دیجی پرایم - راهنمای خرید بهترین ساک لوازم نوزاد

راهنمای خرید بهترین ساک لوازم نوزاد

ساک لوازم نوزاد از اولین نیاز هر مادری است تا بتواند با خیالی آسوده کودک و یا نوزاد خود را بیرون ببرد. اگرچه جابجایی لوازم نوزاد درون کیف های معمولی امکان پذیر است، اما این کیف ها اغلب از فضای کافی برخوردار نیستند و نظم بخشیدن به وسایل کودک را مشکل می کنند. در واقع وجود ساک لوازم نوزاد از همان ابتدای تولد نوزاد نقش بسیار ضروری دارد. از هنگام مراجعه به بیمارستان برای وضع حمل تا زمانی که کودک بزرگتر می شود. مادران عزیز می توانند انواع مختلف وسایل مورد نیاز کودک و حتی خودشان را در این ساک ها جای دهند. ساک نوزاد به دلیل داشتن جیب های متعدد، نگرانی بابت گم شدن وسایلی مانند گوشی، کیف پول، دست کلید و … را کاهش می دهند. علاوه بر این، کیف های نوزاد به صورت استاندارد با جیب های عایق شده برای بطری ها، فضاهای برای دستمال های خشک کن کودک و … عرضه می‌شوند. مقاله راهنمای خرید بهترین ساک لوازم نوزاد به شما در خرید یک کیف کاربردی کمک می کند.

رعایت طرح دو جنسیتی برای والدین در خرید کیف

هنگامی که زمان خرید کیف رسیده شریک تان را هم در نظر داشته باشید. ممکن است یکی از والدین نوع کوله پشتی و دیگری ساک آویز را ترجیح بدهد. اما وقتی بحث بررسی الگوی پارچه است، کیفی بگیرید که هر دوی شما حاضر باشید آن را حمل کنید، و در نهایت اگر به توافق نهایی نرسیدید دو عدد کیف برای هنگام بیرون رفتن خریداری نمائید تا مشکلی نداشته باشید.

کیف های قنداق با تنوع طرح از قبیل کیف های آویز، کوله ای و ساک دستی در بازار موجود می باشند. که این 3 نوع از بقیه کیف های نوزاد رایج تر هستند. تمامی کیف‌های نوزاد یک تشکچه مخصوص تعویض پوشک کودک به همراه دارند.

دیجی پرایم - بهترین راهنمای خرید

دیجی پرایم علاوه بر راهنمای خرید بهترین ساک لوازم نوزاد برای شما مادران گرامی در مورد تمامی وسایل مورد نیاز کودک دلبندتان مقالات راهنمای خرید، تهیه و منتشر کرده است که در دسته کودک و نوزاد می توانید استفاده نمائید.

کیف های آویز

این کیف ها دارای یک بند پهن بوده که می‌توان بر روی یک شانه یا به شکل مورب روی قفسه سینه انداخت. طراحی این سبک کیف اغلب برای پدرها در نظر گرفته شده، اما مدل‌های مختلفی از مدلهای غیر جنسیتی گرفته تا مدل های گلدار را دارا می باشند. مورب بودن بند کیف حمل آن را آسان‌تر کرده و فشار کمتری بر شانه و گردن وارد می‌کند. در کنار مزایا این کیف از جمله خوش استایل بودن، جیب های داخلی و خارجی فراوان، معایبی هم از جمله ناکارآمدی در آینده برای استفاده‌ وسایل دیگر می باشد. با ادامه معرفی انواع کیف لوازم کودک در مقاله راهنمای خرید بهترین ساک لوازم نوزاد همراهمان باشید.

دیجی پرایم - بهترین راهنما

کیف های کوله پشتی

این مدل کیف ها مانند کوله پشتی های معمولی هستند، با این تفاوت که در کنار امکانات دیگر دارای جیب های اضافی برای نگهداری دستمال مرطوب دارند. کوله پشتی ها تنوع طرح بالایی داشته و مخصوص استفاده پدرها می باشد. از مزایای این کیف می توان به جیب های متعدد و کارآمد، عمق زیاد، مراقبت از سلامت اسکلتی و عضلانی والدین هنگام جابجایی و آزاد گذاشتن دو دست برای رسیدگی بهتر به کودک نام برد. اما در کنار تمام این مزایا، معایبی دارد از جمله: دسترسی سخت تر به مسایل نسبت به کیف های دیگر، استفاده همزمان با آغوشی سخت می باشد و باید از قدرت عضلانی کافی برخوردار باشید.

 

دیجی پرایم - راهنمای خرید بهترین ساک لوازم نوزاد

ساک ‌نوزاد

این ساک ها بیشتر شبیه به یک کیف دستی بزرگ و خوش استایل می باشند. اگر چه به کیف نوزاد شباهت زیادی ندارد اما بسیار کارآمد و کاربردی بوده و از فضای کافی مناسبی برخوردار می باشند. اغلب مادران به استفاده از آنها رغبت زیادی نشان می‌دهند. از مزایای این ساک ها به شباهت کیف های معمولی، تنوع رنگ، تنوع طرح و استفاده در آینده برای مقاصد دیگر نام برد. از معایب این ساک، سنگینی که باید توسط یک دست حمل شود، محدود کردن دستها و عدم رسیدگی راحت به نوزاد و در نهایت به دارا نبودن جیبی کافی اشاره کرد. سپاس گزاریم که با صبوری به ادامه مقاله راهنمای خرید بهترین ساک لوازم نوزاد می پردازید.

 

دیجی پرایم - راهنمای خرید بهترین ساک لوازم نوزاد

نکات مهم در خرید کیف نوزاد

 1. کیف حمل وسایل کودک باید فضای مناسبی داشته باشد و به راحتی قابل شستشو باشد.
 2. هرچه تعداد جیب بیشتری داشته باشد نظم بخشیدن به وسایل راحت‌تر است.
 3. بهتر است کیف توسط زیپ باز و بسته شود و احتمال بیرون ریختن وسایل به حداقل برسد.
 4. سایز مناسبی از  کیف را خریداری نمائید.
 5. کیف زمانی که خالی است نباید وزن زیادی داشته باشد.
 6. کیف باید دوخت مناسبی داشته باشد، تا به مرور زمان فرسوده نشود.
 7. بهتر است جنس کیف را ضدآب انتخاب نمائید.
 8. کیف لوازم نوزاد باید جنس با کیفیت و با دوامی داشته باشد.
 9. کیف باید رکابهای عریض پف دار و قابل تنظیم داشته باشد که هنگام حمل شانه را اذیت نکند.

یک مدل دیگر از کیف ها که به کیف قنداق کالسکه ای معروفند، در اصل یک جور ساک بوده، اما با رکاب های بلندتر که بتوان آن را روی دسته عقبی کالسکه آویزان کرد. اما سنگین شدن عقب کالسکه توسط کیف، باعث برگشت احتمالی کالسکه و ایجاد خطر برای کودک می باشد.

وسایل  ضروری درون کیف نوزاد

پوشک، تشکچه تعویض پوشک، دستمال مرطوب، دستمال کاغذی، ضدعفونی کننده، پماد ضد سوختگی، پلاستیک برای پوشک کثیف، لباسر، پد پستان، پستانک، حوله کوچک، آب، شیشه شیر، شیرخشک، دندان گیر، اسباب بازی و وسایل دیگری که شما به عنوان مادر فکر می‌کنید مورد نیاز کودکان از جمله دارو و … می باشد، را حتماً به همراه داشته باشید.

 

خرید مستقیم ساک لوازم کودک و نوزاد

خلاصه مقاله

 1. ساک لوازم نوزاد از اولین نیاز هر مادری است تا بتواند با خیالی آسوده کودک و یا نوزاد خود را بیرون ببرد.
 2. ساک های نوزاد به دلیل داشتن جیب های متعدد، نگرانی بابت گم شدن وسایل را کاهش می دهند.
 3. کیفی بگیرید که هر دوی شما حاضر باشید آن را حمل کنید.
 4. تمامی کیف‌های نوزاد یک تشکچه مخصوص تعویض پوشک کودک به همراه دارند.
 5. کیف های آویز دارای یک بند پهن بوده که می‌توان بر روی یک شانه یا به شکل مورب روی قفسه سینه انداخت.
 6. کوله پشتی ها تنوع طرح بالایی داشته و مخصوص استفاده پدرها می باشد.
 7. این ساک ها بیشتر شبیه به یک کیف دستی بزرگ و خوش استایل می باشند.
 8. نکات مهم در خرید ساک لوام نوزاد که در همین مقاله (راهنمای خرید بهترین ساک لوازم نوزاد) نام برده شده را به دقت بخوانید.
 9. هر وسیله ای که شما به عنوان مادر تشخیص می دهید مورد نیاز نوزادتان می باشد را درون کیف، حتما به همراه داشته باشید.

نکته آخر:

کاربر گرامی دیجی پرایم تمام سعی خود را بر آن دارد تا علاوه بر فراهم کردن مجموعه ی کاملی از کالاهای مورد نیاز زندگی روزمره برای شما عزیزان، مقالات کاملی با عنوان راهنمای خرید را نیز منتشر نماید.

چقدر ما را دوست دارید؟

ضمن تشکر فراوان از مطالعه ی مقاله راهنمای خرید بهترین ساک لوازم نوزاد لطفا با اشتراک گذاری ما را در انتشار مقالات بیشتر یاری دهید و همچنین با گذاشتن نظر در مورد همین مقاله در پایین صفحه ما را به ادامه این راه تحقیقاتی گسترده امیدوارتر کنید.

ارادتمند شما: فروشگاه اینترنتی دیجی پرایم

راهنمای خرید ساک لوازم نوزاد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *