دیجی پرایم - راهنمای خرید ست لوازم شخصی نوزاد

راهنمای خرید ست لوازم شخصی نوزاد

همه والدین به خوبی می‌دانند رسیدگی به نظافت نوزاد از اصول ضروری و مهم فرزندداری می‌باشد. بدن نوزاد حساس بوده و در برابر میکروب ها مقاومت کمتری دارد، به همین دلیل احتمال بیماری نوزادان افزایش پیدا می‌کند. نظافت پوست، مو و ناخن اولین اقدام برای جلوگیری از بروز بیماری ها در نوزاد می باشد. نوزاد به دلیل اینکه وسایل و اسباب بازی هایش را توسط دست به دهان می برد و انگشتانش را می مکد، کوتاهی ناخن ها و تمیز بودن شان بسیار مهمی و ضروری می باشد. تمیزی دستهای نوزاد با شستشوی مناسب در کنار تمیزی ناخن‌ها کامل می‌شود. زیرا ناخن‌ها محل تجمع انواع آلودگی ها می باشند. ما در ادامه مقاله به راهنمای خرید ست لوازم شخصی نوزاد می پردازیم.

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید شورت آموزشی برای شما مادران گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز کودک دلبندتان مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است که در دسته کودک و نوزاد می توانید استفاده نمائید.

در هنگام خرید ست بهداشتی نوزاد دقت داشته باشید تیغه آن از جنس استیل می باشد، تا مانع زنگ زدگی شود. بهترین زمان برای گرفتن ناخن های نوزاد و استفاده از ست لوازم شخصی نوزاد پس از استحمام است که ناخن‌ها نرم شده و به راحتی گرفته می‌شوند. همچنین زمان خواب یا شیر خوردن که نوزاد آرام می باشد، می توانید این عمل را انجام دهید.

ناخن گیرهای نوزاد در انواع مختلفی مانند قیچی های گوناگون، ناخن گیر با ذره بین، ناخن گیر با نور LED، و ناخن گیر برقی و … وجود دارند، که نسبت به شرایط نوزاد و توانایی والدین برای گرفتن ناخن های نوزاد نوع مناسب را خریداری نمائید.

ناخن گیر برقی نوزاد: برای والدینی که مایلند ایمنی بیشتری برای جلوگیری از آسیب به انگشت نوزاد رعایت کنند، این ناخن گیر ها مناسب تر می باشند. از این ناخن گیر حتی زمانی که کودک ناآرام است می‌توان استفاده کرد. این ناخن گیر با سایش ملایم ،ناخن های کودک را می‌گیرد. دارای ۴ پد مختلف و ۲ تنظیم متفاوت برای قدرت سایش می‌باشد. پدها و باتری های موجود در ناخن گیر برقی قابل تعویض می باشند. با ادامه مقاله راهنمای خرید ست لوازم شخصی نوزاد همراهمان باشید.

پس از استحمام کودک حتماً موهایش را شانه بزنید. این عمل علاوه بر مرتب بودن و حالت دادن به موهای نوزاد باعث عبور جریان هوا به سطح پوست سر نوزاد می‌شود. دقت داشته باشید برس یا شانه ای که برای نوزاد استفاده می کنید از نوع مرغوب و مناسب با سن نوزاد باشد. زیرا نوزادان تا مدتی ملاجشان  نرم بوده و استفاده از یک برس یا شانه نامناسب باعث صدمه به ملاج و آسیب جدی به نوزاد می‌شود. موهای نوزاد را به آرامی شانه کنید و از حالت گرفتن موهای نرم و لطیف کودک دلبندتان لذت ببرید.

دیجی پرایم - راهنمای خرید ست شخصی نوزاد

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید ست لوازم شخصی نوزاد لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

راهنمای خرید ست بهداشتی نوزاد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *