دیجی پرایم - راهنمای خرید درمارولر

راهنمای خرید درمارولر

امروزه با توجه به پیشرفت علم در زمینه سلامت پوست و زیبایی، روش ها و دستگاه های متعددی مانند ماساژور صورت برای جوانسازی و کلاژن سازی پوست ابداع شده است. افراد در هر سنی که باشند، دوست دارند صورتی جوان و شاداب، به دور از هر گونه چین و چروک و یا حتی جوش و آکنه داشته باشند. یکی از دستگاه های ماساژور صورت که دارای تمام ویژگی های ذکر شده است، درمارولر می باشد. با خرید درمارولر، می توانید جوانی و زیبایی پوست را برای خود به ارمغان آورید. برای آشنایی بیشتر با این وسیله کاربردی در ادامه با مقاله راهنمای خرید درمارولر همراهمان باشید.

درمارولر چیست؟

درمارولر، دستگاهی است که از یک غلتک سوزنی با سوزن های ریز که دارای سایز 2 دهم تا 2 میلی متر بوده، تشکیل شده است. به هنگام استفاده از درمارولر، سوزن های ریز دستگاه به درون پوست نفوذ کرده و در صورتی که همراه با کرم ها یا محصولات تکمیلی مانند کوکتل یا سرم باشد، در ترمیم پوست و کلاژن سازی و برطرف کردن هر نوع عیوب بر روی پوست، نیز موثرتر عمل خواهد کرد. 

مزایای استفاده از درمارولر

استفاده از یک درمارولر می‌­تواند تاثیرات مثبت و مشهودی داشته باشد، اگر به روش درست و به دلایل درست مورد استفاده قرار گیرد. به طور خاص، بهترین مزایای درمارولینگ، زمانی تحقق می­‌یابند که موارد زیر انجام شوند:

خطوط ریز و چروک

چروک صورت، صدمات ناشی از نور خورشید و نازک شدن پوست عمدتا ناشی از فقدان کلاژن و الاستین هستند. درمارولینگ می تواند بطور چشمگیری از طریق تولید طبیعی کلاژن و الاستین این شرایط را بهبود دهد. این امر منجر به کاهش خطوط ریز، چروک و جای زخم می شود. چروک­های عمیق‌­تر نیازمند درمان بیشتر هستند. معمولاً نتایج بعد از 3 تا 12 بار درمان ظاهر می‌­شوند که به شدت چروک­‌های شما بستگی دارد.

پیری زودرس پوست

درمان این شرایط دقیقا شبیه چروک است. میکرونیدلینگ از طریق تحریک رشد کلاژن و الاستین از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. این امر منجر به افزایش ضخامت پوست شده و از تجزیه کلاژن جلوگیری می کند که در صورت وقوع می تواند منجر به پیری شود.

جای زخم

درمان جای زخم یک موضوع بسیار محبوب است. اثبات شده است که میکرونیدلینگ انواع جای زخم به جز زخم کلوئیدی را بهبود می بخشد یا حتی آنها از بین می برد. زخم کلوئیدی ناشی از رشد غیرطبیعی بافت آسیب دیده است که به خارج از سطح پوست گسترش می یابد.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید درمارولر

علامت های کشیدگی

علامت های کشیدگی مشابه جای زخم هستند به جز اینکه علامت های کشیدگی به دلیل کش آمدن سریع پوست ایجاد می شوند و درمان آنها سخت تر از جای زخم عادی است. با تحریک تولید کلاژن در پوست، درمارولر می­تواند علائم کشیدگی پوست را کاهش دهد، اما کاربر نباید انتظار نتایج چشمگیر داشته باشد. 3 تا 12 بار درمان برای دیدن نتایج موردنیاز است. افراد زیادی نتایج عالی بوسیله میکرونیدلینگ را گزارش کرده اند ولی درمان های بیشتری مورد نیاز هستند.

کاهش مو

این دستگاه می­تواند با تحریک جریان خون و تولید هورمون­‌های بیشتری که برای افزایش رشد مو و افزایش فولیکول و اندازه مو موردنیاز هستند، پوست سر را تحریک کند. همچنین، جذب و تاثیر یک محصول نووعی مانند روگاین را افزایش می­دهد.

آسیب نور خورشید

از آنجا که کلاژن، یک درمانگر داخلی فوق‌­العاده برای پوست است، درمارولینگ می­تواند پوست آسیب دیده از خورشید را جوان‌سازی و ترمیم کند. همچنین با تقویت جذب و کارایی محصولات درمانی نوعی، می­تواند بازیابی را تسریع کند.

اختلال افزایش رنگدانه

درمارولر، موثرترین روش برای اختلال افزایش رنگدانه است اگر بی­نظمی‌­ها به سطح پوست نزدیک باشند. برای بی­نظمی­‌های لایه­‌های عمیق­‌تر، ممکن است جلسات درمانی بیشتری برای حصول نتیجه لازم باشد. این دستگاه، افزایش رنگدانه را از طریق نرمال­‌سازی سلول­‌های رنگدانه (ملانوسیت­ها) درمان می­کند، پوست را لایه­‌برداری می­کند و جذب و کارایی محصولات شفاف­‌کننده پوست شما را افزایش می­دهد.

رزاسه

این دستگاه می­تواند از طریق ضخیم­‌کردن اپیدرم­‌ها و تحریک رشد کلاژن، رزاسه را بهبود داده و قرمزی را کاهش دهد. همچنین، انتقال و کارایی مواد فعال محصولات درمانی­‌تان را بهبود می­‌دهد. نکته مهم: درمارولر نمی‌­تواند رزاسه گره‌­ای یا چرک­‌دار ( یک بیماری پوستی شایع است ) را درمان کند و نباید در این موارد به کار گرفته شود.

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید درمارولر برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی محصولات شخصی از جمله لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامت، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( آرایشی و سلامت ) می توانید مطالعه نمائید.

دیجی پرایم - راهنمای خرید درمارولر

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید درمارولر

انواع سوزن های درمارولر

اندازه سوزنهای درمارولر،  0/25 ، 0/5 ، 0/75 ،1، 1/5، 2 می باشد که هر کدام دارای کارایی متفاوت می باشند که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم:

 • سایز 0/25: این سوزن از کوچکترین سوزن های درمارولر به حساب می آید که به کرم ها و سرم ها کمک میکند که در پوست بهتر جذب شوند ولی برای مشکلات پوستی و کلاژن سازی کاربردی ندارد.
 • سایز0/5: این سوزن بهترین سوزن درمارولر است که برای کاهش ریزش مو، ایجاد کلاژن در پوست، استفاده در نقاط حساس مانند، زیرچشم،چین و چروک های ریز، افتادگی ابرو، افتادگی پلک بسیار پرکاربرد است
 • سایز0/75 و 1: این دو نوع سوزن بیشتر برای برطرف کردن جای جوش و اکنه با توجه به سایز آن، چین و چروک و انواع خط بر رو ی پوست مانند خط خنده، خط اخم و منافذ بزرگ بر روی پوست مورداستفاده قرار میگیرند.
 • سایز 1/5:  از این نوع سوزن برای جای سوختگی و زخم های عمیق  استفاده می شود و البته افرادی که صورتشان پر از جای جوش و یا فرورفتگی به خاطر جوش است، می توانند از این نوع سوزن استفاده نمایند.
 • سایز2: از این نوع سوزن ها برای درمان های خانگی و برطرف کردن ترک های پوستی، سلولیت یا جای جوش عمقی استفاده می شود. ولی بهترین کار مراجعه به مراکز تخصصی و کلینیک های پوست می باشد

تفاوت میکرونیلدینگ (درمارولر) با مزو تراپی

هدف اصلی هر دو روش، جوانسازی پوست است اما هر کدام از آن ها دارای تفاوت هایی می باشند که مهمترین آن ها روش استفاده و ایجاد کلاژن سازی در پوست می باشد. در میکرونیلدینگ، از وارد کردن سوزن به عمق پوست استفاده شده ولی در مزوتراپی، از تزریق مکرر مواد چون ویتامین ها، عصاره های گیاهی و… نیز استفاده می شود. برای  اینکه  تشخیص دهید، میکرونیلدینگ (درمارولر) بهتر است یا مزوتراپی پوست، حتما باید به پزشک متخصص مراجعه نمایید تا براساس نوع پوست و میزان مشکلات پوستی مانند چین و چروک و.. شما را راهنمایی نمایند.

نحوه استفاده از درمارولر

 • صورتتان را تمیز کنید: از یک حوله تازه و پاکیزه برای تمیز کردن کامل صورتتان استفاده کنید، تا استفاده از رولر در صورت آسان شود.
 • از سرم استفاده کنید: پس از تمیز کردن، از سرمی که در بسته کامل وجود دارد استفاده کنید. آن را بر طبق دستورالعمل در صورتتان استفاده کنید.
 • بر روی صورت بغلتانید: غلتاندن درمارولر را آغاز کنید، اول باید بصورت عمودی این کار را انجام دهید (2 بار). سپس آن را در جهت افقی در صورت حرکت دهید (دو بار). حالا، آن را بصورت مورب در جهت بالا و پایین حرکت دهید (باز هم دو بار). در زمان غلتادن فشار کمی وارد کنید.
 • سرم را استعمال کنید: زمانی که بر طبق دستورالعمل از رولر در تمام صورت استفاده کردید، باید برای کسب اثرات دائمی و حداکثری در صورتتان از سرم استفاده کنید.
 • این فرآیند را تکرار کنید: شما باید هر هفته بیش از 3 بار کل این روش را تکرار کنید تا اثرات طولانی و دائمی در صورتتان داشته باشد.

دیجی پرایم - بهترین راهنما

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید درمارولر

مراقبت های لازم پس از استفاده از درمارولر

 • بعد از استفاده حداقل 24 ساعت در صورت قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید حتما از ضدآفتاب SPF 30 استفاده کنید.
 • استفاده از کرم ها سرم های ویتامین C,D  و A و کرم های دارای کلاژن ،بعد از درمارولر پیشنهاد تمامی متخصصان پوست می باشد.
 • از استفاده لوازم آرایشی، لوسیون برنزه کننده و مواد آرایشی را تا 24 ساعت خودداری نمایید . چون این مواد فقط برای لایه سطحی پوست و آرایش و نه لایه های زیرین پوست می باشد(ترجیحا تا پایان درمان استفاده نکنید).
 • بعد از استفاده ممکن است ناحیه درمان پوست شما قرمز شود که این امر 100% طبیعی است و این نشان دهنده تولید مجدد کلاژن توسط پوستمان می باشد و طی 2 الی 12 ساعت کاملا محو می شود.
 • تا چند روز بعد از استفاده ، پوست خود را با کرم مرطوب کننده مرطوب نگه دارید.

خلاصه مقاله

 1. امروزه با توجه به پیشرفت علم در زمینه سلامت پوست و زیبایی، روش ها و دستگاه های متعددی مانند ماساژور صورت برای جوانسازی و کلاژن سازی پوست ابداع شده است.
 2. افراد در هر سنی که باشند، دوست دارند صورتی جوان و شاداب، به دور از هر گونه چین و چروک و یا حتی جوش و آکنه داشته باشند. یکی از دستگاه های ماساژور صورت که دارای تمام ویژگی های ذکر شده است، درمارولر می باشد.
 3. درمارولر، دستگاهی است که از یک غلتک سوزنی با سوزن های ریز که دارای سایز 2 دهم تا 2 میلی متر بوده، تشکیل شده است.
 4. به هنگام استفاده از درمارولر، سوزن های ریز دستگاه به درون پوست نفوذ کرده و در صورتی که همراه با کرم ها یا محصولات تکمیلی مانند کوکتل یا سرم باشد، در ترمیم پوست و کلاژن سازی و برطرف کردن هر نوع عیوب بر روی پوست، نیز موثرتر عمل خواهد کرد. 
 5. استفاده از یک درمارولر می‌­تواند تاثیرات مثبت و مشهودی داشته باشد، اگر به روش درست و به دلایل درست مورد استفاده قرار گیرد.
 6. اندازه سوزنهای درمارولر،  0/25 ، 0/5 ، 0/75 ،1، 1/5، 2 می باشد که هر کدام دارای کارایی متفاوت می باشند.
 7. برای  اینکه  تشخیص دهید، میکرونیلدینگ (درمارولر) بهتر است یا مزوتراپی پوست، حتما باید به پزشک متخصص مراجعه نمایید.
 8. مراقبت های لازم پس از استفاده از درمارولر را یاد گرفته و به درستی انجام دهید.

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید درمارولر لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *