه بسیار نرم و با پوشش ضده آب تعبیه شده است که به راحتی فشره میشود و میتواند از طریق ال ای دی تعبیه شده بر روی دکمه از میزان شارژ باتری مطلع شوید.E4K در انتهای خود یک آهن ربایی را در خود جای داده است که می توانید به کمک این قابلیت فعالیتهای خاص مکانیکی،کوهنوردی،کمپینگ،هوانوردی،دریانوردی،جوشکاری در ارتفاعات را با لحاظی خوش تجربه کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ قوه دستی نایت کر مدل MH12PRO خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

اگر به دنبال یک چراغ قوه با چیزی واقعا جدید هستید، Nitecore MH12 Pro را انتخاب کنید! LED منحصر به فرد UHi 40 این چراغ حداکثر خروجی 3300 لومن را در یک پرتو 505 متری تولید می کند که برای فضاهای تاکتیکی داخلی و خارجی عالی است. طراحی گرد و کارآمدتر این LED، چگالی لومن پرتو را به 827 لومن بر میلی‌متر مربع افزایش می‌دهد و دید کامل را تضمین می‌کند. حالت های تاکتیکی و روزانه MH12 Pro دارای دو حالت کلی است: روزانه و تاکتیکی. حالت روزانه به شما امکان دسترسی به حالت Beacon و SOS را می دهد که برای نشان دادن موقعیت مکانی شما هنگام کمپینگ، پیاده روی یا حتی در مواقع اضطراری عالی است. حالت تاکتیکی دسترسی به Beacon و SOS را حذف می‌کند تا برای دوچرخه‌سواری حالت سریع‌تر، اطمینان حاصل شود که هرگز مزیت تاکتیکی خود را از دست نخواهید داد. هوشمند و کاربر پسند هنگامی که با مانع محکمی از نزدیک روبرو می شوید، محافظ حسگر به طور خودکار خروجی نور شما را تنظیم می کند تا چرخه حالت اضافی را کاهش دهد. با سوئیچ دم تاکتیکی و سوئیچ بدنه، چرخش حالت سریع و شهودی است. ویژگی تنظیم دمای پیشرفته این چراغ، نور و سلامت باتری را در ساعات طولانی استفاده مداوم حفظ می کند.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo