ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید بخور خانگی

از زمان های قدیم تا کنون افراد برای ایجاد رطوبت در محیط اطراف خود و محل سکونتشان با استفاده از محصولات بخور و یا حتی گذاشتن کتری بر روی بخاری از مشکلاتی مانند خارش و سوزش چشم‌ها و بینی، گلودرد، خشکی پوست، سردردهای سینوسی، خروپف های بلند و حتی خونریزی بینی جلوگیری می کرده اند. امروزه این محصولات مانند تمامی وسایل دیگر دارای پیشرفت های چشمگیری بوده است. نمونه های جدید قابلیت استفاده در مصارف خانگی و صنعتی را برای استفاده کنندگان فراهم آورده اند. برای آشنایی بیشتر با این محصول مرتبط با سلامتی افراد خانواده با ادامه مقاله راهنمای خرید بخور خانگی همراهمان باشید.

دستگاه بخور چیست؟

این محصول وسیله ای است که آب یا مایعات دیگر را به بخار تبدیل می کند. دستگاه بخور قابلیت تبدیل هوای خشک به مرطوب را با ایجاد بخار دارد.

انواع بخور خانگی

 1. دستگاه بخور سرد
 2. دستگاه بخور گرم
 3. دستگاه بخور سرد و گرم ( دو منظوره )

بخور سرد

دستگاه بخور سرد نسل جدید دستگاه های بخور گرم می باشند. بخورهای سرد در انواع گوناگونی طراحی و تولید می شوند. نمونه های ذکر شده در ادامه دارای مزایا و معایب متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند.

 1. رطوبت ‌ساز پروانه‌ ای
 2. رطوبت ساز اولتراسونیک
 3. رطوبت‌ ساز تبخیری

رطوبت ساز اولتراسونیک: این نمونه از بخورها سرد دارای دیسک سرامیکی پیزوالکتریک بوده که به علت وجود میدان الکتریکی دارای نوسان می باشد. وجود این نوسانات باعث ایجاد موج در آب موجود در دستگاه بخور می شود. عدم وجود فیلتر در این نمونه ها باعث کاهش هزینه های جاری در آنها شده و نسبت به مدل تبخیری و پروانه ای، رطوبت بیش تری را وارد فضای مورد نظر می کنند.

دستگاه بخور پروانه ای: این نمونه دستگاه بخور به وسیله یک دیسک پروانه ای که بر روی مخزن آب قرار دارد، عمل می کند. حرکت پروانه باعث وزش باد درون مخزن آب و در نتیجه ایجاد بخار می شود.

دستگاه بخور تبخیری: این دستگاه بخور به وسیله یک فیلتر فیتیله ای، آب را به سمت یک فن هدایت می کند. به این گونه فن باعث تبخیر و هدایت آب به بیرون می شود. وجود این فیلترها در بخور تبخیری سبب جلوگیری از پراکندگی ذرات، گرد و غبار و باکتری ها در محیط اطراف می شود. به یاد داشته باشید این فیلترها نیاز به تعویض دوره ای دارند.

مزایا بخور سرد

بخورهای سرد به دلیل مصرف كمتر برق و کاهش 90 درصدی در خطرهای احتمالی و جلوگیری از دم نكردن هوای محیط اطراف پیشنهاد بهتری برای فصل‌های بهار و تابستان می باشد. همچنین می توان به عنوان یک ضدعفونی‌كننده موثر برای محیط كار یا اتاق كودكان از آن بهره برد.

معایب بخور سرد

بخور سرد محل مناسبی برای تكثیر باكتری‌ها و قارچ‌هاست می باشد. همچنین همزمان با پراكنده شدن قطره های بخار، باكتری‌ها هم به همراه آب در فضای اتاق پخش می شوند. بنابراین مخزن بخورهای سرد باید هر روز با آب و مواد شوینده شسته شو داده شوند. با ادامه مقاله راهنمای خرید بخور خانگی مراهمان باشید.

بخور گرم

از دستگاه های بخور گرم برای استفاده در هوای سرد توصیه می شود. در بخورهای گرم یک المنت حرارتی برای گرم شدن و سپس تبدیل کردن آب به بخار استفاده می کنند. بخورهای گرم برای تسکین گرفتگی بینی، عفونت های مجاری تنفسی، کاهش شدت درد و سرفه های خشک مناسب و کاربردی می باشد. بنابراین برای استفاده در فصول سرد سال مناسب می باشند.

مزایا بخور گرم

این بخور خانگی در زمستان بهترین گزینه برای رهایی از خشكی و التهاب‌های تنفسی و پوستی می باشد.

معایب بخور گرم

بخورهای گرم به دلیل المنت حرارتی نسبتا قوی به كار رفته سر و صدا و مصرف برق بیشتری دارند. از معایب دیگر این محصول می توان به داغ شدن هنگام استفاده اشاره کرد. دقت داشته باشید که دستگاه بخور گرم نباید در دسترس كودكان و افراد مسن قرار گیرد.

بخور سرد و گرم ( دو منظوره )

این نمونه دستگاه دارای هر دو سیستم سر و گرم است. اگر به مدت 4 فصل سال به دنبال دستگاه بخور هستید، می توانید با استفاده از این نمونه هم بخار گرم و هم بخار سرد تولید کنید. این دستگاه دو منظوره بهترین گزینه برای خرید است. البته به یاد داشته باشید تجربه نشان می دهد که دستگاه های تک منظوره تخصصی تر و کارآمدتر هستند.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید بخور خانگی برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز منزلتان، مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( خانه و آشپزخانه ) می توانید مطالعه نمائید.

تفاوت عمده بخور گرم و سرد

 1. بخور گرم دارای قسمتی برای دارو است. اما این قابلت در بخورهای سر وجود ندارد.
 2. بخور گرم به دلیل وجود المنت، مصرف انرژی بالایی دارد. اما دستگاه بخور سرد انرژی کمتری مصرف می کند.
 3. بخور گرم به دلیل بالا رفتن دمای آب تا 100 درجه، بسیاری از باکتری های موجود در آب را از بین می برد و از پراکنده شدن آنها در فضا جلوگیری می کند. اما دستگاه بخور سرد با وجود فناوری جدید، آب بدون گرما را تبخیر می کند. این عملکرد باعث پخش شدن این باکتری ها در فضا می شود.
 4. بخور گرم به دلیل سرد شدن دمای محیط برای زمستان مناسب است. اما در مقابل بخور سرد در تابستان فضا را خنک می کند.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید بخور خانگی

نکات مهم هنگام خرید بخور

نوع

در اولین قدم فبل از خرید مشخص کنید که برای چه نوع کاربردی می خواهید بخور بخرید. همانطور که در بالا ذکر شد انواع گوناگونی از بخورها در بازار موجود می باشد. بنابراین متناسب با نیاز خود خرید کنید.

سایز

دستگاه‌های بخور در سایزهای مختلف و قابلیت‌های متعدد در بازار موجود می باشند. برای انتخاب سایز مناسب به فضای مورد استفاده توجه کافی داشته باشید.

جنس

جنس‌های نامرغوب و بی کیفیت به وفور در بازار وجود دارند. بهتر است هنگام خرید سراغ دستگاهی بروید كه جنس مخزن و بدنه آن از مواد مرغوب و مناسب و البته استاندارد تولید شده باشد.

کنترل خروجی رطوبت

شما می توانید به راحتی رطوبت دستگاه های بخور را کنترل کنید. این عمل از طریق سه متغیر انجام می شود. بعضی از این محصولات ممکن است دو قسمت برای این کار داشته باشند. می توانید حالت چرخش را روی حالت روشن یا خاموش قرار دهید تا در سطح مناسبی قرار بگیرد. اما استفاده کنندگان به طور معمول از گزینه اتومات دستگاه استفاده می کنند.

حمل و نقل راحت

بعضی از دستگاه های بخور وزن کم به دلیل حجم محدود دارند. بنابراین به راحتی می توان آنها را جابجا کرد. به دلیل نوع طراحی این محولات، حتی با میزان استفاده از حجم حداکثری این نمونه از بخورها بازهم به آسانی می توانید دستگاه را جابجا کنید.

نکته: فیلترهای موجود در این گونه دستگاه ها در روند رطوبت سازی نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

تنظیمات میزان صدا

برخی از دستگاه های بخور صدای خفیفی هنگام استفاده ایجاد می کنند. برای رفع این مشکل و خلاصی از کلافگی به علت وجود صدا، از طریق تنظیمات، می توانید آن را کاملا بی صدا کنید. دقت داشته باشید حالت های سایلنت کاملا بدون صدا نیستند. اما صدای آن ها اصلاً قابل توجه نخواهد بود.

برای استفاده از دستگاه بخور در مکان هایی که نیاز به آرامش دارید، یک دستگاه بخور التراسونیک یا دستگاهی خریداری کنید که کاملا بی صدا باشند.

سایر ویژگی ها

می توانید از دکمه های کنترل دیجیتالی این دستگاه که به صورت اتوماتیک برای شما عمل می کند، استفاده نمائید. این قابلیت باعث می شود که دستگاه در حالت اتوماتیک و کاملا ایمن عمل کند. از ویژگی های دیگر این محصولات می توان به تنظیم اتومات سطح رطوبت هوا اشاره کرد. این گزینه می تواند هنگام استفاده بسیار پر کاربرد باشد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید بخور خانگی

میزان فضای بازدهی

هنگام انتخاب یک دستگاه بخور (رطوبت ساز) باید در نظر داشته باشید که برای یک اتاق یا کل فضای خانه چقدر نیاز به رطوبت متمرکز دارید. این دستگاه ها چه از نوع سر و چه گرم می توانند 100 متر مربع فضا را مرطوب کنند.

نکته: دستگاه را حتما پیش از خرید امتحان كنید. تا به این وسیله پس از اطمینان از سالم بودن دستگاه، از نوع عملكرد و صدایی كه حین كار ایجاد می‌كند، آگاهی كامل پیدا کنید.

برند

دستگاه های بخور از مدل های فانتزی و کوچک گرفته تا مدل‌‌ های بزرگ و رومیزی با قیمت‌ های متنوع در بازار وجود دارند. برندهای بیورر، فلر، های تک، متیو یا متئو، آلپکس و … از نمونه های معتبر موجود در بازار کشورمان می باشند.

گارانتی

به دنبال محصولی باشید که دارای گارانتی یا خدمات پس از فروش معتبر باشد. این گونه محصولات از کیفیت بالاتری نسبت به محصولاتی که تضمین ندارند، برخوردار می باشند. شرکت های معتبر و به نام در این عرصه هرگز کیفیت محصول را فدای فروش حداکثری با قیمت حداقلی نمی کنند. بنابراین می توانید به راحتی آنها را خریداری کنید.

قیمت

قیمت نقش مهمی در انتخاب شما خواهد داشت. ابتدا مشخص کنید که برای خرید این دستگاه چقدر هزینه خواهید کرد. وقتی بودجه مشخص باشد، بسیاری از محصولات به طور خودکار از انتخاب شما خارج می شوند. این عملکرد روند انتخاب برای شما را آسان تر خواهد کرد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید بخور خانگی

فواید عوض کردن فیلتر دستگاه بخور

بیشتر دستگاه های بخور دارای چند فیلتر می باشند. فیلتر ها می توانند مواد آلوده موجود در هوا را به خود جذب کنند. بنابراین بهتر است که چند وقت یکبار آن ها را تعویض کنید. این عمل امنیت دستگاه را افزایش داده و تمیزی هوای درون اتاق را بیش از همیشه تامین می کنند.

نكات مهم پس از خرید دستگاه بخور

از آن جایی كه این دستگاه وظیفه مطلوب كردن فضای پیرامون و تنفس سالم برای استفاده کننده را بر عهده دارد، باید تمام نكات بهداشتی لازم را در نگهداری از این دستگاه در نظر داشته باشید.

 1. مخزن آب دستگاه بخور بعد از چند روز استفاده و با كم شدن آب درونش محیط مناسبی برای رشد قارچ‌ها و میكروب‌هامی باشد. بنابراین مخزن آن حداقل هفته‌ای دوبار باید كاملا شسته و تمیز شود.
 2.  به دلیل بالا رفتن رطوبت و تاثیر آن در تشدید حساسیت‌ها از این دستگاه به طور دائم استفاده نکنید. استفاده‌های 30 دقیقه به فاصله هر پنج ساعت کافی می باشد.

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید بخور خانگی لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد مدل Z250 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این دستگاه تامین کننده رطوبت تا 10 متر مکعب را دارد و برای محیطهای گلخانه ای پرورش قارچ پرورش گلهای زینتی و اپارتمانی ازمایشگاه چاپخانه پرنده فروشی و...مناسب است.این محصول دارای یک عدد پیزو و یک درجه تنظیم دما میباشد که بر روی دستگاه تعبیه شده است.محصول نام برده دارای یک شناور میباشد که برای تننظیم کردن میزان حجم اب دستگاه و به صورت مستقیم به اب شهری متصل میشود.دستگاه دارای فیلتر تصفیه اب میباشد که از رسوب گذاری دستگاه جلوگیری میکند.بدنه دستگاه از pvc و ضد اب است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد و گرم امسیگ مدل US494 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه بخور یا رطوبت ساز یکی از وسایل بسیار کاربردی برای افرادی است که در شهرهای صنعتی و شلوغ زندگی می‌کنند زیرا این افراد به صورت مداوم در هوایی آلوده و غیر تمیز تنفس می‌کنند. به ویژه در فصول سرد سال که میزان آلاینده‌ها بسیار افزایش و رطوبت بسیار کاهش می‌یابد و بهترین راهکار برای حفظ سلامتی استفاده از دستگاه بخور در منازل است. دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد و گرم امسیگ مدل US494 از 2 تکنولوژی سیستم اولتراسونیک و تبخیر استفاده می‌کند که در این حالت رطوبت تولید شده تمیز و عاری از هرگونه باکتری است و شما می‌توانید به محض ورود به منزل آن را روشن کرده و از هوای تمیز خانه لذت ببرید. همچنین این دستگاه قادر به تولید دو نوع بخار سرد و گرم است که به حفظ رطوبت محیط مد نظر شما کمک زیادی می‌کند. از مزیت‌های دیگر این دستگاه باید به سیستم خوشبوکننده هوا اشاره کرد که منجر به معطر کردن محیط خانه شما می‌شود.

نفسی دوباره بکشید

زندگی در شهرهای پر جمعیت که آلودگی هوا بیداد می‌کند راه را برای گرفتن اکسیژن و رطوبت بسته است. به همین دلیل توصیه می‌شود در خانه افرادی که در شهرهای شلوغ زندگی می‌کنند یک بخور هوا وجود داشته باشد تا دست کم هوای محیط خانه تلطیف شود. به‌ویژه در هوای سرد سال که اغلب پدیده وارونگی دمای ایجاد می‌شود و هوای آلوده بر شهر سایه می‌افکند. همچنین در فصول سرد سال میزان رطوبت به مقدار قابل‌توجه ای کاهش می‌یابد و همین موضوع سبب خشکی، سوزش و خارش پوست می‌شود. در مقابل شما می‌توانید از راهکار بسیار هوشمندانه‌ای مانند بخور استفاده کنید که دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد و گرم امسیگ مدل US494 شما را برای دریافت هوایی تازه همراهی می‌کند.

در هوایی پاکیزه تنفس کنید

نکته‌ای که شاید افراد زیادی نسبت به آن بی‌توجه باشند میزان رطوبتی است که باید از هوا دریافت کنند. رطوبت کم می‌تواند برای افراد مشکل‌ساز باشد زیرا منشأ بسیاری از بیماری‌ها مانند سرماخوردگی، آنفولانزا، عفونت چشم، بیماری‌های عفونی و... است که از طریق دریافت کم رطوبت توسط بدن اتفاق می‌افتد. در این حالت مخاط بدن خشک شده و ویروس به راحتی، راه را برای نفوذ پیدا می‌کند که این حالت بیشتر در فصل پاییز و زمستان اتفاق می‌افتد. به همین دلیل باید در فصول سرد سال از دستگاه بخور برای افزودن رطوبت به هوا استفاده کرد تا از بروز این علائم جلوگیری شود. با وجود تمام این عوامل اما افراد کمی تمایل به استفاده دستگاه بخور در خانه خود دارند که این موضوع به دستگاه‌های بخور قدیمی برمی‌گردد که علاوه بر اینکه بسیار بزرگ و زشت بودند سروصدای زیادی را نیز تولید می‌کردند و خواب را از چشمان افراد سلب می‌کرد. اما شرکت امسیگ تمام این مشکلات را حل کرده و با تولید دستگاه بخور US494 به تمامی این معضلات پایان داده است.

در نگاه اول مدل US494 دارای ظاهری بسیار زیبا، شیک و البته جمع‌وجور است که محیط زیادی را اشغال نمی‌کند و از همه مهم‌تر بی‌صدا کار می‌کند. شما می‌توانید آن را شب‌ها با خیالی راحت و بدون مزاحمت صدای برای مرطوب کردن محیط اتاق خود روشن کنید تا هوای پاک و تمیز در خانه شما جریان داشته باشد. همچنین این دستگاه بخور برای اتاق نوزادان یا کودکان خردسال بسیار ایده آل است و دیگر فکر شما از بابت سطح رطوبت اتاق آن‌ها راحت خواهد بود. همچنین این دستگاه دارای چراغ شب حلقه‌ای آبی است که نقش یک چراغ خواب دوست‌داشتنی را هم بازی می‌کند.

سرد و گرم روزگار را با امسیگ بچشید

دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد و گرم امسیگ مدل US494 علاوه بر دارا بودن ظاهر زیبا و چشم‌نواز خود؛ عملکرد خوب و قابل قبولی را از خود به نمایش می‌گذارد. حجم خروجی بخار سرد آن 320 میلی‌آمپر ساعت و حجم خروجی بخار گرم 570 میلی‌آمپر ساعت است. همچنین این دستگاه دارای مخزن 6.1 لیتری بوده که جنس مخزن شیشه‌ای است و شما در این حالت می‌توانید حجم آب دستگاه را زیر نظر داشته باشید.

امسیگ عطردان شما می‌شود

دستگاه بخور US494 حتی مشکل خوشبو شدن هوای اتاق شما را نیز حل کرده است. در دستگاه یک مخزن عطردان تعبیه شده که کافی است چند قطره روغن محلول در آب معطر را داخل آن ریخته و به دستگاه اجازه دهید تا بو را به صورت ملایم در هوای خانه پخش کند. این نکته را فراموش نکنید که این دستگاه به مراتب ایمن‌تر و تمیزتر از مشعل‌های خوشبوکننده هوا است زیرا احتمال آتش‌سوزی آن بسیار کم است.

نتیجه‌گیری

مطالعات نشان می‌دهد وجود رطوبت حداقل در هوای اتاق به خواب راحت‌تر می‌انجامد. پس برای داشتن یک خواب دل‌چسب در روزهای سرد سال از دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد و گرم امسیگ مدل US494 استفاده کنید تا از خشکی بینی، چشم و پوست خود جلوگیری کنید. همچنین شما می‌توانید برای معطر کردن خانه زمان ورود مهمان‌ها از کمک این دستگاه نیز بهره گیرید.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ - 2008B2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برند " وکتو " جز برندهای برتروبا کیفیت, در رابطه با تولید کالاهای مربوط به ابزار سلامت از جمله انواع دستگاه بخور و دستگاه های فشار سنج و... می باشد.این برند ، یکی از بزرگترین مجموعه ها درزمینه تولید ابزارهای ذکر شده با سابقه طولانی, هر روز بهتر و مصمم تر از پیش, جهت ارائه محصولات خود به مشتریان و همچنین جلب رضایت آنان, گام بر می دارد . مطالعات اخیر نشان داده است که افزایش سطح رطوبت در محیط تاثیر بسزایی بر روی اکثر ویروس ها در هوا دارد، و آنها را عملا بی اثر می کند . از آنجا که بیشتر بدن انسان از آب تشکیل شده است، شرایط خشک می تواند باعث خشکی پوست شود و داشتن یک دستگاه بخور, می تواند به جلوگیری از خشک شدن پوست کمک کند. رطوبت اضافه شده در هوا به بهبود خشکی پوست، خارش چشمها, ترک لبها و همچنین گلودرد و سردردهای سینوسی و مشکلات دیگر کمک شایانی میکند و حتی می تواند این علائم را از بین ببرد و لبخند رضایت روی صورت شما بنشاند. دستگاه بخور دو کاره سرد وکتو مدل " HQ-2008B2 " با طراحی زیبا مناسب محیطهای بسته بوده و هوا را بسیار مطبوع می سازد. این دستگاه با حجم مخزن 5 لیتر به مدت زمان حدود 13 ساعت, با بخار دهی 380 میلی لیتر بر ساعت برای محیطی حدود 35 مترمربع, فضای بسیار مطلوبی ایجاد خواهد کرد. میزان آب باقیمانده درمخزن دستگاه, بعلت شفاف بودن مخزن آب, قابل رویت می باشد. همچنین این دستگاه از کیفیت بالای ساخت برخوردار بوده و دارای گواهینامه CE اروپا میباشد ( لازم بذکر است محصولاتی که دارای علامت CE هستند، از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گرفته و این نشان رادریافت نموده اند ). دستگاه بخور وکتو با عملکرد بسیار ساده, بسیار کم صدا است و دارای موتور قدرتمندی است که بخار و فشار هوای مناسبی جهت لطافت فضای محیط منزل یا محل کار شما تولید خواهد نمود. همچنین میزان بخار خروجی بوسیله پیچ قرار داده شده روی دستگاه, قابل تنظیم می باشد. بدلیل مسائل امنیتی هنگامیکه آب دستگاه به اتمام برسد, عملکرد دستگاه بطور اتومات قطع می گردد. ضمنا این دستگاه, مجهز به فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن می باشد. لامپ LED قرارداده شده در دستگاه, در هنگامی که دستگاه در حال کار کردن باشد روشن است. با فشردن دکمه Ion (یونیزه کننده), دستگاه , کاربرد تصفیه کننده و پاکسازی هوا ر ا نیز دارا می باشد. دستورالعمل استفاده از دستگاه: دستگاه را روی سطح صاف و بلند و ضدآب قرارداده و محفظه آب را برگردانده و درب آنرا باز کنید. محفظه را بطوری که مقداری از آن خالی باشد با آب خنک و تمیز پر نمایید و محفظه را برگردانده و روی پایه دستگاه قراردهید.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد و گرم مدل A939 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه بخور دولول A939 به علت داشتن قدرت بالا و قوی تر بودن آن نسبت به مدل‌های خانگی موجود در بازار بیشتر در آرایشگاه‌ها و کلینیک‌های پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نقاط قوت این دستگاه می‌توان از دو نوع بخار سرد و گرم بهره برد. نکته جالب و مزیت خوب در مورد این دستگاه استفاده همزمان از هر دو بخار سرد و گرم اشاره کرد. دستگاه از مزیت تنظیم تایم و زمان برخوردار است. همچین پایه این دستگاه متحرک هستند و قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد. هچنین لوله‌های بوخور قابلیت چرخش 360 درجه را دارند تا بتوانید همزمان برای دو نفر استفاده کنید . سرعت بالای این دستگاه در رسیدن به درجه حرارت مورد نیاز جهت استفاده،از دیگر ویژگی‌های این محصول نسبت به سایر محصولات است.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز درما مدل DEM-F325 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

برای ضدعفونی کردن دست‌ها از انواع آنتی باکتریال‌ها استفاده می‌کنیم اما برای هوا چطور ؟ تنفس و هوا همیشه موردتوجه پزشکان برای مسائل درمانی بوده و قاعدتاً برای مقابله با بیماری‌ها همیشه در اولین مرحله قرار دارند. در قدیم با سوزاندن چوب درخت عود و یا بخور سعی در انجام این کارها داشتند اما امروز ما قصد معرفی محصولی دیگر از خانواده شیائومی را داریم. این محصول با داشتن صدایی معادل 36 دسی‌بل عملاً صدایی ایجاد نمی‌کند و تنها صدای خروج بخار رو خواهید شنید که این محصول را مناسب برای اتاق خواب شما کرده است. این محصول دارای تانکر آبی شفاف بوده که می‌توانید محتویات داخل آن را به راحتی ببینید. کار بخار سازی این دستگاه توسط المنت‌های التراسونیک انجام می‌شود. ظرفیت تانکر آب این محصول 5 لیتر است که مقدار قابل‌توجهی محسوب می‌شود. شاید از روی ظاهر حرفه‌ای آن به این موضوع شک کنید! همچنین شما می‌توانید با اضافه کردن اسانس‌های طبیعی به آب از بوی خوش هم بهره ببرید که البته ما پیشنهاد می‌کنیم از ویژگی بهتر این دستگاه استفاده کنید و تکه‌های میوه رو داخل آن بیندازید.

تنفس در هوایی عاری از هرگونه باکتری

اصولاً علت استفاده از دستگاه‌های بخور به این دلیل است که با روشن کردن آن‌ها، کمبود رطوبت محیط اطراف را تأمین کرد. دستگاه‌های بخور انواع گوناگونی دارند مانند دستگاه‌های بخور گرم و بخور سرد. دستگاه‌های بخور گرم یکی از قدیمی‌ترین دستگاه‌های موجود است که هنوز هم استفاده از آن به خصوص در فصول سرد سال مرسوم است. دستگاه‌های بخور گرم، مقدار آب موجود در دستگاه را با توجه به میزان حرارت خود تبدیل به بخار گرم می‌کنند. دستگاه‌های بخور گرم برای مرطوب‌سازی دمای محیط به ویژه محیط‌های خانگی بسیار مناسب هستند. از این نوع در فصول زمستان برای از بین بردن گرفتگی بینی، گلو و خشکی پوست استفاده می‌شود. بخار گرم آن بشدت برای از بین بردن امراض مناسب است که همچنین می‌توان در این دستگاه‌ها مواد خوشبوکننده یا درمانی ریخت.

دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز درما مدل DEM-F325 اما یک محصول تا حدودی متفاوت است. این دستگاه به علت آنکه بخار سردی را تولید می‌کند دیگر نیازی به حرارت ندارد و همین امر تا حدود زیادی در مصرف برق صرفه‌جویی می‌کند. همچنین از این دستگاه می‌توانید برای خنک‌سازی محیط نیز استفاده کنید.

غوطه‌ور در بخار معطر شوید

دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز درما مدل DEM-F325 حتی مشکل خوشبو شدن هوای اتاق شما را نیز حل کرده است. در دستگاه یک مخزن عطردان تعبیه شده که کافی است چند قطره روغن محلول در آب معطر را داخل آن ریخته و به دستگاه اجازه دهید تا بو را به صورت ملایم در هوای خانه پخش کند. این نکته را فراموش نکنید که این دستگاه به مراتب ایمن‌تر و تمیزتر از مشعل‌های خوشبوکننده هوا است زیرا احتمال آتش‌سوزی آن بسیار کم است. البته شما حتی می‌توانید از تکیه‌های میوه نیز استفاده کنید.

حس خوب را در هر دم و باز دم احساس کنید

دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز درما مدل DEM-F325 یک محصول بسیار پرکاربرد در هر خانه‌ای است. این دستگاه دارای ظاهری زیبا و چشم‌نواز است که شما می‌توانید آن را به‌راحتی در محیط خانه خود قرار دهید. معمولاً دستگاه‌های بخور سرد به علت تولید بخار، سروصدای زیادی دارند اما سازندگان درما بر این نکته تأکید دارند که این دستگاه بدون هیچ صدای کار می‌کند. همچنین مخزن 5 لیتری دستگاه دارای جنس شیشه‌ای است که شما به‌راحتی می‌توانید حجم آب موجود در دستگاه را مشاهده کنید.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز بخور سرد و گرم وکتو مدل HQ JS 963 کد 49126 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این محصول در قابلیت بخور سرد و گرم بودن را همزمان دارد مخزن این بخور از بالا آب می شود و قابلیت تنظیم میزان بخور خروجی را دارد این محصول را میتوان درحالت قرار sleepداد .از ویژگی های دیگر این دستگاه قابلیت تنظیم تایمر از 1تا 24 ساعت و داشتن کنترل از راه دور و محفظه خوشبو کننده آسانس دارد می باشد.مخزن این مدل 5لیتری می باشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد هوگو مد مدل R3 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بخور سرد هوگو مد مدل R3 با توان مصرفی 23 وات و خروجی بخار بسیار قوی برای کاربری خانگی طراحی شده و قابلیت‌های کاربردی دارد. ظرفیت مخزن این دستگاه بخور 3.5 لیتر است و به راحتی بدون نیاز به باز کردن مخزن از بالا پر می شود. حداکثر فضای مناسب برای آن 60 متر مربع است. این میزان پوشش دهی برای دستگاه بخور خانگی کافی و برای یک اتاق بزرگ مناسب خواهد بود. گفتنی است میزان کارکرد مداوم این مدل با مخزن پر 8 ساعت است. همچنین قابلیت خاموشی خودکار پس از اتمام آب دارد و پس از تمام شدن آب خاموش خواهد شد. این مدل مجهز به کلید تنظیم بخار نیز است که کاربر می‌تواند بسته به نیاز خود از آن استفاده کند. همچنین می‌توان میزان رطوبت محیط را با دستگاه تنظیم کرد. فوق العاده کم صدا بودن این دستگاه یکی از مزیت‌های آن است .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد هوگو مد مدل R5 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بخور سرد هوگو مد مدل R5 با توان مصرفی 23 وات و خروجی بخار بسیار قوی برای کاربری خانگی طراحی شده و قابلیت‌های کاربردی دارد. ظرفیت مخزن این دستگاه بخور 5 لیتر است و به راحتی بدون نیاز به باز کردن مخزن از بالا پر می شود. حداکثر فضای مناسب برای آن 60 متر مربع است. این میزان پوشش دهی برای دستگاه بخور خانگی کافی و برای یک اتاق بزرگ مناسب خواهد بود. گفتنی است میزان کارکرد مداوم این مدل با مخزن پر 10 ساعت است. همچنین قابلیت خاموشی خودکار پس از اتمام آب دارد و پس از تمام شدن آب خاموش خواهد شد. این مدل مجهز به کلید تنظیم بخار نیز است که کاربر می‌تواند بسته به نیاز خود از آن استفاده کند. همچنین می‌توان میزان رطوبت محیط را با دستگاه تنظیم کرد. فوق العاده کم صدا بودن این دستگاه یکی از مزیت‌های آن است .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد هوگو مد مدل R6 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بخور سرد هوگو مد مدل R6 با توان مصرفی 23 وات، صفحه کنترل دیجیتال , ریموت کنترل و خروجی بخار بسیار قوی برای کاربری خانگی طراحی شده و قابلیت‌های کاربردی دارد. ظرفیت مخزن این دستگاه بخور 5 لیتر است و به راحتی بدون نیاز به باز کردن مخزن از بالا پر می شود. حداکثر فضای مناسب برای آن 60 متر مربع است. این میزان پوشش دهی برای دستگاه بخور خانگی کافی و برای یک اتاق بزرگ مناسب خواهد بود. گفتنی است میزان کارکرد مداوم این مدل با مخزن پر 20 ساعت است. همچنین قابلیت خاموشی خودکار پس از اتمام آب دارد و پس از تمام شدن آب خاموش خواهد شد. این مدل مجهز به کلید تنظیم بخار نیز است که کاربر می‌تواند بسته به نیاز خود از آن استفاده کند. همچنین می‌توان میزان رطوبت محیط را با دستگاه تنظیم کرد. فوق العاده کم صدا بودن این دستگاه یکی از مزیت‌های آن است .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد مدل Essential Oil Diffuser خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این دستگاه قابلیت افزودن اسانس های خوشبو کننده را دارد که با استفاده از این قابلیت می توان هم محیط را خوشبو کرد و هم رطوبت محیط را افزایش داد. استفاده از لامپ 7 رنگ در این دستگاه باعث شده که بتوان از این محصول به عنوان چراغ خواب هم استفاده کرد. می توان با استفاده از اسانس های آرامش بخش در کنار تخت خواب، خوابی با آرامش و با کیفیت را تجربه نمود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد سنلی ایید مدل اریا 2024 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بخور سرد SANLY AID شرکت آریا ولومی میباشد و تاچ نیست یکی از با کیفیت ترن دستگاه های بخور سرد بازار است. این دستگاه حلزونی شکل و دارای تایمر زمان وباعث از بین بردن خشکی محیط میشود .مصرف برق بسیار پایین را دارد نگهداری و نحوه‌ی استفاده از بخور سرداین دستگاه همانطوری که متوجه شدید فواید زیادی دارد اما اگر یک سری اصول را در استفاده از آن‌ها رعایت نکنید، ممکن است مشکلاتی برای ما ایجاد کند.دستگاه بخور را هر روز تمیز کنید و در کمترین حالت، هفته‌ای یکبار حتما آن را با آب و صابون بشویید.دستگاه را دائما روشن نگذارید چرا که میزان رطوبت محیط بسیار زیاد می‌شود. داخل دستگاه بخور آب سرد از آب جوشیده و سرد استفاده کنید تا عمر دستگاه کم نشود. مهم ترین ویژگی که این دستگاه داره و از دیگر دستگاه ها متمایز میشه مخزن نشکن هستش که اکثر دستگاه های بخور اگر مخزن اسیب ببینه دیگر قابل استفاده نیستن این دستگاه این مشکل را حل کرده است .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد هوگوا مدل Ultrasonic خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

مرطوب کننده اولتراسونیک از برند HUAGUO،دارای کریستالیزاسیون و فناوری جدید و بروز است مرطوب کننده Ultrasonic باعث بهبود کیفیت هوا در محیط داخلی می شود و باعث می شود خشکی هوا را از بین ببرد و هوای محل زندگی و کارتان را مرطوب و دلنشین کند.هم چنین این بخارساز دارای چراغ LED است که می توان به عنوان چراغ خواب هم استفاده کرد.خشکی یا سرد بودن هوا باعث بروز مشکلاتی بخصوص برای افراد مبتلا به آسم و انواع آلرژی‌ها برای کودکان می‌شود؛ از سوی دیگر، استفاده از تجهیزات گرمایی در فصل سرد، منجر به خشکی هر چه بیشتر هوا شده و نتیجه‌ی آن خشکی پوست، گلو، مجاری تنفسی، سینوس‌ها و بینی خواهد بود؛ استفاده از دستگاه‌ بخور و رطوبت ساز راه حلی برای بهبود وضعیت هوا و افزایش رطوبت آن بوده و موجب رفع خشکی پوست، جلوگیری از انتشار ویروس ها در هوا، باز کردن مجاری تنفسی، حساسیت و آلرژی، حفظ گلهای خانگی و جلوگیری از آسیب دیدگی وسایل چوبی می‌شوند. بصورت کلی دستگاه‌های بخور سرد، کم صداتر از نوع گرم بوده و مصرف انرژی کمتری خواهند داشت و معمولاً در همه‌ی فصول سال می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و خطر سوختگی ایجاد نمی‌کنند. بخور سرد موجب از بین رفتن باکتری‌ها و ویروس‌ها شده، رطوبت محیط را بدون افزایش دما تامین کرده، استرس افراد را کاهش داده، احساس طراوت و شادابی ایجاد کرده و در نهایت بر خلاف بخورهای گرم، به نوسانات برق هم حساس نیستند. بخور سرد و رطوبت ساز سرد مدل اولتراسونیک یک دستگاه تمام اتوماتیک بوده و علاوه بر مرطوب نگه داشتن هوا، باعث تمیزی هوای محیط نیز می‌شود.نحوه استفاده از دستگاه: با فشار یک بار دکمه پاور، دستگاه در حالت پیوسته شروع به کار می کند و با فشار دوباره دکمه،دستگاه روی حالت ناپیوسته کار می کند و با فشار یکبار دیگر دکمه دستگاه خاموش می شود. برای روشن کردن لامپ LED دکمه پاور را به مدت 2 ثانیه فشار دهید. دستگاه با شارژ کامل، در حالت پیوسته 4 ساعت و در حالت ناپیوسته تا 8 ساعت اسپری می کند.هنگامی که دستگاه به شارژر متصل است چراغ نشانگر قرمز روشن می شود و هنگامی که دستگاه به شارژ کامل رسید چراغ نشانگر خاموش می شود همچنین چراغ نشانگر دستگاه در هنگام کار کردن به رنگ سفید می باشد.توجه:هنگامی که اولین بار دستگاه را روشن می کنید تا خیس شدن کامل فیلتر صبر کنید و بعد از 10 دقیقه از دستگاه استفاده کنید

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز بخور ساز مدل Z400 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

رطوبت ساز التراسونیک مدل Z400یک دستگاه تمام اتوماتیک است که به لطف دو پیزو سرامیکی 30 میلی متری میتوان در سالنهایه تا40متر مکعب مورد استفاده قرار گیرد. این رطوبت ساز در سالن های قارچ خوراکی ، آزمایشگاهای دارویی ، کشت گیاهان هیدرو پونیک ، گلخانه های خانگی .،دستگاهایه جوجه کشی و هر جایی که نیاز به رطوبت سرد و بدون پاشش قطرات باشد مورد استفاده قرار میگیرد به دلیل اینکه دستگاها در محیط مرطوب استفاه می شود جنس بدنه دستگاه از پی وی سی 8میلیمتر که ضد آب و مواد اسیدی میباشد این رطوبت ساز دارای کنترلر مرکزی و تایمر داخلی میباشد میباشد از این رو میتوان رطوبت.دما و تهویه و ساعت کارکرد دستگاه را با برنامه مد نظر خود تنظیم نمایید دارای نمایشگر فارسی ، نمایش رطوبت و دما را دارد این دستگاه با قطعات صنعتی منتاژ شده است و از این رو دستگاه مخصوص سالنهایی میباشد که به طور شبانه روز و مداوم به رطوبت و روشن بودن دستگاه نیاز دارند محصول فوق دارای تمامی استاندارد های بین المللی میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ - 2008B1 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه بخور سرد وکتو مدل " HQ-2008B1 " با طراحی زیبا مناسب محیطهای بسته بوده و هوا را بسیار مطبوع می سازد. این دستگاه با حجم مخزن 5 لیتر به مدت زمان حدود 13 ساعت, با بخار دهی 380 میلی لیتر بر ساعت برای محیطی حدود 30 مترمربع, فضای بسیار مطلوبی ایجاد خواهد کرد. میزان آب باقیمانده درمخزن دستگاه, بعلت شفاف بودن مخزن آب, قابل رویت می باشد. همچنین این دستگاه از کیفیت بالای ساخت برخوردار بوده و دارای گواهینامه CE اروپا میباشد ( لازم بذکر است محصولاتی که دارای علامت CE هستند، از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گرفته و این نشان رادریافت نموده اند ).دستگاه بخور وکتو با عملکرد بسیار ساده, بسیار کم صدا است و دارای موتور قدرتمندی است که بخار و فشار هوای مناسبی جهت لطافت فضای محیط منزل یا محل کار شما تولید خواهد نمود. همچنین میزان بخار خروجی بوسیله دکمه قرارداده شده روی آن برای سه حالت کم, متوسط و زیاد قابل تنظیم خواهد بود. دکمه تایمر روی دستگاه برای چهار زمان متفاوت کار کردن دستگاه, اعم از 2 ساعت و 4 ساعت و 6 ساعت و 8 ساعت قابل تنظیم می باشد. بدلیل مسائل امنیتی هنگامیکه آب دستگاه به اتمام برسد, عملکرد دستگاه بطور اتومات قطع می گردد. ضمنا این دستگاه, مجهز به فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن می باشد. لامپ LED قرارداده شده در دستگاه, در هنگامی که دستگاه در حال کار کردن به رنگ سبز و هنگامیکه آب محفظه کم باشد به رنگ قرمز خواهد بود. خروجی بخار به نحوی تنظیم شده که امکان چرخش 360 درجه در دوجهت متفاوت را دارد. دستورالعمل استفاده از دستگاه: دستگاه را روی سطح صاف و بلند و ضدآب قرارداده و محفظه آب را برگردانده و درب آنرا باز کنید. محفظه را بطوری که مقداری از آن خالی باشد با آب خنک و تمیز پر نمایید و محفظه را برگردانده و روی پایه دستگاه قراردهید.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد و گرم بی ول مدل PRO-12 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

در فصل زمستان و پاییز که هوا سرد و خشک است ، برای جبران کاهش رطوبت هوای منزل پیشنهاد شده از بخور سرد استفاده کنیم. دستگاه بخور سرد با تبدیل قطرات آب به ذرات بسیار ریز بخار و پخش آن در هوا موجب جبران کمبود رطوبت خواهد شد. علاوه براین عملکرد دستگاه تنفسی بدن انسان را بهبود میبخشد و برای شادابی پوست و مو بسیار مفید است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد درما مدل DEM-F600 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

همان طور که می‌دانیم هوا مهم ترین ماده ای است که انسان نیاز دارد. بدون هوا یا اکسیژن، انسان قطعاً نمی‌تواند زنده بماند. هوای خشک و بدون رطوبت می‌تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند. نه تنها برای سلامت شما، بلکه برای مبلمان و وسایل خانه تان. دستگاه بخور درما مدل Deerma DEM-F600 دستگاهی است که توانایی افزایش رطوبت فضا را دارد و هوای خشک خانه تان را مرطوب می‌کند. رطوبت هوا چیزی است که در طول فصل خشک، زمستان، تابستان یا آب و هوای گرم برای مناسب بودن هوای داخل خانه باید در نظر داشته باشیم. حتی با وجود سرما در فصل زمستان، هوا ممکن است خشک یا خیلی مرطوب باشد. بسیاری از خانه ها در چهار فصل و در کشورهای گرمسیری معمولاً از دستگاه رطوبت ساز برای کنترل رطوبت هوا استفاده کرده تا بهتر بتوانند تنفس کنند.همانطور که از ابعاد Deerma DEM-F600 مشخص است، این دستگاه بخور سرد یک دستگاه مخصوص اتاق، منزل یا محیط کار بوده و توانایی مرطوب سازی هوای محیط تا حد بالایی را دارد. منبع آب این دستگاه در قسمت بالایی آن قرار دارد که با جدا کردن آن می‌توانید تا 5 لیتر در آن آب بریزید و استفاده کنید. از ویژگی‌های بسیار عالی Deerma DEM-F600 دارا بودن مانیتور برای نمایش وضعیت است. علاوه بر نمایش وضعیت سرعت، دمای هوای اتاق را نیز پس از 5 دقیقه اندازه‌گیری کرده و به شما نمایش می‌دهد.همچنین این دستگاه بخور سرد قابلیت زمانبندی دارد. شما می‌توانید با زمانبندی این دستگاه مطمئن شوید که حتی در هنگام خواب شبانه نیز این دستگاه به کار خود سر وقت پایان می‌دهد. Deerma DEM-F600 دارای قابلیت تعیین حالت بین 3 سرعت و قدرت بخاردهی است که به راحتی و با زدن یک کلید قابل تنظیم است.

طراحی و ظاهر

دستگاه بخور Deerma به گونه ای طراحی شده تا مناسب هر فضا و خانه ای باشد و بهترین عملکرد خود را در هر شرایطی بدون ایجاد مشکل در اختیار شما بگذارد. این محصول نیز همانند بسیاری دیگر از محصولات شیائومی، به استایل مینیمال تک رنگ این کمپانی آراسته شده است. این دستگاه به ابعاد 358 × 228 × 232 سانتی متر و رنگ سفید یا مشکی مات بوده تا با شکل یک دست و یکپارچه خود، به اکوسیستم شیائومی موجود در خانه‌یتان جلوه خاصی ببخشد.

برای پر کردن مخزن باید به کمک دستگیره تعبیه شده در بالا دستگاه، آن را جدا کرده، وارونه کنید و پس از برداشتن درپوش در کف مخزن، امکان پر کردن آن میسر می‌شود. بر روی بدنه یک نماشگر دیجیتالی طراحی شده تا دمای فعلی محیط را کاملاً دقیق نمایش دهد. دو دکمه تغییر حالت کار و روشن/ خاموش نیز در کنار این نمایشگر جای گرفته اند.

وزن DEM-F600 1.193 کیلو گرم بوده و در ساخت بدنه آن از پلاستیک فشرده ABS و ضد باکتری بهره گرفته شده تا ویژگی‌هایی مانند وزن مناسب، هزینه ساخت کمتر، ضربه‌پذیری بالا، ثبات ابعاد و اندازه ها و عایق بودن نسبت به برق را در خود پیاده سازی کند. همچنین مخزن آب و به صورت کلی قسمت پایینی دستگاه ضد باکتری بوده تا از پخش کردن انواع آلودگی‌ها در هوا خانه تان جلوگیری کند.

امکانات و ویژگی‌ها

مخزن آب دستگاه، گنجایش 5 لیتری داشته که معادل 20 بطری کوچک 250 میلی لیتری آب بوده و با سروته کردن مخزن دستگاه پر می‌شود. نیاز به جداسازی دستگاه برای پر کردن مخزن در مقایسه با سایر مدل که می‌توان از بالای دستگاه آن ها را پر کرد، شاید در وهله اول کمی مشکل ساز به نظر آید اما ظرفیت بالای مخزن به خوبی از پس این مشکل برآمده تا نیازی به پر کردن آن در فواصل زمانی کوتاه نباشد.

در Xiaomi Deerma Humidifier از یک موتور براشلس استفاده شده تا حداکثر توان خود را به اجرا گذاشته، انرژی بیشتری ذخیره کرده و فقط با dB 36 صدا به آرامی و بی صدایی وزش یک نسیم، کار کرده تا مزاحم استراحت و یا خواب آرامش بخش تان نشود. در قسمت تصفیه و باکتری زدایی آب دستگاه، درگاهی برای قرار گیری کارتریج یون مس/ نقره تعبیه شده است. آین آلیاژ با آزاد سازی یون های ضدعفونی کننده و پاکسازی نقره و مس، رطوبت سازی سالم تری را در اختیارتان می‌گذارد. البته این کارتریج به همراه محصول عرضه نشده و باید جداگانه خریداری شود.

جمع‌بندی

دستگاه بخور شیائومی مدل Deerma DEM-F600 بشر دوستانه‌ترین دستگاهی است که می‌توانید در بین محصولات شیائومی تهیه کنید. امکاناتی با کیفیت خوب در کنار کنترل‌های لمسی طبق روال کالاهای شیائومی انعطاف پذیری غیر قابل باوری به ویژگی‌های دستگاه می‌افزاید. کارایی و رطوبت سازی بی‌نظیر آن در کنار کیفیت ساخت بالا، آن را به یکی از ملزومات سیستم های دیجیتال و هوشمند خانگی تبدیل کرده است. پس اگر به دنبال دستگاه بخور یا رطوبت ساز حرفه ای با قیمتی مناسب تر هستید، این محصول شیائومی نظرتان را قطعاً جلب خواهد کرد.

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد هیوتک مدل HU-22 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه بخور سرد هیوتک ساخت تایوان و تحت لیسانس کشور سوئد می باشد و مدل HU-22 با ظرفیت 5 لیتر آب مناسب فضا تا مساحت 45متر مربع میباشد . دستگاه دارای خوشبو کننده هوا و ریموت کنترل و نور شب بوده و همچنین تنظیم رطوبت و میزان بخار را بسیار آسان میکند. دستگاه کاملا بیصدا و دارای سیستم تصفیه آب داخلی نیز بوده ولی توصیه میشود که از آب تصفیه شد برای طولانی ماندن عمر دستگاه استفاده شود. مخزن آب این مدل از بالا پر میشود و مخزن دارای روشنایی با نور یکدست و بینظیر میباشد. همچنین این مدل قابلیت کارکرد 24 ساعته را دارد و در صورت اتمام آب خود به خود قطع میشود. این دستگاه به صورت کامل هوشمند می باشد و قابلیت تنظیم میزان بخور محیط به صورت درصدی با ریموت و یا لمس بدنه هر دو امکان پذیر میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US442 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

بخور سرد امسیگ US442، دستگاهی با کیفیت و پیشرفته است که با تکنولوژی اولتراسونیک بخار سرد تولید می‌کند. مخزن دستگاه با یک دستگیره مخصوص طراحی شده است تا استفاده از آن راحت باشد و همچنین این مخزن نشکن است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد مچ مدل AT500 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با توانایی تولید 300 میلی لیتر در ساعت بخار سرد و مخزن پنج لیتری و مصرف برق فقط و فقط 30 وات به همراه قطع کن خودکار هنگام اتمام مخزن آب برای رقابتی سر سخت با رقیبان خود به بازار عرضه شده است

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد و گرم فرش لایف مدل X4 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه بخور سرد و گرم x4 مناسب استفاده در تمام فصول سال است. به واسطه تکنولوژی به کار رفته در این دستگاهها نسبت به مدل های قدیمی مصرف برق کمتری داشته و بخار تولید شده علاوه بر ایجاد محیط مطبوع برای بهبود بسیاری از بیماری ها از سرماخوردگی تا انواع آلرژی ها و آسم و سینوزیت موثر است. دستگاه بخور سرد فرش‌لایف مدل x4 طراحی زیبایی دارد و ظرفیت مخزن این دستگاه بخور 13 لیتر است.که آن را برای سالن منزل و یا محیط اداری مناسب می کند. مهمترین ویژگی آن این است که قابلیت پر شدن از بالای مخزن را دارد (TOP FILLING ) ، همچنین مخزن از‌جنس پلاستیک مرغوب است .در این دستگاه اگر آب به اتمام برسد ، دستگاه به‌طور خودکار خاموش می‌شود و چراغ نشانگر به رنگ قرمز تغییر می‌کند. همچنین این دستگاه مجهز به انواع امکانات جهت استفاده راحت کاربران شامل تایمر روشن و خاموش، تنظیم میزان رطوبت دلخواه ، سیستم UV ، تنظیم حالت شب و سایر قابلیت های مورد نیاز می باشد. حداکثر فضای مناسب برای بیشتر از 60 متر‌مربع است.این‌میزان پوشش‌دهی برای دستگاه بخور خانگی کافی و برای یک اتاق بزرگ و یا اتاق خواب مناسب می باشد. این‌مدل مجهز‌به ریموت کنترل است. گفتنی‌است دستگاه دارای کلید لمسی بوده. همچنین ابعاد‌ آن طوری طراحی‌شده که همه‌جای خانه قابل استفاده باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد ریمکس مدل RT-A700 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه رطوبت‌ساز شارژی RT-A700 remax  یکی از عوامل موثر در بالا‌بردن رطوبت هوا است. رطوبت هوا یکی از عوامل مهم برای سلامتی و راحتی انسان است. رطوبت هوا به مقدار آب موجود در هوا گفته می شود که به صورت بخار آب در هوا حل شده است. رطوبت هوا به دو صورت نسبی و مطلق اندازه‌گیری می‌شود. رطوبت‌نسبی به درصد آب موجود در هوا نسبت به حداکثر آب قابل حل در همان دما گفته می‌شود. رطوبت مطلق به مقدار آب موجود در هر واحد حجم هوا گفته می‌شود. رطوبت مناسب برای خانه بین 40 تا 50 درصد است که با دستگاه رطوبت‌ساز شارژی RT-A700 remax  تامین می‌شود. اگر رطوبت خانه کم باشد، باعث خشکی پوست، لکه‌های قرمز، ترک‌خوردگی لب و پشت دست و پا، سردرد، درد مفاصل، آسم، آلرژی و عفونت‌های تنفسی می‌شود. اگر رطوبت خانه زیاد باشد، باعث جذب گرد و غبار، رشد قارچ و کپک، تخریب وسایل چوبی و فلزی، بروز بیماری‌های پوستی و تنفسی می‌شود. رطوبت‌ساز شارژی RT-A700 remax یکی از دستگاه‌های رطوبت‌ساز سرد است که با طراحی زیبا و کارآمد، می تواند رطوبت مناسب را در خانه شما تامین کند.  رطوبت‌ساز شارژی RT-A700 remax یک دستگاه هوشمند است که با استفاده از فناوری پخش سوخت، هوای رطوبت‌زده را در فضای خود پخش می‌کند. این دستگاه دارای ویژگی‌های جذاب و کارآمد است که می‌تواند رطوبت مناسب را در خانه شما تامین کند. بالا بودن رطوبت مناسب در خانه، تاثیرات مثبت بسیاری بر زیبایی و سلامت شما و خانواده شما دارد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد شیائومی مدل Smart 2 Lite خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

Xiaomi Humidifier 2 Lite دستگاه رطوبت ساز ضد باکتری هوشمند نسل 2 Lite شیائومی دارای حجم مه ارتقا یافته از 280 میلی‌لیتر در ساعت به 300 میلی‌لیتر در ساعت است. این دیوایس دارای یک ورق اتمیزه کننده هسته سرامیکی داخلی است که به مسدود کردن ذرات آب کمک می‌کند، سپس ذرات آب میکرون اتمیزه شده با سرعت 300 میلی‌لیتر در ساعت اسپری می‌شوند تا هیدراتاسیون بیشتری را فراهم کنند این مدل همانند نسخه 2 این محصول دارای سیستم پرتاب بخار 360 درجه میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد مدل z600 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

رطوبت ساز التراسونیک مدل Z600یک دستگاه تمام اتوماتیک است که به لطف سه پیزو سرامیکی 30 میلی متری و یک جت فن میتواند در سالنهایه تا60متر مکعب مورد استفاده قرار گیرد. این رطوبت ساز در سالن های قارچ خوراکی ، آزمایشگاهای دارویی از آنجایی که این دستگاه کاملا سایلنت میباشد میتوان در محیطهایه خانگی و غیر خانگی استفاده نمود کشت گیاهان هیدرو پونیک ، گلخانه های خانگی .،دستگاهایه جوجه کشی و هر جایی که نیاز به رطوبت سرد و بدون پاشش قطرات باشد مورد استفاده قرار میگیرد به دلیل اینکه دستگاها در محیط مرطوب استفاه می شود جنس بدنه دستگاه از پی وی سی 8میلیمتر که ضد آب و مواد اسیدی میباشد این رطوبت ساز دارای کنترلر مرکزی و تایمر داخلی میباشد میباشد از این رو میتوان رطوبت.دما و تهویه و ساعت کارکرد دستگاه را با برنامه مد نظر خود تنظیم نمایید دارای نمایشگر فارسی ، نمایش رطوبت و دما را دارد این دستگاه با قطعات صنعتی منتاژ شده است و از این رو دستگاه مخصوص سالنهایی میباشد که به طور شبانه روز و مداوم به رطوبت و روشن بودن دستگاه نیاز دارند محصول فوق دارای تمامی استاندارد های بین المللی میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد بیورر مدل LB 45 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

رطوبت نقش بزرگی در هوای محیط بازی می کند. معمولا سطح رطوبت هوا پایین است، مخصوصا در ماه های سرد سال. دستگاه بخور و رطوبت ساز بیورر LB 45 با کمک فناورری ultrasonic atomisation به شما کمک می کند تا رطوبت هوای خانه و یا محیط کار خود را متعادل نگاه دارید. این دستگاه با مخزن 4 لیتری خود، توانایی تولید رطوبت قابل تنظیم با خروجی 300 میلی‌لیتر در ساعت و پوشش محیطی به بزرگی 30 متر مربع را داراست. میزان خروجی بخار دستگاه قابل تنظیم می باشد و همچنین دو نازل این دستگاه توانایی چرخش 360 درجه را دارند.LB 45 عملکردی سایلنت و بی صدا دارد و شما به راحتی می توانید از آن در اتاق خواب خود و یا اتاق کودک استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید از روغن های خوشبو کننده‌ی آروماتیک برای ایجاد بویی مطبوع توسط این دستگاه در محیط خود استفاده کنید. دستگاه بخور و رطوبت ساز Beurer LB 45 مجهز به فیلتر ضد آهک است. سطح آب دستگاه از بیرون دستگاه قابل مشاهده است و دستگاه در صورت اتمام آب به صورت اتوماتیک خاموش خواهد شد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد میوتو ایتالیا مدل BELLINO خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه بخور سرد بلینو مدل جدید از برند میوتو است، این دستگاه با باطری لیتیومی 4000 میلی آمپری قابل شارژ میباشد و تا 12 ساعت بدون نیاز به شارژ میتواند کار کند.کارایی جذاب دیگر بلینو این است که از آن به عنوان پاور بانک میتوانید استفاده نمایید و موبایل یا گجت های دیگرتان رو با کابل USB شارژ نمایید. بلینو با بند چرمی زیبا براحتی قابل حمل بوده همچنین با نوپردازی LED از آن به عنوان چراغ خواب نیز میتوان استفاده کرد، این دستگاه از مخزن آب 1100 سی سی بهره میبرد و دارای دو نازل قدرتمند بوده که برای پخش بهتر رطوبت در فضای بزرگ طراحی گردیده، بلینو دارای 3 حالت تنظیم بخور بوده تا متناسب با میزان رطوبت دلخواهتان آنرا تنظیم نمایید.

دستگاه بخور چیست

دستگاه بخور دستگاهی است که برای افزایش رطوبت محیط استفاده می شود. در مکان هایی با آب و هوای خشک و یا در فصول سرد که رطوبت هوا کاهش می یابد، خشکی هوا مشکلات متعددی را به وجود می آورد به همین دلیل استفاده از این دستگاه می تواند تاثیر چشم گیری داشته باشد. استفاده از دستگاه بخور می تواند مایه افزایش بهتر تنفس، کاهش علائم آسم و بیماری های تنفسی، کاهش سرماخوردگی و یا خشکی چشم و دیگر مشکلات شود. امروزه به دلیل افزایش مشکلات محیط زیستی و آلودگی های هوا، می توان فضای خانه را به دور از محیط آلوده بیرون به محیطی پاک و شاداب برای اعضای خانواده تبذیل کرد. استفاده از ادستگاه بخور به خصوص برای خانواده هایی که دارای نوزاد و یا فرزندان کوچک هستند توصیه می شود. هنگام سرد تر شدن هوا، هوای داخل منزل خشک می شود از طرفی استفاده از سیستم های گرمایشی خشکی محیط را تجدید می کند. استفاده از دستگاه های بخور می تواند این رطوبت از دست رفته را به خوبی جبران کند.

فواید بخور سرد

هنگام استفاده از دستگاه بخور رطوبت محیط افزایش میاید. در محیط مرطوب ویرس ها و باکتری ها از بین نمی روند اما امکان جا به جایی ندارند. به همین دلیل استفاده از دستگاه بخور سرد موثر ترین راه جلوگیری از انتقال بیماری ها و بخصوص پیشگیری از ابتلا به سرماخوردگی در فصول سرد سال است. همچنین استفاده از این دستگاه باعث نرم تر شدن سینوس ها می شود. اگر هنگامی که در خواب شبانه هستید از دستگاه بخور سرد استفاده کنید صبح ها با بینی و گلو نرم از خواب بیدار می شوید و آرامش را  در سینوس هایتان حس می کنید. مولکول اکسیژن با یک الکترون اضافه را یون منفی گویند که با تخلیه الکتریکی ایجاد می شود . این مولکول هوای محیط را بسیار سبک می کند و احساس طراوات و سرزندگی را در شما به وجود کی آورد. یون منفی به ذرات سمی و آلودگی های معلق در هوا چسبیده و به دلیل سنگینی یون منفی، پایین آمده و در کف محیط می نشیند و به این صورت هوای محیط پاکسازی و فارق از هرگونه آلودگی می شود. با توجه به آلودگی این روزهای شهرهایی مانند تهران، اهواز و ... لزوم استفاده از بخور سرد برای ایجاد یون منفی و پاکسازی هوای منزل و محیط کار بیش از پیش توصیه می شود. دستگاه بخور سرد ایمنی بیشتری در مقایسه با دستگاه بخور گرم دارد و پوشش دهی آن بیشتر از دستگاه بخور گرم است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد و گرم بریمد مدل BD7620 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

کمپانی بریمد ایتالیا شرکتی است که در زمینه تولید تجهیزات پزشکی خانگی قدمت زیادی دارد این شرکت جهت پاسخ به نیاز روز افزون مشتریان به خرید دستگاه بخور پیشرفته اقدام به طراحی و تو لید دستگاه بخور سرد و گرم BD 7620 نموده اند ، که از هر لحاظ کامل و بی نقص است و طراحی شیک و مدرنی دارد. این دستگاه قابلیت تولید بخور سرد با تکنولوژی اولتراسونیک را دارد و از سیستم پیش گرمایش برای تولید بخور گرم استفاده مینماید، این دستگاه در صورت اتمام آب مخزن به صورت کاملا اتوماتیک خاموش میگردد ، سنسور های دقیق سنجش دما و رطوبت این امکان را به کاربر میدهد تا میزان رطوبت و دما از طریق صفحه نمایش LED به صورت مستمر بازدید نماید یکی دیگر از نقاط قوت این مدل امکان مدیریت زمان استفاده از دستگاه است ، بدین معنا که میتوان مدت استفاده از دستگاه تا 12 ساعت برنامه ریزی کرد . دستگاه بخور سرد و گرم برمد میتواند 300 میلی لیتر در ساعت بخور تولید و پرتاب نماید . البته دمای بخور گرم این دستگاه حدود 55 الی 60 درجه است و از سیستم پیش گرمایش برای تولید بخور گرم استفاده می نماید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد و گرم مدل LS0123 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه بخور صورت سرد و گرم دولول آرایشگاهی، یکی از تجهیزات و ملزوماتی است که در دسته دستگاه بخور آرایشگاهی قرار میگیرد. این دستگاه هم بخور گرم و سرد را همزمان دارا بوده و می توان به پوست صورت اسپری کرد. مزیت امکان تنظیم ارتفاع یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه است که با امکان تنظیم ارتفاع و چرخش 360 درجه خود می توان در هر حالتی آنرا استفاده نمود و کاربر نیز در حالت های راحتی قرار گیرد .دستگاه بخور صورت دولول آرایشگاهی لمسی دارای یک سنسور تشخیص میزان آب است که می تواند در حالت هایی که میزان آب زیاد و یا کمتر از حد باعث برابی جلوگیری از صدمه به دستگاه آن را قطع کرده و با صدای سنسور هشدار خود شما را از این موضوع آگاه می کند.این یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که می تواند از بروز صدمه به دستگاه جلوگیری کند.دستگاه بخور صورت سالنی ، همه ی کاری را که شما برای بهبود پوست صورت نیاز دارید را پوشش می دهد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد مدل Z600 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این دستگاه رطوبت ساز بخار سرد مدل z600 میباشد که می‌تواند فضای تا 60 متر مکعب را تحت پوشش قرار دهدو دارای 3 عدد پیزو 30 میلی متری میباشد.مصرف برق این محصول120 ولت میباشد.این دستگاه قدرت تبخیر آب تا 2400cc در ساعت را داراست.این دستگاه دارای سنسور میزان تشخیص رطوبت دما است و برای بهتر تنظیم شدن میزان رطوبت و دما یک نمایشگر تعبیه شده است که قابلیت کنترل دما رطوبت و تهویه را دارد.برای تنظیم میزان آب موجود در دستگاه یک عدد شناور تعبیه شده و یک عدد فیلتر تصفیه اب به کار رفته که باعث می‌شود عمر دستگاه افزایش یابد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز بخور سرد و گرم اکسیر مدل Go-2845H خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه بخور سرد و گرم اکسیر مدل GO-2845H صدای بسیار کمی دارد. این نوع دستگاه بخور با استفاده از امواج اولتراسونیک آب را بخار می‌کند. درنتیجه بخار کاملاً سرد است و دستگاه در تابستان نیز قابل استفاده خواهد بود. این مدل دارای مخزن 6 لیتری است که ظرفیت بالایی به حساب می‌آِید. از طرف دیگر دستگاه قابلیت تنظیم میزان بخار خروجی را دارد و کاربر می‌تواند باتوجه به نیاز خود آن را در میزان‌های مختلف تنظیم کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد هماسی مدل HM582A خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ویژگی ها و جزئیات مجموعه اسانس: این مجموعه شامل محبوب ترین پخش کننده اسانس دانه چوب ما (نسخه ارتقا یافته 500 میلی لیتر) با ماندگاری حداکثر 15 ساعت: ظرفیت آب 500 میلی لیتری (ظرفیت آب بزرگ شده با اندازه بدون تغییر) تا 15 ساعت زمان کار مداوم را بدون هیچگونه ارائه می دهد. تلاش برای پر کردن مجدد گزینه مه بالا و مه کم برای موقعیت های مختلف. هوای خشک را کاهش دهید، تمیز کنید و بوی آزاردهنده حیوانات خانگی یا دود را برای خانه یا محل کار سالم و آرام بپوشانید. 14 چراغ: دارای ویژگی های پخش کننده اسانس آروماتراپی Homasy با 14 چراغ رنگی (نور یا کم، رنگ ثابت یا چرخه) و عملکرد هوشمند. می توانید تایمر روشن-1H-3H-6H را تنظیم کنید، از بین 14 چراغ رنگی انتخاب کنید، بنشینید و سپس کار کنید، مطالعه کنید، تمیز کنید، استراحت کنید، ورزش کنید و غیره. ایمن و قابل اعتماد: 23 دسی بل فوق العاده آرام برای هر شب معطر. طراحی خاموش شدن خودکار همیشه شما را ایمن و سالم نگه می دارد. مجموعه اسانس 100% خالص و طبیعی هوماسی مستقیماً از طبیعت، تقطیر با بخار آب، بدون آلودگی، بدون پرکننده، بدون افزودنی تهیه می شود. ایده آل برای تصفیه هوا، مراقبت از پوست، مراقبت از بدن، تمیز کردن خانه و موارد دیگر. از بوی مطبوع عطرها با صدایی بالاتر از 23 دسی بل لذت ببرید. دیفیوزر دارای عملکرد تایمر است که به شما امکان می دهد دستگاه را برای 1 ساعت، 3 ساعت، 6 ساعت یا به طور مداوم تنظیم کنید. حجم زیاد آب، به اندازه 500 میلی لیتر، تضمین می کند که برای مدت طولانی - حتی تا 15 ساعت - از هوای معطر لذت خواهید برد. عملکرد خاموش شدن خودکار هنگام اتمام آب از دستگاه در برابر گرمای بیش از حد محافظت می کند. پخش کننده عطر عملکرد روشنایی دارد. شما می توانید حداکثر 14 حالت نورپردازی مختلف را انتخاب کنید و به شما اجازه دهید هر رنگ نوری را که انتخاب می کنید تنظیم کنید. ایده آل برای ایجاد فضای مورد نظر در اتاق خواب، مهد کودک، اسپا یا دفتر.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد هوم ایزی مدل AS3 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

نام سازنده: رطوبت ساز easy home، منبع تغذیه: 220-240 ولت AC، 50-60 هرتز، مصرف برق: 22 وات، مناسب برای اتاق های تا حدودا 25 متر مربع میباشد. اندازه ظرف آب: حداکثر ظرفیت 3 لیتر میباشد وحداکثر تولید بخار: 280 میلی لیتر در ساعت است آسان برای استفاده با تنظیم قدرت مه (3 سطح)دارای دکمه های لمسی نرم، عملکرد بی صدا و روشن/خاموش روشنایی LED (آبی)، سطح نویز: ≤35 دسی بل (A) میباشد. ایده آل برای آشپزخانه، اتاق کودکان، اتاق خواب و اتاق نشیمن، اتاق کنفرانس مطالعه دفتر، اتاق هتل، سالن بدنسازی، سالن مو، اتاق اسپا و ماساژ و غیره میباشد برای بهبود هوای اتاق و تنفس (جلوگیری از خشک شدن غشاهای مخاطی و پوست، رفع سرماخوردگی، گرفتگی بینی، آلرژی، آسم و ...) و بهبود خواب و تمرکز و کاهش تشکیل گرد و غبار استفاده میشود استفاده: فناوری مدرن رطوبت ساز easy home با شدت غبار متفاوت در 3 سطح آب را به غبار ریز ویفری تبدیل می کند که در سراسر اتاق پخش می شود. حجم ظرف آب سخاوتمندانه 3 لیتر است. آب را می توان به راحتی دوباره پر کرد. همچنین دستگاه دارای فیلتر هوا برای جلوگیری از آلودگی می باشد. علاوه بر این، روشنایی LED آبی را می توان به طور انعطاف پذیر روشن و خاموش کرد. طول کابل (کابل برق): تقریبا 120 سانتی متر میباشد

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد شیائومی مدل Smart 2 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه ها و تجهیزات زیادی برای تصفیه هوا ساخته شده اند. دستگاه های رطوبت ساز نیز در این زمینه نقش زیادی ایفا می کنند. وجود رطوبت در هوا نه تنها برای سلامتی شما مفید است، بلکه به رشد گیاهان نیز کمک می کند. دستگاه رطوبت ساز ضد باکتری هوشمند شیائومی Xiaomi Smart Humidifier 2 محصول جدیدی است که شیائومی در این رابطه تولید کرده است. دستگاه رطوبت ساز ضد باکتری هوشمند شیائومی طراحی زیبایی دارد و هوا را برای تنفس شما پاک و لطیف می سازد. یکی از جذابیت های این محصول لامپ UV کاتدی سرد است که باکتری ها را از بین می برد. هر قطره آب قبل از ورود به هوا در برخورد با این لامپ 99% باکتری خود را از دست می دهد. مخزن دستگاه برای دوام بیشتر از سرامیک ساخته شده است. جهت جلوگیری از رشد باکتری درون دستگاه رطوبت ساز ضد باکتری هوشمند شیائومی تمامی اجزای آن دارای خواص ضد باکتری است. افزودن آب به مخزن این دستگاه به سادگی انجام می شود. کافی است در هر زمان درب آن را باز کردهو مخزن را پر کنید، نیازی به خارج کردن مخزن و یا قطع برق نیست. ظرفیت 4/5لیتری دستگاه برای 32 ساعت کار پاسخگوست همچنین در این مدل ساختار پرتاب بخار به صورت 360 درجه میباشد که حجم بیشتری الز فضا اطراف را پوشش می دهد .دستگاه رطوبت ساز ضد باکتری هوشمند شیائومی حدود 350 میلی لیتر آب را در هر ساعت در فضا منتشر می کند. این دیوایس هوشمند مجهز به سنسور اندازه گیری رطوبت است که میزان رطوبت را بسته به دمای هوا تنظیم می کند. نگران خالی شدن آب نباشید، سنسور سطح آب،‌ کمبود آب را تشخیص داد.و برای جلوگیری از خشکی و ایجاد خطر دستگاه را خاموش می کند.دستگاه رطوبت ساز ضد باکتری هوشمند شیائومی ویژگی های هوشمند دیگری نیز دارد. اپلیکیشن این دیوایس با اتصال خودکار دستگاه به وایفای محیط به شما اجازه می دهد تا آن را از فاصله دور بدون نیاز به حضور در منزل کنترل کنید. می توانید دستگاه را به راحتی با سایر دیوایس های هوشمند اکوسیستم شیائومی که به mi smart home موسوم است، همگام سازید. مدل دستگاه فوق Xiaomi Smart Humidifier 2 MJJSQ05DY می باشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US434 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US434 به مطبوع کردن هوای محیط شما کمک می‌کند. این دستگاه وزنی برابر 1272 گرم داشته و ابعاد آن 313x200x200 میلی‌متر است. این دستگاه بخور برای محیط خانه، درمانگاه و بیمارستان و فروشگاه مناسب خواهد بود. رو بدنه دستگاه کلید تنظیم بخار وجود دارد و نوع بخور آن سرد است. این دستگاه دارای مخزن آب بوده و ظرفیت این مخزن آب 4 لیتر است. توان مصرفی در این دستگاه 25 وات است و منبع انرژی آداپتور برق خواهد بود. دستگاه بخورUS434 دارای صفحه نمایش بوده و نازل خروجی 360 درجه است. عملکرد این دستگاه بخور سرد بی صدا بوده و اگر مدام در اتاق شما باشد مزاحمتی برایتان به وجود نمی‌آورد.مخزن دستگاه بخور از بالا بدون جداسازی (Top Filling) پر می‌شود. زمان سنج دارد. حسگر کمبود آب و قطع خودکار داشته، سنسور سنجش رطوبت و سنسور دمای محیط. هم دارد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US436 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US436 به مطبوع کردن هوای محیط شما کمک می‌کند. این دستگاه وزنی برابر 1446 گرم داشته و ابعاد آن 260x180x180 میلی‌متر است. این دستگاه بخور برای محیط خانه، درمانگاه و بیمارستان و فروشگاه مناسب خواهد بود. روی بدنه دستگاه کلید تنظیم بخار وجود دارد و نوع بخور آن سرد است. این دستگاه دارای مخزن آب بوده و ظرفیت این مخزن آب6 لیتر است. توان مصرفی در این دستگاه 25 وات است و منبع انرژی آداپتور برق خواهد بود. دستگاه بخور US436 دارای صفحه نمایش لمسی بوده و نازل خروجی 360 درجه است. عملکرد این دستگاه بخور سرد بی صدا بوده و اگر مدام در اتاق شما باشد مزاحمتی برایتان به وجود نمی‌آورد. مخزن دستگاه بخور از بالا بدون جداسازی (Top Filling) پر می‌شود. زمان سنج دارد. حسگر کمبود آب و قطع خودکار داشته، سنسور سنجش رطوبت و سنسور دمای محیط هم دارد.

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo