دیجی پرایم - راهنمای خرید شامپو کودک و نوزاد

راهنمای خرید شامپو کودک و نوزاد

استفاده از صابون برای شستن مو و بدن مدتهاست که منسوخ شده و تولیدکنندگان سعی کرده اند برای هر رده سنی و هر نوع مو شامپوی مخصوص تهیه کنند. بهداشت و سلامت کودکان نیاز به شوینده های مناسبی دارد. در ادامه با ما همراه باشید و راهنمای خرید شامپو کودک و نوزاد را مطالعه نمائید، تا در شستشوی سر و بدن کودک دلبندتان به مشکل بر نخورده و یک آب تنی شاد و مفرح را نصیب کودکتان کنید.

کودکان به علت سوزش چشم ها در اثر استفاده از شامپو بزرگسالان از حمام کردن می‌ترسند. راهنمای خرید دیجی پرایم در اینجا سعی بر این داشته است که راهنمای خرید شامپو کودک که چشم را نمی سوزاند به شما معرفی کند.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید شامپو کودک و نوزاد  برای شما مادران مهربان در مورد تمامی کالاهای مورد نیاز کودک دلبندتان مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است که میتوانید در دسته راهنمای خرید ( کودک و نوزاد ) آنها را نیز مطالعه کنید.

PH شامپو کودک چه میزان باشد؟

شامپوهای مخصوص کودکان PH بالایی ندارند. پوست سر کودکان قدرت چربی سازی زیادی ندارد و نیاز به استفاده از شامپوهای با PH بالا نیست. شامپو کودکان چشمان را نمی سوزاند و هر چه قلیایی تر باشد قدرت سوزانندگی بیشتری دارند. عوارض استفاده از شامپوهای معمولی برای پوست و موی کودکان شامپو بزرگسالان به دلیل ph بالا و قدرت چربی زدایی زیاد باعث خشکی بیش از حد پوست و موی کودک می‌شود و همچنین باعث شکنندگی، تار شدن، کدر و خشک شدن موها می شود.

دیجی پرایم - بهترین راهنما

استفاده از شامپو بچه تا چه سنی توصیه می شود؟

اولین علائم هورمون های جنسی بین سن ۱۲ و ۱۳ سالگی رخ می‌دهد و توصیه می‌شود تا آن زمان از شامپو بچه استفاده شود.
شامپو بچه به افراد بزرگسالی که موی خشک دارند توصیه می شود. درعین حال اگر دارای موی معمولی و چرب هستند چون شامپو بچه PH پایینی دارد و خنثی استحتی بعد از استحمام موهای کدر و چربی دارند و باید از شامپوی بزرگسالان استفاده کنند.

کیفیت شامپو به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت شامپوها بستگی به مواد تشکیل دهنده آنها دارد. نکته قابل توجه این است که نوع شامپو تاثیری در کاهش پیشگیری از ریزش مو ندارد و ریزش مو دلایل مختلفی دارد که باید توسط پزشک درمان شود.

در هفته چند مرتبه باید سر کودک را با شامپو شستشو داده است؟

استحمام کودک بستگی به میزان تحرک و تعریق آن دارد. کودکی که تحرک زیادی دارد را روزانه و کودکی که فعالیت جسمی کمتری دارد را یک روز در میان می‌توان به حمام برد. به طور کلی استحمام روزانه باعث شادابی پوست و مو می شود، مگر آنکه پوست خیلی خشک باشد.

در دیجی پرایم بخوانید: راهنمای خرید شامپو کودک و نوزاد 

میزان استفاده شامپو برای کودک در هر بار استحمام چه مقدار است؟

هرچه زودتر و با شامپو کمتری شسته شود بهتر است تا اینکه دیرتر و با مقدار شامپو بیشتری شسته شود. در هر بار استحمام بعد از خیس کردن موها مقدار مناسبی از شامپو را به موها زده و به آرامی چنگ بزنید تا شامپو کف کند. شامپو را تنها باید به مغز سرد که محل تجمع چربی است زده شود و کف حاصله ساقه مو را تمیز می کند. شامپو زدن به ساقه مو باعث خشکی و شکنندگی می‌شود.

توصیه ایمنی برای خرید شامپو بچه

بسته بندی شامپو باید بدون زاویه و بی خطر باشد و از قطعات جدا شوند استفاده نشده باشد. موقع حمام کردن در شامپو را حتما محکم ببندید و تا حد ممکن از اینکه کودک شامپو را به دهان ببرد جلوگیری کنید.

لیست مناسب ترین شامپو برای کودک عزیزتان که چشم را نمی سوزاند را در اینجا ببینید.

شاپ چی - بهترین راهنمای خرید شامپو نوزاد

خلاصه مقاله

  1.  استفاده از صابون برای شستن مو و بدن مدتهاست که منسوخ شده است.
  2. کودکان به علت سوزش چشم ها در اثر استفاده از شامپو بزرگسالان از حمام کردن می‌ترسند.
  3. شامپوهای مخصوص کودکان PH بالایی ندارند.
  4. شامپو کودکان چشمان را نمی سوزاند و هر چه قلیایی تر باشد قدرت سوزانندگی بیشتری دارند.

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید شامپو کودک و نوزاد لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

خرید مستقیم شامپوی بچه کودک نوزاد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *