ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید ماساژور برقی

امروزه انسان ها به دلایل گوناگونی مانند انجام کارهای سنگین، ورزش نکردن، اضطراب‌ها و استرس‌های هر روزه و البته ابتلا به بعضی بیماری‌ها دچار گرفتگی و انقباض عضلات می‌شوند. در نتیجه به دنبال راهی هستند تا این مشکلات را برطرف کرده تا بتوانند خوابی آرام و آسوده در طول شب داشته باشند. ما در تیم تحقیقاتی دیجی پرایم توسط مقاله راهنمای خرید ماساژور برقی به معیارها و فاکتورهایی اشاره می‌کنیم که برای خرید یک ماساژور مناسب ضروری است. با دانستن این نکات مهم قادرید دستگاهی متناسب با نیاز و بودجه خود خریداری نمائید.

ماساژور چیست؟ 

ماساژ، به مجموعه اعمالی گفته می شود که بر روی بدن فردی انجام شده و باعث رفع خستگی و درد در اعضای بدن وی می گردد. حال ماساژور دستگاهی دستی یا برقی است که با روش های گوناگون سعی در برطرف کردن و ریلکس کردن فرد در شرایط گوناگون را دارد.

انواع ماساژور 

ماساژور ها دارای طرح ها و اندازه های متفاوتی می باشد که نسبت به محل ماساژ دهی، آناتومی ظاهری آن ها با یکدیگر متفاوت است. و به طور کلی در دو نمونه دستی و برقی در بازار یافت می شوند. نمونه دستی اینگونه محصولات ساختاری ساده داشته و به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد. اما در نمونه برقی متناسب با محل ماساژ دستگاه مربوط به همان منطقه را باید استفاده کرد، که این امر باعث شده نمونه های متنوعی با عملکردهای گوناگون طراحی و تولید شود. مانند:

 1. صندلی ماساژور یا مبل ماساژ
 2. ماساژور پا
 3. ماساژور گردن
 4. پشتی بالشتک ماساژور
 5. ماساژور کمر
 6. ماساژور دست
 7. ماساژور کف پا

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید ماساژور برقی برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی محصولات شخصی از جمله لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامت، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( آرایشی و سلامت ) می توانید مطالعه نمائید.

صندلی ماساژور، کاملترین و مجهزترین دستگاه ماساژور، در بین سایر نمونه ها می باشد. صندلی ماساژور یا مبل ماساژور، نقاط مختلف بدن از جمله دست ها و پاها، سر و گردن، کمر و نشیمنگاه را به خوبی مورد ماساژ قرار می دهد. حال بهتر است بدانید که هر کدام از این نمونه ها با عملکردی متفاوت اقدام به ماساژ می کنند. مانند:

ماساژور کوبشی یا ضربه‌ای

ماساژورهای کوبشی یا ضربه‌ای یکی از بهترین انواع ماساژورهای موجود در بازار می باشند. در این محصول چکش‌هایی تعبیه شده تا با ایجاد ضرباتی منظم بر روی پوست، به عمق بافت‌ها نفوذ کرده و باعث تسکین درد در فرد می‌شود. نوع ماساژور بیشتر برای پشت و پاها استفاده می‌شود.

ماساژور با قابلیت وَرز دادن

شاید به نظرتان کمی عجیب برسد اما این قابلیت مشابه عملی است که ماساژورهای حرفه‌ای برایتان انجام می‌دهند. با ورز دادن عضلات، خستگی و کوفتگی بدن را به طور کامل از بین می برند.

ماساژور مجهز به گرما

گرما مانع از شدت گرفتن سیگنال‌های درد در عضلات می‌شود و در نتیجه به کاهش و کنترل درد و آرامش عضلات فرد استفاده کننده می‌انجامد. ماساژورهای برقی که به سیستم گرمایشی مجهز می باشند، سریع تر از نمونه های دیگر به باز شدن عضلات گرفته و منقبض شده بدن کمک می‌کنند.

ماساژور مالشی

این ماساژور با ایجاد کشش باعث تسکین درد شده و در نتیجه تنش عضلات را از بین می‌برد. ماساژ مالشی گردش خون را بهبود بخشیده و به دفع سموم بدن کمک شایانی می‌کند.

ماساژور لرزشی

ماساژور لرزشی با ارتعاشاتی که دارد گرما ایجاد کرده که نتیجه باعث ایجاد لرزش‌های خفیفی در بافت‌ها می شود. به این نحو ماساژور لرزشی عضلات را نیز درگیر می‌کند. با این روش ساده، عضلات کاربر ریلکس شده و در نتیجه احساس راحتی بیشتری خواهد داشت. هر چند که این لرزش‌ها و ارتعاشات خفیف اند، اما عضلات منقبض شده و عضلات اسپاسم شده گردن، پشت سر و شانه‌ها را باز و تسکین می‌دهد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید ماساژور برقی

ماساژور شیاتسو یا طب فشاری

ماساژور شیاتسو از جمله ماساژهای کاربردی، طبی و معروف ژاپنی است که بسیاری از دستگاه‌های موجود در بازار از آن بهره برده‌اند. این ماساژور باعث تقویت سیستم دفاعی بدن شده، که در نتیجه دردهای ناحیه کمر، ستون فقرات، پشت، سر و گردن کاهش پیدا می‌کند. همانطور که از نامش پیداست (طب فشاری)، ماساژور شیاتسو علاوه بر تسکین درد عضلات ناشی از گرفتگی و انقباض، در شادابی و جوانی پوست نیز تاثیر گذار است. حتی در برخی موارد باعث جلوگیری از ریزش موی مصرف کننده می‌شود. برخی از کاربران گزارش کرده‌اند که آلرژی‌های فصلی آن‌ها نیز برطرف شده است.این نوع ماساژور دارای فواید زیادی می باشد، که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.

 1. رفع خستگی کاربر
 2. رفع سرگیجه
 3. رفع خستگی چشم
 4. درمان تپش قلب
 5. افزایش کیفیت خواب فرد
 6. درمان دیابت
 7. درمان ناتوانی در کنترل ادرار
 8. درمان قطعی فشار خون
 9. کنترل اشتها
 10. کاهش اشتها

نکات مهم هنگام خرید ماساژور برقی 

خرید یک دستگاه ماساژ برقی به نیازهای شخصی و بودجه شما ارتباط دارد. بنابراین قبل از انتخاب بهتر است عوامل مهمی که در خرید این دستگاه، اهمیت دارد، را شناسایی کرده و هنگام خرید مورد بررسی قرار دهید.

نوع ماساژور برقی

همانطور که در بالا اشاره کردیم دستگاه‌های ماساژور برقی در مدل‌های مختلف با کاربری‌های متنوع طراحی و عرضه می‌شوند. شما خریدار گرامی به عنوان استفاده کننده با در نظر گرفتن نوع نیاز خود می توانید بهترین گزینه را انتخاب و خریداری نمائید.

قدرت

برای تشخیص میزان قدرت دستگاه ماساژور برقی به عددی که بر روی بسته‌بندی نوشته شده دقت کنید. دستگاه‌های مختلف دارای میزان قدرت و توان متفاوتی هستند که بیشتر به نوع دستگاه و کارایی آن بستگی دارد.

اندازه

ماساژورهای برقی در اندازه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند تا نیاز تمامی افراد را برطرف کنند. هنگام خرید باید میزان درد خود را در نظر گرفته و سپس نسبت به خرید ماساژور با اندازه مناسب اقدام کنید. زیرا ماساژورهای بزرگتر و سنگین‌تر سرعت عمل بیشتر و بهتری داشته و سریعتر دردهای شما را تسکین می دهند. اما از طرف دیگر وزن بالاتری داشته و جابجایی آن سخت‌تر است. بنابراین در زمان خرید این موارد را در نظر گرفته و با توجه به نیاز و شرایط خود دستگاه با اندازه بزرگ یا کوچک را برگزینید.

ظاهر ماساژور

هنگام انتخاب و خرید این دستگاه باید مطمئن شوید ماساژوری که خریداری کرده اید، می تواند به عمیق ترین قسمت های بافت عضلانی شما رسیده و درنتیجه دردتان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید ماساژور برقی

ماساژور برقی با سیم یا شارژی

دستگاه‌های ماساژور برقی در دو حالت اتصال مستقیم به برق یا شارژی می باشند. دستگاه‌های شارژی کاربری بیشتری دارند چون در مسافرت و مکان‌های مختلف حتی محل کار نیز قابل استفاده هستند. ماساژورهای شارژی معمولاً در اندازه‌های کوچکتری طراحی و تولید می‌شوند تا سبک‌تر باشند و در نتیجه حمل آن نیز برای کاربر راحت‌تر خواهد بود. 

تنظیم شدت ماساژ

میزان شدت ماساژ به نیاز کاربر بستگی دارد. طراحان این نوع دستگاه ها تلاش می‌کنند تا با قرار دادن دکمه‌هایی متنوع برای تنظیم میزان شدت ماساژور، نظر کاربران را جلب کرده و نیازهای آنها را برطرف سازند.

کنترل سرعت

ماساژوری خوب است که قابلیت کنترل سرعت داشته باشد. در این صورت فرد استفاده کننده می تواند به دلخواه خود سرعت را تنظیم کند. ماساژورهای برقی معمولاً دارای چند سطح تنظیم سرعت می باشند.

قابلیت ریموت‌ کنترل

بعضی از ماساژورهای برقی دارای ریموت کنترل هستند. در این صورت کاربر به راحتی و بدون تغییر پوزیشن خود و تنها با فشردن یک دکمه قدرت ارتعاش، شدت ضربات، سرعت ماساژور و میزان گرمای آن را می تواند تنظیم نماید. 

تایمر 

تایمر در ماساژور برقی برای افرادی کاربردی است که در حین ماساژ ریلکس شده و به خواب می روند. در نتیجه با تنظیم تایمر ماساژور بعد از مدت زمان مشخصی خاموش شده و در نتیجه دیگر نگران روشن ماندن آن نخواهید بود.

محل قرار گیری صندلی ماساژور 

به دلیل اینکه صندلی های ماساژور نمونه ای معمولی نیستند، باید قبل از خرید مکان قرار گیری آن را مشخص کنید. زیرا برخی از صندلی‌های ماساژ که دارای ویژگی wall – hugging هستند و به شما این اجازه می دهد آن را به طور کامل به دیوار نزدیک کنید. اما اگر صندلی خریداری شده دارای این ویژگی نباشد، باید در حدود 30 تا 45 سانتی متر دور تر از دیوار قرار گیرد، تا به طور کامل لم داده شوند. 

برنامه‌های خودکار

یکی دیگر از قابلیت های صندلی ماساژور، مجهز بودن به برنامه‌های خودکار است. پیش از انتخاب ماساژور وجود این قابلیت را مورد بررسی قرار دهید. معمولا اکثر صندلی‌ها به برنامه‌های خودکار جهت ماساژ و برای گروه‌های مختلف و با فعالیت‌های خاص، مجهز می باشند. به عنوان مثال این برنامه‌ها می‌توانند برای ورزشکاران، افراد سالمند، کارمندان و … طراحی شده باشند.

برند و گارانتی

طول عمر دستگاه ماساژور برقی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم دستگاهی خریداری کنید که دارای گارانتی معتبر و طولانی مدت با برند به نام و شناخته شده باشد. در این صورت با بروز هرگونه مشکلی به راحتی می توانید آن را تعمیر کنید.

قیمت

قیمت دستگاه ماساژور برقی وابسته به عواملی مانند ابعاد دستگاه، باسیم یا بی‌سیم بودن دستگاه، نوع دستگاه از کوبشی گرفته تا لرزشی و مجهز به گرما، قابلیت تنظیم سرعت و شدت است. البته به یاد داشته باشید که برند و شرکت سازنده نیز بر روی قیمت نهایی دستگاه تأثیر به سزایی خواهد داشت.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید ماساژور برقی

نحوه تمیز کردن صندلی ماساژور

برای تمیز کردن صندلی ماساژور به هیچ عنوان نباید از محصولات و شوینده های شیمیایی استفاده کرد. زیرا نه تنها سطح چرم را تمیز نمی کند، بلکه آسیب جدی به بافت آن وارد کرده و روکش دستگاه را خیلی زود دچار پوسیدگی و پارگی می کند. همچنین باید یادآور شد که از قرار دادن ماساژور در مقابل نور خورشید جدا خودداری نمائید. چرا که نور خورشید با گذشت زمان نه تنها باعث رنگ رفتگی شده، بلکه روکش صندلی را دچار پوسیدگی می کند.

هنگام تمیز کردن این دستگاه به قسمت هایی که با بدن تماس بیشتری دارند، توجه ویژه ای داشته باشید. برخی از صندلی های ماساژور، دارای قسمت های جدا شونده می باشند، که به شما در تمیز کردن راحت تر آنها، کمک می کند.

نکته: از پاشیدن مستقیم مواد شوینده به ماساژور خودداری کرده و بخش های جدا شونده را به صورت مجزا، تمیز کرده و به جای خود بازگردانید.

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید ماساژور برقی لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی آر آر مدل RR X6 plus خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این ماساژور تفنگی از برند RR بی سیم و سبک، دارای نمایشگر دیجیتال LED با کلید لمسی برای تنظیم سرعت است، موتور این دستگاه نسبت به نسل های قبلی تقویت شده و قدرت بالایی دارد و با فشار زیاد به عضله هم استپ نمی‌شود و همچنین قابلیت جدا کردن باتری و جایگزین با باتری دیگر را دارد. کاربرد این ماساژور برای رهایی از خستگی عضلانی بسیار موثر است و دارای 6 نوع سری مختلف است که یک تجربه ماساژ آرامش بخش را بوجود می‌آورد و باعث کاهش دردو آسیب های استخوانی می‌شود.به رفع درد و سفتی عضلات کمک می‌کند و دامنه حرکت را بهبود و همچنین گردش خون را ارتقا می‌بخشد و باعث تسریع در گرم شدن و بهبودی عضلات می‌شود. وباعث کاهش درد عضلانی بعد از تمرین های سخت وفشرده ورزشی برای ورزشکاران می‌شود .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور دست میوتو ایتالیا مدل LAMANO خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژور دست لامانو محصول منحصربفرد و خاص برند میوتو که در سال 2022 به بازار ارائه شده، این دستگاه برای کسانی که با کامپیوتر و موبایل کار میکنند و دچار درد مچ دست میگردند بسیار مفید میباشد. لامانو با استفاده از کیسه های هوا و دانش طب سوزنی باعث تحریک عصب های کف دست شده که تاثیر آن بر روی افزایش گردش خون در کل بدن و همچنین آرامش و حس بهتر شما میگردد. این محصول دو نوع ماساژ مختلف برای خانم ها و آقایان دارد که براحتی قابل تنظیم میباشد. ماساژور دست میوتو با تکنولوژی ترموتراپی حس خوش آیند ماساژ را بیشتر میکند، لامانو دارای باطری لیتیومی با دوام میباشد . شما میتوانید از آن در سفر یا محل کار بدون نیاز به برق لذت ببرید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی ایرلینگ مدل EM-8 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

20 سرعت قابل تنظیم + 6 سر ماساژ: تفنگ فاسیا دارای 20 سرعت مختلف با 1200-3200 دور در دقیقه برای رسیدن به بافت تا عمق 12 میلی متر است. شما می توانید شدت تفنگ ماساژ aerlang را بر اساس ترجیح فرکانس و گشتاور خود تنظیم کنید. مجهز به 6 شکل مختلف سر ماساژ برای هدف قرار دادن قسمت های مختلف بدن و گروه های عضلانی، ارائه درمان هدفمند برای تسکین تنش عضلانی، درد و تسریع ترمیم عضلات. طول عمر باتری: این ماساژور برقی حرفه ای مجهز به باتری قابل شارژ با کیفیت بالا، می تواند تا 5-6 ساعت پس از 2-3 ساعت شارژ کامل دوام بیاورد. تفنگ ماساژ عضلانی دارای نشانگر باتری LCD است که میزان نیروی باقی مانده را نشان می دهد. بنابراین لازم نیست نگران قطعی برق باشید. تکنولوژی کم صدا: تفنگ ماساژ قابل حمل که مخصوصاً با موتور 12 ولتی با گشتاور بالا بدون برس طراحی شده است که تجربه نفوذ عمیق و قدرتمندی را ارائه می‌کند، اما نویز کم را تجربه می‌کند (دسی بل کار فقط 30 تا 50 دسی‌بل). برای لذت بردن از زمان استراحت خود می توانید از ماساژور کوبه ای در خانه، باشگاه، دفتر کار استفاده کنید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی گرین لاین مدل GNMIMGUN خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژور تفنگی مینی گرین مدل GNMIMGUNBK با ابعاد کوچک به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی در دست قرار می‌گیرد . اگر مدت زمان طولانی در روز کار می‌کنید و دچار خستگی و استرس می‌شوید یا حتی دچار گرفتگی عضلات در نواحی مختلف بدنتان می‌شوید ، این ماساژور بهترین گزینه برای درمان خستگی روزانه می‌باشد و به شما کمک می‌کند در هر لحظه از شبانه روز که می‌خواهید ، ریلکس کنید .قابل حمل بودن آن به شما این امکان را می‌دهد که حتی در محل کار نیز بتوانید از این ماساژور استفاده کنید .به لطف باتری 800 میلی‌آمپری ، بسته به نوع استفاده‌ای که دارید ،بین 1 تا 3 ساعت شارژدهی دارد و می‌توانید در بیرون از منزل هم از آن استفاده کنید . سطح لاستیکی ماساژور از ایجاد هرگونه درد بدنی جلوگیری می‌کند . دارای 4 سرعت مختلف از جمله 1800/2200/2600/2850 است که با توجه به نیازتان آن را تنظیم می‌کنید .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ست لاغری ویزدام مد مدل fitness بسته 2 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ست شکم بند و بازو/ران بند ویزدام مد ماساژور نیست و یک تقویت کننده رشد عضلات بوده که مصارف گوناگونی دارد و در ادامه عرض میکنیم: این تکنولوژی در اصل روسیه ای میباشد محصولات ویزدام مد مبتنی بر پیشرفته‌ترین متد ورزشی است که در آن از تکنولوژی EMS مخفف کلمه (Electric Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات) استفاده می‌شود. عملکرد این محصولات به منظور رسیدن به زیبایی و تناسب اندام، لاغری و پیشگیری از مشکلات و بیماری‌هایی اعم از واریس پا، اضافه وزن، کاهش اضطراب و... می‌باشد به طوری که این محصولات با ارسال مستقیم پالس‌ها و امواج مکانیکی شبیه‌سازی شده‌ی طبیعی بدن انسان با فرکانس و سرعت مشخصی که به عضلات بدن وارد میکند، باعث لرزش سلول‌های چربی شده و در نتیجه سرعت عضله‌سازی و چربی‌سوزی را تا چندین برابر افزایش می‌دهد. عضله ساز ویزدام مد بر اساس اصول تحریک الکتریکی عصلات (ماهیچه ها) کار می‌کند. تکانه‌های الکتریکی ملایم کمربند بر سطح بیرونی پوست، عضلات بدن را بدون فشار بر مفاصل تحریک می کنند. در نتیجه ماهیچه‌ها در حالت «سکون» (بدون جابجایی ورزشکار)، درمعرض انقباضات کوچک قرار گرفته و تحریک می شوند. این امواج حداکثر تا عمق یک سانتی‌متر سطح پوست رفته و موجب حرکات عضلات میشود.این حرکت عضله دقیقا مشابه ورزش است با این تفاوت که در ورزش معمولی حدود 30 الی 40 درصد تارهای عضلات کار میکنند ولی در EMS گاهی تا 90 درصد تارهای عضلانی حرکت میکنند.این حرکت عضلانی بالا موجب میشود تا تنها 20 دقیقه با شدت متعادل آن مانند 60 دقیقه بدنسازی باشد!این دستگاه مورد استفاده بدنسازان و ورزشکاران حرفه ای جهان مانند رونالدو میباشد و میتوانید عکسهای آن را در پیج های مربوطه ببینید.همچنین این تکنولوژی پربازده را میتوانید در حالات استراحت در منزل یا در حین کار و حتی در یک باشگاه ورزشی استفاده کنید.در استفاده مناسب و مداوم آن می‌توان در عرض 1 الی 3 ماه اثرات بدنسازی و توانبخشی آن را مشاهده بفرمایید.شایان ذکر است محصولات EMS ویزدام در انواع مختلف عرضه می‌گردد تا بتوانید یک کالای باکیفیت با استاندارد CE اروپا را خریداری کرده و از تناسب اندام و قدرت عضلانی خود لذت ببرید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور سر هژنگ مدل HZ-IH-3 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با توجه به خصوصیات فیزیولوژیکی سر انسان، ماساژور سر چند بعدی خلاقانه از روش ماساژ چند نقطه ای استفاده می کند. 14 نقطه ماساژ که در اطراف سر توزیع شده است، با فرکانس های مختلف ارتعاش موتورها، روشی راحت و جدید را برای ماساژ ایجاد می کند. کار با آن آسان است و به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور زانو مدل 35TB خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژ تراپی (ماساژور زانو) تنها یکی از چندین روش درمانی مختلف برای درد و آسیب‌های زانو است.ماساژور زانو می تواند به زانوی شما کمک کند که سریع از آسیب بهبود یابد.تنش عضلانی با گذشت زمان و بروز حادثه یا فعالیت داشتن مداوم و یا برعکس نداشتن فعالیت، بیشتر و بیشتر می‌شود.در صورتی که به طور مداوم از عضلات و مفاصل بدن خود مراقبت و به آن‌ها رسیدگی کنید،عضلات شما بعد از هر دوره تنش دوباره به حالت اولیه بازمی گردند.یک برنامه‌ی درمانی به شما کمک می‌کند که تنش و فشار را از عضلات و مفاصل خود دور نگه دارید و بدون داشتن درد به تمامی فعالیت‌های دلخواه خود در زندگی بپردازید.گاهی اوقات، شل کردن و ریلکس کردن عضلات به تنهایی می‌تواند به بازیابی حجم عضلانی کمک زیادی بکند. در صورتی که بافت‌های شما آسیب یده باشند، انجام ماساژ لنفاوی کمک زیادی به تسریع روند ریکاوری می‌کند، خصوصا اگر ناحیه آسیب‌دیده دچار تورم شده باشد.ماساژ دادن بافت‌های اطراف محل آسیب‌دیده موجب کاهش تنش و اسپاسم عضلانی در ناحیه آسیب‌دیده می‌شود.گاهش اوقات اسپاسم و گرفتگی عضلات موجب فشار به یکی از شاخه‌های عصبی می‌شود، که در این صورت با ماساژ دادن بافت‌ها و رفع گرفتگی عضلات، درد برطرف می‌شود. دستگاه زانو بند هوشمند (زانو تراپ الکتریکی) با قابلیت گرما درمانی و مغناطیس درمانی کمک بسیاری به کاهش دردهای مفصلی و گرفتگی‌های عضلانی می‌کند. این محصول با استفاده از فیبر کربن و مادون قرمز موجب گرا درمانی می‌شود و با استفاده از کیسه‌های هوا ماساژی ایده آل فراهم می‌کند که موجب بهبود گردش خون و آرامش بخشی برای شما می‌شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تخت ماساژ ریلکس مدل P60 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تخت ماساژ p60 تختی سبک ، تاشو و قابل حمل می باشد . پایه های چوبی آن تقویت شده هستند و قابلیت تحمل وزن زیادی (تا 250 کیلوگرم ) را به تخت میدهند . روکش آن از جنس چرم و مقاوم در برابر آب و رطوبت و روغن های ماساژ میباشد که همین امر این تخت را بسیار کاربردی تر کرده . از جمله موارد کاربرد تخت P60 می توان به سالن های ماساژ ، فیزیو تراپی ، مراکز توان بخشی ، طب سوزنی ، تتو ، درمان های زیبایی ، پدیکور ، مراکز لیزر و... اشاره کرد. تخت P60 یک تخت 3 شکن میباشد و با استفاده از لولا هایی که در مرکز آن تعبیه شده قابلیت تا شدن دارد که حمل و جا به جایی آن را بسیار ساده تر میکند. یکی از مزیت های مهم تخت، لولای یک تکه در وسط تخت جهت مقاومت بالا می باشد. ابعاد این تخت 185 × 60 سانتی متر میباشد که با نصب نگهدارنده ی صورت و نگهدارنده دست افزایش میابد ، همچنین قسمت پشتی تخت قابل تنظیم میباشد که نشستن و استراحت بر روی آن را راحت تر میکند. از دیگر ویژگی های تخت P60 ریلکس باید به قسمت نگه دارنده صورت ، قسمت نگهدارنده دست و استراحتگاه دست (در قسمت پایین نگهدارنده صورت) ، کیفیت بالای ساخت ، نرمی تخت ، پایه های تقویت شده ،ارتفاع قابل تنظیم و کیف قابل حمل اشاره کرد .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور گردن آرونت مدل RT-2072 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

کتف، گردن و شانه از قسمت‌های هستند که در کار روزانه فشار زیادی به آن‌ها وارد شده و خستگی زیادی را متحمل می‌شوند. یکی از بهترین راه‌حل‌‌ها برای رفع خستگی این قسمت‌ها استفاده از دستگاه ماساژور است. «ماساژور کتف و گردن آرونت مدل RT-2072» یکی از وسایلی است که این مهم را برای افراد برآورده خواهد کرد. این مدل دارای 8 گوی برای انجام عمل ماساژ بوده و با داشتن 2 برنامه‌ی اتوماتیک، ماساژ مطبوعی را برای شما فراهم خواهد کرد. این محصول دارای دسته‌های بلندی است که با استفاده از آن شما حتی پشت و پایین کمر خود را هم می‌توانید ماساژ دهید. داشتن فناوری اشعه‌ی مادون قرمز از دیگر مزیت‌های این مدل است که در کاهش درد شانه و گردن و همچنین رفع بیشتر خستگی کمک شایانی می‌کند. این محصول قابل استفاده در منزل و ماشین بوده به‌صورتی که با استفاده از یک کابل به راحتی برق مورد نیاز خود را از قسمت فندک ماشیت تامین می‌کند و همچنین در منزل با استفاده از یک آداپتور قابل استفاده خواهد بود. استفاده از این محصول برای افرادی که کار آن‌ها بیشتر به‌صورت نشسته (کارمندان، دندان‌پزشک‌ها و ...) است پیشنهاد می‌شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور گردن میوتو ایتالیا مدل CALMO خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژور گردن و کمر کالمو با 8 گوی سیلیکونی برای ماساژ اکثر نواحی بدن توسط مهندسین پزشکی میوتو طراحی شده است، این محصول با هیتر قوی در حین ماساژ عضلات را گرم میکند تا حس آرامش بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد. کالمو با بند اضافی برای کمر هم قابل استفاده هست همچنین 3 سرعت مختلف ماساژ و دو جهت مختلف حرکت گوی ها باعث شده خریداران با انواع سلیقه از این ماساژور لذت ببرند. کالمو با باطری لیتیومی قوی شما را از اتصال همیشگی ماساژور به برق بی نیاز کرده و میتوانید از آن در سفر و اتومبیل هم استفاده نمایید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور پا اس کا جی مدل BM3-E خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برند SKG این روز ها در زمینه تولید انواع ماساژور ها از جمله ساق پا ماساژور چشم و... فعالیت دارد. ماساژور هوشمند پا SKG BM3 Leg Massage یکی دیگر از محصولات SKG است. این ماساژور ساق پای هوشمند مدل SKG BM3 با گرمایی که به ساق پای شما می دهد می تواند تسکین دهنده درد های عضلانی پا شود. که در ادامه به توضیحات بیشتر این ماساژور ساق پا SKG BM3 خواهیم پرداخت: ماساژور هوشمند پا SKG BM3 Leg Massage دارای ابعاد 62.8x3.8x35 سانتی متر و وزن آن برابر 600 گرم است که به راحتی می توانید در همه جا با خود آن را حمل کنید و از آن برای ماساژ ساق پا خود و دیگران استفاده کنید. همچنین قابل تنظیم در سایز های مختلف است. همچنین دارای طراحی صفحه نمایش لمسی هوشمند است که عملکرد آن بسیار راحت و آسان که هرکسی با یک نگاه به آن می تواند از آن استفاده کنند. ماساژور هوشمند پا SKG BM3 Leg Massage، دارای 3 حالت ماساژ و 3 سطح شدت با کنترل ریموت و پنل لمسی طراحی شده است که می توانید در حالت های مختلف از این ماساژور برای ساق پای خود استفاده کنید. ماساژور هوشمند پا SKG BM3 Leg Massage مجهز به فناوری گرمایشی مادون قرمز بوده که دارای 3 سطح گرمایش بین 40 تا 50 درجه سانتی‌گراد است. گرمایش ایجاد شده توسط ماساژور باعث افزایش گردش خون و رفع گرفتگی عضلات و همچنین کاهش میزان استرس می‌شود. همچنین دارای قابلیت چرخش 360 درجه است. ظرفیت باتری به کار رفته در ماساژور هوشمند پا SKG BM3 Leg Massage برابر با 2600mAh است که می توانید باشارژ کامل آن، تا چند روز از ماساژور کار بگیرید و از آن استفاده نمایید. همچنین این ماساژور دارای قابلیت خاموش شدن خودکار نیز بوده که بعد از استفاده 30 دقیقه‌ای از آن به صورت خودکار خاموش می‌شود. پس می‌توانید از آن قبل از خواب نیز اسفاده کرده و نگران به خواب رفتن زمانی که از آن استفاده می‌کنید نباشید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی مدل YJ002 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه ماساژور تفنگی مدل JY002 از پر فروش ترین و معروف ترین مدل‌های ماساژورهای برقی است. این دستگاه بهترین وسیله و سریعترین روش برای از بین بردن اسید لاکتیک به وجود آمده بعد از ورزش یا فعالیت سنگین و حتی فعالیت‌های روزمره است. این ماساژور مناسب برای رفع خستگی و کوفتگی عضلات،افزایش جریان خون، ریکاوری عضلات و ریلکس کردن عضلات است.دستگاه ماساژور تفنگی علاوه بر اینکه برای ورزشکاران بسیار پرکاربرد است برای فیزیوتراپ‌ها و کسانی که از دردهای عضلانی رنج می‌برند مناسب است. همچنین کسانی که نیاز به رفع خستگی وآرامش عضلات بدن دارند بهترین گزینه است.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی مدل تفنگی کد 67137 1028 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژور فوق قدرتمند massager gun مدل 1028 با 30 حالت ماساژ قابل تنظیم به یکی از حرفه ای ترین ماساژورهای موجود در بازار تبدیل شده است. این ماساژور دارای 6 سری قابل تعویض می باشد که قابل استفاده برای تمامی عضلات بدن قابل استفاده می باشد این دستگاه دارای صفحه نمایشگر لمسی می باشد و میزان شارژ ، تعداد حالت های ماساژ رو میتوان بر روی صفحه مشاهده کرد. دکمه + و - بر روی دستگاه برای زیاد و کم کردن تعداد حالت و دورهای دستگاه تعبیه شده است نوار ال ای دی بر روی دسته دستگاه زیبایی دوچندانی به دستگاه داده است این دستگاه کمک شایانی میکند به عضله سازی و تسریع در گردش خون همچنین باعث درمان خستگی و کوفتگی ها می شود. برای ورزشکاران و بدنسازان فوق العاده کارایی دارد و میتوان در باشگاه ها از آن به عنوان یه ماساژور حرفه ای برای رفع خستگی و کوفتگی های بعد از تمرین استفاده کرد. قدرت متور این ماساژور 1800 تا 3200 دور دقیقه می باشد. ظرفیت باتری 2500 میلی آمپر می باشد و عمر و دوام آن فوق العلاده بالا می باشد. دستگاه به وسیله آداپتور بین 40 دقیقه تا یک ساعت شارژ کامل میشود و بعد از شارژ کامل میتوان به مدت 90 دقیقه از آن استفاده کرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور گردن اینتلیجنت مدل A12 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دردهای شدید ناحیه گردن و شانه‌ها می‌تواند اثرات پشت میز نشینی و یا رانندگی‌های طولانی مدت باشد .ماساژ گردن راهی عالی برای از بین بردن این تنش‌ها خواهد بود. فواید ماساژ گردن، کاهش درد عضلانی،کاهش سردردهای ناشی از میگرن،کاهش استرس و اضطراب،تقویت سیستم ایمنی بدن،افزایش گردش خون، بهبود انعطاف پذیری، افزایش آندورفین ها (مسکن‌های طبیعی بدن) در کاهش طبیعی درد، کمک به بازیابی (ریکاوری) بعد از فعالیت‌های ورزشی و صدمات، کاهش درد، التهاب مزمن و موقت، استراحت، بازسازی و آرامش ذهن کمک بسیار زیادی می‌کند. ماساژور گردن اینتلیجنت مدل A12 نوعی ماساژور برقی برای گردن است. این ماساژور دارای یک ریموت کنترل است که به وسیله آن می‌توانید وضعیت‌های مختلف ماساژور را تغییر دهید. روی بدنه این ماساژور یک دکمه برای روشن کردن ماساژور تعبیه شده است و روی دکمه یک چراغ برای نشان دادن وضعیت ماساژور وجود دارد.

ماساژورهای رفع درد و خستگی گردن

گرفتگی‌های عضلات شانه و گردن برای افرادی که پشت میز می‌نشینند یا عمده کارشان با کامپیوتر و لپ‌تاپ انجام می‎شود؛ بسیار چالش بزرگی است. علاوه بر آن افرادی هستند که ناهنجاری‌هایی در این نواحی دارند و از دردهای مزمن رنج می‌برند. ماساژورها تا حد زیادی می‌توانند شما را برای کم کردن و قابل تحمل کردن این درد کمک کنند. ماساژورهای برقی بهترین نوع این ماساژورها بوده و استفاده از آن‎ها بسیار ساده‌تر است و نیاز به شخص دیگری برای ماساژ نیست. یکی از این ماساژورها ماساژور اینتلیجنت مدل A12 بوده که می‌تواند برای به دست آوردن آرامش و کاهش درد از آن استفاده کنید. در ادامه به آن بیشتر به این ماساژور خواهیم پرداخت.

ویژگی‌ها

ماساژور گردن A12 از پالس الکتریکی با فرکانس پایین، اثر مغناطیسی، کشش حلقه سه سنکرون برای تشکیل میدان انرژی ترکیبی با کارایی بالا استفاده می‌کند. حالت دریافت کنترل از راه دور بی سیم را انتخاب کنید که برای تجربه کاربر راحت تر است. این ماساژور گردن با 5 حالت پالس، حالت ماساژ فشاری، حالت ماساژ ضربه‌ای، حالت ماساژ خمیری، حالت ماساژ پینچ، حالت ماساژ می تواند گردن درد و سفتی گردن را تسکین دهد. این ماساژور پشت گردن سیلیکونی نرم و تنفسی دارای طراحی ارگونومیک، فن آوری قاب بسیار الاستیک است تا بهتر به گردن شما برسد. با سبک منحصر به فرد هدفون، طراحی ظریف و سبک وزن مخصوصا برای رفت و آمد، خرید مناسب است. از ماساژور گردن A12  در مواقعی که احساس خستگی یا تنش در عضلات گردن به سراغتان آمد می‌توانید بهره ببرید. وضعیت نامناسب گردن می‌تواند به آسیب‌های دیسک مهره، خستگی، سردرد و گرفتگی عضلات ناحیه گردن منتهی شود. A12 که علاوه بر افزایش گردش خون و آرامش، بسیاری از گرفتگی‌ها و ناراحتی‌های ناحیه گردن را کاهش می‌دهد. پد ژل، قابل تنفس برای پوست، همراه با پدهای الکترود متصل به عرض الکترود، به طور موثر به تسکین درد و خستگی در قسمت‌های مختلف بدن شما کمک می‌کند و در عین حال از ماساژ گردن لذت می‌برید. با ترموستات داخلی می تواند انرژی پالس گرم را به پوست گردن نفوذ کند و عضلات گردن و ستون فقرات گردنی را عمیقاً شل کند.

جمع‌بندی

ماساژور گردن A12 به لحاظ نوآوری امتیاز قابل قبولی را به خود اختصاص می‌دهد. طراحی ظاهری آن مینیمال و زیباست. امکانات و قابلیت‌هایی که این ماساژور ارائه می‌کند برای کاربران می‌تواند بسیار مفید باشد و در افرادی که دارای دردهای ناحیه شانه و گردن هستند؛ درصورت اجازه پزشک معالج خود می‌توانند از این ماساژور بهره ببرند. این ماساژور پیچیدگی خاصی ندارد و استفاده از آن بسیار ساده است و به وسیله ریموت کنترل به راحتی می‌توان وضعیت آن را تغییر داد. خرید این ماساژور با توجه به قیمت ارائه شده ارزشمند است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور شانه و گردن آی رست مدل SL-D180-C خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

از آنجا که در بیشتر فعالیت‌های روزانه، بخش زیادی از فشار کار به گردن و شانه وارد می‌شود، ماساژور مدل «SL-D180-C» از برند «آی رست» (iRest) را می‌توان یک انتخاب خوب برای رفع خستگی این نواحی معرفی کرد. این ماساژور متناسب با آناتومی شانه و گردن طراحی شده است. شکل آن شبیه یک U بزرگ است که دور گردن را گرفته و دو بازوی آن در جلو، روی سینه امتداد می‌یابد. در انتهای بازوها، قسمتی برای قرارگرفتن دست‌ها و حتی امکان ایجاد فشار بیشتر تعبیه شده است. این ماساژور داری 6 گوی ماساژ است که به صورت مالشی در دو جهت قابلیت ماساژ دارند. این مدل همچنین مجهز یه کلید گرمکن است که حرارت لازم برای ماساژ بهتر توسط گوی‌ها را فراهم می‌کند. این ماساژور به صورت ماساژ مالشی کار می‌کند و علاوه بر رفع خستگی گردن، شانه و کتف، درد را در این نواحی کاهش می‌دهد. این ماساژور علاوه‌بر این نواحی، برای رفع خستگی کمر، شکم، ماهیچه پشت ساق پا و کف پا هم کاربرد دارد. برخلاف ظاهر سنگین این ماساژور، وزن زیادی روی شانه و گردن ندارد. این ماساژور به صورت شارژی قابل استفاده است و همچنین کابل شارژ فندکی هم دارد. این گزینه کمک می‌کند که در خودرو نیز بتوان از این ماساژور استفاده کرد.

ماساژور شانه و گردن آی رست مدل SL-D180-C

  ماساژور شانه و گردن آی رست مدل SL-D180-C آی رست، مخصوص ماساژ شانه و گردن است. این ماساژور علاوه‌بر این دو ناحیه، برای ماساژ و رفع خستگی پا، کمر و شکم نیز کاربرد دارد (همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید). شکل این ماساژور U شکل است که طراحی آن مطابق با آناتومی گردن و شانه صورت گرفته است. این ماساژور با قرارگیری روی شانه، قسمتی از آن به صورت دسته‌های قابل کنترل در جلوی سینه قرار گرفته و امکان نگهداری راحت آن را فراهم می‌کند. با قرارگرفتن دست در قسمت تعبیه شده و فشار آن به سمت پایین، می‌توان فشار وارده بر گردن توسط ماساژور را بیشتر کرد. از نکات ویژه‌ی این ماساژور، وزن نسبتا کم آن است که با وجود ظاهر پر حجمی که دارد، شانه‌ها را سنگین نمی‌کند.

نحوه عملکرد

    این ماساژور دارای 6 عدد گوی ماساژ است که به صورت چرخشی، ماساژ مالشی را انجام می‌دهند. همچنین ماساژور شانه و گردن آی رست مدل SL-D180-C دارای گرم‌کن است که از طریق گوی‌ها، حرارت لازم جهت ماساژ رلکسیشن و ضددرد را به عضلات می‌دهند. گوی‌های ماساژ در دو جهت حرکت می‌کنند که تغییر جهت آن‌ها به صورت خودکار انجام خواهد شد.

  ماساژور شانه و گردن آی رست مدل SL-D180-C قابلیت شارژشدن دارد که برای این منظور دارای باتری لیتیومی شارژی است. با اتصال برق، به مدت 2 ساعت زمان لازم است تا ماساژور کاملا شارژ شود. پس از شارژ کامل، به مدت 3 ساعت کامل، می‌توان از ماساژور استفاده کرد. از دیگر ویژگی‌های این ماساژور، امکان شارژ توسط کابل فندکی که می‌توان از آن در خودرو نیز استفاده کرد.

برای روکش بدنه‌ی این ماساژور از پلی اورتان استفاده شده است و روی یک بازوی این ماساژور، دکمه‌های روشن-خاموش، گرمکن و تغییر جهت ماساژ تعبیه شده‌اند. این ماساژور همچنین مجهز به نشانگر LED است که در زمان شارژ، قرمز شده و با تکمیل شارژ، سبز می‌شود؛ این نشانگر در صورت کم‌شدن شارژ ماساژور، آبی می‌شود. توان مصرفی ماساژور، 24 وات است.

جمع‌بندی

با ماساژور شانه و گردن آی رست مدل SL-D180-C می‌توان در هر مکان و زمانی، در حال استراحت یا انجام کار، از یک ماساژ خوب در ناحیه گردن و کتف لذت برد. این ماساژور برای تمام افراد حتی افرادی که دچار گردن درد هستند،  قابل استفاده بوده و مناسب است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تشک ماساژ مدل G5 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این محصول برروی زمین وتخت خواب وصندلی خودرو قرارمیگیرد وکمک به آزاد شدن عضلات و گردش خون میکند . ماساژ شامل گردن وپا وکف پا وپشت از بالا تنه تا پایین شامل میشود که شامل چندین برنامه ماساژ است که با کنترل انجام میشود

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی کالور مدل cycle mg 08 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این ماساژور یکی از انواع مدل‌های مختلف شرکت کالور است که به دلیل خوش دستی و سبک بودن کار با آن بسیار راحت است. استفاده از این ماساژور برای ماساژ و آزادسازی عضلات پس از ورزش در ورزشکاران و بدنسازان بسیار مؤثر است. این دستگاه بهترین وسیله و سریعترین روش برای از بین بردن اسید لاکتیک به وجود آمده بعد از ورزش یا فعالیت سنگین و حتی فعالیت‌های روزمره است. این ماساژور مناسب برای رفع خستگی و کوفتگی عضلات،افزایش جریان خون، ریکاوری عضلات و ریلکس کردن عضلات است. این تفنگ ماساژ از مواد با کیفیت ABS ساخته شده.این ماساژ می‌تواند برای بعد از رانندگی‌ها طولانی مدت برای بعد از ورزش به عنوان سرد کردن برای بعد پیاده روی برای شل کردن عضلات و غیره می‌تواند مناسب باشد این ماساژور دارای 4 سری مختلف و 6 سرعت قابل تنظیم است که 1800 تا 3200 ضربه در دقیقه تولید می‌کند. قدرت ضربه‌ی دستگاه 10کیلوگرم است و ظرفیت باتری آن 1500 میلی‌آمپر از نوع توربو فست است که زمان پشتیبان گیری طولانی را فراهم می‌کند.

نگاه کلی

معرفی ماساژور برقی کالور؛ ماساژور تفنگی با کاربردی آسان و موثر

ماساژور برقی کالور مدل  cycle mg 08 از نوع ماساژور تفنگی بوده و با عملکردی کوبه‌ای (ضربه‌ای) بدن شما را ماساژ خواهد داد. زمانی که ماساژور برقی کالور مدل  cycle mg 08 را روشن می‌کنید، سری انبا سرعت و قدرت بالا شروع به حرکت کرده و با جلو و عقب رفتن، عضلات، اعصاب و رگ‌های خونی را تحریک می‌کند. این ماساژورها شبیه به تفنگ یا دریل برقی هستند و به لطف سری‌های خود انواع حالات ماساژ برای نقاط بدن را به شما ارائه می‌دهند. در واقع با استفاده از این نوع دستگاه ماساژور، می‌توان به راحتی مثل درمانگاه فیزیوتراپی، بدن را در تمام نقاط ماساژ داد و نسبت به رفع درد، خستگی یا گرفتگی عضلات اقدام کرد. دقت داشته باشید اگر در بدن التهاب وجود داشته باشد پس در همان نقطه گردش خون پایین است و این ماساژور می‌تواند باعث افزایش گردش خون شود. جالب است بدانید تکنیک ضربه‌ای یا کوبه‌ای در ماساژور برقی کالور مدل  cycle mg 08 باعث می‌شود نیرو به قسمت‌های خاصی از بدن اعمال شود و همین مورد در نهایت باعث افزایش گردش خون خواهد شد. با استفاده از ماساژور برقی کالور مدل  cycle mg 08 می‌توان تنش عضلانی را کاهش داده و با گردش خون مناسب، درد یا گرفتگی عضلات و ماهیچه‌ها را بهبود داد. دستگاه ماساژور تفنگی با شبیه‌سازی تکنیک‌های ضربه‌ای تا یک اینچ به بافت نرم شما نفوذ می‌کند، ماهیچه‌های شما را درگیر و از مغز شما برای رهایی از استرس حمایت می‌کند.

سری‌های متنوع و کاربردی

سری دو شاخه یا چنگال شکل به شما این امکان را می‌دهد که به طور موثرتری بر روی مناطقی مانند عضلات ستون فقرات، پشت گردن و ماهیچه‌های ساق و تاندون آشیل تمرکز کنید. گر می‌خواهید از ماساژور تفنگی خود برای هدف قرار دادن نقاط یا گره‌های خاصی استفاده کنید، سری گلوله شکل بهترین گزینه برای شما است. این سری برای هدف قرار دادن قسمت خاصی از بدن مثل شانه‌ها یا سایر نقاط بدن عالی عمل می‌کند. سری با سطح صاف را می‌توان برای اهداف مختلفی استفاده کرد.این سری برای ماساژ دادن نواحی جزئی عضلانی یا ماساژ کل بدن از ساق پا گرفته تا قسمت‌های بالاتر عالی عمل می‌کند. سری کروی و بالشتکی یکی دیگر از سری‌هایی است که در دستگاه‌های ماساژور تفنگی یافت می‌شود. استفاه از این سری در اطراف نواحی ظریف و استخوانی مثل ستون فقرات، شانه، مچ دست، پاها و بالای گردن بسیار عالی است چرا که ملایم‌تر ماساژ می‌دهد. به این ترتیب اگر از این سری در قسمت‌های استخوانی مثل مچ دست خود استفاده کنید و ضربه بزنید، دردی که با دیگر سری‌ها احساس خواهید کرد را دیگر نخواهید داشت.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی کلومن مدل K-MS2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

گان ماساژور کلومن K-MS2 که از محبوب ترین مدل های ماساژور های تفنگی است که به دلیل خوش دستی و سبک بودن وصدای کم آن ،کار با آن بسیار راحت است. استفاده از این ماساژور برای ماساژ و آزادسازی عضلات پس از ورزش در ورزشکاران بسیار مؤثر است. تفنگ ماساژور کوبه ای، درمان کوبه ای را ارایه میدهد درد عضلانی رایج روزانه را تسکین میدهد ،به ریکاوری بعد از تمرینات ورزشی کمک میکند و حتی می‌تواند به استرس و بهبود کیفیت خواب کمک کند این دستگاه بهترین وسیله و سریعترین روش برای از بین بردن اسید لاکتیک به وجود آمده بعد از ورزش یا فعالیت سنگین و حتی رفع خستگی فعالیت‌های روزمره است این ماساژور مناسب برای رفع خستگی و کوفتگی عضلات،افزایش جریان خون، ریکاوری عضلات و ریلکس کردن عضلات است. این تفنگ ماساژ از مواد با کیفیت ABS ساخته شده.این ماساژ می‌تواند برای بعد از رانندگی‌ها طولانی مدت ، و برای بعد از ورزش به عنوان سرد کردن ، برای بعد پیاده روی برای شل کردن عضلات و غیره می‌تواند مناسب باشد این ماساژور دارای6 سری مختلف برای نقاط فیله کمر ،عضلات پا، کف پا,و یک عضلانی کتف، گردن و سایر نقاط در نظر گرفته شده. دارای 30 سرعت قابل تنظیم است که 1800 تا 3200 ضربه در دقیقه تولید می‌کند . ظرفیت باتری آن 2500 میلی‌آمپر که مدت زمان شارژ بیشتری به نسبت دستگاه های مشابه نگه خواهد داشت، همچنین همزمان امکان استفاده با برق مستقیم و یا بدون کابل برق در صورتی که شارژ داشته باشد را نیز دارد. . در قسمت روی دستگاه منافذی طراحی شده که با گردش هوا در قسمت موتور از گرم شدن دستگاه جلوگیری میکند و دوام دستگاه را تضمین میکند .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی پرودو مدل PD-LSVSMG-WH‏ خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژور پرودو Porodo Massage Gun برای تسکین استرس و ناراحتی عضلانی و درد ها طراحی شده است. این ماساژور 12 ولتی بی سیم می باشد ، قابل حمل و سبک است و به راحتی می توانید آن را با خود به هر مکانی ببرید . ماساژور گان پرودو دارای طراحی ارگونومیک است که به راحتی در دست شما قرار می گیرد . این دستگاه دارای 4 سر قابل تعویض است که گروه های مختلف عضلانی را هدف قرار می دهد. ماساژور دارای 4 تنظیمات قابل تنظیم نیز می باشد. این محصول دارای ظرفیت باتری 2000 میلی آمپر ساعتی می باشد که تا 4 ساعت استفاده مداوم را فراهم می کند. ماساژور از طریق USB-C شارژ می شود، بنابراین می توانید به راحتی آن را در حال حرکت شارژ کنید. این دستگاه در زمان خستگی و گرفتگی عضلات شما بسیار همراه عالی به شمار می آید و تمامی خستگی شما را از بین می برد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور پا بیورر مدل FWM 45 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژور بیورر مدل FWM 45 از کمپانی آلمانی شناخته شده بیورر، محصولی کامل برای ماساژ و گرمایش پا می باشد. این دستگاه با استفاده از ماساژ و گرمایش پاها باعث ایجاد گردش خون بهتر و کاهش تنش و استرس در پاها می شود و خستگی و تنش را از کف و پاشنه ی پای شما رفع می کند. همچنین شما می توانید گزینه ی گرمایش را هم به صورت جداگانه فعال و یا غیر فعال کنید که دارای دو شدت قابل تنظیم می باشد. همچنین این دستگاه دارای 2 سطح قابل انتخاب برای ماساژ می‌باشد. ماساژور FWM 45 با ماساژ دادن ناحیه رفلکس پا باعث تقویت گردش خون در پاها می شود تا خستگی از پاها رفع شود. شایان ذکر است کاور دستگاه قابل جدا کردن و شستشو می باشد. این محصول برای سایز پای تا 47 قابل استفاده می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور زانو بیورر مدل EM 29 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژور زانو و آرنج بیورر مدل EM 29 از برند آلمانی بیورر برای تسکین درد از طریق تحریک الکتریکی عصب ها و به صورت کاملا ارگونومیک طراحی شده است. این ماساژور از طریق 4 برنامه و بهره گیری از تکنولوژی TENS خود امکان تکسین درد در ناحیه زانو و آرنج را به خوبی فراهم می آورد. شدت عملکرد این دستگاه از طریق پنل آن که مجهز به LCD Display می باشد قابل تنظیم است. شایان ذکر است برای عملکرد مناسب دستگاه باید محل ماساژ قبل از استفاده مرطوب شود تا تحریک عصب ها به خوبی صورت پذیرد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی بوستر مدل M2-A خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژور تفنگی همه جا یافت می‌شود و آن‌را می‌توان از به‌راحتی و با کمی دقت و تحقیق خرید. ورزشکاران این وسیله را تایید می‌کنند و مورد تاکید مربیان تناسب اندام نیز است اما تنها دلیل اقبال به آن مُد شدنش نیست. این محبوبیت جنون‌آمیز به دلیل عملکرد خوب ماساژور های تفنگی است البته به شرطی که از آنها درست استفاده شود. ماساژور برقی دستگاهی است که می‌توان در هر زمان و مکانی ماساژ سریع و قدرتمند از آن دریافت کرد. رمزگشایی از علت گزینش چنین نامی برای این دستگاه دشوار نیست چون تقریباً شبیه اسلحه دستی است و با آن می‌توان خودماساژ درمانی انجام داد. ماساژور های تفنگی بسیار متنوعی در بازار موجودند که همین تنوع تشخیص دستگاه‌های خوب از دستگاه‌های بی‌کیفیت را دشوار می‌کند. به طور خلاصه، ماساژور برقی بوستر مدل M2-A نیروی سریع انفجاری به بافت عضلات وارد می‌کند و گرفتگی و درد را تسکین می‌بخشد.

ماساژور تفنگی بوستر

ماساژور برقی بوستر مدل M2-A، یک وسیله قدرتمند و کارآمد برای ماساژ و افزایش جریان خون در بدن است. با دارا بودن سیستم کاهش صدا، نشانگر LED، و کنترل صفحه لمسی، این ماساژور برقی دارای ۶ سری مختلف برای استفاده در انواع حالات بدنی است. با وزن ۱.۱ کیلوگرم و باتری لیتیومی ۲۵۰۰ میلی آمپر ولت ۲۴، این دستگاه به شما امکان استفاده طولانی مدت را می‌دهد. با توان ۱۳۵ وات، موتور پرقدرت و فناوری کاهش نویز، این ماساژور برقی عمق نفوذ ۱۰ میلیمتری دارد و باعث بهبود گرفتگی عضلات و ماهیچه، کاهش دردهای مزمن و افزایش روند بازسازی بدن می‌شود.

ماساژور بوستر M2-A با سیستم کاهش صدا و نشانگر LED

ماساژور بوستر M2-A با سیستم کاهش صدا و نشانگر LED یکی از بهترین ماساژورهای برقی است که در بازار موجود است. این ماساژور قابلیت ارائه ماساژ با فشار قابل تنظیم را دارد و به دلیل سیستم کاهش صدا، صدای بسیار کمی تولید می‌کند. بنابراین، با استفاده از این ماساژور، می‌توانید در هر زمان و مکانی به راحتی و بدون ایجاد نویز، ماساژ بگیرید. این ماساژور با دو نوع سر ماساژ مجهز‌شده‌است که هر یک به منظور ارائه ماساژ در مناطق مختلف بدن طراحی شده‌اند. همچنین، نشانگر LED موجود در این ماساژور به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای هر نوع ماساژ، فشار مناسب را تنظیم کنید. با توجه به کیفیت و عمل‌کرد بسیار خوب این ماساژور، می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین ماساژورهای برقی با قیمت مناسب در بازار توصیه کرد.

تجربه ماساژ با ماساژور برقی M2-A با توان ۱۳۵ وات

ماساژور برقی بوستر مدل M2-A، یکی از بهترین و موثرترین روش‌های ماساژ بدون نیاز به ماساژور حرفه‌ای است. این ماساژور با قدرت ۱۳۵ وات، امکان تجربه یک ماساژ حرفه‌ای را در خانه برای شما فراهم می‌کند. با داشتن این ماساژور، شما می‌توانید به راحتی و با کمترین هزینه، از تجربه ماساژ لذت ببرید. برای استفاده از این ماساژور، کافی است آن را روشن کرده و به قسمتی از بدن که می‌خواهید ماساژ دهید، نگه دارید. با استفاده از دسته قابل تنظیم این ماساژور، می‌توانید شدت ماساژ را تنظیم کنید و به راحتی به نیاز‌های خود بپاسخ دهید. این ماساژور با طراحی کوچک و قابل حمل، به شما این امکان را می‌دهد که همیشه در دسترس خود داشته باشید و در هر زمان که نیاز داشتید، از آن استفاده کنید. همچنین، با قیمت مناسبی که دارد، شما می‌توانید این ماساژور را به راحتی خریداری کنید و به تجربه یک ماساژ حرفه‌ای دست یابید. در نتیجه، ماساژور برقی بوستر مدل M2-A، یکی از بهترین روش‌های ماساژ بدون نیاز به ماساژور حرفه‌ای است که با قدرت ۱۳۵ وات، قابلیت تجربه یک ماساژ حرفه‌ای را در خانه برای شما فراهم می‌کند. با قیمت مناسب و طراحی کوچک و قابل حمل، این ماساژور به شما این امکان را می‌دهد که همیشه در دسترس خود داشته باشید و به راحتی به نیاز‌های خود بپاسخ دهید.

ماساژور بوستر M2-A با ۶ سری مختلف برای افزایش جریان خون و کاهش دردهای مزمن

ماساژور برقی بوستر مدل M2-A با داشتن ۶ سر مختلف، یکی از بهترین راه‌های کاهش دردهای مزمن و افزایش جریان خون در بدن است. با استفاده از این ماساژور بوستر، شما می‌توانید به‌طور موثری درمان دردهای مزمن خود را انجام دهید و باعث بهبود عمل‌کرد بدن خود شوید. این دستگاه با داشتن ۶ سر مختلف به شما امکان می‌دهد تا به نقاط مختلف بدن خود ماساژ دهید. سرهای مختلف دستگاه، قابلیت تنظیم شدت و قدرت ماساژ را دارند و به شما اجازه می‌دهند تا با توجه به نیاز بدن خود، بهترین تنظیمات را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌های این ماساژور بوستر می‌توان به داشتن حافظه خودکار و توانایی ذخیره‌سازی تنظیمات قبلی اشاره کرد. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا بعد از هر بار استفاده، دستگاه را با تنظیمات قبلی خود راه‌اندازی کنید. در کل، ماساژور بوستر مدل M2-A با داشتن ۶ سر مختلف و ویژگی‌های منحصر به فرد، یکی از بهترین ابزارهای درمانی برای دردهای مزمن و افزایش جریان خون است.

ماساژور بوستر M2-A با موتور پرقدرت و فناوری کاهش نویز و عمق نفوذ ۱۰ میلی‌متر

ماساژور برقی بوستر مدل M2-A با موتور پرقدرت و فناوری کاهش نویز و عمق نفوذ ۱۰ میلی‌متر، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افرادی است که به دنبال یک ماساژور با کیفیت و عمل‌کرد بالا هستند. این ماساژور دارای تکنولوژی Vibration Boost است که توسط شرکت معتبر بوستر تولید‌شده‌است و با استفاده از آن، تجربه ماساژی بی‌نظیری را خواهید داشت. یکی از ویژگی‌های برجسته این ماساژور، موتور پرقدرت آن است که باعث ایجاد ارتعاشات بیشتری می‌شود و در نتیجه، عمل‌کرد بهتری نسبت به دیگر ماساژورها دارد. همچنین، فناوری کاهش نویز نیز به شما اجازه می‌دهد تا در هر زمان و هر مکانی از این ماساژور استفاده کنید، بدون این که دردسری برای افراد اطرافتان ایجاد شود. یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته این ماساژور، عمق نفوذ آن است. با این ماساژور، شما می‌توانید به عمق ۱۰ میلی‌متری بافت‌های عمیق بدن خود نفوذ کنید و تمامی ارگان‌ها و بافت‌های بدن خود را ماساژ دهید. همچنین، این ماساژور دارای سری‌های مختلفی است که می‌توانید برای هر بخش از بدن خود استفاده کنید و باعث شادابی و رفع خستگی و درد بدن خود شوید. در نتیجه، اگر به دنبال یک ماساژور با کیفیت و عمل‌کرد بالا هستید، ماساژور بوستر مدل M2-A یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما است.

نتیجه گیری

در نهایت، می‌توان گفت که ماساژور برقی بوستر مدل M2-A با ویژگی‌های منحصر به فردی که در بالاترین سطح کیفیت، عمل‌کرد و کارایی قرار دارند، یکی از بهترین گزینه‌های ماساژورهای برقی در بازار است. با داشتن سیستم کاهش صدا و نشانگر LED، توان ۱۳۵ وات، ۶ سر مختلف و فناوری کاهش نویز و عمق نفوذ ۱۰ میلی‌متر، این ماساژور قابلیت کمک به کاهش دردهای مزمن و افزایش جریان خون را دارد. به علاوه، با طراحی کوچک و قابل حمل، می‌توانید همیشه در دسترس خود داشته باشید و در هر زمان که نیاز داشتید، از آن استفاده کنید. بنابراین، اگر به دنبال یک ماساژور با کیفیت و عمل‌کرد بالا هستید، ماساژور بوستر مدل M2-A یکی از بهترین گزینه‌های شماست.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی باب اند براد مدل C2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

طراحی سبک وزن و قابل حمل - تفنگ ماساژ باب و براد تنها 1.5 پوند است، به راحتی در هر مکانی حمل می شود و به راحتی در هر کیف باشگاهی در دفتر ورزشگاه خانگی بسته بندی می شود. برای افزایش قابلیت حمل ماساژور کیف خود را همراه داشته باشید. با طراحی ارگونومیک دسته سیلیکونی آن به راحتی در دست می شود. ماساژور را با خود داشته باشید و در هر زمان از آن استفاده کنید. عملکرد قدرتمند - موتور بدون جاروبک، خروجی انرژی گشتاور فوق‌العاده مسدودکننده بدون وقفه و ساختار محرک شفت دوگانه عملکرد پایدار را ارائه می‌دهد. حداکثر سرعت تا 3200 دور در دقیقه می تواند به ریکاوری سریعتر عضلات، کاهش درد عضلانی، خستگی عضلانی و تجمع اسید لاکتیک، تشویق جریان خون، بهبود دامنه حرکت و انعطاف پذیری، کمک به سفتی عضلات و موارد دیگر کمک کند. به دلیل ضربات قوی تر این تفنگ ماساژور برای ورزشکاران حرفه ای مناسب تر است. 5 سر و سرعت ماساژ - 5 سر ماساژ و 5 سرعت برای قسمت های مختلف بدن مناسب است و می تواند نیازهای مختلف را برطرف کند. سرهای ماساژ در اشکال مختلف را می توان بر روی گروه های مختلف عضلانی استفاده کرد و درمان هدفمندی را برای بهبودی سریع ارائه کرد. شارژ سریع TYPE-C - پورت شارژ سریع Type-c را می توان به آداپتور 5V/2A یا پاوربانک شارژ کرد و قابلیت حمل بیشتر را فراهم می کند. هر آداپتور معمولی تلفن می تواند تفنگ ماساژور را بدون مشکل شارژ کند. تراشه هوشمند و حفاظت از خاموش شدن خودکار تایمر 10 دقیقه ای - تراشه هوشمند داخلی که برای 10 دقیقه خاموش شدن خودکار کار می کند تا از آسیب ناشی از استفاده بیش از حد به بدن انسان جلوگیری کند. تفنگ ماساژ عضلانی فوق العاده آرام. این دستگاه از آخرین فناوری کاهش نویز برای کاهش صدای تفنگ ماساژور در حین استفاده استفاده می کند، صداها حتی در حداکثر 3200 RPM کمتر از 60 دسی بل هستند. به طور عمدی برای تسکین درد ساخته شده است بر خلاف سایر محصولات موجود در بازار، تفنگ ماساژ ارگونومیک C2 باب و براد عمداً برای بهبود بهبودی بیمار و ورزشکار ساخته شده است. تفنگ ماساژ بافت عمیق C2 به طرز فریبنده ای قدرتمند است و ماساژی با شدت بالا ارائه می دهد که در کاهش تنش عضلانی و در عین حال ملایم بودن موثر است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور چشم لومینت مدل B07VMRRB9Y خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ما نمی دانیم که این کالا چه زمانی در انبار باز می گردد یا خیر. مدل جدید: طراحی نازک تر (-0.8 سانتی متر)؛ فندک (-15 گرم)؛ دکمه احتراق راحت؛ همان بهره وری سیستم BREVETE: به لطف سیستم روشنایی ثبت شده، این لامپ با حفظ همزمان بینایی و به حداقل رساندن تابش خیره کننده، روشنایی ایده آل چشم ها را فراهم می کند. اگر از عینک یا لنزهای تماسی استفاده می کنید، می توانید از لامپ استفاده کنید بدون اینکه روی دید یا راحتی شما تأثیر بگذارد. معادل یک لامپ 10000 لوکس: نور ساطع شده یک نور سفید غنی شده با آبی است. این دستگاه دارای 3 شدت نور (500، 1000 و 1500 لوکس) است. یک مطالعه مستقل و بالینی نشان داده است که Luminette به اندازه یک لامپ 10000 لوکس کارآمد است. عمر طولانی: لامپ از طریق کابل میکرو USB قابل شارژ است. یک بار شارژ عمر باتری تقریبا 5 جلسه. این دستگاه دارای یک شارژر و یک کیف حمل است ایمن فوق العاده: نور ساخت بلژیک است و از سال 2006 تاکنون توسط بیش از 80000 کاربر به روشی ایمن استفاده شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی بیورر مدل FM39 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژور پا بیورر FM39 با داشتن 6 سری غلتان برای ماساژ کف پا به صورت شیاتسو ( ماساژ ژاپنی ) و روکش هوازی برای جلوگیری از تعریق پا هنگام ماساژ و همچنین انتخاب حالت گرمایشی برای افزایش گردش خون و تسریع در تسکین درد پا یک ماساژور تمام عیار میباشد. ماساژور fm39 با داشتن فناوری مادون قرمز و سری های غلتان هنگام ماساژ کف پا در ناحیه رفلکس (در کف پا نقاطی برای پمپاژ خون از سیاهرگها وجود دارد که به آن ناحیه رفلکسی کفته میشود) که باعث رفع خستگی وتسکین درد و بهبود گردش خون در نواحی کف پا میشود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی چیروگان مدل 1688 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

شامل 15 سر و 2 توپ ماساژ پاداش - ماساژور کوبه ای Chirogun شامل 15 ضمیمه سر پیشرو در بازار است، ابزاری برای ماساژ هر ماهیچه در بدن شما که گردش خون را بهبود می بخشد و به تسریع گرم کردن و ریکاوری کمک می کند. به علاوه، این مجموعه شامل یک کیس است که ذخیره سازی و حمل و نقل را ساده می کند. باتری 2550mah با شارژ سریع و عمر طولانی - تفنگ ماساژ بافت عمیق مجهز به آداپتور 1A/25.2V به این معنی که سریع شارژ می شود. باتری با ظرفیت 2550mah به این معنی است که موتور بدون برس با گشتاور بالا در این ماساژور تفنگی می تواند به مدت 6 ساعت به طور مداوم کار کند. 30 سطح سرعت قابل تنظیم - تفنگ ماساژ دستی ما 30 سطح سرعت مختلف را تا 3200 دور در دقیقه ارائه می دهد. خواه آرامش عضلانی بعد از ورزش باشد یا ماساژ روزانه بدن، به راحتی می توانید دامنه ارتعاشی را که مناسب شماست پیدا کنید. ویژگی های کلیدی محصول بی صدا و به راحتی در دست - این تفنگ ماساژور عضلانی از آخرین فناوری در کاهش نویز استفاده می کند. حتی در سطح حداکثر سرعت، ماساژور تفنگی برای عضلات بیش از 60 دسی بل نخواهد بود. علاوه بر این، طراحی ارگونومیک به این معنی است که این محصول راحت و آسان برای استفاده است. دفترچه راهنما را با دقت بخوانید - لطفاً قبل از استفاده دفترچه راهنمای ارائه شده همراه با دستمال عمیق تفنگ ماساژ Chirogun را از نزدیک بخوانید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ماساژور برقی شیائومی مدل mjjmq03-zj خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ماساژور تفنگی شیائومی MJJMQ03-ZJ از یک موتور Brushless بهره می‌برد که دو برابر موتورهای براش دوام دارند. در داخل محفظه موتور نیز یک مگنت قوی، سیم پیچ و تعدادی یاتاقان قرار گرفته که در عین صدای کم، گشتاور زیادی را تولید می‌کنند. نویز کمتر از 45 دسی بل این دستگاه نشان می‌دهد که لازم نیست نگران سر و صدای زیاد موتور باشیم. 3 سری متفاوت برای این ماساژور در نظر گرفته شده که هر کدام کاربرد درمانی خاص خود را دارند. سرعت موتور این ماساژور در 3 سطح مختلف قابل تنظیم است: سطح 1 با دور 1800rpm برای ریلکس کردن عضلات، سطح 2 با دور 2400rpm برای استفاده معمول و سطح 3 با دور 3200rpm برای ماساژ عمیق. در پک دستگاه سه سری مختلف قرار داده شده است که بتوانید با استفاده از آن‌ها نقاط مختلف بدن خود و عضلاتتان را ماساژ دهید. سری توپی شکل برای ماساژ عضله‌های بدن در قسمت پشت بازو، باسن، عضلات سینه و مانند آن، سری تخت برای ماساژ مفصل‌ها و همچنین برای ریلکس کردن و سری مخروطی برای ماساژ دادن عمقی قسمت‌های مختلف بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. باتری این ماساژور 2600 میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارد و می‌توانید با یکبار شارژ از آن به مدت 1 ماه یا 12 ساعت استفاده کنید. درگاه شارژ این ماساژور از نوع تایپ سی 20V/1.2A بوده و می‌توانید با پاوربانک هم شارژش کنید. همچنین این ماساژور دارای چندین سطح محافظتی شامل محافظت در برابر اضافه بار و ولتاژ، اتصال کوتاه، فشار بیش از حد و داغ شدن بوده و باعث محافظت بیشتر از دستگاه می‌شود. در هر بار استفاده از ماساژور، دستگاه به طور اتوماتیک بعد از 10 دقیقه استفاده خاموش می‌شود. روی بدنه با یک پوشش UV رنگ شده و حالتی مات و لطیف دارد. این رنگ از کیفیت خوبی برخوردار بوده و بر اثر مرور زمان کمرنگ نمی‌شود. مهم ترین نکته ظاهری این ماساژور این است که 856 گرم وزن دارد و به دلیل ابعاد کوچکش همه جا قابل حمل است.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo