دیجی پرایم - راهنمای خرید بهترین پیجر اتاق کودک

راهنمای خرید بهترین پیجر اتاق کودک

مراقبت و نگهداری از فرزندان مسولیت بسیار سنگینی به دنبال دارد، که حتی لحظه ایران والدین را رها نمی کند. حتی وقتی که خواب هستند. حال اگر محل خواب کودک از اتاق والدین دور باشد این موضوع حساس تر و پررنگ تر می شود. این فکر و خیال ها باعث بروز نوآوری‌های زیادی در بازار لوازم کودک شده است. به تازگی محصولات جدیدی با تنوع بالا برای زمان هایی که کودک از والدین دور می باشد عرضه شده اند. مانیتورها و پیجر ها از جمله معروف‌ترین این محصولات هستند. والدین با استفاده از این محصولات کنترل کودک می توانند به خوبی از نوزادشان مراقبت کنند، و در عین حال آسوده بخوابد. مانیتورهای نوزاد به سه دسته کلی تصویری، صوتی و حرکتی طبقه بندی می شوند. که والدین بیشتر به دو دسته اول گرایش پیدا می‌کنند. با مقاله راهنمای خرید بهترین پیجر اتاق کودک همراهمان باشید تا با واکی تاکی بیشتر آشنا شوید.

پیجر اتاق کودک چیست؟

پیجر یا همان مانیتور وسیله کاربردی که با استفاده از آن به راحتی کودک خود را می بینید، با او حرف میزنید، صدایش را می شنوید و علائم حیاتی را چک کنید، هشداری برای وقت غذا و یا دارو نوزاد ست می کنید.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید بهترین پیجر اتاق کودک برای شما مادران گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز کودک دلبندتان مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است که در دسته کودک و نوزاد می توانید استفاده نمائید.

پیجر صوتی بهتر است یا تصویری؟

جواب این سوال به نیازهای شما بستگی دارد که به دنبال چه نوع ارتباطی با نوزاد و کودک هستید. در دستگاه های صوتی شما قادر به شنیدن صدای کودک و حرف زدن با او هستید. در این مدل امکانات زیادی در نظر گرفته نشده و شما تنها محدود به صوت هستید. اما اگر می خواهید کودکتان را ببینید باید به دنبال نوع تصویری که به یک رایانه، گوشی موبایل یا گیرنده های تصویری که حتی قابلیت دید در شب دارند، بروید.

خرید مستقیم پیجر اتاق کودک

در سیستم پیجر تصویری یک دوربین وجود دارد که در اتاق کودک و یک گیرنده که در کنار شما قرار می گیرد. در این مدل شما قادر به چک کردن دمای محیط اطراف نوزاد، زمان هشدار برای تعویض پوشک یا دارو و … را می توانید تعیین نمائید. در برخی پیجرهای تصویری امکان بهینه سازی باتری نیز وجود دارد، و حتی قابلیت چک کردن علائم حیاتی از جمله دمای بدن کودک از توانایی این پیجرها نام برد. در ادامه مقاله راهنمای خرید بهترین پیجر اتاق کودک (واکی تاکی) به برخی از عملکردهایی که پیجرها باید داشته باشند می پردازیم.

شاپ چی - بهترین راهنمای خرید

فناوری DECT

مانیتور هایی که مجهز به فناوری DECT می‌باشند، از باند فرکانس پایین استفاده می کنند. این باند برای ارتباط های صوتی می باشد، که موجب تولید صدایی بسیار واضح از مانیتور به گیرنده مانیتور می‌شود. اگر از مانیتور های صوتی آنالوگ استفاده می کنید که به دکت مجهز نیستند، مانیتور نامبرده حداقل باید امکان استفاده از چندنوع فرکانس که با تنظیم آن به وضوح تصاویر برسید را دارا باشد. فناوری دکت در تلفن های بیسیم؛ ابزارهای بلوتوث و ابزارهای بیسیم و … کاربرد دارد.

باتری شارژی

دستگاه های مانیتور و گیرنده های آن هم با سیم و اتصال به پریز برق و هم بی سیم کار می کنند. که نوع بی سیم مجهز به باتری شارژی و غیرشارژی هستند. ما در مقاله راهنمای خرید بهترین پیجر اتاق کودک (واکی تاکی) به شما والدین گرامی توصیه می کنیم به دلیل استفاده می کرر بهتر است از باتری شارژی استفاده نمائید.

استفاده از چند دوربین

برخی از والدین می خواهند در تمامی نقاط منزل قابلیت دید کودک را داشته باشند، که بهتر است پیجری را انتخاب کنید که قابلیت استفاده از چند دوربین را داشته باشد.

امکان ذخیره اطلاعات

اکثر مانیتورهای خواب کودک دارای فضا و کارت حافظه هستند، که در صورت نیاز می توانید آنها را ذخیره کنید.

بهبود عملکرد باتری

باتری پیجر را روزانه چک کنید.برخی از مدل های پیجر دارای قابلیت Power saving mode می باشند که به عمر بیشتر و بهتر باتری کمک می کند. در ادامه با مقاله راهنمای خرید بهترین پیجر اتاق کودک (واکی تاکی) همراهمان باشید.

پیجر باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

 1. کیفیت ساخت بالایی داشته باشد، تا بتواند طولانی مدت مورد اسفاده قرار بگیرد.
 2. صدای منتقل شده واضح و دارای بلندی صدا باشد.
 3. در نوع تصویری کیفیت تصویر خروجی ممطلوب باشد.
 4. برند معتبر و دارای سابقه تخصصی باشد.
 5. برد موثری داشته باشد که طبعا هرچه بیشتر باشد بهتر است.
 6. قابلیت حمل آسان داشته باشد.
 7. دوام باتری عنصر موثری در برتری از برندهای دیگر است.
 8. دارای سیگنال خارج از محدوده باشد.
 9. زاویه دید عریض به همراه دوربین چرخان داشته باشد.
 10. قابلیت دید در شب داشته باشد.
 11. دارای سنسور صدا و حرکت باشد.
 12. امکان افزودن گیرنده‌های بیشتر داشته باشد.
 13. نمایش دمای اتاق نوزاد ویژگی مهم و کاربردی است.
 14. قابلیت پخش موسیقی و رقص نور از مزیت‌های نمونه های برتر می باشد.
 15. قیمت مناسب و عاقلانه داشته باشد.
 16. خدمات پس از فروش مناسبی داشته باشد.

یادآوری

شما به عنوان یک والد مسئولیت‌پذیر باید مد نظر داشته باشید که مانیتورها به هیچ عنوان جایگزین نظارت نیستند و نباید مراقبت کافی خود را فراموش کنید. راهنمای خرید بهترین پیجر اتاق کودک را با دقت طالعه نمائید.

خلاصه مقاله

 1. والدین مسول مراقبت از کودک حتی زمانی که خواب هستند می باشند.
 2. والدین با استفاده ار پیجر و دوربین کنترل کودک می توانند به خوبی از نوزادشان مراقبت کنند.
 3. مانیتورهای نوزاد به سه دسته کلی تصویری، صوتی و حرکتی طبقه بندی می شوند.
 4. در دستگاه های صوتی شما قادر به شنیدن صدای کودک و حرف زدن با او هستید.
 5. اگر تمایل به دیدن کودک هنگامی که از شما دور است را دارید باید نوع تصویری را برگزینید.
 6. مانیتور هایی که مجهز به فناوری DECT می‌باشند، از باند فرکانس پایین استفاده می کنند.
 7. بهترین گزینه انتخاب پیجری که باتری شارژی دارد می باشد.
 8. پیجری را انتخاب کنید که قابلیت استفاده از چند دوربین را داشته باشد.
 9. ویژگی هایی که یک پیجر خوب باید داشته باشد را در مقاله مطالعه نمائید.

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید بهترین پیجر اتاق کودک لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

خرید مستقیم پیجر اتاق کودک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *