دیجی پرایم - راهنمای خرید تشک غلت گیر نوزاد

راهنمای خرید تشک غلت گیر نوزاد

وقتی نوزاد به خواب می‌روند فرصت خوبی برای انجام کارهای روزمره مادر به وجود می‌آید. اما ترس از غلت زدن و تکان خوردن نوزاد باعث ایجاد نگرانی شده و مادر نمی تواند با خیالی آسوده از کنار کودک بلند شود. متاسفانه گاهی به دلیل ناتوانی نوزاد و یا عوامل دیگری مثل رفلاکس های شدید اتفاقات تلخی برای نوزاد متولد شده می‌افتد. نوزادان به علت های مختلف غلت زده و توانایی قرارگیری در حالت امن را ندارند، از همین رو باعث خفگی نوزاد می‌شود. یکی از وسایل مهم و کاربردی که به راحتی جلوی این اتفاقات تلخ را می‌گیرد استفاده از تشک غلت گیر نوزاد می باشد. این تشک ها گاهی با ایجاد شیب امن برای نوزاد این امکان را ایجاد می‌کند که جلوی رفلاکس های معده گرفته شود. در این صورت نوزاد خواب آرام و راحتری خواهد داشت. مقاله راهنمای خرید تشک غلت گیر نوزاد این امکان را به شما والدین گرامی می دهد تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

تشک غلت گیر چیست؟

غلت گیر نوزاد در واقع مانعی برای جلوگیری از خطرات احتمالی به دلیل غلت خوردن و کاهش رفلاکس در نوزادان می باشد. این تشک به خاطر داشتن دیواره های اطراف از غلت زدن نوزاد جلوگیری می‌کند.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید تشک غلت گیر نوزاد برای شما مادران گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز کودک دلبندتان مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است که در دسته کودک و نوزاد می توانید استفاده نمائید.

مشخصات تشک غلت گیر مناسب نوزاد

 1. امکان استفاده از بدو تولد را داشته باشد.
 2. خاصیت ضد آلرژی و ضد رفلاکس داشته باشد.
 3. از جنس مناسب که نخ و پلی استر می باشد، تولید شده باشد.
 4. ساختار داخلی تشک امکان گردش هوا داشته باشد.
 5. روکش تشک به راحتی تعویض یا شسته شود.
 6. طراحی تشک به گونه‌ای باشد که بتوان نوزاد را به پهلو خواباند.
 7. جمع‌آوری آسانی داشته باشد.
 8. با آناتومی بدن نوزاد متناسب باشد.
 9. رنگ شاد و آرامش بخش داشته باشد.
 10. دارای طرح عروسکی برای سرگرمی نوزاد باشد.
 11. مواد داخل تشک از الیاف طبیعی پر شده باشد.
 12. دارای ضخامت و وزن مناسب باشد.

جنس تشک غلت گیر به دلیل پوست نازک و حساس نوزاد، باید از جنس نخ و پلی استر با کیفیت و ضد آلرژی تولید شود.

به دلیل حساسیت بالای خرید تشک برای نوزاد، مشخصات تشک که در همین مقاله راهنمای خرید تشک غلت گیر نوزاد قید شده بود را با دقت بیشتر مطالعه نمائید.

دیجی پرایم - بهترین راهنمای خرید

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید تشک غلت گیر نوزاد لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

راهنمای خرید تشک غلت گیر نوزاد

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *