ام کیو ال یار | mqlyar

راهنمای خرید میز تحریر کودک

با شروع سال تحصیلی والدین باید زمان و مکان مناسب و ثابتی را برای درس خواندن بچه ها در نظر بگیرند. برخی از کودکان تکالیف روزانه خود را به حالت دراز کش و یا روی میز ناهار خوری انجام می دهند. انجام تکالیف در این وضعیت و نداشتن یک مکان ثابت برای درس خواندن باعث حواس پرتی کودکان شده و آسیب های جبران ناپذیر به ستون فقرات می رساند. بنابراین بهتر است کودکان تکالیف خود را در اتاقشان و بر روی میز تحریر استاندارد انجام دهند تا مشکلی برای وضعیت جسمیشان به وجود نیاید. اگر قصد خرید میز تحریر را دارید این بخش از دیجی پرایم را که درباره راهنمای خرید میز تحریر کودک است و نکات بسیاری را در بر گرفته است را مطالعه کنید.

میز تحریر چیست؟ 

میز تحریر نوعی از اسباب منزل، شرکت، مدرسه و غیره است که به منظور انجام امور اداری، تحریری، نگارش، مطالعه، کار با رایانه و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع میز تحریر

میز تحریر استاندارد؛ کاربردی در عین ظرافت

این میز در عین ظریف و زیبا بودن کاربردی هم هست. در بازار به شکل‌ها، اندازه‌ها، رنگ‌ها و سبک‌های متفاوتی موجود است و از مواد مختلفی آن را می‌سازند. سطح این میزها بزرگ و صاف است و بیشتر شبیه میز غذاخوری یا میزهایی هستند که در اتاق پذیرایی، نشیمن و آشپزخانه قرار می‌دهیم. بسته به سبکی که دارد، ممکن است کشو داشته باشد یا نداشته باشد. میز تحریر استاندارد معمولا از چوب سخت درست می‌شود و ظاهر آن جذاب و کلاسیک است. می‌توانید آن را در هر نقطه از منزل که بخواهید قرار دهید.

میز منشی یا سکرتری؛ جمع‌وجور ولی بلند

این میزها به‌طورمعمول جمع‌وجورتر از انواع دیگر میز تحریر هستند، اما باز هم تنوع اندازه دارند. معمولا از چوب ساخته می‌شوند، سطح کار آن می‌تواند تاشو باشد و ممکن است کشو هم داشته باشد.

ویژگی تاشو بودن آن باعث می‌شود فضای کار میز به‌راحتی پنهان شود. این میزها معمولا بلند هستند، مخصوصا اگر نوع قفسه‌دار آن را بخرید. بنابراین مطمئن شوید آن را جایی قرار دهید که جلوی پنجره را مسدود نکند یا اگر چراغ دیواری دارید زیاد به آن نزدیک نباشد.

میز رول تاپ؛ برای ایمنی اسناد و پروژه‌ها

میز رول تاپ درواقع نوعی پوشش رولی دارد که پروژه‌ها و اسناد شما را از دسترسی دیگران حفظ می‌کند. پوشش روی آن از بالای کابینت به پایین رول می‌شود. اندازه آنها می‌تواند جمع‌وجور یا استاندارد باشد.

این میزها ظاهری ظریف و شیک دارند. به‌طورکلی از چوب ساخته می‌شوند ولی معمولا با رنگ و جلا همراه است. محفظه داخلی این میز شامل ویژگی‌هایی مانند دراورهای کوچک، قفسه، شیار برای قراردادن کاغذ یا نگهدارنده پاکت نامه است.

برخی از انواع این میزها برای قراردادن رایانه و وسایل جانبی آن طراحی شده‌اند که مخصوصا اگر دوست ندارید کسی صفحه‌نمایش رایانه‌تان را ببیند مفید است.

میز تحریر دیواری و تاشو

کمبود فضا در بسیاری از خانه‌ها و آپارتمان‌های کنونی باعث شده شرکت‌ها به طراحی میز‌ تحریر تاشو و دیواری روی بیاورند که کمترین فضا را اشغال می‌کنند. همانطور که از نام این مدل‌ها مشخص است میز تحریر دیواری به جای قرار گرفتن روی زمین روی دیوار نصب شده و بیشتر فضایی عمودی را شامل می‌شود.

میز تحریر تاشو هم روی دیوار نصب می‌شود اما معمولا فاقد قفسه است. زمانی که قصد استفاده از آن را ندارید می‌توانید با کمک لولاهای محکم سطح میز را به سمت دیوار تا کنید تا فضای بسیار کمتری را اشغال کند.

دیجی پرایم علاوه بر مقاله راهنمای خرید میز تحریر کودک برای شما همراهان گرامی در مورد تمامی لوازم مرتبط با کتاب، لوازم التحریر و هنر، مقالات راهنمای خرید تهیه و منتشر کرده است، که در دسته راهنمای خرید ( کتاب، لوازم التحریر و هنر ) می توانید مطالعه نمائید.

نکات مهم هنگام خرید میز تحریر

 • استحکام: اولین نکته ای که برای خرید میز تحریر کودک باید به آن توجه داشته باشید دوام و استحکام میز تحریر می باشد. نباید فقط به فکر زیبایی و فانتزی بودن آن باشید زیرا در صورتی که شکسته شود به کودک شما آسیب وارد می کند.
 • جنس میزتحریر: کدام جنس از میز و تحریر برای کودک شما مناسب تر است. بهترین نوع میز تحریر برای کودک شما از جنس چوب و یا روکش چوب است. به علت اینکه کتاب و وسایل کمتر روی آن ها لغزیده می شوند. میزتحریر از جنس ام دی اف به دلیل مقاومت زیاد، حتی محکم تر از چوب و تنوع طرح و رنگ از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • اندازه استاندارد میزتحریر: یک میزتحریر استاندارد باید به گونه ای باشد که طول میز بین ۷۰ تا ۱۵۰ سانتی متر باشد. عمق یک میز تحریر استاندارد هم چیزی حدود ۶۰ تا ۷۵ سانتی متر است. ارتفاع میز از سطح زمین هم می بایست به اندازه ۷۳ تا ۷۷ سانتی متر باشد. ضخامت صفحه روی میز نباید کمتر از ۱۶ میلی متر باشد.
 • فضای محیط: فضایی که قرار است میز تحریر را در آن قرار دهید چه اندازه است. اگر فضای اتاق شما کم است به دنبال خرید میز ال نروید، میز ال فضای زیادی از اتاق شما را اشغال می کند. شما می بایست میز تحریر را نزدیک کتابخانه قرار دهید پس بهتر است ابعاد فضا های خالی اطراف کتاب خانه را به این منظور در نظر بگیرید.
 • ظاهر و تم میز: با توجه به ظاهر و تم اتاق مدل میز تحریر کودک خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال از تخت و کمد کودک شما طرح باب اسفنجی است به دنبال میز تحریری بروید که تم آن شخصیت باب اسفنجی است.
 • تناسب در اندازه میز و صندلی: اگر هنگام مطالعه دچار درد در نواحی گردن و کمر خود می شوید علت آن می تواند عدم تناسب در اندازه میز و صندلی شما باشد. موضوع مهمی که متاسفانه در کشور ما کمتر به آن توجه می شود تناسب اندازه میز و صندلی با سن افراد می باشد. عدم توجه به این موضوع باعث ایجاد ناراحتی در قسمت گردن کمر و پا می شود و برای شما هزینه های درمان سنگینی را در پی خواهد داشت. پس قبل از اینکه به زیبایی میز تحریر توجه کنید نکات پزشکی را در نظر بگیرید.
 • ابعاد صندلی: ابعاد صندلی در افراد چاق و لاغر متفاوت است. قسمت نشیمنگاه صندلی باید به گونه ای باشد که نود درصد طول قسمت ران شما را در خود جای دهد. اگر قسمت بیشتری را در خود جای دهد باعث فشار زیاد به زانو ها می شود و در صورتی که اندازه صندلی به گونه ای باشد که کمتر از ۹۰ درصد طول شما را در خود جای دهد باعث ایجاد مشکلات عضلانی می شود.
 • جنس رویه صندلی: جنس رویه صندلی باید به گونه ای باشد که قابلیت ارتجاع داشته باشد. جنس رویه صندلی نباید خیلی نرم باشد که شما درون آن فرو بروید و برعکس نباید خیلی هم سفت باشد که شما روی آن ثابت بمانید. جنس رویه یک صندلی استاندارد می بایست به گونه ای باشد که وقتی با انگشت دست به آن فشار کمی وارد می کنید به اندازه دو سانتی متر پایین برود و مجدد به حالت قبلی خود باز گردد.
 • ارتفاع صندلی: ارتفاع صندلی مقدار عدد خاصی ندارد و با توجه به اندازه پا و سن اشخاص تعیین می شود. ارتفاع صندلی شما هر اندازه ای باشد می بایست ران و زانوی شما در موقعیت ۹۰ درجه با هم قرار بگیرند.
 • گردن زیادی خم نشود: هنگام قرار گرفتن پشت میز تحریر نباید گردن شما بیشتر از ۲۰ درجه خم شود، همچنین ارتفاع پشتی صندلی باید به گونه ای باشد که تا مهره هفتم گردن بیاید و کتف ها در آن پوشیده شوند. هنگامی که پشت میز قرار می گیرید باشد کاملا احساس راحتی داشته باشید.

نکته آخر:

کاربر گرامی تیم تحقیقاتی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید میز تحریر کودک لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

نکته خرید - قیمت روز پاستل گچی 180 رنگ جنرال لویتان کد 07 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

180 رنگ متنوع در این بسته قرار دارد که می تواند برای خلق یک تابلوی بی نظیر کافی باشد. این پاستل از نوع گچی و قابل استفاده روی مقوا، مخمل، کاغذ و بوم است. رنگ های لویتان بدلیل استفاده از پیگمنت های مرغوب ، بسیار درخشان و اصیل هستند و به راحتی با یکدیگر قابل ترکیب است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ست لوازم اداری رومیزی مدل MN-8 مجموعه 11 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این مجموعه 11 عددی شامل یک زیر دستی بزرگ به ابعاد 60 در 40 (جهت قرار گیری در زیر دست هنگام نوشتار) ، هلدر گوشی موبایل چوبی ، جامدادی رومیزی ، استند خودکار ، پایه تقویم ، جای کاغذ یادداشت ، کازیه دوطبقه سایز A4 ، نگهدارنده نامه ، پرچم جمهوری اسلامی ایران (به همراه پایه) ، یک کره زمین تزیینی و یک چاقوی نامه باز کن است که همگی آنها از جنس چوب طبیعی به همراه روکش رنگ مرغوب ساخته شده اند و برای داشتن یک میز کار منظم بسیار کاربردی میباشد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ مطالعه شیائومی مدل 1S خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لامپ LED رومیزی هوشمند شیاومی 1S بسیار سبک و زیبا است. وزن کم 800 گرمی و رنگ سفید زیبای این محصول اولین چیزی است که توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. این چراغ می‌تواند تا حداکثر 300 لومن نور تولید کند که نور مناسبی برای اکثر کار‌ها است. این چراغ به همراه یک آداپتور عرضه می‌شود که دارای ولتاژ خروجی 12 ولت است. می‌توانید آداپتور را به برق 220 ولت شهری وصل کنید و از چراغ استفاده کنید. برای روشن کردن چراغ می‌توانید  یک بار کلید پاور روی پایه را فشار دهید. این کلید توانایی انجام کار‌های مختلفی را دارد که باعث می‌شود شما بتوانید نور را با توجه به سلیقع خود،تنظیم کنید.برای تنظیم زیاد یا کم شدن نور، می‌توانید کلید را به سمت چپ و راست بگردانید. اگر 2 بار پشت سر هم کلید را فشار دهید نور به طور خودکار با محیط اطراف تنظیم می‌شود. با این کلید حتی حرکت نور  چراغ  عوض می‌شود و شما می‌توانید براساس نیاز و سلیقه خود تنظیمش کنید. شما می‌توانید اپلیکیشن مخصوص این محصول را روی گوشی موبایل اندرویدی یا iOS خود نصب کنید. برای دانلود اپلیکیشن لازم است نرم‌افزار مربوط به آن را از روی QR کد جعبه یا گوگل‌پلی و اپ‌استور دانلود و روی دستگاهتان نصب کنید. بعد از نصب برنامه  بلوتوث موبایل خود را روشن کرده و با استفاده از نرم‌افزار، چراغ را به‌راحتی کنترل کنید. این چراغ حجم بسیار کمی را اشغال می‌کند و برای خانه‌های کوچک مناسب است. طراحی زیبا و ساده دارد که با همه ی خانه‌ها ست می‌شود. دارای کلید Multi-Functional است. نور LED چراغ مطالعه تغییر کرده و شما می‌توانید براساس سلیقه‌ی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید قابلیت کنترل و اتصال از طریق بلوتوث دارد، قابلیت کنترل روشنایی و رنگ از طریق اپلیکیشن دارد ،قابلیت تنظیم زاویه ی چراغ دارد

نگاه کلی

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز میز تحریر موگن فو مدل G610 تاشو خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

میز تحریر و کتابخانه گینی مدل G610 از لترون پویا به همراه سه میل ملامینه سنا که بهترین سه میل موجود در بازار میباشد ساخته شده است. چرخ استفاده شده در آن نیز قابلیت تحمل وزنی بسیار بالاتر از نیروی اعمال شده در این میز را دارد و استفاده از چهار عدد لولای گازور آرامبند پایداری بیشتری برای میز تامین خواهد کرد. پایه های سی ان سی شده آن علاوه بر کاهش وزن زیبایی میز را نیز افزایش داده است. ابعاد رویه میز بعد از باز شدن 67 در 43 سانت میباشد و طبقات جاکتابی با ارتفاع 26 سانت و عمق کف 20 فضای در حدود 21 سانت را در اختیار شما قرار میدهد. اتصالات میز به گونه ای است که هیچ پیچ نمایانی در هنگام بسته بودن میز مشاهده نمیشود. در ساخت این میز سعی بسیاری در بالابردن کیفیت انجام شده تا نهایت کیفیت ممکن را با توجه به قیمت در اختیار مشتری قرار دهد برای نمونه حتی پشت کار هم نوار کاری شده تا ظاهر پشت میز هم زیبا به نظر برسد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز آبرنگ 12 رنگ اشمینک مدل Horadam خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

وقتی به‌عنوان نقاشی حرفه‌ای به دنبال خلق یک اثر هنری هستید، باید بهترین ابزارها را داشته باشید. قرص‌های آبرنگ 12 رنگ «هورادام» (Horadam) به‌عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین محصولات برند خوش‌نام «اشمینک» (Schmincke) می‌توانند به‌خوبی انتظارات شما را از آبرنگی حرفه‌ای برآورده کنند. این قرص‌های کوچک نقاشی زیبای شما را به اثر هنری ماندگاری تبدیل می‌کنند. قرص‌های آبرنگ هورادام را می‌توان بارها استفاده کرد و از رنگ‌های شفاف آن‌ها روی کاغذ لذت برد. هر یک از دوازده رنگ قرص‌های آبرنگ هورادام با فرمولی منحصربه‌فرد و بهینه‌سازی شده ساخته شده است. این رنگ‌ها در برابر نور مقاومت زیادی دارند و اثر آن‌ها با مرور زمان کم‌رنگ نمی‌شود، به همین دلیل است خلق یک نقاشی با این قرص‌ها به معنای آفرینش یک اثر هنری ماندگار است. نکته‌ی جالب در رابطه با این قرص‌ها امکان استفاده‌ی مجدد از آن‌ها پس از هر بار خشک شدن است. این دوازده قرص در جعبه‌ای فلزی و محکم قرار گرفته‌اند و جایشان امن است. در این جعبه هر یک از رنگ‌ها محکم در جای مخصوص خود قرار گرفته‌اند. این ویژگی باعث می‌شود رنگ‌ها همیشه نظم خود را داشته باشند و در صورت حمل در کیف یا دست به‌هم نریزند. از قسمت داخلی درپوش این جعبه می‌توان به‌عنوان پالت هم استفاده کرد.آبرنگ، رنگ‌ماده‌ای شفاف است که از ترکیب رنگیزه با صمغ محلول در آب و آب تشکیل می‌شود. چیزی که ما امروز با عنوان آبرنگ می‌شناسیم، در مکتب منظره نگاری انگلستان پدید آمد و شکوفا شد. یکی از اشکال آبرنگ قرص است که برای نقاشی‌های کوچک یا کار در خارج کارگاه مناسب است. در هنگام کار با آبرنگ باید توجه داشت که مقدار آن برای پوشاندن سراسر سطح موردنظر کافی باشد. از طرفی سرعت عمل و تسلط بر قلم‌مو بسیار مهم است؛ درواقع حرکت دست باید سریع باشد ولی نه به اندازه‌ای که روی کار حباب‌های هوا ایجاد شود. نکته‌ی دیگر پرهیز از وارد کردن فشار زیاد به قلم‌مو و وارد کردن ضربه‌های متوالی به کاغذ است. آبرنگ 12 رنگ هورادام اشمینک با طیف رنگی متنوع خود می‌تواند نقاشی شما را به یک اثر ماندگار تبدیل کند. قابلیت استفاده‌ی مجدد از این قرص‌ها پس از خشک شدن از ویژگی‌هایی است آن‌ها را به ابزاری ایدئال برای همه‌ی نقاشان حرفه‌‎ای تبدیل کرده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز میز تحریر مدل کارن خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

این محصول چوب طبیعی روکش گردو می باشد. دارای یک کشو و یک کابین می باشد. مناسب برای میز تحریر و میز لپ تاب است. محصول کاملا مقاوم و شیک است.طول محصول 130 سانتی متر است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ست لوازم اداری رومیزی مدل مدیریتی مجموعه 9 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ست رومیزی شیک و مدرن کار دست هنرمندان ایرانی است که با بهترین و مرغوب ترین کیفیت هم از نظر جنس و هم از نظر ساخت تهیه شده است. این ست رو میزی مدیریتی مناسب برای مدیران شیک و خاص تهیه شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز فیلیپ چارت مهرگان طرح 01 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

قابلیت وایت‌بردشدن از مهمترین ویژگی‌های فیلیپ چارت مهرگان است. این فیلیپ چارت از صفحه‌ای چوبی با روکش فلزی و قاب دور آلومینیومی بهره می‌برد. روکش فلزی صفحه علاوه بر خاصیت مغناطیسی قابلیت وایت‌برد را به فیلیپ چارت بخشیده است. همچنین پایه‌ی فیلیپ چارت و گیره‌ی نگهداری کاغذ آن از جنس فلزی انتخاب شده تا مقاومت بالایی داشته باشد. نگران جابجایی این فیلیپ چارت با 172 سانتی‌متر ارتفاع نباشید، پنج چرخ تعبیه شده در پایه امکان جابجایی فیلیپ چارت را در اختیار شما قرار می‌دهد. مدیریت یک جلسه علاوه بر دانش به ابزار خاصی هم نیاز دارد. بیان نکات مهم و نظرات حاضرین در جلسه، همچنین هدایت جریان یک جلسه‌ی کاری تا رسیدن به تصمیم نهایی می‌تواند توسط یک فیلیپ چارت انجام شود. فیلیپ چارت‌ها معمولا برای نمایش اطلاعات به عنوان داده‌های مورد نیاز در جریان یک جلسه یا کارگاه آموزشی استفاده می‌شوند. معمولا فیلیپ چارت به صورت عمودی و در ارتفاعی بالای یک و نیم متر نصب می‌شوند. این وضعیت برای نمایش چارت داده‌های پیوسته و ناپیوسته برای حاضرین بسیار مناسب است. در نهایت اگر به دنبال یک فیلیپ چارت با قابلیت استفاده به عنوان یک وایت‌برد و کیفیت ساخت عالی هستید فیلیپ چارت مهرگان طرح 01 می‌تواند یک گزینه‌ی ایده‌ئال برای شما باشد.

مقدمه

هیچ چیز به اندازه‌ی نوشتن به افکار آدمی نظم نمی‌دهد. حتی اگر تنها در گوشه‌ای نشسته باشید و غرق تفکر در دنیای خود باشید نوشتن شما را از این هیاهوی افکار نجات خواهد داد. حالا فرض کنید در یک جلسه هستید و هر کدام از حاضرین در حال بیان افکار خود در قالب پیشنهاد، ایده‌ یا انتقاد هستند. اگر کلافه شدید و به تصمیم نهایی در مورد موضوع جلسه نرسیدید حتما شروع به نوشتن کنید. برای برگزاری و مدیریت جلسات روش‌های مختلفی از Six Thinking Hats گرفته تا Note and Vote همگی به نوعی با نوشتن سروکار دارند. فقط نوشتن نکته‌ها و ایده‌های یک جلسه مهم نیست، باید حاظرین در جلسه از همه‌ی این نکات مطلع و دسترسشان باشد. فیلیپ چارت‌ها یکی از ابزارهایی هستند که در جلسات کاری یا کارگاه‌های آموزشی کارساز بوده و در نظم‌دهی به جلسات درخشان جلوه می‌کنند. فیلیپ چارت به نمایش انواع داده‌ها از نمودارهای پیوسته و ناپیوسته گرفته تا ایده‌ها و راه‌حل‌های احتمالی کمک کننده بوده و در رسیدن به تصمیم نهایی بسیار سودمند هستند.

مشخصات فنی

فیلیپ چارت مهرگان طرح 01 از پایه‌ای فلز به همراه قطعات پلاستیکی و صفحه‌ای چوبی با روکش فلزی و قاب آلومینیومی ساخته شده است. در واقع تنها قطعات پلاستیکی این فیلیپ چارت چرخ‌هایش است. پنج چرخ تعبیه شده در پایه‌ی این فیلیپ چارت در جابه‌جایی و تغییر زاویه‌ی دید آن کمک شایانی می‌کند. در نظر داشته باشید که صفحه‌ی فیلیپ چارت به پایه پیج شده و امکان تغییر زاویه‌ی صفحه وجود ندارد. صفحه‌ی فیلیپ چارت از صفحه‌ای چوبی با روکش فلزی به طول شصت و ارتفاع نود سانتی‌متر ساخته شده است. روکش فلزی صفحه علاوه بر خاصیت مغناطیسی قابلیت استفاده از فیلیپ چارت به عنوان یک وایت‌برد را هم فراهم می‌کند. این صفحه روی پایه‌ای از جنس فلز پیچ می‌شود. ارتفاع پایه به همراه چرخ‌های نصب شده‌اش 118 سانتی‌متر است. در نهایت ارتفاع فیلیپ چارت به 172 سانتی‌متر می‌رسد. برای نگهداری کاغذ روی صفحه‌ی فیلیپ چارت هم یک گیره‌ی فلزی در نظر گرفته شده است. کاغذ پس از پانچ شدن زیر گیره قرار گرفته و توسط پیچ‌های گیره به صفحه‌ی فیلیپ چارت متصل می‌شود. پایه‌ی این فیلیپ چارت از استیل ساخته شده تا علاوه بر روکش زیبایش در برابر زنگ‌زدگی و فرسایش مقاوم باشد. برای صفحه‌ی فیلیپ چارت رنگ سفید در نظر گرفته شده که گیره‌ی نگهدارنده‌ی کاغذ به رنگ طوسی از صفحه متمایز شده است.

خلاصه

در انتها باید گفت اگر به دنبال یک فیلیپ چارت با کیفیت ساخت خوب هستید که تا سال‌های سال مهم‌ترین تصمیمات کاریتان روی آن نقش ببندد یا ویژه‌ترین نکات آموزشی را در کارگاه‌هایتان به حاضرین منتقل کنید، فیلیپ چارت مدل RD.695 یک گزینه‌ی بسیار عالی برای شماست. علاوه بر این فیلیپ چارت مهرگان طرح 01 قابلیت وایت‌برد شدن هم دارد و مطمئن هستید از موادی با کیفیت و با مقاومت بالا طراحی و ساخته شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ مطالعه مدل 419 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با قرار دادن یک چراغ مطالعه‌ی باکیفیت و شیک مثل 419 روی میز کار خود، هم با دقت بیشتری کارهای خود را انجام خواهید داد و هم میزتان را زیباتر خواهید کرد. این چراغ را می‌توانید مدت‌ها استفاده کنید و از کارکرد آسانش لذت ببرید. استفاده‌ی طولانی‌مدت از این چراغ آسیبی به چشمان شما نمی‌زند. این چراغ دوام طولانی خود را مدیون بدنه‌ای است که تماماً از استیل ساخته شده است. اگرچه گردنی این دستگاه به‌هیچ‌وجه انعطاف‌پذیر نیست و خم و راست نمی‌شود، اما با باز و بسته کردن پیچ روی آن می‌توان طولش را کم‌وزیاد کرد؛ به‌این‌ترتیب شما می‌توانید ارتفاع تابش نور را تغییر دهید تا یکنواختی آن چشمتان را آزار ندهد. نور این چراغ با انواع لامپ‌های رشته‌ای، SMD و کم‌مصرف تأمین می‌شود. ضمناً 419 انرژی لازم برای تولید این نور را از برق شهری می‎‌گیرد. روشن بودن کامل اتاق در هنگام مطالعه، پس از مدتی حواس شمارا به وسایل دیگر داخل اتاق پرت خواهد کرد. خاموش کردن چراغ اصلی و استفاده از چراغ مطالعه، راه خوبی برای حفظ تمرکز است. چراغ مطالعه‌ی 419 محصولی است با ظاهر زیبا و کاربرد آسان که می‌تواند نیازهای روزمره‌ی بسیاری از افراد مانند کارمندان و دانشجویان را برآورده کند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز میز تحریر گنجینه مدل فوژان خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

میز تحریر گنجینه مدل فوژان توسط گروه گنجینه طراحی و تولید شده‌است. همیشه یکی از دغدغه های خانواده ها انتخاب یک میز تحریر مناسب و چند منظوره بوده است. که علاوه بر قابلیت های یک میز تحریر استاندارد، دارای ابعاد مناسبی جهت قرار گیری لپ تاپ و استفاده به عنوان میز کامپیوتر هم داشته باشد. میز تحریر فوژان یکی از جدیدترین مدل های میز تحریر گنجینه است که پاسخگوی تمام نیاز های شما خواهد بود. ارتفاع صفحه میز تا زمین 75 سانتی متر بوده و دارای طول و عرض 115 در 60 سانتی متر می باشد. طول 115 سانتی متری میز به اندازه کافی مناسب است که بتوانید از میز تحریر به عنوان میز کامپیوتر نیز استفاده کنید و نگرانی بابت آشفتگی و کوچک شدن میز را نداشته باشید. ارتفاع کلی میز از زمین تا تاج بالای کتابخانه 140 سانتی متر می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد میز تحریر فوژان قرار گیری دو عدد کشو در زیر میز است که به زیبایی هر چه تمام مخفی شده اند و ظاهر بسیار زیبایی به میز بخشیده است. علاوه بر آن وجود یک عدد کشو کوچک در قسمت کتابخانه میز به حفظ نظم و زیبایی میز کمک شایانی می نماید. قسمت کتابخانه این میز تحریر به صورت الیتی است که به صورت بسته بندی فشرده برای مشتریان ارسال میگردد. این میز تحریر دارای صندلی نمی باشد. میز تحریر گنجینه مدل فلور بصورت دمونتاژ در کارتن داری آرم گنجینه برای شما ارسال می‌شود.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ست میز تحریر و صندلی گنجینه مدل فلور خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

میز و صندلی تحریر گنجینه مدل فلور متشکل از میز تحریر گنجینه مدل فلور و صندلی گنجینه است. سبک میز و صندلی فلور نئوکلاسیک است.کتابخانه‌ی این ست فضای زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد. میز تحریر و صندلی فلور در ابعاد استاندار تولید می شود و امکان ساخت سفارشی این ست وجود ندارد. بر روی میز یک دریچه عبور کابل قرار دارد که این موضوع باعث می شود استفاده از لپ تاپ و ... راحت شود. صندلی این ست (که همان صندلی گنجینه مدل سپیدان است) از چوب روسی ساخته می شود. استفاده از چوب در این صندلی باعث می شود استحکام بالایی داشته باشد و جلوه‌ی زیبایی به این ست بدهد. همچنین این صندلی براساس استانداردهای ارگونومی ساخته می شود. پشت صندلی درارای قوس استانداردی می‌باشد که باعث کاهش فشار بر کتف و گردن می شود. کفی صندلی مطالعه از ابر 3 سانتی متری و پارچه مبلی مرغوب ساخته شده‌است. این خصوصیات صندلی ست فلور باعث شده مناسب مطالعه شود. صفحه و کتابخانه میز تحریر از ملامین درجه یک ساخت شده است. پایه‌های میز تحریر نیز از چوب طبیعی روسی ساخته شده و اتصال آن به صفحه بصورت دمونتاژ است. در لبه تمام قطعات میز تحریر از نوار PVC استفاده شده است. اتصال صفحه میز فلور به قیدها از نوع دوبل است.اتصال دوبل به ما استحکام بالایی در محل اتصال می دهد. میز تحریر بصورت دمونتاژ و صندلی به صورت مونتاژ در دو کارتن جدا با نشان گنجینه به دست شما می‌رسد.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز خودنویس واترمن مدل کرن contemporary خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

خودنویس کرن واترمن قلمی که بر متفاوت بودنش تأکید دارد. کرن خودنویسی که می داند چگونه زیبایی و وقار خود را با نمایی کلاسیک تر به نمایش بگذارد. با بدنه ای اعلاء و سر قلم طلا 18 عیار یک انتخاب باشکوه است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ورق طلا استیل آربللا مدل A بسته 1000 عددی خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

ورق طلا استیل لایه فلزی بسیار نازک (ضخامت در حد میکرون) با بافت نرم است که برای ایجاد نمای فلزی روی انواع سطوح شیشه‌ای، فلزی، گچی، چوبی، سفالی، سرامیک، پلی استر، به روی خمیرهای تکسچر و دکوراتیو، میکروسمنت و … مورد استفاده قرارمی‌گیرد. از ورق طلا استیل در پتینه کار‌ی واجرای تکنیک کهنه کاری‌،ساخت مبلمان‌های استیل زیبا و مجلل و یا حتی در تزئین مجسمه‌ها، تابلوهای هنری، رزین اپوکسی ، ظروف مختلف و پوشش گچ‌بری‌ها و درهنر ویترای برای پوشاندن سطح ظروف شیشه‌ای شفاف مورد استفاده قرار می‌گیرد. تفاوت اصلی ورق طلا استیل با ورق طلای معمولی در این است که ابعاد این ورق ها کوچک تر بوده (ابعاد ورق طلا معمولی 16× 16 سانت است اما ورق طلای استیل 14 × 14 سانت است )اما ضخامت و براقیت و افکت بیشتری نسبت به ورق طلای معمولی داشته و عیار آن نیزبالاتر است وهمچنین بر خلاف ورق طلاهای معمولی بین هر ورق طلا یک کاغذ وجود دارد که سبب سهولت استفاده بهتر از آن می شود. نحوه اجرای ورق طلا استیل همانند ورق طلای معمولی می باشد.ورق طلا استیل از ورق های بسیار نازکی از فلزات رنگی مثل طلا، نقره و مسی هستند که برای ایجاد ظاهری فلزی بر روی انواع سطوح کاربرد بسیار زیادی دارند.تمامی عکس های این محصول در آتلیه تخصصی اوریران تهیه شده است.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز تخته وایت برد آسا برد مدل راش سایز 150x90 سانتی متر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

تخته سیاه‌های قدیمی که با گچ روی آن‌ها نوشته می‌شد امروزه جای خود را به تخته‌های وایت برد داده است. تخته سیاه‌های قدیمی به علت استفاده از گچ باعث کثیف شدن دست و لباس، مشکلات پوستی و ریوی می‌شد. تخته وایت برد آسا برد مدل راش با ابعاد خود 150در 90 سانتی‌متر خود مناسب برای دانش‌آموزان و دانشجویان تولید شده است. این تخته دارای قاب چوبی است که زیبایی خاصی به آن بخشیده است و آن را نسبت به نمونه‌های موجود در بازار متمایز کرده است. از تخته وایت برد می‌توان در ادارات، مدارس، دانشگاه‌ها و کلاس‌های خصوص استفاده کرد. وزن این تخته وایت برد 3 کیلوگرم است و قابلیت آویزان کردن روی دیوار را دارد. از این کالا می‌توان در منزل برای مرور درس‌ها هم استفاده کرد. یکی دیگر از کاربردهای این تخته برای کودکانی است که به نقاشی علاقه دارند. اگر شما هم از کشیدن نقاشی فرزندتان روی دیوار خسته شده‌اید، این محصول این امکان را به شما می‌دهد تا استعداد فرزند خود را شکوفا کرده و در عین حال نگران کثیف شدن دیوار منزلتان نباشید.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز ذره بین لوپ مدل RT206 خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

با پیشرفت تکنولوژی ، در اکثر صنایع ، قطعات و ابزار بسیار کوچک شده اند و برای تشخیص ، تعمیر ، جایگزینی ، مرمت و اصلاح نیاز به انواع وسایل بزرگنمایی خیلی بیشتر از قبل ضرورت یافته است . ذره بینهای با کیفیت که قابلیت نصب در لبه میز کنار و توانایی حرکت در زوایای مختلف را داشته باشند ، پر کاربرد بوده و اکثر نیازها در این زمینه را برطرف می کنند .

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز لوپ مدل RT208.01 LED خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

لوپ مدل RT208 dیک ذره ‌بین مهندسی گیره دار قابلیت نصب به لبه و کنار میزهای بزرگ دارای لنز دایره ای ساخته شده از جنس شیشه با قابلیت تامین نور مورد نیاز از طریق نور LED با قابلیت تنظیم نور ، دارای درپوش بخش عدسی جهت محافظت از ضربه و گرد و غبار در مواقع عدم استفاده ، طراحی کارآمد بازویی تمام فلزی با 3 مفصل برای تنظیم زاویه در نقاط مختلف ، ترکیبی از روشنایی و بزرگنمایی برای مشاهده دقیق، مناسب برای استفاده‌ در زمینه‌های مختلف توسط تعمیرکاران، صنعت‌گران، هنرمندان، دندانپزشکان، آرایشگران، متخصصین پوست و زیبایی، سوزن‌کاران و غیره و همچنین افراد مسن یا اشخاصی که دارای ضعف در بینایی میباشند.

بیشتر بدانید . . . !
نکته خرید - قیمت روز چراغ مطالعه مدل وایت لند بنکر خرید
اطلاعات بیشتر . . .

معرفی

چراغ مطالعه مدل لایت لند بنکر بسیار با کیفیت، زیر آن از جنس فلز ضد زنگ یک تیکه، مناسب مکان های کلاسیک است. نوع لامپ LED ، SMD کم مصرف روشن و خاموش شدن لامپ آن از طریق کشیدن زنجیر فلزی است

بیشتر بدانید . . . !

نظر دهید

پاسخ دهید

دیجی پرایم
Logo